Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-08-08, 22:21   #3091
celinucha1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

My郵icie dziewczyny , 瞠 mo積a u篡wa tego olejku do zabezpieczania ko鎍闚ek ? :conf used:

Sk豉d: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Tocopheryl Acetate.
celinucha1 jest offline  
Stary 2015-08-08, 23:13   #3092
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez celinucha1 Poka wiadomo嗆
My郵icie dziewczyny , 瞠 mo積a u篡wa tego olejku do zabezpieczania ko鎍闚ek ? :conf used:

Sk豉d: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Tocopheryl Acetate.

A dlaczego nie?
Miluchova jest offline  
Stary 2015-08-09, 07:45   #3093
celinucha1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
A dlaczego nie?
Po encanto .
Czy zmyje to wszystko p騧niej babydreamem na przyk豉d
celinucha1 jest offline  
Stary 2015-08-09, 07:58   #3094
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez celinucha1 Poka wiadomo嗆
Po encanto .

Czy zmyje to wszystko p騧niej babydreamem na przyk豉d

Polecam emulgowanie oleju od篡wk w razie co, w ten spos鏏 zmyjesz wszystko.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-08-09, 09:33   #3095
brillant
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Cze嗆 dziewczyny!
Prosz serdecznie o odpowied bo jestem nie幢e pod豉mana

Robi豉m zabieg kosmetykami Encanto, zaraz po zabiegu oczywi軼ie efekt cudowny. Jeszcze nigdy nie mia豉m tak g豉dkich i prostych w這s闚.

Niestety po pierwszym myciu w這sy si pofalowa造. Suszy豉m suszark na p豉skiej szczotce - prosto-falowane i napuszone. A kiedy same wysychaj to ju w og鏊e falowane do pot璕i .

Jestem baaardzo zawiedziona, bo marzy造 si idealnie proste w這sy bez u篡cia prostownicy. Rozmawia豉m z fryzjerk i powiedzia豉, 瞠 w salonie fryzjerskim efekt na pewno utrzyma si 3 miesi帷e i to nie to samo co robienie sobie takiego zabiegu na w豉sn r瘯. Czy to prawda? Bo jednak 150z jeszcze mo積a prze篡, ale je郵i bym mia豉 p豉ci 600z+ 瞠by w這sy mi si po pierwszym myciu pofalowa造, to chyba jednak odpuszcz sobie tak zabaw... Czy kto wie co wi璚ej na ten temat?
Pozostaje prostowanie chemiczne?
brillant jest offline  
Stary 2015-08-09, 10:27   #3096
ktoregos_dnia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 636

QUOTE=brillant;52352853]Rozmawia豉m z fryzjerk i powiedzia豉, 瞠 w salonie fryzjerskim efekt na pewno utrzyma si 3 miesi帷e i to nie to samo co robienie sobie takiego zabiegu na w豉sn r瘯.[/QUOTE]

Ten w徠ek temu przeczy. Niejedna tu przysz豉 po porad po prostowaniu w salonie fryzjerskim do kt鏎ego wraca豉 z reklamacj. No ale trudno, 瞠by fryzjerka oficjalnie powiedzia豉, 瞠 zrobisz to sama trzy razy taniej

Mo瞠 masz przeproteinowane w這sy? Wtedy lubi si puszy i falowa.

Na chemiczne bym si nie zdecydowa豉, przy takiej alternatywie wola豉bym polubi swoje loki
Stary 2015-08-09, 11:30   #3097
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez brillant Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!

Robi豉m zabieg kosmetykami Encanto, zaraz po zabiegu oczywi軼ie efekt cudowny. Jeszcze nigdy nie mia豉m tak g豉dkich i prostych w這s闚.

Niestety po pierwszym myciu w這sy si pofalowa造. Suszy豉m suszark na p豉skiej szczotce - prosto-falowane i napuszone. A kiedy same wysychaj to ju w og鏊e falowane do pot璕i .

