Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-09-05, 23:39   #1141
tucia09
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 149
Dot.: Jak zrobic?

Cytat:
Napisane przez justusia16 Poka wiadomo嗆
Powiedzcie mi jak zrobi taka fryzure.. chodzi glownie o t ''bulwe'' reszta w kitek..
jakies wskaz闚ki

poprostu natapirowac mocno
Stary 2008-09-06, 09:30   #1142
justusia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 501
Dot.: Jak zrobic?

ale jak sie natapiruje nie beda takie g豉dkie..
justusia16 jest offline  
Stary 2008-09-15, 22:32   #1143
Patrisha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Question G瘰te w這sy. Jaka fryzura? Cieniowanie dobre?

Cze嗆 Wam !!
Postanowi豉m w ko鎍u cos zrobi z moim w這sami i je zmieni .
Cho nie wiem za bardzo jak i nie mam zbyt wielu mo磧iwo軼i.
Moje w這sy s strasznie g瘰te i grube !!! S bardzo ma這 podatne !
Dlatego ci瞛ko z nimi cokolwiek zrobi .
W這sy mam do po這wy plec闚 , troszk wystopniowane.

Jaka wed逝g Was jest najodpowiedniejsza fryzura dla takich w這s闚???
czy uwa瘸cie 瞠 taka fryzura by豉 by dobra? I czy bez u篡cia prostownicy tez wygada豉by" w miar".... ??

Prosz was o jakiekolwiek rady )
ca逝j;*
Patrisha jest offline  
Stary 2008-09-16, 06:29   #1144
lovellyhippo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: G瘰te w這sy. Jaka fryzura? Cieniowanie dobre?

Cytat:
Napisane przez Patrisha Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Wam !!
Postanowi豉m w ko鎍u cos zrobi z moim w這sami i je zmieni .
Cho nie wiem za bardzo jak i nie mam zbyt wielu mo磧iwo軼i.
Moje w這sy s strasznie g瘰te i grube !!! S bardzo ma這 podatne !
Dlatego ci瞛ko z nimi cokolwiek zrobi .
W這sy mam do po這wy plec闚 , troszk wystopniowane.

Jaka wed逝g Was jest najodpowiedniejsza fryzura dla takich w這s闚???
czy uwa瘸cie 瞠 taka fryzura by豉 by dobra? I czy bez u篡cia prostownicy tez wygada豉by" w miar".... ??

Prosz was o jakiekolwiek rady )
ca逝j;*
bez prostownicy taka fryzurka nie da rady, chyba 瞠 masz naturalnie EXTRA proste w這sy.... polecam co takiego... ma這 wida, ale do brzegu.. chodzi o to by grzywka by豉 ''zlana'' z reszt w這s闚... wtedy nawet bez prostownicy b璠zie super. no i oczywi軼ie mo瞠sz sobie pozwoli na mocne wycieniowanie... jak na 2zdjeciu...

pozdrawiam!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 579px-Melody_Thornton_LF.jpg (57,9 KB, 240 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 740605.jpg (98,3 KB, 271 za豉dowa)
lovellyhippo jest offline  
Stary 2008-09-19, 16:59   #1145
All_that_jazz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 331
Dot.: G瘰te w這sy. Jaka fryzura? Cieniowanie dobre?

Propozycja ci耩 do g瘰tych w這s闚.
Prostownica raczej nie za豉twi sprawy.Zainwestuj w wyg豉dzaj帷e od篡wki i dobre ci璚ie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bangs19.jpg (61,6 KB, 192 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hairstyles-for-thick-hair.jpg (13,0 KB, 172 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Oval4.JPG (21,2 KB, 163 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zageszczanie.jpg (35,7 KB, 149 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Long5.JPG (22,1 KB, 173 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Medium-Length-Flip-Hairstyle.jpg (45,8 KB, 149 za豉dowa)
All_that_jazz jest offline  
Stary 2008-09-26, 22:20   #1146
cybercat11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579
Dot.: Jaka fryzura dla cienkich w這s闚?

cisza? a temat wa積y
cybercat11 jest offline  
Stary 2008-09-27, 12:34   #1147
zadziorek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139

Tez bym tak opisa豉 siebie i 瞠 takie dziwne bo troche proste troche falowne ! Te podbijam chce si dowiedzie ;D

zadziorek jest offline  
Stary 2008-09-28, 17:01   #1148
paolapreziosa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

ja tez mam takie wlosy! tez czekam na odpowiedz jesli ktos cos napisze..
ale jest caly watek o wlosach cienkich i delikatnych.. poszukajcie w wyszukiwarce!

pozdrowienia dziewczyny
Stary 2008-09-28, 19:24   #1149
Kachaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 58 879

tez mam takie wloski podobaja mi sie te fryzurki, pasuja do cienkich wlosow ktorych raczej malo jest?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 340x.jpg (36,3 KB, 258 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg VictoriaBeckham2WI_468x767.jpg (82,1 KB, 265 za豉dowa)

olejuj paznokcie od 06.02.2014

Kachaaa jest offline  
Stary 2008-10-01, 16:41   #1150
Natalis23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
Unhappy jaka fryzura?? doradzcie! prosze!!

czesc dziewczyny
mam do was prosbe... otoz chce zmeinic swoja fryzure... ale juz sama nie wiem co robic... czasem mam takie chwile, ze najchetniej wzielabym nozyczki i sciela te wlosy a czasem mam znowu watpliwosci...
ale moze zaczne od poczatku
od dobrych kilku lat nie scinalam wlos闚.... tak aby sobie rosly i rosly ( czasem aby podcinalam koncowki i jakos scieniowalam grzywke) i teraz mam je do ok. polowy plecow... brakuje mi tak z 10 cm do pasa(w najdluzszym punkcie bo mam ja sczerze mowaic poscinane byle jak:P)
chcialam cos w sobie zmienic.. nie moge juz patrzec na te wlosy.... farbuje je na czarno i sa bardzo cienki i slabe.. a ich koncowki wygladaja czasem okropnie.. jakies takie poplatane porozdwajane... bardzo chcialabym je troche odbudowac... i mysle o ich scieciu... nie wiem jakies wycieniowanie albo cos.. czasem to nawet mysle zeby obciac sie cos w stylu wictorii beckham i nie wiem co zrobic... szkoda mi ejdnak tych wlosow i z drugiej strony chcialam je cale wycieniowac ale zeby siegaly chociaz za ramiona.. juz sama nie wiem...
moze wy mi doradzicie.... bo ejst taki jeden maly problem.... za 2 lata biore slub i na slubie chcaialabym meic dlugie w這sy... zawsze marzylam o jakis falach na slubie lub jakies fryzurce z rozpuszczonych wlosow...ale nei chce miec krotkich...
mozecie mi powiedziec co zrobilybyscie na moim miejscu. tak myslalam, zeby teraz sie sciac zobacze jak bede wygladac i anajwzyej nie obcinac juz ich do slubu... ale boje sie, ze mi nie odrosna i bede miala krotkie wlosy na slubie
prosze doradzcie czy sie obcinac czy nie... dodam, ze mam okrag豉 twraz i taka dluzsza grzywke po skosie... a wlosy sa proste i cienkie...
chcailabym jakos sie zmienic... bo teraz mam okragla twarz z ulizanymi dlugimi wlosami... nie moge juz patrzec an siebie...
no i boje sie ejscze tego, ze jak przez te 2 lata bede ejscze farbowac wlosy to do slubu zrobia sie calkiem cienkie i bede wygladac jakbym miala pare wloskow... mzoe warto teraz je sciac???? co wy na to????
Natalis23 jest offline  
Stary 2008-10-01, 17:01   #1151
madlen666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 305
Dot.: jaka fryzura?? doradzcie! prosze!!

a czy mog豉bys dodac swoja fote bo tak trudno cokolwiek doradzic
madlen666 jest offline  
Stary 2008-10-01, 17:04   #1152
lovellyhippo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 903
GG do lovellyhippo

Cytat:
Napisane przez Natalis23 Poka wiadomo嗆
czesc dziewczyny
mam do was prosbe... otoz chce zmeinic swoja fryzure... ale juz sama nie wiem co robic... czasem mam takie chwile, ze najchetniej wzielabym nozyczki i sciela te wlosy a czasem mam znowu watpliwosci...
ale moze zaczne od poczatku
od dobrych kilku lat nie scinalam wlos闚.... tak aby sobie rosly i rosly ( czasem aby podcinalam koncowki i jakos scieniowalam grzywke) i teraz mam je do ok. polowy plecow... brakuje mi tak z 10 cm do pasa(w najdluzszym punkcie bo mam ja sczerze mowaic poscinane byle jak:P)
chcialam cos w sobie zmienic.. nie moge juz patrzec na te wlosy.... farbuje je na czarno i sa bardzo cienki i slabe.. a ich koncowki wygladaja czasem okropnie.. jakies takie poplatane porozdwajane... bardzo chcialabym je troche odbudowac... i mysle o ich scieciu... nie wiem jakies wycieniowanie albo cos.. czasem to nawet mysle zeby obciac sie cos w stylu wictorii beckham i nie wiem co zrobic... szkoda mi ejdnak tych wlosow i z drugiej strony chcialam je cale wycieniowac ale zeby siegaly chociaz za ramiona.. juz sama nie wiem...
moze wy mi doradzicie.... bo ejst taki jeden maly problem.... za 2 lata biore slub i na slubie chcaialabym meic dlugie w這sy... zawsze marzylam o jakis falach na slubie lub jakies fryzurce z rozpuszczonych wlosow...ale nei chce miec krotkich...
mozecie mi powiedziec co zrobilybyscie na moim miejscu. tak myslalam, zeby teraz sie sciac zobacze jak bede wygladac i anajwzyej nie obcinac juz ich do slubu... ale boje sie, ze mi nie odrosna i bede miala krotkie wlosy na slubie
prosze doradzcie czy sie obcinac czy nie... dodam, ze mam okrag豉 twraz i taka dluzsza grzywke po skosie... a wlosy sa proste i cienkie...
chcailabym jakos sie zmienic... bo teraz mam okragla twarz z ulizanymi dlugimi wlosami... nie moge juz patrzec an siebie...
no i boje sie ejscze tego, ze jak przez te 2 lata bede ejscze farbowac wlosy to do slubu zrobia sie calkiem cienkie i bede wygladac jakbym miala pare wloskow... mzoe warto teraz je sciac???? co wy na to????
zetnij - do ramion, wycieniuj. od篡wiaj, i nie farbuj.
lovellyhippo jest offline  
Stary 2008-10-01, 17:17   #1153
Natalis23
Raczkowanie

zdjecia raczej nie moge dodac bo mam nowego kompa i wszystkei zdj jakie mialam zostaly na starym dysku... jeszcze ich nie pozgrywalam...

mi juz nawet nei chodzi o to jak bede wygladala.... bo kiedys mialam nawet tak ze moglam w jednej chwili pojsc do fryzjera i z dlugich wlosow sciac je na krotkie...
ale teraz nurtuje mnie ten problem ze slubem....
boje sie, ze nie odrosna mi w這sy... ale az mnie roznosi zeby jak najszybciej je sciac... cos w sobie zmienic...
ponoc wlosy rosna 1cm na mies to jesli przez 2 lata urosna ok. 20 cm to chyba takie krotkie nie beda prawda???
Natalis23 jest offline  
Stary 2008-10-01, 17:17   #1154
madlen666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 305

polecam ci takie fryzurki jesli nie chcesz zmienia dlugosci w這sk闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8840.jpg (64,7 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1220882803.jpg (141,3 KB, 32 za豉dowa)
madlen666 jest offline  
Stary 2008-10-01, 17:34   #1155
Natalis23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madlen666 Poka wiadomo嗆
polecam ci takie fryzurki jesli nie chcesz zmienia dlugosci w這sk闚

bardzo ladna ta druga fryzurka
moze wyprobuje cos w tym stylu
Natalis23 jest offline  
Stary 2008-10-02, 11:02   #1156
noki88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

z tych w這s闚 nie wile moge ale doradzcie jaka fryzurke i jaki kolor mam wybrac prosze nied逝go mam slub i potrzebuje zmiany
noki88 jest offline  
Stary 2008-10-03, 20:44   #1157
madela82
Przyczajenie

Nowa fryzura... ale jaka?

Porad嬈ie prosz, chcia豉bym co zmieni, od lat na g這wie nosze to samo do tego pasemka jak zawsze. Marzy mi si br您 ale nie jestem pewna czy to dobry pomys, mo瞠 kt鏎a z tych fryzur?
madela82 jest offline  
Stary 2008-10-03, 22:05   #1158
dobra humorka
Przyczajenie

Pierwszy post ; ) w豉軼iwie trafi豉m tu w豉郾ie w poszukiwaniu fryzury. Czyta豉m i pr鏏owa豉m znale潭 co dla siebie, ale bezskutecznie.
Kiedy mia豉m grzywk prost i wiem, 瞠 nie jest mi dobrze. Jaki czas temu, dok豉dniej jeszcze przed wakacjami, z w這s闚 d逝gich, prostych, niecieniowanych mniej wi璚ej do talii 軼ie豉m si do ko鎍a szyi i wycieniowa豉m.
http://photos120.nasza-klasa.pl/dev2...0451935503.jpg
http://www.photoblog.pl/kuku0 (tu reszta moich zdj耩)
to zdj璚ie jest jak na dzie dzisiejszy najbli窺zy prawdzie, chocia wtedy by豉m chora. Co do w這s闚. S mocne, czasami si faluj, przynajmniej ja to tak nazywam xD. Mam nie rozdwojone ko鎍闚ki, s mo瞠 troche 'twardsze ni bym chcia豉, ale nie narzekam. W lecie w這sy dostaj z這tawych pasemek, na jesie pob造sk jest rudy, ale uwaga, tylko po造sk.
Nigdy w 篡ciu nie suszy豉m w這s闚 i nie chce. (na basenie jedynie, w domu nigdy xD Zwykle myj w這sy wieczorem i rano tylko rozczesuj) Nie bardzo u鄉iecha mi si jakie kolwiek inne uk豉danie(chyba 瞠 jakie nie bardzo skomplikowane i czasoch這nne), bo tego te nigdy nie robi豉m. Jestem typem kt鏎y budzi si pi皻na軼ie minut przed 'wybiegiem' na autobus i dociera na niego w zebach trzymaj帷 tosta, i nadal wi捫帷 buta ; 3
Jest jesie, zmieniam meble pokoju, kolor 軼ian, remament w szafie i oczywi軼ie fryzur. Wiem, 瞠 b璠e mia豉 wtedy wi璚ej energii,
Bardzo Was prosz,
Pom騜cie
Z g鏎y dzi瘯uj.
(Je郵i te zdj璚ia wam nie wystarcz, oczywi軼ie dodam co wi璚ej.)
dobra humorka jest offline  
Stary 2008-10-03, 22:20   #1159
Spider1111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
jaka fryzura?...Bardzo mi zale篡 na czasie;]

Witam.

Od oko這 4 miesi璚y mia貫m tak fryzurk jak na zdj璚iu tyle 瞠 przed ni mia貫m kr鏒kie w這sy i stawia貫m tylko grzywk na 瞠l,wi璚 oko這 miesi帷a zapuszcza貫m t grzywk, w wakacje mia貫m blond-pasemka , kt鏎e teraz ju tylko s lekko widoczne na grzywce.Teraz codziennie prostuje sobie grzywk, bior j lekko na bok i stawiam na 瞠l ca陰 g鏎, lecz mam bardzo g瘰te i ci篹ko uk豉daj帷e si w這sy wi璚 musz dodatkowo 瞠l podsuszyc suszark, by si trzyma造.I tu mam kilka pyta do fryzjerki

1.W przeci庵u kilku dni wybieram sie do fryzjera i chcia豚ym si poradzi jaka fryzura by豉by dla mnie najlepsza, my郵e juz o zci璚iu grzywki bo jest troch uci捫liwa, mo瞠 macie jakie zdj璚ia fryzur, kt鏎a pasowa豉by do mnie i da這by si j uzyska z moich w這s闚.

2.Jaki 瞠l polecacie do mojego typu w這s闚 i czy lepiej troch moczy w這sy przed jego na這zeniem zeby miec efekt mokrych w這s闚 czy lepiej tak an sucho.Teraz mam 瞠l Got2B ,,sexappeal,, jest podobno mocny ale jak go nie wysusze to w這sy od razu opadaj.

3 Mo瞠 u g鏎y by豚y dobry efekt nie陰du ale jak go uzyska z takich g瘰tych w這s闚?

A tutaj zdj璚ie http://img74.imageshack.us/my.php?image=pict0988sg1.jpg

Z g鏎y dzi瘯uje za porady i sugestie pozdrawiam
Spider1111 jest offline  
Stary 2008-10-04, 08:19   #1160
anulkax7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
Jaka fryzura przy t逝stych w這sach???

Witam, mam du篡 problem. Mam t逝ste w這sy, czasem myje je 2 razy dziennie. Chcia豉bym znale踵 dla siebie fajn, 豉tw w uk豉daniu fryzurk (jestem do嗆 zabiegan osob). Mam w這sy do ramion, niefarbowane (ciemny blond). Czy powinnam je cieniowa? Co mi polecacie?
anulkax7 jest offline  
Stary 2008-10-04, 11:48   #1161
spioch7
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 038
Dot.: Jaka fryzura przy t逝stych w這sach???

polecam przetluscic wlosy i dopiero umyc nawet jaka sa juz przyklapniete poczekac jeszccze 1 dzien i umyc.Myjac wlosy 2 razy dziennie wzmaga sie ich przetluszczanie poniewaz skora glowy jest za sucha i wzmaga sie wydzielanie sebum co przetluszcza wlosy

Jesli myjesz wlosy wystarczy kropla wielkosci wisni by je umyc przy twojej dlugosci bo gdy uzywasz go za duzo to wlosy tez sie przetluszaja szybciej
spioch7 jest offline  
Stary 2008-10-04, 19:02   #1162
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687
Dot.: jaka fryzura?...Bardzo mi zale篡 na czasie;]

Cytat:
Napisane przez Spider1111 Poka wiadomo嗆
Witam.

Od oko這 4 miesi璚y mia貫m tak fryzurk jak na zdj璚iu tyle 瞠 przed ni mia貫m kr鏒kie w這sy i stawia貫m tylko grzywk na 瞠l,wi璚 oko這 miesi帷a zapuszcza貫m t grzywk, w wakacje mia貫m blond-pasemka , kt鏎e teraz ju tylko s lekko widoczne na grzywce.Teraz codziennie prostuje sobie grzywk, bior j lekko na bok i stawiam na 瞠l ca陰 g鏎, lecz mam bardzo g瘰te i ci篹ko uk豉daj帷e si w這sy wi璚 musz dodatkowo 瞠l podsuszyc suszark, by si trzyma造.I tu mam kilka pyta do fryzjerki

1.W przeci庵u kilku dni wybieram sie do fryzjera i chcia豚ym si poradzi jaka fryzura by豉by dla mnie najlepsza, my郵e juz o zci璚iu grzywki bo jest troch uci捫liwa, mo瞠 macie jakie zdj璚ia fryzur, kt鏎a pasowa豉by do mnie i da這by si j uzyska z moich w這s闚.

2.Jaki 瞠l polecacie do mojego typu w這s闚 i czy lepiej troch moczy w這sy przed jego na這zeniem zeby miec efekt mokrych w這s闚 czy lepiej tak an sucho.Teraz mam 瞠l Got2B ,,sexappeal,, jest podobno mocny ale jak go nie wysusze to w這sy od razu opadaj.

3 Mo瞠 u g鏎y by豚y dobry efekt nie陰du ale jak go uzyska z takich g瘰tych w這s闚?

A tutaj zdj璚ie http://img74.imageshack.us/my.php?image=pict0988sg1.jpg

Z g鏎y dzi瘯uje za porady i sugestie pozdrawiam
Ja mam tylko jedna rade [ nieprofesjonalna oczywiscie ] - zrezygnuj z tej grzywki na bok.
Poza tym Twoje wlosy wcale nie wygladaja na takie geste jak sobie wyobrazalam po opisie ...
Moze zrezygnuj z 瞠lu na rzecz pasty do w這s闚?
Z tego co opowiadaj mi koledzy [ no i z moich obserwacji] wynika, ze jednak pasta lepiej si sprawuje...
Stary 2008-10-04, 21:24   #1163
marlenkarr
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680
Wpisy w blogu: 2

Mi sie pododba Twoja fryzura dziewczyny chyba lec teraz na taki styl ?? a Fryzjer to genialny nie by niestety boki powinny byc troszke d逝zsze moim zdaniem a grzywka nieco krotsza i bardziej wycieniowana z gory chyba ze chcesz wygladac jak Artur z pierwszej mi這軼i Ale nie wydaje mi sie ten jak to powodziales artystyczny nie豉d hmm... nie stawiala bym ich na Twoim miejscu az tak w kazda strone tylko nieco na bok w jedn strone tak jak grzywka zeby 豉dnie sie komponowa這. musisz isc poprostu do dobrego fryzjera na poprawke
marlenkarr jest offline  
Stary 2008-10-05, 15:50   #1164
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458
Dot.: Nowa fryzura... ale jaka?

aa gdzie ksztalt twojej twarzy ? ilosc wicherkow? odcien skory kolor oczu? styl itp?
playboykaa77 jest offline  
Stary 2008-10-05, 16:41   #1165
Spider1111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

w這sy s bardzo g瘰te zaufajcie mi Fryzjer jest do嗆 dobry tylko nie by貫m u niego od wakacji;]

czyli uwa瘸sz 瞠 powinienem t grzywk tak bardziej na bok bra 瞠by ods這ni czo這?

ale 軼ina j czy nie bo ju sam nie wiem
Spider1111 jest offline  
Stary 2008-10-05, 18:42   #1166
agisiaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Dot.: Jaka fryzura przy t逝stych w這sach???

Moim zdaniem, nie powinna 軼ina w這s闚 za kr鏒ko i doda kilka jasnych pasemek, przy pasemkach nie wida tak przet逝szczaj帷ych sie w這s闚 jak przy jednolitym kolorze wlos闚.
agisiaczek jest offline  
Stary 2008-10-05, 18:47   #1167
No_cry
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
Jaka fryzura dla mnie?

Chcia豉bym zrobi co z w這sami tzn. 軼i望 jako. Ale sama nie wiem jak. T fryzur jak mam teraz, mam ju d逝go. Chcia豉bym co zmieni. Dorad嬈ie w jakiej fryzurze by這by mi dobrze. Farbowanie w這s闚 nie wchodzi w gr . i zdj璚ie jedyne na kt鏎ym mniej wi璚ej wida w這sy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00013.jpg (76,9 KB, 116 za豉dowa)
No_cry jest offline  
Stary 2008-10-05, 18:51   #1168
SweetAgu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
Dot.: Jaka fryzura dla mnie?

Mo瞠 zaaksperymentuj z jak捷 grzyweczk Mo瞠 prosta a mo瞠 by poprostu postrz瘼iona na bok I jaki jednolity kolorek np. czekoladowy br您
Stary 2008-10-05, 19:40   #1169
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 513

Przeciez No_cry pisala ze farbowanie nie wchodzi w gre
Sliczna masz fryzure,moze tylko koncowki sci踄 z 2cm i grzywka dluzsza na bok

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-10-05, 20:27   #1170
Serendipity
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 283

Cytat:
Napisane przez No_cry Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym zrobi co z w這sami tzn. 軼i望 jako. Ale sama nie wiem jak. T fryzur jak mam teraz, mam ju d逝go. Chcia豉bym co zmieni. Dorad嬈ie w jakiej fryzurze by這by mi dobrze. Farbowanie w這s闚 nie wchodzi w gr . i zdj璚ie jedyne na kt鏎ym mniej wi璚ej wida w這sy.
Rozumiem,瞠 farbowanie nie wchodzi w gr,ale to 鄴速e co wygl康a po prostu 幢e.
Serendipity jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.