Lakiery hybrydowe TIFTON. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-01-23, 14:09   #91
Magdutka
Zadomowienie

Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Dodaje obiecane kolorki na wzornikach. W rzeczywistości delikatnie się różnią np. 53 jest delikatniejszy na paznokciach (to nie taki pomarańcz, tylko brzoskwinia).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wzorniki_Tifton_1.jpg (49,0 KB, 297 załadowań)
Magdutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 23:17   #92
waka95
Przyczajenie

A ja pochwalę się drugimi paznokciami wykonanymi lakierami tifton. Poprzednie wytrzymały mi tydzień, wydaje mi się, że dałoby radę trochę dłużej, ale jak zobaczyłam odrost i że lakier troszeczkę zaczął mi odchodzić to już zaczęłam tam dłubać, aż zepsułam Na paznokciach mam Tifton nr 10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg drugie.jpg (61,8 KB, 312 załadowań)
waka95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 12:38   #93
DzieckoWeMgle
Raczkowanie

Piękne paznokcie
Ja moje Tiftonki dodawałam ostatnio na blogu:

http://www.zamglonaiw.blogspot.com/2...ach-niach.html

Dość nudne, bo bez żadnego wzorka, ale następnym razem powiedziałam sobie, że się przyłożę

Nie wiem tylko dlaczego, ale 2 dni temu odszedł mi lakier ze środkowego palca prawej ręki (jakiś znak? ) i musiałam dorobić normalnym lakierem i do tego pomalować pękającym po wierzchu, żeby nie było widać różnicy w kolorze
Na drugiej ręce też musiałam się posłużyć takim mykiem
Stary 2015-01-27, 19:28   #94
aniaa92g
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cześć dziewczyny Ostatnio zainteresowałam się lakierami TIFTON i postanowiłam je zamówić, jako że jestem w tym nowa to szukam moich ideałów zaczynałam z art lakami [kompletna klapa], przeszłam na semilaci, które bardzo lubię, ale niestety tydzień to jest maksimum, a dodatkowo mi się tak jakby kurczą i jak wyciągnę z lampy to końcówka paznokcia nie jest zabezpieczona. Więc zadecydowałam się na 4 lakiery: 59, 42, 3 oraz 20
Właśnie dwa z nich użyłam i moje pierwsze wrażenia są całkiem dobre, przy malowaniu nie mam problemów jak z semilaciem, co prawda faktycznie nie kryją tak dokładnie. W załączniku zdjęcie z kolorami 20 oraz 42 Mam nadzieje że jak przyjdzie do ściągania to nie będzie problemu

przepraszam za kształt paznokci i wgl, ale się uczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0285.jpg (70,0 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0286.jpg (55,7 KB, 88 załadowań)
aniaa92g jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 22:01   #95
lowers
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Ostatnio zainteresowałam się lakierami TIFTON i postanowiłam je zamówić, jako że jestem w tym nowa to szukam moich ideałów zaczynałam z art lakami [kompletna klapa], przeszłam na semilaci, które bardzo lubię, ale niestety tydzień to jest maksimum, a dodatkowo mi się tak jakby kurczą i jak wyciągnę z lampy to końcówka paznokcia nie jest zabezpieczona. Więc zadecydowałam się na 4 lakiery: 59, 42, 3 oraz 20
Właśnie dwa z nich użyłam i moje pierwsze wrażenia są całkiem dobre, przy malowaniu nie mam problemów jak z semilaciem, co prawda faktycznie nie kryją tak dokładnie. W załączniku zdjęcie z kolorami 20 oraz 42 Mam nadzieje że jak przyjdzie do ściągania to nie będzie problemu

przepraszam za kształt paznokci i wgl, ale się uczę
Hey ja przy zdejmowaniu tiftonów nie miałam żadnych problemów. Ostatnim razem robiłam kolor toftona na bazie i z topem semilaca, ale jeszcze nie zdejmowałam, więc sie nie wypowiem ,) Za to koleżanka zdejmowała kiedyś ArtLaki-do tej pory klnie w kamienie po nich wspomnienie

BiBi

lowers jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 10:08   #96
aniaa92g
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lowers Pokaż wiadomość
Hey ja przy zdejmowaniu tiftonów nie miałam żadnych problemów. Ostatnim razem robiłam kolor toftona na bazie i z topem semilaca, ale jeszcze nie zdejmowałam, więc sie nie wypowiem ,) Za to koleżanka zdejmowała kiedyś ArtLaki-do tej pory klnie w kamienie po nich wspomnienie
Też mam na bazie i topie semilaca nie dziwie się koleżance, art laki się chyba wcale nie odmaczają, tylko trzeba je piłować, a wiadomo, można w każdej chwili spiłować swoją płytke. Dodatkowo trwa to dwa razy dłużej, masakra
Stary 2015-01-28, 12:52   #97
dorciaczek
Raczkowanie

a co polecicie oprócz Tiftona (oczywiście za niewygórowaną cenę) co dobrze się trzyma i ściąga?

dorciaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 18:24   #98
aniaa92g
Raczkowanie

ja tak jak pisałam semilac, fajne lakiery, cena ok. 24 zł, innych nie miałam
Stary 2015-01-28, 18:26   #99
eM_Ka_
Wtajemniczenie

estetiq też są ok
eM_Ka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 14:57   #100
sense_
Raczkowanie

dziewczyny, dostałam w poniedziałek swój pierwszy zestaw od Tiftona i od razu zabrałam się do pracy! niestety dziś musiałam ściągnąć hybryde ponieważ jeden paznokieć odprysł.. podejrzewam, że to moja wina gdyż nie dokładnie zabezpieczyłam wolny brzeg i dostało się powietrze. Myślicie że to dlatego?

Edytowane przez sense_
Czas edycji: 2015-01-30 o 15:06
sense_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 15:12   #101
lowers
Raczkowanie

Następnym razem, jak podreperuję budżet zamówie kilka semilaków. Z kolorów Tiftona jestem zadowolona, chociaż znajome które ostatnio zamawiały ich kolory twierdzą, że słabo kryją...Może kombinowali coś ze składem?
Sense-wydaje mi się, że przyczyn może być kilka: źle zmatowiona płytka, źle "zamalowany" wolny brzeg, rozdwajający się wolny brzeg...a może tak jak w moim przypadku-mam zbyt delikatne paznokcie na bazę Tiftona i zwyczajnie przy uderzeniu mi pęka. Aktualnie mam na paznokciach baze Semilac + kolory Tiftona i po tygodniu zero odprysków, za to boki mi się zapowietrzają

BiBi

Stary 2015-01-30, 15:19   #102
karbonova
Przyczajenie

Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z hybrydami. Zamówiłam zestaw z Cosmetics Zone i do tych lakierów nie mam zastrzeżeń. Jednak postanowiłam zamówić lakier Tiftona, bo są tańsze i moim zdaniem mają ciekawszą kolorystykę. Mam go na paznokciach dopiero 2 dni więc nie mogę nic jeszcze powiedzieć o trwałości, jednak rozprowadzał się dobrze, nie zbiegał. Mam jednak duże zastrzeżenie co do rozbieżności koloru na zdjęciu oferowanym przez producenta a rzeczywistym kolorem lakieru. Zamówiłam kolor nr 33 "Chocolate", który na zdjęciu jest pięknym czekoladowym brązem, a w realu wygląda na nr 30 "Cappucciono"...Wlepi ałam się przez 5 min w buteleczkę i na stronę, na buteleczce jest nr 33 czyli "Chocolate" niby...Czy to możliwe, żeby producent "pomieszał" buteleczki? Wydaje mi się, że mam jednak odcień "Cappucciono". Zamawiałam z allegro, u sprzedawcy Tifton. Czy ktoś miał podobną sytuację?
karbonova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 16:07   #103
lowers
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karbonova Pokaż wiadomość
Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z hybrydami. Zamówiłam zestaw z Cosmetics Zone i do tych lakierów nie mam zastrzeżeń. Jednak postanowiłam zamówić lakier Tiftona, bo są tańsze i moim zdaniem mają ciekawszą kolorystykę. Mam go na paznokciach dopiero 2 dni więc nie mogę nic jeszcze powiedzieć o trwałości, jednak rozprowadzał się dobrze, nie zbiegał. Mam jednak duże zastrzeżenie co do rozbieżności koloru na zdjęciu oferowanym przez producenta a rzeczywistym kolorem lakieru. Zamówiłam kolor nr 33 "Chocolate", który na zdjęciu jest pięknym czekoladowym brązem, a w realu wygląda na nr 30 "Cappucciono"...Wlepi ałam się przez 5 min w buteleczkę i na stronę, na buteleczce jest nr 33 czyli "Chocolate" niby...Czy to możliwe, żeby producent "pomieszał" buteleczki? Wydaje mi się, że mam jednak odcień "Cappucciono". Zamawiałam z allegro, u sprzedawcy Tifton. Czy ktoś miał podobną sytuację?
Wstawiam wzornik, możesz porównać do mojej 30stki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0176_1.jpg (68,0 KB, 276 załadowań)

BiBi

Stary 2015-01-30, 16:20   #104
sense_
Raczkowanie

pomalowałam dziś drugi raz, dokładniej zobaczymy..
Stary 2015-01-30, 18:59   #105
karbonova
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lowers Pokaż wiadomość
Wstawiam wzornik, możesz porównać do mojej 30stki.
Dzięki! Ok, mój jest trochę ciemniejszy. Znalazłam to przypadkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=QYwpx5pTZdU

I rzeczywiście ten "Chocolate" jest zupełnie inny niż przedstawia producent, bo do ciemnego, czekoladowego brązu mu daleko... Zresztą kilka kolorów jak widzę również, ale inne z kolei lepiej wyglądają na paznokciach niż na zdjęciu podanym przez producenta np. "Rouge Noir"
Stary 2015-01-31, 22:08   #106
NataliaEde
Przyczajenie

Hej

Dziewczyny powiedzcie mi czy można łączyć zwykły lakier z lakierami hybrydowymi? Znalazłam w necie zdobienie ale nie mam takich kolorów w hybrydzie ale w zwykłych mam.

pozdrawiam
NataliaEde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 15:34   #107
klaudynx
Przyczajenie

Planuje sobie zamówić ten zestaw, zobaczymy jak się spisze (http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-7...801557281.html)

Dopiero zaczynam zabawe z hybrydami, mam chwilowo te z najniższej półki cenowej ktore odpadają po 3 dniach ;(

A mam pytanko odnośnie tego lakieru (http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-u...765529915.html) ma któraś z was ten TOP?

Edytowane przez klaudynx
Czas edycji: 2015-02-01 o 15:48
klaudynx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 17:25   #108
Dooooooomka
Przyczajenie

Smile Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cześć dziewczyny! Po waszych opiniach zdecydowałam się że zamówię zestaw hybrydowy z firmy Tifton nie wiem jeszcze jakie kolory wybiore ale myślę że na pewno wezmę tą czerwień którą polecałyście. Zestaw zamówie jutro. Mam nadzieje że szybko przyjdzie

A wiecie może czy Tifton nie ma sklepu online? Szukałam ale nie mogłam znaleźć
Dooooooomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 17:30   #109
Magdutka
Zadomowienie

Odradzam kolor 10. Miałam do niego 3 podejścia i za każdym razem wychodziła wielka nie dość, że ma jakieś farfocle to jeszcze nie kryje dobrze nawet po 3 warstwach. Za to 53 mi się bardzo podoba, chociaż po 3 warswtach widac końcówkę lekko.

co do sklepu to po prostu tifton.pl, albo użytkownik Tifton na allegro. To jedno i to samo.

Edytowane przez Magdutka
Czas edycji: 2015-02-01 o 18:31
Stary 2015-02-01, 17:49   #110
Dooooooomka
Przyczajenie

Co do krycia to widze że Tifton nie jest zbyt dobry, ale da się przeżyć chyba Cena mnie najbardziej kusi
Stary 2015-02-01, 18:03   #111
Magdutka
Zadomowienie

Ja mam te kolory co pokazywałam wyżej i generalnie wszystkie dla świętego spokoju robię po 3 warstwy. Jedynie przy 3 i 18 pytam osoby, której maluje paznokcie czy chce 3 warstwę. Niektóre nie chcą, ale sama sobie kladłam 3.

Nie wiem czy opłaca Ci się brać w zestawie, bo ja po 2 tygodniach zamawiałam bazę i top semilaca (wyższa półka to gelish, ale mnie jeszcze nie stać). Zależy od Twoich paznokci. Ja przy miękkich nie byłam zadowolona (ale moim koleżankom tiftony się trzymały po 2, 3 tygodnie). Jestem też po lekturze "lakiery hybrydowe" i tam dziewczyny również narzekają na bazę tiftona.

Więc przekalkuluj jak Ci się będzie opłacało.
Stary 2015-02-01, 18:16   #112
dorciaczek
Raczkowanie

Ściągałam właśnie moje pierwsze hybrydy, które zrobiłam sama. Niestety aceton na bazę Tiftona kompletnie nie działa i musiałam spiłować....
Co do wytrwałości - trzymały się 2 tygodnie ale odrost mnie już denerwował (zdjęcie 1) - kolory: 31, 37 i E4
Moje nowe paznokcie (zdjęcie 2) - kolory 31 i 17(zdjęcie trochę przekłamuje kolor różu).
Paznokcie klientki (zdjęcie 3) - kolor 11, 3 warstwy i dalej widać białą końcówkę paznokcia...