Jestem baaardzo zawiedziona, bo marzy造 si idealnie proste w這sy bez u篡cia prostownicy. Rozmawia豉m z fryzjerk i powiedzia豉, 瞠 w salonie fryzjerskim efekt na pewno utrzyma si 3 miesi帷e i to nie to samo co robienie sobie takiego zabiegu na w豉sn r瘯. Czy to prawda? Bo jednak 150z jeszcze mo積a prze篡, ale je郵i bym mia豉 p豉ci 600z+ 瞠by w這sy mi si po pierwszym myciu pofalowa造, to chyba jednak odpuszcz sobie tak zabaw... Czy kto wie co wi璚ej na ten temat?
A Twoje naturalne w這sy to... ?
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-09, 14:12   #3098
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Cze嗆 dziewczyny!

Skoro fryzjerka jest tego taka pewna, to niech da gwarancj zwrotu pieni璠zy w razie, gdy w這sy si znowu pofaluj (oczywi軼ie na pi鄉ie).

Zabieg w salonie wykonuje si tak samo, jak w domu (instrukcja jest jedna, no cho熲y jak kombinowa豉, to nie wykona tego inaczej - to nie jest koloryzacja, gdzie mo積a sobie troch "poczarowa").

Wrzu fotk w這s闚.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-08-09, 22:21   #3099
brillant
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka wiadomo嗆
Ten w徠ek temu przeczy. Niejedna tu przysz豉 po porad po prostowaniu w salonie fryzjerskim do kt鏎ego wraca豉 z reklamacj. No ale trudno, 瞠by fryzjerka oficjalnie powiedzia豉, 瞠 zrobisz to sama trzy razy taniej

Mo瞠 masz przeproteinowane w這sy? Wtedy lubi si puszy i falowa.

Na chemiczne bym si nie zdecydowa豉, przy takiej alternatywie wola豉bym polubi swoje loki

Przeproteinowane na pewno nie s, wi璚 to mog od razu wykluczy.
Kurcz, bo sama w豉郾ie natkn窸am si na opinie, 瞠 nie ma co robi tego w salonie fryzjerskim. I ostatnio rozmawia豉m z tak znajom fryzjerk i stwierdzi豉, 瞠 w salonie to w og鏊e inna bajka, 瞠 lepsze kosmetyki i nie ma tego co por闚nywa i jako jej zaufa豉m...

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
A Twoje naturalne w這sy to... ?
W這sy mam grube, falowano/kr璚one (to zdj璚ie do嗆 dobrze ukazuje, mniej wi璚ej http://www.mporady.pl/wp-content/upl...wane-wlosy.jpg, bo sama nie wiem jak je opisa )

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Skoro fryzjerka jest tego taka pewna, to niech da gwarancj zwrotu pieni璠zy w razie, gdy w這sy si znowu pofaluj (oczywi軼ie na pi鄉ie).

Zabieg w salonie wykonuje si tak samo, jak w domu (instrukcja jest jedna, no cho熲y jak kombinowa豉, to nie wykona tego inaczej - to nie jest koloryzacja, gdzie mo積a sobie troch "poczarowa").

Wrzu fotk w這s闚.
Fotk na pewno wrzuc w najbli窺zym czasie.

Zastanawiam si czy mo瞠 zwyczajnie podczas zabiegu nie by這 jakich b喚d闚? Mo瞠 w這sy by造 niedok豉dnie wysuszone od do逝? Nawiew suszarki raczej 鈔edni ni zimny... I umy豉m w這sy normalnym szamponem od Elseve... Czy to mog這 wp造n望 na efekt? Pasma mia豉m przeprostowane oko這 5-7 razy ka盥e przy jednorazowym prostowaniu, mo瞠 to za ma這?

Czyta豉m te, 瞠 nie na ka盥e w這sy keratyna tak podzia豉, 瞠 b璠 proste .

W moich w豉軼iwie jedyny efekt to taki, 瞠 w這sy wydaj si "ci篹sze" i po wyprostowaniu si nie pusz i trzymaj do nast瘼nego mycia (normalnie po wyj軼iu i przy najmniejszej wilgoci puszy造 si i wywija造...).

W mojej przesy販e z instrukcj mia豉m napisane, i jest to jaka nowa wersja Encanto, mo瞠 w tym problem?
brillant jest offline  
Stary 2015-08-10, 06:29   #3100
polny mak
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 773

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Poka wiadomo嗆
Chwyt.Mnie te fryzjerka namawia豉,ale ona by豉 szczerze przekonana,瞠 dzi瘯i tym "specjalnym"kosmetyko m keratyna b璠zie d逝瞠j we w這sach.Powiedzia豉m jej o co chodzi i 瞠 u篡wam tylko i wy陰cznie kosmetyk闚 naturalnych i nie zamierzam niczego innego dokupowa.
U mnie mija miesi望 od kp i jest stan niezmienny.Daj zna jak po tym inoarze,bo nast瘼nym razem id albo na inoar albo na true keratin.
Dzi瘯i, tak w豉郾ie mi si wydawa這. Jutro id, dam zna po pierwszym myciu jak to wygl康a

zdrowo si od篡wiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ T 涉B !
polny mak jest offline  
Stary 2015-08-10, 08:44   #3101
Sam To Nazwij
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 801

Cytat:
Przeproteinowane na pewno nie s, wi璚 to mog od razu wykluczy.
Kurcz, bo sama w豉郾ie natkn窸am si na opinie, 瞠 nie ma co robi tego w salonie fryzjerskim. I ostatnio rozmawia豉m z tak znajom fryzjerk i stwierdzi豉, 瞠 w salonie to w og鏊e inna bajka, 瞠 lepsze kosmetyki i nie ma tego co por闚nywa i jako jej zaufa豉m...

W這sy mam grube, falowano/kr璚one (to zdj璚ie do嗆 dobrze ukazuje, mniej wi璚ej http://www.mporady.pl/wp-content/upl...wane-wlosy.jpg, bo sama nie wiem jak je opisa )

Fotk na pewno wrzuc w najbli窺zym czasie.

Zastanawiam si czy mo瞠 zwyczajnie podczas zabiegu nie by這 jakich b喚d闚? Mo瞠 w這sy by造 niedok豉dnie wysuszone od do逝? Nawiew suszarki raczej 鈔edni ni zimny... I umy豉m w這sy normalnym szamponem od Elseve... Czy to mog這 wp造n望 na efekt? Pasma mia豉m przeprostowane oko這 5-7 razy ka盥e przy jednorazowym prostowaniu, mo瞠 to za ma這?

Czyta豉m te, 瞠 nie na ka盥e w這sy keratyna tak podzia豉, 瞠 b璠 proste .

W moich w豉軼iwie jedyny efekt to taki, 瞠 w這sy wydaj si "ci篹sze" i po wyprostowaniu si nie pusz i trzymaj do nast瘼nego mycia (normalnie po wyj軼iu i przy najmniejszej wilgoci puszy造 si i wywija造...).

W mojej przesy販e z instrukcj mia豉m napisane, i jest to jaka nowa wersja Encanto, mo瞠 w tym problem?
taaaa jasne ja gdybym nie mia豉 dw鏂h lewych r彗 do takich rzeczy to robi豉bym sama.A kysz od tych fryzjerek.Moja mi tyle w這s闚 wyrwa豉 podczas kp,瞠 do tej pory boli jak to wspominam.Dlatego mimo dobrze wykonanego zabiegu wi璚ej do niej p鎩d i szukam kogo nowego na 2 raz,ale jak o tym pomy郵 to odechciewa mi si

Pisa豉m tutaj,瞠 po kp nie mam szybciej przet逝szczaj帷ych si w這s闚.Noo by這,min窸o.Teraz to jaka masakra,dzi瘯i komu tam za suche szampony
Sam To Nazwij jest offline  
Stary 2015-08-10, 10:18   #3102
Miluchova
Zadomowienie

Brilliant - gdyby nie dosuszy豉 w這s闚, to by by造 spalone. Rzeczy, kt鏎e opisujesz wskazuj na to, 瞠 zabieg si uda. Mo瞠 to by wina nowej wersji encanto, bo pono ma mniej formaldehydu (czy tam nie ma w og鏊e, nie pami皻am, nie mia豉m).

Je瞠li nie chcesz trwale prostowa w這s闚, to pobaw si w wydobycie skr皻u teraz, 瞠by w這sy dobrze wygl康a造, a za jaki czas wypr鏏uj inny produkt, np. Inoar.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-08-10, 20:05   #3103
Dusiia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179

Moja siostra stwierdzi豉 瞠 woli zrobi prostowanie u fryzjera, co wi璚ej - u fryzjera swojej kole瘸nki bo ta jej powiedzia豉 ze ma這 gdzie u篡waj prawdziwej keratyny, a akurat ta jej fryzjerka ma prawdziwa jest co takiego jak nie prawdziwa keratyna?
Stary 2015-08-10, 20:19   #3104
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka wiadomo嗆
Moja siostra stwierdzi豉 瞠 woli zrobi prostowanie u fryzjera, co wi璚ej - u fryzjera swojej kole瘸nki bo ta jej powiedzia豉 ze ma這 gdzie u篡waj prawdziwej keratyny, a akurat ta jej fryzjerka ma prawdziwa jest co takiego jak nie prawdziwa keratyna?
Prawdziwa, ale rozcienczona.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-10, 22:02   #3105
Olaa98
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Smile Keratynowe prostowanie w這s闚!

Cze嗆 dziewczyny!
Mam spory problem z moimi w這sami, s pokr璚one jednak z racji tego 瞠 szybko si przet逝szczaj od pewnego czasu myje je codziennie, wi捫e si to z codziennym prostowaniem poniewa nie lubie i nie polubie swoich naturalnych w這s闚. My郵e coraz cze軼iej o zabiegu keratyn jednak mam obawy co do efektu wiecznego przet逝szczenia oraz tzw "przylizania". Nie chce 瞠by sta造 si oklap貫 przy twarzy jednak jak narazie to moja jedyna nadzieja na zdrowe w這sy. Coraz bardziej si niszcz a ko鎍闚ki robi si bia貫 st康 te pytanie czy polecanie mo瞠 jakie maski do w這s闚 kt鏎e poradz sobie z tym problemem. Od dzi zakupi豉m maske babuszki agafii na odbudowe w這s闚, je瞠li macie jakie 鈍ietne maski kt鏎e u篡wacie przy cz瘰tym prostowaniu napiszcie a bardzo ch皻nie przetestuje Bardzo chcia豉bym opini od os鏏 kt鏎e mia造 tak瞠 styczno嗆 z keratyn
Olaa98 jest offline  
Stary 2015-08-10, 22:18   #3106
Krystaliczne szczescie
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 949
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚!

Ja r闚nie mam problem z w這sami, ale dopiero od jakiego czasu... Wiadomo, nigdy nie mia豉m prostych w這s闚 jak spod prostownicy, ale da這 si w nich wyj嗆 gdzie. Teraz ci庵le mi si pusz, ko鎍闚ki s regularnie podcinane i nie wiem co si dzieje. U篡wam po ka盥ym myciu od篡wki r騜nego typu, ale ostatnio pad這 na Isana (taka 鄴速a). Mog豉bym zmieni od篡wk, ale nawet nie wiem na jak, 瞠by nie wyda niepotrzebnie pieni璠zy. Mo瞠 kto co doradzi? W這sy s strasznie spuszone. Proste, ale puch.
na wiza簑 od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline  
Stary 2015-08-10, 22:46   #3107
Olaa98
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Poka wiadomo嗆
Ja r闚nie mam problem z w這sami, ale dopiero od jakiego czasu... Wiadomo, nigdy nie mia豉m prostych w這s闚 jak spod prostownicy, ale da這 si w nich wyj嗆 gdzie. Teraz ci庵le mi si pusz, ko鎍闚ki s regularnie podcinane i nie wiem co si dzieje. U篡wam po ka盥ym myciu od篡wki r騜nego typu, ale ostatnio pad這 na Isana (taka 鄴速a). Mog豉bym zmieni od篡wk, ale nawet nie wiem na jak, 瞠by nie wyda niepotrzebnie pieni璠zy. Mo瞠 kto co doradzi? W這sy s strasznie spuszone. Proste, ale puch.
pr鏏owa豉 maski lub od篡wki babci Agafii? dzi j kupi豉m i podobno super dzia豉 na w這sy pusz帷e si bo czyta豉m opinie, podobno warto wypr鏏owa a cena jest naprawde spoko
Olaa98 jest offline  
Stary 2015-08-11, 07:58   #3108
Krystaliczne szczescie
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 949

