Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-10-31, 17:40   #1951
Agaciok xD
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 383
Dot.: Fryzura a owal twarzy

Cytat:
Napisane przez Inv3ntion Poka wiadomo嗆
Jejku 瞠 te ja nie mam takich 豉dnych wlos闚 po falowanych ..xD ahh ;p
A co do w徠ku to je郵i pocieniujesz wlosy i nie b璠ziesz ich np prostowa to pofalowane mog sprawia k這poty.. najlepiej pogadaj tez z kolezankami ktore Cie widz na codzien bo nie mowie ze z fryzjerk bo do nich to nie mam zaufania a sama musze nied逝go do niej i嗆 i si z lekka boje ;phehe
ja tez powinnam sie wybrac podciac koncowki ale nienawidze fryzjerow prawie same klopoty z nimi historia pierwsza: w wieku chyba przedszkolnym mama mowi do fryzjerki zeby obciela mnie do ramion, ona sciachala na grzybka historia druga: moja kuzynka przyszla do domu podciac mi koncowki, mowie do niej zeby je tylko malo podciela i wiecej niz sa nie cieniowala. Ona obciela mi chyba z 7cm i wycieniowala z przodu. historia trzecia: wybralam sie do salonu podciac koncowki, fryzjerka pyta sie ile tych koncowek podciac, duzo czy malo, ja oczywiscie z wielkim naciskiem na MALO. Ona najpierw sciela konce maszynka, potem chyba z ich polowe wyciachala nozyczkami a na koncu jeszcze mi scieniowala bardziej wlosy mimo ze ja nawet o tym nie wspomnialam mam po tym wszystkim wielki zal bo wlosy zapuszczam do pasa ale niestety koncowki sie juz poniszczyly i musialabym wybrac sie znowu...
A co do tematu, to strasznie ci zazdroszcze takich wloskow, sa piekne
Agaciok xD jest offline  
Stary 2009-10-31, 22:42   #1952
bajeczka02
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Heheh D dzi瘯i chyba zdecyduj sie zrobi grzywke na bok i rozja郾i w這sy )
Stary 2009-11-01, 16:41   #1953
Inv3ntion
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 446

Na pewno b璠zie bosko;** dodaj zdj璚ia jak ju zrobisz!!:p Hehe strze si fryzjer闚 xD;ppp

M闚 mi Malina
Inv3ntion jest offline  
Stary 2009-11-01, 20:02   #1954
przem9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Fryzura dla ch這paka

Witam! Jako 瞠 zapuszczam d逝窺ze w這sy, chcia貫m poradzi si fryzjerki odno郾ie takiej fryzury:http://bi.gazeta.pl/im/9/5729/z5729009X.jpg
Podoba mi si taki rozczochrany i w sumie luzacki styl tej fryzury, ale zastanawia mnie, czy r闚nie dobrze b璠zie wygl康a豉 w jednym kolorze (ciemny blond). Chcia貫m zapyta r闚nie, jak d逝gie trzeba mie do niej mniej wi璚ej w這sy. Interesuje mnie te czy to jest tylko obci璚ie czy te stylizacja..
Na koniec prosz o ewentualne polecenie kilku fryzur w takim stylu, mo瞠 co spodoba mi si jeszcze bardziej, Pozdrawiam!
przem9 jest offline  
Stary 2009-11-01, 21:18   #1955
kkkkarolajn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 298
GG do kkkkarolajn
Kszta速 twarzy, a fryzura.

Hej. By mo瞠 by ju taki temat na forum, ale nie chce mi si go ca貫go przekopywa Chcia豉bym si dowiedzie do jakiego kszta速u twarzy pasuje taki d逝gi bob (co takiego jak ma Nicole Richie)
kkkkarolajn jest offline  
Stary 2009-11-02, 03:15   #1956
kasienka5g
BAN sta造

Wiadomo軼i: 844
GG do kasienka5g
Dot.: Kszta速 twarzy, a fryzura.

tez jestem ciekawa, chcialabym cos takiego zrobic....ale mam okragla twarz
kasienka5g jest offline  
Stary 2009-11-02, 09:12   #1957
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554
Dot.: Kszta速 twarzy, a fryzura.

Ca造 w徠ek na temat fryzurki na boba http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=237007
znajdziesz tam linki do r騜nych artyku堯w a tak瞠 porady co do kszta速u twarzy

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline  
Stary 2009-11-02, 14:39   #1958
an0138
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 383
Dot.: Fryzura dla ch這paka

w jednym kolorze moim zdaniem bedzie to nawet lepiej wygladalo
stylizacja tej fryzury polega na odznaczeniu i podkresleniu ciecia innym kolorem niekoniecznie skutecznie... na pewno pasuje do wielu i osobiscie mi sie podoba!
to proste cieniowanie mniej wiecej z ta sama projekcja na calej glowie. Idz do fryzjerki ze zdjeciem a na pewno Ci zrobi. zeby podtrzymac efekt susz wlosy czochrajac z odrobina zelu lub pianki, ponastraszaj i gotowe prosta wygodna i latwa.pozdr

http://ikf.styl.fm/fryzury-meskie/fryzura346207.htm tu masz tego duzo

Edytowane przez an0138
Czas edycji: 2009-11-02 o 14:41
an0138 jest offline  
Stary 2009-11-02, 15:56   #1959
przem9
Przyczajenie

Okej, a jakiej d逝go軼i w這sy s potrzebne do zrobienia czego takiego?
przem9 jest offline  
Stary 2009-11-03, 12:29   #1960
an0138
Raczkowanie

mysle ze wystarcza juz takie 4centymertowe, lepszy efekt bedzie z kolei jesli z przodu beda nawet 6-7cm, to juz zalezy od Ciebie jak Ci sie podoba.
an0138 jest offline  
Stary 2009-11-06, 19:01   #1961
verva
Przyczajenie

Czy na rewolucj mog liczy? - fryzura

Mam cienkie w這sy (ale to bardzo), dodatkowo blond. Po zaczesaniu do ty逝 wida zakola, natomiast po upi璚iu takiego "irokeza" nad czo貫m w這sy si 軼i庵aj i wida sk鏎 g這wy. Rozpuszczone w這sy odpadaj, bo si faluj (i to nie jest kr璚one, tylko jak ze 鈔edniowiecza ), poza tym wygl康am fatalnie. Nosz upi皻 w kucyk (mimo wszystko). Oczywi軼ie przylizane (co mnie do逝je i zniech璚a do codziennego czesania) oraz z ala'irokezem (jak wy瞠j wspomnia豉m). To jest istna tandeta. Chcia豉bym aby kucyk by uniesiony (瞠by nie by這 wida sk鏎y) i aby te zaczesanie do ty逝 nie by這 ulizane, ale lekko podniesione. Jak pr鏏uj si tak uczesa, to w這sy nie unosz si, ale opadaj na boki... co w tym stylu bym chcia豉 + irokezik :

no mo瞠 te uniesienie to przesada, ale licz na co podobnego. B豉gam, ja ju si wstydz wychodzi z domu!
Ps. Moje w這sy nie s wycieniowane.
Pss. szuka豉m odp w w徠kach, ale ic nie znalaz豉m.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Prosz odp!!
verva jest offline  
Stary 2009-11-07, 15:59   #1962
avila1810
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Paowa豉by mi taka fryzura?

Witam, mam dylemat. Chcia豉m zapu軼i w這sy, jednak po kilku farbowaniach, po u篡waniu prostownicy i suszeniu w這s闚 suszark, strasznie mi si zniszczy造... s suche i si 豉mi. Postanowi豉m je 軼i望, ale nie wiem czy pasowa造by mi takie fryzury, bo jestem wysoka i czy nie wygl康a這by 鄉iesznie, ale du穎 modelek ma kr鏒kie w這sy, cho熲y Anja Rubik i Agnes Deyn - dlatego postanowi豉m si poradzi
Na podpisanym zdj璚iu jestem ja, a reszta to propozycje fryzur

[img=http://img39.imageshack.us/img39/185/avila.th.jpg]
[img=http://img200.imageshack.us/img200/4245/1102071.th.jpg]
[img=http://img81.imageshack.us/img81/9488/mojfryzprawie357egr2.th.j pg]

Edytowane przez avila1810
Czas edycji: 2009-11-07 o 16:01
avila1810 jest offline  
Stary 2009-11-07, 20:39   #1963
agacia_cz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423
Dot.: Paowa豉by mi taka fryzura?

my郵 瞠 mo瞠sz spr鏏owa
agacia_cz jest offline  
Stary 2009-11-08, 20:55   #1964
adorable
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108

my郵, 瞠 by這by Ci 豉dnie we fryzurze a'la Rihanna na tym zdj璚iu kt鏎e za陰czy豉
adorable jest offline  
Stary 2009-11-08, 23:42   #1965
Eferelle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184
Dot.: Czy na rewolucj mog liczy? - fryzura

Nakr耩 sobie 鈔edniej wielko軼i podnosz帷e w這sy wa趾i i natapiruj p騧niej na dole zbierz w這sy w kucyk, umiej皻nie zaczesz w這sy 瞠by nie by這 wida sk鏎y g這wy, utrwal lakierem i gotowe. Powodzenia
Eferelle jest offline  
Stary 2009-11-09, 11:04   #1966
martini徠ko
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 167

nie napisa豉 czego u篡wasz do stylizacji i w jaki spos鏏 uk豉dasz w這sy - mo瞠 tu le篡 problem? Po opisie wyobra瘸m sobie 瞠 twoje w這sy s cienkie i jednocze郾ie bardzo 郵iskie - je瞠li tak jest, to ja mam podobnie (a raczej mia豉m zanim nie zacz窸am niszczy w這s闚 farbami ). Powinna u篡wa du穎 pianki nadaj帷ej obj皻o嗆, zrezygnowa ze wszystkich kosmetyk闚 obci捫aj帷ych w這sy - od篡wek, nab造szczaczy, itd. Pomaga te tapirowanie w這s闚 od spodu i lakier
martini徠ko jest offline  
Stary 2009-11-09, 12:11   #1967
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Bez tapirowania ani takiego kucyka ani irokeza si nie zrobi.

Zafirah jest offline  
Stary 2009-11-09, 16:21   #1968
verva
Przyczajenie

No tak...du穎 od篡wek u篡wam codziennie. Owszem robi帷 tego irokeza, tapiruj go..ale to nie jest taki "hoho" na p馧 g這wy, ale lekkie zaczesanie w這s闚 do ty逝, a wi璚 tu nie pa problemu...i lakier...i tak: moje w這sy s tak jakby "郵iskie", ale i tak dzi瘯uj za pomoc, wiem chocia, co zmieni i wypr鏏uj spos鏏 z wa趾ami
verva jest offline  
Stary 2009-11-09, 21:57   #1969
justyna_dt
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 596

Mo磧iwe, 瞠 przesadzasz z od篡wkami. Tak mi si nasun窸o.
Z w豉snego do鈍iadczenia polecam suszenie na 鈔edniej, okr庵貫j szczotce. Efekt nie do zabicia kup sobie te wa趾i takie hmm... przezroczyste w sensie nie wype軟ione niczym, najlepiej rzepy. W這sy od nasady z ty逝 nakr耩, p鎩d zrobi sobie herbatk, zje嗆 郾iadanie, wymaluj si, spodnie wyprasuj, potem wa貫k 軼i庵nij i voila! przy kucyku uniesionym du瞠 u豉twienie.

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline  
Stary 2009-11-09, 22:09   #1970
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Kochana, nie za豉muj si, bo nawet z najcie雟zych w這s闚 mo積a wyczarowac co 豉dnego przy tak du篡m wyborze kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji, jakie s dost瘼ne w drogeriach Ja mam d逝gie i r闚nie cieniutkie w這sy, zawsze mnie denerwowa這, 瞠 brak im obj皻o軼i i 瞠 s takie wiecznie "przyklapni皻e" i wygl康aj jakby by這 ich ma這 (mimo,瞠 s w miare g瘰te, tylko bardzo cieniutkie). W dodatku proste jak druty i kompletnie niepodatne na uk豉danie w fale czy loki, wi璚 wa趾i odpadaj :P Od kiedy nieco wspomagam efekt odpowiedni stylizacj, ca這嗆 wygl康a ju lepiej Uzywam pianki dodaj帷ej obj皻o軼i Wella Shock Waves - nak豉dam j g堯wnie u nasady w這s闚 na ca貫j g這wie, potem w mniejszej ilo軼i na restz w這s闚 i rozczesuj w celu r闚nomiernego rozprowadzenia. Potem susz w這sy suszark z dyfuzorem, trzymaj帷 g這w do do逝 (wa積e, aby dok豉dnie wysuszy - pianka zawiera sk豉dniki chroni帷e przed dzia豉niem wysokiej temperatury, wi璚 nie obawiaj si zniszczenia w這s闚). Potem w razie potrzeby mo積a spryska ca這嗆 lakierem dodaj帷ym obj皻o軼i i/lub natapirowac lekko u nasady. Jednak je郵i i to nie da po膨danego przez Ciebie efektu, to zawsze mo積a spr鏏owa ostatecznej metody jak jest zag瘰zczanie w這s闚 dopinanymi pasmami Na jak彗olwiek metode si zdecydujesz, 篡cz powodzenia!
Stary 2009-11-09, 22:44   #1971
Dragunov
Przyczajenie

Cool Jaka Fryzura dla ch這paka ? :)

Witam, jestem tu nowy wi璚 je郵i z造 dzia to wiadomo co zrobi xD .

Ot騜 mam taki problem 瞠 szukam fryzury dla siebie.
Moje w這sy s lekko kr璚one i g瘰te. Pode郵e kilka zdj耩 i b璠zie mo積a 豉twiej "znale踵" fryzur kt鏎 chce wstawiam r闚nie kilka zdj耩 z fryzurami kt鏎e bra貫m pod uwag. Je郵i animowane nie wchodzi w gr to spr鏏uje inne znale潭. Najbardziej podobaj mi si fryzury 鈔ednie kt鏎e "opadaj" Narazie tyle fotek. Jutro wstawie wi璚ej je郵i b璠zie taka potrzeba.
Dragunov jest offline  
Stary 2009-11-10, 09:42   #1972
an0138
Raczkowanie

Dot.: Jaka Fryzura dla ch這paka ? :)

masz krecone wlosy co nie sprzyja im w ukladaniu na 'sredniej' dlugosci dlatego mi sie bardziej podobasz i na pewno praktyczniejsze bede krotkie wlosy,no ale... jak chcesz dluzsze to moje gadanie nic tu nie da
powiem tak:mam kolege z podobna struktura wlosa jak TY i mimo wszytsko postanowil zapuscic wlosy do ok 4-5cm, za to codziennie je prostuje, to moze i TY sprobuj? czesto chlopaki teraz tak robia Staram sie zrozumiec jaka fryzurke chcesz uzyskac i stwierdzilam ze chodzi Ci jedynie o ta opadajaca na czolo grzywe, przy Twoich moze to byc ok jesli bardziej podetniesz boki i tyl
an0138 jest offline  
Stary 2009-11-10, 09:52   #1973
Dragunov
Przyczajenie

Dot.: Jaka Fryzura dla ch這paka ? :)

Kr鏒kie w豉郾ie nie bardzo zdaje mi si bo mam lekko odstaj帷e uszy xD Pode郵e inne zdj璚ia (bardziej tera幡iejsze xD) dzi wieczorem

Edit:
Przepraszam teraz nie mam 瘸dnych fotek by wstawi ale zrobi to przy 1 lepszej okazji.
Prosze 瞠by inni fachowcy te napisali co my郵

Edytowane przez Dragunov
Czas edycji: 2009-11-10 o 18:27 Pow鏚: Dodanie tekstu
Dragunov jest offline  
Stary 2009-11-10, 15:06   #1974
glamurous
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Fryzura

Witam.

Mam 15 lat :P. Mam zamiar zmieni troszk swoj fryzur tylko nie wiem na jak. Mam rzadkie, lekko kr璚one w這sy. Chodzi mi bardziej o w這sy kr鏒kie. Aktualnie mam irokeza, ale troch mi si ju znudzi :P Czekam na odpowiedzi :P

Pozdrawiam,
Micha
glamurous jest offline  
Stary 2009-11-12, 15:55   #1975
avila1810
Przyczajenie

Dzi瘯i ;*
Jednak stwierdzi豉m, 瞠 nie zetn w這s闚, bo zbyt d逝go je zapuszcza豉m [2 lata] i b璠 瘸這wa, jak to nierzadko bywa
Wi膮膮c, b璠 regularnie podcina ko鎍闚ki
avila1810 jest offline  
Stary 2009-11-12, 15:57   #1976
agacia_cz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423

jak wolisz teraz zosta這 tylko od篡wianie...
agacia_cz jest offline  
Stary 2009-11-12, 21:39   #1977
avila1810
Przyczajenie

Tak wiem
musz kupi jakie od篡wki bo te co mam to troch ju wiekowe s W ka盥ym b康 razie dzi瘯uj za odpowiedzi
avila1810 jest offline  
Stary 2009-11-15, 18:07   #1978
Grzechuu
Przyczajenie

Wink Fryzura m瘰ka: kilka pyta

Witam szanowne Panie!

Na wst瘼ie zaznacz, 瞠 czuj si co najmniej g逝pio. Forum dla kobiet, kobiety rozmawiaj o kobiecych w這sach, a tu nagle wpada facet i prosi o rad Ale c騜, i tak bywa.

Mam problem, a w zasadzie kilka pyta. Mam 16 lat i... co tu ukrywa. Lubi si podoba dziewczyn. Jestem co a'la typu Cristiano Ronaldo, chocia go nienawidz. Od dw鏂h lat stawiam w這ski na 瞠l. 字edniej d逝go軼i, stara貫m si stawia na co co przypomina這by irokeza, na punkcie czego mam FIOx Czasem bywa這 tak, 瞠 wszystkie w這sy 豉dnie mi si uk豉da造, ale mi nie pasowa jaki pojedynczy. Wi璚 rozwala貫m i robi貫m od nowa. Tym sposobem w takiej 豉zience mog貫m przesiedzie 30 minut. A jak kto pr鏏owa zniszczy mi w這sy to dostawa貫m gor帷zki. Niestety, mam bardzo wysokie czo這 i g逝pio si z tym czu貫m. Zrezygnowa貫m. Postanowi貫m zapu軼i troch w這sy, kt鏎e dzi mnie przera瘸j jak wstaje rano i patrz w lustro.

Dzi mam do嗆. Chcia豚ym si obci望, ale nie tak jak zawsze. Chcia豚ym co zrobi z w這skami. Mam pewn koncepcj.

http://najfryzury.pl/images/zoom/MJL...e_%2811%29.jpg

http://www.efryzury.pl/img/meskie/m5.jpg

Przychyla豚ym si do tego drugiego. I tu mam kilka pyta do specjalist闚:

1) Czy jest w og鏊e taka mo磧iwo嗆? Czy jest tak, 瞠 np. na niekt鏎ych w這sach nie da si zrobi nic?

2) Ile bym musia wyda kasy?

3) Jak d逝go by to si trzyma這 kupy?

4) Jak my郵icie, jak wygl康a豚ym w tych fryzurach?

5) Czy moje wysokie czo這 stanowi jak捷 przeszkod?

6) M鏬豚ym prosi o jakie rady?

Oto ja. To jedno zdj璚ie, ale w dw鏂h linkach, bo ten pierwszy nie zawsze wchodzi. Nk sie pieprzy ;P

http://photos.nasza-klasa.pl/2079600...e677b4abb.jpeg

http://nasza-klasa.pl/profile/20812375/gallery/23

P.S: Mog jeszcze doda, 瞠 NIENAWIDZ jak jestem ulizany. Lubi taki chaos. Jak nie u篡wa貫m 瞠lu (czyli jakie p馧 roku) to robi貫m tak: my貫m g這w, suszy貫m lekko r璚znikiem, stawia貫m wszystko do g鏎y i jak wysch這 to modelowa貫m tak 瞠by by taki chaos.

Pozdrawiam gor帷o wszystkie Panie i z g鏎y dzi瘯uj.
Grzechuu jest offline  
Stary 2009-11-15, 21:34   #1979
Xylsyde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Fryzura m瘰ka: kilka pyta

Witaj! Mia貫m ten sam problem co ty te mam wysokie czo這 jedynym rozwi您aniem jest skombinowa podobna fryzure do tej ja to nazywam irokezem z grzywk

http://img4.imageshack.us/i/gggno.png/

Pozdrawiam,Xyl'syde
Xylsyde jest offline  
Stary 2009-11-15, 22:08   #1980
Grzechuu
Przyczajenie

Dot.: Fryzura m瘰ka: kilka pyta

No tak, jednak chcia豚ym si dowiedzie co nieco na moich pyta. ;P

Ale dzi瘯uj za propozycj.
Grzechuu jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.