Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-08-03, 11:25   #3061
elilalu86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Oj a ja chc przyty i nie mog i te z tarczyca mam problem, znaczy normalna jest tylko guzka mia豉m.
Teraz co druga dziewczyna ma problemy z tarczyc... mo瞠 masz nadczynno嗆? Ja przez ca貫 篡cie by豉m strasznym chudzielcem, zero ty趾a, cyck闚, wa篡豉m max. 47-49 kg. Na studiach przyty豉m do 51 i taka waga by豉 dla mnie idealna. 2 lata temu okaza這 si, 瞠 mam niedoczynno嗆, w ci庵u kilku miesi璚y przyty豉m do 55, ale wszytko posz這 w nogi i ty貫k i wygl康am jak taka gruszka - r璚e szczup貫, wida mi obojczyki, a d馧 t逝軼iutki

Cytat:
Napisane przez celinucha1 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj dziewczyny
Nie pierwszy raz , chyba ju 4ty , ale ostatni raz by w listopadzie zesz貫go roku
Fakt , nie mam lok闚 i odk康 軼i窸am na prosto to te mi si nie faluj .
Aleeee mega si pusz , to moja zmora a z racji tego, 瞠 jest ich du穎 ,to wygl康am ci庵le jak ra穎na piorunem
Naprawd super masz w這sy i ta d逝go嗆 bardzo zdrowo wygl康aj!
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-03, 12:12   #3062
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 017

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka wiadomo嗆
Teraz co druga dziewczyna ma problemy z tarczyc... mo瞠 masz nadczynno嗆? Ja przez ca貫 篡cie by豉m strasznym chudzielcem, zero ty趾a, cyck闚, wa篡豉m max. 47-49 kg. Na studiach przyty豉m do 51 i taka waga by豉 dla mnie idealna. 2 lata temu okaza這 si, 瞠 mam niedoczynno嗆, w ci庵u kilku miesi璚y przyty豉m do 55, ale wszytko posz這 w nogi i ty貫k i wygl康am jak taka gruszka - r璚e szczup貫, wida mi obojczyki, a d馧 t逝軼iutki

Mo瞠 i mam nie wiem tarczyc mia豉m dobr i jestem po operacji.
Endo da mi skierowanie na morfologie,OB i TSH i jutro id zrobi.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-08-03, 15:26   #3063
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:
Powodzenia na badaniach
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-03, 16:50   #3064
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Cytat:
przewa積ie przyjaci馧ka albo siostra mi pomagaj. jakie 2-3 razy robi豉m sama, dzisiaj du穎 pomaga mi m捫

w這sy mi si do嗆 mocno przerzedzi造, kiedy mia豉m bardziej g瘰te. Od tarczycy wypad豉 mi chyba z po這wa tego, co kiedy mia豉m
kurde ja mam to samo ;/ dzisiaj rano ile mi zostalo na grzebieniu, max! juz cieszylam sie, ze wypadanie ustalo, ze konce sie nie krusza, a tu dzis na nowo, jestem przerazona!
Cytat:
Oj a ja chc przyty i nie mog i te z tarczyca mam problem, znaczy normalna jest tylko guzka mia豉m.
na bank cos z hormonami
Cytat:
Napisane przez celinucha1 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj dziewczyny
Nie pierwszy raz , chyba ju 4ty , ale ostatni raz by w listopadzie zesz貫go roku
Fakt , nie mam lok闚 i odk康 軼i窸am na prosto to te mi si nie faluj .
Aleeee mega si pusz , to moja zmora a z racji tego, 瞠 jest ich du穎 ,to wygl康am ci庵le jak ra穎na piorunem
o matko bosko, 4 raz, tyle wlosow ogarnac encanto, dramat :P nie dziwie sie, ze robilas metoda laczona :P a ze geste to spoko, lepiej miec geste niz rzadziuchne :P ma co wypadac jak sie ma chora tarczyce co nie dziewczyny? :P
Cytat:

ja wlasnie zaczynam tyc :P tak samo zawsze bylam chudzielcem, do tego jak kilka razy zdarzylo mi sie pocwiczyc, naprawde swietnie wygladalam. teraz kazdy kg jest dotkliwy jak dba sie o wygl康 tak mocno.
Cytat:
hm, daj znac !

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-08-04, 12:49   #3065
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Powodzenia na badaniach
Dzi瘯i Ju by豉m krew pobra rano w pi徠ek wizyta ;P
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka wiadomo嗆
kurde ja mam to samo ;/ dzisiaj rano ile mi zostalo na grzebieniu, max! juz cieszylam sie, ze wypadanie ustalo, ze konce sie nie krusza, a tu dzis na nowo, jestem przerazona!

na bank cos z hormonami

o matko bosko, 4 raz, tyle wlosow ogarnac encanto, dramat :P nie dziwie sie, ze robilas metoda laczona :P a ze geste to spoko, lepiej miec geste niz rzadziuchne :P ma co wypadac jak sie ma chora tarczyce co nie dziewczyny? :P

ja wlasnie zaczynam tyc :P tak samo zawsze bylam chudzielcem, do tego jak kilka razy zdarzylo mi sie pocwiczyc, naprawde swietnie wygladalam. teraz kazdy kg jest dotkliwy jak dba sie o wygl康 tak mocno.

hm, daj znac !
Mo瞠 po prostu mam tak przemiane materii ale chcia豉bym przyty tak do 55 przynajmniej ale moja mama jak by豉 m這dsza te taka chuda by豉 i moja siostra starsza o 4 lata po dw鏂h ci捫ach te chuda i przyty chce jakie to niesprawiedliwe, tyle kobiet chce zgubi kg i szkoda, ze odda nie mog xd

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-08-04, 13:55   #3066
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Cytat:
Dzi瘯i Ju by豉m krew pobra rano w pi徠ek wizyta ;P

Mo瞠 po prostu mam tak przemiane materii ale chcia豉bym przyty tak do 55 przynajmniej ale moja mama jak by豉 m這dsza te taka chuda by豉 i moja siostra starsza o 4 lata po dw鏂h ci捫ach te chuda i przyty chce jakie to niesprawiedliwe, tyle kobiet chce zgubi kg i szkoda, ze odda nie mog xd
Haha sk康 ja to znam. U mnie identycznie. Mi si wydaje, 瞠 to geny po prostu.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-04, 15:11   #3067
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m tak do mniej wi璚ej 25 r. wszyscy zawsze mi wytykali, 瞠 jestem za chuda, 瞠 pewnie nic nie jem (poch豉nia豉m wi璚ej ni m鎩 T a teraz mam prawie 29., nabra豉m kilka kilo i znowu narzekaj: oo ale przyty豉 itd.

Dziewczynki, jestem 2 dni po Nanoxie, przyliz na g這wie jest niesamowity, ale my豉m g這w ju 2 razy i w這sy troch si zaczynaj odbija od sk鏎y Pewnie za kilka dni b璠zie ju spoko z obj皻o軼i. Myj zwyk造mi szamppnami, nie u篡wam tych bez soli i SLS-闚, takie jak s zalecane przy Encanto, bo moje w這sy si z nimi nie lubi.

Na razie zabieg oceniam na +.... ale po 4 latach prostowania musz poszuka jakich innych metod, bo boj si, 瞠 zbyt cz瘰te wdychanie tych opar闚 mo瞠 si odbi na zdrowiu. Chocia w sumie za ka盥ym razem powtarzam sobie, 瞠 to ju ostatni zabieg, a i tak ci庵le go robi
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-05, 11:27   #3068
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cytat:
Ja mia豉m tak do mniej wi璚ej 25 r. wszyscy zawsze mi wytykali, 瞠 jestem za chuda, 瞠 pewnie nic nie jem (poch豉nia豉m wi璚ej ni m鎩 T a teraz mam prawie 29., nabra豉m kilka kilo i znowu narzekaj: oo ale przyty豉 itd.

Dziewczynki, jestem 2 dni po Nanoxie, przyliz na g這wie jest niesamowity, ale my豉m g這w ju 2 razy i w這sy troch si zaczynaj odbija od sk鏎y Pewnie za kilka dni b璠zie ju spoko z obj皻o軼i. Myj zwyk造mi szamppnami, nie u篡wam tych bez soli i SLS-闚, takie jak s zalecane przy Encanto, bo moje w這sy si z nimi nie lubi.

