odżywka nie pozostawiająca blasku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-08-14, 17:42   #1
aga_s83
Raczkowanie

odżywka nie pozostawiająca blasku

Witajcie Dziewczyny!

Mam pytanie

Szukam odżywki do paznokci, ale takiej która nie pozostawiała blasku, tzn konkretnie takiej, która wchłania się w paznokieć.

Niestety w mojej pracy nawet paznokci nie możemy malować bezbarwnym lakierem, a wszystkie odżywki mam właśnie takie, że wyglądają jak bezbarwny lakier.

może znacie jakieś odżywki?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam
Aga
Stary 2014-08-14, 18:21   #2
Pafrotka
Raczkowanie

Dot.: odżywka nie pozostawiająca blasku

Może Regenerum do paznokci albo olejek rycynowy? Można je wetrzeć na noc w paznokcie i skórki i rano umyć dłonie. Paznokcie będziesz miała odżywione, a w pracy nie będą się czepiać Swoją drogą mogę zapytać (z czystej ciekawości) jaką masz pracę?
Pafrotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 09:05   #3
aga_s83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pafrotka Pokaż wiadomość
Może Regenerum do paznokci albo olejek rycynowy? Można je wetrzeć na noc w paznokcie i skórki i rano umyć dłonie. Paznokcie będziesz miała odżywione, a w pracy nie będą się czepiać Swoją drogą mogę zapytać (z czystej ciekawości) jaką masz pracę?

jedna z sieci handlowych; ale z tego co wiem nie we wszystkich sklepach tej sieci jest taki zakaz... rozumiem, że mamy kontakt z żywnością itp; ale tak jak np na stoiskach mięsnych czy z ciastami/ciastkami itp to zawsze zakładane są rękawiczki...no ale... co poradzić...
mam odżywkę z eveline 9w1 i jak ją stosowałam (na wolnym) to było ok; ale jak przestaje, to paznokcie mam znowu rozdwojone i kruche...
Stary 2014-08-15, 11:34   #4
Pafrotka
Raczkowanie

Rozumiem Wiesz co, ja każdemu polecam trzymać się od odżywek Eveline jak najdalej. Mnie osobiście nic złego nie zrobiła, ale jak widzę te zdjęcia w sieci dziewczyn, które mają zjechane dosłownie paznokcie to dziękuję bardzo za takie ryzyko. Myślę, że w Twoim wypadku najlepsze będą właśnie takie wcierki, odżywianie paznokcia bez tych właśnie lakierowych odżywek, możesz sobie też kupić jakieś witaminy, chociaż ja mam średnie przejścia z tym (bardzo wypadają mi włosy i po nich nie przestały ani trochę). Mi też kiedyś bardzo rozdwajały się paznokcie, ale teraz po maturze nie ma już tylu stresów, poza tym miałam problem z tym, że cały czas coś przy nich gmerałam, trochę obgryzałam, nie tak regularnie, ale np jak miałam jakiś zadziorek to już mnie korciło. No i czekałam tak z tymi rozdwojonymi paznokciami, aż mi urosną i będę je mogła obciąć, za te rozwojenia i udało się. U mnie kluczem jest stałe malowanie paznokci, bo nie korci mnie żeby coś tam ruszać.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Ohhoho, teraz wpadłam na taki pomysł Możesz malować paznokcie normalną lśniącą odżywką i na to kup sobie matowy top coat Nikt się nie przyczepi, bo paznokcie będą wyglądały jak niepomalowane, a takie dwie warstwy dodatkowo utwardzą paznokcie i ograniczą uszkodzenia mechaniczne płytki
Stary 2014-08-15, 12:49   #5
aga_s83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pafrotka Pokaż wiadomość
Rozumiem Wiesz co, ja każdemu polecam trzymać się od odżywek Eveline jak najdalej. Mnie osobiście nic złego nie zrobiła, ale jak widzę te zdjęcia w sieci dziewczyn, które mają zjechane dosłownie paznokcie to dziękuję bardzo za takie ryzyko. Myślę, że w Twoim wypadku najlepsze będą właśnie takie wcierki, odżywianie paznokcia bez tych właśnie lakierowych odżywek, możesz sobie też kupić jakieś witaminy, chociaż ja mam średnie przejścia z tym (bardzo wypadają mi włosy i po nich nie przestały ani trochę). Mi też kiedyś bardzo rozdwajały się paznokcie, ale teraz po maturze nie ma już tylu stresów, poza tym miałam problem z tym, że cały czas coś przy nich gmerałam, trochę obgryzałam, nie tak regularnie, ale np jak miałam jakiś zadziorek to już mnie korciło. No i czekałam tak z tymi rozdwojonymi paznokciami, aż mi urosną i będę je mogła obciąć, za te rozwojenia i udało się. U mnie kluczem jest stałe malowanie paznokci, bo nie korci mnie żeby coś tam ruszać.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Ohhoho, teraz wpadłam na taki pomysł Możesz malować paznokcie normalną lśniącą odżywką i na to kup sobie matowy top coat Nikt się nie przyczepi, bo paznokcie będą wyglądały jak niepomalowane, a takie dwie warstwy dodatkowo utwardzą paznokcie i ograniczą uszkodzenia mechaniczne płytki

o odżywkach z eveline coś czytałam i zdjęcia też widziałam, ale jak u mnie nic się nie dzieje( miałam i 6w1 i tę 9w1); co do regenerum to wyczytałam dziś, że połysk zostawia...

dzięki za sugestię z tym top coat - muszę zamówić
Stary 2014-08-16, 11:52   #6
Pafrotka
Raczkowanie

Ale nie może zostawiać połysku "na stałe", bo to wcierka, a nie lakier Możesz nałożyć wieczorem i umyć dłonie rano
Stary 2014-08-18, 10:00   #7
czuszka82
Moderator z pazurem

saly hansen growth activator. Wciera sie ja w wal okolopaznokciowy i pod paznokiec. Nie pozostawia sladu na paznokciu.
Mam na zbyciu gel brush Indigo: white, piccolo latte, eleganza, can't speak french (zużycie po 1 secie) oraz nowe żele SPN 5 g: Sparkling Blush Gel, Master Cover Gel, Builder Pink Gel. Priv.

Ta reklama pokazywana jest pod 5 035 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
czuszka82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:34   #8
Linkacosmetics
Przyczajenie

Polecam odżywkę Biogena Pharma jest rewelacyjna !
Paznokcie urosły mi po niej jak na drożdzach a do tego niesamowicie się utwardziły . Ja swoją kupiłam u siebie w aptece gdzieś za ok.9 zł
Linkacosmetics jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 15:38   #9
ludvika
Raczkowanie

Nie znam niestety odżywek takich nie znam. Można jedynie stosować takie które mają w sobie odpowiednie elementy odżywcze podobno najlepsze są te bez metali cięzkich np xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-29 o 00:44 Powód: Link.
ludvika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 15:44   #10
Isfet
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 3

Ja od siebie mogę polecić tą:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...ce-effect.html
2 warstwy są matowe, neutralne, mi się wydaje że się wchłania, ale się nie wchłania bo czuć że coś jest na pazurku. Wyrównuje jeśli ci sie rozdwajają, jak z trwałością nie wiem - stosuje ją tylko na paznokcie które jeszcze po rozdwojeniu nie odrosły, pod lakier kolorowy (wtedy dłużej mi się trzyma i nie odpryskuje). Kosztuje pare zł więc możesz spróbować
Stary 2014-08-21, 12:31   #11
Kreaturka30
Raczkowanie

Ja mam Wibo, kompleks regenerujący z ekstraktem z wiśni i jest OK.

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości