Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-06-09, 09:17   #2641
xxKasiax
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Hej
Ja mysle zebys zaposcil sobie troche wlosy i ukladal je zelem jak na zdjeciu tzw.chaos na glowie
xxKasiax jest offline  
Stary 2010-06-09, 10:42   #2642
sisi1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Cool New Image:)

Cze嗆 dziewczyny
Je瞠li by taki w徠ek to mnie przenie軼ie
Farbowa豉m w這sy na czarno i teraz postanowi豉m 瞠 je zapuszcze i zmywam powoli kolor szamponem Moje w這ski mia造 d逝go嗆 do ok. po這wy plec闚 i by造 zniszczone, rzadkie si zrobi造 to je obcie豉m tak na kr鏒ko d逝go嗆 mi璠zy uchem a ramieniem. Jak dla mnie baaardzo kr鏂iutko a teraz ju odrastaj, s tak mniej wi璚ej do ramion i chc z nimi co zrobi zn闚 jak fryzure mi poradzicie? co kr鏒kiego? ale nie na ch這paka hejakie zdj? pliisss) my郵a豉m te o jakim ma造m goleniu czy co wiecie o co mi chodzi he pom騜cie bo nie moge nic znalez i potrzebuje porady)

X.O.X.O

Edytowane przez sisi1
Czas edycji: 2010-06-09 o 13:20
sisi1 jest offline  
Stary 2010-06-09, 11:07   #2643
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: New Image:)

Cytat:
Napisane przez sisi1 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Je瞠li by taki w徠ek to mnie przenie軼ie
Farbowa豉m w這sy na czarno i teraz postanowi豉m 瞠 je zapuszcze i zmywam powoli kolor szamponem Moje w這ski mia造 d逝go嗆 do ok. po這wy plec闚 i by造 zniszczone, rzadkie si zrobi造 to je obcie豉m tak na kr鏒ko d逝go嗆 mi璠zy uchem a ramieniem. Jak dla mnie baaardzo kr鏂iutko a teraz ju odrastaj, i chc z nimi co zrobi zn闚 jak fryzure mi poradzicie? co kr鏒kiego? ale nie na ch這paka hejakie zdj? pliisss) my郵a豉m te o jakim ma造m goleniu czy co wiecie o co mi chodzi he pom騜cie bo nie moge nic znalez i potrzebuje porady)

X.O.X.O

zapuszaczaj.... nie kombinuj bo bedziesz za這wac... ja co poszlam do fryzjera to zawsze inaczej mi zrobi niz chcialam... a widze ze w opisie masz ze chcesz zapuscic,radzilabym sie wstrzymac!
a ja tez sie mecze bo mam ponad 1,5cm odrostu a mojej fryzjerki nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie...
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-06-09, 11:19   #2644
patrycja51
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

szkoda mi te nikt nie odpowiedzia naprawd potrzebuje pomocy przy dobraniu dobrej fryzury ale pozostaj帷 przy tym przy d逝gich w這sach .... Jeszcze raz prosze o pomoc ... z gry bardzo dzi瘯uje
patrycja51 jest offline  
Stary 2010-06-09, 11:44   #2645
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
Dot.: New Image:)

Wlosy takiej dlugosci sa doskonale do "zarkeconych fryzur", bo nie sa ciezkie i loki dobrze sie trzymaja. Polecam fryzure taka jak ta na dole po prawej stronie. Uzyskuje sie ja stosujac prostownice (do wywijania pasemek na zewnatrz). Twoje wlosy sa chyba troche krotsze od wlosow tej modelki, ale mysle ze to nie problem. Kiedys tez mialam wlosy tak krotko obciete i musialam caly czas je krecic... wtedy jeszcze nie bylo takich prostownic i uzywalam do tego celu walkow i zwyklej lokowki, i bardzo ladnie to wygladalo. Jesli Twoje wlosy sa zniszczone, to walki wlasnie sa dobra alternatywa do lokowek i prostownic Sa teraz takie mieciutkie walki z ktorymi mozna nawet spac (ja tam czesto spie na tych zwyklych tez, ale nie wiem czy inne portafia.. hehe...)

loveangelmusicbaby jest offline  
Stary 2010-06-09, 15:23   #2646
gabunia25
Przyczajenie

Dot.: Jak ulozyc grzywke na bok zeby tak wygladala

Prosz, czy wie kto mo瞠, jak u這篡 ow fryzurk, kt鏎 ma Ashely Tisdale? [ za陰czniki ]
gabunia25 jest offline  
Stary 2010-06-09, 17:46   #2647
patrycja51
Przyczajenie

dzi瘯uje bardzo za rade
patrycja51 jest offline  
Stary 2010-06-10, 11:34   #2648
GO鄂a T.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 464
Dot.: Nowa Fryzura ?

