Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-01-04, 10:58   #2131
Ms_Hass
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Dot.: [m瘰ka fryzura] Jak u這篡 fryzur

Witam Jestem fryzjerk i zdradz Ci kilka tajemnic uk豉dania w這s闚 dla modeli
A wi璚 po:
1) jest to bardzo czasoch這nne zaj璚ie,
2) wymaga wprawy i precyzji...ale przejd幟y do rzeczy
3) w這sy modeli zawsze s mocno lakierowane lub stawiane na gumie do w這s闚(kosmetyki te s z "wy窺zej p馧ki" i nie zostawiaj bia造ch 郵ad闚 po rozczesaniu),
4) po wyschni璚iu s bardzo dobrze rozczesywane
...czasami czynno嗆 3 i 4 si powtarza,
5) prostuje si te w這sy ustawiaj帷 delikatn temperatur w prostownicy, 瞠by dobrze "sta造"(zauwa, 瞠 ich w這sy s troch d逝窺ze),
6) na koniec jeszcze raz spryskuje si w這sy lakierem z du瞠j odleg這軼i W這sy wygl康aj zdrowo i bardzo naturalnie.
To by by這 na tyle...mam nadziej, 瞠 pomog豉m

A co do Twoich "niesfornie" rosn帷ych w這s闚 to wydaj mi si, 瞠 to jest wina tego w jaki spos鏏 酥isz - a pewnie 酥isz na prawym boku
Ewentualnie mo瞠 to by Tw鎩 naturalny kierunek porostu w這s闚
Stary 2010-01-04, 17:04   #2132
olivvka1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54
Jaka fryzura do sukienki?

witam!

Chcia豉bym zapyta o to jaka fryzura pasuje do mojej sukienki (id w niej na wesele). Mam troche odstaj帷e uszy,wi璚 spi皻e w這sy raczej odpadaj, no chyba, 瞠 np. tylko jedno ucho b璠zie odkryte. D逝go嗆 w這s闚.hmm my郵,瞠 tak do pach si璕aj
pozdrawiam i czekam na propozycje
olivvka1 jest offline  
Stary 2010-01-04, 17:40   #2133
psychoderyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do psychoderyna

No to pozamiatane :P Z ch璚i mog豉 by zosta moj osobist fryzjerk

Jak wida troszk roboty z tym jest a po opisie wydaje mi si ze sam nie da bym rady, bo zawsze to tak druga osoba widz帷 ca這嗆 lepiej sobie radzi

Ja ci bardzo dzi瘯uje za pomoc i zdaje mi si ze albo b璠 musia pozosta przy tym co mam albo co co sam da bym rade u這篡 wymy郵i :/

To mo瞠 w takim razie jak nie ma innego wyj軼ie to jaki kosmetyk do uk豉dania w這s闚 mog豉 by mi doradzi. P鏦i co to czytaj帷 opinie itd znalaz貫m takie:
Goldwell, Styling Wild, Mellogoo Power Paste (Mocna pasta modeluj帷a)
Osmo Essence, Fibre Paste Gum Texturiser (W堯knista guma do stylizacji w這s闚)
L'Oreal, Studio Line, Out of Bed (Modeluj帷y krem do w這s闚)
Schwarzkopf Professional, Osis+, Thrill: Fibre Gum

... ale przypuszczam ze z ich zakupem tez nie b璠zie prosto (w pierwszym lepszym sklepie :P) Jak ju mam zosta przy tym co mam to niech przynajmniej te w這sy mi si tak nie klej i wytrzymaj ca造 dzie (jak nie p馧 przynajmniej)
Stary 2010-01-04, 21:25   #2134
justynaaa00
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 907
Dot.: jak z czerni wr鏂i do br您u? pomocy

No to teraz zostaje mi si modli 瞠by u mnie zesz這. Jak nie to bior si za dekoloryzator. Mam ju do嗆 mojej czerni.
justynaaa00 jest offline  
Stary 2010-01-04, 22:23   #2135
joyka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 485