nie pr鏏owa豉m, gdzie j mo積a kupi?
na wiza簑 od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline  
Stary 2015-08-11, 09:03   #3109
Olaa98
Przyczajenie

g這wnie na stronach internetowych ale ja znalaz豉m stacjonarnie w jednym sklepie kosmetycznym
Olaa98 jest offline  
Stary 2015-08-11, 12:22   #3110
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

poelacie kogos w Lodzi kto dobrze robi ten zabieg?
ckin2u jest offline  
Stary 2015-08-12, 09:12   #3111
_Anusia_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 585

Cytat:
Napisane przez justytutka Poka wiadomo嗆
dziewczyny ratujcie! czy to mo磧iwe, 瞠bym wyp逝ka豉 sobie ca陰 keratyn z w這s闚? opowiem po kolei

1. pod koniec lipca zrobi豉m keratynowe prostowanie w這s闚 w salonie JLD. by to m鎩 pierwszy taki zabieg, w這sy wygl康a造 cudownie, by造 sypkie, g豉dkie, prze郵iczne
2. przez ca造 czas dba豉m o w這sy, u篡wa豉m tylko szamponu i od篡wki ALFAPARF LISSE DESIGN, wszystko by這 ok
3. po ok 4 tygodniach wpad豉m na g逝pi pomys zmiany koloru na kr鏒ki czas. Umy豉m w這sy szamponetk Delia no. 1 i zadowolona czeka豉m na efekt. W mi璠zyczasie przysz這 mi do g這wy, 瞠by sprawdzi sk豉d a tam..

Spanikowa豉m! Jednak po sp逝kaniu w這sy nadal wygl康a造 pi瘯nie, by造 sypkie, nie wygl康a造 jakby SLS wyrz康zi im 瘸dnej krzywdy. Uzna豉m, 瞠 wszystko b璠zie ok i wyjecha豉 na kilka dni. Przez ca造 czas wyjazdu w這sy wygl康a造 przepi瘯nie.

4. po powrocie na這篡豉m mask Ziaja, Intensywna Piel璕nacja W這s闚, Maska do w這s闚 `Intensywne wyg豉dzanie` (Sk豉d: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid*) do kt鏎ej doda豉m kilka kropli hydrolizowanej keratyny. I tutaj zacz窸a si tragedia. Po umyciu w這sy zrobi造 si szorstkie, matowe, kr璚one, jakby nigdy nie by這 zabiegu.

5. Na這篡豉m na noc olejek migda這wy, 瞠by je troch nawil篡. Po zmyciu oleju by這 minimalnie lepiej, ale nadal nie jest to efekt po prostowaniu keratynowym.

Gdzie pope軟i豉m b陰d? Czy ta szamponetka mog豉 totalnie wyp逝ka keratyn? Czy mo瞠 przeproteinowa豉m w這sy? Pom騜cie prosz
Mi po prostowaniu w JLD w這sy zacz窸y si puszy i falowa po 3 tygodniach. Pisa豉m o tym niedawno w tym w徠ku moim zdaniem stosuj tam s豉bsze/rozcie鎍zone kosmetyki, 瞠by szybciej wr鏂i豉 na poprawk i zap豉ci豉 kolejne 449 z. Og鏊nie jestem zawiedziona prostowaniem w tym salonie, fryzjerka podczas zabiegu wyrwa豉 mi chyba po這w w這s闚... Przez pierwszych kilkana軼ie dni by豉m zadowolona, ale w這sy proste przez 3 tygodnie to zdecydowanie zbyt kr鏒ki efekt i nie jeste pierwsz osob, kt鏎a narzeka po prostowaniu w JLD.

