Elektroliza bezigłowa-kilka pytań od początkującej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-08-22, 19:36   #1
Dariusia2301
Przyczajenie

Elektroliza bezigłowa-kilka pytań od początkującej

Hey już dłuższy czas zbierałam się żeby zrobić coś w celu uwolnienia się od codziennego golenia. Depilacja daje też krótkotrwały efekt- maksymalnie tydzień, a poza tym pojawiają się wrastające włoski, zapalenie mieszków. Na serię laserem mnie nie stać - chodzi o okolice bikini, nogi i pachy. U mnie w mieście te 3 zabiegi to ok 1000 zł za jedną serię. Dlatego skusiłam się i zakupiłam urządzenie do domowej elektrolizy. Jest to urządzenie do usuwania włosków bez użycia igły. Czy macie jakieś doświadczenia związane z tym rodzajem depilacji, jaka jest ich skuteczność? Poza tym chciałabym zapytać także, czy żel używany do przewodzenia prądu można zastąpić jakimś innym. Tubka oryginalnego żelu na bazie soli fizjologicznej kosztuje ok 50 zł za 60 g. W internetowych aptekach można dostać żel przewodzący chociażby do ekg, czy taki produkt nada się do zabiegu elektrolizy? Czy chodzi tylko o przewodzenie prądu, czy może żel z zestawu ma jakieś substancje działające w jakiś inny sposób? Niestety nie ma składu na opakowaniu, więc nie jestem w stanie samodzielnie porównać. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi
Dariusia2301 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 09:18   #2
tanya26
Przyczajenie

Dot.: Elektroliza bezigłowa-kilka pytań od początkującej

również zakupiłam to urządzenie i nurtują mnie te same pytania
tanya26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 12:35   #3
Dariusia2301
Przyczajenie

Po kilku seriach mogę Ci powiedzieć, że drobny efekt jest. Zrobiłam dopiero kilka sesji, mam przerwy - ze względu na czasochłonność elektrolizy, a niestety nie mam zbyt wiele czasu. Na początku myślałam, że nic z tego. Jednak teraz mogę powiedzieć, że część włosków stałą się cieńsza - niektóre nawet bardzo. Ogólnie mam ciemne grube włosy, a po elektrolizie niektóre zauważasz tylko łapiąc je przypadkiem pęsetą. Są też miejsca, w których włosków jest dużo mniej. Wydaje mi się, że wiele zależy od Twojej cierpliwości i dokładności. Po godzinie zwyczajnie odechciewa mi się i robię to trochę tak po łebkach. Ale śmiało mogę powiedzieć, że efekty można już zauważyć. Jeśli chodzi o żel - nie kupuj tego firmowego w małym opakowaniu - ogromna strata pieniędzy. Napisz na priv to podam link to strony, gdzie kupowałam, porównując z oryginalnym jest ok 9 razy większy i kosztuje ok 10 razy mniej

Życzę cierpliwości - przyda się, ale czego nie robi się, by czuć się lepiej w swoim ciele
Dariusia2301 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 01:02   #4
dinaah66
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Dariusia2301 Pokaż wiadomość
Po kilku seriach mogę Ci powiedzieć, że drobny efekt jest. Zrobiłam dopiero kilka sesji, mam przerwy - ze względu na czasochłonność elektrolizy, a niestety nie mam zbyt wiele czasu. Na początku myślałam, że nic z tego. Jednak teraz mogę powiedzieć, że część włosków stałą się cieńsza - niektóre nawet bardzo. Ogólnie mam ciemne grube włosy, a po elektrolizie niektóre zauważasz tylko łapiąc je przypadkiem pęsetą. Są też miejsca, w których włosków jest dużo mniej. Wydaje mi się, że wiele zależy od Twojej cierpliwości i dokładności. Po godzinie zwyczajnie odechciewa mi się i robię to trochę tak po łebkach. Ale śmiało mogę powiedzieć, że efekty można już zauważyć. Jeśli chodzi o żel - nie kupuj tego firmowego w małym opakowaniu - ogromna strata pieniędzy. Napisz na priv to podam link to strony, gdzie kupowałam, porównując z oryginalnym jest ok 9 razy większy i kosztuje ok 10 razy mniej

Życzę cierpliwości - przyda się, ale czego nie robi się, by czuć się lepiej w swoim ciele
No i co laski, jak urządzenie do elektrolizy bezigłowej spisało się po PONAD roku czasu???

Jak nazywa się to urządzenie, za ile kupowałyście, gdzie???

Edytowane przez dinaah66
Czas edycji: 2016-02-07 o 01:03 Powód: pamięc nie boli
dinaah66 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
depilacja, elektroepilacja, elektroliza, przewodzący

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości