Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-09-25, 16:18   #3301
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, zrobi³am w ¶rodê ten alfaparf alta moda z olejkiem lnianym. NIE POLECAM, doda³am do niego keratyny, ale efekt bardzo s³aby, szkoda czasu. Produktu jest du¿o, bo 95 ml, nie ¶mierdzi, chocia¿ nuta zapachowa jest uci±¿liwa, md³a, ale nie toksyczna. Mam wra¿enie, ¿e nawet zepsu³am i spali³am sobie w³osy, s± szorstkie, nie s± lej±ce, nie rozczesuj± siê tak, jak po innych keratynach, nie ma przylizu (to jedyny plus, ale to ¶wiadczy te¿, ¿e ¶rodek jest s³aby) jestem niezadowolona.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-25, 16:34   #3302
chuije
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Te¿ my¶la³am o czym¶ s³abszym od Encanto, ale za du¿o jest rozczarowañ, ¿e jednak efekt jest zbyt s³aby. Szkoda kasy. Moja znajoma nie ma krêconych w³osów ani jakiego¶ siana, ja równie¿, a zrobi Encanto i efekt trzyma siê nawet rok u¿ywaj±c codziennie szamponu jajecznego za 2 z³ z Tesco, a w³osy jak marzenie.

Edytowane przez chuije
Czas edycji: 2015-09-25 o 20:16
chuije jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-25, 16:39   #3303
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³oski rozja¶niane wiêcej keratyny wci±gaj± - bo maj± otwarte pory przez co wiêcej pij± preparatów do w³osów, tak¿e keratyny. Ciemne w³osy z kolei mniej potrzebuj± jej.
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-26, 22:54   #3304
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy kto¶ co¶ o tym wie?

http://www.ebay.pl/itm/Selective-Ker...item3aafef029e
CarmeLatte jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-27, 11:10   #3305
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo proszê o wypowiedzenie siê dziewczyn, które robi³y sobie encanto metod± mieszan±, bo szuka³am i nie mog³am znale¼æ :/ a tak mia³abym wszystko w jednym miejscu. Proszê chocia¿ o jedno zdanie na ten temat. Ja nadal siê czajê bo siê bojê, ¿e nie starczy mi keratyny :/ i pomy¶la³am o metodzie mieszanej..
czy to bedzie Twój pierwszy zabieg?
jakiego rodzaju masz w³osy, gêste, mocno/ s³abo krêcone, dok±d siêgaj±?

ja wielokrotnie robi³am zabieg na swoich w³osach, najlepszy efekt osi±gnê³am za pierwszym razem, wszystko robi³am tak jak by³o w instrukcji, mia³am ciemne, niefarbowane w³osy. prawd± jest to, co napisa³a dziewczyna gdzie¶ tam wy¿ej - rozja¶niane w³osy potrzebuj± wiêcej keratyny, wiêc to równie¿ we¼ pod uwagê.

metoda mieszana.. taka sobie.. fajne, bo krótsza, ale dla mnie efekt nie utrzymuje siê tak samo d³ugo. w³osy s± nieco inne ni¿ wtedy, gdy robisz metod± normaln±. w³osy s± wyg³adzone, nie krêc± siê, ale nie s± lej±ce, sypkie (bynajmniej u mnie, ale powtarzam - moje w³osy s± bardzo grube, naturalnie krêcone - nie afro, ale grube, du¿e loki)

nie wiem, niektóre dziewczyny chwal±, ja ¶rednio. korzystam z niej (czasami), bo nienawidzê tego smrodu, dla mnie jest paskudny i zale¿y mi na ograniczeniu czasu wdychania go.

ostatnio robi³am metod± mieszan±, bo zamówi³am zbyt ma³y pakiet, muszê powtórzyæ zabieg, a nie minê³y nawet 3 miesi±ce.

Radzi³abym domówiæ sobie preparat i robiæ normalnie :P
Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Poka¿ wiadomo¶æ
hmmmm ciekawe ciekawe , kusz±ce stosowa³am kosmetyki marki selective i by³am zadowolona. ale ja chyba pozostanê wierna encanto :P

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie to te¿ du¿o zale¿y od miejscowo¶ci, d³ugo¶ci i gêsto¶ci w³osów no i do¶wiadczenia. Ja mam cienkie w³osy lekko za ramiona i p³aci³am u fryzjerki za zabieg 230z³ a efekt by³ niesamowity i d³ugi wiêc my¶lê, ¿e to na prawdê tanio. Teraz kpi³am sama keratynê za 90z³ a m±¿ zrobi mi za darmo. Dlatego napisa³am tak± kwotê, któr± bym da³a za moje w³osy oczywi¶cie ze swoj± keratyn±, bo je¶li bym mia³a p³aciæ 150z³ plus 90 keratyna to wola³abym ju¿ i¶æ do fryzjera i mieæ pewno¶æ ¿e bêdzie wszystko ok p.s. u mnie strzy¿enie kosztuje 25z³
ok znalaz³am :P to jak masz cienkie w³osy, rób metod± mieszan±
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-27, 13:13   #3306
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez chuije Poka¿ wiadomo¶æ
No i zamówi³am w koñcu fryzjerkê tanio na na³o¿enie mi z dojazdem do domu. Nie mia³a nic przeciwko, ¿e mam ze sob± swój zamówiony zestaw i nie pyta³a ile mam ml i jak± d³ugo¶æ w³osów, czyli nie ma sensu a¿ tak panikowaæ. Pyta³a tylko czy mam rozja¶niane w³osy i siê ucieszy³a, ¿e nie. Czyli znakiem tego na ja¶niejszych w³osach mo¿e nie wyj¶æ tak jak na ciemnych. Sama widzia³am tu parê fotek i na necie i muszê przyznaæ, ¿e na ciemniejszych w³osach efekt jest niczym tafla.

Jak masz zdrowe w³osy i l¶ni±ce przed to Ci wyjdzie tafla. W³osy rozja¶nione s± zwykle trochê bardziej zniszczone, ale efekt prostych w³osów wyjdzie tak samo jak na ciemnych.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-27, 17:22   #3307
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja mam tafle na rozjasnianych i zniszczonych


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 19:59   #3308
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy je¶li raz mi nie wysz³o prostowanie to znaczy ze to wina moich w³osów i juz nie ma sensu wiêcej tego robiæ bo znów wyjdzie tak samo? Efekt siê u mnie utrzyma³ mo¿e 3 dni. Minê³y 2 tyg a ja po spaniu mam wlosy jeszcze bardziej krêcone ni¿ przed zabiegiem...
A raczej pogniecione..
__________________
81 -> 70 -> 60 kg

Edytowane przez Dusiia
Czas edycji: 2015-09-27 o 20:00
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:17   #3309
chuije
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Encanto ci nie wysz³o? Brzmi niemo¿liwie... Nie straszcie mnie, bo jutro bêdê mia³a robione i oczekujê super efektu wracaj±c na uczelniê.
chuije jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-27, 21:07   #3310
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez chuije Poka¿ wiadomo¶æ
Encanto ci nie wysz³o? Brzmi niemo¿liwie... Nie straszcie mnie, bo jutro bêdê mia³a robione i oczekujê super efektu wracaj±c na uczelniê.
Ja robi³am we wtorek i mi wysz³o super. Te¿ chcia³am mieæ fajne na powrót na uczelnie i bêdê mia³a Jestem zadowolona bardzo.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-27, 22:15   #3311
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka¿ wiadomo¶æ
Czy je¶li raz mi nie wysz³o prostowanie to znaczy ze to wina moich w³osów i juz nie ma sensu wiêcej tego robiæ bo znów wyjdzie tak samo? Efekt siê u mnie utrzyma³ mo¿e 3 dni. Minê³y 2 tyg a ja po spaniu mam wlosy jeszcze bardziej krêcone ni¿ przed zabiegiem...
A raczej pogniecione..

Wiadomo ¿e w³osy mog± siê odksztalcic przez noc.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 17:28   #3312
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ale tak odksztalconych czy pogniecionych nigdy w ¿yciu po wyj¶ciu z ³ó¿ka jak nie mia³am. Do tego strasznie szybko siê przetluszxczaja
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-28, 17:29   #3313
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy ktoras z was jest posiadaczka kreconych wlosow i odstawi³a keratyne ? Czuje sie jakbym by³a zapêtlona nie wiem jak mam odstawiæ keratyne jak nie bede ponawiaæ zabiegu to odrost jest krêcony a d³ugo¶æ prosta lub nieco powyginana, kiedy¶ uda³o mi do wytrzymaæ 1,5 roku bez keratyny ale w³osy nie krêci³y sie tylko falowaly i brzydko sie uk³ada³y nie da³o sie ich nosiæ nie wystylizowanych .


