Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-07-26, 22:30   #3001
elilalu86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczynki kochane a s造sza造軼ie mo瞠 o nowej odmianie Encanto o nazwie NANOX? podobno to jaka nowo嗆 w Brazylii i nie ma formaldehyd闚, zastanawiam si nad przetestowaniem tego najwy瞠j strac w這sy :P

Edytowane przez elilalu86
Czas edycji: 2015-07-26 o 22:33 Pow鏚: b陰d
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-07-27, 09:58   #3002
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka wiadomo嗆
Poczyta豉m troch i zam闚i豉m Encanto

A to prawda, ze troch rozjasnia w這sy ?

Mi rozja郾i這 bardzo w這sy, z 2 tony chyba, co wcale mnie nie ucieszy這.
Stary 2015-07-27, 10:53   #3003
_Anusia_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 585

Dziewczyny, mija w豉郾ie miesi帷 od mojego prostowania keratynowego w Jean Luis David. W這sy z ka盥ym kolejnym myciem s coraz bardziej pofalowane, coraz mniej g豉dkie... troch jestem zawiedziona, czy to mo磧iwe 瞠 efekt po pierwszym prostowaniu na bardzo kr璚onych w這sach utrzyma si tak kr鏒ko?

Pytam, bo trudno mi oceni jak wiele keratyny si wyp逝ka這, a chcia豉bym powt鏎zy zabieg tym razem wykorzystuj帷 encanto. Obawiam si tylko czy to nie za wcze郾ie, i czy mo積a ju po miesi帷u powtarza zabieg? boj si te, 瞠 encanto rozja郾i mi moje farbowane na czarno w這sy, a potem przez 2 tygodnie b璠 musia豉 chodzi z wyblak造m nie wiadomo czym :/ ehh, a mia這 by tak pi瘯nie :P

Dodam, 瞠 najwi瘯szym plusem tego zabiegu by豉 dla mnie mo磧iwo嗆 ca趾owitego odstawienia prostownicy, bo wcze郾iej katowa豉m ni w這sy codziennie. A teraz dosz這 do tego, 瞠 po ka盥ym myciu MUSZ je przeprostowa, no bo inaczej si nie da ;(

Co radzicie?
Stary 2015-07-27, 11:51   #3004
moniiiiii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam wszystkie keratynomaniaczki.
Od jakiego miesi帷a podczytuje Wasz w徠ek. Skusi豉m si na Encanto. Dzi kurier dostarczy mi przesy趾. Zamierzam wykona zabieg samodzielnie. Mam jeszcze par w徠pliwo軼i, kt鏎ymi chcia豉bym si z Wami podzieli:

1. nie farbuj w這s闚 m鎩 naturalny kolor ciemny br您 (prawie czarny) - boj si 瞠 po zabiegu kolor zja郾ieje i pojawi si jakies rude refleksy - czy kto tak mia?

2. my郵a豉m o tym 瞠by porobi na g這wie ma貫 kucyki, wtedy lepiej mi b璠zie nak豉da keratyn i unikn styczno軼i keratyny ze sk鏎. Chyba Miluchova tak robi... Z tym 瞠 chyba do這輳 sobie przez to roboty... Obawiam si 瞠 mog przypali prostownic w這sy przy g這wie, tam gdzie nie b璠zie keratyny Czyta豉m te 瞠 mo積a u篡 folii aluminiowej ale to zdecydowanie za du穎 roboty...

