Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-07-25, 07:39   #2911
rickybobby
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 658
Dot.: Kochane doradzicie.?!:)

Cytat:
Napisane przez extremeap Poka wiadomo嗆
Dzieki rickybobby )

a nie uwazasz ze do okraglej buzi one sa zbyt "przyciete" bo mam owalna twarz a nie chcialabym tego bardziej wyeksponowac:P tylko bardziej zakryc )
Jak juz napisa豉m 豉dn masz buzi wi璚 polecam raczej odkrywaChyba 瞠 sie upierasz to mo瞠 kt鏎a z tych

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2010-07-25 o 07:41
rickybobby jest offline  
Stary 2010-07-25, 10:22   #2912
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 155
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Bardzo prosz o rad

Cytat:
Napisane przez klaudiaaaaaaa Poka wiadomo嗆
Wog鏊e to chcia豉bym miec takie w這ski ...niewiem czy m鎩 fryzjer bd w stanie zrobi na g這wie co takiego

jak zrobic feyz z pierwszej fory ?

takie loki?

ups zdj璚ia sie nie za豉dowa造 chodiz mi o post nr 2267 pierwsze zdj璚ie

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2010-07-25 o 10:24
karmazynka99 jest offline  
Stary 2010-07-25, 21:46   #2913
Jedyna_Taka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 924
Dot.: Bardzo prosz o rad

Hej, dziewczyny od pewnego czasu zastanawiam sie nad zmiana fryzurki.
Mam wlosy podatne na pogode wiec szybko sie "pusza" i faluja... Lecz czasem tez na pogode sa proste i oklapniete.
Chcialabym je jakies wycieniowac ale boje sie ze bez prostowania bedzie strasznie a teraz lato wiec pewnie czesto plaza... Wczesniej myslalam o tym by zapuscic ale denerwuja mnie juz te wloski. Kiedys myslalam tez o tym by doczepic ale juz sama nie wiem;(

A i teraz mam kolorek wchodzacy pod czerwien ale chce wrocic do jakiegos brazu, moze jasniejszy jakis kolorek?
Co mi polecicie? podaje strone mojego profilu na nk Pozdrawiam*
http://nk.pl/profile/15882004/gallery

Edytowane przez Jedyna_Taka
Czas edycji: 2010-07-25 o 21:54
Jedyna_Taka jest offline  
Stary 2010-07-26, 11:49   #2914
szczi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Jak ZROBI tak fryzur kt鏎 ma Maite Perroni

Jak ZROBI tak fryzur kt鏎 ma Maite Perroni? pomozecie?
szczi jest offline  
Stary 2010-07-26, 12:04   #2915
zyskowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Jak ZROBI tak fryzur kt鏎 ma Maite Perroni

Cytat:
Napisane przez szczi Poka wiadomo嗆
Jak ZROBI tak fryzur kt鏎 ma Maite Perroni? pomozecie?
wyprostuj w這sy, potem na ca貫j d逝go軼i potraktuj karbownic, nast瘼nie wydziel pasmo nad czo貫m, podtapiruj i przypnij do ty逝
fryzura bardzo prosta
Stary 2010-07-26, 23:59   #2916
Martin14
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Uzyskanie takiej fryzury. [meska]

Witam, od 8 miesi璚y zapuszczam w這sy. Chcia豚ym uzyska taki efekt:

Mam i嗆 do fryzjera, jako je cieniowa, czy po prostu maj rosn望?
Martin14 jest offline  
Stary 2010-07-27, 10:10   #2917
Vaniiliowaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
pomocy!

Witam!.
A wi璚 tak id dzisiaj do fryzjera i nie wiem co zrobi z w這sami mam kr璚one w這sy i tu jest problem
Chcia豉bym zrobi sobie jak捷 fryzur.. bardzo podoba mi si jak dziewczyna ma ogolony bok i chcia豉bym sobie cos takiego zrobic..
co o tym my郵icie?
Vaniiliowaa jest offline  
Stary 2010-07-28, 13:38   #2918
apestka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
D逝gie w這sy...POM荅CIE!!!

witam
prosz was o pomoc. mam wielki dylemat. mam 13 lat i teraz id do gimnazjum moje w這sy s d逝go軼i do kolan ca豉 rodzina je podziwia, tym bardziej, 瞠 nigdy ich nie 軼ina豉m ( chyba mama kilka razy mi je podci窸a ok. 4 cm) jestem brunetk <鈔edni> chcia豉bym w gimnazjum pokazac si z jak najlepszej strony (wygl康u oczywiscie)
na razie nie mam grzywki, moje w這sy nie s r闚nej d逝go軼i, tylko jak ros造 tak ros造 chcia豉bym w tych wakacjach je 軼i帷, tylko ju coraz mniej.;( ze wzgl璠u na rodzin....a si porycza豉m, bo nie wiem co zrobic.... jak bym je chcia豉 軼i帷 to max 這patki;(( teraz sama sobie si nie podobam;((((( czo這 puste, ci庵le w warkoczu, bo rozpuszczonych nie rozczesa豉bym;((( a oto link jak chcia豉bym je 軼i帷.... http://1.bp.blogspot.com/_8VTn2E_zV_...DGk/s320/4.jpg
Je郵i macie lepsze pomys造 to piszcie
apestka jest offline  
Stary 2010-07-28, 13:47   #2919
asiulek19
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 532
Wpisy w blogu: 1
Dot.: D逝gie w這sy...POM荅CIE!!!

Do kolan? oj to wygl康a chyba nie ciekawie ;/ ja bym je 軼ie豉m do ramion je瞠li masz g瘰te to pocieniuj i git

asiulek19 jest offline  
Stary 2010-07-28, 13:51   #2920
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Kochana, zrobisz jak zechcesz, ale ja bym je podci窸a raczej do pasa-bioder To pi瘯na d逝go嗆, a nie wygl康a tak "staro鈍iecko" jak w這sy do kolan (a, domy郵am si, 瞠 zale篡 Ci 瞠by si nieco bardziej upodobni do r闚ie郾iczek). My郵, 瞠 by豚y to dobry kompromis. Nie wiem, w jakiej kondycji s Twoje w這sy, ale piszesz, 瞠 masz problemy z rozczesaniem w這s闚. Mo瞠 warto wypr鏏owa olej kokosowy albo oliw z oliwek i jak捷 fajn mask i od篡wk bez sp逝kiwania? No i wa積e, by zadba o odpowiedni kszta速 fryzury. Ja bym si na pocz徠ku nie decydowa豉 na cieniowane, ale jakie r闚ne ci璚ie, czy na prosto, czy w tr鎩k徠.

Co do d逝go軼i- warto zachowa d逝gie w這sy, bo zawsze b璠ziesz jeszcze mog豉 je obci望 do 這patek, a zapu軼i znowu do pasa nie by這by ju tak lekko. Ja bym si ba豉 p鎩嗆 z tak d逝gimi w這sami do fryzjera, bo oni zazwyczaj podcinaj o wiele za du穎
weegirl jest offline  
Stary 2010-07-28, 13:53   #2921
VioletDevil
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Ja bym 軼ie豉 tak do pasa i mocno pocieniowa豉, i grzywka pocieniowana na bok albo na prosto jesli ci pasuje... Ja 瘸逝j 瞠 軼i窸am i du穎 dziewczyn tak ma wi璚 lepiej obetnij tak jak m闚i豉m a jak nie b璠ziesz zadowolona to obetniesz jeszcze raz

VioletDevil jest offline  
Stary 2010-07-28, 14:07   #2922
apestka
Przyczajenie

,,Ja bym si ba豉 p鎩嗆 z tak d逝gimi w這sami do fryzjera, bo oni zazwyczaj podcinaj o wiele za du穎 ''

No to gdzie mam je obci帷???
Mama nie obetnie za nic;((

A je郵i chodzi o piel璕nacj d逝gich w這s闚, to jakie szampony u篡wacie??
Ja u篡wam Pantene szmpon i od篡wk

Edytowane przez apestka
Czas edycji: 2010-07-28 o 14:11
apestka jest offline  
Stary 2010-07-28, 14:15   #2923
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez apestka Poka wiadomo嗆
,,Ja bym si ba豉 p鎩嗆 z tak d逝gimi w這sami do fryzjera, bo oni zazwyczaj podcinaj o wiele za du穎 ''