Przy najbliższej okazji kupię bazę semilac, naczytałam się samych pozytywów o niej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150131_114739.jpg (92,9 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150201_163042.jpg (99,8 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150126_193439.jpg (113,7 KB, 194 załadowań)

Edytowane przez dorciaczek
Czas edycji: 2015-02-01 o 18:19
Stary 2015-02-01, 22:40   #113
Dooooooomka
Przyczajenie

Akurat moje paznokcie są bardzo twarde, nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu zamówię ten zestaw z Tifton i oczywiście jak zużyje to zamówie baze i top z semilac bo slyszalam o nich bardzo dobre opinie, na razie nie chce zbytnio inwestowac w hybrydy bo bede robila je tylko sobie i vo najwyżej jakiejś koleżance więc na razie mi się nie opłaca, zamówie, przetestuje i zobaczymy jak to się sprawdzi. mysle że wezmę 5 kolorków a dokładnie czarny, biały, złoty, srebrny i jakąś czerwień.

Czy komuś ściąganie tych hybryd sprawiło kłopot? Czy wystarczy sam aceton?
Stary 2015-02-02, 11:46   #114
dorciaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dooooooomka Pokaż wiadomość
Akurat moje paznokcie są bardzo twarde, nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu zamówię ten zestaw z Tifton i oczywiście jak zużyje to zamówie baze i top z semilac bo slyszalam o nich bardzo dobre opinie, na razie nie chce zbytnio inwestowac w hybrydy bo bede robila je tylko sobie i vo najwyżej jakiejś koleżance więc na razie mi się nie opłaca, zamówie, przetestuje i zobaczymy jak to się sprawdzi. mysle że wezmę 5 kolorków a dokładnie czarny, biały, złoty, srebrny i jakąś czerwień.

Czy komuś ściąganie tych hybryd sprawiło kłopot? Czy wystarczy sam aceton?
Tak jak pisałam wyżej i kilka dziewczyn wcześniej, baza się nie odmacza w acetonie i trzeba ją spiłować, lakiery kolorowe wystarczy zostawić na 10 minut i zeskrobać patyczkiem.

Stary 2015-02-02, 12:33   #115
karbonova
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dorciaczek Pokaż wiadomość
Ściągałam właśnie moje pierwsze hybrydy, które zrobiłam sama. Niestety aceton na bazę Tiftona kompletnie nie działa i musiałam spiłować....
Co do wytrwałości - trzymały się 2 tygodnie ale odrost mnie już denerwował (zdjęcie 1) - kolory: 31, 37 i E4
Moje nowe paznokcie (zdjęcie 2) - kolory 31 i 17(zdjęcie trochę przekłamuje kolor różu).
Paznokcie klientki (zdjęcie 3) - kolor 11, 3 warstwy i dalej widać białą końcówkę paznokcia...

Przy najbliższej okazji kupię bazę semilac, naczytałam się samych pozytywów o niej.
O ten kolor 31 to właśnie kolor, który chciałam (i myślałam, że taki będzie) kupując kolor nr 33
Stary 2015-02-02, 16:20   #116
b a r b a r a
Zakorzenienie

GG do b a r b a r a

ja po ostatnich prawie 3 tygodniach sciagnelam kolor ateraz zrobilkam kolorek 42(zielony )

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

i ogolnie powiem tak ze jestem zadowolona z zakupu zestawu

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

mam pytanie czy któraś z Was próbowała robić stempelki na hybrydach ?
listopad 2017
b a r b a r a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 18:56   #117
sense_
Raczkowanie

a mi hybryda za pomocą acetonu nawet ładnie zeszła
Stary 2015-02-02, 19:44   #118
lowers
Raczkowanie

Kurcze, jestem w szoku, bo mi zdjęcie bazy Tiftona nie sprawiało większych trudności. Były miejsca gdzie trzeba było spiłować, ale nie było najgorzej...
Ah i jeszcze zimowe muchomory 30 + 29 + 32 Nie mam jeszcze sondy dlatego te kropki są z deczka koślawe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14381_936721143027500_5596741173159433645_n.jpg (56,3 KB, 235 załadowań)

BiBi

Stary 2015-02-02, 22:48   #119
natalia_calusek
Przyczajenie

Hej dziewczyny.
Na hybrydach z Tiftona pracuję już prawie od roku. Jestem z nich bardzo zadowolona, base - top/coat używam z Charbonne i takie zestawienie najbardziej mi odpowiada... Mam kilka kolorków więc podsyłam Wam zdjęcie, myślę, że w miarę dobrze odzwierciedlają rzeczywistość
Moim faworytem jest 29 przepięknie wygląda na paznokciach i czarny matt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0051 (800x450).jpg (56,8 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0053 (800x450).jpg (50,1 KB, 267 załadowań)
natalia_calusek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 21:30   #120
sense_
Raczkowanie

kurcze, dziewczyny a mi znowu po 5 dniach jeden odprysł ;/ albo ja robie cos ne tak albo niewiem..
Odpowiedz

Tagi
base, hybryda, kerabase, tifton

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości