Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-03-19, 19:54   #1501
little.b.blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 248
jak zrobi takie upi璚ia?

witajcie.
jestem fank wszelkich koczk闚, upi耩, lecz nie potrafi sama wyczarowa takich efektownych jak te. macie po瞠 pomys造 jak je zrobi? a mo瞠 filmiki instruktarzowe na youtube?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg (154).jpg (41,3 KB, 415 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1991636342_ebb27b9bbd.jpg (32,2 KB, 635 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img(146).jpg (32,3 KB, 405 za豉dowa)

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline  
Stary 2009-03-20, 07:24   #1502
the_sania
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 990
Dot.: jak zrobi takie upi璚ia?

wydaje mi si, 瞠 musisz potarga w這sy i niedbale zwi您a. po prostu ja uzyskiwa豉m w taki spos鏏 podobny efekt.

interesuje mnie raczej, jak uzyska kolor z drugiego zdj璚ia
farbuj帷 samemu w domu, jaka farba?

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline  
Stary 2009-03-20, 15:56   #1503
bekii
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 692
Question Jaka fryzura na wesele?

Bardzo prosz o pomoc,jak fryzurk widzieliby鄉y u mnie do sukni na wesele?Jestem matk chrzesn panny m這dej, mam 45 lat,nosz okulary,obecnie mam fryzur typu bob i w這sy farbowane z br您owych na ciemnobr您owe.B璠 mia豉 ubrana sukienk z dekoltem ,czy w這sy upina do g鏎y,czy nie?Czy obcina grzywke, czy zapuszcza (wesele b璠zie za 2 miesi帷e)?Je郵i w這sy upina, to w jaki spos鏏?
Za陰czam moje 2 zdj璚ia.
B璠 wdzi璚zna za wszelk pomoc od Specjalisty fryzjerki i od forumowicz闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzura z przodu.jpg (45,7 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzura_profil.jpg (47,0 KB, 43 za豉dowa)
bekii jest offline  
Stary 2009-03-20, 18:30   #1504
veiled
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553
GG do veiled
Dot.: Jaka fryzura na wesele?

ja na szanownej pani miejscu poszlabym do fryzjera lub poprosila kole瘸nke, ktora sie na tym zna, aby mi ladnie wloski wymodelowala,lekko uniosla u gory,wyprostowala tam gdzie trzeba i dodala im troche objetosci (jak捷 piank)...
Stary 2009-03-20, 21:31   #1505
axxxa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 075
GG do axxxa

ja tez uwielbiam takie uczesanie ale jeszcze nie doszlam do tego ja kto zrobic, ta na drugim zdjeciu ma taka mala klamre moze taka zapukie i pokabinuje bo ta 2 jest suuuper-moj faworyt

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rz瘰
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline  
Stary 2009-03-21, 02:18   #1506
Strielok
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Fryzura dla ch這paka 10 cm. w這sy

Prosz o podanie kilku propozycji fryzur m瘰kich z w這sami tak ok 10 cm. Najlepiej te 瞠by by opis jak dan fryzur zrobi. Jakim specyfikiem i ile go naklada, czy robi j grzebieniem czy r瘯ami itp.
Osobi軼ie podoba mi sie taki fryz i czy kto m鏬豚y mi napisa jakim specyfikiem go uk豉da? Dotychaczas u篡wa貫m 瞠lu ale nie mog貫m dobrze w這ss po bokach u這篡 瞠by nie by造 ulizane i 瞠by zakrywa造 uszy. Prze簑ci貫m si na piank ale te tak kiepskawo. M鏬豚y kto poda nazw jakiego w miare taniego 鈔odku i 瞠by nie schodzi w tydzie bo zbankrutuje :P.

O taki fryz mi chodzi
http://i28.tinypic.com/nybsck.jpg
Ps. Nie m闚cie ze jestem dziecko bo chcem wygl康a ja lebek z gry. Poprostu podoba mi sie taka fryzura - nie za d逝gie w這sy, nie "na brucea le" i nie emo :P
Strielok jest offline  
Stary 2009-03-21, 10:29   #1507
moorph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
GG do moorph
Dot.: Fryzura dla ch這paka 10 cm. w這sy

Cytat:
Napisane przez Strielok Poka wiadomo嗆
Prosz o podanie kilku propozycji fryzur m瘰kich z w這sami tak ok 10 cm.

M鏬豚y kto poda nazw jakiego w miare taniego 鈔odku i 瞠by nie schodzi w tydzie bo zbankrutuje :P.

O taki fryz mi chodzi
http://i28.tinypic.com/nybsck.jpg
Nie rozumiem chyba? Chcesz propozycji,a dokladnie pokazujesz o co Ci chodzi. Dalej ''zeby nie schodzil w tydzien''- chcesz uczesac sie w poniedzialek i umyc wlosy dopiero w niedziele? Jak dla mnie to jest niewykonalne. Odnosnie zdjecia, chociaz to grafika i mozna sobie jedynie pogdybac jesli chodzi o stylizacje, to takich wlosow nie trzeba ukladac ''na cos'', wystarczy je dobrze sciac i prostowac.
moorph jest offline  
Stary 2009-03-21, 10:37   #1508
moorph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
GG do moorph

A czy mozemy zobaczyc rowniez sukienke?
moorph jest offline  
Stary 2009-03-21, 11:01   #1509
kasia fryzjerstwo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Cytat:
Napisane przez the_sania Poka wiadomo嗆
wydaje mi si, 瞠 musisz potarga w這sy i niedbale zwi您a. po prostu ja uzyskiwa豉m w taki spos鏏 podobny efekt.

interesuje mnie raczej, jak uzyska kolor z drugiego zdj璚ia
farbuj帷 samemu w domu, jaka farba?
Ci篹ko Ci b璠zie uzyska same taki kolor ( w zale積o軼i jaki masz naturalny). Rude odcienie maja to do siebie ze radze Ci je zromnieszac z woda utleniona ale nie taka domowa
Stary 2009-03-21, 12:58   #1510
veiled
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553
GG do veiled

no prosze...mezczyzna na wizazu- i to dobrowolnie... ....rzadki okaz
Stary 2009-03-21, 13:14   #1511
tellme
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 072

Cytat:
Napisane przez moorph Poka wiadomo嗆
Nie rozumiem chyba? Chcesz propozycji,a dokladnie pokazujesz o co Ci chodzi. Dalej ''zeby nie schodzil w tydzien''- chcesz uczesac sie w poniedzialek i umyc wlosy dopiero w niedziele? Jak dla mnie to jest niewykonalne. Odnosnie zdjecia, chociaz to grafika i mozna sobie jedynie pogdybac jesli chodzi o stylizacje, to takich wlosow nie trzeba ukladac ''na cos'', wystarczy je dobrze sciac i prostowac.
bardziej chyba chodzi o to 瞠by ten 鈔odek by wydajny 瞠by po tygodniu u篡wania codziennie si nie zu篡... tak mi si wydaj , ale og鏊nie te nie bardzo wiem o co chodzi czy o propozycje czy konkretnie o t fryzur?
tellme jest offline  
Stary 2009-03-21, 13:24   #1512
bekii
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 692

Jeszcze nie mam sukienki,bo si szyje u krawcowej,b璠zie du篡 dekolt w szpic kopertowy,kr鏒ki r瘯awek,d逝go嗆 do 3/4 豉dki i na to bolerko
bekii jest offline  
Stary 2009-03-21, 13:30   #1513
Strielok
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Sorry, mo瞠 zabardo zagmtwa貫m. Chodzi mi o to 瞠 jestm otwarty na propozycje, a ta kt鏎 pokaza貫m to taka kt鏎a mi sie podoba ale nie jest ostateczna. A z tym "瞠by nie schodzi這 w tydzie" to chodzi這 mi 瞠by sie nie zu篡wa這 w tydzie.
Strielok jest offline  
Stary 2009-03-22, 23:08   #1514
ilustrowana inaczej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 620

tez sie chetnie dowiem, bo bardzo mi sie podobaja takie upiecia

<3
ilustrowana inaczej jest offline  
Stary 2009-03-23, 12:49   #1515
czapa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

co do koloru w這s闚 proponowa豉bym je delikatnie rozja郾i (ja郾iejsze kolory odm豉dzaj )ale nie ca趾owicie, pu軼i troszke pasemek- refleks闚 oczywi軼ie prosze si z tym udac do specjalisty, dobierze Ci odpowiedni odcie. Co do fryzury, to proponuje podci望 ko鎍闚ki i 豉dnie wymodelowa. Zdecydowanie NIE upina!
czapa jest offline  
Stary 2009-03-23, 13:52   #1516
ewcias
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

a gdyby tak zrobi fale u fryzjerki? moim zdaniem by豚y to strza w 10 falowane boby s teraz szalenie modne bardzo kobiece i sexy no i odm豉dzaj ; )
Stary 2009-03-23, 15:54   #1517
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191

chcialabym nauczyc sie tak niedable, bo zawsze mi wychodzi to zbyt idealnie, ale moze mam za krotkie wlosy do tego....

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2009-03-23, 17:48   #1518
majka_mw
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578
Dot.: nowa fryzura, pomocy

dziekuje a grzywke to tak od brwi na skos? czy dluzsza?

majka_mw jest offline  
Stary 2009-03-23, 18:00   #1519
madelaine_16
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684

Ja bym zrobi豉 za skos..
madelaine_16 jest offline  
Stary 2009-03-23, 18:10   #1520
JustynaTBS
Przyczajenie

Smile Dot.: nowa fryzura, pomocy

Cytat:
Napisane przez majka_mw Poka wiadomo嗆
witam
mam pro軸. Pomog造by軼ie dobra mi fryzurk? Bardzo prosz, najlepiej z prostymi w這sami
wed逝g mnie te fajnie by wygl康a豉 w prostej grzywce i je郵i masz d逝gie w這sy to je troch wycieniowa tak 瞠by wysz造 pazurki
JustynaTBS jest offline  
Stary 2009-03-23, 18:22   #1521
JustynaTBS
Przyczajenie

Ja to widz tak: ty u g鏎y mocno podniesiony na szczotk nawet te na dole w這sy mo積a by這 by wykr璚i do g鏎y(na wierzch) a prz鏚 g豉dko za ucho, grzywk na bok na "pazurki" ja bym tak zrobi豉 z takimi w這sami. tylko trzeba je troszk przed samym czesaniem podci望 瞠by si dobrze uk豉da造 i troszk je na tym czubku podtapirowa 瞠by si dobrze trzyma造 nawet przy ta鎍zeniu
JustynaTBS jest offline  
Stary 2009-03-26, 16:24   #1522
majka_mw
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578

ale prost cie鎥 czy tak grub z czubka g這wy?

majka_mw jest offline  
Stary 2009-03-27, 12:23   #1523
stepien93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Fryzura M瘰ka

Mog豚y mi kto doradzi jak fryzur sobie zrobi? My郵a貫m nad ostrzy瞠niu si z boku i z ty逝,a zostawic tylko g鏎. Co wy na to? Albo powiedzcie jak inn fryzur zrobi.
Pozdrawiam.

