Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-01-20, 18:52   #2191
martustg
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Unhappy Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Bry. Zaczn od tego, 瞠 mam 17 lat i nie ka盥a fryzurka mo瞠 mi pasowa.. Ot騜 mam problem. Mam pod逝積 twarz, szeroki, d逝gi i garbaty nos! i wydatny podbr鏚ek. Chcia豉bym mie fryzurk, kt鏎a ukryje moje kompleksy. A przy okazji tak瞠 ukryje uszy, poniewa bardzo mi si nie podobaj.. Aktualnie mam grzywk i w這sy tak do po這wy plec闚, wycieniowane. Dodam te, 瞠 mam jasn karnacj, zielone oczy i czarne farbowane w這sy.. Prosz o pomoc!
martustg jest offline  
Stary 2010-01-21, 10:03   #2192
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial
Dot.: Jakie ci璚ie?

Najlepiej zrobisz je郵i p鎩dziesz do DOBREGO fryzjera z tymi zdj璚iami, on obejrzy Twoje w這sy i zdecyduje ;]. Szukaj fryzjer闚 kt鏎zy obcinaj w這sy SUCHE, wtedy maj na bie膨co obraz fryzury, a nie tak jak to bywa przy ci璚iach na mokro, gdzie okazuje si nagle 瞠 w這sy z lewej strony uk豉daj si inaczej i wygl康a jakby by豉 krzywo obci皻a.
Wydaje mi si, 瞠 taka fryzura b璠zie Ci pasowa豉, ale b璠ziesz musia豉 suszy grzywk, a je郵i b璠zie na tyle kr鏒ka 瞠 nie da rady u這篡 jej tylko suszenie to prostownica. Oczywi軼ie prostownica konieczna by by豉 te 瞠by zrobi takie fryzury jak na zdj璚iu, a Twoje w這sy mog si lekko wywija na r騜ne srony, ale my郵 瞠 nie b璠zie wygl康a這 to wcale 幢e . Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 po kilku latach u篡wania prostowania mo瞠 trafi szlag i nagle zaczyna lubi si ka盥y skr皻 i ka盥 fal .

trivial jest offline  
Stary 2010-01-21, 10:24   #2193
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial
Dot.: Ma豉 metamorfoza?

Zdj璚ia nie widzia豉m ale moim zdaniem je郵i masz ciemne w這sy i ciemne oczy to powinna przy tym pozosta. Nie porywaj si na rudy, bo mo瞠sz wygl康a dziwnie . Rudy to raczej do jasnej karnacji i jasnych oczu.

trivial jest offline  
Stary 2010-01-21, 10:58   #2194
madzika21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Smile Dot.: Z czarnych na br您 - w徠ek zbiorczy

je郵i pofarbuje si w這sy w kolorze ciemnego br您u farb w kolorze blond czy uzyskam efekt rozja郾ienia (delikatny) co w stylu kramelowego czy z這tego jasnego br您u?? pewnie to g逝pi pomys, ale nie chce rozja郾ia wo連闚 i szukam jakiego sposobu na tak zmian. pomocy.
madzika21 jest offline  
Stary 2010-01-21, 13:56   #2195
Pazzurek166
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Hej dziewczyny! ja te mam do was pro軸e... mam do嗆 kr鏒kie wlosy, wycieniowane, teraz s do ramion...;] My郵e ze najlepiej wygl康aj one wyprostowane... ale to moj codzienny look, wiec na studni闚ke chcia豉bym jako zaskoczy...:Pp Macie mo瞠 jakies pomys造? Koki i ulizane upiecia odpadaja, bo poprostu mi nie pasuja i strasznie postarzaja... tak samo zle si czuje gdy nie mam mojej grzywki na bok... :PP Macie mo瞠 jakie wizje..czy pomy郵y? Srtudniowke mam za tydzien! )
Pazzurek166 jest offline  
Stary 2010-01-21, 18:41   #2196
paula24217
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do paula24217

Nie podobaj mi si moje aktualne w這ski, tzn kolor (zdj pozni瞠j)
Dorad嬈ie prosz jaki kolor bo ju nie wiem co mam z nimi zrobi
Mo瞠 jaka grzyweczka??
paula24217 jest offline  
Stary 2010-01-21, 19:43   #2197
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 657
Wpisy w blogu: 2

A jaka fryzurke byscie mi doradzily ? Zdjecia zutaj:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=398532
Stary 2010-01-21, 20:56   #2198
miszele
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
ch這pi璚a fryzurka

marz o kr鏒kiej, ch這pi璚ej fryzurce. mog這by nawet byc cos z du膨 ilo軼i grzywki. taka, kt鏎 mog豉bym u這篡 tylko palcami z piank.
o pytanie tylko: jaka fryzurka by mi pasowa豉?

z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
miszele jest offline  
Stary 2010-01-22, 19:20   #2199
dagpog
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Cytat:
Napisane przez paula24217 Poka wiadomo嗆
Nie podobaj mi si moje aktualne w這ski, tzn kolor (zdj pozni瞠j)
Dorad嬈ie prosz jaki kolor bo ju nie wiem co mam z nimi zrobi
Mo瞠 jaka grzyweczka??
hej paula, my郵, ze masz do嗆 cienkie w這ski dlatego proponuj Ci pocieniowa w這sy na ca貫j d逝go軼i i do tego grzywk na cale czo這. Doda to obj皻o軼i.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez miszele Poka wiadomo嗆
marz o kr鏒kiej, ch這pi璚ej fryzurce. mog這by nawet byc cos z du膨 ilo軼i grzywki. taka, kt鏎 mog豉bym u這篡 tylko palcami z piank.
o pytanie tylko: jaka fryzurka by mi pasowa豉?

z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
natomiast Tobie miszele z cala pewno軼ia bedzie dobrze w krotszych wlosach je瞠li tylko masz tak g瘰te wlosy jak mi sie wydaje, ogladajac twoje zdjecie. Proponowalabym jednak nie obcina sobie w這sk闚 a do samej glowy!!! Mo瞠 co takiego? http://ikf.styl.fm/img104631.fryzury-krotkie.348373.jpg
dagpog jest offline  
Stary 2010-01-23, 11:26   #2200
milena210592
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

HAj wszystkim. Chcia豉bym sobie zrobi jak御 fryzure z grzywka z boku. napewno nie prost. i moze podpowicie mi jak. I czy wogole bedzie mi pasowac.
Moje zdj璚ie gdy mam wyprostowane w這sy. bo tak to si krec. ;/
milena210592 jest offline  
Stary 2010-01-23, 17:33   #2201
Vanilly
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam! wybieram sie do fryzjera ale kompletnie nie wiem jak si obci望. my郵a豉m o wyd逝穎nym bobie?? Nie wiem te czy zrobic sobie grzywke a jak tak to jak?? :conf used:by豉bym wdzi璚zna za zdjecia z przyka豉dowymi fryzurami. Nie wiem te, czy pozostac przy naturalnym kolorze w這s闚 czy mo瞠 zmieni, a mo瞠 pasemka? Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied!
Stary 2010-01-24, 11:27   #2202
paula24217
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do paula24217

Cytat:
Napisane przez Vanilly Poka wiadomo嗆
Witam! wybieram sie do fryzjera ale kompletnie nie wiem jak si obci望. my郵a豉m o wyd逝穎nym bobie?? Nie wiem te czy zrobic sobie grzywke a jak tak to jak?? :conf used:by豉bym wdzi璚zna za zdjecia z przyka豉dowymi fryzurami. Nie wiem te, czy pozostac przy naturalnym kolorze w這s闚 czy mo瞠 zmieni, a mo瞠 pasemka? Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied!
Spr鏏uj mo瞠 z tym bobem a grzywka to tak mocno wycieniowana I nie zmieniaj koloru w這s闚 bo masz 郵iczny a p騧niej b璠ziesz tylko 瘸這wa jak ja
paula24217 jest offline  
Stary 2010-01-24, 15:16   #2203
verva
Przyczajenie

Jaka fryzura dla takich w這s闚- pomocy ??

