Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-06-04, 16:52   #1651
BJean
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 828
Dot.: Fryzura dla okr庵貫j twarzy, cie鎥ich i rzadkich w這s闚, prosze o POMOC :)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80627 ! zajrzyj tam

masz prawo wiedzie co jesz.

BJean jest offline  
Stary 2009-06-05, 07:15   #1652
braworka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 026
Dot.: Jak zrobi tak fryzur?? :)

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
na wilgotne wlosy pianka, potem guma i lakier
racja,
ale to i tak gwarancji nie daje
braworka jest offline  
Stary 2009-06-05, 14:25   #1653
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: Jak zrobi tak fryzur?? :)

Cytat:
Napisane przez braworka Poka wiadomo嗆
racja,
ale to i tak gwarancji nie daje
mi daje.
Stary 2009-06-08, 17:24   #1654
Cattivo
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Fryzura a'la Alice Cullen - b璠zie pasowa?

My郵a豉m ostatnio nad 軼i璚iem w這s闚, gdy moje aktualne wkurzaj mnie niezmiernie (tym bardziej 瞠 buntuj si nie幢e po ponad p馧rocznym acz zako鎍zonym ju katowaniu ich prostownic). My郵a豉m nad fryzur a'la Alice Cullen:

http://api.ning.com/files/5Ox95N4Mrv...liceCullen.jpg

http://i404.photobucket.com/albums/p...vie-2185-1.gif

http://i274.photobucket.com/albums/j...or92/005-1.jpg

tylko nie wiem, czy b璠zie mi to pasowa (chc do tego zostawi sobie d逝g grzywk, jak mam teraz i w og鏊e troch wi璚ej z przodu) poza tym... tu jest problem, bo moje w這sy faluj (a na ko鎍ach wr璚z si kr璚) i s troch zniszczone, wi璚 boj si, si zamiast czego 豉dnego nawet mimo stylizacji wyjdzie mi szopa. I nie chcia豉bym ich znowu prostowa...
W za陰cznikach moje zdj璚ie, mam jeszcze 'wariacj na temat' i jakie emo (tfu, tfu), nad kt鏎ym my郵a豉m.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3613.jpg (9,2 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg emohair.jpg (18,1 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mea.jpg (22,7 KB, 104 za豉dowa)
Cattivo jest offline  
Stary 2009-06-08, 18:08   #1655
yummm
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Kt鏎a fryzura bardziej odpowiada mojej twarzy?

Witam. Mam du篡 problem , wybieram si w pi徠ek do fryzjera farbowa 1raz w這sy.D逝go si zastanawia豉m nad odpowiedni fryzur ,ale niestety nie mog si zdecydowa.Bardzo prosz o rady. Przedstawi ni瞠j pare fryzur.oraz moj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 101_2988.jpg (19,8 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 556.jpg (38,4 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8196816.jpg (30,5 KB, 45 za豉dowa)
yummm jest offline  
Stary 2009-06-08, 19:41   #1656
renata00
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
Dot.: Kt鏎a fryzura bardziej odpowiada mojej twarzy?

Jako nie widz Ci w 瘸dnej z tych fryzur. Nie wiem, mo瞠 dlatego 瞠 nie podobaj mi si. Mo瞠 tylko lekko przyciemnij i my郵 瞠 pasowa豉by Ci grzywka na skos
Stary 2009-06-08, 19:56   #1657
yummm
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

dzi瘯uj bardzo r闚nie zastanawia豉m si nad przyciemnieniem , ale jaki odcie farby?
yummm jest offline  
Stary 2009-06-08, 20:24   #1658
Jioanna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558

P鎩dziesz do fryzjera, za堯禦y, 瞠 nawet zrobi Ci taki efekt napuszonych w這s闚, ale nie b璠zie on trwa wiecznie. Bo rozumiem, 瞠 nie tylko na zmianie koloru w這s闚 Ci zale篡.
Wiedz, 瞠 wi瘯szo嗆 tych dziewczyn EMO bawi si troch czasu przed lustrem( tapir, tapir, tapir), 瞠by osi庵n望 taki efekt i co druga ma dopinane w這sy, dzi瘯i czemu s g瘰tsze i mog z nimi r騜ne rzeczy wyczarowa na g這wie
Kolor 瘸den mi si nie podoba i nie widz Ci w 瘸dnym z nich. Przejad造 mi si te baleja瞠, pasemka i buk wie co jeszcze. Podsumowuj帷- odradzam.

o4.11.2007. <3

Jioanna jest offline  
Stary 2009-06-09, 09:34   #1659
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 606
Dot.: Fryzura a'la Alice Cullen - b璠zie pasowa?

Ulozenie takiej fryzury to nie lada wyzwanie a Alice ze zmierzchu mia豉 peruk
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2009-06-09, 18:43   #1660
niutka1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 904
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Ulozenie takiej fryzury to nie lada wyzwanie
co ty opowiadasz
chyba, jak sie ma proste jak drut w這sy...

jesli sie ma odrobine podatne, wystarczy dobre strzy瞠nie, suszenie g這wa w d馧 i odrobinka wosku na ko鎍闚ki, w這ski uk豉daja sie bardzo 豉two, przynajmniej , jak ja mia豉m taka fryzurke jak Alice (nie jak te emo na dole posta) , to sie uk豉da造 niemal same
niutka1 jest offline  
Stary 2009-06-09, 19:13   #1661
czarownica iga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260

2 豉dna tylko nie w tym kolorze :P
czarownica iga jest offline  
Stary 2009-06-09, 19:17   #1662
gosixa09
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

jako 瘸dna z tych fryzur mi si nie podoba
gosixa09 jest offline  
Stary 2009-06-10, 12:16   #1663
Vellie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Wed逝g mnie, to powinna zostawi te w這sy jakie masz. S 豉dne, mo瞠 lepiej jak je zapu軼isz? Ja, jak 軼ina豉m w這sy, to par dni si cieszy豉m, ale reszta? Ju chcia豉m d逝gie.. Moja rada jest taka: zapu嗆 je i nie prostuj. Niech zostan naturalne jak najd逝瞠j. Pozdrawiam! ;]
Stary 2009-06-11, 12:44   #1664
brillant
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301
Nowa fryzura, pomocy!

.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img93080.fryzury-srednie.198936.jpg (15,8 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img93665.fryzury-srednie.202942.jpg (36,8 KB, 39 za豉dowa)

Edytowane przez brillant
Czas edycji: 2009-09-17 o 16:02
brillant jest offline  
Stary 2009-06-11, 16:24   #1665
Iza Pyza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: FRYZURA na bal gimnazjalny

Hej ja tez mam nied逝go bal gimnazjalny i zastanawiam si jak upi望 w這sy...
zastanawiam si tez nad ufarbowaniem ich tylko na jaki kolor pom霩cie..!???
wspomne 瞠 mam kr璚one w這sy...
Iza Pyza jest offline  
Stary 2009-06-11, 16:29   #1666
Baby14
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 210
Dot.: FRYZURA na bal gimnazjalny

Cytat:
Napisane przez Iza Pyza Poka wiadomo嗆
Hej ja tez mam nied逝go bal gimnazjalny i zastanawiam si jak upi望 w這sy...
zastanawiam si tez nad ufarbowaniem ich tylko na jaki kolor pom霩cie..!???
wspomne 瞠 mam kr璚one w這sy...

sk康 my mamy wiedzie na jaki kolor masz si ufarbowa jak Ci nigdy nie widzia造鄉y?
Ja mia豉m wczoraj bal gimnazjalny i powiem CI 瞠 nie by這 jaki fryzur typu wielkie koki robione przez fryzjera...
Sama mia豉m wyprostowane w這sy a gdzie niegdzie zrobione lok闚ka takie spirale . Og鏊nie by豉m zadowolona.
Inne dziewczyny raczej te prosto : albo lok闚ka ,albo prostownica.
Zdarzy豉 si mo瞠 1 dziewczyna z kokard z w這s闚 a druga z sercem ,ale wyglada造 bardzo 豉dnie i nie wycudowanie
Baby14 jest offline  
Stary 2009-06-11, 22:53   #1667
Nanana18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Nowe fryzura, pomocy!

Moje w這sy nie s idealnie proste ani te nie s kr璚one. Mam wycieniowane i 瘸逝j. Wol proste w這sy, je郵i Ty te je chcesz mie nie cieniuj. Ka盥y kosmyk b璠zie Ci si wywija. U mnie troszeczk taki efekt bez prostownicy jest. Niekt鏎ym dziewczynom si to podoba. Kwestia gustu .
Nanana18 jest offline  
Stary 2009-06-12, 07:50   #1668
allegro 098767890
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231
GG do allegro 098767890

Powiem tak mam kole瘸nk kt鏎a ma w這ski jak ty. Fryzjerki jej wlasnie doradzaly ze ma nie cieniowac bo powstanie efekt puszyctej bombki ale odwarzyla sie bo bylo jej wszystko jedno poszla i wycieniowala ale tak abrdzo mocno az bylam w szoku.... i efekt fenomenalny, polowa mniej wlosow, wpolowa mniej puchu!! wyglada super do tego codziennie rano przejezdza prostowanica uzywa na to gumy kosmetycznej np taft i rewelka wyglada swietnie i chodzi w rozpuszczonych wlosach w koncu dlatego polecam. A bedzie ci sie chcialo kolezanko codziennie prostowac ??

Edytowane przez allegro 098767890
Czas edycji: 2009-06-12 o 07:52
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-06-12, 09:10   #1669
ilustrowana inaczej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 620
Dot.: jak zrobi takie upi璚ia?

nikt nie wie?
moje w這sy z dnia na dzien s d逝窺ze i coraz bardziej pragn takiej fryzury..

<3
ilustrowana inaczej jest offline  
Stary 2009-06-12, 09:25   #1670
brillant
Raczkowanie

Nanana18 dzi瘯uje za odpowied. W豉郾ie boj si takiego efektu jaki opisujesz czyli ka盥ego kosmyku wywini皻ego w drug stron .
allegro 098767890 no w豉郾ie tez my郵, 瞠 efekt z prostownic b璠zie okej. Codziennie mo瞠 nie b璠 prostowa, ale z prostownic kt鏎 mam zamiar kupi pono efekt utrzymuje sie do nast瘼nego mycia. . Nie wiem ile w tym prawdy. Mo瞠 i mi si nie b璠zie chcia這 ale jak mus to mus ;P.

Na razie zdania s podzielone. I dalej nie wiem co mam robi. Mo瞠 dacie zdj璚ia takich fryzur kt鏎e by mi pasowa造?
brillant jest offline  
Stary 2009-06-12, 09:36   #1671
GreyLovex3
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 592

a mia豉 mo瞠 kt鏎a z was balsam czy te fluid prostuj帷y? i czy dobrze zast瘼uje prostownic?
bo my郵a豉m w豉郾ie nad zakupem czego takiego: http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=812
bo szkoda mi kasy na prostownic, a i tak mi na d逝go nie wyprostuje.
co do tych fryzur to zale篡 od Twojego kszta速u twarzy, koloru oczu itp.
GreyLovex3 jest offline  
Stary 2009-06-12, 10:18   #1672
Freyak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
GG do Freyak