Cytat:
Napisane przez wiolq Poka wiadomo嗆
dzi瘯i serdeczne Gosiu T, ju traci豉m nadziej na to, 瞠 kto mi odpowie. a nad zmian koloru zastanawia豉m si ju jaki czas temu, ale musia豉bym rozja郾i brwi pewnie ;( pewnie co wybior z zaproponowanych fryzur
a, i jeszcze jedno. jakiego programu u篡豉 do tego kola簑 z fryzurami?
nie ma za co polecam si na przysz這s program wirtualna stylistka na stronie rossmana na necie jest kilka< google: virtual makeover> kt鏎e 瞠by dodac swoje zdjecie musisz sie zarejestrowac
GO鄂a T. jest offline  
Stary 2010-06-10, 19:24   #2649
lipus89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 973

dziewczynki, sorki ze sie powtarzam ale co sadzicie o zgoleniu sobie glowy, z jednejj strony, nie koniecznie wszystkich w這s闚 :p
moje zdjecie, stare teraz mam prosta grzywke ale zaczesuje ja na bok i troszke dluzsze

lipus89 jest offline  
Stary 2010-06-10, 22:51   #2650
kuba710
Przyczajenie

Fryzura dla ch這paka

Witajcie!

Przez d逝gi czas mia貫m d逝gie w這sy, nie takie a za szyje, bardziej d逝go嗆 cos tak jak ma Zac Efron. No i zaczyna mnie to juz meczy, poprawianie w這s闚, mycie ich rano itp. Do tego zblizaja sie wakacje wiec przydaloby si wkoncu zci望 na kr鏒ko. I tu mam problem bo po tak dlugim czasie w dlugich w這sach bede sie dziwnie czu i co wa積iejsze, nie wiem jak bede wygladal... My郵e 瞠by obci望 sie cos jak Torres. Tak jak ma np tutaj: http://c.wrzuta.pl/wi12697/2a2dc6190...nando%20torres tylko 瞠 chce miec troche mniej wygolone boki. Co s康zicie o tej fryzurze? Nie macie czasem jakis zdjec z podobnymi fryzurami?( szukalem w necie ale nic nie znalazlem) Jak wyt逝maczyc fryzjerce jak ma mnie sci帷? A mo瞠 macie dla mnie jakies propozycje z innym fajnymi fryzurami

Z g鏎y dzieki za pomoc
kuba710 jest offline  
Stary 2010-06-11, 12:59   #2651
dominikagosia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
w這sy a'la Eva Longoria :)

Hej, natkn窸am si ostatnio w sieci na zdj璚ie Evy w cudnych w這sach, wie kto mo瞠 jak zrobi tak fryzur, bo wydaje mi si ona idealna nacodzie http://images.fanpop.com/images/imag...3_1024_768.jpg
dominikagosia jest offline  
Stary 2010-06-11, 13:44   #2652
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial
Dot.: Fryzura dla ch這paka

Nie, z tymi wygolonymi bokami to jako tak frajersko.
A mo瞠 Villa? On ma zawsze fajne w這sy, przynajmniej mi si podobaj - nie jakie chamskie ci璚ie, ale te nie wygl康a g逝pawo ani nudno, w zasadzie chyba ma po prostu mniej wygolone boki i kr鏒szy ty ni Torres. Taki d逝gi ty jest nieciekawy.
http://www.planete-realmadrid.com/im...lustration.jpg
http://mystuffspace.com/graphic/david-villa-10.jpg

A co do ci璚ia to musisz wydrukowa jak捷 fot najlepiej i da fryzjerowi, kt鏎y powinien sobie z tym poradzi, ale odradzam stare baby, bo mog nie wiedzie o co chodzi .

trivial jest offline  
Stary 2010-06-11, 14:20   #2653
GreyLovex3
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 592

mi si nie podoba u dziewczyny wygolona g這wa czy jej cz窷, ale widz teraz taka moda :P.
GreyLovex3 jest offline  
Stary 2010-06-11, 17:11   #2654
kuba710
Przyczajenie

Nom Villa ma fajna fryzure tyle 瞠 on ma ciemne w這sy i takie raczej 瘸dkie (tak mi sie przynajmniej wydaje bo sie na tym nie znam). A ja mam wrecz przeciwnie, g瘰te i jasne, taki ciemny blad. Wiec taka fryzura na moich w這sach bedzie zupe軟ie inaczej wygl康a. Dlatego wola豚ym jaki wz鏎 z jasnymi w這sami.
kuba710 jest offline  
Stary 2010-06-11, 18:36   #2655
selllena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 563
GG do selllena

nie scinaj! d逝gie w這sy u facetow sa pi瘯ne a jak m璚z cie na lato to kitka i uchowaja sie do jesieni :P a masz w這sy proste czy z tendencja do falowania sie jelsi mozna spytac?

ciuszki

ksi捫ki

kosmetyki
selllena jest offline  
Stary 2010-06-11, 19:53   #2656
whiskey
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 703

a mi jaka fryzura bedzie pasowac? mam okragla buzie i wicherek ;/ wiec nie moge miec prostej grztywki. jutro ide do fryzjera. zdjecie daje ulizane zeby jak ktos ma czas zeby sie pobawic dopasowal mi fryzure
z gory dziekuje;*
whiskey jest offline  
Stary 2010-06-11, 22:55   #2657
kuba710
Przyczajenie

Nie juz postanowilem ze scinam, d逝go sie do tego zbieralem wiec juz nie zmieniam zdania;p a na jasien pewnie znowu zapuszcze. A w這sy mam proste. Mo瞠 macie jakies inne propozycje fajnych fryzur?;>

Edytowane przez kuba710
Czas edycji: 2010-06-11 o 23:17
kuba710 jest offline  
Stary 2010-06-12, 12:34   #2658
Asiorr
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Dot.: Jak zrobi fryzure

Zale篡 w jakiej ilo軼i na這篡sz. Je郵i zaaplikujesz za du穎, w這sy si posklejaj.
Asiorr jest offline  
Stary 2010-06-12, 21:18   #2659
ainuzi23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268
GG do ainuzi23
Jak zrobi tak fryzur???

Witam mam pytanie i pro軸
Chcia豉 bym zrobi sobie tak fryzur ale za bardzo nie wiem jak
mo瞠 kto wie jak to zrobi
A moja pro軸a jest taka 瞠 je瞠li kto ma zdj璚ia takich fryzur ale na r騜nych w這sach lub filmiki jak tak fryzur wykona to by豉 bym bardzo wdzi璚zna za wklejenie tutaj w tym w徠ku. Z g鏎y wam serdecznie dzi瘯uje
Waga obecna:
1o5,8

-10,2 kg

...Was wir alleine nicht schaffen

Das schaffen wir dann zusammen...
ainuzi23 jest offline  
Stary 2010-06-12, 22:59   #2660
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lipus89 Poka wiadomo嗆
dziewczynki, sorki ze sie powtarzam ale co sadzicie o zgoleniu sobie glowy, z jednejj strony, nie koniecznie wszystkich w這s闚 :p
moje zdjecie, stare teraz mam prosta grzywke ale zaczesuje ja na bok i troszke dluzsze
mysle ze taka rockerska fryzura wymaga mocnego makijazu i odpowiednich ciuchow tez... na przyklad w prypadku Rihanny ta fryzura ze zgolonymi bokami wyglada niesamowicie, ale jest tez czescia calego wizerunku scenicznego i tzeba sie z tym liczyc... oraz czy zwykli fryzjerzy rzeczywiscie maja doswiadczenie w takiego rodzaju fryzurach i mozna im zaufac z wygoleniem glowy?... jabym sie bala...

Edytowane przez loveangelmusicbaby
Czas edycji: 2010-06-12 o 23:03
Stary 2010-06-12, 23:20   #2661
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Dot.: Jak zrobi tak fryzur???

Cytat:
Napisane przez ainuzi23 Poka wiadomo嗆
Witam mam pytanie i pro軸
Chcia豉 bym zrobi sobie tak fryzur ale za bardzo nie wiem jak
mo瞠 kto wie jak to zrobi
A moja pro軸a jest taka 瞠 je瞠li kto ma zdj璚ia takich fryzur ale na r騜nych w這sach lub filmiki jak tak fryzur wykona to by豉 bym bardzo wdzi璚zna za wklejenie tutaj w tym w徠ku. Z g鏎y wam serdecznie dzi瘯uje
hej, mam filmik gdzie pokazuje inna fryzure ale zalaczam go zeby lepiej wytlumaczyc jak zrobic te fryzure o ktora pytasz

na samym poczatku tego filmiku zobaczysz ze
- odzielam wlosy na gorze od reszty
- spinam z tylu wlosy z bokow glowy
- tapiruje wlosy z gornej sekcji itp

w przypadku tej fryzury o ktora Ci chodzi nie trzeba wlosow z gornej sekcji tapirowac lecz spiac z tylu czesc tych wlosow w tem sposob zeby pasemka z tylu zostaly "na luzie" (tak jak jest na Twoim zalaczonym zdjeciu)

mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam... gdyby co to prosze pytac i sprobuje wyjasnic lepiej
Stary 2010-06-13, 09:09   #2662
ainuzi23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268
GG do ainuzi23
Dot.: Jak zrobi tak fryzur???

