Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-05-27, 09:48   #2581
trupek01
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Nowa Fryzura ?

Chcia豉bym za p馧tora tygodnia zrobi sobie now fryzur, ale kompletnie nie wiem jak my郵a豉m o trwa貫j, potem o wygoleniu i w ko鎍u nie wiem mo瞠 pomo瞠cie dobra mi jak捷 fryzur. Wszelkie propozycje mile widziane To moje zdj璚ie.

http://img191.imageshack.us/img191/238/qwety.jpg

Dodam jeszcze 瞠 teraz mam d逝窺ze w這sy o jakie od 5 do 10 cm
trupek01 jest offline  
Stary 2010-05-27, 11:17   #2582
GO鄂a T.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 464
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez Isile Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mam problem, licz, 瞠 mi pomo瞠cie przysz豉 wiosna i postanowi豉m co w sobie zmieni. Zdecydowa豉m si na rudy kolor, ale nie jestem pewna co do grzywki. Zaczeswa豉m j na bok, ale teraz uros豉 i mam mani zak豉dania jej za ucho [patrz zdj] co moim zdaniem wygl康a okropnie. No i teraz ci庵le nosz opask [zdj], co te mi si nie podoba. Mam jasn okr庵陰 twarz z piegami i niebiesko-zielone oczy, wi璚 pomy郵a豉m 瞠 zostan ruda i dlatego wyszuka豉m tak fotk i jestem ciekawa, czy b璠zie pasowa mi taka fryzura. Jak my郵icie?
Przepraszam za jako嗆 zdj [kamerka laptopa], za t這 i za kondycj w這s闚, bo s strasznie przet逝szczone i oklapni皻e
Isile taka ma豉 symulacja co do grzywki my郵e ze bedzie ok kolorek hmmm mo瞠 troche ciemniejszy niz ten na zdjeciu . bo on jakis strasznie "ra膨cy"

Cytat:
Napisane przez Ann1988 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Jaki miesi帷 temu zafarbowa豉m w這sy na br您owo, kolor mocno si ju zmy z ciemnej czekolady do jasnego br您u. Wcze郾iej by豉m blondynk be穎w :P Mam do was pro軸 o doradzenie mi jaki kolor w這s闚 bardziej mi pasuje: blond czy br您? Sama nie jestem w stanie si zdecydowac ;/ Za陰czam zdj璚ia mnie w obydwu kolorach, br您 zaraz po zrobieniu ciemny i dwa zdj璚ia zmytego :P
Annn 1988
dla mnie najbardziej pasuje Tobie w這ski takie jak amsz na zdjeciu 1, 2 i ostatnim
GO鄂a T. jest offline  
Stary 2010-05-27, 15:01   #2583
Los bobos
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Jak mogliby軼ie poleci fryzur dla 15- latka, tak 瞠by si ludziom podoba豉 i dziewczyn Twarz mam... zwyczajn, ale nie pod逝積, jestem niski i raczej szczup造(nie chudy!). Chcia豚ym w這sy 鈔ednie zostawi. Im s d逝窺ze tym bardziej si kr璚.
Los bobos jest offline  
Stary 2010-05-27, 17:18   #2584
aniastargard
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nowa Fryzura ?

ja bym Ci doradzi豉 je rozjasnic choc ciekawie bys wyglada豉 w loczkach;D
aniastargard jest offline  
Stary 2010-05-27, 18:05   #2585
trupek01
Przyczajenie

Czyli zrobi trwa陰 ?
trupek01 jest offline  
Stary 2010-05-28, 07:43   #2586
Agasska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
GG do Agasska Send a message via Skype™ to Agasska

Je郵i chodzi o trwa陰 to odradzam .Mia豉m piekne w這sy loki d逝gie w zesz造m roku zrobi豉m trwa陰 do dzi nie moge sobie z nimi poradzi nic nie pomaga totalne siano na g這wie na dodatek same mi si zacze造 skraca o wypadaniu ju nie wspominam
A je郵i ju tak bardzo chcesz mie kr璚one w這sy zawsze sama pokr璚i
Agasska jest offline  
Stary 2010-05-28, 08:15   #2587
KarolinaK
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 831

Cytat:
Napisane przez trupek01 Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym za p馧tora tygodnia zrobi sobie now fryzur, ale kompletnie nie wiem jak my郵a豉m o trwa貫j, potem o wygoleniu i w ko鎍u nie wiem mo瞠 pomo瞠cie dobra mi jak捷 fryzur. Wszelkie propozycje mile widziane To moje zdj璚ie.

http://img191.imageshack.us/img191/238/qwety.jpg

Dodam jeszcze 瞠 teraz mam d逝窺ze w這sy o jakie od 5 do 10 cm
Kup lok闚ke i je pokrec albo gorace walki. Wymodeluj na okraglej szczotce . Dlugosc masz ciekawa ale poeksperymentuj z nimi. Trwalej nigdy nie mialam ale z tego co slyszalam odraszam bo jak sie ma proste wlosy z natury to przyklapniete odrosty strasznie wygladaja.
KarolinaK jest offline  
Stary 2010-05-28, 09:12   #2588
Sanae
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Exclamation Pomocy - jak moglabym zrobic taka fryzure?

Witam,
Szukam rady jak uzyskac taki efekt >>>>>>>
http://kobieta.interia.pl/galerie/ga...e/duze,1046691

Czego musialabym uzyc, jakich srodkow, zeby to bylo trwale?
Z gory dziekuje za odpowiedz.

Och, bardzo mi zalezy na tej fryzurce
Sanae jest offline  
Stary 2010-05-28, 10:19   #2589
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 513
Dot.: Pomocy - jak moglabym zrobic taka fryzure?

Samej raczej nie uzyskasz takiej fryzury. Widac ze ma wymodelowane wlosy na okr輍lej szczotce,mozliwe ze na piance kt顤a daje objetosc wlosom.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-05-28, 10:35   #2590
Sanae
Przyczajenie

Hm... a jakbym np nakrecila wlosy na walki ale tak nie do konca? Tylko czy wtedy nie beda takie no.. podciete?
Sanae jest offline  
Stary 2010-05-28, 12:30   #2591
tofaniutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

Cytat:
Napisane przez Sanae Poka wiadomo嗆
Hm... a jakbym np nakrecila wlosy na walki ale tak nie do konca? Tylko czy wtedy nie beda takie no.. podciete?
a jak si wa趾i nakr璚a nie do ko鎍a? bedziesz mia豉 widoczne "odci璚ie" To s mocno wyci庵ni皻e w這sy na szczotce i mocno podkr璚one ko鎍闚ki... na pewno na jakiej dobrej elastycznej piance...
tofaniutka jest offline  
Stary 2010-05-28, 12:42   #2592
tofaniutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

Cytat:
Napisane przez trupek01 Poka wiadomo嗆
Czyli zrobi trwa陰 ?

odradzam...
tofaniutka jest offline  
Stary 2010-05-28, 12:53   #2593
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

wygladaja mi na wysuszone na szczotce a koncowki mozna zrobic prostownica badz lokowka podkrecic bo sa jakos podkrecone wywiniete ladnie
Stary 2010-05-28, 13:05   #2594
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

swietne loki wychodza tez spod prostownicy poszukaj na YT jedna z dziewczyn robi je na takich krotkich wlosach jak twoje
Stary 2010-05-28, 14:48   #2595
trupek01
Przyczajenie

Dzieki wszystkim za podpowiedz ja z natury nie mam prostych w這s闚 tylko takie powywijane ni to proste ni tokr璚one i sa one dluzsze o jakies 10 cm.
trupek01 jest offline  
Stary 2010-05-28, 17:41   #2596
marciar7
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 416
Dot.: jak zrobi tak fryzur?

dok豉dnie mozna tez troche natapirowac
Stary 2010-05-28, 18:16   #2597
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

zawin望 鈍ie穎 wymodelowane w這sy na grube walki,zdi帷 i rozczesa palcami a potem lakierem troch utrwali ;p

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline  
Stary 2010-05-29, 13:24   #2598
Jelly Bean
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 436
Czy powinnam cieniowa?

Cze嗆 zwracam si do was z ogromn pro軸 o rad. Ot騜 jestem posiadaczk cieniutkich, prostych w這s闚, d逝gich do ramion. Jeszcze nieca造 rok temu by造 one jeszcze kr鏒sze, ale i pocieniowane. Wygl康a造 w miar w porz康ku, cud闚 nie by這 ale da這 si z nimi pokaza bez wstydu, mia豉m te grzywk. Potem zacz窸am grzywk zaczesywa na bok a ca趾iem si jej pozby豉m, ale te niestety nie utrzymywa豉m cieniowania w這s闚 i to by chyba b陰d w這sy s niemal ca趾iem proste, kr璚 si troch na ko鎍闚kach ale wygl康aj przy tym tragicznie. Por闚nuj帷 z tymi sprzed roku, wygl康am teraz jakbym mia豉 ich o po這w mniej do tego szybko si przet逝szczaj (ale z tym mam problem ju od kilku dobrych lat) i myj je codziennie, odstawi豉m jaki czas temu piank ale r騜nicy nie ma 瘸dnej, je郵i nie jest tylko gorzej. St康 moje pytanie - czy powinnam te w這sy wycieniowa? Czy nabior wtedy wi璚ej obj皻o軼i? Czyta豉m kiedy, 瞠 cieniowanie cienkich w這s闚 czyni je jeszcze cie雟zymi i teraz nie wiem co mam zrobi... chcia豉bym r闚nie powr鏂i do grzywki. Bardzo prosz o wszelkie rady

Jelly Bean jest offline  
Stary 2010-05-29, 15:19   #2599
asterix61
Przyczajenie

[facet] 鈔ednie w這sy?

Mam problem, mam na t chwil w這sy o d逝gosci 11 cm jednak瞠 chc miec w miare proste. Mam w這sy g瘰te i lekko kr璚one. gdy mia貫m oko這 15 cm to po suszeniu od oko這 10 cm zaczyna造 si kr璚i a na g逕oie mia貫m tzw. he軛.

Zale篡 mi na fryzurce ala:

Co w ten dese.
Mam 16 lat i nie逝go id do liceum tak瞠 jest to etap w kt雡m zaczyna cz這wiekowi zale瞠 na tym jak wyglada

Edytowane przez asterix61
Czas edycji: 2010-05-29 o 15:23
asterix61 jest offline  
Stary 2010-05-29, 15:33   #2600
wiolq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam!
Zastanawiam si nad zmian fryzury, prosz o porady dziewczyny postanowi豉m sobie, 瞠 b璠 hodowa w這sy ale nachodz mnie w徠pliwo軼i i dziewczyny z 豉dnymi fryzurkami za陰czam zdj璚ia jak wygl康am obecnie (jedno z w這sami zaczesanymi w kucyk, mo瞠 bardziej si przyda a drugie to moja obecna fryzura) i dwie z upatrzonych fryzur. pasowa造by? czy mo瞠 macie jeszcze inne pomys造?

Edytowane przez wiolq
Czas edycji: 2010-05-29 o 15:35
wiolq jest offline  
Stary 2010-05-29, 16:35   #2601
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191
Dot.: Czy powinnam cieniowa?

moim zdaniem to mit ze cienkich wlosow nie mozna cieniowac, poprostu trzeba je wycieniowac malo, robic male przejscia i zostawic wiecej wlosow pod spodem

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2010-05-29, 19:53   #2602
lipus89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 973

chcia豉m zapyta :P o wygolony bok czy b璠zie mi pasowa - licz na szczero嗆
nie mam aktualnego zdj璚ia, teraz mam prost grzywk, d逝go嗆 podobna

lipus89 jest offline  
Stary 2010-05-29, 20:06   #2603
ewelina010391
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: [facet] 鈔ednie w這sy?

dobrze byloby je wyprostowa skoro Ci si kr璚.. a potem zwil palce jakim mocnym 瞠lem.. chyba najmocniejszy na rynku nie licz帷 profesjonalnych jest shock waves czy jak to sie tam pisze no i uk豉dasz.. je郵i natomiast chodzi o grzywk to proponuj sklei palcami taki kosmyk u這篡 go tak jak ma le瞠 i nastepny nastepny itd.. chodzi mi o takie pazurki (haotycznie napisalam mam nadzieje ze rozumeisz). na koniec popsika zelem w spray
ewelina010391 jest offline  
Stary 2010-05-29, 22:15   #2604
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Ja mam strasznie cienkie w這sy, rok temu te mia豉m pocieniowane i wygl康a造 lepiej, tak瞠 chyba sobie zrobi znowu taka fryzur, lepiej mi si uk豉da造 i wygl康a造 jakby ich by這 wi璚ej
Meadow jest offline  
Stary 2010-05-30, 11:00   #2605
justyna1996
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 243
Wpisy w blogu: 1

pocieniuj! ja mam cienkie w這sy ale cieniowane wygl康aja okropnie niestety
justyna1996 jest offline  
Stary 2010-05-30, 11:42   #2606
Jelly Bean
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 436

Dzi瘯i dziewczyny! Przyznam 瞠 mi ul篡這, bo gdybym us造sza豉 'nie cieniuj bo b璠zie gorzej' to bym si ju chyba ca趾iem za豉ma豉... w takim razie za jaki czas lec do fryzjera

Jelly Bean jest offline  
Stary 2010-05-30, 13:01   #2607
Strongmenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Mam naturalnie bardzo krecone wlosy, ostatnio fryzjerka zaproponowala mi wyprostowanie, efekt byl niewiarygodny, nie moglam nacieszyc sie moim nowym lookiem, ale czar prysl jak tylko umylam wlosy, stad moje pytanie, czy sa jakies bezpieczne sposoby prostowania wlosow? Nie chcialabym sobie zniszczyc wlosow przez prostowalnice bo wsumie lubie moje loki, ale chyba sama suszarka i mleczko nie wystarcza...
Strongmenka jest offline  
Stary 2010-05-30, 13:33   #2608
asterix61
Przyczajenie

Ok dzi瘯i Rozumiem 瞠 je郵i chodzi o g瘰to軼 w這s闚 to najlepiej poprosi fryzjera by troche je sci掖 na g瘰to嗆? A d逝gos.. to zapuszcza i nie pattrze w lustro... S jeszcze inne porady?

Dzi瘯i ewelina za odpowiedz.
asterix61 jest offline  
Stary 2010-05-30, 22:04   #2609
magdaaaaaaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

To moja fryzura z wrze郾ia teraz jest taka sama tylko mam d逝窺za w這sy to po這wy ramion zastanawiam si co dalej zrobi gdy troch nudzi mnie ju ta fryzura i dziewczyny, kt鏎e chodz z moimi zdj璚iami do fryzjera z czego nie jest ju oryginalna
http://stylio.pl/members/pictures/179/179727_l.jpg zastanawia豉m si na t fryzur dorad嬈ie
moje zdj璚ia
magdaaaaaaaaa jest offline  
Stary 2010-05-30, 22:08   #2610
magdaaaaaaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

My郵a豉m te na rudym gdy zafascynowana jestem tym kolorem. Mam zielone oczy.
http://stylio.pl/my_wardrobe_picture...&ownerID=14283
pi瘯ny kolor<3

Edytowane przez magdaaaaaaaaa
Czas edycji: 2010-05-30 o 22:12
magdaaaaaaaaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.