No to gdzie mam je obci帷???
Mama nie obetnie za nic;((
Spokojnie, po prostu wa積e, 瞠by zaznaczy豉 wyra幡ie, jak d逝go嗆 chcesz uzyska i pilnuj tego, co robi fryzjerka. Ja swojej powiedzia豉m przed ci璚iem, 瞠 jak mnie obetnie cho odrobin za kr鏒ko, to nie zamierzam p豉ci za tak us逝g, a ona przysta豉 na ten warunek. Powiedzia豉, 瞠 podetnie tylko tyle, ile chc Inna rzecz, 瞠 przy tej d逝go軼i sama mo瞠sz podci望 w這sy.

Tutaj s linki z instrukcjami, jak samemu podci望 w這sy:
http://isaetno.free.fr/indexeng.html (ci璚ie w tr鎩k徠)

http://isaetno.free.fr/straight.html (ci璚ie na prosto)
weegirl jest offline  
Stary 2010-07-28, 14:16   #2924
apestka
Przyczajenie

Prosi豉bym was aby軼ie przys豉li jakie linki z fryzurkami m這dzie穎wymi
Tylko 瞠by nie by造 zbyt proste i nudne, tylko pozytywnie ,,inne''
apestka jest offline  
Stary 2010-07-28, 14:22   #2925
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

do kolan uahh scinaj dziewczyno bo to ani ladnie nie jest ani estetyczne a ile jeszcze z nimi roboty napewno
mysle ze dlugosc do pasa w zupelnosci wystarczy
Stary 2010-07-28, 14:24   #2926
apestka
Przyczajenie

a czy takie w這sy do pasa mo積a pocieniowac??? mnie osobi軼ie nie podobaj si ani 軼i皻e w tr鎩k徠, ani prosto;(((
a grzyweczka pasuje??
apestka jest offline  
Stary 2010-07-28, 14:34   #2927
VioletDevil
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Kilka moich propozycji http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura714603.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura715757.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura700323.htm takie dosy zwyk貫
Czy grzywka pasuje to ju zale篡 od twojej twarzy

Edytowane przez VioletDevil
Czas edycji: 2010-07-28 o 14:36
VioletDevil jest offline  
Stary 2010-07-28, 14:57   #2928
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
A je郵i chodzi o piel璕nacj d逝gich w這s闚, to jakie szampony u篡wacie??
Ja u篡wam Pantene szmpon i od篡wk
Pantene to raczej s豉be produkty. Na pewno za s豉be do d逝gich w這s闚 No i podejrzewam, 瞠 przyda豉by si maska. Na podforum "Piel璕nacja w這s闚" znajdziesz sporo propozycji dobrych i tanich produkt闚 Niewa積e, jak b璠ziesz mia豉 d逝go嗆 w這s闚- najwa積iejsze, by by造 zdrowe i zadbane.

Cytat:
Prosi豉bym was aby軼ie przys豉li jakie linki z fryzurkami m這dzie穎wymi
Tylko 瞠by nie by造 zbyt proste i nudne, tylko pozytywnie ,,inne''
Najpierw dobrze by by這 jakby napisa豉, jaki masz typ w這s闚, czy s proste, czy te falowane albo kr璚one. Mo積a sobie wybra fryzur, kt鏎a nie pasuje do naturalnej struktury w這s闚, tylko, 瞠 p騧niej trzeba si m璚zy z czasoch這nn stylizacj (no i niszczy si w這sy przy okazji). Przy w這sach do pasa ci璚ie nie jest zazwyczaj najwa積iejsz spraw, bo uwag przyci庵a przede wszystkim to, czy w這sy s zdrowe i l郾i帷e

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
do kolan uahh scinaj dziewczyno bo to ani ladnie nie jest ani estetyczne a ile jeszcze z nimi roboty napewno
mysle ze dlugosc do pasa w zupelnosci wystarczy
De gustibus...
weegirl jest offline  
Stary 2010-07-28, 16:12   #2929
Kimie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 355
GG do Kimie

S逝chaj, w這sy do kolan s zdecydowanie niewygodne, podatne na zniszczenia i nie wygl康aj zwykle najlepiej.
Polecam 軼i璚ie do bioder. Wiem, 瞠 takie uczesanie b璠zie bardzo 豉dne, a dziewczyny w gimnazjum zwykle chc mie w這sy takiej d逝go軼i i je zapuszczaj. A ty b璠ziesz mia豉 takie od pocz徠ku! Do tego radz i嗆 do dobrego fryzjera, kt鏎y ci je pocieniuje, odpowiednio wystrz瘼i. Jestem prawie pewna, 瞠 poleci ci te jak捷 grzywk (chyba, 瞠 masz kr璚one i nie b璠ziesz chcia豉 jej prostowa). Napisz co wi璚ej: jakie masz w這sy - struktura, kondycja itd.
Radz ci te odstawi drogeryjne maseczki i zaopatrzy si w WAX - tu masz o nim sporo informacji: klik! Sprawdza si.
Do tego olej kokosowy/jedwab i domowe sposoby - tutaj info: klik! i klik!
Masz mo磧iwo嗆 wrzucenia zdj璚ia jak wygl康aj teraz twoje w這sy? Jestem ciekawa.

Kuracja w這s闚:
* prostowanie keratynowe 21.07.10, 15.01.11
* d逝go嗆: 50 cm

Voila!

Forget Saturday morning cartoons!
- I watch ShaneDawsonTV

"U鄉iech to p馧 poca逝nku. U鄉iechnij si do mnie dwa razy. "

Kimie jest offline  
Stary 2010-07-28, 21:34   #2930
apestka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kimie Poka wiadomo嗆
Napisz co wi璚ej: jakie masz w這sy - struktura, kondycja itd. Masz mo磧iwo嗆 wrzucenia zdj璚ia jak wygl康aj teraz twoje w這sy? Jestem ciekawa.
moje w這sy nie s w najlepszej kondycji szczeg鏊nie ko鎍闚ki <rozdwajaj si;(> w這sy proste a ko鎍闚eczki lekko zakr璚one
aby unikn帷 po 軼i璚iu kr璚onej grzywki, to kupi豉m sobie prostownic ROWENTY mniej niszczy w這sy ni te tanie prostownice
a oto moja fotka z photobloga grzywka pasuje, czy nie?
prosta, czy na bok??? http://www.photoblog.pl/#optymistka1...omaranczy.html
apestka jest offline  
Stary 2010-07-28, 21:41   #2931
nasty18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51
jaka to fryzura???

hej wam wszystkim kochanie dziewcz皻a . Postanowi豉m zmieni fryzure na jak捷 inn. Proste w這sy mi sie znudzi造;/Chcia豉 bym zrobi sobie fryzure jak na tym zdj璚iu tylko jest problem nie orientuje sie czy to 軼i璚ie jest na prosto czy pod 逝kiem . czyli czy z ty逝 w這sy s kr鏒sze a z przodu d逝窺ze??? wydaje mi sie ze nie ma takiego 軼i璚ia a na kr鏒ko z ty逝;/ co my郵icie o tym pomu盧ie;(
nasty18 jest offline  
Stary 2010-07-28, 23:31   #2932
Aneczka91
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 894
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

jaka fryzura b璠zie do mnie pasowa ? zapuszcza w這sy czy zostawi na takiej d逝go軼i na jakiej s ? I jaka wtedy fryzura I czy mi taki kolor pasuje czy go zmieni na inny
Dzi瘯uj za wszystkie rady.
Realizuje swoje plany i d捫 do realizacji marze!

Aneczka91 jest offline  
Stary 2010-07-29, 00:45   #2933
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 390

Cytat:
moje w這sy nie s w najlepszej kondycji szczeg鏊nie ko鎍闚ki <rozdwajaj si;(> w這sy proste a ko鎍闚eczki lekko zakr璚one
aby unikn帷 po 軼i璚iu kr璚onej grzywki, to kupi豉m sobie prostownic ROWENTY mniej niszczy w這sy ni te tanie prostownice
a oto moja fotka z photobloga grzywka pasuje, czy nie?
prosta, czy na bok??? http://www.photoblog.pl/#optymistka1...omaranczy.html
zamiast grzywki powinna uci望 w這sy do bioder i cz窷 z tych w這s闚 zaczesywa na jedn stron bo r騜nica grzywka-biodra b璠zie moim zdaniem idiotyczna a przy z貫j kondycji w這sa grzywka b璠zie Ci si puszy i nie b璠ziesz zadowolona. A zawsze mo積a uci望 wi璚ej.

No i faktycznie pantene na takie d逝gie w這sy Ci chyba nie wystarcza, podczytaj par w徠k闚 o sk豉dnikach kosmetyk闚 do w這s闚 ja kocham od篡wk Yung z Rossmana, kt鏎 myj w這sy.

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2010-07-29, 06:44   #2934
Nicole the Blonde
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 338

pokazalabys nam swoje wlosy rozpszczone z ty逝?
wg mnie tez powinnas sciac je do pasa, mniej roboty z tym wszystkim, nie zaburza proporcji ciala i nadal jest czym sie chwalic mi sie takie dlugie od dawna marza ale jak juz sa takie w miare to zaczynaja mnie wkurzac :P
Nicole the Blonde jest offline  
Stary 2010-07-29, 08:51   #2935
Lovely Bebe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: jaka to fryzura???

Ja te za bardzo si nie orientuj ale my郵 瞠 jest podci皻a z ty逝. Istnieje co takiego. Czyli wychodzi na to 瞠 jest cieta po 逝ku czy jako tak. Nie znam si na tych nazwach. No a ko鎍闚ki s pocieniowane. Wiem bo sama mam podobnie w這sy 軼i皻e tylko 瞠 nie kr鏒sze z ty逝 a pocieniowane te po ca這軼i. Tak na EMO
Lovely Bebe jest offline  
Stary 2010-07-29, 09:32   #2936
finezja19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 245

Proponuj Ci by na razie nie cieniowa豉 w這s闚, a jedynie podci窸a- by nie by這 to dla Ciebie szokiem. Najpierw przywyknij do nowej d逝go軼i a potem mo瞠 pokombinuj je瞠li fryzura Ci si znudzi.

Jak sama m闚isz masz problem z rozczesywaniem, a sama z praktyki wiem, 瞠 najlepszym i najszybszym sposobem na to jest jedwab to w這s闚, albo od篡wki w sprayu np gliskura.

No瞠 pomy郵 o d逝go軼i za 這patki? a skoro m闚isz o pustym czole to mo瞠 grzywka? Z d逝gimi w這sami 豉dnie reprezentuje si grzywka na bok. Do陰czam zdj璚ia, kt鏎e przyku造 moj uwag.
Udanego eksperymentowania
finezja19 jest offline  
Stary 2010-07-29, 11:19   #2937
nasty18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51
Dot.: jaka to fryzura???

dzi瘯i za pomoc tylko mnie dziwi jak te fryzjerki to zrobi造 瞠 tylna d逝go嗆 jest nie wiele kr鏒sza od d逝go軼i z przodu w這s闚 瞠by tak zrobi dziewczyna mia豉 d逝gie w這sy chyba;/ a ja mam do ramion wiec raczej 逝k mi tak nie wyjdzie
nasty18 jest offline  
Stary 2010-07-29, 11:21   #2938
terrorysta87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Jaka FRYZURA b璠zie mi pasowa ? - W﹗EK ZBIORCZY ;)

Zastanawiam sie nad nowym fryzem. Od razu mowie, ze zatrudniony jestem w miedzynarodowej firmie gdzie fryz nie moze byc "zbyt" odwazny wiec wszelkiego rodzaju fryzy na 3mm lub powiedzmy sobie zapuszczanie dluuuugich wlosow odpada gdyz mam bardzo czesty kontakt z klientem. Odpadaja tez bardzo duze irokezy
Mam tez maly problem z dosc czesto opuchnietymi oczami po meczacym dniu wiec chyba odkrywanie calkowite czola odpada. Ale nie znam sie na tym wiec prosze o pomoc. Aha i fryz powinien pasowac do mojego stylu ubietania sie wiec koszula+ jeansy a na codzien jeansy + t-shirt lub koszula casual
Ale najwazniejsze by pasowala do mnie.
Moje wymagania? Hmmm zeby nie trzeba bylo rano spedzac 30 min przed lustrem by ja ulozyc. Nie wiem czy to istotne ale mam tendencje do krecacych sie wlosow podczas pochmurnej pogody z tej racji mam do dyspozycji prostownice. Co tam jeszcze? Wlosy myje codziennie i raczej nie mam problemow z dbaniem o nie. Moge sie pokusic o zel/ gume do wlosow byle nie za duzo- jakos nie przepadam za nazelowanymi fryzurkami...

