Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-10-06, 16:16   #301
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Juuustyna Poka wiadomo嗆
Ja dla odmiany nie b璠 si rozp造wa nad tym zabiegiem. W這sy s w stanie TRAGICZNYM na d逝go軼i oko這 25cm. Jest naprawd 幢e, uwierzcie od lat farbuje, 3 razy schodzi豉m z czarnego i nigdy nie mia豉m takiego siana jak mam teraz. Moje naturalne w這sy s niskooporowe, proste, kilka tygodni temu fundn窸am im dekoloryzacje i z czarnego zesz豉m do blondu. Ko鎍闚ki by造 troche przesuszone a 瞠 nie chcia豉m scina tych 3-4cm to postanowi豉m zrobi sobie t idealn tafle na w這sach i przy okazji zregenerowa ko鎍闚ki przy pomocy ENCANTO. No i to by ogromny b陰d. Robi豉m prostowanie z pomoc ch這paka, obydwoje si krztusili鄉y i p豉kali鄉y mimo masek na twarzy przez ten okropny-dra積i帷y smr鏚 ale pomy郵a豉m sobie "chcesz by pi瘯na cierp - wi璚 cierpia豉m". Wszystko robili鄉y wg instrukcji, przed zakupem przewertowa p馧 internetu aby wszystko posz這 dobrze. Ju po wysuszeniu keratyny mia豉m obawy bo w這sy si napuszy造 i z d逝go軼i do pasa tak si podnios造 i skr璚i造 瞠 si璕a造 po這wy 這patek. Jednak robi豉m to pierwszy raz wi璚 nie wiedzia豉m czy to 幢e czy dobrze, wysuszy豉m do ko鎍a i zacz瘭i鄉y prostowa, po wyprostowaniu by造 rzeczywi軼ie g豉dkie cho w dotyku porowate. Odczeka豉m, zmy豉m , potem czas na od篡wk (tak samo dra積i帷) i to samo, na這篡li鄉y, odczekali鄉y, zmyli鄉y 50%, wysuszyli鄉y (znowu puch, kr璚enie) i wyprostowali鄉y..w這sy by naelektryzowane, proste( bo w ko鎍u przy takiej temperaturze prostownicy ci篹ko aby nie by造 ) ale matowe. Do tego rozja郾i這 mi w這sy o dobre 2 tony. Nie by豉m zadowolona ale oszukiwa豉m sama siebie ze po zmyciu mo瞠 b璠zie ten super efekt? Odczeka豉m 48h i zmy豉m. I sta豉m przed lustrem ze 透ami w oczach. Nigdy moje w這sy nie wygl康a造 tak 幢e Do tego pory problem napuszonych w這s闚 by mi obcy, w這sy wygl康aj jak po 5 godzinnej sesji z rozja郾iaczem, wygl康aj jak popalone, s przesuszone i do tego pusz si niemi這siernie. Jedyna co je ratuje to... PROSTOWNICA (kt鏎ej nie u篡wa豉m nigdy przed keratyn) je瞠li przeprasuje je na najni窺zej temperaturze to w這sy s w wizualnym stanie jak przed keratyn chociaz w dotyku nadal porowate. Czyta豉m o przeproteinowaniu, od 5 dni katuje je od篡wkami, maskami, olejami, "dieta bezproteinowa" tylko emolienty i humektanty ale poprawa jest nik豉. W這sy ju 軼ie豉m o 6cm, a teraz zapewne b璠 musia豉 skr鏂i je o te 25cm bo codzienne prostowanie nie jest wyj軼iem a ko鎍闚ki si krusz. Bardzo za逝je 瞠 zdecydowa豉m si na ten zabieg, pomijaj帷 stracone pieni康ze, czas...to straci豉m z 2 lata zapuszczania zdrowych w這s闚
Kochana sk康 bra豉 keratyn? Tak jak kole瘸nka wy瞠j napisa豉 w這sy przed prostowaniem nie powinny by napuszone i pokr璚one tak jak opisujesz. Szczerze m闚i帷 pierwszy raz si spotykam z czym takim, a encanto robi豉m ju kilkadziesi徠 razy (na innych osobach) i w這sy po wysuszeniu keratyny by造 sztywne, twarde, ale proste (jedyny objaw skr皻u to delikatnie podwini皻e ko鎍闚ki i sta這 si to przy w這sach, kt鏎e naturalnie by造 spr篹ynkami). Nawet je郵i po zabiegu w這sy zostawa造 kr璚one to po tym suszeniu by造 proste, po suszeniu od篡wki ju w og鏊e nie by這 mowy o delikatnej nawet fali. Dziwne to skr璚enie
