Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-03-30, 15:49   #2311
Szafi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

O kurcze, s康zi貫m, 瞠 ju nie dostan odpowiedzi, ale jednak!
Dzi瘯uj bardzo Suchaa, pierwsza fryzurka raczej nie w moim typie, nad drug ju si zastanawia貫m, jednak nie by貫m do niej zbyt przekonany. Teraz zastanowi si nad ni ponownie.
Znalaz貫m te jak捷 cholernie star fotk, zapewne z jakich wakacji i doszed貫m do wniosku, 瞠 podoba mi si fryzurka, kt鏎 tam mia貫m. Niestety wydaje mi si, 瞠 przez tak fryzur moja twarz zostaje optycznie wyd逝穎na, a nie jestem pewny czy to dobrze...
Ponownie prosz o rad, co o tym s康zicie?
Szafi jest offline  
Stary 2010-03-30, 21:45   #2312
basiago
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 210
Dot.: jak zrobic tego Typu fryzure

rozdzielasz w這sy na pasma (tyle ile ma byc warkoczykow) i zaczynaj帷 od g鏎y zaczynasz zaplata warkoczyki, bior帷 CIASNO za ka盥ym razem troch w這sk闚 z tego pasma (takie jakby "warkocze dobierane")... Wymaga to duuuuuu瞠j cierpliwo軼i no i wprawy... z ty逝 sama sobie raczej tego nie zapleciesz, wi璚 by musia豉 kogo poprosi. Pozdrawiam !
basiago jest teraz online  
Stary 2010-03-31, 05:49   #2313
ania128
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244
Dot.: zdjecia moje, potrzebuje rad ;)

Cytat:
Napisane przez ania128 Poka wiadomo嗆
Ja te bym delikatnie pocieniowa豉. B璠 si lepiej uk豉da. A je郵i masz podatne w這sy to te "skr皻" b璠zie mocniejszy.
Ale to napisa豉m- DELIKATNIE.

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Odn. obj.- to zale篡 jak s pocieniowane.
ania128 jest offline  
Stary 2010-03-31, 08:20   #2314
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez ania128 Poka wiadomo嗆
Ale to napisa豉m- DELIKATNIE.

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Odn. obj.- to zale篡 jak s pocieniowane.
ale ja nie odpowiada豉m na Tw鎩 post, tylko radzi豉m od siebie

a co do objetosci po cieniowaniu, to masz racje, niestety fryzjerzy czesto s這wo cieniowanie rodzumieja jako cieniowanie na ca這sci i tzreba podkre郵ic, ze chce si tylko cieniowanie na ko鎍闚kach.
Stary 2010-03-31, 14:13   #2315
suchaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684

mysle ze fryzura nie byla zla, aczkolwiek mniej zelu wkejam jeszcza linki moze cos ci wpadnie w oko
http://www.frankbasileforhair.com.au...s_styling4.jpg
http://farm3.static.flickr.com/2429/...da89bf09e8.jpg
Stary 2010-03-31, 14:29   #2316
qrde1991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

malo mi daje ta odpowiedz ale dzieki wolal bym jakis filmik albo cos ..
qrde1991 jest offline  
Stary 2010-03-31, 19:24   #2317
Rena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 838
Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez qrde1991 Poka wiadomo嗆
witam mam pytanie jak zrobic taka fryzure ? prosze o wytlumaczenie jak dla pocz徠kujacego
sam tego nie zrobisz - wybierz sie do miejsca gdzie robia dredy i tatuaze - tam pewnie to zrobia, albo przynajmniej poleca gdzie mozna indziej.

Jak jestes z Krakowa to nawet moge polecic konkretne miejsce - wazne, zeby przy robieniu warkoczykow nie powyrywali Ci cebulek wlosow. Takze musisz isc w sprawdzone miejsce.

Poza tym jest na wizazu jest caly watek o warkoczykach - tam mozesz sie podzielic/zapoznac z wrazeniami. Ja mialam raz warkoczyki, ale szybko sciaglam, bo niestety tryb zycia mi nie pozwala na taka fryzure.
Rena jest offline  
Stary 2010-04-01, 05:47   #2318
ania128
Raczkowanie

Zgadzam si z Tob co do fryzjer闚, trzeba im naprawd bardzo dok豉dnie to wyt逝maczy.
ania128 jest offline  
Stary 2010-04-01, 06:27   #2319
ania128
Raczkowanie

Xzibit?
Te my郵 瞠 powiniene i嗆 do fryzjera.
ania128 jest offline  
Stary 2010-04-01, 09:04   #2320
qrde1991
Przyczajenie

bylem . ale nie stac mnie zeby wydawac co 2 tygodnie po 350 zl ( tam mi powiedzieli ze najtaniej to 350 to pewnie zwylke , a te jeszcze wiecej ) . a jakis czas temu widzialem kolezanke w klasie z takimi cornrowami ale jak pozniej pytalem to osoba ktora jej to robila wyjechala wiec napewno jest to do zrobienia i nauczenia i potwierdze to wam jak moja dziewczyna sie nauczy ;pp
qrde1991 jest offline  
Stary 2010-04-01, 11:14   #2321
Rena
Zakorzenienie

Cytat:
bylem . ale nie stac mnie zeby wydawac co 2 tygodnie po 350 zl ( tam mi powiedzieli ze najtaniej to 350 to pewnie zwylke , a te jeszcze wiecej ) . a jakis czas temu widzialem kolezanke w klasie z takimi cornrowami ale jak pozniej pytalem to osoba ktora jej to robila wyjechala wiec napewno jest to do zrobienia i nauczenia i potwierdze to wam jak moja dziewczyna sie nauczy ;pp
to moze wez ze soba dziewczyne do salonu jak beda Ci to zaplatac i niech uwaznie obserwuje jak to robia. Mysle jednak, ze tu potrzeba wiecej niz jednej osoby, wiec moze namowi jakas kolezanke?

Aha a na youtube nie szukales filmikow instruktarzowych? I podkreslam jeszcze raz - uwazajcie na cebulki wlosowe.
Rena jest offline  
Stary 2010-04-01, 12:22   #2322
Szafi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Mniej 瞠lu? Na zdj璚iu mam do嗆 kr鏒kie w這sy i je瞠li da豚ym mniej 瞠lu ni tam, w這sy by nie sta造, wi璚 albo tyle co tam mam, albo nic

Co do pierwszego zdj璚ia, niestety mia貫m ju kiedy co podobnego i musze powiedzie, 瞠 nie pasowa這 mi to.
Fryzurk z drugiego zdj璚ia sobie strzel i zobacz jak to b璠zie wygl康a這. Je瞠li mi si nie spodoba, po prostu ostrzyg boki i b璠zie tak jak na zdj璚iu, kt鏎e wstawi貫m
Szafi jest offline  
Stary 2010-04-01, 15:49   #2323
qrde1991
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Rena Poka wiadomo嗆
to moze wez ze soba dziewczyne do salonu jak beda Ci to zaplatac i niech uwaznie obserwuje jak to robia. Mysle jednak, ze tu potrzeba wiecej niz jednej osoby, wiec moze namowi jakas kolezanke?

Aha a na youtube nie szukales filmikow instruktarzowych? I podkreslam jeszcze raz - uwazajcie na cebulki wlosowe.
szukalem ale tam robia takie proste zwykle a takich jak ma xzibit nie widzialem gdybys znalazla to podeslij plis ;p
qrde1991 jest offline  
Stary 2010-04-01, 20:29   #2324
suchaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684

prosz bardzo
http://www.youtube.com/watch?v=djZsG...eature=related
Stary 2010-04-01, 21:50   #2325
Rena
Zakorzenienie

Cytat:
szukalem ale tam robia takie proste zwykle a takich jak ma xzibit nie widzialem gdybys znalazla to podeslij plis ;p
tu jest cala lista filmikow - http://www.youtube.com/results?searc...=cornrows&aq=f raczej ciezko cos znalesc po polsku.
Rena jest offline  
Stary 2010-04-02, 00:09   #2326
Joannaaaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51
Dot.: jaka fryzura ??

pewnie juz pisalo wiele osob na ten temat tutaj, ale nie czytalam wypowiedzi wszystkich jak sadzicie. Jesli mam wlosy takie za stanik to ile czasu moze minac zeby miec takie do bioder, albo juz dobra;p do pasa chociaz i jak mozna to przyspieszyc o podcinaniu koncowek wiem
Joannaaaaaa jest offline  
Stary 2010-04-02, 07:43   #2327
zelkowa_krolewna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 576

Pocieniuj. Wycieniowane w這sy lepiej si uk豉daj, s l瞠jsze co unosi je i uwydatnia skr皻. Nie strac na obj皻o軼i! Sama do tej pory mia豉m w這sy w najd逝窺zym momencie si璕aj帷e za lini zapi璚ia stanika i w豉郾ie cieniowanie dawa這 im efekt obj皻o軼i. No i w這sy nie wygl康aj na zaniedbane...

zelkowa_krolewna jest offline  
Stary 2010-04-02, 08:50   #2328
qrde1991
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Rena Poka wiadomo嗆
tu jest cala lista filmikow - http://www.youtube.com/results?searc...=cornrows&aq=f raczej ciezko cos znalesc po polsku.
wiem szukalem ale to nie jest jeden rodzaj cornrowsow ;pp a mi chodzi o ten konkretny

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez suchaa Poka wiadomo嗆
dzieki ten filmik naprawde daje mi duzo ) dzieki wielkie )
qrde1991 jest offline  
Stary 2010-04-02, 09:19   #2329
Siwan88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Dot.: jaka fryzura ??

Na poprzedniej stronie s 3 moje zdj璚ia, doradzicie mi co, co b璠zie pasowa do mojej twarzy? W這sy mam ju do ramion, ale nie wiem na jaki kolor je przefarbowa, albo jak si fajnie 軼i望?
Prosz

Joannaaaaaa w這sy rosn mniej wi璚ej od 1cm do 2cm na mc, wi璚 musisz sama oszacowa ile cm Ci jeszcze brakuje Zauwa篡豉m u siebie, 瞠 im mam d逝窺ze w這sy tym wolniej rosn. Chocia mo瞠 to tylko takie wra瞠nie
Ostatnio dowiedzia豉m si, 瞠 podcinanie ko鎍闚ek wcale nie przyspiesza porostu w這s闚, ale jest potrzebne by je zapu軼i 豉dne i zdrowe, bo ko鎍e b. cz瘰to s zniszczone, rozdwojone itp.
Ja pr鏏owa豉m wielu sposob闚 by przyspieszy ten proces, ale szczerze ani tabletki (jak np. skrzypovita itd) ani domowe maseczki (z jajka, nafty, p逝kanie octem itd.) niewiele da造 je瞠li chodzi o porost. Jednak瞠 te maseczki super poprawiaj kondycj w這s闚 a ocet ekstra wyg豉dza, ale p騧niej w這sy nie pachn zbyt 豉dnie hehe

Edytowane przez Siwan88
Czas edycji: 2010-04-02 o 09:24
Siwan88 jest offline  
Stary 2010-04-02, 21:25   #2330
uUuAsissuUu
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 003

A pr鏏owa豉 pi herbat z pokrzywy i skrzypu? Efekty s widoczne. Jest ca造 w徠ek o tym

Je郵i mam krzywy nos, tzn. z lekkim garbem[ma造m] i przekrzywiony odrobink w lew stron to jaka grzywka b璠zie odpowiednia?
uUuAsissuUu jest offline  
Stary 2010-04-02, 21:31   #2331
Joannaaaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Herbaty nie pilam ale sprobuje dziekuje
Joannaaaaaa jest offline  
Stary 2010-04-03, 17:02   #2332
syla929
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 956
Wpisy w blogu: 1

Popro mam, siostr, dziewczyn, 瞠by pokaza豉 Ci, jak robi si warkoczyki dobierane i b璠ziesz wiedzia jak to si robi

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a mo瞠 70cm?
syla929 jest offline  
Stary 2010-04-03, 18:20   #2333
Kasia_92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64
Wpisy w blogu: 1
jak zrobi tak fryzur?

Witam.
Chcia豉bym zrobi sobie tak fryzur http://www.flickr.com/photos/ticklem...97328/sizes/o/
to jest zdj璚ie Cassie z serialu Skins, podoba mi si to upi璚ie ale nie wiem jak je wykona, mam nadzieje ,瞠 wiza瘸nki mi pomog.
za陰czam zdj璚ie.

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
Kasia_92 jest offline  
Stary 2010-04-04, 08:35   #2334
qrde1991
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez syla929 Poka wiadomo嗆
Popro mam, siostr, dziewczyn, 瞠by pokaza豉 Ci, jak robi si warkoczyki dobierane i b璠ziesz wiedzia jak to si robi
moja dziewczyna umie robic warkoczyki przy glowie ale one wygladaja inaczej troszke i to jest ta roznica o ktora mi chodzi ;pp .hmm moze jak ona dzieli pasmo i dobiera tylko ze srodka to powinan jeszcze z boku dobierac . nie wiem nie znam sie i dlatego prosze o pomoc
qrde1991 jest offline  
Stary 2010-04-04, 08:56   #2335
Avari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461

Hej hej,
Te ca貫 crownrows s robione tak samo jak warkocz francuski, tyle 瞠 s drobne.

Te o kt鏎e Ci chodzi s robione t sam metod tylko warkocz jest zaplatany pod sp鏚 (pasma w這s闚 te s dobierane pod sp鏚 warkocza). Bardzo proste. (na rysunku (2 post od g鏎y) pokazane wykonanie http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4973985).
Avari jest offline  
Stary 2010-04-04, 14:39   #2336
JoOshTyYnQqa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62
grzywka - jak u這篡

do陰czam zdj璚ie 郵icznej fryzury, jednak pytanie - jak 軼i望 i uk豉da tak grzywk? bo reszt w這s闚 rozumiem, 瞠 na piank troch pokr璚i? z g鏎y dzi瘯i za wszystkie odpowiedzi
JoOshTyYnQqa jest offline  
Stary 2010-04-04, 16:44   #2337
xxxsabciaxxx1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141
Grzywka :)

Hej wszystkim
Ostatnio mysla豉m nad zmian czego w mojej fryzurce ;D i zastanawiam si nad grzywk na prosto poniewaz cale zycie mam grzywke na bok ;P
Jak myslicie pasowa豉 by mi ? :P Dodaje fotki;D
xxxsabciaxxx1 jest offline  
Stary 2010-04-04, 17:48   #2338
Diable
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
GG do Diable
Thumbs up Dot.: jak zrobi tak fryzur?

Jak bys poszukala wiecej zdjec, bylo by Ci duzo latwiej ... zbierz mala ilosc wlosow z wierzchu, i upnij po kosmyku w koczka takiego jak na zdjeciu ( mniej wiecej. ) spryskaj lakierem do wlosow, tylko tak, zebys nie popryskala reszty wlosow ...
potem, wez jednego kosmyka blisko twarzy, o szerokosci 3 cm i pokarbuj. zrob to samo z kilkoma innymi kosmykami mniej u wiecej grubymi. spryskaj lakierem i Voila ! ;D

P.S. tez mi sie podoba .
Diable jest offline  
Stary 2010-04-04, 17:52   #2339
Diable
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
GG do Diable
Thumbs up Dot.: grzywka - jak u這篡

poprostu po umyciu wlosow, wymodeluj grzywke tak na bok, i prostownica wyprostuj, ale nie do konca .
jezeli tak Ci nie wychodzi, to prostownica przejedz po grzywce, i przy koncach, skrec ja w lewa ( czy tam prawa strona, zalezy na ktora strone chcesz miec grzywke ) .
Mam nadzieje ze Ci sie uda, mi bynajmniej sie udaje .
Diable jest offline  
Stary 2010-04-04, 20:41   #2340
Pomalowana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Mam 13 lat i ide w sobote do fryzjera i chcia豉 bym wycieniowa w這sy o tak

ale czy ta fryzura do mnie pasuje?

podawajcie swoje pomys造 kt鏎e waszym zdaniem do mnie pasuj ....

Co mam zrobi najlepiej z w這sami
Pomalowana jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.