paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 21:00   #391
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny. mam kilka pytań dotyczących paznokci żelowych. Sama uczę się je robić od miesiąca, jestem na stażu w salonie kosmetycznym. Zdarzają się, że na żele przychodzą bardzo młode dziewczyny (5-16 lat) ostatnio moja koleżanka gdy robiła takiej dziewczynie żel, przy nakładaniu pierwszej warstwy na przedłużenie (na formie) dziewczyna nam zemdlała. Ja potem robiłam też takiej młodej, która nie dość że zemdlała, to jeszcze miała drgawki. Czy macie jakieś informacje na temat tego czy żele można wykonywać u tak młodych dziewczyn? Czy omdlenia nie są zależne od wieku, a od reakcji na żel?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 12:22   #392
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

hej
od jakiegoś czasu chodzę robić paznokcie - żel na naturalne.
Ostatnio byłam jakiś tydzień temu i wczoraj zaczął mnie boleć kciuk, nie paznokieć tylko pod spodem, w tym miejscu gdzie opuszek przylega do paznokcia, tak jakby delikatnie odkleja sie a jak spróbowałam tam zajrzeć czy coś mi się nie wbiło zaczęła delikatnie lecieć krew. Teraz na drugim kciuku też mi się to zaczyna dziać. Czy może być przyczyną to, że kciuki położyłam w lampie tak że palce nie leżały na płasko tylko oparłam je na placu wskazującym (może były wtedy te kciuki za blisko lampy) ? co robić, spiłować żel czy przeczekać ?
doniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 06:28   #393
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

sposób położenia paznokci w lampie nie ma tu nic do rzeczy. Spiłuj żel i zobacz co dzieje się z płytką.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 09:22   #394
201609141113
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 155
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Mam problem z żelem marki SunFlower.
Dotychczas używałam najtańszych żeli po 10 zł i nigdy nie miałam z nimi problemu.Oczywiście jestem samoukiem i robię tylko na sobie.
Ostatnio pokończyły mi się moje tanioszki i chciałam wypróbować coś 'lepszego'. Wybrałam się do hurtownii kosmetycznej,a tam pan polecił mi żel budujący clear marki Sunflower NYLON mówiąc jak to on się super nie trzyma paznokcia. Paznokcie przygotowuję tak jak zwykle,nie matowię mocno płytki jak manicurzystki bo szkoda mi ich tylko delikatnie(ale zawsze tanie żele sie trzymały super). Nałożyłam żel...był podejrzanie mega rzadki. Nie utrzymał się nawet 24 godzin! Paznokieć odpadał jeden po drugim. Całe się łuszczyły i odpadały.A najdziwniejsze jest to ,że nakładałam go po 2 warstwy ,a gdy odpadł był mięciutki!! Nie wiem co robię źle...albo to może ten żel felerny?
201609141113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 12:14   #395
eedie2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez Akwarela Pokaż wiadomość
metoda zelowa, jest lagodniejsza od akrylowej. ale na podniszczone pazurki, najlepiej zastosowac metode fiber-glass. wyglada to tak samo ladnie jak w zelowcach. plytka sie blyszczy, mozna przedluzyc ta metoda krotkie paznokcie, a po sciagnieciu fiberka, plytka jest niemal nienaruszona.polecam!
Oczywiscie trudno by było się z tobą nie zgodzić, jasne, masz wrecz stuprocentową rację , ale... ale jeśli paznokcie są bardzo zniszczone, albo chociaż trochę , polecam zabieg , ktory nazywa się japoński manicure- maści wcierane mocno w paznokcie, rewelacja.
eedie2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 13:43   #396
Ciocia Ela
Raczkowanie
 
Avatar Ciocia Ela
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 97
Dot.: Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Hej dziewczyny,

może i głupie pytanie ale kosmetyczki o to nie zapytam :P Czy jeśli paznokcie żelowe po ok. tygodniu zaczynają mi się odklejać i sporadycznie zdarza się, żebym nosiła je dłużej niż 2 tygodnie to powinnam zmienić kosmetyczkę, czy taka uroda moich pazkonci? Wcześniej robiłam sobie hybrydę i też mniej więcej po takim czasie lakier odchodził mi płatami (mimo, że chodziłam do różnych salonów, zawsze efekt był taki sam)
Ciocia Ela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 14:12   #397
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez Ciocia Ela Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

może i głupie pytanie ale kosmetyczki o to nie zapytam :P Czy jeśli paznokcie żelowe po ok. tygodniu zaczynają mi się odklejać i sporadycznie zdarza się, żebym nosiła je dłużej niż 2 tygodnie to powinnam zmienić kosmetyczkę, czy taka uroda moich pazkonci? Wcześniej robiłam sobie hybrydę i też mniej więcej po takim czasie lakier odchodził mi płatami (mimo, że chodziłam do różnych salonów, zawsze efekt był taki sam)

myślę, że mimo wszystko warto poszukać nowej stylistki pracującej na dobrych materiałach.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 20:52   #398
Ciocia Ela
Raczkowanie
 
Avatar Ciocia Ela
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 97
Dot.: Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

mimo tego, że korzystałam z usług 5 czy 6 różnych i za każdym razem efekt był taki sam?
Ciocia Ela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 10:50   #399
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Co może być błędem jak paznokcie odpadają po 4 5 dniach tips , forma zauwazyłam że zawsze forma nie jest zalana do końca , paznokcia dziwne zawsze aż krzycze z góry żeby później nie było problemu . Ale mimo że jedna kosmetyczka do końca równo zalała formę ale odpadly i tak co może być błędem? ...
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:32   #400
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Co może być błędem jak paznokcie odpadają po 4 5 dniach tips , forma zauwazyłam że zawsze forma nie jest zalana do końca , paznokcia dziwne zawsze aż krzycze z góry żeby później nie było problemu . Ale mimo że jedna kosmetyczka do końca równo zalała formę ale odpadly i tak co może być błędem? ...
W jakim sensie forma nie jest zalana? Może robi za cienkie paznokcie. Używa primera?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciocia Ela Pokaż wiadomość
mimo tego, że korzystałam z usług 5 czy 6 różnych i za każdym razem efekt był taki sam?
A na jakich żelach pracowały kosmetyczki, pamiętasz firmę?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 12:21   #401
pasodoble
Raczkowanie
 
Avatar pasodoble
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, proszę o radę
Z racji praktyk muszę mieć paznokcie obcięte prawie na zero. Teraz mam nieco ponad miesiąc wakacji i chciałabym na jakieś 3 tygodnie przyszaleć i zrobić sobie żelowe paznokcie. Mam płytkę w dobrej kondycji, tyle że nie podobają mi się paznokcie w obecnej długości (ok. 2 mm) pomalowane na jakiś kolor. I tu pytanie do Was- czy bez problemów zdejmę ten żel po jakichś 3 tygodniach i czy nie zniszczy mi to dramatycznie paznokci?
__________________
położna
nasz blog
pasodoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 14:19   #402
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pasodoble Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o radę
Z racji praktyk muszę mieć paznokcie obcięte prawie na zero. Teraz mam nieco ponad miesiąc wakacji i chciałabym na jakieś 3 tygodnie przyszaleć i zrobić sobie żelowe paznokcie. Mam płytkę w dobrej kondycji, tyle że nie podobają mi się paznokcie w obecnej długości (ok. 2 mm) pomalowane na jakiś kolor. I tu pytanie do Was- czy bez problemów zdejmę ten żel po jakichś 3 tygodniach i czy nie zniszczy mi to dramatycznie paznokci?
A mialas juz kiedys paznokcie zelowe? Jesli masz dosc mocna plytke, to mysle ze nie powinno byc zbyt duzego problemu po zdjeciu, tylko zeby zdjela Ci je kosmetyczka w dobrym salonie.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 15:30   #403
pasodoble
Raczkowanie
 
Avatar pasodoble
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A mialas juz kiedys paznokcie zelowe? Jesli masz dosc mocna plytke, to mysle ze nie powinno byc zbyt duzego problemu po zdjeciu, tylko zeby zdjela Ci je kosmetyczka w dobrym salonie.
Właśnie nigdy nie miałam przedłużanych paznokci, żelu, hybrydy, zupełnie nic w ten deseń, dlatego totalnie nie wiem, z czym to się je
Na długości paznokci po zdjęciu tych przedłużanych mi nie zależy, bo wracam na praktyki, ale za ściąganie żelu chcę się zabrać jakiś tydzień czy dwa wcześniej, żeby mieć troszkę czasu na malowanie paznokci odżywką, bo po tym czasie przez miesiąc paznokcie pociągnięte czymkolwiek nie wchodzą w grę
__________________
położna
nasz blog
pasodoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 15:35   #404
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pasodoble Pokaż wiadomość
Właśnie nigdy nie miałam przedłużanych paznokci, żelu, hybrydy, zupełnie nic w ten deseń, dlatego totalnie nie wiem, z czym to się je
Na długości paznokci po zdjęciu tych przedłużanych mi nie zależy, bo wracam na praktyki, ale za ściąganie żelu chcę się zabrać jakiś tydzień czy dwa wcześniej, żeby mieć troszkę czasu na malowanie paznokci odżywką, bo po tym czasie przez miesiąc paznokcie pociągnięte czymkolwiek nie wchodzą w grę
W jakim sensie ze nie wchodza w grę pociagniete czymkolwiek? Jesli chodzico ich odzywianie polecam naturalne sposoby np olej rycynowy.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 17:17   #405
pasodoble
Raczkowanie
 
Avatar pasodoble
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W jakim sensie ze nie wchodza w grę pociagniete czymkolwiek? Jesli chodzico ich odzywianie polecam naturalne sposoby np olej rycynowy.
O, olej rycynowy, o nim nie pomyślałam, dzięki!
To znaczy, że odpadają wszelkie odżywki i utwardzacze w postaci lakieru, a myślę, że codzienne malowanie paznokci właśnie czymś takim po południu i zmywanie tego rano przyniesie więcej szkody niż pożytku, ale może się mylę?
__________________
położna
nasz blog

Edytowane przez pasodoble
Czas edycji: 2015-07-11 o 17:19
pasodoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 17:22   #406
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pasodoble Pokaż wiadomość
O, olej rycynowy, o nim nie pomyślałam, dzięki!
To znaczy, że odpadają wszelkie odżywki w postaci lakieru.
Nie ma za co . Jesli masz mocna plytke, to jeden raz z żelami nie zrobi Ci dużej krzywdy, ale mogą się łamać. Codziennie uzywanie oleju powinno poprawic ich kondycje.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 17:36   #407
pasodoble
Raczkowanie
 
Avatar pasodoble
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, zaszaleję w takim razie!
__________________
położna
nasz blog
pasodoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 15:15   #408
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Ja bym nie niszczyła paznokci żelem na Twoim miejscu, sama nosiłam żele, a paznokcie po ich zdjęciu u bardzo dobrej kosmetyczki były słabe i kruche przez długi czas, walczyłam z tym ponad rok
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 12:52   #409
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Ja bym nie niszczyła paznokci żelem na Twoim miejscu, sama nosiłam żele, a paznokcie po ich zdjęciu u bardzo dobrej kosmetyczki były słabe i kruche przez długi czas, walczyłam z tym ponad rok
Płytka zawsze przy żelach sie niszczy ponieważ uszkadza sie nawet w lekkim stopniu płytkę. Jak dla mnie jesli ma sie mocne i zdrowe paznokcie to tez bym odradzala, bo po co marnować zdrową płytkę ale jak to mówią nasz klient nasz pan.
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 13:53   #410
Paznokcie11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Question Jak zdjąć paznokcie żelowe na formie?