Edytowane przez stepien93
Czas edycji: 2009-03-27 o 13:07 Pow鏚: fadf
stepien93 jest offline  
Stary 2009-03-27, 14:05   #1524
asik123456789
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 306
Dot.: Fryzura M瘰ka

Trudno doradzic nie widzac twarzy ale chociaz jest ksztalt Wedlug mnie przede wszystkim zapusc wlosy. Sa zdecydowanie za krotkie. Masz zupelnie proste wlosy? Czy takie bardziej puszyste, fajujace? Z tymi drugimi latwiej o fajna fryzure. To sa moje propozycje. Mozesz jeszcze popatrzyc tutaj:
http://www.kameleonbialystok.pl/gal_meskich.html
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg t_meskie_26.jpg (3,1 KB, 154 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-meskie-205cc104x124.jpg (11,4 KB, 155 za豉dowa)
asik123456789 jest offline  
Stary 2009-03-27, 14:07   #1525
asik123456789
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 306
Dot.: Fryzura M瘰ka

No i przy takiej dluzeszej fryzurce moze byc potrzebny jakis zel albo wosk zeby jakos te wlosy ulozyc, ale to ma byc lekki nielad wiec duzo sie nie nameczysz. Wtedy wystarczy wetrzec troche kosmetyku w koncowki i ulozyc lekko targajac, ewentualnie rownoczesnie suszac suszarka.
asik123456789 jest offline  
Stary 2009-03-30, 18:11   #1526
Kiniolek91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329
Dot.: Fryzura wianuszek?

Od鈍ie瘸m w徠ek, gdy chcia豉m si doradzi czy tego typu fryzurka wyjdzie na w這sach d逝go軼i troch wi璚ej ni do po這wy szyi? Za 1.5 miesi帷a wybieram si na wesele i nie bardzo wiem, co zrobi w moimi w這sami =/ nie chce i嗆 w rozpuszczonych, a loki skr鏂a mi w這sy, a to upi璚ie - wianuszek bardzo mi si podoba =) wiem te, 瞠 ty wygl康a, by inaczej... Mo瞠 doradzicie mi te jak samodzielnie wykona co w tym stylu, bez pomocy fryzjera...? Z g鏎y dzi瘯uj =)

"Trudno jest z豉pa wiatr,
bra na 瘸rty ten szalony 鈍iat.
Trudno jest, przecie wiem,
wierzy w bajki, jeszcze w 篡cie wplata je..."

"To, czego tylko chc - ja z Tob w ch這dnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline  
Stary 2009-03-31, 12:39   #1527
Ania002
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772
Jaka fryzura?

Hej!
Jak polecicie mi fryzur? Teraz zapuszczam w這sy, s tak gdzie do ramienia. Ale mam z nimi problem, bo s falowane i trudno je u這篡. Ka盥y w這s wywija si w inn stron Nie chcia豉bym za bardzo skraca z d逝go軼i. Macie dla mnie jakie rady? Pozdrawiam
Ania002 jest offline  
Stary 2009-03-31, 13:58   #1528
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529
Dot.: Jaka fryzura?

moze jakbys zalaczyla fotke to byloby latwiej... A tak no coz... Sama mam problem z odwijaniem sie wlosow kazdy w inna strone i jedyna rada na nie jest w moim przypadku prostownica.. Jesli uzywalabys prostownicy to wtedy fajnie byloby pocieniowac wlosy, zrobic pazurki
Oldziunia jest offline  
Stary 2009-04-01, 09:03   #1529
Ania002
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Poka wiadomo嗆
moze jakbys zalaczyla fotke to byloby latwiej... A tak no coz... Sama mam problem z odwijaniem sie wlosow kazdy w inna strone i jedyna rada na nie jest w moim przypadku prostownica.. Jesli uzywalabys prostownicy to wtedy fajnie byloby pocieniowac wlosy, zrobic pazurki
Dzi瘯uj bardzo
Ania002 jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:47   #1530
Isenia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 583

Ale prostownica i zapuszczanie to moim zdaniem marne szanse zaczn si przesusza , mo瞠 wykorzysta to naturalne wykr璚anie lekko pocieniowa ko鎍e
Isenia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.