Na razie zabieg oceniam na +.... ale po 4 latach prostowania musz poszuka jakich innych metod, bo boj si, 瞠 zbyt cz瘰te wdychanie tych opar闚 mo瞠 si odbi na zdrowiu. Chocia w sumie za ka盥ym razem powtarzam sobie, 瞠 to ju ostatni zabieg, a i tak ci庵le go robi
A przy prostowaniu Encanto te my豉 w這sy zwyk造mi szamponami? A od篡wka specjalna czy te zwyk豉? Ja po zabiegu my豉m tylko Babydream a od篡wk stosowa豉m kupion u fryzjera, sk鏎a tak mnie sw璠zi豉 瞠 zacz窸am my normalnymi, ale to nie pomog這, w這sy nadal strasznie si przet逝szczaj a sk鏎a sw璠zi Nawet r騜nych z apteki specyfik闚 ju pr鏏owa豉m jak Ketoxin i Nizoral i nic nie pomog這. Teraz kupi豉m szampon z czarn rzep ale efekt闚 dalej nie ma.
Mog豉by poda jaki link do Twoich filmik闚 przy u篡ciu Encanto? B璠 sobie robi豉 sama i nie do ko鎍a wiem jak si za to zabra

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-08-05 o 11:48
Wenaa jest offline  
Stary 2015-08-05, 11:39   #3069
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Mog豉by poda jaki link do Twoich filmik闚 przy u篡ciu Encanto? B璠 sobie robi豉 sama i nie do ko鎍a wiem jak si za to zabra
https://www.youtube.com/watch?v=77_Gxg9VHUo

nied逝go te wrzuc nowy, z Nanoxem, tylko nie mia豉m jeszcze czasu zmontowa
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-05, 14:59   #3070
justytutka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

dziewczyny ratujcie! czy to mo磧iwe, 瞠bym wyp逝ka豉 sobie ca陰 keratyn z w這s闚? opowiem po kolei

1. pod koniec lipca zrobi豉m keratynowe prostowanie w這s闚 w salonie JLD. by to m鎩 pierwszy taki zabieg, w這sy wygl康a造 cudownie, by造 sypkie, g豉dkie, prze郵iczne
2. przez ca造 czas dba豉m o w這sy, u篡wa豉m tylko szamponu i od篡wki ALFAPARF LISSE DESIGN, wszystko by這 ok
3. po ok 4 tygodniach wpad豉m na g逝pi pomys zmiany koloru na kr鏒ki czas. Umy豉m w這sy szamponetk Delia no. 1 i zadowolona czeka豉m na efekt. W mi璠zyczasie przysz這 mi do g這wy, 瞠by sprawdzi sk豉d a tam..

Cytat:
Aqua, Hydroxyethylcellulose, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MIPA, Sodium Cocoamphoacetate, HC Blue No.2, Coco-Glucoside, Dicapryl Ether, Lauryth Alcohol, Polyquaternium-7, Caprylic/Capric Trigliceride, Sodium Acrylates Cocopolymer, Propylene Glycol, Tropaeolum Majus Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Chamomilla Recutita Extract, Honey Extract, Cinchona Succirubra Extract, Aminomethyl Propanol, Disodium EDTA, Sodium Erythorbate, Parfum, Linalool, Limonene, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, HC Yellow No.4, HC Yellow No.2, N,N`Bis(2-Hydroxyethyl)-2-Nitro-p-Phenylenediamine, HC Red No.3.
Spanikowa豉m! Jednak po sp逝kaniu w這sy nadal wygl康a造 pi瘯nie, by造 sypkie, nie wygl康a造 jakby SLS wyrz康zi im 瘸dnej krzywdy. Uzna豉m, 瞠 wszystko b璠zie ok i wyjecha豉 na kilka dni. Przez ca造 czas wyjazdu w這sy wygl康a造 przepi瘯nie.

4. po powrocie na這篡豉m mask Ziaja, Intensywna Piel璕nacja W這s闚, Maska do w這s闚 `Intensywne wyg豉dzanie` (Sk豉d: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid*) do kt鏎ej doda豉m kilka kropli hydrolizowanej keratyny. I tutaj zacz窸a si tragedia. Po umyciu w這sy zrobi造 si szorstkie, matowe, kr璚one, jakby nigdy nie by這 zabiegu.

5. Na這篡豉m na noc olejek migda這wy, 瞠by je troch nawil篡. Po zmyciu oleju by這 minimalnie lepiej, ale nadal nie jest to efekt po prostowaniu keratynowym.

Gdzie pope軟i豉m b陰d? Czy ta szamponetka mog豉 totalnie wyp逝ka keratyn? Czy mo瞠 przeproteinowa豉m w這sy? Pom騜cie prosz
Stary 2015-08-05, 15:55   #3071
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justytutka Poka wiadomo嗆
dziewczyny ratujcie! czy to mo磧iwe, 瞠bym wyp逝ka豉 sobie ca陰 keratyn z w這s闚? opowiem po kolei

1. pod koniec lipca zrobi豉m keratynowe prostowanie w這s闚 w salonie JLD. by to m鎩 pierwszy taki zabieg, w這sy wygl康a造 cudownie, by造 sypkie, g豉dkie, prze郵iczne
2. przez ca造 czas dba豉m o w這sy, u篡wa豉m tylko szamponu i od篡wki ALFAPARF LISSE DESIGN, wszystko by這 ok
3. po ok 4 tygodniach wpad豉m na g逝pi pomys zmiany koloru na kr鏒ki czas. Umy豉m w這sy szamponetk Delia no. 1 i zadowolona czeka豉m na efekt. W mi璠zyczasie przysz這 mi do g這wy, 瞠by sprawdzi sk豉d a tam..

Spanikowa豉m! Jednak po sp逝kaniu w這sy nadal wygl康a造 pi瘯nie, by造 sypkie, nie wygl康a造 jakby SLS wyrz康zi im 瘸dnej krzywdy. Uzna豉m, 瞠 wszystko b璠zie ok i wyjecha豉 na kilka dni. Przez ca造 czas wyjazdu w這sy wygl康a造 przepi瘯nie.

4. po powrocie na這篡豉m mask Ziaja, Intensywna Piel璕nacja W這s闚, Maska do w這s闚 `Intensywne wyg豉dzanie` (Sk豉d: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid*) do kt鏎ej doda豉m kilka kropli hydrolizowanej keratyny. I tutaj zacz窸a si tragedia. Po umyciu w這sy zrobi造 si szorstkie, matowe, kr璚one, jakby nigdy nie by這 zabiegu.

5. Na這篡豉m na noc olejek migda這wy, 瞠by je troch nawil篡. Po zmyciu oleju by這 minimalnie lepiej, ale nadal nie jest to efekt po prostowaniu keratynowym.

Gdzie pope軟i豉m b陰d? Czy ta szamponetka mog豉 totalnie wyp逝ka keratyn? Czy mo瞠 przeproteinowa豉m w這sy? Pom騜cie prosz
Przeproteinowa豉 w這sy. Oczy嗆 je.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-05, 16:01   #3072
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Hej, przepraszam, je郵i o tym kiedy pisa豉, ale jako nie rzuci這 mi si to w oczy: stosowa豉 kiedy Kativ? Ja prostowa豉m ni ostatnio w這sy mojej mamie, jeszcze nie wiem, jak d逝go w這sy b璠 proste Moja mama wcze郾iej stosowa豉 Encanto i by豉 zadowolona, ale ja nie chcia豉m wdycha formaldehydu Je郵i oka瞠 si, 瞠 efekt po Kativie b璠zie si trzyma d逝瞠j, to sama j sobie zrobi, bo wcale nie 鄉ierdzi, strasznie szybko si robi, tylko, 瞠 BARDZO ci篹ko rozczesuje si w這sy po preparacie i, co za tym idzie- bardzo ci篹ko si je prostuje.
weegirl jest offline  
Stary 2015-08-05, 18:42   #3073
paula.cw
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 551

Ja robi豉m Kative jakie 2-3 miesi帷e temu. Trzeba by poszuka w w徠ku dok豉dnie bo pisa豉m Trzyma si ca造 czas. Jedynie pejsy minimalnie faluja ale tu chyba s豉biej zrobi豉m bo od pocz徠ku by這 s豉bo. Ale ja b璠 szuka czego co bardziej od篡wia w這sy

Kobiecy blog o treningu si這wym i zdrowym od篡wianiu- artyku造, jad這spisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline  
Stary 2015-08-05, 18:46   #3074
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Hej, przepraszam, je郵i o tym kiedy pisa豉, ale jako nie rzuci這 mi si to w oczy: stosowa豉 kiedy Kativ? Ja prostowa豉m ni ostatnio w這sy mojej mamie, jeszcze nie wiem, jak d逝go w這sy b璠 proste Moja mama wcze郾iej stosowa豉 Encanto i by豉 zadowolona, ale ja nie chcia豉m wdycha formaldehydu Je郵i oka瞠 si, 瞠 efekt po Kativie b璠zie si trzyma d逝瞠j, to sama j sobie zrobi, bo wcale nie 鄉ierdzi, strasznie szybko si robi, tylko, 瞠 BARDZO ci篹ko rozczesuje si w這sy po preparacie i, co za tym idzie- bardzo ci篹ko si je prostuje.
no w豉郾ie nie pr鏏owa豉m, robi豉m tylko Encanto. Mo瞠 za jaki czas te spr鏏uj tej kativy, daj zna jak si b璠 efekty utrzymywa
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-05, 18:47   #3075
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
A przy prostowaniu Encanto te my豉 w這sy zwyk造mi szamponami? A od篡wka specjalna czy te zwyk豉? Ja po zabiegu my豉m tylko Babydream a od篡wk stosowa豉m kupion u fryzjera, sk鏎a tak mnie sw璠zi豉 瞠 zacz窸am my normalnymi, ale to nie pomog這, w這sy nadal strasznie si przet逝szczaj a sk鏎a sw璠zi Nawet r騜nych z apteki specyfik闚 ju pr鏏owa豉m jak Ketoxin i Nizoral i nic nie pomog這. Teraz kupi豉m szampon z czarn rzep ale efekt闚 dalej nie ma.
a pr鏏owa豉 ten :
Sylveco - Biolaven
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=75919

- jest bardzo delikatny, ale dobrze oczyszcza.

a jak nie pomo瞠 - to szampon Pirolam powinien da rad .
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=76046
Stary 2015-08-05, 20:41   #3076
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paula.cw Poka wiadomo嗆
Ja robi豉m Kative jakie 2-3 miesi帷e temu. Trzeba by poszuka w w徠ku dok豉dnie bo pisa豉m Trzyma si ca造 czas. Jedynie pejsy minimalnie faluja ale tu chyba s豉biej zrobi豉m bo od pocz徠ku by這 s豉bo. Ale ja b璠 szuka czego co bardziej od篡wia w這sy
Chodzi這 mi o elilalu No ja akurat nie szuka豉m czego od篡wiaj帷ego, bo moja mama ma bardzo zdrowe w這sy, o ile zdrowe mog by w這sy, kt鏎e maj wi璚ej, ni par centymetr闚 Ale faktycznie efekt b造szcz帷ych i lej帷ych w這s闚 po Encanto by super, po Kativie tego nie ma

Cytat:
no w豉郾ie nie pr鏏owa豉m, robi豉m tylko Encanto. Mo瞠 za jaki czas te spr鏏uj tej kativy, daj zna jak si b璠 efekty utrzymywa
Dam zna na pewno Sama jestem baaardzo ciekawa.

Edytowane przez weegirl
Czas edycji: 2015-08-05 o 20:43
weegirl jest offline  
Stary 2015-08-06, 08:55   #3077
paula.cw
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 551

Cytat:
Chodzi這 mi o elilalu No ja akurat nie szuka豉m czego od篡wiaj帷ego, bo moja mama ma bardzo zdrowe w這sy, o ile zdrowe mog by w這sy, kt鏎e maj wi璚ej, ni par centymetr闚 Ale faktycznie efekt b造szcz帷ych i lej帷ych w這s闚 po Encanto by super, po Kativie tego nie ma

Wiem 瞠 to nie do mnie ale zawsze mo積a wtr帷i swoje trzy grosze
Sprawdza豉m- robi豉m ok. 27.05 a w這sy ci庵le proste
paula.cw jest offline  
Stary 2015-08-06, 10:56   #3078
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paula.cw Poka wiadomo嗆
Wiem 瞠 to nie do mnie ale zawsze mo積a wtr帷i swoje trzy grosze
Sprawdza豉m- robi豉m ok. 27.05 a w這sy ci庵le proste
Ale to bardzo dobrze, 瞠 wtr帷asz swoje trzy grosze
To 豉dnie, ba豉m si, 瞠 efekt mo瞠 by na kr鏂ej
weegirl jest offline  
Stary 2015-08-06, 14:05   #3079
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
No geny ach te geny
Cytat:

Ja Kative mam ale ani nie mam czasu jej zrobi,ani nikt mi nie ma jak pom鏂 plus nie mam dobrej prostownicy i tak czeka sobie xd a chce co po czym b璠 proste a nie koniecznie co od篡wczego.

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-08-06, 14:12   #3080
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Ja Kative mam ale ani nie mam czasu jej zrobi,ani nikt mi nie ma jak pom鏂 plus nie mam dobrej prostownicy i tak czeka sobie xd a chce co po czym b璠 proste a nie koniecznie co od篡wczego.
Ja Kativ, o ile u mojej mamy b璠zie si d逝go trzyma, zrobi sobie sama, przez to, 瞠 nic nie 鄉ierdzi i nie podra積ia my郵, 瞠 to b璠zie bu趾a z mas貫m Daj zna, je郵i si jednak zdecydujesz. Prostownic zawsze mo積a po篡czy, a zabieg jest du穎 kr鏒szy, ni Encanto
weegirl jest offline  
Stary 2015-08-06, 14:31   #3081
sandrek
Zakorzenienie

Ja ju si nie mog doczeka a b璠e w domu i zrobi mi ten zabieg.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-06, 20:55   #3082
natalila48
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej dziewczyny!

Mia豉m robione Encanto (nowa wersja, pono bez formaldehydu) oko這 2,5 tygodnia temu. Przed zabiegiem mia豉m ju baardzo zniszczone i przesuszone rozja郾ianiem w這sy, kt鏎e bardzo si puszy造, miejscami zaczyna造 si kr璚i, og鏊nie nie do prze篡cia, prostownica ju sobie z nimi nie radzi豉..
Po zabiegu w這sy s bez por闚nania lepsze, nie pusz si, s miekkie, jednak nie idealnie proste. Mam grzywk i ona schnie mi idealnie, na d逝go軼i w這sy miejscami trosz si faluj, ale s 豉dne.
My郵icie, 瞠 gdybym za jaki czas powt鏎zy豉 zabieg (pocz徠kiem wrze郾ia) to uzyska豉bym efekt bardziej prostych w這s闚 (po prostu nie by w stanie ich do ko鎍a preparat wyprostowa) ?
B璠 wdzi璚zna za opinie, bo przeczyta豉m caa造 w徠ek i wiem, 瞠 mn鏀two tu ekspertek
natalila48 jest offline  
Stary 2015-08-06, 22:16   #3083
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natalila48 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny!

Mia豉m robione Encanto (nowa wersja, pono bez formaldehydu) oko這 2,5 tygodnia temu. Przed zabiegiem mia豉m ju baardzo zniszczone i przesuszone rozja郾ianiem w這sy, kt鏎e bardzo si puszy造, miejscami zaczyna造 si kr璚i, og鏊nie nie do prze篡cia, prostownica ju sobie z nimi nie radzi豉..
Po zabiegu w這sy s bez por闚nania lepsze, nie pusz si, s miekkie, jednak nie idealnie proste. Mam grzywk i ona schnie mi idealnie, na d逝go軼i w這sy miejscami trosz si faluj, ale s 豉dne.
My郵icie, 瞠 gdybym za jaki czas powt鏎zy豉 zabieg (pocz徠kiem wrze郾ia) to uzyska豉bym efekt bardziej prostych w這s闚 (po prostu nie by w stanie ich do ko鎍a preparat wyprostowa) ?
B璠 wdzi璚zna za opinie, bo przeczyta豉m caa造 w徠ek i wiem, 瞠 mn鏀two tu ekspertek
Pewnie, 瞠 mo瞠sz, ja m鎩 drugi zabieg robi豉m ju po miesi帷u, bo przedtem mia豉m mocno kr璚one w這sy i one zacz窸y si niestety szybko puszy i kr璚i po Encanto. Tylko zobacz najpierw w jakim stanie b璠 Twoje w這sy, bo ka盥y mo瞠 reagowa inaczej. U mnie efekt za ka盥ym razem utrzymywa si d逝瞠j

Poka fotki
Uzale積iona od czips闚 pastafarianka
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-07, 08:14   #3084
polny mak
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 773

Cze嗆 Dziewczyny,

zapisa豉m si na przysz造 tydzie do fryzjera na prostowanie przy u篡ciu produkt闚 Inoar. Szukam w necie opinii i zastanawiam si czy warto (koszt 350z)?

Fryzjerka obiecuje utrzymanie si efektu prostych w這s闚 do 8 msc, pod warunkiem, 瞠 b璠 u篡wa do piel璕nacji kosmetyk闚 tej firmy. Brzmi mi to 軼iema i wy逝dzaniem kasy - robi豉m kiedy encanto i stosowa豉m szampon babyderm i od篡wk garniera (鄴速) i by這 ok.

Co s康zicie? realny jest 8 msc efekt i warto zakupi dedykowane kosmetyki (koszt rz璠u 170zl)?

z g鏎y serdecznie dzi瘯uj za pomoc

zdrowo si od篡wiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ T 涉B !
polny mak jest offline  
Stary 2015-08-07, 09:14   #3085
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez polny mak Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny,

zapisa豉m si na przysz造 tydzie do fryzjera na prostowanie przy u篡ciu produkt闚 Inoar. Szukam w necie opinii i zastanawiam si czy warto (koszt 350z)?

Fryzjerka obiecuje utrzymanie si efektu prostych w這s闚 do 8 msc, pod warunkiem, 瞠 b璠 u篡wa do piel璕nacji kosmetyk闚 tej firmy. Brzmi mi to 軼iema i wy逝dzaniem kasy - robi豉m kiedy encanto i stosowa豉m szampon babyderm i od篡wk garniera (鄴速) i by這 ok.

Co s康zicie? realny jest 8 msc efekt i warto zakupi dedykowane kosmetyki (koszt rz璠u 170zl)?

Chwyt, 瞠by Cie naci庵n望. Mozesz isc na zabieg, ale nie musisz kupowa tych kosmetyk闚. Bez przesady. :p
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-07, 10:57   #3086
polny mak
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 773

Cytat:
Chwyt, 瞠by Cie naci庵n望. Mozesz isc na zabieg, ale nie musisz kupowa tych kosmetyk闚. Bez przesady. :p
czyli babyderm i garnier bed ok? a sam inoar? faktycznie jest taki dobry?

zdrowo si od篡wiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ T 涉B !
polny mak jest offline  
Stary 2015-08-07, 13:44   #3087
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
a pr鏏owa豉 ten :
Sylveco - Biolaven
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=75919

- jest bardzo delikatny, ale dobrze oczyszcza.

a jak nie pomo瞠 - to szampon Pirolam powinien da rad .
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=76046
Dzi瘯uj Ci bardzo z pomoc, na pewno spr鏏uj bo ju nie wytrzymuj tego sw璠zenia. A one s bez soli?
Stary 2015-08-07, 16:09   #3088
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
czyli babyderm i garnier bed ok? a sam inoar? faktycznie jest taki dobry?
Babydream jest delikatniejszy. Garnier ma SLS i s鏊, ale je郵i Ci s逝篡 to u篡waj. Jedni widz szybsze
wyp逝kiwanie keratyny, a drudzy nie. Musisz sama sprawdzi. A o Inoarze dziewczyny pisa造 wcze郾iej, wrzu w wyszukiwark.

Cytat:
Dzi瘯uj Ci bardzo z pomoc, na pewno spr鏏uj bo ju nie wytrzymuj tego sw璠zenia. A one s bez soli?
Biolaven na pewno. Zobacz czy ten fugi ma w skladzie Sodium Chloride - to s鏊.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-08, 09:22   #3089
Sam To Nazwij
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 801

Cytat:
Cze嗆 Dziewczyny,

Chwyt.Mnie te fryzjerka namawia豉,ale ona by豉 szczerze przekonana,瞠 dzi瘯i tym "specjalnym"kosmetyko m keratyna b璠zie d逝瞠j we w這sach.Powiedzia豉m jej o co chodzi i 瞠 u篡wam tylko i wy陰cznie kosmetyk闚 naturalnych i nie zamierzam niczego innego dokupowa.
U mnie mija miesi望 od kp i jest stan niezmienny.Daj zna jak po tym inoarze,bo nast瘼nym razem id albo na inoar albo na true keratin.
Sam To Nazwij jest offline  
Stary 2015-08-08, 10:42   #3090
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Biolaven mam aktualnie w domu i nie ma soli ani SLS.

Natomiast pirolam wg sk豉du na d o z . p l nie ma soli, ale ma SLS.

Zawsze mo瞠sz zabezpieczy w這sy na d逝go軼i od篡wk przy stosowaniu pirolamu

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.