Witam,
Ostatnio zrobiłam sobie paznokcie żelowe na formie. Mam tam jakieś nie duże doświadczenie. Nie wiem jak mam zdjąć żel z paznokci. Myślę, że pomożecie mi


Pozdrawiam serdecznie
Paznokcie11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 06:05   #411
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Jak zdjąć paznokcie żelowe na formie?

paznokcie żelowe zdejmuje się spiłowując je z płytki. Jeśli nie masz doświadczenia w tym temacie to radzę udać się do stylistki która Ci to zdejmie. Inaczej przepiłujesz sobie płytkę i będziesz mieć paznokcie grubości kartki papieru.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 21:16   #412
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W jakim sensie forma nie jest zalana? Może robi za cienkie paznokcie. Używa primera?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------


A na jakich żelach pracowały kosmetyczki, pamiętasz firmę?
nie wiem czy primer uzywa
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 12:54   #413
Cerisanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Co do usuwania żelu to widziałam dziś w drogerii hebe dwa zmywacze do żeli UV. Pytanko czy któraś z was je sprawdzała czy działają? Patrzyłam na skład to głównie aceton który nie zmywa żelu chyba że jednak??
Cerisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 08:40   #414
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Cerisanka Pokaż wiadomość
Co do usuwania żelu to widziałam dziś w drogerii hebe dwa zmywacze do żeli UV. Pytanko czy któraś z was je sprawdzała czy działają? Patrzyłam na skład to głównie aceton który nie zmywa żelu chyba że jednak??
Nazwa żele uv, to nazwa lakiero-żeli czyli hybryd. Żel można tylko spiłować
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 18:17   #415
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Cerisanka Pokaż wiadomość
Co do usuwania żelu to widziałam dziś w drogerii hebe dwa zmywacze do żeli UV. Pytanko czy któraś z was je sprawdzała czy działają? Patrzyłam na skład to głównie aceton który nie zmywa żelu chyba że jednak??
Do żeli to jedynie pilnik i piłowanie, do hybrydy facetom tak
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 10:57   #416
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez Ciocia Ela Pokaż wiadomość
mimo tego, że korzystałam z usług 5 czy 6 różnych i za każdym razem efekt był taki sam?
ja mam podobnie, ale ja pracuje na dzialce, na silowni, troche obgryzam, zastanow sie jakim obciazeniom je poddajesz, moze to to?

sprobowalabym na Twoim miejscu akrylu, jest twardszy, moze bedzie sie lepiej trzymal
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 15:30   #417
Cerisanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nazwa żele uv, to nazwa lakiero-żeli czyli hybryd. Żel można tylko spiłować
Dzięki wielkie!
Cerisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 18:06   #418
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
ja mam podobnie, ale ja pracuje na dzialce, na silowni, troche obgryzam, zastanow sie jakim obciazeniom je poddajesz, moze to to?

sprobowalabym na Twoim miejscu akrylu, jest twardszy, moze bedzie sie lepiej trzymal
Akryl jest twardszy, ale znów jak gdzieś się uderzy i odpadnie, to klientki się skarżą że bardzo boli, dlatego przechodzą na żel.
Możliwe że masz taką płytkę paznokcia. Moja koleżanka ma jedną klientkę która choruje na tarczycę, i u niej nic nie trzyma się na paznokciach, żel, hybryda, i zwykły lakier także.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 18:45   #419
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Hyyyh tak, choruje na tarczyce, nie wiedziałam że tak może być, dziękuję
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 22:01   #420
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Hej
Mam pytanie do żeli a konkretnie ich długości trzymania się na paznokciach...

Robiłam jakiś czas temu paznokcie błękitnym żelem i na pazurach wytrzymały tylko 6 dni ! ( o zgrozo ) a potem wszystkie odpadły... czy to jest moja wina bo źle je zrobiłam czy może ewidentnie żelu który wcale nie chciał pokrywać paznokci [ sick, nawet po 3 warstwach koloru dalej były prześwity ], ciągle zlewał się na skórki i po bokach ? Bo kiedy robię innymi koloromi z innej firmy to paznokcie wytrzymują normalnie miesiąc... a jedynie z tym błękitnym taki problem miałam
Myślałam, żeby go jeszcze zwrócić jak tak słabo pokrywa a w sumie wcale... bo leży w szufladzie i kompletnie go nie używam.

I jeszcze pytanko do ombre ale żelowych. Można je śmiało robić taką samą metodą jak hybrydy, czyli gąbeczka lub pędzelek ten szeroki ?

Edytowane przez Kamilaa21
Czas edycji: 2015-09-10 o 22:05
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-28 17:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.