Czy jest taki zabieg nie prostujacy a wyg³adzaj±cy nawil¿aj±cy? Kiedy¶ by³o x tenso ale nie by³o o tym pochlebnych opinii

Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2015-09-28 o 19:15
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-28, 22:52   #3314
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomo¶ci: 3 770
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W za³±czeniu efekty po cocochoco, robi³am w czwartek, nak³ada³am samodzielnie, wiêc ba³am siê jak wyjdzie. Na zdjêciu w³osy tu¿ przed zabiegiem, tu¿ po i 2,5 dnia po, po myciu i samodzielnym wyschniêciu bez modelowania
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie.jpg (71,1 KB, 82 za³adowañ)
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczêdzaæ w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-29, 00:06   #3315
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
czy to bedzie Twój pierwszy zabieg?
jakiego rodzaju masz w³osy, gêste, mocno/ s³abo krêcone, dok±d siêgaj±?

ja wielokrotnie robi³am zabieg na swoich w³osach, najlepszy efekt osi±gnê³am za pierwszym razem, wszystko robi³am tak jak by³o w instrukcji, mia³am ciemne, niefarbowane w³osy. prawd± jest to, co napisa³a dziewczyna gdzie¶ tam wy¿ej - rozja¶niane w³osy potrzebuj± wiêcej keratyny, wiêc to równie¿ we¼ pod uwagê.

metoda mieszana.. taka sobie.. fajne, bo krótsza, ale dla mnie efekt nie utrzymuje siê tak samo d³ugo. w³osy s± nieco inne ni¿ wtedy, gdy robisz metod± normaln±. w³osy s± wyg³adzone, nie krêc± siê, ale nie s± lej±ce, sypkie (bynajmniej u mnie, ale powtarzam - moje w³osy s± bardzo grube, naturalnie krêcone - nie afro, ale grube, du¿e loki)

nie wiem, niektóre dziewczyny chwal±, ja ¶rednio. korzystam z niej (czasami), bo nienawidzê tego smrodu, dla mnie jest paskudny i zale¿y mi na ograniczeniu czasu wdychania go.

ostatnio robi³am metod± mieszan±, bo zamówi³am zbyt ma³y pakiet, muszê powtórzyæ zabieg, a nie minê³y nawet 3 miesi±ce.

Radzi³abym domówiæ sobie preparat i robiæ normalnie :P


hmmmm ciekawe ciekawe , kusz±ce stosowa³am kosmetyki marki selective i by³am zadowolona. ale ja chyba pozostanê wierna encanto :P

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



ok znalaz³am :P to jak masz cienkie w³osy, rób metod± mieszan±
Dziêkujê za odpowied¼ Szczerze mówi±c najchêtniej zrobi³abym metod± normaln±, ale mam tylko 50ml keratyny i obawiam siê, ¿e mi nie starczy Popatrzê jeszcze mo¿e domówiê sobie jeszcze 50ml bo zale¿y mi na d³u¿szym efekcie.
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-29, 12:00   #3316
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej Dziewczyny,

czy moglybyscie mnie odeslac do informacjji o tym jak zrobic zabieg prostowania w domu? Bo niebardzo wiem w ktorej czesci szukac
Przepraszam, ze zawracam glowe i z gory dziekuje
Olifka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-29, 12:01   #3317
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Olifka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny,

czy moglybyscie mnie odeslac do informacjji o tym jak zrobic zabieg prostowania w domu? Bo niebardzo wiem w ktorej czesci szukac
Przepraszam, ze zawracam glowe i z gory dziekuje
Ja dosta³am instrukcje od u¿ytkownika z allegro, od którego kupi³am preparat.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-29, 12:06   #3318
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziekuje za odpowiedz Sandrek ja mieszkam w UK wiec tu bede zamawiac jesli sie zdecyduje.
Myslalam raczej o Waszych poradach, spostrzezeniach itd, podejrzewam ze istnieje jakis zbiorczy watek lub post tylko nie wiem gdzie szukac
Olifka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-29, 12:08   #3319
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Olifka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje za odpowiedz Sandrek ja mieszkam w UK wiec tu bede zamawiac jesli sie zdecyduje.
Myslalam raczej o Waszych poradach, spostrzezeniach itd, podejrzewam ze istnieje jakis zbiorczy watek lub post tylko nie wiem gdzie szukac
Bêdê nied³ugo opisywaæ swoje spostrze¿enia na blogu u jednej dziewczyny. Jak chcesz to mogê Ci na pw wyja¶niæ
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 12:12   #3320
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Bêdê nied³ugo opisywaæ swoje spostrze¿enia na blogu u jednej dziewczyny. Jak chcesz to mogê Ci na pw wyja¶niæ
Pewnie, bede bardzo wdzieczna za wiadomosc i wszelkie rady bo troche sie boje za to zabrac
Olifka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-29, 12:31   #3321
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zabieram siê za pisanie.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:04   #3322
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Zabieram siê za pisanie.
Dzieki wielkie Sandrek
Wlasnie zamowilam moj zestaw, mysle ze w piatek poprosze kolezanke zeby mi zrobila a jesli nie ona to mojego faceta zatrudnie do tego
Moze ktoras z dziewczyn uzywala tego zestawu z amazon.co.uk? http://www.amazon.co.uk/product-revi...s&pageNumber=3
Ma ok 800 pozytywnych opinii, przez ktore wlasnie probuje przebrnac, ale jesli ktoras z Was miala z nim do czynienia to chetnie poznam Wasze opinie
Olifka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-29, 20:36   #3323
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka¿ wiadomo¶æ
Ale tak odksztalconych czy pogniecionych nigdy w ¿yciu po wyj¶ciu z ³ó¿ka jak nie mia³am. Do tego strasznie szybko siê przetluszxczaja
Hmmmmmmm a jakie sa w dotyku
To ze sie przetluszczaja to git, swiadczyloby o tym ze dobrze przeprowadzilas zabieg. Przetluszczanie minie. Co do wygietych wlosow - czy jak rano umyjesz i wysuszysz wlosy jest ok,sa proste gladkie i lejace?
Cytat:
Napisane przez magrat16 Poka¿ wiadomo¶æ
W za³±czeniu efekty po cocochoco, robi³am w czwartek, nak³ada³am samodzielnie, wiêc ba³am siê jak wyjdzie. Na zdjêciu w³osy tu¿ przed zabiegiem, tu¿ po i 2,5 dnia po, po myciu i samodzielnym wyschniêciu bez modelowania
Piekne, ladny masz kolor oraz gratuluje dlugosci. Masz jakis patent na.zapuszczenie? :p
Nie suszysz suszarka? Powiem wam ze ja sie z moja suszatka nie rozstaje :p z reguly nie daje im wysychac samym. Mam wrazenie ze w ten sposob dluzej utrzymuje mi sie efekt. :p
Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼ Szczerze mówi±c najchêtniej zrobi³abym metod± normaln±, ale mam tylko 50ml keratyny i obawiam siê, ¿e mi nie starczy Popatrzê jeszcze mo¿e domówiê sobie jeszcze 50ml bo zale¿y mi na d³u¿szym efekcie.
no,najlepiej sobie domow ja nienawidze placic za przesylke, co dopiero dwukrotnie :p nawet jesli to pare groszy,nie znosze i juz. :P napewno nie oszczedzaj na keratynie . Dlatego jesli chcesz robic standardowy zabieg domow zestaw. Rob jak.najszybciej
Cytat:
Napisane przez Olifka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny,

czy moglybyscie mnie odeslac do informacjji o tym jak zrobic zabieg prostowania w domu? Bo niebardzo wiem w ktorej czesci szukac
Przepraszam, ze zawracam glowe i z gory dziekuje
Yyy caly ten watek oraz poprzednie czesci sa temu poswiecone, przejrzyj, jest mnostwo.metod, opinii oraz wszystko jest dokladnie opisane. Milej lektury :p
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:34   #3324
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Olifka Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie, bede bardzo wdzieczna za wiadomosc i wszelkie rady bo troche sie boje za to zabrac

Encanto bêdziesz robi³a? Jak tak to mogê Ci skan swojej instrukcji od encanto wys³aæ na mail, tylko mi go na priv napisz Wrócê do domu z pracy to mogê podes³aæ.
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-30, 12:25   #3325
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Encanto bêdziesz robi³a? Jak tak to mogê Ci skan swojej instrukcji od encanto wys³aæ na mail, tylko mi go na priv napisz Wrócê do domu z pracy to mogê podes³aæ.
Dziekuje bardzo SylwCia, ale bede robic jakas brazylijska keratyne dostepna tutaj w uk Instrukcja bedzie dolaczona do opakowania takze zrobie zgodnie z nia a zanim dostane przesylke to bede czytac to forum bo rzeczywiscie jest pelne informacji
A Dzieczyny powiedzcie jak wlosy wygladaja w ciagu tych 3 dni bez mycia? Jest dramat? Bo to mnie przeraza najbardziej
Normalnie wlosy myje codziennie rano, zabieg chce zrobic w piatek wieczorem jesli mi paczka przyjdzie i mam plan zamkniecia sie w domu na caly weekend ale w poniedz trzeba isc do pracy i boje sie ze bedzie masakra

Edytowane przez Olifka
Czas edycji: 2015-09-30 o 12:28
Olifka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-30, 13:50   #3326
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Olifka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje bardzo SylwCia, ale bede robic jakas brazylijska keratyne dostepna tutaj w uk Instrukcja bedzie dolaczona do opakowania takze zrobie zgodnie z nia a zanim dostane przesylke to bede czytac to forum bo rzeczywiscie jest pelne informacji
A Dzieczyny powiedzcie jak wlosy wygladaja w ciagu tych 3 dni bez mycia? Jest dramat? Bo to mnie przeraza najbardziej
Normalnie wlosy myje codziennie rano, zabieg chce zrobic w piatek wieczorem jesli mi paczka przyjdzie i mam plan zamkniecia sie w domu na caly weekend ale w poniedz trzeba isc do pracy i boje sie ze bedzie masakra
Nie musisz ich d³ugo trzymaæ. U mnie na instrukcji by³o napisane, ¿e nie ma przeciwwskazañ do mycia. Ja myje co dwa dni i w³a¶nie po up³ywie tego czasu w³osy by³y bardzo t³uste. No i bardzo przyklapniete. Do tego nieprzyjemnie pachnia³y.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:05   #3327
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Nie musisz ich d³ugo trzymaæ. U mnie na instrukcji by³o napisane, ¿e nie ma przeciwwskazañ do mycia. Ja myje co dwa dni i w³a¶nie po up³ywie tego czasu w³osy by³y bardzo t³uste. No i bardzo przyklapniete. Do tego nieprzyjemnie pachnia³y.
W instrukcji preparatu ktorego bede uzywac jest napisane ze bezwzglednie trzeba 3 dnie nie myc
Olifka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:38   #3328
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Olifka Poka¿ wiadomo¶æ
W instrukcji preparatu ktorego bede uzywac jest napisane ze bezwzglednie trzeba 3 dnie nie myc
To zrób w takie dni, ¿eby¶ mia³a mo¿liwo¶æ siedzenia w domu, zw³aszcza tego ostatniego, trzeciego dnia.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-09-30, 22:05   #3329
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Olifka przeciez wszystko masz na google czy nawet na youtube
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-01, 00:15   #3330
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Olifka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje bardzo SylwCia, ale bede robic jakas brazylijska keratyne dostepna tutaj w uk Instrukcja bedzie dolaczona do opakowania takze zrobie zgodnie z nia a zanim dostane przesylke to bede czytac to forum bo rzeczywiscie jest pelne informacji
A Dzieczyny powiedzcie jak wlosy wygladaja w ciagu tych 3 dni bez mycia? Jest dramat? Bo to mnie przeraza najbardziej
Normalnie wlosy myje codziennie rano, zabieg chce zrobic w piatek wieczorem jesli mi paczka przyjdzie i mam plan zamkniecia sie w domu na caly weekend ale w poniedz trzeba isc do pracy i boje sie ze bedzie masakra
jest dramat, serio :P zw³aszcza jak myjesz codziennie, co musi oznaczaæ, ¿e masz w³osy przet³uszczaj±ce siê, preparat Ci to spotêguje. dlatego ja wolê encanto, mo¿na myæ parê h po wykonaniu zabiegu. raz zdecydowalam sie na preparat, przy ktorym trzeba 3 dni nie myc glowy, masakra juz kolejnego dnia jest slabo, najlepiej wiec wykonac sobie zabieg w czwartek, w piatek wyglada sie w miare ok, ale sobota i niedziela to juz trolling z tlustymi wlosami takze zakladajac, ze ktos ma wolne weekendy polecam wykonanie takiego zabiegu w czwartkowe popoludnie :P

(nie zebym zniechecala, prostuj koniecznie, wytrzymasz te 3 dni i bedzie git )
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.