Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-11-26, 08:11   #3541
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja te robi p馧 na p馧, ale bardziej u篡wam 鈔edniego nawiewu ni zimnego, nie przetrwa豉bym chyba susz帷 zimnym, suszenie to dla mnie najwi瘯sza m瘯a, s御iedzi musz p瘯a ze 禦iechu jak za透awiona, w masce i dziwnych koczkach biegn do okna powdycha 鈍ie瞠go powietrza :P

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-11-26, 10:26   #3542
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Zakwasy mam do dzisiaj po tym zimnym nawiewie :sly:

Ta nowa wersja jak捷 dziwna....wszystko jako inaczej

Za to w przypadku farbowania kompletnie si zaleceniami nie przej窸am i z rado軼i p鎩d si pokolorowac....
waliczeq jest offline  
Stary 2015-11-26, 21:13   #3543
SylwCia9114
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka wiadomo嗆

Za to w przypadku farbowania kompletnie si zaleceniami nie przej窸am i z rado軼i p鎩d si pokolorowac....
Czyli jednak ta nowa dziwna? W styczniu robi sobie powt鏎eczk z prostowania i na t star wersj zapoluj... Kole瘸nka m闚i豉, 瞠 coraz ci篹ej j kupi. Tak pomy郵a豉m, 瞠 teraz zaraz 鈍i皻a, potem sylwester, stycze szybko minie, po nim zima... zaraz wiosna i szykowanie na lato ! Ciekawe jaki w tym roku kostium wybra... Proste w這sy + jaki zgrabny fasonik i wakacje
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-11-26, 22:20   #3544
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:

jaki robisz kolor? ja chc isc za tydzien, ale nie wiem jak sie zafarbowac ((( lubie siebie w blondzie, ale to mi strasznie niszczy w這sy :<<
Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka wiadomo嗆
Czyli jednak ta nowa dziwna? W styczniu robi sobie powt鏎eczk z prostowania i na t star wersj zapoluj... Kole瘸nka m闚i豉, 瞠 coraz ci篹ej j kupi. Tak pomy郵a豉m, 瞠 teraz zaraz 鈍i皻a, potem sylwester, stycze szybko minie, po nim zima... zaraz wiosna i szykowanie na lato ! Ciekawe jaki w tym roku kostium wybra... Proste w這sy + jaki zgrabny fasonik i wakacje
bierz stara p鏦i jest dost瘼na, nowa zd捫ysz wypr鏏owa :P

te lubie takie po陰czenie - bikini i proste w這sy, szkoda ze tylek rosnie xd

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-11-26, 22:25   #3545
waliczeq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka wiadomo嗆
jaki robisz kolor? ja chc isc za tydzien, ale nie wiem jak sie zafarbowac ((( lubie siebie w blondzie, ale to mi strasznie niszczy w這sy :<<

Zrobi豉m br您owy odrost z podniesieniem ombre wstrzymuje si do 鈍i徠
waliczeq jest offline  
Stary 2015-11-26, 22:31   #3546
aniabaniaa
Zakorzenienie

ja chyba zrobi rude :P

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-11-26, 22:33   #3547
waliczeq
Raczkowanie

Cytat:
ja chyba zrobi rude :P
Odwa積ie Jakis konkretny odcie masz upatrzony ?
waliczeq jest offline  
Stary 2015-11-27, 04:00   #3548
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
Ja tam jestem czarna mamba z bia陰 sk鏎

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-11-27, 06:55   #3549
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Ma kto ochot kupi na sp馧k serum Kerapro? ja zamawiam i mog rozeslac odlewki. Juz kiedy tak robili鄉y

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2015-11-27, 09:57   #3550
goplankowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 254

Ja nigdy farby nie mia豉m na w這sach i mi szkoda chcia豉m zmieni kolor na inny, ale boj si

W przysz造m tygodniu mamie mam robi keratyn. Ciekawe co to wyjdzie ona z lenistwa to w這sy myje raz w tygodniu a po keratynie powiedzia豉m, 瞠 codziennie musia豉by to si zawaha豉 czy chce

goplankowa jest offline  
Stary 2015-11-27, 10:01   #3551
waliczeq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Ma kto ochot kupi na sp馧k serum Kerapro? ja zamawiam i mog rozeslac odlewki. Juz kiedy tak robili鄉y
O w豉郾ie Jak to mniej wi璚ej kasowo wychodzi ?
waliczeq jest offline  
Stary 2015-11-27, 13:21   #3552
SylwCia9114
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118

Cytat:

M闚isz 瞠by ju teraz zrobi zapas ??

Jak bikini to dupcia musi by wi瘯sza !! Hihi
Stary 2015-11-28, 07:37   #3553
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
ja c瞠sto mam rudy, przer騜ne odcienie, od marchewy po burgund :P nigdy nie mam konkretnych oczekiwa id帷 do fryzjerki, zawsze pozwalam jej realizowa jej wizj i zawsze wychodz zadowolona, uwielbiam j <3 )
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Ja tam jestem czarna mamba z bia陰 sk鏎
czarne w這sy s super, ale mi zupe軟ie p鏦i co nie pasuj ( heh czarna mamba z bia陰 sk鏎, masz idealny av ;D
Cytat:
Napisane przez goplankowa Poka wiadomo嗆
Ja nigdy farby nie mia豉m na w這sach i mi szkoda chcia豉m zmieni kolor na inny, ale boj si

W przysz造m tygodniu mamie mam robi keratyn. Ciekawe co to wyjdzie ona z lenistwa to w這sy myje raz w tygodniu a po keratynie powiedzia豉m, 瞠 codziennie musia豉by to si zawaha豉 czy chce
nieee, nie ma si czego ba, farbowanie jest fajne fajnie jest si zmieni od czasu do czasu ALE mimo wszystko jednak odradzam zaczyna kombinacji z farbowaniem :P je郵i Tw鎩 naturalny kolor nie m璚zy Ci a tak, 瞠 nie mo瞠sz na niego patrze, to nie spiesz si z farbowaniem. mimo 瞠 u篡wam bardzo dobrych farb i chodz do profesjonalistki, w這sy mi si mocno wykruszy造 (od rozja郾iania.)
Moje w這sy i tak 鈍ietnie wygl康aj jak na to co im funduj :P farby, rozja郾iacze, suszarka, prostownica :P
mam baaardzo g瘰te w這sy, a wy jakie macie?
Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka wiadomo嗆
M闚isz 瞠by ju teraz zrobi zapas ??

Jak bikini to dupcia musi by wi瘯sza !! Hihi
haha to dobreee, lec po p帷zka! DDD

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-11-28, 07:53   #3554
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

Moja mama to ma takie w這sy, 瞠 mo瞠 ich nie my 2 tyg i nie s tluste wgl
Jak si boisz mo瞠 pomys o henna? B康 o dobrym fryzjerzy, lepiej samemu po raz pierwszy nie farbowa tak mi si wydaje.

Cytat:
ja c瞠sto mam rudy, przer騜ne odcienie, od marchewy po burgund :P nigdy nie mam konkretnych oczekiwa id帷 do fryzjerki, zawsze pozwalam jej realizowa jej wizj i zawsze wychodz zadowolona, uwielbiam j <3 )

czarne w這sy s super, ale mi zupe軟ie p鏦i co nie pasuj ( heh czarna mamba z bia陰 sk鏎, masz idealny av ;D

nieee, nie ma si czego ba, farbowanie jest fajne fajnie jest si zmieni od czasu do czasu ALE mimo wszystko jednak odradzam zaczyna kombinacji z farbowaniem :P je郵i Tw鎩 naturalny kolor nie m璚zy Ci a tak, 瞠 nie mo瞠sz na niego patrze, to nie spiesz si z farbowaniem. mimo 瞠 u篡wam bardzo dobrych farb i chodz do profesjonalistki, w這sy mi si mocno wykruszy造 (od rozja郾iania.)
Moje w這sy i tak 鈍ietnie wygl康aj jak na to co im funduj :P farby, rozja郾iacze, suszarka, prostownica :P

Te czarne lubi znaczy ju farba mi si wyp逝ka豉(garnier ta czerwona) do嗆 szybko i ju jej wi璚ej nie kupi, a jak bym by豉 przy hajsie to bym farbowa豉 u fryzjera.
A jak pasuje wr璚z idealnie
Ile p豉cisz za farbowanie jak mog wiedzie i jak d逝go嗆 masz?
Ciekawe ile by wzi瘭i za w這sy za cycki
Ja mam cieniutkie niestety

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-11-28, 09:09   #3555
goplankowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 254

Cytat:

Ja mam cienkie w這sy wi璚 jakby mi jeszcze mia造 wypa嗆... :P odrost闚 te si boj. teraz ani nie susz ani nie prostuj wiec troch odpoczywaj moje w這sy.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Jak si boisz mo瞠 pomys o henna? B康 o dobrym fryzjerzy, lepiej samemu po raz pierwszy nie farbowa tak mi si wydaje.

Te czarne lubi znaczy ju farba mi si wyp逝ka豉(garnier ta czerwona) do嗆 szybko i ju jej wi璚ej nie kupi, a jak bym by豉 przy hajsie to bym farbowa豉 u fryzjera.
Ale henn mo積a tylko 軼iemni w這sy a ja mam ciemny br您. Chcia豉m co ja郾iejszego.
Na pewno posz豉bym do mojej fryzjerki pierwszy raz, ona wgl mi zaproponowa豉 co w zakresie jasnego rudego jest szalona bo ju 軼i窸a mnie na kr鏒ko

goplankowa jest offline  
Stary 2015-11-28, 09:14   #3556
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
ja zawsze odradzam henn tym, kt鏎zy maj w這sy wysokoporowate i suche.

Spustoszenie, kt鏎e henna mi zrobi豉 to masakra
Mimo zachowania wszelkich instrukcji itp. Mia豉m jeszcze wi瘯sze siano na g這wie ni przy farbowaniu chemi itp.

Polecam za to dobre farby fryzjerskie - a przy braku do鈍iadczenia - po prostu udanie si do polecanego fryzjera
Stary 2015-11-28, 09:27   #3557
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:

ejj ja u mojej p豉c tylko st闚 bez wzgl璠u na to co by mi robi豉 a czasami naprawd musi si tym p璠zlem namacha, p騧niej suszark, prostownic, zawsze mi w這sy u這篡, jest najlepsza i tania <3
W這s闚 mam bardzo duzo, aktualnie s lekko za ramiona, jak zaczyna豉m farbowa mia豉m tak za 這patki. wtedy te st闚 p豉ci豉m :P
mia豉m etap ze wizyta u fryzjera raz w miesiacu to by mus, w豉郾ie ze wzgl璠u na odrosty. teraz ostatnio by豉m 18 sierpnia xD ale mam ombre, mimo odrostu fajnie te w這sy wygl康aj
Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
ja zawsze odradzam henn tym, kt鏎zy maj w這sy wysokoporowate i suche.

Spustoszenie, kt鏎e henna mi zrobi豉 to masakra
Mimo zachowania wszelkich instrukcji itp. Mia豉m jeszcze wi瘯sze siano na g這wie ni przy farbowaniu chemi itp.

Polecam za to dobre farby fryzjerskie - a przy braku do鈍iadczenia - po prostu udanie si do polecanego fryzjera
no co Ty m闚isz, ja same dobroci s造sza豉m o hennie (nie podwa瘸m Twojej opinii, po prostu to ciekawostka dla mnie :P moja kole瘸nka po studium fryzjerskim, kt鏎a uwa瘸 si za speca wszystkim robi henn, twierdz帷 瞠 to idealny spos鏏 na regeneracj )

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-11-28, 09:37   #3558
Haylee
Zakorzenienie

Cytat:
no co Ty m闚isz, ja same dobroci s造sza豉m o hennie (nie podwa瘸m Twojej opinii, po prostu to ciekawostka dla mnie :P moja kole瘸nka po studium fryzjerskim, kt鏎a uwa瘸 si za speca wszystkim robi henn, twierdz帷 瞠 to idealny spos鏏 na regeneracj )
Wiesz, ka盥emu mo瞠 pasowa co innego Farbowa豉m zawsze henn od Khadi. Ten zapach henny by naprawd tragiczny - przez 3 dni chodzi z w這sami 鄉ierdz帷ymi sianem

W sumie w dotyku te by這 siano, mimo odpowiedniej piel璕nacji ^^ Taki w這s mam niestety... Ratuje mnie tylko keratynowe prostowanie

Dodatkowo farbuj帷 mieszank ciemny br您 + jeszcze dodatek indygo nie uda這 si zatuszowa ja郾iejszych odrost闚 - przy sk鏎ze wychodzi rudy... Niefajny widok
Stary 2015-11-28, 10:15   #3559
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

dziewczyny uzywacie specjalnych tych hm drogich kosmetykow do pielegnacji po keratynie? czy moze macie swoje sprawdzone kosmetyki? czy w ogole nie zwracacie potem uwagi na to czy sa te silikony itd czy nie ?
ckin2u jest offline  
Stary 2015-11-28, 10:20   #3560
waliczeq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ckin2u Poka wiadomo嗆
dziewczyny uzywacie specjalnych tych hm drogich kosmetykow do pielegnacji po keratynie? czy moze macie swoje sprawdzone kosmetyki? czy w ogole nie zwracacie potem uwagi na to czy sa te silikony itd czy nie ?
Staram si u篡wa takich z mniejsz ilo軼i sodium ch. ale SLS nie unikam bo moje w這sy je lubi wiec co si mam z nimi k堯cic ?
Wszystkie zalecane produkty z tych ta雟zych s wypisane w pierwszym po軼ie
waliczeq jest offline  
Stary 2015-11-28, 12:12   #3561
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam cienkie w這sy wi璚 jakby mi jeszcze mia造 wypa嗆... :P odrost闚 te si boj. teraz ani nie susz ani nie prostuj wiec troch odpoczywaj moje w這sy.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Ale henn mo積a tylko 軼iemni w這sy a ja mam ciemny br您. Chcia豉m co ja郾iejszego.
Na pewno posz豉bym do mojej fryzjerki pierwszy raz, ona wgl mi zaproponowa豉 co w zakresie jasnego rudego jest szalona bo ju 軼i窸a mnie na kr鏒ko
Haha rudy spoko

Cytat:
ejj ja u mojej p豉c tylko st闚 bez wzgl璠u na to co by mi robi豉 a czasami naprawd musi si tym p璠zlem namacha, p騧niej suszark, prostownic, zawsze mi w這sy u這篡, jest najlepsza i tania <3
W這s闚 mam bardzo duzo, aktualnie s lekko za ramiona, jak zaczyna豉m farbowa mia豉m tak za 這patki. wtedy te st闚 p豉ci豉m :P
mia豉m etap ze wizyta u fryzjera raz w miesiacu to by mus, w豉郾ie ze wzgl璠u na odrosty. teraz ostatnio by豉m 18 sierpnia xD ale mam ombre, mimo odrostu fajnie te w這sy wygl康aj

To tanio jak za wszystko ;o

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-11-29, 21:23   #3562
Studentka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

hej dziewczyny przeczyta豉m Wasz w徠ek i jak zauwa篡豉m wi瘯szo嗆 z Was robi zabieg samodzielnie w domu - podziwiam! ja ju od 5 lat chcia豉m zrobi keratynowe prostowanie i nareszcie si uda這, zabieg wykona豉m w jednym z Krakowskich salon闚 na bazie produkt闚 Coco Choco, efekty mo瞠cie zobaczy na zdj璚iach poni瞠j.
Pierwsze zdj璚ie - w這sy zaraz przed zabiegiem po dok豉dnym oczyszczeniu kolejne w這sy po pierwszy myciu (po zalecanych 3 dniach) Ko鎍e oczywi軼ie do podci璚ia, jestem zadowolona z efektu ALE nast瘼nym razem zdecyduje si na Encanto, jak dla mnie w這sy po coco s proste ale nie takie "druty" jakie bym chcia豉
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed zabiegiem.jpg (93,1 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po zabiegu.jpg (81,6 KB, 66 za豉dowa)
Studentka92 jest offline  
Stary 2015-12-01, 13:24   #3563
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Planuj robi jutro Encanto, jednak mam do was pytanie.. Czy po umyciu szamponem oczyszczaj帷ym suszycie w這sy czy nak豉dacie keratyn na mokre? I jeszcze nie rozumiem tego, 瞠 po na這瞠niu od篡wki trzeba sp逝ka w這sy zostawiaj帷 50% od篡wki... Nie wiem jak mam to sp逝ka a wy jak robicie?
Stary 2015-12-01, 14:42   #3564
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Planuj robi jutro Encanto, jednak mam do was pytanie.. Czy po umyciu szamponem oczyszczaj帷ym suszycie w這sy czy nak豉dacie keratyn na mokre? I jeszcze nie rozumiem tego, 瞠 po na這瞠niu od篡wki trzeba sp逝ka w這sy zostawiaj帷 50% od篡wki... Nie wiem jak mam to sp逝ka a wy jak robicie?