Witam, mam problem, poniewa id nied逝go do fryzjera, bo moja fryzura mnie do逝je ;/ Wi璚 mo瞠 j opisz:

Mam w這sy p馧d逝gie, strasznie cienkie, blond. Codziennie je prostuj, poniewa nie ma wyj軼ia. One s naturalnie nie proste - nie kr璚one. Takie okropne! I w og鏊e si nie uk責aj. Mam twarz nawet pulchn, wi璚 loki odpadaj. Mia豉m kiedy r騜ne grzywki, ale w ka盥ej wygl康a豉m dziwnie ;/. Teraz nosze je spi皻e do ty逝 i przylizane. Chcia豉bym mie jednak grzywk i 瞠by one mog造 by rozpuszczone jak i spi皻e w kucyka. Najlepiej co z cieniowaniem, bo si b璠 miej "nie uk豉da"

To bardzo wa積e dla mnie, prosz o pomoc dziewczyny!
Ps. Mam 15 lat.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Prosz, pom騜cie !! to bardzo wa積e dla mnie
verva jest offline  
Stary 2010-01-24, 15:34   #2204
Leamonka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
GG do Leamonka
Dot.: Re: Jaka fryzura

Witam,
nied逝go mam studni闚k i kompletnie nie wiem jak fryzur wybra ... Jestem ju um闚iona z fryzjerk ale obawiam si, 瞠 tak jak i inne nie b璠zie wiedzie w czym by這by mi 豉dnie. Nie chc 瘸dnego koka a loki i fale nie pasuj mi. Nie chcia豉bym za du穎 軼ina. My郵a豉m te o pe軟ej wycieniowanej grzywce ale co z reszt w這s闚 to nie wiem. Pilnie prosz o pomoc!

PS. oto linki do moich nieprofesjonalnych zdj耩 oraz zdj璚ia sukienki (mam co nie tak z netem i nie mog豉m normalnie za陰czy) :
http://www10.zippyshare.com/v/69900820/file.html
http://www10.zippyshare.com/v/33407861/file.html
http://www10.zippyshare.com/v/9655504/file.html

Edytowane przez Leamonka
Czas edycji: 2010-01-24 o 15:38
Leamonka jest offline  
Stary 2010-01-24, 15:34   #2205
Pafit
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179
Dot.: Jaka fryzura dla takich w這s闚- pomocy ??

`Codziennie je prostuj, poniewa nie ma wyj軼ia.`
A mo瞠 po prostu nie chcesz przesta ? Zostaw prostownic, skr鵵 w這sy o jakie 5cm, kup dobre od篡wki i zadbaj troch o te w這sy.
Co do grzywki...to mo瞠 na bok.
Stary 2010-01-24, 17:00   #2206
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847
Dot.: Jaka fryzura dla takich w這s闚- pomocy ??

Cytat:
Codziennie je prostuj, poniewa nie ma wyj軼ia.
Oj, p馧tora roku temu te nie widzia豉m 瘸dnego wyj軼ia, ale w ko鎍u to proste rozwi您anie, o kt鏎ym pisze Pafit sp造n窸o na mnie jak grom z jasnego nieba i dzisiaj zamiast kr鏒kich blond pierzy, kt鏎e 豉ma造 si na ca貫j d逝go軼i i bez uk豉dania wygl康a造 jak u Peggy z "Married... With children" mam d逝gie i ju prawie ca趾owicie "naprawione" w這ski.
Zostaw t prostownic dla od篡wek . Co do fryzury to ci篹ko poradzi co, nie widz帷 zdj璚ia .
Stary 2010-01-24, 23:08   #2207
dagpog
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Cytat:
Napisane przez Leamonka Poka wiadomo嗆
Witam,
nied逝go mam studni闚k i kompletnie nie wiem jak fryzur wybra ... Jestem ju um闚iona z fryzjerk ale obawiam si, 瞠 tak jak i inne nie b璠zie wiedzie w czym by這by mi 豉dnie. Nie chc 瘸dnego koka a loki i fale nie pasuj mi. Nie chcia豉bym za du穎 軼ina. My郵a豉m te o pe軟ej wycieniowanej grzywce ale co z reszt w這s闚 to nie wiem. Pilnie prosz o pomoc!

PS. oto linki do moich nieprofesjonalnych zdj耩 oraz zdj璚ia sukienki (mam co nie tak z netem i nie mog豉m normalnie za陰czy) :
http://www10.zippyshare.com/v/69900820/file.html
http://www10.zippyshare.com/v/33407861/file.html
http://www10.zippyshare.com/v/9655504/file.html
Proponuje fryzur dodajac objetosc, mo瞠 nakr璚i w這sy na grube wa趾i i ladnie wymodelowa ... a we wlosy blyszcz帷a opaska... widz to oczami wyobra幡i b璠zie delikatnie do Twojej delikatnej urody a zarazem elegancko. A sukienka jest swietna!! Przesliczna.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura457147.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura447691.htm
Poogl康aj, znajd inspiracj
dagpog jest offline  
Stary 2010-01-25, 13:51   #2208
milena210592
Przyczajenie

A mo瞠 zaczesz grzywke do g鏎y. ?

Edytowane przez milena210592
Czas edycji: 2010-01-25 o 13:52
Stary 2010-01-25, 13:55   #2209
milena210592
Przyczajenie

Podpowie mi kt鏀 co? Jutro ide do fryzjera. I chcia豉bym taka fryzure? Ale nie wiem czy mi bedzie pasowac, tym bardziej ze moje wlosy si kr璚a. A jak nie...to moze macie jakies pomys造? Prosze o odpowiedz

Edytowane przez milena210592
Czas edycji: 2010-01-25 o 14:01
Stary 2010-01-25, 16:02   #2210
pump
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Chyba z造 temat na takie pytanie ale mysle ze nie ma potrzeby zeby do jednego pytania zakladac nowy temat. Do rzeczy - co zrobic aby w這sy z przodu po zaczesaniu uk豉da造 si na bok a nie spada造 na oczy (jak to ma miejsce u mnie). nak豉dam tony pianki kt鏎a dzia豉 przez pol godziny a pozatym wlosy sa sztywne po niej jak nie napisze co. Chodzi mi o cos dokladnie takiego jak ma dziewczyna na zdjeciu ponizej:

http://www.celebrity-gossip.net/imag...tson-959-8.JPG
pump jest offline  
Stary 2010-01-25, 23:31   #2211
hotiie
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a
Fryzura dopasowana do mojej twarzy.

Witam serdecznie, chcia豉bym zmieni co w mojej fryzurze ale nie wiem na co si zdecydowa i nie wiem co do mojej twarzy by pasowa這. My郵a豉m o grzywce na bok ale nie jestem pewna jakby to wygl康a這, zainteresowa豉m si te mocnym stopniowaniem w這s闚. Oraz chcia豉bym je przefarbowa tylko nie mam poj璚ia na jaki kolor .. oraz jaki makija by pasowa do danej fryzury . Mo瞠 wy mi pomo瞠cie ?? linki do moich zdj耩 :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e167f6cc7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...64e00d69b.html

Stary 2010-01-26, 15:04   #2212
JOANNA16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 22 299

aaa mo瞠 i mi co dobierzecie
najaktualniejsze zdj璚ie...
Stary 2010-01-26, 15:09   #2213
sale_girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

dziewczyny, po 5 miesi帷ach ZNOWU znudzi豉 mi si fryzura... tyle, 瞠 z t chyba ju nic nie da si zrobi, poza farbowaniem albo radykalnym skr鏂eniem. a mo瞠 jednak? jakie pomys造?
w這sy s cieniowane, br您owe, na ko鎍闚kach jasnobr您owe (same mi si takie robi, nie mam poj璚ia z czego to wynika).
nie chc ich zbytnio skraca, bo taka d逝go嗆 mi odpowiada.

