Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-10-09, 13:16   #331
kingula16
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny! Jestem w豉郾ie po zabiegu keratynowym. We wtorek by豉m u fryzjera bo promocja nowo嗆 i 250 z za prostowanie z d逝gimi w這sami, produkt True Keratin, czyta豉m opinie o nim, by造 dobre wi璚 zdecydowa豉m si. Zabieg trwa 2 godz, jak fryzjerka wyprostowa豉 mi w這sy proste jak blacha-CUDO. Dzisiaj by豉m zn闚 u niej by zmy keratyn i wysuszy. Noo troszk si rozczarowa豉m my郵a豉m jednak 瞠 b璠 takie same jak wtedy po prostownicy ale niestety nie, og鏊nie s ''w miar'' proste, g豉dkie i przede wszytkim NIE PUSZ SI. Nie wiem jak to b璠zie gdy sama je wysusz bo ona suszy豉 mi na szczotk i zas jakie olejki na koniec i w og鏊e...Fryzjerka poleca豉 mi szampon i od篡wk po zabiegu, m闚i帷, 瞠 efekt si b璠zie d逝瞠j trzyma...cena 150 z. Troch mnie zwali豉 z n鏬 i narazie jej nie kupi豉m, ale zastanawiam si..co s康zicie dziewczyny kupi ten szampon i od篡wk czy raczej co wybra z tego co polecacie? Szampon podobno najlepiej bez siarczanu i soli ale ma mie keratyn...polecacie jaki?? Zwyk造m podobno szybko wyp逝cz t keratyn wi璚 sie boj bo jednak to troche kasy jest a nie chce po miesi帷u zn闚 wygl康a jak szopen :/
Og鏊nie z samego zabiegu jestem zadowolona, ale my郵a豉m, 瞠 te w這sy b璠 bardziej proste...mo瞠 dlatego, 瞠 mam grube i g瘰te efekt jest jaki jest...zabieg oceniam 8/10
kingula16 jest offline  
Stary 2014-10-09, 14:48   #332
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Mi na wyp逝kiwanie keratyny pomaga stosowanie szampon闚 przeciw逝pie穎wych
2013/2014
onething jest offline  
Stary 2014-10-09, 18:01   #333
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! Jestem w豉郾ie po zabiegu keratynowym. We wtorek by豉m u fryzjera bo promocja nowo嗆 i 250 z za prostowanie z d逝gimi w這sami, produkt True Keratin, czyta豉m opinie o nim, by造 dobre wi璚 zdecydowa豉m si. Zabieg trwa 2 godz, jak fryzjerka wyprostowa豉 mi w這sy proste jak blacha-CUDO. Dzisiaj by豉m zn闚 u niej by zmy keratyn i wysuszy. Noo troszk si rozczarowa豉m my郵a豉m jednak 瞠 b璠 takie same jak wtedy po prostownicy ale niestety nie, og鏊nie s ''w miar'' proste, g豉dkie i przede wszytkim NIE PUSZ SI. Nie wiem jak to b璠zie gdy sama je wysusz bo ona suszy豉 mi na szczotk i zas jakie olejki na koniec i w og鏊e...Fryzjerka poleca豉 mi szampon i od篡wk po zabiegu, m闚i帷, 瞠 efekt si b璠zie d逝瞠j trzyma...cena 150 z. Troch mnie zwali豉 z n鏬 i narazie jej nie kupi豉m, ale zastanawiam si..co s康zicie dziewczyny kupi ten szampon i od篡wk czy raczej co wybra z tego co polecacie? Szampon podobno najlepiej bez siarczanu i soli ale ma mie keratyn...polecacie jaki?? Zwyk造m podobno szybko wyp逝cz t keratyn wi璚 sie boj bo jednak to troche kasy jest a nie chce po miesi帷u zn闚 wygl康a jak szopen :/
Og鏊nie z samego zabiegu jestem zadowolona, ale my郵a豉m, 瞠 te w這sy b璠 bardziej proste...mo瞠 dlatego, 瞠 mam grube i g瘰te efekt jest jaki jest...zabieg oceniam 8/10
Szampon nie musi mie keratyny. Z takich z keratyn jest ten cece keratyna i wi郾ia dost瘼ny w rossmanie. My u篡wamy g堯wnie tego, co jest na pierwszej stronie, ale te by造 tu jakie szampony z yves rocher.. og鏊nie szampon bez Sodium Chloride, reszte sk豉dnik闚 dobierasz do swoich w這s闚 i sk鏎y g這wy - je郵i dra積i Ci silne detergenty, to ich unikasz - analogicznie, je郵i proteiny pusz Ci w這sy, to kupujesz szampon bez keratyny.

Pami皻asz nazw tych kosmetyk闚, kt鏎e Ci poleca豉 fryzjerka?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-09, 19:48   #334
kingula16
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Szampon nie musi mie keratyny. Z takich z keratyn jest ten cece keratyna i wi郾ia dost瘼ny w rossmanie. My u篡wamy g堯wnie tego, co jest na pierwszej stronie, ale te by造 tu jakie szampony z yves rocher.. og鏊nie szampon bez Sodium Chloride, reszte sk豉dnik闚 dobierasz do swoich w這s闚 i sk鏎y g這wy - je郵i dra積i Ci silne detergenty, to ich unikasz - analogicznie, je郵i proteiny pusz Ci w這sy, to kupujesz szampon bez keratyny.

Pami皻asz nazw tych kosmetyk闚, kt鏎e Ci poleca豉 fryzjerka?
poleci豉 mi te kosmetyki co robi豉 mi zabieg czyli True Keratin, zakup u niej w salonie...
kingula16 jest offline  
Stary 2014-10-09, 19:56   #335
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
poleci豉 mi te kosmetyki co robi豉 mi zabieg czyli True Keratin, zakup u niej w salonie...
czyli jak to bywa w salonach przep豉ci豉by
Stary 2014-10-09, 20:02   #336
kingula16
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
czyli jak to bywa w salonach przep豉ci豉by
Taaa chyba bardziej zale瘸這 jej 瞠by ona zarobi豉 ni 瞠by efekt by u mnie d逝窺zy...a z tego co tu piszecie wystarczy jaki inny szampon r闚nie dobry i o wiele ta雟zy by jednak by ten efekt d逝瞠j...
kingula16 jest offline  
Stary 2014-10-09, 20:16   #337
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Taaa chyba bardziej zale瘸這 jej 瞠by ona zarobi豉 ni 瞠by efekt by u mnie d逝窺zy...a z tego co tu piszecie wystarczy jaki inny szampon r闚nie dobry i o wiele ta雟zy by jednak by ten efekt d逝瞠j...
dok豉dnie tak
Stary 2014-10-09, 20:20   #338
Miluchova
Zadomowienie

Nie ma sensu kupowa tych wymy郵nych rzeczy, one niczym poza etykietk si nie r騜ni od zwyk貫go szamponu szkoda przep豉ca oczywi軼ie jak kto ma za du穎 pieni璠zy, to niech szaleje i kupuje, bo pewnie opakowanie mi貫 dla oka
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-09, 20:21   #339
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Dziewczyny, a jak sie robi Encanto np. od ucha w dol, to tylko ten fragment gdzie jest keratyna sie prostuje prostownic? Czy mozna cale wlosy, nie spala sie?
stotek jest offline  
Stary 2014-10-09, 20:29   #340
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a jak sie robi Encanto np. od ucha w dol, to tylko ten fragment gdzie jest keratyna sie prostuje prostownic? Czy mozna cale wlosy, nie spala sie?
spal si
Stary 2014-10-09, 21:21   #341
Miluchova
Zadomowienie

spal to ma這 powiedziane a mnie ciary przechodz jak my郵 o w這sach 7 razy przeci庵ni皻ych na 230* bez zabezpieczenia
najlepiej zwi捫 w這sy w kilka kucyk闚, wtedy b璠ziesz wiedzia豉, gdzie na這篡豉 preparat, a gdzie nie.. wtedy nie spalisz w這s闚 przez przypadek
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-09, 22:13   #342
kingula16
Rozeznanie

Cytat:
spal to ma這 powiedziane a mnie ciary przechodz jak my郵 o w這sach 7 razy przeci庵ni皻ych na 230* bez zabezpieczenia
najlepiej zwi捫 w這sy w kilka kucyk闚, wtedy b璠ziesz wiedzia豉, gdzie na這篡豉 preparat, a gdzie nie.. wtedy nie spalisz w這s闚 przez przypadek
dziewczyny a kt鏎a z was mia豉 efekt idealnie prostych w這s闚? Ja sobie troche inaczej wyobra瘸豉m, 瞠 b璠zie...

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Dziewczyny a czy kt鏎a z was mia豉 idealnie proste w這sy po tym zabiegu? Jesli tak to jaka firma? Ja my郵alam ze jednak b璠zie lepszy ten efekt....
kingula16 jest offline  
Stary 2014-10-10, 00:29   #343
Miluchova
Zadomowienie

Ja po encanto

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-10, 07:58   #344
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Chyba tak bede musiala nast. razem zrobic... Ale nie wiem, tym razem bedzie mi robila mama i nie wiem czy ogarnie :/ Juz slysze w glowie to jej marudzenie, ze wymyslam i wydziwiam.
Na szczescie mam jeszcze 2 - 3 miesiace na rozkminienie tego Ale pomysl z kucykami swietny.
stotek jest offline  
Stary 2014-10-10, 11:04   #345
kingula16
Rozeznanie

Tylko podobno ten encanto zawiera te formaldehydy a ja w豉snie chcia豉m tego unikn望...
Kupi豉m niedawno od篡wk do w這s闚 z GLIS KURA taka to pryskania na mokre w這sy, bez sp逝kiwania ani nic. Mog j nadal stosowa po tym zabiegu??

Edytowane przez kingula16
Czas edycji: 2014-10-10 o 11:06
kingula16 jest offline  
Stary 2014-10-10, 17:39   #346
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Postanowi豉m, 瞠 robi jednak Encanto kupi jaka prostownice w Tesco bo tam zawsze prawie s promocj jakie.
I mam pytanie:
-Czy mo積a Encanto zrobi w ma貫j bardzo 豉zience ? bez okna w dodatku? My郵a豉m nad innymi opcjami, ale z paru przyczy niestety nie wyjd.
-Od jakiego czasu myjecie w這sy ? Za 3h czy mo瞠 na nast瘼ny dzie?
-Gdzie nalewa to Encanto do misek jaki plastikowych czy mo瞠 opakowa jednorazowych?

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

A i czy po Encanto myjecie szamponem/od篡wk w這sy ? Czy szamponem tym z zestawu ?
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-10-10, 17:47   #347
berims
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dziewczyny, ile keratyny nak豉da na pasmo w這s闚? I jakiej grubo軼i to pasmo powinno by mniej wi璚ej? I czy 210 stopni prostownicy wystarczy?

Edytowane przez berims
Czas edycji: 2014-10-10 o 17:52
berims jest offline  
Stary 2014-10-10, 20:24   #348
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
I mam pytanie:
-Czy mo積a Encanto zrobi w ma貫j bardzo 豉zience ? bez okna w dodatku?
s豉bo to widz, nie masz balkonu? W sumie nie musisz robi w 豉zience, mo瞠sz w pokoju i najlepiej jakby zrobi豉 przeci庵, a Ty w tym przeci庵u mog豉by siedzie
kasza80 jest offline  
Stary 2014-10-10, 21:37   #349
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Kupi豉m niedawno od篡wk do w這s闚 z GLIS KURA taka to pryskania na mokre w這sy, bez sp逝kiwania ani nic. Mog j nadal stosowa po tym zabiegu??
Mo瞠sz u篡wa wszystkich kosmetyk闚, jakie u篡wa豉 przed zabiegiem r騜nica taka, 瞠 struktura w這s闚 nieco si zmienia i w這sy mog ju tak dobrze na niekt鏎e rzeczy nie reagowa

Cytat:
Postanowi豉m, 瞠 robi jednak Encanto kupi jaka prostownice w Tesco bo tam zawsze prawie s promocj jakie.
I mam pytanie:
-Czy mo積a Encanto zrobi w ma貫j bardzo 豉zience ? bez okna w dodatku? My郵a豉m nad innymi opcjami, ale z paru przyczy niestety nie wyjd.
-Od jakiego czasu myjecie w這sy ? Za 3h czy mo瞠 na nast瘼ny dzie?
-Gdzie nalewa to Encanto do misek jaki plastikowych czy mo瞠 opakowa jednorazowych?

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

A i czy po Encanto myjecie szamponem/od篡wk w這sy ? Czy szamponem tym z zestawu ?
-Mo瞠sz zrobi w malej 豉zience, nikt nie zabroni, ale we pod uwag to, 瞠 mo瞠sz si przydusi i zatru ja najcz窷ciej robi w pokoju, chocia ostatnio mia豉m bardzo ma造 pok鎩, ale by這 otwarte okno. Bez okna nie polecam.
-Myjesz jak chcesz, mo瞠sz to zrobi nawet za 2 dni, ale w這sy s sztywne i szorstkie, wi璚 pewnie i tak umyjesz szybko
-Miski plastikowe s ok, nie nalewaj do metalowych. Dodatkowo nie wlewaj od razu ca造ch 50ml, tylko wlej troch i dolewaj sobie - w ten spos鏏 mniej czu opary w ma造ch pomieszczeniach
-Ja osobi軼ie myj szamponem, a d逝go嗆 od篡wk. Szampon z zestawu jest dobry jako szampon oczyszczaj帷y, ale do codziennego stosowania raczej bym go nie u篡wa豉.
Cytat:
Napisane przez berims Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, ile keratyny nak豉da na pasmo w這s闚? I jakiej grubo軼i to pasmo powinno by mniej wi璚ej? I czy 210 stopni prostownicy wystarczy?
Je郵i masz cienkie/鈔edniej grubo軼i w這sy lub zniszczone, to 210 stopni b璠zie ok. Ja wydzielam pasma o grubo軼i ok. 1cm. Keratyny nak豉dasz tak, 瞠by w這sy by造 idealnie pokryte, wr璚z nasi彗ni皻e preparatem. To wida i czu. Mo瞠sz te za ka盥ym razem jak na這篡sz preparat na pasmo wymi皻osi je w palcach wtedy b璠ziesz mia豉 pewno嗆, 瞠 preparat wsz璠zie doszed
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-10, 21:58   #350
fankam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

wiec lepszy czarny inoar czy stare sprawdzone encanto??
Kogo polecacie do ORYgiNALNEGO encanto??chce kupic cale butelki a nie odlewki

Edytowane przez fankam
Czas edycji: 2014-10-10 o 22:02
fankam jest offline  
Stary 2014-10-10, 22:51   #351
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
s豉bo to widz, nie masz balkonu? W sumie nie musisz robi w 豉zience, mo瞠sz w pokoju i najlepiej jakby zrobi豉 przeci庵, a Ty w tym przeci庵u mog豉by siedzie
Nie, nie mam
Hmm...jako ogarne.

Cytat:
Mo瞠sz u篡wa wszystkich kosmetyk闚, jakie u篡wa豉 przed zabiegiem r騜nica taka, 瞠 struktura w這s闚 nieco si zmienia i w這sy mog ju tak dobrze na niekt鏎e rzeczy nie reagowa

-Mo瞠sz zrobi w malej 豉zience, nikt nie zabroni, ale we pod uwag to, 瞠 mo瞠sz si przydusi i zatru ja najcz窷ciej robi w pokoju, chocia ostatnio mia豉m bardzo ma造 pok鎩, ale by這 otwarte okno. Bez okna nie polecam.
-Myjesz jak chcesz, mo瞠sz to zrobi nawet za 2 dni, ale w這sy s sztywne i szorstkie, wi璚 pewnie i tak umyjesz szybko
-Miski plastikowe s ok, nie nalewaj do metalowych. Dodatkowo nie wlewaj od razu ca造ch 50ml, tylko wlej troch i dolewaj sobie - w ten spos鏏 mniej czu opary w ma造ch pomieszczeniach
-Ja osobi軼ie myj szamponem, a d逝go嗆 od篡wk. Szampon z zestawu jest dobry jako szampon oczyszczaj帷y, ale do codziennego stosowania raczej bym go nie u篡wa豉.
υo matko ja chc 篡 jeszcze
Ja umyje od篡wk jak to zwykle bywa
Dzi瘯uje.
Je郵i masz cienkie/鈔edniej grubo軼i w這sy lub zniszczone, to 210 stopni b璠zie ok. Ja wydzielam pasma o grubo軼i ok. 1cm. Keratyny nak豉dasz tak, 瞠by w這sy by造 idealnie pokryte, wr璚z nasi彗ni皻e preparatem. To wida i czu. Mo瞠sz te za ka盥ym razem jak na這篡sz preparat na pasmo wymi皻osi je w palcach wtedy b璠ziesz mia豉 pewno嗆, 瞠 preparat wsz璠zie doszed

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Co si mi wklei這 w Tw鎩 post.Sorki

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-10-11, 06:56   #352
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Tylko, 瞠 w豉郾ie tam gdzie jest balkon tam ma造 niemowlak i jeden pokoj -_- nie wiem gdzie ja to zrobi mam :P

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-10-11, 07:19   #353
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fankam Poka wiadomo嗆
wiec lepszy czarny inoar czy stare sprawdzone encanto??
Kogo polecacie do ORYgiNALNEGO encanto??chce kupic cale butelki a nie odlewki

Czarny inoar jest dopiero testowany, wi璚 na to pytanie jeszcze odpowiedzi nie dostaniesz ;D ale zapowiada si dobrze.
seol_aip , Alicja_Style na allegro, a online encantokeratin.pl

Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-11, 09:26   #354
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Tylko, 瞠 w豉郾ie tam gdzie jest balkon tam ma造 niemowlak i jeden pokoj -_- nie wiem gdzie ja to zrobi mam :P
ja robi w 豉zience bez okna - tylko wiatrak bior
Stary 2014-10-11, 13:32   #355
fankam
Rozeznanie

Cytat:
Czarny inoar jest dopiero testowany, wi璚 na to pytanie jeszcze odpowiedzi nie dostaniesz ;D ale zapowiada si dobrze.
seol_aip , Alicja_Style na allegro, a online encantokeratin.pl

dzieki, zamowilam od Alicji, mam nadzieje, ze nie sa podroby.
To moja ostatnia deska ratunku bo juz na moj pusz nic kompletnie nie dziala.... robilam juz ze ponad 2 lata temu encanto i bylo ok oraz 1,5 r temu globala i zero efektu.

Do mycia musi byc szampon bez soli to wiem. Czy sodium c14-1116 olefin sulfonate moze byc skladzie szamponu? Odzywki czy maski czytalam rozne opinie, moga byc jakiekolwiek czy tylko okreslone? I czy jakies olejki i sera moge potem stosowac czy nie? I co z piankami, lakierami? Czy bed mogla czasm zakrecic losy np na trmoloki?
Widze, ze pisalyscie, ze mega zniszczone rozjasniane wlosy prostoac trzeba w nizszej temp, taaakkk??
Stary 2014-10-11, 14:24   #356
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
ja robi w 豉zience bez okna - tylko wiatrak bior
Dobry pomys albo w pokoju niezbyt du篡m przy oknie i wiatrak ;P jak znajd na strychu.

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-10-11, 19:10   #357
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fankam Poka wiadomo嗆
dzieki, zamowilam od Alicji, mam nadzieje, ze nie sa podroby.
To moja ostatnia deska ratunku bo juz na moj pusz nic kompletnie nie dziala.... robilam juz ze ponad 2 lata temu encanto i bylo ok oraz 1,5 r temu globala i zero efektu.

Do mycia musi byc szampon bez soli to wiem. Czy sodium c14-1116 olefin sulfonate moze byc skladzie szamponu? Odzywki czy maski czytalam rozne opinie, moga byc jakiekolwiek czy tylko okreslone? I czy jakies olejki i sera moge potem stosowac czy nie? I co z piankami, lakierami? Czy bed mogla czasm zakrecic losy np na trmoloki?
Widze, ze pisalyscie, ze mega zniszczone rozjasniane wlosy prostoac trzeba w nizszej temp, taaakkk??

Ten sk豉dnik, kt鏎y wyminila mo瞠 by. Od篡wki i maski dostosowujesz do potrzeb swoich w這s闚. Olejki i sera jak najbardziej mo瞠sz stosowa. W這sy mo瞠sz dowolnie stylizowa i u篡wa wszystkich 鈔odk闚 do stylizacji. To nie jest kara dla w這s闚, tylko zabieg w這sy s ozdob dla kobiety, szkoda o nich zapomina "bo encanto" najwy瞠j powt鏎zysz zabieg za 3 miesi帷e zamiast za 4 zreszt sama zobaczysz, bo przy odpowiedniej piel璕nacji b璠ziesz mia豉 pi瘯ne w這sy na d逝瞠j

Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-11, 21:28   #358
fankam
Rozeznanie

Cytat:
Ten sk豉dnik, kt鏎y wyminila mo瞠 by. Od篡wki i maski dostosowujesz do potrzeb swoich w這s闚. Olejki i sera jak najbardziej mo瞠sz stosowa. W這sy mo瞠sz dowolnie stylizowa i u篡wa wszystkich 鈔odk闚 do stylizacji. To nie jest kara dla w這s闚, tylko zabieg w這sy s ozdob dla kobiety, szkoda o nich zapomina "bo encanto" najwy瞠j powt鏎zysz zabieg za 3 miesi帷e zamiast za 4 zreszt sama zobaczysz, bo przy odpowiedniej piel璕nacji b璠ziesz mia豉 pi瘯ne w這sy na d逝瞠j
.
ooo super to nie moge sie juz doczekac az dojdzie
a jak z tym prostoaniem 230 czy lepiej mniej?? Mam rozjasnione wlosy
Stary 2014-10-12, 07:48   #359
gerda
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 464

hej dziewczyny u篡wa豉 kt鏎a z Was wcierki jantar po encanto?

gerda jest offline  
Stary 2014-10-12, 07:56   #360
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gerda Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny u篡wa豉 kt鏎a z Was wcierki jantar po encanto?
Mo積a wciera wszystko.

Nie u篡wamy cukru
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.