GreyLovex3
ja to kiedy mia豉m i nie polecam .. moje w這sy wcale nie by造 po tym proste, szczerze to bardziej si "wywija造" xD ale mo瞠 na twoich w這sach zadzia豉?
A 瞠by ten fluid zadzia豉 musia豉m u篡 prostownicy ..
Freyak jest offline  
Stary 2009-06-12, 10:31   #1673
GreyLovex3
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 592

aha, skoro tak s康zisz.. ale w sumie tanie jest wi璚 mo瞠 wypr鏏uj . te si dziwi豉m, czytaj帷 opisy, 瞠 鈍ietnie prostuje. jak mo瞠 鈍ietnie prostowa, skoro nawet prostownica dobrze si nie sprawuje... no ale jak m闚i豉m - 8 z to nie maj徠ek, mo積a zaryzykowa. wspom鏂 prostownic - byle nie za wiele . Termoochronne to chyba jes wi璚 tak bardzo w這sy si nie zniszcz.
GreyLovex3 jest offline  
Stary 2009-06-13, 22:15   #1674
zunexati
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
[m瘰ka sprawa] Jaka fryzura? Co zmieni?

Hey,

Mam na imi ㄆkasz i jest to m鎩 pierwszy post na tym forum! Trafi貫m tutaj szukaj帷 informacji o 獞iczeniach i diecie Og鏊nie super.

Mam taki ma造 dylemat, poniewa mam kr璚one w這sy (ciemny blond), kt鏎e kr璚 si od pewnej d逝go軼i. Jak wychodz od fryzjera (obcina mnie tylko no篡czkami) to s one proste i zdecydowanie nie wida, 瞠 mog by za kilka tygodni lokami Jak troch podrosn to jest na mojej g這wie praktycznie co takiego: http://www.wizaz.pl/var/wizaz/storag...tton_large.jpg

Chcia豚ym, zdecydowanie zmieni swoj fryzur na co nowego. Niestety nie znam si na tym co modne. Spodoba豉 mi si bardzo ta: http://www.fryzjer-creator.pl/wp-con...7/07/men_3.jpg Prosi豚ym o jakie rady, propozycje i uwagi

Pozdrawiam
zunexati jest offline  
Stary 2009-06-14, 05:21   #1675
Edytkaa1
BAN sta造

Wiadomo軼i: 96
Dot.: [m瘰ka sprawa] Jaka fryzura? Co zmieni?

witam cie og鏊nie jestem zdania zreszta ze mezczyzni wg mnie sa przystojni ktorzy maja kr鏂iutko sciete w這sy pan na fotce poni瞠j ma super fryzurke do tego chyba przeciagniete woskiem badz czyms tam co uzywaja faceci i jesli cos takiego wyczrujesz na g這wie to napewno bedziesz super wyglada a ile masz lat???? podoba mi si ejescze jak facet ma sciete kr鏂iutko na leekiego irokeza ale nie czub an g這wie wiesz o co chodzi tylko boki bardziej wystrzyzone maszynka g鏎a d逝zsza i ty grzywka kruciutkai postawiona fajnie ku g鏎ze taki nie陰d nad czo貫m Pozdrawiam

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------

do豉czam fotke zeby ci pokazac o comi chodzi z tym irokezem cos takiego np http://ikf.com.pl/irokezy-meskie/fryzura83423.htm
Edytkaa1 jest offline  
Stary 2009-06-14, 08:57   #1676
zunexati
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: [m瘰ka sprawa] Jaka fryzura? Co zmieni?

Irokez nawet ca趾iem niez造 Mam 21lat Przegl康am katalog od Ciebie i podoba mi si jeszcze:
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura51990.htm
Tylko pytanie, czy z mojej fryzury (lekko kr璚onej - przy d逝窺zych w這sach) mo積a co takiego osi庵n望? Chocia chyba ta fryzura z poprzedniego mojego postu lepsza...
zunexati jest offline  
Stary 2009-06-14, 17:17   #1677
Avarice
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Moim zdaniem z tymi 瞠lami samo prostuj帷ymi to taki troch pic na wod. To pewnie dzia豉 tylko wtedy gdy w這sy s og鏊nie proste i tylko naprawd nieznacznie podkr璚one. Ale gdy masz w這sy falowane, kr璚one czy innego typu, to po prostu za wiele nie daje.