Postaram si wrzuci foty po pierwszym myciu po zabiegu.
moniiiiii jest offline  
Stary 2015-07-27, 13:29   #3005
SylwCia9114
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118

Cytat:
Napisane przez moniiiiii Poka wiadomo嗆
Od jakiego miesi帷a podczytuje Wasz w徠ek. Skusi豉m si na Encanto. Dzi kurier dostarczy mi przesy趾. .
Hej

D逝go czeka豉 na Encanto? Dzi zam闚i豉m, ciekawa jestem w ile dostarczaj
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-07-27, 16:11   #3006
moniiiiii
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka wiadomo嗆
Hej

D逝go czeka豉 na Encanto? Dzi zam闚i豉m, ciekawa jestem w ile dostarczaj

Zam闚i豉m odlewki 3x60 ml przez allegro gdzie w po這wie lipca. Jednak nie mia豉m szcz窷cia gdy okaza這 si 瞠 sprzedawca mia braki towar闚 i czeka na dostaw od producenta, a ta si przeci庵a豉 ze wzgl璠u na okres urlopowy. W sumie 2 tyg. wszystko trawa這, ale dzi w ko鎍u mam przesy趾

Cytat:
Napisane przez echme

Mi rozja郾i這 bardzo w這sy, z 2 tony chyba, co wcale mnie nie ucieszy這.
Jakie mia豉 w這sy? Farbowane Ci tak rozja郾i這?

Edytowane przez moniiiiii
Czas edycji: 2015-07-27 o 16:25
moniiiiii jest offline  
Stary 2015-07-27, 16:42   #3007
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Od jakiego miesi帷a podczytuje Wasz w徠ek. Skusi豉m si na Encanto. Dzi kurier dostarczy mi przesy趾. Zamierzam wykona zabieg samodzielnie. Mam jeszcze par w徠pliwo軼i, kt鏎ymi chcia豉bym si z Wami podzieli:

1. nie farbuj w這s闚 m鎩 naturalny kolor ciemny br您 (prawie czarny) - boj si 瞠 po zabiegu kolor zja郾ieje i pojawi si jakies rude refleksy - czy kto tak mia?

2. my郵a豉m o tym 瞠by porobi na g這wie ma貫 kucyki, wtedy lepiej mi b璠zie nak豉da keratyn i unikn styczno軼i keratyny ze sk鏎. Chyba Miluchova tak robi... Z tym 瞠 chyba do這輳 sobie przez to roboty... Obawiam si 瞠 mog przypali prostownic w這sy przy g這wie, tam gdzie nie b璠zie keratyny Czyta豉m te 瞠 mo積a u篡 folii aluminiowej ale to zdecydowanie za du穎 roboty...

Ja przy kucykach myj w這sy razem z kucykami, wi璚 nie przypalisz sobie w這s闚, je郵i nie 軼i庵niesz gumek
Miluchova jest offline  
Stary 2015-07-27, 16:52   #3008
moniiiiii
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Ja przy kucykach myj w這sy razem z kucykami, wi璚 nie przypalisz sobie w這s闚, je郵i nie 軼i庵niesz gumek
Dzi瘯i za odpowied
Te nie b璠 軼i庵a gumek
moniiiiii jest offline  
Stary 2015-07-27, 17:03   #3009
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯i za odpowied
Te nie b璠 軼i庵a gumek

Pochwal si efektami po prostowaniu
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-07-28, 08:12   #3010
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka wiadomo嗆
Dziewczynki kochane a s造sza造軼ie mo瞠 o nowej odmianie Encanto o nazwie NANOX? podobno to jaka nowo嗆 w Brazylii i nie ma formaldehyd闚, zastanawiam si nad przetestowaniem tego najwy瞠j strac w這sy :P
Nie slyszalam o tym, ale jestem.mega ciekawa! Niestety moje wlosy chyba.kochaja Formaldehyd na sama mysl oczy mi lzawia :p
Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mija w豉郾ie miesi帷 od mojego prostowania keratynowego w Jean Luis David. W這sy z ka盥ym kolejnym myciem s coraz bardziej pofalowane, coraz mniej g豉dkie... troch jestem zawiedziona, czy to mo磧iwe 瞠 efekt po pierwszym prostowaniu na bardzo kr璚onych w這sach utrzyma si tak kr鏒ko?

Pytam, bo trudno mi oceni jak wiele keratyny si wyp逝ka這, a chcia豉bym powt鏎zy zabieg tym razem wykorzystuj帷 encanto. Obawiam si tylko czy to nie za wcze郾ie, i czy mo積a ju po miesi帷u powtarza zabieg? boj si te, 瞠 encanto rozja郾i mi moje farbowane na czarno w這sy, a potem przez 2 tygodnie b璠 musia豉 chodzi z wyblak造m nie wiadomo czym :/ ehh, a mia這 by tak pi瘯nie :P

Dodam, 瞠 najwi瘯szym plusem tego zabiegu by豉 dla mnie mo磧iwo嗆 ca趾owitego odstawienia prostownicy, bo wcze郾iej katowa豉m ni w這sy codziennie. A teraz dosz這 do tego, 瞠 po ka盥ym myciu MUSZ je przeprostowa, no bo inaczej si nie da ;(

Co radzicie?
Ja zrobilabym sobie sama encanto. Nie wiem dlaczego uzyskalas taki efekt, ale bardzo czesto dziewczyny po wizycie u fryz tak pisaly. Oni uzywaja pewnie innych preparatow,watpie zeby encanto sobie smrodzili :p

Ja tez mam naturalnie bardzo krecone, a pierwszy zabieg utrzymal mi sie bardzo bardzo dlugo.

A kiedy farbowalas? Teoretycznie po 2 tyg od zafarbowania encanto nie zrobi krzywdy farbie, ja jednak uwazam, ze sciaga troche kolor niezaleznie od czasu. Ale niewydaje mi sie, ze zrobi Ci z wlosow jakas wyblakla masakre.

A ile dalas za zabieg? Zapewniali o trwalosci?
Cytat:

M
Mi rozjasnil duzo naturalne wlosy, wyszly mi przerozne refleksy, tez.mam bardzo ciemne. Ale wyszly supwr.
Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Co to za metoda z kucykami, ile tych kucykow ? ja robie ze dwa, zeby latwiej.mi sie pasma wydzielalo.

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-07-28, 08:29   #3011
SylwCia9114
Raczkowanie

Kurier dzwoni ... ma Encanto moje i kole瘸nki Ju usiedzie w pracy nie mog )))) Jeden dzie oczekiwania... ba豉m si, 瞠 b璠zie po kilka tyg czekania jak to si czasem zdarza
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-07-28, 08:50   #3012
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

ja te zam闚i豉m encanto to b璠zie przeprawa....
Stary 2015-07-28, 10:07   #3013
_Anusia_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 585

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka wiadomo嗆
Ja zrobilabym sobie sama encanto. Nie wiem dlaczego uzyskalas taki efekt, ale bardzo czesto dziewczyny po wizycie u fryz tak pisaly. Oni uzywaja pewnie innych preparatow,watpie zeby encanto sobie smrodzili :p

Ja tez mam naturalnie bardzo krecone, a pierwszy zabieg utrzymal mi sie bardzo bardzo dlugo.

A kiedy farbowalas? Teoretycznie po 2 tyg od zafarbowania encanto nie zrobi krzywdy farbie, ja jednak uwazam, ze sciaga troche kolor niezaleznie od czasu. Ale niewydaje mi sie, ze zrobi Ci z wlosow jakas wyblakla masakre.

A ile dalas za zabieg? Zapewniali o trwalosci?
W salonie u篡li INOARA, fryzjerka ostrzega豉 mnie 瞠 czasem klientki przychodz po 3 tygodniach 瞠by poprawi ale m闚i豉 瞠 to zale篡 od w這s闚... Poza tym to by豉 czerwcowa promocja - za zabieg p豉ci豉m 299 z zamiast 450 z wi璚 obawiam si 瞠 im jest bardziej na r瘯 瞠by klientka wr鏂i豉 po miesi帷u, poprawia豉 i zostawi豉 kolejn kas, ni 瞠by jej si utrzyma這 p馧 roku.

Farbowa豉m 3 tygodnie temu. Najbardziej chodzi mi o to, czy jak na這輳 teraz encanto, to nie "rozsadzi" mi w這s闚 je郵i np. keratyna z inoara jeszcze w pe軟i si nie wyp逝ka豉?

Naczyta豉m si, 瞠 mo積a przekeratynowa i wtedy b璠 si puszy My郵isz, 瞠 miesi帷 po keratynowym prostowaniu mo積a wykona kolejne i nic mi si nie stanie z w這sami?
Stary 2015-07-28, 11:10   #3014
moniiiiii
Przyczajenie

Ja wczoraj po raz pierwszy zrobi豉m Encanto. 4 godziny si m璚zy豉m.. Pierwsze odczucia po zabiegu: w這sy sta造 si grubsze, l郾i帷e no i s proste, moje wcze郾iejsze obawy co do koloru si nie sprawdzi造, pozosta bez zmian Nie zrobi豉m foty bo by豉m padni皻a My郵a豉m 瞠 dzi p鎩d do pracy w rozpuszczonych w這sach ale spi窸am je w kucyk bo s strasznie obci捫one. Mam przyklap, og鏊nie w這sy wygl康aj na strasznie przylizane. Dzi wieczorem umyj w這sy i postaram si wrzuci zdj璚ie.

Cytat:

Co to za metoda z kucykami, ile tych kucykow ? ja robie ze dwa, zeby latwiej.mi sie pasma wydzielalo.
Po umyciu szamponem i wytarciu r璚znikiem porobi豉m na g這wie kucyki. W sumie wysz這 ich 6 + grzywka luzem, mam cienkie w這sy. P騧niej ju do ko鎍a zabiegu nie 軼i庵a豉m tych kucyk闚. Przez te kucyki d逝瞠j musia豉m suszy w這sy pokryte keratyn, a p騧niej od篡wk. Wiadomo.. gdyby by造 luzem szybciej schn, ni w takich kitkach. Ko鎍zy豉 mi si cierpliwo嗆, ale dzi瘯i tym kucykom 豉twiej nak豉da這 mi si produkty, prostowanie sz這 sprawniej no i mia豉m pewno嗆 瞠 nie je盥輳 prostownic po w這sach bez keratyny.

Mam jeszcze jedno pytanko. Nie mam w okolicy 瘸dnej drogerii pod r瘯, a musia豉m kupi jaki szampon. Wyb鏎 mia豉m nie wielki
By tylko jeden kt鏎y nie zawiera w sk豉dzie Sodium chloride. Wrzucam ca造 sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein and Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Laureth-7 Citrate, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Parfum, Trimethylolpropane Trioleate (and) Laureth-2, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Urea, Disodium Phosphate, Biotin, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-14 M, CI 75810 (27.08.2010)

Chyba ma du穎 SLS闚 Co my郵icie o tym szamponie?
moniiiiii jest offline  
Stary 2015-07-28, 11:40   #3015
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Ja wczoraj po raz pierwszy zrobi豉m Encanto. 4 godziny si m璚zy豉m.. Pierwsze odczucia po zabiegu: w這sy sta造 si grubsze, l郾i帷e no i s proste, moje wcze郾iejsze obawy co do koloru si nie sprawdzi造, pozosta bez zmian Nie zrobi豉m foty bo by豉m padni皻a My郵a豉m 瞠 dzi p鎩d do pracy w rozpuszczonych w這sach ale spi窸am je w kucyk bo s strasznie obci捫one. Mam przyklap, og鏊nie w這sy wygl康aj na strasznie przylizane. Dzi wieczorem umyj w這sy i postaram si wrzuci zdj璚ie.

Po umyciu szamponem i wytarciu r璚znikiem porobi豉m na g這wie kucyki. W sumie wysz這 ich 6 + grzywka luzem, mam cienkie w這sy. P騧niej ju do ko鎍a zabiegu nie 軼i庵a豉m tych kucyk闚. Przez te kucyki d逝瞠j musia豉m suszy w這sy pokryte keratyn, a p騧niej od篡wk. Wiadomo.. gdyby by造 luzem szybciej schn, ni w takich kitkach. Ko鎍zy豉 mi si cierpliwo嗆, ale dzi瘯i tym kucykom 豉twiej nak豉da這 mi si produkty, prostowanie sz這 sprawniej no i mia豉m pewno嗆 瞠 nie je盥輳 prostownic po w這sach bez keratyny.

Mam jeszcze jedno pytanko. Nie mam w okolicy 瘸dnej drogerii pod r瘯, a musia豉m kupi jaki szampon. Wyb鏎 mia豉m nie wielki
By tylko jeden kt鏎y nie zawiera w sk豉dzie Sodium chloride. Wrzucam ca造 sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein and Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Laureth-7 Citrate, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Parfum, Trimethylolpropane Trioleate (and) Laureth-2, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Urea, Disodium Phosphate, Biotin, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-14 M, CI 75810 (27.08.2010)

Chyba ma du穎 SLS闚 Co my郵icie o tym szamponie?
M闚i, 瞠 powinno si unika w豉郾ie soli i mocnych detergent闚. Dop鏦i sama nie sprawdzisz to si nie dowiesz. jednym to wyplukuje, drudzy m闚i, 瞠 wcale nie wp造wa to na keratyn.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-07-28, 11:53   #3016
samikaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Zrobi豉m to, i kocham swoje w這sy!
samikaa jest offline  
Stary 2015-07-28, 12:14   #3017
Anna_Mo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Ja planuj encanto po wakacjach, na prze這mie wrze郾ia i pa寮ziernika

I chc Was ostrzec, bo robi豉m zabieg w lutym, ale niestety... Nie uda si Prawdopodobnie ka盥y element zabiegu by nie taki, jaki powinien by. Ot騜 - do pomocy poprosi豉m swoj mam, kt鏎a, jak si okaza這, nie ma smyka趾i do takich rzeczy, wi璚 keratyna by豉 niezbyt dobrze na這穎na. Suszy豉m w這sy moj zwyk陰 suszark - ciep造m nawiewem. Potem, okaza這 si, 瞠 moja prostownica nagrzewa si do temperatury 180'C A na dodatek, nie jestem pewna, czy produkty by造 oryginalne, bo dosta豉m je z allegro w przezroczystych pojemniczkach. Generalnie - brawo ja!

Teraz, poczyta豉m troch ten w徠ek i czuj si wtajemniczona Ju wybra豉m now prostownic oraz suszark i znalaz豉m kole瘸nki do pomocy.

Ku przestrodze, wysy豉m zdj璚ia:
1- przed zabiegiem, w這sy sztywne, twarde, dziwnie falowane, pusz帷e si
2- po zabiegu, w這sy w miar proste, ale... nadal twarde, nadal pusz帷e si, sztywne i twarde, znaczy si - nie wysz這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,6 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (69,8 KB, 61 za豉dowa)
Nauczycielka od 09.2018
Anna_Mo jest offline  
Stary 2015-07-28, 13:47   #3018
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
. Pierwsze odczucia po zabiegu: w這sy sta造 si grubsze,?
??

czekamy zatem na foty

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2015-07-28, 20:27   #3019
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anna_Mo Poka wiadomo嗆
:A na dodatek, nie jestem pewna, czy produkty by造 oryginalne, bo dosta豉m je z allegro w przezroczystych pojemniczkach.
No na Allegro podobno to loteria, jednak dzi przysz造 do mnie tak瞠 w prze廝oczystych buteleczkach, kolorowych etykietkach. Kole瘸nka kt鏎a uwielbia ten zabieg obejrza豉 i powiedzia豉 瞠 jest super, ze zestaw jest dobry

Keratyna dziwnie pachnie i jest p造nna ale to podobno dobrze ?? (wg mojej kolezanki, a chce sie upewnic czy to na pewno dobrze??)
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-07-28, 20:32   #3020
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Cytat:
No na Allegro podobno to loteria, jednak dzi przysz造 do mnie tak瞠 w prze廝oczystych buteleczkach, kolorowych etykietkach. Kole瘸nka kt鏎a uwielbia ten zabieg obejrza豉 i powiedzia豉 瞠 jest super, ze zestaw jest dobry

Keratyna dziwnie pachnie i jest p造nna ale to podobno dobrze ?? (wg mojej kolezanki, a chce sie upewnic czy to na pewno dobrze??)
od jakiego sprzeadwcy zamawia豉?

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2015-07-28, 20:42   #3021
SylwCia9114
Raczkowanie

beauty_sin

... to jak z ta keratyna??

Kole瘸nka mi podsun窸a aukcje to tam kupi豉m.

A jak my郵icie jak zrobi zabieg i w tym samym dniu mam wyj軼ie na randk (rocznica z T ^^) to b璠 jako wygl康a豉 (wiecie ulizane w這sy?)? Czy lepiej prze這篡 zabieg na inny dzie?

Edytowane przez SylwCia9114
Czas edycji: 2015-07-28 o 20:44
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-07-28, 21:37   #3022
moniiiiii
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
??

czekamy zatem na foty
Za陰czam fot w這s闚, kt鏎e by造 pierwszy raz myte po wykonaniu zabiegu. Nie suszy豉m ich suszark, same wysch造. Jestem zadowolona z efektu bo osi庵n窸am sw鎩 zamierzony cel - moje w這sy s proste. Mo瞠 nie s to druty.. ale wcze郾iej po umyciu mia豉m fale i ko鎍闚ki wywija造 si we wszystkie strony. W ko鎍u je ujarzmi豉m!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這syyyy.jpg (25,4 KB, 77 za豉dowa)

Edytowane przez moniiiiii
Czas edycji: 2015-07-28 o 21:49
moniiiiii jest offline  
Stary 2015-07-29, 08:00   #3023
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Cytat:
beauty_sin

... to jak z ta keratyna??

Kole瘸nka mi podsun窸a aukcje to tam kupi豉m.

A jak my郵icie jak zrobi zabieg i w tym samym dniu mam wyj軼ie na randk (rocznica z T ^^) to b璠 jako wygl康a豉 (wiecie ulizane w這sy?)? Czy lepiej prze這篡 zabieg na inny dzie?
My郵, 瞠 lepiej zabieg zrobi wcze郾iej, w inny dzie przed randk Nie wiem w sumie jak d逝gie masz w這sy i jak metod zrobisz, ale zabieg jest m璚z帷y i dusz帷y. Poza tym nie chcesz p鎩嗆 na randk zap豉kana z czerwonymi oczyma Moja rada - zrobi zabieg wcze郾iej
Joasia:) jest offline  
Stary 2015-07-29, 21:52   #3024
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Za陰czam fot w這s闚, kt鏎e by造 pierwszy raz myte po wykonaniu zabiegu. Nie suszy豉m ich suszark, same wysch造. Jestem zadowolona z efektu bo osi庵n窸am sw鎩 zamierzony cel - moje w這sy s proste. Mo瞠 nie s to druty.. ale wcze郾iej po umyciu mia豉m fale i ko鎍闚ki wywija造 si we wszystkie strony. W ko鎍u je ujarzmi豉m!
ζdne
Ale daj efekt przed i po

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2015-07-29, 22:31   #3025
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Cytat:
Zam闚i豉m odlewki 3x60 ml przez allegro gdzie w po這wie lipca. Jednak nie mia豉m szcz窷cia gdy okaza這 si 瞠 sprzedawca mia braki towar闚 i czeka na dostaw od producenta, a ta si przeci庵a豉 ze wzgl璠u na okres urlopowy. W sumie 2 tyg. wszystko trawa這, ale dzi w ko鎍u mam przesy趾

Jakie mia豉 w這sy? Farbowane Ci tak rozja郾i這?