Mog豉by opisa zapach preparatu? To znaczy co wyczuwa豉 tam poza tym dra積i帷ym smrodem?
Dasz rad wklei zdj璚ie ko鎍闚ek? W這sy ci庵n si jak gum, krusz?
Cytat:
Napisane przez berims Poka wiadomo嗆
A my郵icie, 瞠 gdybym w這sy, t g鏎n warstw prostowa豉 tak jakby do g鏎y to obesz這by si bez przyklapu? Mam do嗆 grube i g瘰te w這sy, ok. 11cm w kucyku.
Niestety, niby w instrukcji do陰czonej jest napisane, 瞠 mozna tak robi, ale to nie dzia豉 chocia przy tak g瘰tych w這sach jak masz efekt przyklapu b璠zie minimalnie zauwa瘸lny. Mam jedn dziewczyn z 9-10cm kucykiem i ma fajn (moim zdaniem) obj皻o嗆 po zabiegu ewentualnie po prostu zr鏏 wi瘯szy odst瘼 od sk鏎y g這wy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-06, 17:29   #302
Ability
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witajcie dziewczyny
Mam pytanie: czy zdarzy這 si kt鏎ej z was, 瞠 keratyna nie wyp逝ka豉 si z w這s闚 ca趾owicie? Jestem po zabiegu Encanto ju 6-ty miesi帷 i jak do tej pory w這sy ani drgn. Moje naturalne by造 kr璚one, cienkie ale by這 ich duuu穎, na dzie dzisiejszy s stosunkowo proste(gdzieniegdzie pojawia si ma豉 fala gdy s kr鏒sze), cieniute鎥ie i jest ich bardzo malutko Co do piel璕nacji po zabiegu, to pierwszy miesi帷 by造 traktowane oryginalnymi specjalnymi produktami, p騧niej najzwyklejszymi szamponami z drogerii i nie r騜ni造 si efektami. Co o tym s康zicie? Istnieje jeszcze jaka szansa, 瞠 powr鏂 do swojego pierwotnego stanu? Nie my郵a豉m, 瞠 kiedykolwiek to powiem, ale st瘰kni豉m si za moimi kr璚io趾ami i zastanawiam si czy dobrze zrobi豉m robi帷 t keratyn
Ability jest offline  
Stary 2014-10-06, 17:38   #303
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ability Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewczyny
Mam pytanie: czy zdarzy這 si kt鏎ej z was, 瞠 keratyna nie wyp逝ka豉 si z w這s闚 ca趾owicie? Jestem po zabiegu Encanto ju 6-ty miesi帷 i jak do tej pory w這sy ani drgn. Moje naturalne by造 kr璚one, cienkie ale by這 ich duuu穎, na dzie dzisiejszy s stosunkowo proste(gdzieniegdzie pojawia si ma豉 fala gdy s kr鏒sze), cieniute鎥ie i jest ich bardzo malutko Co do piel璕nacji po zabiegu, to pierwszy miesi帷 by造 traktowane oryginalnymi specjalnymi produktami, p騧niej najzwyklejszymi szamponami z drogerii i nie r騜ni造 si efektami. Co o tym s康zicie? Istnieje jeszcze jaka szansa, 瞠 powr鏂 do swojego pierwotnego stanu? Nie my郵a豉m, 瞠 kiedykolwiek to powiem, ale st瘰kni豉m si za moimi kr璚io趾ami i zastanawiam si czy dobrze zrobi豉m robi帷 t keratyn
tak, u niekt鏎ych dziewczyn w w徠ku w這sy te nie chcia造 si kr璚i ponownie, wi璚 chyba jedyn szans b璠zie podci望 w這sy troszk i wtedy mo瞠 zaczn si falowa.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-06, 19:08   #304
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
Witajcie dziewczyny
Ciekawe czy jak jak zrobi Encanto to czy mi si wyp逝cz a cieszy豉m bym si baaardzo je郵i one by by造 proste
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-10-06, 19:30   #305
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Ciekawe czy jak jak zrobi Encanto to czy mi si wyp逝cz a cieszy豉m bym si baaardzo je郵i one by by造 proste
a co, decydujesz si jednak na encanto?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-06, 19:48   #306
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

@Juuustyna: skad bralas zestaw? Masz pewnosc, ze byl w 100% oryginalny? I czy preparat byl hojnie nalozony na wlosy? Co jeszcze moze byc powodem... Na jakiej temperaturze prostowalas? Czytalam gdzies, ze bardzo zniszczone rozjasniane wlosy powinno sie na minimalnej prostowac (~205*C)...

Ja jestem ok. 1,5 msc po Encanto i w sumie jestem tak sobie zadowolona, bo powoli wraca jakis skret. Tzn. na razie jest ok, jest w nich troche zycia, oby tylko tak zostalo, a nie wrocilo do kijowego efektu, jaki mialam po trwalej Czekam i obserwuje.

Mysle, ze za pare miesiecy powtorze zabieg, ale moze wtedy skusze sie na Inoar.
stotek jest offline  
Stary 2014-10-06, 20:59   #307
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
a co, decydujesz si jednak na encanto?
Na razie najpierw przetestuje Kative poteem Encanto a potem mo瞠 t nowo嗆
Oczywi軼ie zdj璚ia i relacje Wam zdam a robi w tym miesi帷u.
Stary 2014-10-06, 22:22   #308
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
a ju my郵a豉m, 瞠 sobie j odpu軼isz ja po tym co zrobi這 mi kerapro nie eksperymentuj robi豉m dzisiaj foto w這s闚 no i w sumie co z tego, 瞠 ko鎍闚ki 篡leta, w這sy na ca貫j d逝go軼i b造szcz i s mi璚iutkie, po myciu rozczesuj je w palcach, jak s tak przerzedzone, 瞠 jak ubior koszulk z nadrukiem na plecach to wszystko prze鈍ituje przez ko鎍闚ki
Musia豉bym si chyba obci望 do ramion, a nie potrafi w takiej d逝go軼i chodzi...
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-07, 10:28   #309
Juuustyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
Przykro mi ale cos musialo pojsc nie tak, mysle ze mialas oszukana keratyne, bo opis zabiegu wyglada ok. Wlosy po wysuszeniu keratyny i odzywki a przed prostowaniem nie powinny sie raczej pokrecic, napuszyc owszem, ale skad to krecenie? Nigdy tak nie mialam, a swoje mam krecone, encanto robie co 8-12 tygodni od prawie 2 lat...
Keratyna z allegro, sprzedawca micbog79. 畝dnych skarg na podr鏏y nie mia. Wydaje mi si 瞠 po prostu moje w這sy 幢e reaguj na keratyne mimo ze przy u篡waniu masek i od篡wek z proteinami nic si nie dzia這 z貫go.

Cytat:
Kochana sk康 bra豉 keratyn? Tak jak kole瘸nka wy瞠j napisa豉 w這sy przed prostowaniem nie powinny by napuszone i pokr璚one tak jak opisujesz. Szczerze m闚i帷 pierwszy raz si spotykam z czym takim, a encanto robi豉m ju kilkadziesi徠 razy (na innych osobach) i w這sy po wysuszeniu keratyny by造 sztywne, twarde, ale proste (jedyny objaw skr皻u to delikatnie podwini皻e ko鎍闚ki i sta這 si to przy w這sach, kt鏎e naturalnie by造 spr篹ynkami). Nawet je郵i po zabiegu w這sy zostawa造 kr璚one to po tym suszeniu by造 proste, po suszeniu od篡wki ju w og鏊e nie by這 mowy o delikatnej nawet fali. Dziwne to skr璚enie
Mog豉by opisa zapach preparatu? To znaczy co wyczuwa豉 tam poza tym dra積i帷ym smrodem?
Dasz rad wklei zdj璚ie ko鎍闚ek? W這sy ci庵n si jak gum, krusz?
Z allegro, szampon by bezbarwny i bezzapachowy. Keratyna by豉 r騜owa i do嗆 rzadka, nie umiem przyr闚na tego zapachu do niczego bo nie by w butelce taki z造, dopiero po na這瞠niu na w這sy pojawi si ten dra積i帷y zapach.
Od篡wka by豉 je瞠li chodzi o zapach taka sama jak keratyna, r騜 troche ciemniejszy i by豉 g瘰tsza. Zdj璚ie ko鎍闚ek postaram si wklei jak b璠 mie wolne od pracy bo teraz jak wstaje i wychodze to pierwsze co robie to myje i prostuje w這sy aby w og鏊e my郵e o wyj軼iu. Ko鎍闚ki nie ci庵n si, s napuszone, bardzo porowate i nieprzyjemne w dotyku, powyginane w ka盥 strone i po prostu niekt鏎e odpadaj przy czesaniu, mimo ze rozdwojonej nie ma ani jednej.

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
@Juuustyna: skad bralas zestaw? Masz pewnosc, ze byl w 100% oryginalny? I czy preparat byl hojnie nalozony na wlosy? Co jeszcze moze byc powodem... Na jakiej temperaturze prostowalas? Czytalam gdzies, ze bardzo zniszczone rozjasniane wlosy powinno sie na minimalnej prostowac (~205*C)...
Allegro. Pewno軼i nie mam 瞠 by oryginalny bo to odlewki, bra豉m z tego samego 廝鏚豉 co blogerka alinarose i jej wysz這. Sprzedawca nie ma te z造ch komentarzy na ten temat. Preparat zu篡豉m ca造, by造 od niego mokre i nak豉dali鄉y pasemko po pasemku. Prostowa豉m na 230 stopniach i mo瞠 to za du穎, ale nawet jak na zniszczonych nie mo積a tyle to powinno mi spali tylko z 4 cm a nie 25cm. Bo reszte mia豉m naprawd w b. dobrym stanie.

Edytowane przez Juuustyna
Czas edycji: 2014-10-07 o 11:16
Juuustyna jest offline  
Stary 2014-10-07, 10:38   #310
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

dziewczyny, je郵i kto jest przy kasie i chce zrobi czarny inoar w salonie to w jean louis david jest promocja, prostowanie za 330 zl i robi tam w豉郾ie czarnym inoarem

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
odpu嗆 sobie t kativ
kasza80 jest offline  
Stary 2014-10-07, 11:33   #311
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Juuustyna Poka wiadomo嗆
Z allegro, szampon by bezbarwny i bezzapachowy. Keratyna by豉 r騜owa i do嗆 rzadka, nie umiem przyr闚na tego zapachu do niczego bo nie by w butelce taki z造, dopiero po na這瞠niu na w這sy pojawi si ten dra積i帷y zapach.
Od篡wka by豉 je瞠li chodzi o zapach taka sama jak keratyna, r騜 troche ciemniejszy i by豉 g瘰tsza. Zdj璚ie ko鎍闚ek postaram si wklei jak b璠 mie wolne od pracy bo teraz jak wstaje i wychodze to pierwsze co robie to myje i prostuje w這sy aby w og鏊e my郵e o wyj軼iu. Ko鎍闚ki nie ci庵n si, s napuszone, bardzo porowate i nieprzyjemne w dotyku, powyginane w ka盥 strone i po prostu niekt鏎e odpadaj przy czesaniu, mimo ze rozdwojonej nie ma ani jednej.
Ok, czekam na zdj璚ia, bo w這sy mog by r騜nie powyginane inaczej wyginaj si od spalenia, inaczej od przeproteinowania. Ja mia豉m raz powyginane, bo na這zy豉m sobie niedok豉dnie( jedno pasmo omin窸am ) i spali豉m prostownic, ale na ca造ch w這sach to a dziwne. Ile razy przeci庵a豉 pasmo prostownic? Dymi這 si z nich ca造 czas? Przeci庵a豉 dalej jak ju nie lecia 瘸den dym?
Je郵i chodzi o zapach to moim zdaniem jest to chemicznie brzoskwiniowy zapach + ten dra積i帷y opar, wyczuwa豉 tam gdzie jak捷 s這dkaw nut?
Mia豉 grudki w keratynie?
Pr鏏owa豉 nawil篡 w這sy? W sensie jaki nawil瘸cz pod olej? Je郵i tak, to jaki by efekt?
Kurcze, szczerze powiem, 瞠 jestem przera穎na tym, co piszesz.

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
odpu嗆 sobie t kativ
kasza poczu豉 smak formaldehydu jestem strasznie ciekawa tego inoaru, ale kurka, no boj si eksperymentowa po tym ostatnim
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-07, 12:20   #312
xxolciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Hej dziewczyny Wiem, 瞠 temat by maglowany pewnie mn鏀two razy, ale jest tego tyle, 瞠 nie mam jak si dokopa. Je郵i zrobi豉m sobie prostowanie metod mieszan ( w sumie wi瘯szo嗆 to od篡wka) to nast瘼ne mycie po wyprostowaniu jest znowu z szamponem oczyszczaj帷ym z zestawu czy ju tym u篡wanym przez nas na codzie? Z g鏎y dzi瘯i za pomoc
Stary 2014-10-07, 12:44   #313
Miluchova
Zadomowienie

zwyk造m
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-07, 13:13   #314
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny, je郵i kto jest przy kasie i chce zrobi czarny inoar w salonie to w jean louis david jest promocja, prostowanie za 330 zl i robi tam w豉郾ie czarnym inoarem

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

odpu嗆 sobie t kativ
Co b璠zie taka klapa jak Alfaparf ?

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Tylko kurde nie mam prostownicy kt鏎a si nagrzewa odpowiednio
A kativ bym mia豉 u fryzjerki zreszt taka niska cena....
Stary 2014-10-07, 13:57   #315
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Tylko kurde nie mam prostownicy kt鏎a si nagrzewa odpowiednio
A kativ bym mia豉 u fryzjerki zreszt taka niska cena....
Dodaj do tej niskiej ceny jeszcze ten poprzedni alfaparf, ju si tak nisko nie robi jak kativa oka瞠 si klap, to znowu b璠ziesz wydawa pieni康ze na co innego.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-07, 14:02   #316
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Dodaj do tej niskiej ceny jeszcze ten poprzedni alfaparf, ju si tak nisko nie robi jak kativa oka瞠 si klap, to znowu b璠ziesz wydawa pieni康ze na co innego.
No nie nisko nie.Jeszcze mog zrobi cocochoco.Ach ju sama nie wiem, bo z Encanto problem tu prostownicy brak,tu nie wiem czy by mi mama dobrze zrobi豉(cho by豉 fryzjerk w "m這do軼i), tu boje si, 瞠 kupie nieoryginalny

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-10-07, 14:06   #317
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
No nie nisko nie.Jeszcze mog zrobi cocochoco.Ach ju sama nie wiem, bo z Encanto problem tu prostownicy brak,tu nie wiem czy by mi mama dobrze zrobi豉(cho by豉 fryzjerk w "m這do軼i), tu boje si, 瞠 kupie nieoryginalny
Prostownic z odpowiedni temperatur kupisz do 60z to ju musisz sama sobie przemy郵e, mi by by這 szkoda kasy na co, co wiem, 瞠 si nie sprawdzi這.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-07, 14:42   #318
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Prostownic z odpowiedni temperatur kupisz do 60z to ju musisz sama sobie przemy郵e, mi by by這 szkoda kasy na co, co wiem, 瞠 si nie sprawdzi這.
Ta niby tak.
My郵isz, 瞠 200z wystarczy na prostownice(przyda si porz康na i tak) i na zakup Encanto? Bo tak mi odradzacie kative, 瞠 ju sama nie wiem co lepsze by by這 :P
My郵e czy aby nie poprosic mame, 瞠by zapyta豉 swojej kole瘸nki fryzjerki czy by mi zrobi豉 oczywiscie bym jej potem da豉 jakie dobre winko za to.

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-10-07, 15:40   #319
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
kasza poczu豉 smak formaldehydu jestem strasznie ciekawa tego inoaru, ale kurka, no boj si eksperymentowa po tym ostatnim
Tak, ale nie jestem jego fank Inoar nak豉da si i prostowa 鈍ietnie, w這sy nie 鄉ierdzia造, tylko suszenie - ale zawsze mo積a zrobi na balkonie

Co do Twoich eksperyment闚 to powiem tak: zagadn窸am fryzjerk w jean louis david, bo widzia豉m przez szyb, 瞠 robi klientce prostowanie. Pogada造鄉y sobie - st康 wiem, 瞠 robi inoarem. Ta fryzjerka zna豉 encanto i powiedzia豉, 瞠 trzyma si bardzo d逝go, ale zrobi tego w salonie nie potrafi豉, musia豉 na balkonie komu znajomemu. Inoar twierdzi, 瞠 w豉郾ie jest rewelacyjny, ale trzyma si 4 miesi帷e (st康 m鎩 wniosek, 瞠 encanto w jej do鈍iadczeniach na d逝瞠j starczy這).
kasza80 jest offline  
Stary 2014-10-07, 15:43   #320
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Ta niby tak.
My郵isz, 瞠 200z wystarczy na prostownice(przyda si porz康na i tak) i na zakup Encanto? Bo tak mi odradzacie kative, 瞠 ju sama nie wiem co lepsze by by這 :P
My郵e czy aby nie poprosic mame, 瞠by zapyta豉 swojej kole瘸nki fryzjerki czy by mi zrobi豉 oczywiscie bym jej potem da豉 jakie dobre winko za to.
Bez problemu.. remington shine therapy 90-100z kosztuje, regulacja 150-230*C, nagrzewa si bardzo szybko. Ja mam starsz wersj tej prostownicy i po 5 latach dalej jest rewelacyjna

Cytat:
Tak, ale nie jestem jego fank Inoar nak豉da si i prostowa 鈍ietnie, w這sy nie 鄉ierdzia造, tylko suszenie - ale zawsze mo積a zrobi na balkonie

Co do Twoich eksperyment闚 to powiem tak: zagadn窸am fryzjerk w jean louis david, bo widzia豉m przez szyb, 瞠 robi klientce prostowanie. Pogada造鄉y sobie - st康 wiem, 瞠 robi inoarem. Ta fryzjerka zna豉 encanto i powiedzia豉, 瞠 trzyma si bardzo d逝go, ale zrobi tego w salonie nie potrafi豉, musia豉 na balkonie komu znajomemu. Inoar twierdzi, 瞠 w豉郾ie jest rewelacyjny, ale trzyma si 4 miesi帷e (st康 m鎩 wniosek, 瞠 encanto w jej do鈍iadczeniach na d逝瞠j starczy這).
No mi ju prawie 3 miesi帷 mija a dalej w這sy rozczesuj w palcach.. nie u篡wam w og鏊e szczotki nie wiem, kiedy b璠 powtarza, pewnie dopiero w przysz造m roku

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-10-07 o 15:45
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-07, 15:44   #321
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
no wiesz, klapa nie klapa, ja tam z kativy bylam przecie zadowolona, ale jak mia豉 alfaparf to to mysl, 瞠 b璠zie podobne. Do tego kosztu, pami皻aj, 瞠 musisz mie to serum kerapro to juz tak tanio nie wychodzi.

Po prostu po kativie super efekt bedzie do miesi帷a, a p騧niej musisz macha z od篡wianiem, olejowaniem itd. no i serum.
Moje zdj璚ia po ponad 5 miesi帷ach kativy wklei豉m to sobie popatrz, czy Ci to odpowiada. Masz tam zdj璚ia przed kativ, po kativie, przed inoarem (a 5 miesi璚y po kativie) i po inoarze.

Powiem tak: je郵i rozwa瘸sz czy kativa czy encanto - to encanto, je郵i tylko uwa瘸sz, 瞠 dasz rad w tym smrodzie, p豉czu i umieraniu wytrzyma....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-10-07, 16:18   #322
berims
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Kurcze, teraz si obawiam, 瞠 z moimi w這sami stanie si to samo co z w這sami Juuustyny... Nie wiem czy ryzykowa. A tak troszk z innej beczki, my郵icie, 瞠 proste w這sy wysmukl okr庵陰 buzi? Od zawsze buzie mam pyzat...
berims jest offline  
Stary 2014-10-07, 16:30   #323
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez berims Poka wiadomo嗆
Kurcze, teraz si obawiam, 瞠 z moimi w這sami stanie si to samo co z w這sami Juuustyny... Nie wiem czy ryzykowa. A tak troszk z innej beczki, my郵icie, 瞠 proste w這sy wysmukl okr庵陰 buzi? Od zawsze buzie mam pyzat...
to zale篡 od wielu rzeczy, ja co prawda jestem kwadratem, wi璚 mam troch trudniej, ale jak zrobi przedzia貫k na 鈔odku to twarz wydaje si mniejsza. Niestety nie ka盥emu taki przedzia貫k pasuje poza tym jeszcze dochodzi do tego d逝go嗆 wlos闚 i jak s obci皻e nie ka盥e ci璚ie wysmukla buzi

Mo瞠 wyprostuj w這sy prostownic i zobacz, jak wygl康asz tak chyba najpro軼iej sprawdzi, czy z takimi w這sami jak masz b璠zie ok
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-07, 16:44   #324
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
no wiesz, klapa nie klapa, ja tam z kativy bylam przecie zadowolona, ale jak mia豉 alfaparf to to mysl, 瞠 b璠zie podobne. Do tego kosztu, pami皻aj, 瞠 musisz mie to serum kerapro to juz tak tanio nie wychodzi.

Po prostu po kativie super efekt bedzie do miesi帷a, a p騧niej musisz macha z od篡wianiem, olejowaniem itd. no i serum.
Moje zdj璚ia po ponad 5 miesi帷ach kativy wklei豉m to sobie popatrz, czy Ci to odpowiada. Masz tam zdj璚ia przed kativ, po kativie, przed inoarem (a 5 miesi璚y po kativie) i po inoarze.

Powiem tak: je郵i rozwa瘸sz czy kativa czy encanto - to encanto, je郵i tylko uwa瘸sz, 瞠 dasz rad w tym smrodzie, p豉czu i umieraniu wytrzyma....
No jakbym robi豉 kerapro to potem intensywna pielegnacja i serum dokupi fakt macie racje kochane
Dam rade ! tylko mam ma陰 豉zienke, ale zawsze mozna zrobic na balkonie u cioci tylko, 瞠 ona troszke ma co z g這w i pewnie 幢e by mi zrobi豉 ale damy rade

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-10-07, 19:59   #325
enka999
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 942
Wpisy w blogu: 2

hej
ja w豉snie mocno zastanawiam si nad keratynowym prostowaniem w豉軼iwie to ju wstepnie jestem um闚iona ze swoj fryzjerk

mam w這sy cienkie, zniszczone, pusza si ogromnie. Chcia豉bym je wyprostowa od ucha w d馧, bo po ca趾owitym wygl康a豉bym jak zmok造 pies ale i tak mimo to boj si, 瞠 nie b璠 mia豉 kompletnie obj皻o軼i... Mia豉 kt鏎a z Was robione prostowanie od po這wy? Du穎 ci篹sze by造 w這sy po? Jak w og鏊e radzicie sobie ze stylizacj po zabiegu?

W這somaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2014-10-07, 20:50   #326
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Cze嗆 dziewczyny :-D
W pi徠ek robi豉m z c鏎k Cocochoco. Ona zwyk貫, ja pure. W這sy s fajne, bardzo gladkie i mi瘯kie, nie idealnie proste, ale mo積a zostawi bez 瘸dnych operacji i pozwoli im wyschn望 naturalnie i si nie pusz. To du瘸 ulga. Moje niestety s bardzo cienkie, jeszcze do tego wycieniowane. Ale i tak wol to, ni ten puch wcze郾iej.
chickencrazy jest offline  
Stary 2014-10-08, 16:13   #327
karolajn91
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 029

Cytat:
Witajcie dziewczyny
tez jestem 6 mies po zabiegu a w這sy r騜ni si tylko tym, 瞠 s puszyste, a nie ulizane jak zaraz po zrobieniu i od spodu wida mi odrost ale akurat by豉bym zadowolona jakby keratyna nigdy si nie wyp逝ka豉

karolajn91 jest offline  
Stary 2014-10-09, 09:44   #328
telimena878
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 274

dziewczyny mia豉m 3 razy Encanto ost.jakies 8 miesi璚y temu .Sama kupuje produkt i place fryzjerce za zrobienie.
Je郵i chodzi o pozytywne apsekty Encanto :

w這sy si lawo rozczesuj z czym zawsze mia豉m najwi瘯szy problem
zdecydowanie szybciej rosn -pewnie dlatego ze nie wyrywam ich i nie musze tak szarpa szczotk

nie lubie natomiast uczucia tego przyklapni璚ia .U mnie keratyna utrzymuje si g鏎a 2 miesi帷e.

Zrobilam sobie przerw poniewa nie chcia豉m mie na lato "przylizanych w這s闚" a teraz po prostu w軼ieklica mnie bierzeprzy rozczesywaniu bo zapuszczam -a wlosy s do takiego stopnia popl徠ane 瞠 wyrywam ich setki ...i przestaly rosn望/

Mam pytanie czy kto m鏬豚y mi poleci wiarygodnego sprzedawc na allegro? i nigdy nie wiem ile kosmetyku uzy przy w這sach o d逝go軼i do 這patek ?(kiedy fryzjerka wylala mi ok 90ml i by造 za mocno przetluszone) ile wy jednorazowo zu篡wacie preparatu na taka dlugo軼 w這s闚? b璠 wdzieczna za odpowiedz
telimena878 jest offline  
Stary 2014-10-09, 11:19   #329
Miluchova
Zadomowienie

seol_aip, Alicja_Style
Mozesz zawsze zrobic od ucha w dol - nie b璠zie prZyklapu. Ja zu篡wam 60-80ml, ostatnio rekordzistk by豉 prawie 120 na w這sy lekko za ramiona jak fryzjerka zu篡wa豉 90, to tyle powinna kupi. Jak dasz mniej preparatu, to mo瞠s spali w這sy. Jak dasz "na styk" to efekt b璠zie taki sam jak przy du瞠j ilo軼i, a 豉two jest na這篡 za ma這, wi璚 nie ma co oszcz璠za

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-09, 12:26   #330
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez telimena878 Poka wiadomo嗆
dziewczyny mia豉m 3 razy Encanto ost.jakies 8 miesi璚y temu .Sama kupuje produkt i place fryzjerce za zrobienie.
Je郵i chodzi o pozytywne apsekty Encanto :

w這sy si lawo rozczesuj z czym zawsze mia豉m najwi瘯szy problem
zdecydowanie szybciej rosn -pewnie dlatego ze nie wyrywam ich i nie musze tak szarpa szczotk

nie lubie natomiast uczucia tego przyklapni璚ia .U mnie keratyna utrzymuje si g鏎a 2 miesi帷e.

Zrobilam sobie przerw poniewa nie chcia豉m mie na lato "przylizanych w這s闚" a teraz po prostu w軼ieklica mnie bierzeprzy rozczesywaniu bo zapuszczam -a wlosy s do takiego stopnia popl徠ane 瞠 wyrywam ich setki ...i przestaly rosn望/

Mam pytanie czy kto m鏬豚y mi poleci wiarygodnego sprzedawc na allegro? i nigdy nie wiem ile kosmetyku uzy przy w這sach o d逝go軼i do 這patek ?(kiedy fryzjerka wylala mi ok 90ml i by造 za mocno przetluszone) ile wy jednorazowo zu篡wacie preparatu na taka dlugo軼 w這s闚? b璠 wdzieczna za odpowiedz
O dobry pomys aby popyta fryzjer闚 czy by nie zrobili

Nie u篡wamy cukru
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.