Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-12-26, 16:36   #2101
Joolsy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Jaka fryzura do twarzy owalnej i br您owy falowanych w這s闚

Jestem nastolatk i mam br您owe lekko falowane w這sy do okolic pach. Mam owaln twarz i raczej proporcjonalne czo這. Nie chcia豉bym wkleja zdj璚ia, gdy chc by ca趾owicie anonimowa. Szukam jakiej fryzury na codzie, poniewa teraz mam r闚nej d逝go軼i w這sy i obecnie zapuszczam grzywk. Mia豉m j obci皻 na r闚no zakrywaj帷a ca貫 czo這, teraz jest za d逝ga do noszenia wi璚 najcz窷ciej zak豉dam opask lub zaczesuje do ty逝 i spinam wsuwkami. Mo瞠 wiecie jak mog豉bym si obci望 lub czesa na codzie do szko造. Na stylizacje w這s闚 codziennie nie mam zbyt du穎 czasu, wi璚 by豉bym wdzi璚zna jak poleci造by軼ie mi jak捷 fajn fryzurk nie trudn do utrzymania.
Joolsy jest offline  
Stary 2009-12-26, 17:13   #2102
OlaSS
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
GG do OlaSS
Exclamation Nowa fryzura ?

W tym tygodniu (鈔oda) przed sylwestrem przyje盥瘸 do mnie fryzjerka.
Wi璚 postanowi豉m ,aby軼ie mi pomog造.
Mam d逝gie (mniej wi璚ej do ko鎍a 瞠ber) ,proste (nie pocieniowane) ,bl康 w這sy
Dorad嬈ie mi jakie fryzury (najlepiej zdj璚ia). Jestem otwarta na wszyystko (nawet na bardzo mocne ci璚ia)

Pozdrawiam
OlaSS jest offline  
Stary 2009-12-26, 17:23   #2103
M1A4N
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 392
Dot.: Nowa fryzura ?

Mo瞠 wklej swoje zdj璚ie
M1A4N jest offline  
Stary 2009-12-26, 17:30   #2104
OlaSS
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
GG do OlaSS
Dot.: Nowa fryzura ?

Obecnie zdj耩 w rozpuszczonych w這sach nie mam .
OlaSS jest offline  
Stary 2009-12-27, 12:09   #2105
Messe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Pasuj帷a fryzura, grzywka w這sy cieniowane

Hej !
Mam pytanie, chcia豉bym zmieni swoj fryzur. Mam proste, d逝gie do po這wy plec闚, mo瞠 nie jako bardzo grube w這sy.
Chcia豉bym mie tak fryzur ( jest w za陰czniku )
Lourdes ma pocieniowane w這sy ?
Nie wiem tak瞠, czy b璠 one mi pasowa造 do twarzy mam poci庵陰 twarz wysokie czo這.
Czy tak fryzur bez problemu zrobi mi fryzjerka ?

z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi !
Messe jest offline  
Stary 2009-12-29, 11:46   #2106
martuska87
martuska877

Wiadomo軼i: 729
Dot.: Jak fryzura na Sylwestra??

szkoda 瞠 nie mo積a zobaczy tych fryzur ja te ide do fryzjera a nie umie znaj軼 odpowiedniej fryzury dla siebie
martuska87 jest offline  
Stary 2009-12-29, 15:16   #2107
Brzoskfiniowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157
Dot.: Pasuj帷a fryzura, grzywka w這sy cieniowane

Najlepiej by by這 jakby wstawi豉 zdj璚ie swojej twarzy.
Ale skoro masz wysokie czo這 to grzywka powinna pasowa bo je przykryje (sama kiedy si waha豉m, z grzywk jest mi o niebo lepiej). I skoro masz poci庵陰 twarz to zdaje mi si, 瞠 mog豉by, nieco bardziej ni Lourdes, wycieniowa w這sy
Brzoskfiniowa jest offline  
Stary 2009-12-30, 12:34   #2108
Tracer222
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Meska fryzura + okulary

Witam,
Mam 16 lat i jestem w 1 liceum. Szukam jakiej fajnej fryzury dla kr鏒kich w這s闚. Obecnie zapuszczam w這sy ale to troch potrwa. Jakby軼ie podali przyk豉dy fryzur dla kr鏒kich i d逝gich w這s闚 ale dla os鏏 z okularami.
Tracer222 jest offline  
Stary 2010-01-02, 14:19   #2109
rhcpxfun
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
jak z czerni wr鏂i do br您u? pomocy