Keratyna na mokre, potem suszenie. Sp逝ka w 50%, czyli np. raz szybko przelatujesz prysznicem, no 瞠by troche sp逝ka, ale nie ca陰 ja nie p逝ka豉m p騧niej w og鏊e i tylko si d逝瞠j suszy這
Miluchova jest offline  
Stary 2015-12-01, 15:13   #3565
pindela
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cze嗆 dziewczyny,

to m鎩 debiut na forum, ale stres
zastanawiam si nad wykonaniem zabiegu w domu, oczywi軼ie z pomoc mamy, mam tylko jedno "ale". Mam w這sy kr璚one/falowane, zale篡 od pogody i od tego jakich stylizator闚 u篡j. w這sy okropnie si pl帷z przy myciu, i ju przechodz do mojego pytania. Po umyciu w這s闚 szamponem mo積a je normalnie wyczesa, dobrze rozumiem? przej嗆 do nak豉dania keratyny, i tu drugie pytanie, czy mog wyczesa w這sy gdy keratyn mam ju na這穎n, 瞠by lepiej rozprowadzi j na w這sach? ju widz, jak b璠 si pl徠a i b璠zie problem by r闚nomiernie roz這篡 j na w這sach..
z g鏎y dzi瘯i za zainteresowanie si spraw
pindela jest offline  
Stary 2015-12-01, 15:24   #3566
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 343

Cytat:
Napisane przez pindela Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny,

to m鎩 debiut na forum, ale stres
zastanawiam si nad wykonaniem zabiegu w domu, oczywi軼ie z pomoc mamy, mam tylko jedno "ale". Mam w這sy kr璚one/falowane, zale篡 od pogody i od tego jakich stylizator闚 u篡j. w這sy okropnie si pl帷z przy myciu, i ju przechodz do mojego pytania. Po umyciu w這s闚 szamponem mo積a je normalnie wyczesa, dobrze rozumiem? przej嗆 do nak豉dania keratyny, i tu drugie pytanie, czy mog wyczesa w這sy gdy keratyn mam ju na這穎n, 瞠by lepiej rozprowadzi j na w這sach? ju widz, jak b璠 si pl徠a i b璠zie problem by r闚nomiernie roz這篡 j na w這sach..
z g鏎y dzi瘯i za zainteresowanie si spraw
Radzi豉bym umy w這sy tak aby ich nie popl徠a podczas mycia bo po myciu tym szamponem s one t瘼e i ci篹ko si je rozczesuje. Najlepiej je po myciu rozczesa i skr璚i w rulonik i podpi望 du膨 spink u g鏎y. Oddzieli ok 1cm w這s闚 z do逝, reszt podpi望 znowu u g鏎y. Ten 1cm rozczesa i na這篡 keratyn甋 tak za ka盥ym centymetrem.
Oo tak jak tutaj w tym filmie
https://youtu.be/darLHXrhvZs

Edytowane przez kopnienta
Czas edycji: 2015-12-01 o 15:29
kopnienta jest offline  
Stary 2015-12-01, 18:28   #3567
Haylee
Zakorzenienie

Moje w這siska te si pl帷z, a po szamponie z cocochoco tym oczyszczaj帷ym daj si rozczesa - na mokro

Wczoraj machn窸am sobie te keratyn - cocochoco pure - wol j od encanto. Efekty podobne, a CC robi si szybciej i mniej 鄉ierdzi
Stary 2015-12-01, 21:09   #3568
pindela
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

jeszcze jedno pytanie dzio連zki,
waszym zdaniem lepiej jest pofarbowa w這sy teraz i zabieg wykona np pod koniec grudnia, czy teraz zabieg a farbowanie w styczniu? nie ukrywam, 瞠 od poprzedniego farbowania min窸y ju 3msc i odrost, no c騜, rzuca si w oczy aczkolwiek nie a tak bardzo. Zastanawia mnie fakt czy na prostych w這sach nie b璠zie on zbyt widoczny i czy nie wygl康a這by to nieestetycznie. Jakie jest wasze zdanie?
pindela jest offline  
Stary 2015-12-01, 22:53   #3569
aniabaniaa
Zakorzenienie

Hmmm... ja wole najpierw pristowac a pozniej farbowac.juz bardziej zniose widoczny odrost niz spuszone pofarbowane wlosy :p

Wenaa, ja nie splukuje odzywki, nakladam ja tez tak jak keratyne :p nie bawie sie w nakladanie 50% produktu :p

Pindela, ja kulilam sobie grzebien z szeroko rozstawionymi zebami i on byl dla mnie zbawieniem, tez.mam krecone wlosy.

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-12-02, 00:36   #3570
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

dzi瘯i za odpowiedzi, nie wiem w豉郾ie po co te dziwne sp逝kiwanie 50% od篡wki... chyba te j zostawi, mam bardzo cienkie w這sy i my郵, 瞠 szybko wysusz. Dam zna jak wysz這

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.