przy okazji, my郵icie 瞠 pasowa豚y mi miedziany rudy? i czy wgl da這by si na taki kolor ufarbowa, nie za ciemne w這sy?

pees tragicznie wysz豉m na tym zdj璚iu :c xD

dop鏦i lakier na paznokciach nie wyschnie, to kobieta jest bezbronna.

sale_girl jest offline  
Stary 2010-01-27, 11:14   #2214
joziaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

sale_girl my郵 瞠 rudy to z造 pomys bo masz jasna cere jak ja zreszta i kolor rudy mo瞠 spowodowa efekt czerwonej bu嶔i ;/ niestety sprawdzi豉m na sobie
mo瞠 jaki czekoladowy br您?? troszk ciemniejszy

a przy okazji i ja prosz o pomoc bo ju nie wiem co mam robi zapuszcza w這sy czy obci望 ca趾iem na kr鏒ko ala Rihanna moze mi podpowiecie
mam 6-go wesele i chcia豉bym jako wygl康a a teraz jako 鈔ednio mi si podoba to co mam na g這wie za陰czam kilka fotek
joziaa jest offline  
Stary 2010-01-28, 07:24   #2215
joziaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

up up
nikt nie potrafi mi nic podpowiedziec??
joziaa jest offline  
Stary 2010-01-30, 20:14   #2216
ErnestyLda
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 584

Hej.Moja obecna fryzura nie podoba mi si. jak mi b璠zie pasowa? Zdj璚ie poni瞠j:

Edytowane przez ErnestyLda
Czas edycji: 2010-01-31 o 15:56
ErnestyLda jest offline  
Stary 2010-01-31, 13:06   #2217
Nefreti91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cze嗆,
zastanawiam si jaka fryzura by mi pasowa豉, obecnie moje w這sy wygl康aj tak, jak na zdj璚iu poni瞠j, ale nie podobaj mi si strasznie, mo瞠 co doradzicie?

http://img213.imageshack.us/img213/8...0007smallg.jpg

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-03 o 15:08 Pow鏚: zal踄zenie zdjec do zal踄znika
Nefreti91 jest offline  
Stary 2010-02-14, 15:29   #2218
tusia13pl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 620
GG do tusia13pl

Hej,
chcia豉m poprosi o pomoc w wyborze fryzury. Obecnie mam w這sy jak na za陰czniku. Nie mam teraz dost瘼u do aparatu, wi璚 wklejam zdj璚ie z sylwestra. My郵a豉m o grzywce na wprost. By豉bym wdzi璚zna za pomoc.
tusia13pl jest offline  
Stary 2010-02-14, 16:24   #2219
przytulanka87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 172
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Poka wiadomo嗆
Hej,
chcia豉m poprosi o pomoc w wyborze fryzury. Obecnie mam w這sy jak na za陰czniku. Nie mam teraz dost瘼u do aparatu, wi璚 wklejam zdj璚ie z sylwestra. My郵a豉m o grzywce na wprost. By豉bym wdzi璚zna za pomoc.

Chcesz grzywk??...to 鄉ia這...b璠zie Ci pasowa jak najbardziej
Przykryjesz wysokie czo這, grzywka nie ,,skr鏂i'' Ci twarzy...wi璚 same plusy
Wybierz si do fryzjera i wstawiaj fotk ju z grzywk

18.08.2012 - 15.00

Bloguj sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj te prosz tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze

przytulanka87 jest offline  
Stary 2010-02-18, 17:36   #2220
aneteczka1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Jak u這篡 tak fryzur?

Czy mozecie podpowiedziec jak ulozyc wlosy w ten sposob co na zdjeciu? Czy wystarczy do tego szeroka okr庵豉 szczotka i suszarka?

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura480163.htm
aneteczka1988 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.