Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-09-25, 15:18   #3301
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, zrobi豉m w 鈔od ten alfaparf alta moda z olejkiem lnianym. NIE POLECAM, doda豉m do niego keratyny, ale efekt bardzo s豉by, szkoda czasu. Produktu jest du穎, bo 95 ml, nie 鄉ierdzi, chocia nuta zapachowa jest uci捫liwa, md豉, ale nie toksyczna. Mam wra瞠nie, 瞠 nawet zepsu豉m i spali豉m sobie w這sy, s szorstkie, nie s lej帷e, nie rozczesuj si tak, jak po innych keratynach, nie ma przylizu (to jedyny plus, ale to 鈍iadczy te, 瞠 鈔odek jest s豉by) jestem niezadowolona.
kasza80 jest offline  
Stary 2015-09-25, 15:34   #3302
chuije
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Te my郵a豉m o czym s豉bszym od Encanto, ale za du穎 jest rozczarowa, 瞠 jednak efekt jest zbyt s豉by. Szkoda kasy. Moja znajoma nie ma kr璚onych w這s闚 ani jakiego siana, ja r闚nie, a zrobi Encanto i efekt trzyma si nawet rok u篡waj帷 codziennie szamponu jajecznego za 2 z z Tesco, a w這sy jak marzenie.

Edytowane przez chuije
Czas edycji: 2015-09-25 o 19:16
chuije jest offline  
Stary 2015-09-25, 15:39   #3303
SylwCia9114
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118

W這ski rozja郾iane wi璚ej keratyny wci庵aj - bo maj otwarte pory przez co wi璚ej pij preparat闚 do w這s闚, tak瞠 keratyny. Ciemne w這sy z kolei mniej potrzebuj jej.
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-09-26, 21:54   #3304
CarmeLatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

Czy kto co o tym wie?

http://www.ebay.pl/itm/Selective-Ker...item3aafef029e
Stary 2015-09-27, 10:10   #3305
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Bardzo prosz o wypowiedzenie si dziewczyn, kt鏎e robi造 sobie encanto metod mieszan, bo szuka豉m i nie mog豉m znale潭 :/ a tak mia豉bym wszystko w jednym miejscu. Prosz chocia o jedno zdanie na ten temat. Ja nadal si czaj bo si boj, 瞠 nie starczy mi keratyny :/ i pomy郵a豉m o metodzie mieszanej..
czy to bedzie Tw鎩 pierwszy zabieg?
jakiego rodzaju masz w這sy, g瘰te, mocno/ s豉bo kr璚one, dok康 si璕aj?

ja wielokrotnie robi豉m zabieg na swoich w這sach, najlepszy efekt osi庵n窸am za pierwszym razem, wszystko robi豉m tak jak by這 w instrukcji, mia豉m ciemne, niefarbowane w這sy. prawd jest to, co napisa豉 dziewczyna gdzie tam wy瞠j - rozja郾iane w這sy potrzebuj wi璚ej keratyny, wi璚 to r闚nie we pod uwag.

metoda mieszana.. taka sobie.. fajne, bo kr鏒sza, ale dla mnie efekt nie utrzymuje si tak samo d逝go. w這sy s nieco inne ni wtedy, gdy robisz metod normaln. w這sy s wyg豉dzone, nie kr璚 si, ale nie s lej帷e, sypkie (bynajmniej u mnie, ale powtarzam - moje w這sy s bardzo grube, naturalnie kr璚one - nie afro, ale grube, du瞠 loki)

nie wiem, niekt鏎e dziewczyny chwal, ja 鈔ednio. korzystam z niej (czasami), bo nienawidz tego smrodu, dla mnie jest paskudny i zale篡 mi na ograniczeniu czasu wdychania go.

ostatnio robi豉m metod mieszan, bo zam闚i豉m zbyt ma造 pakiet, musz powt鏎zy zabieg, a nie min窸y nawet 3 miesi帷e.

Radzi豉bym dom闚i sobie preparat i robi normalnie :P
Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Poka wiadomo嗆
hmmmm ciekawe ciekawe , kusz帷e stosowa豉m kosmetyki marki selective i by豉m zadowolona. ale ja chyba pozostan wierna encanto :P

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
W sumie to te du穎 zale篡 od miejscowo軼i, d逝go軼i i g瘰to軼i w這s闚 no i do鈍iadczenia. Ja mam cienkie w這sy lekko za ramiona i p豉ci豉m u fryzjerki za zabieg 230z a efekt by niesamowity i d逝gi wi璚 my郵, 瞠 to na prawd tanio. Teraz kpi豉m sama keratyn za 90z a m捫 zrobi mi za darmo. Dlatego napisa豉m tak kwot, kt鏎 bym da豉 za moje w這sy oczywi軼ie ze swoj keratyn, bo je郵i bym mia豉 p豉ci 150z plus 90 keratyna to wola豉bym ju i嗆 do fryzjera i mie pewno嗆 瞠 b璠zie wszystko ok p.s. u mnie strzy瞠nie kosztuje 25z
ok znalaz豉m :P to jak masz cienkie w這sy, r鏏 metod mieszan

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-09-27, 12:13   #3306
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Cytat:
Napisane przez chuije Poka wiadomo嗆
No i zam闚i豉m w ko鎍u fryzjerk tanio na na這瞠nie mi z dojazdem do domu. Nie mia豉 nic przeciwko, 瞠 mam ze sob sw鎩 zam闚iony zestaw i nie pyta豉 ile mam ml i jak d逝go嗆 w這s闚, czyli nie ma sensu a tak panikowa. Pyta豉 tylko czy mam rozja郾iane w這sy i si ucieszy豉, 瞠 nie. Czyli znakiem tego na ja郾iejszych w這sach mo瞠 nie wyj嗆 tak jak na ciemnych. Sama widzia豉m tu par fotek i na necie i musz przyzna, 瞠 na ciemniejszych w這sach efekt jest niczym tafla.

Jak masz zdrowe w這sy i l郾i帷e przed to Ci wyjdzie tafla. W這sy rozja郾ione s zwykle troch bardziej zniszczone, ale efekt prostych w這s闚 wyjdzie tak samo jak na ciemnych.
Stary 2015-09-27, 16:22   #3307
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Ja mam tafle na rozjasnianych i zniszczonych

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2015-09-27, 18:59   #3308
Dusiia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179

Czy je郵i raz mi nie wysz這 prostowanie to znaczy ze to wina moich w這s闚 i juz nie ma sensu wi璚ej tego robi bo zn闚 wyjdzie tak samo? Efekt si u mnie utrzyma mo瞠 3 dni. Min窸y 2 tyg a ja po spaniu mam wlosy jeszcze bardziej kr璚one ni przed zabiegiem...
A raczej pogniecione..

Edytowane przez Dusiia
Czas edycji: 2015-09-27 o 19:00
Dusiia jest offline  
Stary 2015-09-27, 19:17   #3309
chuije
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Encanto ci nie wysz這? Brzmi niemo磧iwie... Nie straszcie mnie, bo jutro b璠 mia豉 robione i oczekuj super efektu wracaj帷 na uczelni.
chuije jest offline  
Stary 2015-09-27, 20:07   #3310
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Cytat:
Napisane przez chuije Poka wiadomo嗆
Encanto ci nie wysz這? Brzmi niemo磧iwie... Nie straszcie mnie, bo jutro b璠 mia豉 robione i oczekuj super efektu wracaj帷 na uczelni.
Ja robi豉m we wtorek i mi wysz這 super. Te chcia豉m mie fajne na powr鏒 na uczelnie i b璠 mia豉 Jestem zadowolona bardzo.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-27, 21:15   #3311
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka wiadomo嗆
Czy je郵i raz mi nie wysz這 prostowanie to znaczy ze to wina moich w這s闚 i juz nie ma sensu wi璚ej tego robi bo zn闚 wyjdzie tak samo? Efekt si u mnie utrzyma mo瞠 3 dni. Min窸y 2 tyg a ja po spaniu mam wlosy jeszcze bardziej kr璚one ni przed zabiegiem...
A raczej pogniecione..

Wiadomo 瞠 w這sy mog si odksztalcic przez noc.
Stary 2015-09-28, 16:28   #3312
Dusiia
Zadomowienie

Ale tak odksztalconych czy pogniecionych nigdy w 篡ciu po wyj軼iu z 堯磬a jak nie mia豉m. Do tego strasznie szybko si przetluszxczaja
Stary 2015-09-28, 16:29   #3313
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy ktoras z was jest posiadaczka kreconych wlosow i odstawi豉 keratyne ? Czuje sie jakbym by豉 zap皻lona nie wiem jak mam odstawi keratyne jak nie bede ponawia zabiegu to odrost jest kr璚ony a d逝go嗆 prosta lub nieco powyginana, kiedy uda這 mi do wytrzyma 1,5 roku bez keratyny ale w這sy nie kr璚i造 sie tylko falowaly i brzydko sie uk豉da造 nie da這 sie ich nosi nie wystylizowanych .

Czy jest taki zabieg nie prostujacy a wyg豉dzaj帷y nawil瘸j帷y? Kiedy by這 x tenso ale nie by這 o tym pochlebnych opinii

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2015-09-28 o 18:15
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2015-09-28, 21:52   #3314
magrat16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 743

W za陰czeniu efekty po cocochoco, robi豉m w czwartek, nak豉da豉m samodzielnie, wi璚 ba豉m si jak wyjdzie. Na zdj璚iu w這sy tu przed zabiegiem, tu po i 2,5 dnia po, po myciu i samodzielnym wyschni璚iu bez modelowania
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg por闚nanie.jpg (71,1 KB, 80 za豉dowa)
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2015-09-28, 23:06   #3315
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka wiadomo嗆
czy to bedzie Tw鎩 pierwszy zabieg?
jakiego rodzaju masz w這sy, g瘰te, mocno/ s豉bo kr璚one, dok康 si璕aj?

ja wielokrotnie robi豉m zabieg na swoich w這sach, najlepszy efekt osi庵n窸am za pierwszym razem, wszystko robi豉m tak jak by這 w instrukcji, mia豉m ciemne, niefarbowane w這sy. prawd jest to, co napisa豉 dziewczyna gdzie tam wy瞠j - rozja郾iane w這sy potrzebuj wi璚ej keratyny, wi璚 to r闚nie we pod uwag.

metoda mieszana.. taka sobie.. fajne, bo kr鏒sza, ale dla mnie efekt nie utrzymuje si tak samo d逝go. w這sy s nieco inne ni wtedy, gdy robisz metod normaln. w這sy s wyg豉dzone, nie kr璚 si, ale nie s lej帷e, sypkie (bynajmniej u mnie, ale powtarzam - moje w這sy s bardzo grube, naturalnie kr璚one - nie afro, ale grube, du瞠 loki)

nie wiem, niekt鏎e dziewczyny chwal, ja 鈔ednio. korzystam z niej (czasami), bo nienawidz tego smrodu, dla mnie jest paskudny i zale篡 mi na ograniczeniu czasu wdychania go.

ostatnio robi豉m metod mieszan, bo zam闚i豉m zbyt ma造 pakiet, musz powt鏎zy zabieg, a nie min窸y nawet 3 miesi帷e.

Radzi豉bym dom闚i sobie preparat i robi normalnie :P

hmmmm ciekawe ciekawe , kusz帷e stosowa豉m kosmetyki marki selective i by豉m zadowolona. ale ja chyba pozostan wierna encanto :P

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

ok znalaz豉m :P to jak masz cienkie w這sy, r鏏 metod mieszan
Dzi瘯uj za odpowied Szczerze m闚i帷 najch皻niej zrobi豉bym metod normaln, ale mam tylko 50ml keratyny i obawiam si, 瞠 mi nie starczy Popatrz jeszcze mo瞠 dom闚i sobie jeszcze 50ml bo zale篡 mi na d逝窺zym efekcie.
Stary 2015-09-29, 11:00   #3316
Olifka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

Hej Dziewczyny,

czy moglybyscie mnie odeslac do informacjji o tym jak zrobic zabieg prostowania w domu? Bo niebardzo wiem w ktorej czesci szukac
Przepraszam, ze zawracam glowe i z gory dziekuje
Olifka jest offline  
Stary 2015-09-29, 11:01   #3317
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olifka Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny,

czy moglybyscie mnie odeslac do informacjji o tym jak zrobic zabieg prostowania w domu? Bo niebardzo wiem w ktorej czesci szukac
Ja dosta豉m instrukcje od u篡tkownika z allegro, od kt鏎ego kupi豉m preparat.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-29, 11:06   #3318
Olifka
Raczkowanie

Dziekuje za odpowiedz Sandrek ja mieszkam w UK wiec tu bede zamawiac jesli sie zdecyduje.
Myslalam raczej o Waszych poradach, spostrzezeniach itd, podejrzewam ze istnieje jakis zbiorczy watek lub post tylko nie wiem gdzie szukac
Olifka jest offline  
Stary 2015-09-29, 11:08   #3319
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje za odpowiedz Sandrek ja mieszkam w UK wiec tu bede zamawiac jesli sie zdecyduje.
Myslalam raczej o Waszych poradach, spostrzezeniach itd, podejrzewam ze istnieje jakis zbiorczy watek lub post tylko nie wiem gdzie szukac
B璠 nied逝go opisywa swoje spostrze瞠nia na blogu u jednej dziewczyny. Jak chcesz to mog Ci na pw wyja郾i
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-29, 11:12   #3320
Olifka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
B璠 nied逝go opisywa swoje spostrze瞠nia na blogu u jednej dziewczyny. Jak chcesz to mog Ci na pw wyja郾i
Pewnie, bede bardzo wdzieczna za wiadomosc i wszelkie rady bo troche sie boje za to zabrac
Olifka jest offline  
Stary 2015-09-29, 11:31   #3321
sandrek
Zakorzenienie

Zabieram si za pisanie.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-29, 15:04   #3322
Olifka
Raczkowanie

Cytat:
Zabieram si za pisanie.
Dzieki wielkie Sandrek
Wlasnie zamowilam moj zestaw, mysle ze w piatek poprosze kolezanke zeby mi zrobila a jesli nie ona to mojego faceta zatrudnie do tego
Moze ktoras z dziewczyn uzywala tego zestawu z amazon.co.uk? http://www.amazon.co.uk/product-revi...s&pageNumber=3
Ma ok 800 pozytywnych opinii, przez ktore wlasnie probuje przebrnac, ale jesli ktoras z Was miala z nim do czynienia to chetnie poznam Wasze opinie
Olifka jest offline  
Stary 2015-09-29, 19:36   #3323
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka wiadomo嗆
Ale tak odksztalconych czy pogniecionych nigdy w 篡ciu po wyj軼iu z 堯磬a jak nie mia豉m. Do tego strasznie szybko si przetluszxczaja
Hmmmmmmm a jakie sa w dotyku
To ze sie przetluszczaja to git, swiadczyloby o tym ze dobrze przeprowadzilas zabieg. Przetluszczanie minie. Co do wygietych wlosow - czy jak rano umyjesz i wysuszysz wlosy jest ok,sa proste gladkie i lejace?
Cytat:
Napisane przez magrat16 Poka wiadomo嗆
W za陰czeniu efekty po cocochoco, robi豉m w czwartek, nak豉da豉m samodzielnie, wi璚 ba豉m si jak wyjdzie. Na zdj璚iu w這sy tu przed zabiegiem, tu po i 2,5 dnia po, po myciu i samodzielnym wyschni璚iu bez modelowania
Piekne, ladny masz kolor oraz gratuluje dlugosci. Masz jakis patent na.zapuszczenie? :p
Nie suszysz suszarka? Powiem wam ze ja sie z moja suszatka nie rozstaje :p z reguly nie daje im wysychac samym. Mam wrazenie ze w ten sposob dluzej utrzymuje mi sie efekt. :p
Cytat:
Dzi瘯uj za odpowied Szczerze m闚i帷 najch皻niej zrobi豉bym metod normaln, ale mam tylko 50ml keratyny i obawiam si, 瞠 mi nie starczy Popatrz jeszcze mo瞠 dom闚i sobie jeszcze 50ml bo zale篡 mi na d逝窺zym efekcie.
no,najlepiej sobie domow ja nienawidze placic za przesylke, co dopiero dwukrotnie :p nawet jesli to pare groszy,nie znosze i juz. :P napewno nie oszczedzaj na keratynie . Dlatego jesli chcesz robic standardowy zabieg domow zestaw. Rob jak.najszybciej
Cytat:
Hej Dziewczyny,

Yyy caly ten watek oraz poprzednie czesci sa temu poswiecone, przejrzyj, jest mnostwo.metod, opinii oraz wszystko jest dokladnie opisane. Milej lektury :p

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-09-30, 08:34   #3324
SylwCia9114
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118

Cytat:
Pewnie, bede bardzo wdzieczna za wiadomosc i wszelkie rady bo troche sie boje za to zabrac

Encanto b璠ziesz robi豉? Jak tak to mog Ci skan swojej instrukcji od encanto wys豉 na mail, tylko mi go na priv napisz Wr鏂 do domu z pracy to mog podes豉.
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-09-30, 11:25   #3325
Olifka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka wiadomo嗆
Encanto b璠ziesz robi豉? Jak tak to mog Ci skan swojej instrukcji od encanto wys豉 na mail, tylko mi go na priv napisz Wr鏂 do domu z pracy to mog podes豉.
Dziekuje bardzo SylwCia, ale bede robic jakas brazylijska keratyne dostepna tutaj w uk Instrukcja bedzie dolaczona do opakowania takze zrobie zgodnie z nia a zanim dostane przesylke to bede czytac to forum bo rzeczywiscie jest pelne informacji
A Dzieczyny powiedzcie jak wlosy wygladaja w ciagu tych 3 dni bez mycia? Jest dramat? Bo to mnie przeraza najbardziej
Normalnie wlosy myje codziennie rano, zabieg chce zrobic w piatek wieczorem jesli mi paczka przyjdzie i mam plan zamkniecia sie w domu na caly weekend ale w poniedz trzeba isc do pracy i boje sie ze bedzie masakra

Edytowane przez Olifka
Czas edycji: 2015-09-30 o 11:28
Olifka jest offline  
Stary 2015-09-30, 12:50   #3326
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje bardzo SylwCia, ale bede robic jakas brazylijska keratyne dostepna tutaj w uk Instrukcja bedzie dolaczona do opakowania takze zrobie zgodnie z nia a zanim dostane przesylke to bede czytac to forum bo rzeczywiscie jest pelne informacji
A Dzieczyny powiedzcie jak wlosy wygladaja w ciagu tych 3 dni bez mycia? Jest dramat? Bo to mnie przeraza najbardziej
Normalnie wlosy myje codziennie rano, zabieg chce zrobic w piatek wieczorem jesli mi paczka przyjdzie i mam plan zamkniecia sie w domu na caly weekend ale w poniedz trzeba isc do pracy i boje sie ze bedzie masakra
Nie musisz ich d逝go trzyma. U mnie na instrukcji by這 napisane, 瞠 nie ma przeciwwskaza do mycia. Ja myje co dwa dni i w豉郾ie po up造wie tego czasu w這sy by造 bardzo t逝ste. No i bardzo przyklapniete. Do tego nieprzyjemnie pachnia造.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-30, 14:05   #3327
Olifka
Raczkowanie

Cytat:
Nie musisz ich d逝go trzyma. U mnie na instrukcji by這 napisane, 瞠 nie ma przeciwwskaza do mycia. Ja myje co dwa dni i w豉郾ie po up造wie tego czasu w這sy by造 bardzo t逝ste. No i bardzo przyklapniete. Do tego nieprzyjemnie pachnia造.
W instrukcji preparatu ktorego bede uzywac jest napisane ze bezwzglednie trzeba 3 dnie nie myc
Olifka jest offline  
Stary 2015-09-30, 14:38   #3328
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
W instrukcji preparatu ktorego bede uzywac jest napisane ze bezwzglednie trzeba 3 dnie nie myc
To zr鏏 w takie dni, 瞠by mia豉 mo磧iwo嗆 siedzenia w domu, zw豉szcza tego ostatniego, trzeciego dnia.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-09-30, 21:05   #3329
Dusiia
Zadomowienie

Olifka przeciez wszystko masz na google czy nawet na youtube
Stary 2015-09-30, 23:15   #3330
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
jest dramat, serio :P zw豉szcza jak myjesz codziennie, co musi oznacza, 瞠 masz w這sy przet逝szczaj帷e si, preparat Ci to spot璕uje. dlatego ja wol encanto, mo積a my par h po wykonaniu zabiegu. raz zdecydowalam sie na preparat, przy ktorym trzeba 3 dni nie myc glowy, masakra juz kolejnego dnia jest slabo, najlepiej wiec wykonac sobie zabieg w czwartek, w piatek wyglada sie w miare ok, ale sobota i niedziela to juz trolling z tlustymi wlosami takze zakladajac, ze ktos ma wolne weekendy polecam wykonanie takiego zabiegu w czwartkowe popoludnie :P

(nie zebym zniechecala, prostuj koniecznie, wytrzymasz te 3 dni i bedzie git )

aniabaniaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.