Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-08-29, 20:02   #3151
invisible_01
Zakorzeniona

Wiadomo軼i: 11 546
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka wiadomo嗆
Hej ! Ja ju po zabiegu, dzisiaj o 22 sko鎍zy造鄉y

W這sy s o wiele bardziej mi瘯kie, straci造 mocno na obj皻o軼i, ale tak na prawd w ko鎍u pozby豉m si tego "puchu". Instrukcja by豉 bardzo czytelna i krok po kroczku wykonywa造鄉y zabieg. Najgorszym momentem zabiegu by這 suszenie w這s闚 z keratyn na nich. Na co dzie nosz soczewki i du篡m b喚dem by這 nie zdj璚ie ich przed zabiegiem. Gdyby mieszkanie by這 niewentylowane to by by豉 katorga.... Prostownica na szcz窷cie wytrzyma豉 wszystko

W pa寮zierniku osiemnastka siostry si szykuje przez co b璠zie pow鏚 aby ewentualnie powt鏎zy zabieg chocia chcia豉bym, 瞠by efekt z dzi trzyma si jak najd逝瞠j. Ju zaopatrzy豉m si nawet w szampon Babydream (taniutki)
Wspania造 efekt!

W og鏊e to chcia豉m si przywita Planuj wyprostowa w這sy keratyn, jednak mam ju naprawd spory odrost, kt鏎y i tak musi poczeka tydzie na farbowanko, bo czekam na przys豉nie jej z neta. Szuka豉m informacji, dlaczego w豉軼iwie nie powinno si farbowa w這s闚 2 tyg. przed i po zabiegu, ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalaz豉m. Czy wp造wa to na efekt? Znalaz豉m opinie, 瞠 dziewczyny farbowa造 2 dni po zabiegu i nic si nie sta這. Je郵i konieczne jest odczekanie, to najpierw b璠 musia豉 zafarbowa, bo m鎩 odrost jest tragiczny S造sza豉m jednak, 瞠 w這sy po prostowaniu ja郾iej, wi璚 czy jest sens farbowa przed, a potem musie zaraz farbowa po, bo zmieni造 kolor?

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2015-08-30 o 09:23
invisible_01 jest offline  
Stary 2015-08-30, 15:14   #3152
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka wiadomo嗆
Wspania造 efekt!

W og鏊e to chcia豉m si przywita Planuj wyprostowa w這sy keratyn, jednak mam ju naprawd spory odrost, kt鏎y i tak musi poczeka tydzie na farbowanko, bo czekam na przys豉nie jej z neta. Szuka豉m informacji, dlaczego w豉軼iwie nie powinno si farbowa w這s闚 2 tyg. przed i po zabiegu, ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalaz豉m. Czy wp造wa to na efekt? Znalaz豉m opinie, 瞠 dziewczyny farbowa造 2 dni po zabiegu i nic si nie sta這. Je郵i konieczne jest odczekanie, to najpierw b璠 musia豉 zafarbowa, bo m鎩 odrost jest tragiczny S造sza豉m jednak, 瞠 w這sy po prostowaniu ja郾iej, wi璚 czy jest sens farbowa przed, a potem musie zaraz farbowa po, bo zmieni造 kolor?

Jesli zalecaj nie farbowa w odst瘼ie 2oxh tygodni przed i po go tego nie r鏏. Niw wiem w jaki spos鏏 ale podobno Zbyt wcze郾ie na這穎na farba psuje efekt prostowania. Najlepiej zafarbowac w這sy po keratynie bo rozja郾ia w這sy, najwieksza r騜nice wida na kolrze br您owym, na blondzie tak bardzo nie rozja郾ia.

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2015-08-30, 16:17   #3153
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Jesli zalecaj nie farbowa w odst瘼ie 2oxh tygodni przed i po go tego nie r鏏. Niw wiem w jaki spos鏏 ale podobno Zbyt wcze郾ie na這穎na farba psuje efekt prostowania. Najlepiej zafarbowac w這sy po keratynie bo rozja郾ia w這sy, najwieksza r騜nice wida na kolrze br您owym, na blondzie tak bardzo nie rozja郾ia.

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk

Mi chyba ze dwa tony rozja郾i這 na blondzie w豉郾ie. Farbowa豉m tydzie po zabiegu i nic sie nie sta這 wiec ja bym tak nie straszy豉 ze efekt sie popsuje.
Stary 2015-08-31, 11:57   #3154
elilalu86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Dziewczynki, 酥iesz z aktualizacj po moim zabiegu Nanox Encanto... jestem teraz oko這 miesi帷a po i... w這sy zaczynaj si kr璚i Na pocz徠ku efekt by naprawd fajny, zupe軟ie jak po zwyk造m Encanto, ale teraz te wszystkie moje loczki, kt鏎e odros造 tu przy sk鏎ze, znowu zaczynaj si niesfornie falowa

Wydaje mi si, 瞠 zabieg mo瞠 mie efekt bardziej od篡wiaj帷y ni prostuj帷y (jednak), poniewa w這sy s b造szcz帷e i widocznie zdrowe.
Powodem mo瞠 by te to, 瞠 u篡wam zwyk造ch szampon闚. Jednak zawsze jak robi豉m Encanto to u篡wa豉m szampon闚 z sol i SLS-ami, a tak szybko si nie wyp逝ka這

No c騜, zobaczymy co b璠zie dalej. W sumie i tak ostatnio coraz cz窷ciej po latach prostowania na keratyn zastanawiam si nad powrotem do kr璚io趾闚 jednak my郵a豉m, 瞠 efekt utrzyma si d逝瞠j.
Uzale積iona od czips闚 pastafarianka
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-08-31, 12:08   #3155
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka wiadomo嗆
Dziewczynki, 酥iesz z aktualizacj po moim zabiegu Nanox Encanto... jestem teraz oko這 miesi帷a po i... w這sy zaczynaj si kr璚i Na pocz徠ku efekt by naprawd fajny, zupe軟ie jak po zwyk造m Encanto, ale teraz te wszystkie moje loczki, kt鏎e odros造 tu przy sk鏎ze, znowu zaczynaj si niesfornie falowa

Wydaje mi si, 瞠 zabieg mo瞠 mie efekt bardziej od篡wiaj帷y ni prostuj帷y (jednak), poniewa w這sy s b造szcz帷e i widocznie zdrowe.
Powodem mo瞠 by te to, 瞠 u篡wam zwyk造ch szampon闚. Jednak zawsze jak robi豉m Encanto to u篡wa豉m szampon闚 z sol i SLS-ami, a tak szybko si nie wyp逝ka這

No c騜, zobaczymy co b璠zie dalej. W sumie i tak ostatnio coraz cz窷ciej po latach prostowania na keratyn zastanawiam si nad powrotem do kr璚io趾闚 jednak my郵a豉m, 瞠 efekt utrzyma si d逝瞠j.
To troch s豉bo, skoro efekt tak kr鏒ko si utrzymuje. Ja si boj, 瞠 jak po Encanto b璠 olejowac i maskowac w這sy to zaczn si falowa i puszy.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-31, 16:50   #3156
popilnuj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

Zrobi豉m sobie pierwszy raz keratynowe prostowanie w niedziel - zamawia豉m od polecanej ju bidzis2702 (kontakt i ekspresowa wysy趾a - rewelacja).
Czuj, 瞠 w這sy s mega ci篹kie i tak jakby t瘼e. By mo瞠 zrobi豉m co 幢e - ale mimo to, jestem zadowolona. U篡wa豉m prostownicy dzie w dzie, a dzi spokojnie wystarczy這 tylko przeczesa w這sy. Po przebudzeniu nie by造 idealnie proste, kilka kosmyk闚 odstawa這 od reszty. W這sy poja郾ia造 gdzie o ton - dla mnie na plus
Zam闚i豉m buteleczki 100ml (encanto), zosta這 mi mniejsze p馧 butelki. W這sy do 這patek, kr鏒sze przy twarzy - ale bardzo cienkie, st康 pewnie taka oszcz璠no嗆.
Zabieg robi豉m na do嗆 zniszczonych w這sach, a dok豉dniej na zniszczonych ko鎍闚kach - i niestety przy rozczesywaniu si niemi這siernie krusz, ale nie oczekiwa豉m cud闚 je郵i o nie chodzi.
Zobaczymy jak d逝go utrzyma si efekt Og鏊nie polecam! Bardzo
popilnuj jest offline  
Stary 2015-09-04, 15:13   #3157
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Ufff... 4 godziny z Encanto... Ale bol r璚e

Najgorsze by這 suszenie tej od篡wki - ten drugi etap., po ponownym myciu w這s闚.
A ten zapach - masakra.

Na razie nie widz r騜nicy w efekcie pomi璠zy encanto a coco choco. Zobaczymy co b璠zie dalej
Stary 2015-09-04, 19:19   #3158
mleczna15
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Keratynowe prostowanie w這s闚

Witam, mam pusz帷e si w這sy, kt鏎e w dodatku si kr璚. Nawet jak je wyprostuje, to wystarczy 瞠 jest wilgotno na zewn徠rz i wygl康am strasznie. Od jakiego czasu je farbuje. I teraz zastanawiam si nad keratynowym prostowaniem w這s闚. Macie z tym jakie do鈍iadczenie? Polecacie to czy raczej nie?
Jak ju zdecydowa si to na jak metod? True keratin, global keratin, Sunliss czy CocoChoco?
mleczna15 jest offline  
Stary 2015-09-04, 20:26   #3159
sandrek
Zakorzenienie

Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚

Cytat:
Napisane przez mleczna15 Poka wiadomo嗆
Witam, mam pusz帷e si w這sy, kt鏎e w dodatku si kr璚. Nawet jak je wyprostuje, to wystarczy 瞠 jest wilgotno na zewn徠rz i wygl康am strasznie. Od jakiego czasu je farbuje. I teraz zastanawiam si nad keratynowym prostowaniem w這s闚. Macie z tym jakie do鈍iadczenie? Polecacie to czy raczej nie?
Jak ju zdecydowa si to na jak metod? True keratin, global keratin, Sunliss czy CocoChoco?
Przejrzyj w徠ek. Du穎 takich dziewczyn tu by這 i robi這 keratynowe prostowanie. Wystarczy poszuka.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-04, 20:45   #3160
elilalu86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
To troch s豉bo, skoro efekt tak kr鏒ko si utrzymuje. Ja si boj, 瞠 jak po Encanto b璠 olejowac i maskowac w這sy to zaczn si falowa i puszy.
No, s豉bo... teraz jest jeszcze gorzej, tzn. w這sy pod spodem, tam gdzie odros造 od ostatniego zabiegu, kr璚 si baardzo. Na g鏎ze jest spoko - wystarczy suszy na szczotce i s proste bez prostownicy. Poza tym - tam gdzie mia豉m wielokrotnie robione encanto - w這sy s ca趾owicie proste. Jednak my郵, 瞠 dla os鏏, kt鏎e chc zrobi Nanox to wyra幡a wskaz闚ka, 瞠 zabieg bardziej od篡wia ni prostuje. Przynajmniej w moim przypadku.
Uzale積iona od czips闚 pastafarianka
elilalu86 jest offline  
Stary 2015-09-05, 14:20   #3161
sandrek
Zakorzenienie

W這sy do 這patek - encanto bra 100ml czy to za du穎?
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-05, 15:11   #3162
invisible_01
Zakorzeniona

Dziewczyny, w豉郾ie robi zabieg encanto. Sk康 by pewna, 瞠 w這sy wysch造 mi wystarczaj帷o, 瞠by je prostowa? S bardzo dziwne w dotyku, wi璚 ci篹ko mi to stwierdzi i boj si, 瞠 spal sobie w這sy...
Stary 2015-09-05, 17:00   #3163
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
W這sy do 這patek - encanto bra 100ml czy to za du穎?

Robi豉m mojej siostrze dzi i ma w這sy za ramiona i zesz這 r闚ne 80 ml.
Stary 2015-09-05, 17:03   #3164
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
Robi豉m mojej siostrze dzi i ma w這sy za ramiona i zesz這 r闚ne 80 ml.
Dzi瘯i bardzo. Zam闚i 100ml, a jak zostanie reszta to najwy瞠j po jakim czasie po這輳 na same ko鎍e.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-05, 18:03   #3165
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

ja dzi robi豉m swoje w這sy za ramiona encanto, mia豉m 80ml. i na styk by這 ale ja mam mega cienkie w這siska.

og鏊nie nowa formu豉 przypad豉 mi do gustu - keratyna r騜owa, g瘰ta, a od篡wka moja wpada豉 w lekki fiolecik?
bra豉m do polecanego bidzis<co鈣am>

ciekawa jestem jak b璠zie po pierwszym myciu.

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2015-09-05, 21:36   #3166
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ja dzi robi豉m swoje w這sy za ramiona encanto, mia豉m 80ml. i na styk by這 ale ja mam mega cienkie w這siska.

og鏊nie nowa formu豉 przypad豉 mi do gustu - keratyna r騜owa, g瘰ta, a od篡wka moja wpada豉 w lekki fiolecik?
bra豉m do polecanego bidzis<co鈣am>

ciekawa jestem jak b璠zie po pierwszym myciu.

U mnie zestaw identycznie wygl康a. Od篡wk nak豉da這 mi sie o wiele lepiej bo nie by豉 taka g瘰ta jak keratyna.
Stary 2015-09-05, 21:46   #3167
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Mi te nowa formu豉 przypad豉 do gustu o wiele 豉twiej by這 nak豉da i p鏦i co trzyma nic si nie puszy
Stary 2015-09-05, 22:39   #3168
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
Mi te nowa formu豉 przypad豉 do gustu o wiele 豉twiej by這 nak豉da i p鏦i co trzyma nic si nie puszy

Robi豉m tez star formu陰 i wydaje mi sie ze by豉 wydajniejsza?
Stary 2015-09-05, 22:45   #3169
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
stara by豉 bardzo rzadka i wg mnie przez to w豉郾ie mniej wydajna i gorzej si nak豉da這 bo 軼ieka豉
Stary 2015-09-06, 07:19   #3170
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
tez mi sie wydajd, z byla wydajniejsza ale jak pisze Sylwka okropnie splywala.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2015-09-06, 08:11   #3171
invisible_01
Zakorzeniona

Robi豉m wczoraj prostowanie i rano obudzi豉m si z powywyjanymi w這sami czy to znaczy, 瞠 zabieg si nie uda na moich w這sach?
Stary 2015-09-06, 08:34   #3172
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Robi豉m wczoraj prostowanie i rano obudzi豉m si z powywyjanymi w這sami czy to znaczy, 瞠 zabieg si nie uda na moich w這sach?
Dziewczyny m闚i造, 瞠 te tak mia造 i rano po prostu wyprostowa造 te w這sy, kt鏎e si powygina造.
* * * 2017 * * *

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-09-06 o 08:58
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-06, 08:41   #3173
echme
Zakorzenienie

Cytat:

Umyj g這w i zobacz po myciu jak wygl康aj.
Stary 2015-09-06, 08:57   #3174
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Cytat:
Napisane przez mleczna15 Poka wiadomo嗆
zale篡 jaki masz skr皻, jak bardzo ci篹ko jest Ci ogarn望 je, 瞠by si nie wykr璚a造. dla mnie coco jest za s豉be i z czystym sercem polecam encanto robione w domu :P
Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka wiadomo嗆
No, s豉bo... teraz jest jeszcze gorzej, tzn. w這sy pod spodem, tam gdzie odros造 od ostatniego zabiegu, kr璚 si baardzo. Na g鏎ze jest spoko - wystarczy suszy na szczotce i s proste bez prostownicy. Poza tym - tam gdzie mia豉m wielokrotnie robione encanto - w這sy s ca趾owicie proste. Jednak my郵, 瞠 dla os鏏, kt鏎e chc zrobi Nanox to wyra幡a wskaz闚ka, 瞠 zabieg bardziej od篡wia ni prostuje. Przynajmniej w moim przypadku.
ale mnie zmartwi ten nanox (( wlasnie wracam z dwoch tygodni wakacji, chcac nie chcac wlosy bardzo czesto mialy kontakt z chlorem i morska woda, do tego turbo dawka slonca, liczylam na to, ze po powrocie spotkam same ochy i achy w stosunku do metody nanox :P

pisalas, ze myslisz nad powrotem do kreciolkow - mysle ze to spoko opcja, teraz loki sa bardziej po膨dane niz kilka lat temu, kiedy zaczynalam prostowac. (tak uwazam :P) myslisz, ze takim nanoxem udaloby sie zlikwidowac puch, a uzyskac ladne, gladkie fale...? moze istnieje taki kompromis? ja tez chetnie wrocilabym na jakis czas do lokow, ale mam na to zbyt krotkie wlosy. tak jak pamietacie, zapuszczam. przed wyjazdem zafarbowalam na rudo i podcielam, nabraly zycia, aczkolwiek nie wiem co teraz z nimi zrobic :P chyba powinnam powtorzyc zabieg, nie 陰cz帷 etap闚.
Cytat:
hmmmmmmmmmm
wg mnie przy odpowiednio wykonanym zabiegu, przy uzyciu wysokiej temperatury - nie powinno tak byc.
jednak pewnie jest tez mozliwe, ze zabieg wykonalas dobrze, a wlosy powyginaly sie niewiadomo czemu :P daj znac jak bedzie po kolejnych nocach moze byc tez tak, ze co noc bedziesz sie tak budzila, kiedys tez tak mialam i to bardzo irytujace ;/

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-09-06, 09:09   #3175
goldika
Zakorzenienie

ja o dziwo mam tak proste po tej nocy jak zaraz po skonczonym zabiegu. ale prawda wyjdzie na jaw dopiero po myciu

i niestety moja prostownica chyba umiera... bede musiala o nowej pomysldc przed nastepnym encanto. polecacie jakies modele? nie za drogoe bo ona bedzie mi skuzyc tylko do encanto, a tak bedzie tylko lapac kurz szafce.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2015-09-06, 09:14   #3176
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ja o dziwo mam tak proste po tej nocy jak zaraz po skonczonym zabiegu. ale prawda wyjdzie na jaw dopiero po myciu

i niestety moja prostownica chyba umiera... bede musiala o nowej pomysldc przed nastepnym encanto. polecacie jakies modele? nie za drogoe bo ona bedzie mi skuzyc tylko do encanto, a tak bedzie tylko lapac kurz szafce.
ja mam remington s9500, dostalam ja z 4 lata temu od tza, wtedy byl to drogi super hit, dzis wpisuje w wyszukiwarke, ok 130 zl a baaardzo ja polecam, wg mnie jest nie do zdarcia :P mam cala serie, suszarka tez jest super

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-09-06, 09:45   #3177
Dusiia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179

Cytat:
Dziewczyny, w豉郾ie robi zabieg encanto. Sk康 by pewna, 瞠 w這sy wysch造 mi wystarczaj帷o, 瞠by je prostowa? S bardzo dziwne w dotyku, wi璚 ci篹ko mi to stwierdzi i boj si, 瞠 spal sobie w這sy...
Tez chce wiedziec! w srode bede robic pierwszy zabieg
Stary 2015-09-06, 10:00   #3178
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

co do stopnia wysuszenia:

po prostu musz by suche, nie wiem jak to inaczej opisa

Ja 軼i庵n窸am r瘯awiczk i delikatnie dotkn窸am w這s闚, sprawdzaj帷 czy s suche...

Nie nak豉dajcie za du穎 keratyny to b璠zie dobrze

Na w這sy za 這patki zu篡豉m nieca貫 100 ml
Stary 2015-09-06, 10:01   #3179
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆

Dzi瘯i za informacje. Ja zam闚i 100ml a potem najwy瞠j u篡je tylko na ko鎍闚ki w celu regeneracji
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-06, 10:19   #3180
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆

dokladnie
racj jest, 瞠 w這sy s dziwne w dotyku, ale musicie suszyc do momentu jak po prostu wyra幡ie beda suche :P

ja tam keratyny leje ile sie da

aniabaniaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.