Dzi瘯i Macie mo瞠 jakie zdj璚ia pierwszej fryzury dziewczyny??
Waga obecna:
1o5,8

-10,2 kg

...Was wir alleine nicht schaffen

Das schaffen wir dann zusammen...

Edytowane przez ainuzi23
Czas edycji: 2010-06-13 o 09:41
ainuzi23 jest offline  
Stary 2010-06-13, 22:40   #2663
lukrecja222
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 387

Dziewczyny jak wytlumaczyc fryzjerce tak fryzur?Chodzi mi o to zawijanie na ko鎍ach. Czy to specjalne obci璚ie czy tylko u這瞠nie?
http://www.zimbio.com/Camilla+Belle/...uts+Women+Hair
lukrecja222 jest offline  
Stary 2010-06-14, 08:39   #2664
kasioonya
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 665
jaka fryzurka dla Rudzielca?

Drogie Wiza瘸nki Nigdy w 篡ciu nie mia豉m jeszcze fryzury, w kt鏎ej czu豉bym si dobrze i dobrze wygl康a豉. Mam naturalnie rude w這sy i chcia豉bym nada im ciekawego charakteru. Co proponujecie?

Edytowane przez kasioonya
Czas edycji: 2011-02-02 o 14:51
kasioonya jest offline  
Stary 2010-06-14, 10:04   #2665
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny jak wytlumaczyc fryzjerce tak fryzur?Chodzi mi o to zawijanie na ko鎍ach. Czy to specjalne obci璚ie czy tylko u這瞠nie?
http://www.zimbio.com/Camilla+Belle/...uts+Women+Hair
to jest bob koncowki zapewne na szczotce podwinete
Stary 2010-06-14, 18:22   #2666
pawel6348
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Jak "to" wystylizowa ? :D

Witam ponownie. Ostatnio odwiedzi貫m fryzjera i zrobi貫m sobie tak fryzur http://nikate.wrzuta.pl/obraz/5rakcrEqG0C/joe_jonas
Jednak nie wiem co mam zrobi z w這sami alby tak wygl康a造 :P. Ta cz窷 w這s闚 co u niego jest mniej wi璚ej na 鈔odku zawija mi si pod grzywk ;/ A po prawej stronie (tam gdzie on ma mniej w這s闚 :P) u mnie nie wida a tak pojedynczych (troch zamiesza貫m xD) . Wi璚 prosz o pomoc jak mam sobie ustylizowa tak fryzur ?? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc i pozdrawiam )
pawel6348 jest offline  
Stary 2010-06-14, 20:16   #2667
anula12099
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235
Red face eh.. ;/

kochane
czy wie ktokolwiek jak zrobi tak fryzurk z magicznej spinki???
konkretnie tak!
szukam na youtube itp i s wszelkie kombinacje ale takiej nie ma... ;/
nie wiem jak prze這篡 w這sy przez t spink 瞠by wysz這 jak na zdj璚iu...
b璠 wdzi璚zna za ka膨 odpowied :pros i:

anula12099 jest offline  
Stary 2010-06-14, 20:34   #2668
anula12099
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235
Dot.: eh.. ;/

lub je郵i macie jakie swoje zdj璚ia lub filmiki z tym bajerkiem to te poprosz )

anula12099 jest offline  
Stary 2010-06-14, 21:00   #2669
Mo12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do Mo12
Dot.: Jak "to" wystylizowa ? :D

篡czywi軼ie troszk ci篹ko by這 to odszyfrowa...
za ambitnego pomys逝 to nie mam ale mo瞠 takie kosmyczki powyci庵a na wosk albo gum 瞠by tak si bardziej odznacza造 i by造 proste...
nie wiem
Mo12 jest offline  
Stary 2010-06-15, 08:04   #2670
KarolinaK
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 836
Dot.: Jak "to" wystylizowa ? :D

prostownica i lakier
KarolinaK jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.