Paznokietki żelowe - szkodliwość dla naturalnych paznokci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-08-14, 19:40   #1
Lii Czii
Raczkowanie

Paznokietki żelowe - szkodliwość dla naturalnych paznokci

Dziewczyny liczę na waszą pomoc, wyrozumiałość i przybliżenie mi sytuacji. Za miesiąc wybieram się na wesele kuzynki i z tej okazji chciałabym zrobić sobie tipsy żelowe. Przyjaciółka mi je odradza, gdyż mówi, że strasznie niszczą paznokcie, że jej by było szkoda naturalnych paznokci. No i teraz nie wiem, zbiła mnie trochę z tropu. Czy rzeczywiście ' zniszczenia ' są aż tak wielkie, czy jest to do opanowania? W końcu to będzie jeden jedyny raz.

28.01.2012

To co jest prawdziwe, nigdy nie przestanie istnieć...
Lii Czii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 21:30   #2
Klutka
Rozeznanie

Dot.: Paznokietki żelowe - szkodliwość dla naturalnych paznokci

Mimo, że specjalistki i stylistki żelowych paznokci będą Ci wmawiać, że że tipsy dobrze nałożone i zdjęte nie niszczą paznokci ja uważam, że niszczą i to porządnie. Na naprawdę wiele przypadków, które znam po nałożeniu żeli tylko może z 10% dziewczyn miało po zdjęciu taką płytkę jak przed nałożeniem. Jestem zzewolenniczka naturalnych paznokci, nawet jak są krótkie z ładną hybrydą bądź lakierem i super wykonanym manicure będą się ślicznie prezentować. W salonie w którym pracuje prawie nikt nie przychodzi już na przedłużanie. Myślę, że opcja żelu czy akrylu jest dobra jak chcemy zrekonstruować płytkę bądź przedłużyć złamany paznokieć, ale nie przedłużać wszystkich! Kilkakrotnie miałam robione przedłużenie na swoich paznokciach (swoje mam cienkie i łamliwe) i po zdjęciu były w jeszcze gorszym stanie: cienkie jak papier, nie potrafię nawet rozwiązać węzła w sznurówce bo mi się zaginają i to boli nie mówiąc już np. o podważeniu czegoś paznokciem - nie ma bata bym to zrobiła.
Klutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 11:40   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie

Niszczą. Lepiej zrób manicure na naturalnych. Teraz są lakiery do naturalnych paznokci z żelowym wykończeniem.
Stary 2014-08-16, 12:01   #4
memsahib
Raczkowanie

Nie warto robić przedłużania dla jednorazowego wydarzenia. Niestety, matowienie płytki + masa nie są obojętne dla paznokci i nie wierzę, że paznokcie nie będą wymagały regeneracji po zdjęciu (sama noszę żel lub hybrydę od 7 lat i dobrze wiem co czeka mnie w przerwach). W Twoim przypadku polecam klasyczny manicure albo właśnie hybrydę bo dobrze zrobiona jest chyba mniej inwazyjna od żelu czy akrylu, przynajmniej z mojej obserwacji tak wynika.
memsahib jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości