Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-10-18, 14:44   #3361
love_wizaz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pestka87 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,
zamierzam przeprowadzi samodzielnie na swoich w這sach zabieg keratynowego prostowania za pomoc Encanto Nanox. Mam jednak kilka obaw i w zwi您ku z nimi pytania do was:
1) mam falowane, lekko kr璚one w這sy. Czy po wyp逝kaniu keratyny w這sy wr鏂 do swojego pierwotnego stanu, czy ju na zawsze pozostan prostsze? Pytanie skierowane g堯wnie do dziewczyn o kr璚onych w這sach, kt鏎e robi造 zabieg Encanto, po czym z niego zrezygnowa造. W jakiej kondycji s obecnie wasze w這sy?
2) Moje w這sy s bardzo suche i zniszczone. Czy taki zabieg jest w og鏊e dla nich wskazany? Czy tylko dodatkowo pogorszy ich stan zamiast pom鏂?
1) u mnie powracaja do pierwotnego stanu, ale nie u ka盥ego tak jest, oczywi軼ie z czasem b璠zie sie wyplukiwac ale zdarza sie tak ze moga nie wrocic do stanu w 1oo proc.
2) moje tez, oczywiscie ze tak. nie powinien pogorszyc jak zrobisz wszystko ok, natomiast zwykle po zabiegu koncowki wymagaja podciecia.
love_wizaz jest offline  
Stary 2015-10-18, 14:59   #3362
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,
planuj kupi na allegro Kativ i zrobi sobie samodzielnie w domu. Jestem ju po inoarze i encanto - Inoar sprawdzi si u mnie baaardzo s豉biutko, po encanto jest OK, ale te po 5 tygodniach zaczynaj mi si ju mocno puszy i wywija w這sy, a odrosty to ju w og鏊e 篡j swoim 篡ciem :P

Na allegro najwi璚ej jest takiej Kativy (zwyk貫, pomara鎍zowe opakowanie), tylko 瞠 w zestawach s jakie ma貫 saszetki 15 ml

Czyta豉m wiele opinii, 瞠 najlepiej zdecydowa si na Kativ Kerapro - znalaz豉m taki zestaw:

i teraz pytanie, co wed逝g Was lepiej wybra, co lepiej dzia豉? zamawia kto kativ przez allegro i mo瞠 poleci jakiego sprawdzonego sprzedawc?
Nie wypowiem si co do Kerapro, prostowa豉m w這sy mojej mamy kativ (zam闚i豉m j w sklepie Power Look) i... na d逝gie w這sy powinny to by 2-3 opakowania. Samego produktu prostuj帷ego nie jest tak ma這, ale szampon闚 jest malutko. Nie kupowa豉m zestawu po prostowaniu, mia豉m tylko ten podstawowy, do prostowania. My郵, 瞠 na swoje w這sy (cienkie, 鈔edniej g瘰to軼i, do po這wy plec闚) zu篡豉bym dwa opakowania, nie wi璚ej. Chocia zawsze lepiej mie jeszcze jeden zestaw w pogotowiu
weegirl jest offline  
Stary 2015-10-20, 09:39   #3363
201701300929
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 215

Cze嗆 dziewczyny,

podczytuje Wasz watek i przymierzam sie do keratynowego prostowania ale troche jeszcze boje sie o wlosy - Wy sie nie balyscie,ze cos nie wyjdzie^^?

fakt , ze na wizazu raczej malo jest negatywnych opini ale na innych stronach troche ich widzialam i nie wiem czy to kwestia zniszczonych wlosow,zlego przeprowadzania zabiegu czy produktow...czy moze rodzaju wlosow ?

moje wlosy maja ok 80 cm i nie chcialabym ich scinac

Mysle o cocochoco bo to chyba najdelikatniejszy produkt

bede wdzieczna jesli ktoras z Was mi podpowie ile ml powinnam kupic ? 125 ?150? wystarczy ?

I jeszcze jedno pytanie mam :jak kazde pasmo trzeba przeciagnac kilka razy to jak to robicie - jedno pasmo pod rzad te kilka razy czy najpierw raz cala glowe, potem drugi itp ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1090476.jpg (62,3 KB, 48 za豉dowa)

Edytowane przez 201701300929
Czas edycji: 2015-10-20 o 12:04
201701300929 jest offline  
Stary 2015-10-20, 14:54   #3364
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny,

podczytuje Wasz watek i przymierzam sie do keratynowego prostowania ale troche jeszcze boje sie o wlosy - Wy sie nie balyscie,ze cos nie wyjdzie^^?

fakt , ze na wizazu raczej malo jest negatywnych opini ale na innych stronach troche ich widzialam i nie wiem czy to kwestia zniszczonych wlosow,zlego przeprowadzania zabiegu czy produktow...czy moze rodzaju wlosow ?

moje wlosy maja ok 80 cm i nie chcialabym ich scinac

Mysle o cocochoco bo to chyba najdelikatniejszy produkt

bede wdzieczna jesli ktoras z Was mi podpowie ile ml powinnam kupic ? 125 ?150? wystarczy ?

I jeszcze jedno pytanie mam :jak kazde pasmo trzeba przeciagnac kilka razy to jak to robicie - jedno pasmo pod rzad te kilka razy czy najpierw raz cala glowe, potem drugi itp ?

Jakby chcia豉 raz ca豉 g這w a potem powtarza to 6x to by Ci zesz這 wiele godzin wi璚ej

Wg mnie najwa積iejsze jest bardzo dok豉dne wysuszenie w這s闚. Ja by豉m pewna 瞠 w這sy s ju suche ale jak sko鎍zy造鄉y to jednak nie by造 i mam spalone w這sy po lewej stronie.
Stary 2015-10-20, 15:45   #3365
201701300929
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
Jakby chcia豉 raz ca豉 g這w a potem powtarza to 6x to by Ci zesz這 wiele godzin wi璚ej

Wg mnie najwa積iejsze jest bardzo dok豉dne wysuszenie w這s闚. Ja by豉m pewna 瞠 w這sy s ju suche ale jak sko鎍zy造鄉y to jednak nie by造 i mam spalone w這sy po lewej stronie.

myslisz,ze by wyszlo duzo dluzej? W teorii czasowo nie powinoo byc tak zle - choc nie wiem czy efekty bylby takie same ( w sensie,ze pasemko juz by wystyglo, znowu by sie je rozgrzalo etc-moze i nawet bardziej by to zaszkodzilo niz pomoglo),

dzieki za rade - szkoda,ze spalilas sobie wlosy

ale powiem Ci,ze co do suchosci wlosow to wlasnie sie troche boje, bo po moich wlosoach ciezko stwierdzic czy sa juz suche..ostatnio fryzjerka suszyla mi wlosy jakies 40 min (juz podschniete) a potem jak robila loki to buchala mega para... jakas obok niej sie zmartwila, ze niedosuszone i sie spala ale ta moja powiedziala, ze to niemozliwe po tak dlugim suszeniu i po prostu taki typ wlosa mam , no nie zniszczyly sie wtedy ale chyba jednak zrobie probe z keratynowym...

a czy to ,ze spalilas wlosy to widzialas od razu czy to wyszlo dopiero jak Ci sie keratyna wyplukala?
I jaka temp prostowalas?
Stary 2015-10-20, 17:51   #3366
madzia1_s
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 163

mine造 2 tygodnie od zabiegu prostowania i jest okej poza tym, ze troche sie wlosy zaczely puszyc przy koncach (i po deszcz)
Uwazacie, ze powinnam zainwestowac w jakas maske do wlos闚? pomoze na to?

08.09.2018 odliczanie
madzia1_s jest offline  
Stary 2015-10-20, 18:22   #3367
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 343

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Poka wiadomo嗆
mine造 2 tygodnie od zabiegu prostowania i jest okej poza tym, ze troche sie wlosy zaczely puszyc przy koncach (i po deszcz)
Uwazacie, ze powinnam zainwestowac w jakas maske do wlos闚? pomoze na to?
Mi te si puszy造 po 2 tyg na ko鎍ach. Troch pom鏬 kallos keratynowy i suszenie od razu (puch wyst瘼owa jak same wysch造)
Po deszczu si napusz na dole ale jak przed wyj軼iem przelec ko鎍e prostownic to nic si nie puszy.
Stary 2015-10-21, 06:55   #3368
echme
Zakorzenienie

Cytat:
myslisz,ze by wyszlo duzo dluzej? W teorii czasowo nie powinoo byc tak zle - choc nie wiem czy efekty bylby takie same ( w sensie,ze pasemko juz by wystyglo, znowu by sie je rozgrzalo etc-moze i nawet bardziej by to zaszkodzilo niz pomoglo),

dzieki za rade - szkoda,ze spalilas sobie wlosy

ale powiem Ci,ze co do suchosci wlosow to wlasnie sie troche boje, bo po moich wlosoach ciezko stwierdzic czy sa juz suche..ostatnio fryzjerka suszyla mi wlosy jakies 40 min (juz podschniete) a potem jak robila loki to buchala mega para... jakas obok niej sie zmartwila, ze niedosuszone i sie spala ale ta moja powiedziala, ze to niemozliwe po tak dlugim suszeniu i po prostu taki typ wlosa mam , no nie zniszczyly sie wtedy ale chyba jednak zrobie probe z keratynowym...

a czy to ,ze spalilas wlosy to widzialas od razu czy to wyszlo dopiero jak Ci sie keratyna wyplukala?
I jaka temp prostowalas?

Widzia豉m od razu, w sensie po prostowaniu jak umylam w這sy i znowu wysuszylysmy. Prostowalam na 130 i na takiej najlepiej prostowa 瞠by efekt trzyma sie jak najd逝瞠j. Przy prostowaniu pasemek 6x tez b璠zie widoczna para ale to normalne (wiem bo robi豉m siostrze i jej nic sie nie spali這). Tak naprawd to ile b璠zie Ci sie keratyna trzyma zale篡 w wi瘯szo軼i od w這s闚. Ja robi豉m w maju a efekt mam do dzi. Mo瞠 nie s tak idealne jak na pocz徠ku ale nadal nie musz u篡wa prostownicy i tylko rano susz za to mojej siostrze efekt utrzyma sie miesi帷, a kupowa豉 u tego samego sprzedaj帷ego tylko ja mia豉m stara a ona now formu喚.
Stary 2015-10-21, 11:34   #3369
Gosia8814
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Ja swoje w這sy keratynuj ju od 2 lat i polecam Wam TYLKO sprawdzonych solidnych polskich sprzedawc闚 importer闚. Lepiej do這篡 kas, zrobi to porz康nie ni potem 瘸這wa swoich w這s闚. Nie warto ogl康a si na Encanto kt鏎e kosztuje 50 z na allegro bo to nie ma 瘸dnego prze這瞠nia na trwa這嗆 zabiegu lepiej do這篡 i poszy co z chcby cocochoco (鈔ednia p馧ka finansowa).
Oczywi軼ie du穎 te zale篡 od tego czy dzia豉my wedle instrukcji ka盥y ma造 krok ma znaczenie, czyli szampon, podmuch suszarki,prostownica tzn. jej rodzaj temp nagrzania i ilo嗆 poci庵ni耩.Bardzo wa積a jest tez kondycja zauwazy豉m 瞠 teraz gdy wykonywa豉m zabieg na rozja郾ianych w這sach (z czerni do 鈔edniego w kierunku ciemnego blondu) keratyna szybciej si wyp逝kiwa豉 a w這sy cho by proste i tak si nie puszy造 to jednak si pl徠a造.

Moje do鈍iadczenie i spostrze瞠nia po tych 2 latach s takie 瞠 im nasze w這sy sa zdrowsze i dbamy o odpowiedni piel璕nacj keratynow to b璠ziemy cieszy造 si pi瘯nymi w這sami d逝go~ 6 miesi帷

Je郵i w這sy s natomiast zniszczone rozja郾ianiem,prostowanie m itd to keratyna szybciej si wyp逝czecie potrzebne s powt鏎ki zabiegi i oczywi軼ie keratynowa piel璕nacja
Gosia8814 jest offline  
Stary 2015-10-21, 12:51   #3370
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka wiadomo嗆
Ja swoje w這sy keratynuj ju od 2 lat i polecam Wam TYLKO sprawdzonych solidnych polskich sprzedawc闚 importer闚. Lepiej do這篡 kas, zrobi to porz康nie ni potem 瘸這wa swoich w這s闚. Nie warto ogl康a si na Encanto kt鏎e kosztuje 50 z na allegro bo to nie ma 瘸dnego prze這瞠nia na trwa這嗆 zabiegu lepiej do這篡 i poszy co z chcby cocochoco (鈔ednia p馧ka finansowa).

Oczywi軼ie du穎 te zale篡 od tego czy dzia豉my wedle instrukcji ka盥y ma造 krok ma znaczenie, czyli szampon, podmuch suszarki,prostownica tzn. jej rodzaj temp nagrzania i ilo嗆 poci庵ni耩.Bardzo wa積a jest tez kondycja zauwazy豉m 瞠 teraz gdy wykonywa豉m zabieg na rozja郾ianych w這sach (z czerni do 鈔edniego w kierunku ciemnego blondu) keratyna szybciej si wyp逝kiwa豉 a w這sy cho by proste i tak si nie puszy造 to jednak si pl徠a造.

Moje do鈍iadczenie i spostrze瞠nia po tych 2 latach s takie 瞠 im nasze w這sy sa zdrowsze i dbamy o odpowiedni piel璕nacj keratynow to b璠ziemy cieszy造 si pi瘯nymi w這sami d逝go~ 6 miesi帷

Je郵i w這sy s natomiast zniszczone rozja郾ianiem,prostowanie m itd to keratyna szybciej si wyp逝czecie potrzebne s powt鏎ki zabiegi i oczywi軼ie keratynowa piel璕nacja

A wg w豉snego do鈍iadczenia stwierdzam 瞠 to bzdura
Stary 2015-10-21, 13:29   #3371
Gosia8814
Raczkowanie

Cytat:
A wg w豉snego do鈍iadczenia stwierdzam 瞠 to bzdura
Oczywi軼ie mo瞠sz si nie zgadza ze mn dlatego to s moje w豉sne spostrze瞠nia, i wed逝g mnie troch jest mimo wszystko nie prawd 瞠 im bardziej s w這sy zniszczone to zabieg b璠zie lepiej na nich wygl康a, chyba 瞠 z punktu widzenia 'natychmiastowego' poprawienia kondycji to tak ale szybciej si wyp逝kuje, takie s moje odczucia
Gosia8814 jest offline  
Stary 2015-10-21, 15:16   #3372
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Oczywi軼ie mo瞠sz si nie zgadza ze mn dlatego to s moje w豉sne spostrze瞠nia, i wed逝g mnie troch jest mimo wszystko nie prawd 瞠 im bardziej s w這sy zniszczone to zabieg b璠zie lepiej na nich wygl康a, chyba 瞠 z punktu widzenia 'natychmiastowego' poprawienia kondycji to tak ale szybciej si wyp逝kuje, takie s moje odczucia

Ja mam zniszczone w這sy a efekt trzyma mi sie od maja ju
Stary 2015-10-21, 15:24   #3373
BlackCherryLBN
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 820

Cytat:
Ja mam zniszczone w這sy a efekt trzyma mi sie od maja ju
Jakim preparatem robi豉?
BlackCherryLBN jest offline  
Stary 2015-10-21, 17:47   #3374
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:

te si nie zgodz - encanto jest mocniejsze ni cocochoco...

Lepiej dzia豉 po prostu. Tylko gorzej z wykonaniem - cocochoco wykonuje si super szybko, bez p豉czu.. a Encanto to jedna wielka masakra przy nak豉daniu suszeniu i prostowaniu
Stary 2015-10-21, 18:11   #3375
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Dziewczyny ponawiam pytanie czy kt鏎a z Was miesza豉 now i star keratyn Encanto? Bardzo mi zale篡 na Waszej opinii.
Stary 2015-10-21, 19:51   #3376
Gosia8814
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆

Lepiej dzia豉 po prostu. Tylko gorzej z wykonaniem - cocochoco wykonuje si super szybko, bez p豉czu.. a Encanto to jedna wielka masakra przy nak豉daniu suszeniu i prostowaniu
a jakiej encanto u篡wacie (w sensie nazwa sprzedawcy-mozecie napisac w wiadom pryw. jak cos)bo ja dwa razy pr鏏owa豉m odlewanej z allegro i to pora磬a szkoda pieni璠zy i mojego czasu. Mo瞠 jest co lepszego ni cocohcoco. Zastanawia豉m si r闚nie nad olaplexem do samej rekonstrukcji ale troche drogo a efekt nie jest murowany, wida go podobno tylko na bardzo zniszczonych w這sach
Gosia8814 jest offline  
Stary 2015-10-21, 19:52   #3377
201701300929
Konto usuni皻e

Cytat:
Widzia豉m od razu, w sensie po prostowaniu jak umylam w這sy i znowu wysuszylysmy. Prostowalam na 130 i na takiej najlepiej prostowa 瞠by efekt trzyma sie jak najd逝瞠j. Przy prostowaniu pasemek 6x tez b璠zie widoczna para ale to normalne (wiem bo robi豉m siostrze i jej nic sie nie spali這). Tak naprawd to ile b璠zie Ci sie keratyna trzyma zale篡 w wi瘯szo軼i od w這s闚. Ja robi豉m w maju a efekt mam do dzi. Mo瞠 nie s tak idealne jak na pocz徠ku ale nadal nie musz u篡wa prostownicy i tylko rano susz za to mojej siostrze efekt utrzyma sie miesi帷, a kupowa豉 u tego samego sprzedaj帷ego tylko ja mia豉m stara a ona now formu喚.
dzieki za pomoc
a jak myslisz ile powinnam mniej wiecej kupic keratyny (wyzej zdjecie zalaczylam)

btw rozumiem,ze temp to 230 a nie 130 ?
Stary 2015-10-21, 19:56   #3378
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:

Bez przesady z tym p豉czem przy ca造m zabiegu. Wszystko jest dla ludzi, nie jest tak strasznie jak wszyscy pisz.

Jestem miesi帷 po zabiegu i jestem zadowolona.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-10-21, 19:58   #3379
20160901857
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 103

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Bez przesady z tym p豉czem przy ca造m zabiegu. Wszystko jest dla ludzi, nie jest tak strasznie jak wszyscy pisz.

Widocznie nie masz wra磧iwych oczu.
20160901857 jest offline  
Stary 2015-10-22, 10:39   #3380
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ponawiam pytanie czy kt鏎a z Was miesza豉 now i star keratyn Encanto? Bardzo mi zale篡 na Waszej opinii.
nie wolno
_agg_ jest offline  
Stary 2015-10-22, 11:27   #3381
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BlackCherryLBN Poka wiadomo嗆
Jakim preparatem robi豉?

Encanto
Cytat:
dzieki za pomoc
a jak myslisz ile powinnam mniej wiecej kupic keratyny (wyzej zdjecie zalaczylam)

btw rozumiem,ze temp to 230 a nie 130 ?

Tak, 230 moja siostra ma w這sy za ramiona lekko, nie za grube i na styk 80 ml zesz這. Nowe encanto jest g瘰tsze i wi璚ej preparatu potrzeba. Ja bym kupi豉 150 dla 鈍ietego spokoju
Stary 2015-10-22, 12:46   #3382
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
nie wolno
dlaczego?
Stary 2015-10-22, 13:09   #3383
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

bo to 2 zupe軟ie r騜ne preparaty, inna konsystencja, inny sk豉d. rozmawia豉m z typkiem, kt鏎y sprzedaje encanto
_agg_ jest offline  
Stary 2015-10-22, 15:29   #3384
sandrek
Zakorzenienie

Nast瘼ny zabieg... Nie wiem czy skusi si na Encanto czy na co innego. Chyba nie potrzebuje mocnego od篡wienia. Mi z regu造 chodzi o usuniecie puchu i w miar proste w這sy. Co jest polecane zaraz po Encanto?
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-10-22, 17:31   #3385
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Cytat:

Cytat:

a ja si zgadzam z Haylee, przeprowadzanie zabiegu to masakra dla oczu, moje nie s jako strasznie wra磧iwe, a nie daj rady jasne, ze wszystko jest dla ludzi, dlatego ciagle zabieg powtarzam :P ale nie ma co gadac, ze zabieg jest nieuci捫liwy i przyjemny.

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-10-22, 18:04   #3386
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:

Robi豉m sama i pisz o swoim do鈍iadczeniu. Je郵i masz inne - okej, podziel si, ale nie krytykuj.

Nie jestem superwra磧iwem, ale rycza豉m jak b鏏r mimo przewiewu i w陰czonego wiatraka

kupowa豉m u alicja style czy co w tym stylu
Stary 2015-10-22, 18:52   #3387
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Czy kt鏎a z was u篡wa豉 mo瞠 tej keratyny - Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy ?
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2015-10-22, 19:00   #3388
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Robi豉m sama i pisz o swoim do鈍iadczeniu. Je郵i masz inne - okej, podziel si, ale nie krytykuj.

Nie jestem superwra磧iwem, ale rycza豉m jak b鏏r mimo przewiewu i w陰czonego wiatraka

kupowa豉m u alicja style czy co w tym stylu
Mi si wydaj, 瞠 to zale篡 te od umiej皻no軼i osoby, kt鏎a wykonuje zabieg. Bo jak suszy w這sy w ka盥 stron 鈍iata, nawiew suszarki leci na twarz to wtedy podra積ia.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-10-22, 19:30   #3389
cavagirl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 605

Dziewczyny, help. Wr鏂i豉m w豉郾ie z keratynowego prostowania w這s闚 u fryzjera. Mia豉m robione chyba True Keratin, na pewno produkt bez formaldehyd闚. Co mnie bardzo zdziwi這, to to, 瞠 fryzjer po wyprostowaniu mi w這s闚, od razu mnie zmoczy, na這篡 mask i u這篡 na nowo. Wsz璠zie czyta豉m o zakazie moczenia przez min, 2 dni, a tu co takiego. Powiedzia, 瞠 to nie jest chemiczne prostowanie i mo積a. Nie widz za bardzo super efektu i zastanawiam si czy on czego nie schrzani po prostu. Zap豉ci豉m 440 z, wi璚 nie by to jaki zabieg piel璕nacyjny, tylko na pewno keratynowe prostowanie. Czy to tak jest, ze przy tych produktach bez chemicznych sk豉dnik闚 nie trzeba stosowa zasad z niemoczeniem, niewi您aniem itp. W這sy nie s a ni jedwabiste ani lej帷e, nie wiem co o tym my郵e, czy moje w這sy s odporne na to czy fryzjer schrzani i mam reklamowa...? Pom騜cie pls.
cavagirl jest offline  
Stary 2015-10-22, 19:46   #3390
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Cytat:
Mi si wydaj, 瞠 to zale篡 te od umiej皻no軼i osoby, kt鏎a wykonuje zabieg. Bo jak suszy w這sy w ka盥 stron 鈍iata, nawiew suszarki leci na twarz to wtedy podra積ia.
yyy.... jakby nie wiedzia豉 o czym piszesz w og鏊e :P sk豉d encanto jest ewidentnie silnie dra積i帷y, opary unosza si w ca造m pomieszczeniu, dlatego wazna jest dobra wentylacja, dlatego dziewczyny ustawiaj sobie wiatraki, prostuj, susza w這sy na balkonie, a i tak oczy 透awi, w gardle zasycha.ja uwazam, ze umiej皻no軼i nie maj tu wi瘯szego znaczenia
Cytat:
Napisane przez cavagirl Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, help. Wr鏂i豉m w豉郾ie z keratynowego prostowania w這s闚 u fryzjera. Mia豉m robione chyba True Keratin, na pewno produkt bez formaldehyd闚. Co mnie bardzo zdziwi這, to to, 瞠 fryzjer po wyprostowaniu mi w這s闚, od razu mnie zmoczy, na這篡 mask i u這篡 na nowo. Wsz璠zie czyta豉m o zakazie moczenia przez min, 2 dni, a tu co takiego. Powiedzia, 瞠 to nie jest chemiczne prostowanie i mo積a. Nie widz za bardzo super efektu i zastanawiam si czy on czego nie schrzani po prostu. Zap豉ci豉m 440 z, wi璚 nie by to jaki zabieg piel璕nacyjny, tylko na pewno keratynowe prostowanie. Czy to tak jest, ze przy tych produktach bez chemicznych sk豉dnik闚 nie trzeba stosowa zasad z niemoczeniem, niewi您aniem itp. W這sy nie s a ni jedwabiste ani lej帷e, nie wiem co o tym my郵e, czy moje w這sy s odporne na to czy fryzjer schrzani i mam reklamowa...? Pom騜cie pls.
wg mnie preparat m鏬 by zbyt 豉godny na Twoje wlosy, lub 幢e dogada豉 si z fryzjerem odno郾ie swoich oczekiwa? mi to pasuje bardziej na jaki zabieg od篡wczy

aniabaniaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.