Testowanie kosmetyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-08-26, 21:48   #1
Innosia
Przyczajenie

Testowanie kosmetyków

Cześć
Zawsze aby przetestować jakiś kosmetyk, kupowałam go i czasem zdarzało się, że leżał po prostu niezużyty, bo coś mi w nim nie grało, a wymieniać się nie chciałam, bo nie miałam ochoty na zabawy w wysyłanki i tak dalej.. Wiem, że na allegro idzie kupić próbki kosmetyków, ale tu znowu płaci się dość sporo za wysyłkę. Stąd moje pytanie do was, kochane, czy wiecie coś może na temat testowania kosmetyków? Czy jest jakaś strona, która umożliwiałaby zostanie takim "testerem"? Albo czy jest może jakaś drogeria, z sieciówek, w której wiecie, że bez problemu można otrzymać próbki/testery? A może idzie się jakoś dogadać z producentem? Wiem, że są takie okazyjne możliwości, jak obecna rimmela na tej stronie, ale to konkurs i tylko okazyjnie.
Co Wy na to? Pomożecie?
Innosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 16:50   #2
Figula94
Zadomowienie

Dot.: Testowanie kosmetyków

Jest sporo takich stron z testowaniem produktów (nie za wiele znam, bo dopiero wchodzę w te tematy - jeszcze nigdy nie testowałam niczego tak naprawdę, ale w konkursach wygrywałam, zaś testowanie wiąże się zawsze z wystawieniem gdzieś opinii po czasie, bądź wypełnieniem ankiety na jego temat. A testować można choćby własnie na wizażu, co jakiś czas są takie akcje z testowaniem, czasem na stronach producentów...
Są też producenci, którym drogą mailową można poprosić o próbki, ale nie zawsze się dostanie, jednak próbować warto i należy pamiętać, że w takim wypadku będą to tylko malutkie próbki, jakie czasem można dostać w aptekach, gdzie oczywiście też zawsze można o próbki pytać.
Ja mogłabym się podzielić zestawem próbek z Vichy z apteki (była taka akcja i w każdej aptece, w której mieli był plakat informujący o tym, że apteka posiada próbki), ale to też wiązałoby się z kosztami wysyłki.
Figula94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 16:02   #3
Innosia
Przyczajenie

A wiesz może, którzy producenci (bo o tym wspomniałaś), zgadzają się na podarowanie testerów?
Innosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 14:50   #4
Figula94
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Innosia Pokaż wiadomość
A wiesz może, którzy producenci (bo o tym wspomniałaś), zgadzają się na podarowanie testerów?
Nie mam pojęcia, ja nie próbowała, o próbki tylko czasem pytam w aptekach, albo biorę, kiedy są wielkie akcje rozdawania. Jeśli zależy Ci na przetestowaniu kosmetyków to po prostu śmiało pisz i niczym się nie martw, jeśli odpowiedź nie będzie twierdząca, bo naprawdę nie ma czym. Ja już nie raz pisałam do sklepów i producentów w razie wątpliwości, choć czasem nawet nie dostawałam odpowiedzi...
Figula94 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości