Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-01-02, 09:03   #751
asiulka123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 593
Dot.: jaka fryzura?

mo瞠 jaka grzywka? nowy kolor w這s闚?
asiulka123 jest offline  
Stary 2007-01-02, 13:38   #752
sachma
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: jaka fryzura?

jaki kolor proponujesz? niestety nie znam sie na odcieniach...
wiem ze dobrze sie czulam w balejazu (braz, naturalne wlosy i blad)... tylko wolalabym jednolity kolor, gdyz z tym balejazem pozniej sa wielkie klopoty... zdaniem moojej fryzjerki mam geste wlosy (nie wiem gdzie...) i za kazdy balejaz, nawet jesli to tylko pokrycie koncowek placilam conajmniej 150zl... a wlosy szybko rosna i trzeba to robic czesto... gdyby byl jeden kolor moglabym sobie sama odrosty pofarbowac, bo to akurat potrafie...

grzywka kiedys byla i byly straszne klopoty z jej ukladaniem, no chyba zeby teraz zrobic jakas gestrza.. jaka? prosta? postrzepiona? dluga krotka?

a co z reszta wlosow? obecnie sa za lopatki, ale musze je sciac, gdyz sa strasznie slabe... rozdwajaja sie i wypadaja... myslalam o czyms do ramion.. ale nie mam za bardzo pomyslu na to co z nimi zrobic...

chcialabym zebym mogla je nosic rozpuszczone, ale zeby mozna je tez bylo ladnie ulozyc..

jestem ciezkim przypadkiem, osoby bez pomyslu na siebie...
sachma jest offline  
Stary 2007-01-05, 20:25   #753
sylwia622
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888
Jaka fryzura dla mnie ??

Dziewczyny prosze dajcie mi jakis pomysl na fryzure. Napewno nie chce scinac wlosow dalej niz za lopatki i nie bardzo jestem zdecydowana na farbowanie. Myslalam nad pasemkami i moze scieniowac i grzywka na bok. Jak myslicie ? A moze macie lepszy pomysl ? Prosz eo pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT0042.JPG (116,6 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: gif PICT0043.GIF (92,4 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0044.JPG (113,0 KB, 73 za豉dowa)
Stary 2007-01-05, 20:42   #754
patrysie鎥a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105
GG do patrysie鎥a
Dot.: Jaka fryzura dla mnie ??

Dok豉dnie! Jestem za grzywk na bok, fajnie wycieniowan i koniecznie podcia w這ski bo s za ci篹kie.... No i pocieniowa na d逝go軼i Wtedy b璠ZIE SUPER! Widz, 瞠 masz bardzo zdrowe w這ski pozazdro軼i...
Stary 2007-01-05, 20:43   #755
Elayne
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Moja ma豉 skromna propozycja
Mo瞠 bys przyci窸a w這sy jakies 10-15 cm i mocno je wycieniowa豉?? <tak 瞠by przy twarzy miec pare pasemek gdzies do lini szcz瘯i>Grzywka te wydaje mi sie niez造m pomys貫m. Masz sliczne d逝gie, proste w這sy-MO瞠sz z nich zrobic absolutnie WSZYSTKOAle nie znam sie na tym, wi璚 to tylko takie moje niesmia貫 uwagi
Pozdrawiam i 篡cze powodzenia
Elayne jest offline  
Stary 2007-01-06, 15:24   #756
sylwia622
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez patrysie鎥a Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie! Jestem za grzywk na bok, fajnie wycieniowan i koniecznie podcia w這ski bo s za ci篹kie.... No i pocieniowa na d逝go軼i Wtedy b璠ZIE SUPER! Widz, 瞠 masz bardzo zdrowe w這ski pozazdro軼i...
Dzieki tego mi bylo trzeba Niedlugo lece do fryzjera i zobaczymy co z tego bedzie
Stary 2007-01-07, 14:08   #757
sylwka18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Jaka fryzura, jaki kolor w這s闚 ;)

Witam, mam 2pro軸y. jak fryzur mi proponujecie i jaki kolor wlos闚?? mam 18lat, 3klasa liceum i nie chc, 瞠by to by豉 jaka krzykliwa fryzura lub kolorek (chodzi mi o baleja lub pasemka- 瞠by jako o篡wi kolor )

ps. m鎩 tera幡iejszy kolor w這s闚 to nie rudy :P to jest blond.. ale taki byle jaki ;/

http://img368.imageshack.us/my.php?image=ja7ed5.jpg

CZEKAM z niecierpliwo軼i.. fryzjer ju w czwartekk....

Edytowane przez sylwka18
Czas edycji: 2007-01-09 o 16:50
sylwka18 jest offline  
Stary 2007-01-07, 14:35   #758
Wiwianna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 303
Dot.: jaka fryzura to osoby o...?

Cytat:
Napisane przez Sonia1982 Poka wiadomo嗆
Ja proponuje Ci isc do dobrego salonu fryzjerskiego gdzie mozesz sobie dobrac fryzure komputerowo na pewno fryzjerka Ci cos doradzi. Acha zauwazylam pewna roznice w tym jak scina mnie kobitka a jak facet musze przyznac ze zazwyczaj daje sie bawic moimi wlosami panu - fryzjer i jestem bardzo zadowlona zawsze mam taka fryzure jak chce. Nie sugeruj sie tym ze jezeli twarz jest owalna wlosy musza byc dlugie dobierz komputerowo fryzure nie tylko z dlugimi wlosami i zobaczysz ze na pewno cos znajdziesz
Pozdrawiam
To jest pomys Bez Twojej fotki nic wi璚ej nie wymy郵imy
Stary 2007-01-07, 18:07   #759
sylwka18
Przyczajenie

Dot.: Jaka fryzura, jaki kolor w這s闚 ;)

pomo瞠 kto????
sylwka18 jest offline  
Stary 2007-01-07, 18:15   #760
olinkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 551

wi璚 ja bym proponowa豉 jaki ciemniejszy kolor na ca貫 w這sy lub rozjasni je pasemkami, a do tego grzywk. Albo wymodelowa t co masz na bok, lub na ca貫 czo這 taka d逝窺za. Ale je郵i Ci si kr璚 w這sy to lepiej na bok, chyba 瞠 b璠ziesz j prostowa, a tak wogole to my郵e, 瞠 prostownica to dobre rozwi您anie, z prostymi w這skamia b璠ziesz napewno 豉dnie wygl康a
olinkaaa jest offline  
Stary 2007-01-07, 18:42   #761
sylwka18
Przyczajenie

olinkaaa, dzieki ja w wakacje mialam robiona grzywke taka cieniowana prosta.. ale jako dziwnie w niej wygl康a豉m.. wiec skoro mowisz, ze na boku.. to chyba taka zrobie za 3tygodnie mam studniowke i tak myslalam nad wlasnie pasemkami.. ale nie wiem, czy blond czy ciemniejszymi..
sylwka18 jest offline  
Stary 2007-01-07, 19:33   #762
olinkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 551

na tym zdj璚iu masz do嗆 ciemne w這sy wi璚 ja bym radzi豉 ja郾iejsze pasemka, ale my郵e, 瞠 jak p鎩dziesz do dobrego fryzjera to on Ci najlepiej doradzi, a grzywke to podci望 i je郵i ma by na bok to tak by przechodzi豉 przez prawie ca貫 czo這 ( tylko nie za kr鏒ka) 篡cze powodzenia w przygotowaniach
olinkaaa jest offline  
Stary 2007-01-07, 20:04   #763
izazsc
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question Jaka fryzura dla cienkich w這s闚

Mam cienkie wlosy chciala bym je jakos sciac wlosy mam dlugosci 10 cm za ramiona
izazsc jest offline  
Stary 2007-01-07, 21:50   #764
Kasiamala
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684
Dot.: Jaka fryzura dla cienkich w這s闚

musisz powiedziec dla fyzjera 瞠 chcesz wycieniowa wlosy tak aby bylo ich du穎 i oczywi軼ie nieuniknione jest to ze ci je troche podetnie z 3-5cm
Kasiamala jest offline  
Stary 2007-01-09, 14:50   #765
Mariolcia1986
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225
GG do Mariolcia1986
Jaka fryzura dla okularnicy?

Dziewczyny prosz o pomoc!
Chcia豉bym obci望 w這sy, ale nie wiem jaka fruzura b璠zie mi pasowa sama nie umiem tego ocenic.
Chc je podci望 nie za du穎 bo mi ich szkoda bo s d逝gie i g瘰te jak m闚i moje kole瘸nki.
Chcia豉bym jak捷 fryzurk z grzywk.
Teraz ca造 czas mam w這sy zwi您ane co wkurza dziewczyny z mojej grupy.
Dla mnie najwygodniej jest w zwi您anych chocia瘺y ze wzgl璠u na to 瞠 b璠 masa篡stk musz mie w這sy zwi您ane ze wzgl璠闚 czysto higienicznych.
Mi podobaj si fryzurki kt鏎e umiesci豉m.
Pom騜cie mi co dobra prosz!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg f37d303b98460ce117a39714ba9a09a1.jpg (3,0 KB, 228 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 017abddee81c403378f83263cab4e09a.jpg (8,1 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg new_converted_UNTITL~1.jpg (10,6 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg przyklad[1].jpg (13,1 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg new_converted_UNTITL~2.jpg (7,9 KB, 52 za豉dowa)
Mariolcia1986 jest offline  
Stary 2007-01-09, 15:22   #766
Dejiko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
GG do Dejiko
Dot.: Jaka fryzura dla okularnicy?

jak najbardziej z grzywk prost a w這sy z ty逝 zostaw w spokoju ewentualnie troszke postopniuj
Dejiko jest offline  
Stary 2007-01-09, 15:40   #767
sylwka18
Przyczajenie

dzi瘯i za rad

ale licze tez na opini innych.. juz w czwartek wyprawa do fryzjera..

czekam.. i pozdrawiam!
sylwka18 jest offline  
Stary 2007-01-10, 12:30   #768
DaRiaSte
Przyczajenie

Question Przyty豉m na Twarzy - jaka fryzura??

Do tej pory mia豉m d逝窺ze w這sy i prosta grzywk za brwi. Ostatnio strasznie przyty豉m na twarzy i nie wiem co mam zrobic z fryzur, by twarz wydawa豉 si szczuplejsza????
Pom騜cie!!!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (98,9 KB, 103 za豉dowa)
DaRiaSte jest offline  
Stary 2007-01-10, 14:39   #769
malibu1984
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117
Dot.: Przyty豉m na Twarzy - jaka fryzura??

Wg mnie powinnas grzywke zapuscic na skos, bo grzywka do brwi pozioma poszerza twarz, samej mi sie bardzo podobaja takie grzywki satakie sliczne ale ze wzgledu na ksztalt okraglej buzi niemoge takiej nosic bo bym wygladala jak ksiezyc w pelni Pozatym moglabys wycieniowac wloski z przodu na tzw pazurki to by wydluzylo twarz.
Tak sie zastanawiam sama nas swoim ksztaltem buzi bo nie dokonca mam twraz w ksztalcie ani kola ani owalu bo mam widoczne kosci policzkowe, ale chcialabym troche "schudnac"na twarzy ciekawe czy jest to mozliwe??ogolem dobra przemiane materii mam wrecz zawsze bylam chudzilcem z niedowaga a na twarzy raczej okragla ehh ;/
malibu1984 jest offline  
Stary 2007-01-10, 17:45   #770
sylwia622
Rozeznanie

Postanowilam juz ze zrobie sobie grzywke i podetne znacznie wlosy (jutro albo w piatek ide do fryzjera) chcialabym tez rozja郾ic wlosy o jakies 2 tony tylko boje sie wyboru odno郾ie farby poniewaz nigdy jeszcze nie farbowalam wlosow. Chcialabym uzyskac ladny nie za jasny kolor tylko 瞠 ja sie na tym kompletnie nie znam, mo瞠 mi doradzicie ?
Ile moze ksoztowac farbowanie wlosow u fryzjera ? To pytanie retoryczne bo raczej zdecyduje sie na domowe farbowanie.
Stary 2007-01-14, 17:52   #771
agus_ello
Przyczajenie

GG do agus_ello
Lightbulb Jaka fryzura bedzie mi pasowala? Prosze o rade:))

Wiec tak.. Hmm, chcialabym dowiedziec sie jaka fryzurka bedzie mi pasowala na studnoweczke Zostal juz tylko tydzien, a ja nadal jestem w kropce.. Buu.. Prosze o pomoc.. Z gory dziekuuje buziaki http://www.imagic.pl/files/1499/Sylw...9%29%29%29.jpg
agus_ello jest offline  
Stary 2007-01-14, 19:16   #772
Kulkaaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 742
Dot.: Jaka fryzura bedzie mi pasowala? Prosze o rade:))

Cytat:
Napisane przez agus_ello Poka wiadomo嗆
Wiec tak.. Hmm, chcialabym dowiedziec sie jaka fryzurka bedzie mi pasowala na studnoweczke Zostal juz tylko tydzien, a ja nadal jestem w kropce.. Buu.. Prosze o pomoc.. Z gory dziekuuje buziaki http://www.imagic.pl/files/1499/Sylw...9%29%29%29.jpg
Je郵i potrzebujesz trwa赦 zmiany fryzury, to polecam podforum metamorfozy, jesli uczesanie ma by jednorazowe to polecam w徠ek "Fryzury na studni闚k" http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=8818
Stary 2007-01-14, 20:48   #773
silver1
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

ahhh to nie w徠ek na "pytania do wizazystki" a jesli chodzi o fryzury to by這 tego...sporo... na 100 dni闚ke

Stary 2007-01-14, 21:07   #774
Anahstasia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 832
Wpisy w blogu: 19

Pytania dotycz帷e fryzur zadajemy na specjalnie wydzielonym dla tej tematyki forum.

Przenosz i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline  
Stary 2007-01-24, 10:36   #775
ewunia1982
BAN sta造

Wiadomo軼i: 28
cienkie wlosy!!!!jaka fryzura? zalaczam zdjecie!

mam wlosy ktoresa delikatne i cienkie ...a na dodatek ciezko mi je ulozyc przede wszsytkim gdy sa cieniowane na calej dlugosci ..na drugi dzien jest strasznie! nie wiem jaka fryzure mam dobrac bo fryzjerzy zawse mi cieniuja! prosze o porade..dodam ze nie chce mocno skracac wlosow , fryzura powinna byc dziewczeca a nie "powazna" i nie trudna do ulozenia

prosze fryzjerke o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
ewunia1982 jest offline  
Stary 2007-01-24, 10:40   #776
ewunia1982
BAN sta造

Wiadomo軼i: 28
Dot.: cienkie wlosy!!!!jaka fryzura? zalaczam zdjecie!

Edytowane przez ewunia1982
Czas edycji: 2009-03-19 o 11:23
ewunia1982 jest offline  
Stary 2007-02-03, 21:04   #777
marczykk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
krecone k豉czki:)-jaka fryzura

Dziewczyny pwoiedzcie mi co mam zrobic z tymi moimi w這sami? Mam okrag豉 buzie, w這sy ktore po wklepaniu pianki dosc 豉dnie mi sie kreca i lubie siebie w tej fryzurze, ale niestety do szkoly najpraktcyzniejszy jest kucyk. Tyle tylko ze od kilku lat ciagle on wyglada tak samo, jest taki "bez wyrazu", co zrobic z tymi moimi w這sami zeby odmienic jakos ten kucyk, ale zeby jednoczesnie dobrze wygladac w rozpuszczonych. Myslalam czy by nie zrobic jakiejs grzywki na bok, ale nie wiem czy przy takich w這sach (豉two sie pusza) ma to sens.
za陰czone zdjecie w kcuyku jestb tragiczne, ale niestety nie mam innego
Z g鏎y dziekuje za wszelki podpowiedzi, buziaki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg S5001618.JPG (99,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07552.JPG (23,0 KB, 9 za豉dowa)
marczykk jest offline  
Stary 2007-02-03, 21:53   #778
Kasiamala
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684
Dot.: krecone k豉czki:)-jaka fryzura

Cytat:
Napisane przez marczykk Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pwoiedzcie mi co mam zrobic z tymi moimi w這sami? Mam okrag豉 buzie, w這sy ktore po wklepaniu pianki dosc 豉dnie mi sie kreca i lubie siebie w tej fryzurze, ale niestety do szkoly najpraktcyzniejszy jest kucyk. Tyle tylko ze od kilku lat ciagle on wyglada tak samo, jest taki "bez wyrazu", co zrobic z tymi moimi w這sami zeby odmienic jakos ten kucyk, ale zeby jednoczesnie dobrze wygladac w rozpuszczonych. Myslalam czy by nie zrobic jakiejs grzywki na bok, ale nie wiem czy przy takich w這sach (豉two sie pusza) ma to sens.
za陰czone zdjecie w kcuyku jestb tragiczne, ale niestety nie mam innego
Z g鏎y dziekuje za wszelki podpowiedzi, buziaki
mo瞠 co takiego to lepsze ni kucyk i mo瞠sz jeszcze rozpu軼ic wlosy i zalo篡 delikatn opask na wlosy (tylko tak plask)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Long_Curly_Hairstyle.jpg (117,7 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PromHalfUpdo6aaa.JPG (62,9 KB, 9 za豉dowa)
Kasiamala jest offline  
Stary 2007-02-07, 18:43   #779
dziewczyna6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152
Dot.: Fryzura na dyskotek??

POD名IERZAM w徠ek!

B豉gam dziewczyny, wklejajcie lub piszcie jak si uczesach . Fotki mile widziane
dziewczyna6 jest offline  
Stary 2007-02-10, 19:26   #780
Ania_R
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: Jaka Fryzura?

Witam,
kompletnie nie wiem jak si ostrzyc Chc zmieni swoj fryzur bo ci庵le nosz d逝gie a jak mia豉m krutkie to tylko zwyczajnie obciente do ko鎍a twarzy.
M捫 mnie namawia 瞠bym obcie豉 si na krutko, ale ja nie wiem czy b璠 dobrze wygl康a豉 w takiej fryzurze, bo mam delikatne rysy twarzy.
Pom騜cie mi prosz.

Pierwsze zdj璚ie to fryzura na jak namawia mnie m捫
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryz4.JPG (8,3 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (27,8 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (23,4 KB, 17 za豉dowa)
Ania_R jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.