A nie lepiej p鎩嗆 z reklamacj do fryzjera albo i嗆 do innego zak豉du? Mog豉by z color assist spr鏏owa, ja bym tam sama koloru nie 軼i庵a豉...jeste ju po jednej dekoloryzacji, w這sy mog nie wytrzyma, fryzjer zrobi to chyba bardziej profesjonalnie...
joyka jest offline  
Stary 2010-01-04, 22:35   #2136
milka894
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez rhcpxfun Poka wiadomo嗆
Malowa豉m do 28 zmy i nie zesz這 praktycznie wcale. Jedynie blask znikn掖 po tym czasie i zosta豉 matowa czern z odrostami. Czyta豉m o szamponach przeciw逝pie穎wych, g貫boko oczyszczajacych itd, u篡wa豉m je, ale koloru oczywiscie nie da造 rady wyp逝kac. A co my郵icie o dekolorze loreala, ryzykowa? Mam ju dosy i raczej nie wchodzi u mnie w gre czekanie kolejnych paru miesiecy z tymi odrostami, juz tak czeka豉m od pazdziernika...

Mi te Casting "nie puszcza".Nic, a nic... Dlatego nadal nim farbuj, bo nie chc paradowa z odrostami
milka894 jest offline  
Stary 2010-01-05, 00:59   #2137
niepodobna
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 037
Dot.: Jaka fryzura do sukienki?

Cytat:
Napisane przez olivvka1 Poka wiadomo嗆
witam!

Chcia豉bym zapyta o to jaka fryzura pasuje do mojej sukienki (id w niej na wesele). Mam troche odstaj帷e uszy,wi璚 spi皻e w這sy raczej odpadaj, no chyba, 瞠 np. tylko jedno ucho b璠zie odkryte. D逝go嗆 w這s闚.hmm my郵,瞠 tak do pach si璕aj
pozdrawiam i czekam na propozycje
Mo瞠 lepiej b璠zie jak umie軼isz swoje zdj璚ie?
niepodobna jest offline  
Stary 2010-01-05, 06:49   #2138
Ms_Hass
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Masz racj Te kosmetyki s zazwyczaj tylko w sklepach kosmetycznych
Odradzam ka盥ego rodzaju pasty do w這s闚 - one bardziej si sprawdzaj na d逝gich w這sach(a najbardziej na lokach)
M鎩 M捫 u篡wa zwyk貫j gumy do w這s闚 z Joanny - tania, ale 鈍ietna
Po prostu bierzesz ja na palce rozcierasz delikatnie d這闓i i nak豉dasz du膨 ilo嗆 na w這sy i kiedy jest jeszcze mokra na w這sach rozczesz w這sy do g鏎y grzebieniem z rzadkim rozstawieniem z帳k闚(bardzo rzadkim)
Niby proste, ale r闚nie wymaga wprawy

P.s. Nie rozcieraj gumy na r瘯ach za d逝go i za szybko, bo wytwarzasz ciep這 i w豉軼iwo軼i chemiczne troszk ulegaj zmianie, co mo瞠 sprawi, 瞠
guma nie zadzia豉 tak, jakby鄉y chcieli
Stary 2010-01-05, 10:45   #2139
Shandusia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 593
GG do Shandusia

Twoje zdj璚ie u豉twi這 by spraw, natomiast tak "w ciemno" widz do tego jakie fajne fale...
Shandusia jest offline  
Stary 2010-01-05, 11:20   #2140
justynaaa00
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez joyka Poka wiadomo嗆
A nie lepiej p鎩嗆 z reklamacj do fryzjera albo i嗆 do innego zak豉du? Mog豉by z color assist spr鏏owa, ja bym tam sama koloru nie 軼i庵a豉...jeste ju po jednej dekoloryzacji, w這sy mog nie wytrzyma, fryzjer zrobi to chyba bardziej profesjonalnie...
Je郵i o mnie chodzi to farbowa豉m sama w domu, wi璚 reklamacj mog sk豉da co najwy瞠j u siebie A jeszcze nigdy nie 軼i庵a豉m koloru. Chocia fakt, szkoda mi w這s闚. I tak mam ich ma這 i s dosy cienkie.
justynaaa00 jest offline  
Stary 2010-01-05, 15:26   #2141
alexia150
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

W豉郾ie fajnie by這 by jakby doda豉 swoje zdj璚ie Ale te my郵, 瞠 jakie fale, lekkie loczki nie na ca貫j d逝go軼i b璠 ok
pozdrawiam!
alexia150 jest offline  
Stary 2010-01-05, 18:21   #2142
styl17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Fryzura dla ch這paka z grzywk...a mo瞠 bez?

Witam prosz o pomoc w doborze fryzury
mam 鈔ednio d逝gie, czarne, g瘰te w這sy
poni瞠j s zamieszczone moje zdj璚ia, ale nie jestem pewien czy dostrze瞠cie na nich 瞠 mam:
-odstaj帷e uszy
-du篡 nos
-ko軼i policzkowe cos w stylu ala Pacino:P czyli takie wydatne
-'cofni皻' doln szcz瘯 i takie jakby dodatkowe poliki przy ustach
-og鏊nie wydaje mi sie 瞠 moja twarz jest w kszta販ie 'tr鎩k徠a' (do嗆 szerokie czo這, te ko軼i policzkowe, szcz瘯a zw篹a sie ale podbr鏚ek jest do嗆 'kr鏒ki'
chodzi mi o porad w stylu :d逝gie lub kr鏒kie; z grzywk lub bez itp.
mi這 je郵i do swoich propozycji dodacie zdj璚ia

Edytowane przez styl17
Czas edycji: 2010-01-05 o 19:58 Pow鏚: dodanie zdj耩
styl17 jest offline  
Stary 2010-01-05, 23:46   #2143
psychoderyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do psychoderyna

Jak by kogo interesowa sklep z takimi rzeczami na terenie Chorzowa, to na ul. Zjednoczenia znajduje si jeden A tobie Ms_Hass dzi瘯uje za rady

Edytowane przez psychoderyna
Czas edycji: 2010-01-05 o 23:48
psychoderyna jest offline  
Stary 2010-01-06, 08:45   #2144
olivvka1
Raczkowanie

hmm faktycznie to dobry pomys.znalaz豉m jakie zdj璚ie,co prawda stare ale fryzura mniej wi璚ej taka sama (o ile to mo積a nazwa fryzur )w這sy jak s wyprostowane to s troch d逝窺ze.czekam na szybkie propozycje,najlepiej ze zdj璚iem 瞠bym mog豉 pokaza fryzjerce.pozdrawiam
olivvka1 jest offline  
Stary 2010-01-06, 10:00   #2145
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

my郵 瞠 dobrze by wygl康a豉 w rozpuszczonych w這sach z jakimi grubymi lokami teraz s modne w這sy w nie豉dzie
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-01-06, 20:59   #2146
EdenN
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jaka fryzura b璠zie najlepsza

Witam! Chcia豚ym 瞠by軼ie powiedzieli mi w jakiej fryzurze b璠 najlepiej wygl康a uwzgl璠niaj帷 moj budowe twarzy itp. [/podlizywanie mode on] W ko鎍u wy si na tym najlepiej znacie. [/podlizywanie mode off]. Z g鏎y przepraszam za ten busz na mojej g這wie, ale zapuszcza貫m 瞠by by這 z czego stworzy fryzur. Zazwyczaj obcina貫m boki, zostawiaj帷 g鏎e i ty d逝窺zy. Grzywka asymetryczna. A wy jak s康zicie, kt鏎a fryzura b璠zie najlepsza? Poni瞠j umieszczam fotki!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...74fe3d4d1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...50c0ba0d6.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...63efa19e2.html

Tutaj troche mniej zarosni皻y (sry za ten nie豉d, w ko鎍u koncert by ):
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...66a44c564.html

Pozdrawiam!

Edytowane przez EdenN
Czas edycji: 2010-01-06 o 21:25
EdenN jest offline  
Stary 2010-01-08, 15:30   #2147
olivvka1
Raczkowanie

znalaz豉m pare "pokr璚onych" fryzur, tylko za bardzo nie wiem kt鏎a ewentualnie by mi pasowa豉.
http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/25667.jpg
http://www.wlosy.ekobiety.com/graf/l...sy_fryzura.jpg a mo瞠 co takiego http://nymag.com/images/urban/04/wed.../hair3_300.jpg ? co s康zicie,pasuje co ?
olivvka1 jest offline  
Stary 2010-01-09, 12:42   #2148
blackinferna
Przyczajenie

Dot.: Jaka fryzura b璠zie najlepsza

A my郵a貫 o modnym teraz irokezie? Moim zdaniem jest bardzo m瘰k fryzur:P podci皻e boki ,a grzywka i ty d逝窺ze i na to do嗆 mocny 瞠l?

Edytowane przez blackinferna
Czas edycji: 2010-01-09 o 12:44
blackinferna jest offline  
Stary 2010-01-09, 18:20   #2149
rhcpxfun
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

jeszcze raz ja, chcia豉m ju tylko powiedzie, 瞠 dzi瘯i za wszystko, da豉m rade jednak sama, kupi豉m dekoloryzator loreal eclair i mam pi瘯ny br您owy kolor )
rhcpxfun jest offline  
Stary 2010-01-09, 18:27   #2150
veex
Przyczajenie

Nowa fryzura

Czesc, chcialbym zapuscic sobie wlosy aby efekt koncowy wygladal tak http://ikf.styl.fm/fryzury-meskie/fryzura290608.htm i stad moje pytanie ile czasu potrzeba na zapuszczenie takich wlosow jesli moja dlugosc obecnie wynosi ok 6 cm. Aby nadwac ksztaltu takiej fryzurze napewno niezbedne sa wizyty u fryzjera tylko co ile czasu? Niestety wczoraj goscilem u pana fryzjera mowilem, ze zapuszczam wlosy i zeby podcial tak aby na uszy mi nie zachodzily i 4 miesiace zapuszczania poszly...
veex jest offline  
Stary 2010-01-09, 18:30   #2151
Lejdi Di
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248
Dot.: Nowa fryzura

W這s ro郾ie 0,03 cm na dzien
to sobie policz
z reszta tu na wizazu jest watek o przyspieszeniu porostu dziewczyny s tam w tym obeznane i doswiadczone poczytaj.. mo瞠 sie przyda
Lejdi Di jest offline  
Stary 2010-01-09, 18:44   #2152
extrawertyk
Przyczajenie

Zmiana fryzury.

Od bodajze 3 lat albo nawet i wiecej mam taka sama fryzure, znajomi namawiaja mnie zebym wkoncu zrobila cos z tymi wlosami, grzywke na bok, zebym spiela czy cokolwiek. Za kazdym razem gdy tylko pojde do fryzjera to ten odradza mi grzywke ze wzgledu na niskie czolo i konczy sie tym ze jedynie podcina wlosy , skraca koncowki , cieniuje i w sumie wychodze srednio zadowolona od fryzjera :s Chcialabym zmienic fyzure, bo juz znudzilo mi sie to.. Mam nadzieje ze ktos mi doradzi jakas fryzure (tylko nie mowcie zeby skrocic calkowicie, bo to nie wchodzi w gre ) . zdjecie : http://img163.imageshack.us/i/kopiadsc013652.jpg/
podoba mi sie taka :
http://www.wizaz.pl/forum...32&d=1203253917 co o tym myslicie?
extrawertyk jest offline  
Stary 2010-01-09, 19:22   #2153
martina1319
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42
Dot.: Zmiana fryzury.

a pr鏏owa豉 kiedy prostowa w這sy, albo je podpina do g鏎y. Przyk豉dy

I takie z 豉dn grzyweczk i proste

- ta chyba najlepsza i ma 鈍ietny kolor
martina1319 jest offline  
Stary 2010-01-09, 21:17   #2154
milka894
Rozeznanie

Cytat:
jeszcze raz ja, chcia豉m ju tylko powiedzie, 瞠 dzi瘯i za wszystko, da豉m rade jednak sama, kupi豉m dekoloryzator loreal eclair i mam pi瘯ny br您owy kolor )

A jak stan w這s闚 po dekoloryzacji? Ch皻nie rzuci豉bym okiem na te br您owe 郵iczno軼i
milka894 jest offline  
Stary 2010-01-09, 21:28   #2155
extrawertyk
Przyczajenie

Ta ostatnia mi sie podoba. Ale w sumie nie chce prostowac ich , bo mam koncowki zniszczone a prostowanie jeszcze by pogorszylo..
I nie chcialabym miec takiej grzywki , ktora by mi zaslaniala cale czolo. Raczej chodzi mi o cos takiego jak w tym linku co przeslalam i zeby byly roztrzepane.
extrawertyk jest offline  
Stary 2010-01-09, 22:04   #2156
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

.odradzam fryzur, kt鏎 przes豉豉,
niestety, nie pasuje do okr庵貫j twarzy.
.proponuj podci望 ko鎍闚ki, chocia 5 cm,
do tego, mocno wycieniowa grzywk, na praw stron.

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline  
Stary 2010-01-10, 13:34   #2157
rhcpxfun
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

praktycznie takie same jak przed, ja r霩nicy w zniszczeniu nie widze) sama sobie si dziwie, ze zdoby豉m sie na odwag, a kolor wyszed tak fajny i zbli穎ny do naturalnych, 瞠 nie musia豉m malowa po. jak zdobede aparat po naprawie to postaram sie wrzucic, ale ciep造, 鈔edni br您
rhcpxfun jest offline  
Stary 2010-01-11, 21:51   #2158
justynaaa00
Zadomowienie

Cytat:
praktycznie takie same jak przed, ja r霩nicy w zniszczeniu nie widze) sama sobie si dziwie, ze zdoby豉m sie na odwag, a kolor wyszed tak fajny i zbli穎ny do naturalnych, 瞠 nie musia豉m malowa po. jak zdobede aparat po naprawie to postaram sie wrzucic, ale ciep造, 鈔edni br您
Daj zna jak wrzucisz gdzie zdj璚ia
justynaaa00 jest offline  
Stary 2010-01-11, 22:05   #2159
milka894
Rozeznanie

Wrzu koniecznie!
Coraz bardziej nakr璚am si na dekoloryzacj, bo przy tej czerni musz si upala albo mazia samoopalaczem,a to mnie postarza o par lat

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2010-01-11 o 22:18
milka894 jest offline  
Stary 2010-01-12, 09:36   #2160
簑rawinka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 456

Ja z czerni tak zesz豉m do ciemnego blondu:
-najpierw przesta豉m farbowa trwa陰 farb
- pojawiaj帷e si odrosty traktowa豉m szamponetk w kolorze czarnym
- dolne partie w這s闚 czarnych rozja郾i豉m do br您u z rudawymi refleksami rozjasniaczem palette ( tak wiem, ale mo積a u fryzjera)
- po doj軼iu z odrostami do po這wy ucha machn窸am sobie czerwon szamponetk
a po zmyciu przyci窸am w這sy do szyi
- teraz mam sw鎩 kolor na szcz窷cie i do farb si nie zbli瘸m
簑rawinka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.