Je郵i wycieniujesz w這sy to stan si one l瞠jsze, wi璚 logicznie rzec bior帷 b璠 si bardziej kr璚i i mo磧iwe 瞠 puszy. Ja sama w prostowaniu mia豉m wytrwa d逝go(wed逝g zamierze). Nic z tego, po prostu po jakim czasie cz這wiek ma do嗆 ci庵貫go 郵璚zenia przed lustrem. Dlatego pogodzi豉m si z moimi lokami i nawet polubi豉m. Znalaz豉m fryzjerk zajmuj帷 si kr璚onymi w這sami i jest dobrze. Aktualnie planuje 軼i望 si na kr鏒ko(co w stylu boba) i sama sobie wmawiam 瞠 b璠 prostowa, ale i tak wiem, 瞠 to z g鏎y przegrane. Mo瞠 od czasu do czasu mi si zachce, jednak i tak wiem 瞠 moje w這sy b璠 dobrze wygl康a nawet w kr鏒kim 軼i璚iu, tak瞠 si nie boje.

Co do Ciebie: je郵i na prawd chcesz spr鏏owa, to id. Podoba Ci si i je郵i w這s闚 nie zetniesz pewnie b璠ziesz niezadowolona. Dlatego spr鏏uj i zobacz co b璠zie. Mo瞠 akurat lepiej b璠zie Ci si z nimi pracowa這 gdy b璠 kr鏒sze? A jak nie, to zawsze mog si 豉dnie zakr璚i
Avarice jest offline  
Stary 2009-06-15, 15:43   #1678
Cattivo
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907

Dzi瘯i W sumie wysz這 na to, 瞠 jednak zostawiam to co mam, mimo wszystko. Przyjaci馧ka na wiadomo嗆 瞠 chc i嗆 pod no篡czki powiedzia豉 瞠 niepotrzebnie, bo moje w這sy bardzo jej si podobaj. I w gruncie rzeczy szkoda by這by mi po dw鏂h latach zapuszczania zn闚 軼ina je na kr鏒ko ^^.
Niemniej dzi瘯uj za pomoc.
Cattivo jest offline  
Stary 2009-06-17, 18:01   #1679
brillant
Raczkowanie

Avarice bardzo dzi瘯uj za pomoc. Twoja wypowied wydaje mi si logiczna. No tak mniej w這s闚 to l瞠jsze i tym samym bardziej pusz帷e si. Ech... jak ja bardzo chcia豉bym mie proste w這sy. Z takimi to nawet nie ma co zrobi. Ani obci望, ani wycieniowac ani nic. Nie b璠 si uk豉da 豉dnie. Chyba jednak nie obetn. A przerzedzenie w這s闚?
brillant jest offline  
Stary 2009-06-18, 20:58   #1680
majkawes
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Fryzura na kr璚one w這sy ...

Tzn .
By豉m u fryzjera i obcielam sobie pazurki do ramion z grzywka na bok .
Oczywi軼ie nie 瘸逝j (koncowki byly popalone prostownica) i sie ciesze ze obcielam
tylko problem w tym ze jak umyje wlosy to potem mi sie robia loki .
ladnie to wyglada wiec poszlam tak raz do szkoly ale jak wrocilam do domu zobaczylam ze wlosy mi tak rozczochraly sie jak u Kopernika ...
dokladnie tak ! : http://www.kopernik.net.pl/fotki/kopernik.jpg xD .
a wiec ciagle chodze do szkoly w kitce lub 2 kitkach ...
warkocze mi paskudnie wychodza a rozpuszczonych i tak nie moge bo wtedy wygladam jak Kopernik xD . (chyba ze wlosy wyprostuje czego nie chce robic .... )

a wiec czy znacie jakies fryzurki ktore by mi pasowaly ???

ps . jak mi sie uda to dodam zdjecie swoje xDD . :
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (45,6 KB, 68 za豉dowa)
majkawes jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.