Edytowane przez terrorysta87
Czas edycji: 2010-08-01 o 08:19
terrorysta87 jest offline  
Stary 2010-07-29, 16:42   #2939
apestka
Przyczajenie

Fryzurki dla nastolatek;)

Hej Mam 13 latek i teraz id do gimnazjum Mam do軼 d逝gie w這sy do pasa nie mam zupe軟ie pomys堯w, jakie fryzury mo積a z nich wyczarowac;( nienawidz fryzur typu Emo.... 瘸這sne.....
po prostu jakie 豉dne, skromne fryzurki, nierzucaj帷e si w oczy
Prosz was o pomoc
PS tylko 瞠by by造 豉twe i szybkie do zrobienia (max 8 min )i nie niszczy造 w這s闚
POZDRAWIAM;*
apestka jest offline  
Stary 2010-07-29, 17:13   #2940
Pani Barokowa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 658
Dot.: Fryzurki dla nastolatek;)

No! Nareszcie jaka m康ra nastolatka! Dobrze, 瞠 nie chcesz niszczy sobie w這s闚 i lubisz skromne fryzury. W wieku 13 lat nie warto u篡wa prostownic, ani tapirowa w這s闚 (cz瘰to u篡wane przez emo).

Hmm... Skromny jest np. warkocz albo kucyk. Masz d逝gie w這sy wi璚 bardziej praktyczne b璠zie dla Ciebie zwi您ywanie (w這sy przy nauce nie b璠 lecie na twarz)
Pani Barokowa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
5 min, asos, bardzo d逝gie w這sy, chelsea staub, cieniwanie, ci璚ie, czo這, demi lovato, d逝gie, d逝gie w這sy, do ramion, dob鏎 fryzury, dobranie, doda, du瘸 g這wa, du篡 nos, eva longoria, fale, faliste, falowane w這sy, fruzura, fryyzura, fryzjer, fryzjer chelm fryzura, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura dlugie br您owe, fryzura dody k這s, fryzura grzywka, fryzura kolor, fryzura m瘰ka, fryzura modelki, fryzura natapirowana, fryzura wlosy, fryzura wlosy w這sy, fryzurki, fryzury, fryzury i styling, g瘰te, grecja, grzywka, grzywka fryzura, hudgens, irokez, jak wykona, jak zrobi, jessica alba, kesha, kok, koki, kolor w這sow, kr璚one, kr璚one w這sy, kr鏒ka fryzura, kr鏒kie, kr鏒kie w這sy, kszta速 twrzy fryzura, kucyki, kwadratowa twarz, lipsy, loki, loki fryzura, mala89, metamorfoza fryzury, m瘰ka, miley cyrus, m這dzie穎we, modna, nie豉d, nowa, nowa fryzura, odwazne fryzury, okr庵豉, okr庵豉 twarz, owalna twarz, pi瘯ne w這sy., podcinanie w這s闚, pomoc, pomocy!!!, rada, rihanna, rozczochrane, rude w這sy, rysy twarzy, rzadkie, styl grecki, stylista, stylizacja, stylizcja, szybko, 軼iananie m篹czyzny, 軼i璚ie, 鈔ednie, uczesania na imprez, uczesanie, uk豉danie, uk豉danie w這s闚, upi璚ie, uroda, vanessa, wakacyjne fryzury, warkocze, warkoczyki, warkoczyki fryzura, wesele, wicherek, wlosy, wlosy fryzura, w這sy, w這sy blond, w這sy cienkie, w這sy do poskromienia, w這sy falowane, w這sy farboiwanie, w這sy kr鏒kie fryzura, w這sy problem, w這sy 鈔ednie, w這sy zmiana blond, wygl康, wygolony bok, wysokie, zakola, zapuszczanie w這s闚, zmiana, zrobi, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.