Osobi軼ie przetrzyma豉m jeszcze kilka tygodni i niebawem b璠 prostowa ponownie, tym razem encanto w domu
Stary 2015-08-12, 20:33   #3112
elilalu86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Nagra豉m w ko鎍u film o moich rezultatach prostowania Nanoxem, og鏊nie jestem zadowolona z efekt闚, bo min掖 ju ponad tydzie, w這sy ca造 czas s proste, a my豉m zwyk造mi szamponami. Zobaczymy ile utrzyma si ten efekt

Uzale積iona od czips闚 pastafarianka

Edytowane przez elilalu86
Czas edycji: 2015-08-14 o 12:09
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-12, 22:16   #3113
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

w豉郾ie sko鎍zy豉m encanto ufff og鏊nie preparaty by造 bardzo g瘰te a si zdziwi豉m ale efekt jak za pierwszym razem czyli WOW ale zobaczymy jak b璠zie po pierwszym myciu
Stary 2015-08-12, 22:38   #3114
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka wiadomo嗆
Nagra豉m w ko鎍u film o moich rezultatach prostowania Nanoxem, og鏊nie jestem zadowolona z efekt闚, bo min掖 ju ponad tydzie, w這sy ca造 czas s proste, a my豉m zwyk造mi szamponami. Zobaczymy ile utrzyma si ten efekt

https://www.youtube.com/watch?v=G3on...ature=youtu.be
鈍ietny filmik
Stary 2015-08-12, 22:54   #3115
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
鈍ietny filmik
Dzi瘯uj troch si ba豉m eksperyment闚, no ale kto musi by tym kr鏊ikiem do鈍iadczalnym
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-12, 23:05   #3116
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Dziewczyny pytanie- po jakim czasie od malowania w這s闚 mog przeprowadzi zabieg prostowania Encanto? Dzi przysz豉 mi paczka i nie wiem co najpierw robi malowa czy prostowa? Zale篡 mi jak najszybciej zrobi jedno i drugie.
I jeszcze jedno- mam w這sy lekko za ramiona, zam闚i豉m 60ml keratyny i by豉m pewna, 瞠 mi wystarczy ale po otrzymaniu przesy趾i nie jestem ju tego taka pewna. Dodam, 瞠 mam cienkie w這sy
Stary 2015-08-12, 23:31   #3117
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny pytanie- po jakim czasie od malowania w這s闚 mog przeprowadzi zabieg prostowania Encanto? Dzi przysz豉 mi paczka i nie wiem co najpierw robi malowa czy prostowa? Zale篡 mi jak najszybciej zrobi jedno i drugie.
I jeszcze jedno- mam w這sy lekko za ramiona, zam闚i豉m 60ml keratyny i by豉m pewna, 瞠 mi wystarczy ale po otrzymaniu przesy趾i nie jestem ju tego taka pewna. Dodam, 瞠 mam cienkie w這sy
Musi by 2 tygodnie odst瘼u mi璠zy farbowaniem a Encanto. Wi璚 najlepiej zr鏏 prostowanie, odczekaj i pofarbuj. No albo na odwr鏒 - najpierw farbowanie, 2 tygodnie i keratynka
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-12, 23:55   #3118
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Jeszcze zale篡 na jaki kolor. Bo encanto troch 軼i庵a kolor. Ja 3 dni temu farbowa豉m na blond a dzi robi豉m encanto i jest ok. Ale lepiej najpierw encanto a potem farbowanie.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2015-08-13, 00:03   #3119
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
Jeszcze zale篡 na jaki kolor. Bo encanto troch 軼i庵a kolor. Ja 3 dni temu farbowa豉m na blond a dzi robi豉m encanto i jest ok. Ale lepiej najpierw encanto a potem farbowanie.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzi瘯i, farbuj na jasny br您, ale nie ukrywam,瞠 chcia豉bym jeszcze rozja郾i wi璚 chyba najpierw pofarbuj

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

elilalu86 ile keratyny 鈔ednio zu篡豉 na swoje w這sy?

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-08-13 o 00:02
Wenaa jest offline  
Stary 2015-08-13, 08:52   #3120
elilalu86
Raczkowanie

Cytat:

[/COLOR]elilalu86 ile keratyny 鈔ednio zu篡豉 na swoje w這sy?
Oko這 100 ml
elilalu86 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.