Cze嗆 dziewczyny, wiem, 瞠 du穎 jest takich w徠k闚 ale nie moge nigdzie znale潭 rozwi您ania problemu, mam nadzieje, 瞠 Wy mi pomo瞠cie: we wrze郾iu pomalowa豉m moje pi瘯ne (teraz to wiem), naturalne w這sy- 鈔edni br您- 'szamponem koloryzuj帷ym 28 zmy' (taaaa jasne) loreala, na ciemniejszy troche br您, wysz造 perfidnie czarne, min窸o ju tyle czasu, nie malowa豉m, o odrostach nie m闚ie bo szkoda gada, znikn掖 blask, a w這sy jak by造 czarne tak s, by豉m 3 dni temu na dekoloryzacji, w salonie wyszed fajny br您, wr鏂i豉m do domu okaza這 si, 瞠 czer wr鏂i豉! nie wida w og鏊e r騜nicy a ja zabuli豉m 100z;] jestem strasznie wkurzona i nie wiem co mam robic, nie zetne ich bo s naprawde fajne i nie zniszczone praktycznie, na czarno znowu nie pomaluje, a czeka a odrosn? ehh 鈔ednia przyjemno嗆 chodzi z odrostami na p馧 g這wy przez ponad rok. mo瞠 kupi dekolor loreala, farbe w 豉dnym br您ie i zrobi w domu? wiem, 瞠 niebezpiecznie ale kurcze no ile sie mo積a m璚zy? co my郵icie? ju jeste軼ie moj ostatni nadziej, wi璚 prosze o pomoc
rhcpxfun jest offline  
Stary 2010-01-02, 15:12   #2110
alisza123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Red face blada cera a fryzura

hej chcialabym sie dowiedziec jaki kolor wlosow najlepiej pasuje do bladej cery ... dodam ze mam brazowe oczy. pozdrawiam i czekam na opinie
alisza123 jest offline  
Stary 2010-01-02, 16:38   #2111
Alice99
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90
Dot.: blada cera a fryzura

Proponuje jaki ja郾iejszy kolorek. Raczej kieruj si swoim naturalnym kolorem w這s闚, to b璠ziesz wygl康a bardziej naturalnie.
Chyba, 瞠 masz rude...
Alice99 jest offline  
Stary 2010-01-03, 11:04   #2112
zloootko
ZloOotko

Wiadomo軼i: 31
Dot.: jak z czerni wr鏂i do br您u? pomocy

he do陰czam si do pytania wy瞠j mam ten sam problem;/ i nei wiem co robic chce wr鏂i do br您u a mam czarne;/
zloootko jest offline  
Stary 2010-01-03, 11:31   #2113
milka894
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Mam to samo Kt鏎ym odcieniem Castinga farbowa豉? U篡豉m odcienia nr 300 Darkest Brown i mam pasma czarne jak smo豉!

Dekoloryzacj wykluczam, zanim osi庵n maksymalny poziom desperacji Wymy郵i豉m sobie,瞠 spr鏏uj u篡 o p馧 tonu ja郾iejszego kolorku, ale przeszuka豉m po這w Rossman闚 w mie軼ie i niestety nie znalaz豉m Ciemnej Czekolady, na kt鏎 si czai豉m
milka894 jest offline  
Stary 2010-01-03, 11:53   #2114
slodkidropsik15
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
GG do slodkidropsik15 Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do slodkidropsik15 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do slodkidropsik15 Send a message via Skype™ to slodkidropsik15

je郵i by豉 u fryzjera to nic straconego, id jeszcze raz do fryzjera 瞠by 軼i庵n掖 ci kolor, najlepiej jak najwi璚ej czarnego 瞠by 軼i庵n掖 a p騧niej na jaki br您 pofarbowa normaln farb jaki b璠ziesz chcie, powiem ci jedno chocia mam czterna軼ie lat to mo瞠sz mi zaufa w tej sprawie, bo du穎 razy ju farbowa豉m i wiem jak to jest jak wyjd inne w這sy ni si oczekuje. ale powiem ci te, 瞠 jak ci pofarbuje na jakikolwiek br您 to i tak wyjd ci ciemne, dopiero po kilku myciach kolor b璠zie si zmywa do tego koloru co chcia豉 uzyska(farba).
slodkidropsik15 jest offline  
Stary 2010-01-03, 12:17   #2115
joyka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 485

fryzjerka farbowa豉 ci ponownie w這sy po tej dekoloryzacji?
joyka jest offline  
Stary 2010-01-03, 12:22   #2116
rhcpxfun
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez milka894 Poka wiadomo嗆
Mam to samo Kt鏎ym odcieniem Castinga farbowa豉? U篡豉m odcienia nr 300 Darkest Brown i mam pasma czarne jak smo豉!

Dekoloryzacj wykluczam, zanim osi庵n maksymalny poziom desperacji Wymy郵i豉m sobie,瞠 spr鏏uj u篡 o p馧 tonu ja郾iejszego kolorku, ale przeszuka豉m po這w Rossman闚 w mie軼ie i niestety nie znalaz豉m Ciemnej Czekolady, na kt鏎 si czai豉m
Milka ja te nim malowa豉m. Mia豉m i嗆 do fryzjera ale g逝pia stwierdzi豉m, 瞠 sama zrobie... Tak 瘸逝je, 瞠 szok. A jak zobaczy豉m t perfidn czer, z kt鏎ej wcze郾iej sie smia豉m, my郵a豉m, 瞠 si pop豉cze. Powiem Ci, 瞠 te nie chcia豉m tej dekoloryzacji, ale gada豉m z wiekszo軼ia fryzjer闚, wszyscy 鄉iali mi sie w twarz, ze 'moga mi obciac', a reszta ze sie nie podejmie, bo 瘸den kolor nie z豉pie czerni ju... i teraz my郵e o tym dekolorze...

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez joyka Poka wiadomo嗆
fryzjerka farbowa豉 ci ponownie w這sy po tej dekoloryzacji?
nie malowa豉, bo w salonie naprawde 鈍ietny br您 by, jak wysz豉m by豉m wniebowzi皻a, fryzjerka te w szoku by豉, 瞠 jeszcze jej sie nie zdarzy這,. 瞠by tak 豉dnie zesz這, zero ciapek, kolor闚, 豉dny br您, wr鏂i豉m do domu pare godzin po i nic nie by這 wida;/
rhcpxfun jest offline  
Stary 2010-01-03, 12:39   #2117
joyka
Raczkowanie

Kurcze...dziwne to...wiesz, w這sy dekoloryzowane zachowuj si z regu造 troch dziwnie - moje np. by造 w kolorze miodowego blondu po dekoloryzacji, a zrobi造 si rude po umyciu ich szamponem do w這s闚 br您owych Je瞠li kolor jest taki sam jak przed dekoloryzacj - id z這篡 reklamacj. Tylko bro bo瞠 nie farbuj teraz, bo mo瞠 wyj嗆 co dziwnego - po dekoloryzacji wszystko wychodzi du穎 ciemniejsze.
Jak捷 opcj jest jeszcze zrobienie baleja簑 z ja郾iejszymi pasemkami i stopniowe rozja郾ianie - ale mi to zniszczy這 w這sy bardziej ni dekoloryzacja.
joyka jest offline  
Stary 2010-01-03, 12:59   #2118
milka894
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rhcpxfun Poka wiadomo嗆
ale gada豉m z wiekszo軼ia fryzjer闚, wszyscy 鄉iali mi sie w twarz, ze 'moga mi obciac', a reszta ze sie nie podejmie, bo 瘸den kolor nie z豉pie czerni ju... i teraz my郵e o tym dekolorze...

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

No to cudownie Moje w這sy si璕aj do po這wy plec闚 i o 瘸dnym 軼inaniu nie mam mowy... Zreszt kolor zacz掖 mi przeszkadza odk康 przesta豉m si opala, wcze郾iej wszyscy twierdzili,瞠 鈍ietnie mi pasuje (mam jasn cer, niebieskie oczy i z natury bardzo ciemny, mysi blond). Mimo wszystko spr鏏uj z tym o p馧 tonu ja郾iejszym odcieniem przy nast瘼nym farbowaniu, musz mie pewno嗆 P鏦i co b璠 walczy z samoopalaczem
milka894 jest offline  
Stary 2010-01-03, 13:11   #2119
joyka
Raczkowanie

G逝poty gadaj, milka Na dow鏚 - pierwsze zdj璚ie z sierpnia 2008, drugie z czerwca 2009 Teraz znowu wr鏂i豉m do br您u, ale jak wida - da si. Ale farb farby nie rozja郾isz - to pewne.
Edit: A ten kolor na pierwszym zdj璚iu nie jest najciemniejszym jaki mia豉m, schodzi豉m z prawie czarnego

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2010-01-03 o 13:13
joyka jest offline  
Stary 2010-01-03, 14:36   #2120
milka894
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez joyka Poka wiadomo嗆
G逝poty gadaj, milka Na dow鏚 - pierwsze zdj璚ie z sierpnia 2008, drugie z czerwca 2009 Teraz znowu wr鏂i豉m do br您u, ale jak wida - da si. Ale farb farby nie rozja郾isz - to pewne.
Edit: A ten kolor na pierwszym zdj璚iu nie jest najciemniejszym jaki mia豉m, schodzi豉m z prawie czarnego

To jest nadzieja Btw. super wygl康asz zar闚no z jasnymi jak i z ciemnymi pasmami Mi nawet nikt nie wspomnia,瞠 wyj徠kowo nie pasuje mi blond (kiedy katowa豉m w這sy rozja郾iaczem), dopiero po zmianie koloru skuba鎍om zebra這 si na masowy przyp造w szczero軼i Teraz marzy mi si taka "czysta" ciemna czekolada

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2010-01-03 o 14:38
milka894 jest offline  
Stary 2010-01-03, 15:35   #2121
joyka
Raczkowanie

Ciesz si, 瞠 da豉m ci nadziej :P A casting si mo瞠 jeszcze zmyje. Ja robi豉m castingiem jakie dwa miesi帷e temu, te wyszed bardzo ciemny, a sp逝ka si do prawie do koloru jaki mia豉m przed farbowaniem, czyli takiego ciemnego rudego blondu. Jaki dobry szampon przeciw逝pie穎wy i powinno si sporo rozja郾i.

Aha, uwa瘸j na te br您y, bo niestety wi瘯szo嗆 wychodzi czarna. Np. to co mam na tym pierwszym zdj璚iu to jest mro幡y kasztan, kt鏎y na pr鏏niku jest duuu穎 ja郾iejszy. Ja przewa積ie farbuj o ton ja郾iejsz farb - teraz farbuj w這sy na taki 鈔edni ciep造 br您 i robi to jasnym z這tym szatynem tym tropem, je郵i rozja郾i ci si ten casting albo go zdekoloryzujesz powinna chyba wybra jaki odcie 鈔edniego br您u. Przyciemni zawsze mo積a

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2010-01-03 o 15:43
joyka jest offline  
Stary 2010-01-03, 15:43   #2122
madziares25
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 091

Hej,a ja mia豉m br您ik 豉dny(tak go teraz wspominam)zachcia這 mi si nieco przyciemni wloski,o dwa tony...i kupi豉m jasny br您 z Castinga L'oreala i by oki,ale jak si zmywa to pod rudy mi zalatywa-co mi si nie podoba這....to zrobi豉m sobie br您 Garniera,ale to nie to i trzecie podej軼ie to by br您 z Castinga,wyszed niemal czarny,a 瞠 ja bladolica jestem to troszk mi nie bardzo si to podoba,bo ten kolor br您u nie przypomina i marzy mi si teraz kasztan hihi oczywi軼ie na przemian z delikatnymi blond pasemkami i nie wiem na co si zdecydowa...
madziares25 jest offline  
Stary 2010-01-03, 17:09   #2123
justynaaa00
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 907

Wr鏂 jeszcze do pocz徠ku tematu. Pisa豉, 瞠 farbowa豉 farb do 28 my i nie zesz這? Chc wr鏂i do naturalnych w這sk闚, mia豉m ju par cm odrost闚, ale na Sylwestra pofarbowa豉m w豉郾ie na czer do 28 my z Garniera. Mam nadziej, 瞠 si zmyje... Kto wie co wi璚ej na ten temat?
A od razu: jak wygl康a sprawa z dekoloryzacj. Kiedy po farbowaniu mo積a si wybra, czy bardzo niszczy w這sy?
justynaaa00 jest offline  
Stary 2010-01-03, 18:04   #2124
joyka
Raczkowanie

To zale篡 od w這s闚. Cz瘰to szamponetki nie schodz, a co dopiero farby do 28 my. Mi casting spra si prawie do ko鎍a, niekt鏎ym dziewczynom zosta. Chyba nie ma na to regu造.

Na dekoloryzacj najlepiej wybra si jak ju maksymalnie wyp逝cz ci si w這sy - wtedy b璠ziesz ju pewna, 瞠 jest konieczna. To, czy jest szkodliwa zale篡 chyba od dekoloryzatora - ja po dekoloryzacji mia豉m w這sy prawie w takim stanie jak przed ni. No i musisz pamieta, 瞠 dekoloryzacj nie wracasz do naturalnego koloru - jedynie mo瞠sz zdekoloryzowa i pofarbowa na kolor zbli穎ny do twojego.
joyka jest offline  
Stary 2010-01-03, 18:27   #2125
justynaaa00
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 907

Joyka, dzi瘯uj Ci bardzo. Poczekam faktycznie z miesi帷 czy dwa, mo瞠 farba zejdzie. Przeczyta豉m w豉郾ie w徠ek o dekoloryzacji, chyba nie chc si pakowa (bo mog這by tak by) w rudy. Mia豉m ju z 4-5 cm odrost闚 wi璚 poczekam.
justynaaa00 jest offline  
Stary 2010-01-03, 18:38   #2126
sensuaal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
Wysokie czo這 + fryzura bez grzywki ?

Witam .
Ot騜, mam do嗆 wysokie czo這, i potwornie nie podoba mi si jak wygl康a moja buzia, gdy zepn moj grzywk do g鏎y . Chcia豉m spyta was, czy macie mo瞠 jakie ciekawe fryzury w zanadrzu, kt鏎ymi mo積a zakamuflowa koszmarny wygl康 wysokiego czo豉, oczywi軼ie ze spi皻 grzywk !
Ja osobi軼ie mam grzywk, niezbyt d逝g, lekko schodz帷 na bok . ale zacz窸a mnie wkurza a podoba mi si jak dziewczyny maj j spi皻 , na bok , lub do g鏎y + jest to znacznie wygodniejsze ; ) wi璚 chcia豉m r闚nie co takiego zrobi, ale nie wiem jak mo積a spi望 t koszmarn grzywk, aby wysookie czo這 wygl康a這 dobrze ! licz na wasze rady ; )
sensuaal jest offline  
Stary 2010-01-03, 19:08   #2127
olaay
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: Wysokie czo這 + fryzura bez grzywki ?

Witam R闚nie borykam si z problemem wysokiego czo豉, mam grzywk 軼i皻a asymetrycznie, na ukos. Od niedawna pokusi豉m si na przedzia貫k po鈔odku g這wy i pozwalam "resztkom" grzywki delikatnie opada przy bokach. Kosmyki 豉dnie modeluj mi twarz, tym samym mniejsz uwag zwracam na do嗆 wysokie czo這. W這sy przy twarzy mo積a delikatnie wywin望 prostownic do ty逝, 豉dnie zakr璚i. Naprawd wychodz bardzo 豉dne efekty. Mo瞠sz spr鏏owac tego, mam nadziej, 瞠 Ci sie spodoba
olaay jest offline  
Stary 2010-01-03, 19:11   #2128
olaay
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: blada cera a fryzura

Radzi豉bym pokombinowa z blondami, daj powalaj帷y efekt wraz z br您owymi oczami Polecam z palety Natural&Easy 鈔ednie blondy, 郵icznie si mieni i naturalnie wygl康aj
olaay jest offline  
Stary 2010-01-03, 23:03   #2129
psychoderyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do psychoderyna
[m瘰ka fryzura] Jak u這篡 fryzur

Pocz徠ek nowego roku i trzeba co zmieni!
No wi璚 tak, mam ju swoje lata i pasowa這by mi przej嗆 w nieco powa積iejsza fryzur. konkretnie mam na my郵i dwie podane ni瞠j (na kolejnych 3 jestem ja). Niestety nie wiem w jaki spos鏏 w這sy wygl康aj tak naturalnie (bez 瞠lu, efektu posklejanych w這s闚 itd).

Uk豉da mniej wi璚ej to co teraz mam potrafi, ale ca豉 tajemnica jest w豉郾ie w tym, 瞠 w這sy wygl康aj naturalnie.

No i tak poza tematem mam pytanie czy da si zmieni kierunek w這s闚 (ostatnia fotka "ja4"), chodzi o to, 瞠 w這sy z przodu z mojej prawej strony rosna na prawo (zamiast naturalnie) przypuszczam ze to poprzez star fryzur z przedzia趾iem.

Mam nadzieje, 瞠 to b璠zie do mnie pasowa這 i b璠zie w miar powa積e jak na 24 lata, w御闚 (a propos tematu jaki przegl康a貫m przed chwil) nie nosz, ewentualnie 3 - 4 dniowy zarost na brodzie :P

Edytowane przez psychoderyna
Czas edycji: 2010-01-03 o 23:09
psychoderyna jest offline  
Stary 2010-01-04, 09:28   #2130
rhcpxfun
Przyczajenie

Malowa豉m do 28 zmy i nie zesz這 praktycznie wcale. Jedynie blask znikn掖 po tym czasie i zosta豉 matowa czern z odrostami. Czyta豉m o szamponach przeciw逝pie穎wych, g貫boko oczyszczajacych itd, u篡wa豉m je, ale koloru oczywiscie nie da造 rady wyp逝kac. A co my郵icie o dekolorze loreala, ryzykowa? Mam ju dosy i raczej nie wchodzi u mnie w gre czekanie kolejnych paru miesiecy z tymi odrostami, juz tak czeka豉m od pazdziernika...
rhcpxfun jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.