Tak, mia豉m farbowane sprany rudy a rozja郾i這 mi do blondu.
Stary 2015-07-30, 12:05   #3026
elilalu86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Cytat:
Nie slyszalam o tym, ale jestem.mega ciekawa! Niestety moje wlosy chyba.kochaja Formaldehyd na sama mysl oczy mi lzawia :p
Dzisiaj do mnie przyszed ten nanox, robi pr鏏 uczuleniow i w weekend jad z koksem mam nadziej, 瞠 moje w這sy wyjd z tego ca這 ju si naczyta豉m, 瞠 zamiast formaldehydu zawiera jaki inny kwas , no i jest tylko 1 etap ja to kiedy wy造siej przez te eksperymenty
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-07-30, 13:54   #3027
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Hej dziewczyny, jakie 4 mies temu prostowa豉m w這sy u fryzjera nie wiem czym bo to tajemnica s逝瘺owa- tak mi powiedziano ale efekt by super, a do odrostu w這s闚, kt鏎e si pusz i faluj, na ko鎍ach za s nadal proste.
Przejrza豉m wi瘯szo嗆 tego w徠ku i postanowi豉m zrobi sobie sama zabieg z u篡ciem Encanto, tylko mam do was kochane pytanie- jakiego sprawdzonego u篡tkownika polecacie, od kt鏎ego mog kupi szampon, keratyn i od篡wk, tak 瞠bym osi庵n窸a zadowalaj帷y efekt?
Stary 2015-07-30, 13:56   #3028
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:

Robi dwa, ale ja mam ma這 w這s闚. Przy g瘰tszych robi豉bym wi璚ej:P
Wszystkie spinam gdzie mniej wi璚ej pod uszami, 瞠by widzie, co robi (wy瞠j w這s闚 nie mia豉m potrzeby prostowa)
Miluchova jest offline  
Stary 2015-07-30, 14:09   #3029
moniiiiii
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
Tak, mia豉m farbowane sprany rudy a rozja郾i這 mi do blondu.
Ojj to do嗆 du膨 zmian zafundowa這 Ci Encanto. Mi na szcz窷cie koloru nie ruszy這.

Cytat:
Napisane przez konspiracja
ζdne
Ale daj efekt przed i po
Dzi瘯i Niestety nie mam zdj璚ia przed.. wszystkie jakie mam s z w這sami wyprostowanymi prostownic.

Cytat:
Napisane przez elilalu86
Dzisiaj do mnie przyszed ten nanox, robi pr鏏 uczuleniow i w weekend jad z koksem mam nadziej, 瞠 moje w這sy wyjd z tego ca這 ju si naczyta豉m, 瞠 zamiast formaldehydu zawiera jaki inny kwas , no i jest tylko 1 etap ja to kiedy wy造siej przez te eksperymenty
POWODZENIA!
moniiiiii jest offline  
Stary 2015-07-30, 17:08   #3030
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Przejrza豉m wi瘯szo嗆 tego w徠ku i postanowi豉m zrobi sobie sama zabieg z u篡ciem Encanto, tylko mam do was kochane pytanie- jakiego sprawdzonego u篡tkownika polecacie, od kt鏎ego mog kupi szampon, keratyn i od篡wk, tak 瞠bym osi庵n窸a zadowalaj帷y efekt?

Ja kupowa豉m od Beauty_sin dla siebie i kole瘸nki. Bardzo szybko przesy趾a dosz豉, buteleczki nienaruszone. A kole瘸nka stwierdzi豉, 瞠 dobra jest (cz瘰to robi keratynowe prostowanie w這s闚)... Sama jestem przed zabiegiem i chcia豉bym w sobot zrobi
SylwCia9114 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.