Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-12-02, 20:41   #3571
pindela
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

wiem, 瞠 zawracam Wam g這w, ale mam kolejne pytanie, mam nadziej 瞠 ju ostatnie moje w這sy opr鏂z tego, 瞠 potrzebuj farbowania, to tak瞠 podci璚ia ko鎍闚ek, chocia瘺y te 2-3cm. I tak si zastanawiam czy po zabiegu b璠 mog豉 podci望 ko鎍e czy lepiej przed? wci捫 tak瞠 bije si z my郵ami o farbowaniu, lepiej pofarbowa w這sy przed czy po zabiegu? help me:co nfused:
pindela jest offline  
Stary 2015-12-02, 20:46   #3572
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez pindela Poka wiadomo嗆
wiem, 瞠 zawracam Wam g這w, ale mam kolejne pytanie, mam nadziej 瞠 ju ostatnie moje w這sy opr鏂z tego, 瞠 potrzebuj farbowania, to tak瞠 podci璚ia ko鎍闚ek, chocia瘺y te 2-3cm. I tak si zastanawiam czy po zabiegu b璠 mog豉 podci望 ko鎍e czy lepiej przed? wci捫 tak瞠 bije si z my郵ami o farbowaniu, lepiej pofarbowa w這sy przed czy po zabiegu? help me:co nfused:
Ko鎍闚ki po.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-12-02, 20:51   #3573
pindela
Przyczajenie

mhm, czyli proponowa豉by wykona zabieg teraz a za np 3 tygodnie pofarbowac i podci望 ko鎍e?
pindela jest offline  
Stary 2015-12-02, 20:54   #3574
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
mhm, czyli proponowa豉by wykona zabieg teraz a za np 3 tygodnie pofarbowac i podci望 ko鎍e?
Dok豉dnie.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-12-02, 20:59   #3575
pindela
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie.
dzi-ku-j teraz ju naprawd ostatnie pytanie, jak du瞠go przyklapu mog si spodziewa po zabiegu? cobym mog豉 wyj嗆 do ludzi dzie po i w miar wygl康a a
pindela jest offline  
Stary 2015-12-02, 21:05   #3576
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
dzi-ku-j teraz ju naprawd ostatnie pytanie, jak du瞠go przyklapu mog si spodziewa po zabiegu? cobym mog豉 wyj嗆 do ludzi dzie po i w miar wygl康a a
Hm. Og鏊nie zaraz po zabiegu i dzie p騧niej w這sy troch nieprzyjemnie pachn. S wyg豉dzone, l郾i帷e, takie lej帷e, ale bardzo oklapni皻e u nasady. Zaczn si przet逝szcza, tak jak robi to zawsze. Myj co dwa dni, wi璚 na ten drugi dzie (kiedy przypada這 mycie) wygl康a造 przy sk鏎ze g這wy jak do mycia, lekko t逝ste. Na pocz徠ku odbitych w這s闚 od nasady nie mo瞠sz si spodziewa, jednak nie jest najgorzej.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-12-02, 21:21   #3577
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Moim zdaniem lepiej pomalowa przed keratyn, bo nawet je郵i u篡jesz najlepszej farby to i tak jednak jak to farba zawiera te utleniacze i troch w這sy niszczy. Po dw鏂h tygodniach b璠ziesz mog豉 zrobi zabieg i b璠ziesz mia豉 pi瘯ne w這ski na 鈍i皻a i sylwestra ja te ta zrobi ko鎍闚ki 軼inamy zawsze po keratynie.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Producent pisze w instrukcji, 瞠 je郵i chce si efekt uniesionych od nasady w這s闚, trzeba po na這瞠niu keratyny prostowa je uniesione do g鏎y, ja mam zamiar tak zrobi, bo nie chc ulizanych w這s闚 jak wcze郾iej mia豉m po keratynie. A je郵i chodzi Ci o mycie to po Encanto mo瞠sz ju po 3 godz umy w這sy., chyba 瞠 robisz innym 鈔odkiem?
Stary 2015-12-02, 22:42   #3578
pindela
Przyczajenie

naprawd 郵icznie dzi瘯uj za odpowiedzi zamierzam zrobi sobie encanto, najbardziej boje si efektu przylizanych w這s闚, ale post徙i zgodnie z instrukcj i zobaczymy co z tego wyjdzie
pindela jest offline  
Stary 2015-12-03, 10:20   #3579
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

To zr鏏 odst瘼 5-10 cm od sk鏎y g這wy, przyklap b璠zie mniejszy. Dodatkowo ja osobi軼ie farbowa豉bym odrosty, bo przecie i tak preparatu na odrosty nie dajesz
Miluchova jest offline  
Stary 2015-12-03, 12:40   #3580
rudaaa90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

wczoraj mia豉m keratynowe prostowanie w salonie. to moje pierwsze prostowanie keratynowe w og鏊e. zap豉ci豉m 350z za zabieg plus zestaw do piel璕nacji szampon 300ml i maska 150ml. wr鏂i豉m od fryzjera ok 15, fryzjerka powiedzia豉 aby odczeka te 72 godziny z myciem ( czyli do 15 w sobot), ale nawet je郵i umyj w這sy w pi徠ek wieczorem to wielkiej tragedii nie b璠zie. planuj w這sy umy w sobot rano, ok 9-10. Co my郵icie?
zabieg by wykonany kosmetykami montibello ( zestaw do piel璕nacji po jest tak瞠 tej firmy). Mo瞠 kt鏎a z Was ma jakie do鈍iadczenia z tymi kosmetykami/zabiegiem wykonanym w salonie tymi kosmetykami?
z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi

Edytowane przez rudaaa90
Czas edycji: 2015-12-03 o 12:42
rudaaa90 jest offline  
Stary 2015-12-03, 18:36   #3581
Kiiara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
M鎩 篡ciowy koszmar - w這sy

Wiem, 瞠 pewnie wiele z was mnie wysmieje i stwierdzi, 瞠 to 瘸den problem, ale potrzebuje pomocy i nie wiem do kogo si zwr鏂i.. w這sy mam kr璚one od dziecka, w podstaw闚ce chodzi豉m codziennie w warkoczach lub kucyku, bo wstydzi si swoich kr璚onych w這s闚. To nigdy nie by造 pi瘯ne fale, zawsze wygl康aj帷e na zaniedbane makaroniki.. w gimnazjum odwa篡 si rozpu軼ic, ale oczywi軼ie wyprostowane. Nie nale輳 do os鏏 obdarzonych pi瘯na twarz, ale w這sy doda造 mi pewno軼i siebie i podoba豉m si sobie bardziej ni w kucyki. Oczywi軼ie zawsze by造 wyci庵ni皻e na szczotk lub wyprostowane. Iz zawsze byle wilgotne powietrze lub pot sprawia造 ze na g這wie mia豉m siano. Tak, siano, nie kr璚one w這sy, ale siano. Dzisiaj ,a, 20 lat, u篡wam lok闚ko suszarki, moje w這sy s dobrze obci皻e na r闚no, je郵i je wysyylizuje s cudowne w dotyku i g豉dkie. Niestety, mro幡e i wilgotne powietrze sprawia, 瞠 po 5 minutach ludzie widz mnie z w這sami, kt鏎e wygl康aj jakbym je codziennie prostowa - byle jaki skr皻 i oczywi軼ie siano. Mam tego dosy. Nie m闚cie mi prosz, 瞠 powinnam o nie zadba i nosi naturalne - nie pasuj mi kr璚one w這sy. Szukam pomocy, podzielcie si 0rosze do鈍iadczeniami z prostowania keratynowego i chemicznego, wszelkie adresy fryzjer闚 w Wwarszawie i Radomiu mile widziane. Przed chwila przeplakalam 2 godziny, bo kole瘸nka powiedziala mi ze powinnam jak捷 od篡wk kupi .. nie musz dodawa, 瞠 u篡wam olej闚, masek i wszystkiego co powinno pomagac. Wiem, 瞠 z natur nie wygram, ale prostowanie u fryzjera to moja jedyna nadzieja..
Kiiara jest offline  
Stary 2015-12-03, 18:46   #3582
Kiiara
Raczkowanie

hej! mo積a do陰czy ? przymierzam si do mojego pierwszego w 篡ciu prostowania keratynowego, nienawidz mojego kr璚onego siana! kreconowlose, czy jeste軼ie zadowolone z zabiegu? przyznam 瞠 chce mi si p豉ka jak patrze na moje obecne w這sy, ktore s zadbane ale pusza si i wygl康am jakbym nie wiedzia豉 co to odzywka.

Edytowane przez Kiiara
Czas edycji: 2015-12-03 o 18:48
Kiiara jest offline  
Stary 2015-12-03, 20:11   #3583
pindela
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kiiara Poka wiadomo嗆
hej! mo積a do陰czy ? przymierzam si do mojego pierwszego w 篡ciu prostowania keratynowego, nienawidz mojego kr璚onego siana! kreconowlose, czy jeste軼ie zadowolone z zabiegu? przyznam 瞠 chce mi si p豉ka jak patrze na moje obecne w這sy, ktore s zadbane ale pusza si i wygl康am jakbym nie wiedzia豉 co to odzywka.
Mam dok豉dnie takie same w這sy, gdy je wystylizuje s pi瘯nymi lokami, 3 minuty p騧niej pusz si i wygl康am jakbym mia豉 posklejane str彗i na g這wie ;d dlatego te decyduje si na zabieg ale wykonam go sama w domu. Moje w這sy w dotyku te s mi貫, a wygl康aj na okropnie przesuszone. Trzymam za nas kciuki aby zabieg poprawi stan naszym w這s闚
pindela jest offline  
Stary 2015-12-03, 20:47   #3584
Kiiara
Raczkowanie

Cytat:
Mam dok豉dnie takie same w這sy, gdy je wystylizuje s pi瘯nymi lokami, 3 minuty p騧niej pusz si i wygl康am jakbym mia豉 posklejane str彗i na g這wie ;d dlatego te decyduje si na zabieg ale wykonam go sama w domu. Moje w這sy w dotyku te s mi貫, a wygl康aj na okropnie przesuszone. Trzymam za nas kciuki aby zabieg poprawi stan naszym w這s闚
Ja od這篡lam juz odpowiednia sume, ale szukam nadal salonu.. najgorsze jest, 瞠 w這sy wygl康aj na zaniedbane
Kiiara jest offline  
Stary 2015-12-03, 22:52   #3585
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa
Dot.: M鎩 篡ciowy koszmar - w這sy

Cytat:
Napisane przez Kiiara Poka wiadomo嗆
Wiem, 瞠 pewnie wiele z was mnie wysmieje i stwierdzi, 瞠 to 瘸den problem, ale potrzebuje pomocy i nie wiem do kogo si zwr鏂i.. w這sy mam kr璚one od dziecka, w podstaw闚ce chodzi豉m codziennie w warkoczach lub kucyku, bo wstydzi si swoich kr璚onych w這s闚. To nigdy nie by造 pi瘯ne fale, zawsze wygl康aj帷e na zaniedbane makaroniki.. w gimnazjum odwa篡 si rozpu軼ic, ale oczywi軼ie wyprostowane. Nie nale輳 do os鏏 obdarzonych pi瘯na twarz, ale w這sy doda造 mi pewno軼i siebie i podoba豉m si sobie bardziej ni w kucyki. Oczywi軼ie zawsze by造 wyci庵ni皻e na szczotk lub wyprostowane. Iz zawsze byle wilgotne powietrze lub pot sprawia造 ze na g這wie mia豉m siano. Tak, siano, nie kr璚one w這sy, ale siano. Dzisiaj ,a, 20 lat, u篡wam lok闚ko suszarki, moje w這sy s dobrze obci皻e na r闚no, je郵i je wysyylizuje s cudowne w dotyku i g豉dkie. Niestety, mro幡e i wilgotne powietrze sprawia, 瞠 po 5 minutach ludzie widz mnie z w這sami, kt鏎e wygl康aj jakbym je codziennie prostowa - byle jaki skr皻 i oczywi軼ie siano. Mam tego dosy. Nie m闚cie mi prosz, 瞠 powinnam o nie zadba i nosi naturalne - nie pasuj mi kr璚one w這sy. Szukam pomocy, podzielcie si 0rosze do鈍iadczeniami z prostowania keratynowego i chemicznego, wszelkie adresy fryzjer闚 w Wwarszawie i Radomiu mile widziane. Przed chwila przeplakalam 2 godziny, bo kole瘸nka powiedziala mi ze powinnam jak捷 od篡wk kupi .. nie musz dodawa, 瞠 u篡wam olej闚, masek i wszystkiego co powinno pomagac. Wiem, 瞠 z natur nie wygram, ale prostowanie u fryzjera to moja jedyna nadzieja..
Witaj nie wiem dlaczego kto mia豚y Ci wy鄉ia z powodu, tego na co nie masz wp造wu. Wygl康a na to 瞠 zabieg keratynowego prostowania jest w豉郾ie Tobie potrzebny
Doskonale Ci rozumiem bo mia豉m podobnie- nie mia豉m a tak kr璚onych w這s闚, je郵i je wymodelowa豉m na szczotce byly lekko falowane, ale tak jak u Ciebie po wyj軼iu z domu, zw豉szcza w tak pogod jak jest teraz robi這 mi si siano na g這wie i wstydzi豉m si tego strasznie, a odkry豉m prostownice. Niestety cz瘰te prostowanie zniszczy這 mi w這sy na pocz徠ku roku dowiedzia豉m si o zabiegu keratynowego prostowania i od razu um闚i豉m si na wizyt. By豉m zachwycona! W這sy by造 g豉dkie, l郾i帷e, nie puszy造 si p馧 roku nie u篡wa豉m prostownicy Teraz w這sy nadal s proste ale po rozja郾ianiu znowu mam siano na g這wie. Po przeczytaniu tego w徠ku stwierdzi豉m, 瞠 tym razem b璠 robi豉 keratyn sama
A Tobie radz jak najszybciej zapisa si na wizyt ale w sprawdzonym salonie, by nie by豉 potem zawiedziona, tylko tak jak ja zadowolona

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-12-03 o 22:54
Wenaa jest offline  
Stary 2015-12-04, 09:52   #3586
alicjakowalska90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Prostowanie keratynowe

Witam jestem tu nowa Ale mam nadziej 瞠 mi pomo瞠cie. Ostatnio zrobi豉m prostowanie keratynowe i wygl康am strasznie. Jak odwr鏂i ten zabieg? Co zrobi 瞠by mie swoje naturalne w這sy do 鈍i徠? Mo積a cofn望 ten zabieg u fryzjera?
alicjakowalska90 jest offline  
Stary 2015-12-05, 08:25   #3587
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 343
Dot.: Prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez alicjakowalska90 Poka wiadomo嗆
Witam jestem tu nowa Ale mam nadziej 瞠 mi pomo瞠cie. Ostatnio zrobi豉m prostowanie keratynowe i wygl康am strasznie. Jak odwr鏂i ten zabieg? Co zrobi 瞠by mie swoje naturalne w這sy do 鈍i徠? Mo積a cofn望 ten zabieg u fryzjera?
Niestety do 鈍i徠 mo瞠 by problem. Ale szampony przeciw逝pie穎we i z sodium chloride mog co pom鏂 na wyp逝kiwanie si keratyny. Robi豉 zabieg sama czy w salonie? Jak sama to mo瞠 zosta ci szsmpon z zestawu? On te Ci szybko wyp逝cze keratyn. Ale powiedz najpierw co jest nie tak, 瞠 Ci si nie posoba?
Stary 2015-12-05, 11:53   #3588
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Cytat:
Napisane przez alicjakowalska90 Poka wiadomo嗆

A jakim preparatem robi豉 ? U mnie encanto i cocochoco prostuj trwale w這sy i nic nie wyp逝kuje tego 1,5 roku raz nie robi豉m zabiegu i dol wlosow mia豉m nadal prosty ... True keratin 豉twiej puszcza po ok 3-4 miesi帷ach

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2015-12-05, 20:15   #3589
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Dziewczyny, a s造sza造軼ie moze lub korzysta造軼ie z piel璕nicy? zastanawiam sie.nad tym urzadzeniem

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-12-05, 20:54   #3590
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Ja s造szalam, ale nie wiem za bardzo jak ona dzia豉 na w這sy musz poczyta o tym i mo瞠 te skorzystam
Dziewczyny znalaz豉m fajn stronk z NATURALNYMI produktami do cia豉 i w這s闚
http://biolander.com/Szampon-natural...rder_by=-price
Czy kt鏎a z Was stosowa豉 lub stosuje podobne szampony po keratynie? Jestem ciekawa jak w這sy na nie reaguj po keratynie..
Bo chc zam闚i kilka rzeczy s造sza豉m o tej maseczce z glink, 瞠 dzia豉 cuda na w這sy http://biolander.com/alepia-glinka-b...e-wlosow-75gr/

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-12-05 o 20:56
Wenaa jest offline  
Stary 2015-12-06, 10:20   #3591
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Ja s造szalam, ale nie wiem za bardzo jak ona dzia豉 na w這sy musz poczyta o tym i mo瞠 te skorzystam
Dziewczyny znalaz豉m fajn stronk z NATURALNYMI produktami do cia豉 i w這s闚
http://biolander.com/Szampon-natural...rder_by=-price
Czy kt鏎a z Was stosowa豉 lub stosuje podobne szampony po keratynie? Jestem ciekawa jak w這sy na nie reaguj po keratynie..
Bo chc zam闚i kilka rzeczy s造sza豉m o tej maseczce z glink, 瞠 dzia豉 cuda na w這sy http://biolander.com/alepia-glinka-b...e-wlosow-75gr/
Ja u篡wa豉m szampon闚 naturalnych po keratynie i bardzo sobie chwal, cho na pocz徠ku mog wzmaga przyklap i przet逝szczanie, ale to zale篡 od w這s闚, ja mam akurat tendencje do przet逝szczania. Mo積a pr鏏owa np polecam natura siberica (maj w sk豉dzie keratyn), do tego warto od篡wk te stosowa natraln, bo jak po lekkim szamponie na這篡sz zwyk豉 z silikonami to zbyt obci捫y.
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2015-12-06, 11:03   #3592
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Ja u篡wa豉m szampon闚 naturalnych po keratynie i bardzo sobie chwal, cho na pocz徠ku mog wzmaga przyklap i przet逝szczanie, ale to zale篡 od w這s闚, ja mam akurat tendencje do przet逝szczania. Mo積a pr鏏owa np polecam natura siberica (maj w sk豉dzie keratyn), do tego warto od篡wk te stosowa natraln, bo jak po lekkim szamponie na這篡sz zwyk豉 z silikonami to zbyt obci捫y.
jak dla mnie naturalna od篡wka to po prostu olej, 鄴速ko, siemie lniane, henna itp.

tak samo szampon... mo瞠 co by z bardziej naturalnych sk豉dnik闚, ale to i tak jest przecie chemia jest jej mniej lub wi璚ej, ale dalej jest to chemiczny produkt...

Ze swojej strony mog poleci mask Ki-power z keratyn - taka z czarn nakr皻k >> http://allegro.pl/maska-keratynowa-1...794189970.html

litr maski za 42 z, a 鈍ietna jest w por闚naniu do wszystkich Kallos闚, to nak豉dam jej bardzo ma這.
Stary 2015-12-06, 18:25   #3593
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Kusz te szampony z Siberiki cen ale niestety sk豉d maj dwa, trzy razy d逝窺zy od tych podanych przeze mnie w linku, wi璚 nie wiem czy s takie naturalne.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
jak dla mnie naturalna od篡wka to po prostu olej, 鄴速ko, siemie lniane, henna itp.

tak samo szampon... mo瞠 co by z bardziej naturalnych sk豉dnik闚, ale to i tak jest przecie chemia jest jej mniej lub wi璚ej, ale dalej jest to chemiczny produkt...

Ze swojej strony mog poleci mask Ki-power z keratyn - taka z czarn nakr皻k >> http://allegro.pl/maska-keratynowa-1...794189970.html

litr maski za 42 z, a 鈍ietna jest w por闚naniu do wszystkich Kallos闚, to nak豉dam jej bardzo ma這.
Haylee a stosujesz na sobie takie naturalne od篡wki? mo瞠sz poda jakie przepisy?
Ja kiedy u篡wa豉m maski z 鄴速kiem i sokiem z cytryny, ale w這sy po niej ci篹ko by這 domy i 鄉ierdzia造 okropnie :P

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-12-06 o 18:27
Wenaa jest offline  
Stary 2015-12-06, 19:06   #3594
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 093

Hey
Mam pytanie czy encanto mo積a u篡 na w這sy po dekoloryzacji, schodzilam z czarnego na blond , teraz mam suche w這sy i 豉mi si troch, niby kreatyna odbudowuje ale boj si czy mi nie zaszkodzi

M

aguniaaaaa041986 jest offline  
Stary 2015-12-06, 19:09   #3595
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 343

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka wiadomo嗆
Hey
Mam pytanie czy encanto mo積a u篡 na w這sy po dekoloryzacji, schodzilam z czarnego na blond , teraz mam suche w這sy i 豉mi si troch, niby kreatyna odbudowuje ale boj si czy mi nie zaszkodzi
Po 2 tygodniach mo積a zrobi
Stary 2015-12-06, 20:07   #3596
Haylee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Kusz te szampony z Siberiki cen ale niestety sk豉d maj dwa, trzy razy d逝窺zy od tych podanych przeze mnie w linku, wi璚 nie wiem czy s takie naturalne.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Haylee a stosujesz na sobie takie naturalne od篡wki? mo瞠sz poda jakie przepisy?
Ja kiedy u篡wa豉m maski z 鄴速kiem i sokiem z cytryny, ale w這sy po niej ci篹ko by這 domy i 鄉ierdzia造 okropnie :P
Wiesz co kiedy stosowa豉m - bez sza逝 dla mnie niestety.

Jak ci篹ko domywa豉 w這sy po 鄴速ku - to proponuj u篡 zwyk貫j od篡wki bez silikon闚 i do porcji doda kilka kropel jakiego oleju - migda這wy, rycynowy, arganowy, kokosowy - w zale積o軼i od tego co lubi Twoje w這sy

Moje w這sy s strasznie wybredne, keratyn robi co 2 miesi帷e... Naturalna piel璕nacja ma這 do mi dawa豉 - jednak w moim przypadku sprawdzaj si po prostu typowo profesjonalne, fryzjerskie kosmetyki
Stary 2015-12-06, 21:01   #3597
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Seeerio keratyna co 2 mies? Przypomnij co robisz cocochoco?

aniabaniaa jest offline  
Stary 2015-12-06, 21:15   #3598
Haylee
Zakorzenienie

co 2 miesi帷e a si prosz o dodatkow porcj...

Wiadomo, termin ten jest troch ruchomy, nie s to dok豉dnie 2 miesi帷e.

natomiast ostatnio jako we wrze郾iu robi豉m encanto.

a teraz niedawno znowu cocochoco - pure.

Taki w這s upierdliwy mam, 瞠 tego wymaga ehh...
Stary 2015-12-06, 21:17   #3599
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

O kurde opitoli豉bym je za kar
waliczeq jest offline  
Stary 2015-12-07, 11:12   #3600
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Planuj znowu robi encanto i zastanawiam si czy ta nowa formu豉 naprawd jest gorsza? Kr鏂ej trzyma si na w這sach? Ch皻nie przeczyta豉bym opinie os鏏, kt鏎e robi造 zar闚no now formu陰 jak i t star

Edytowane przez echme
Czas edycji: 2015-12-07 o 11:17
echme jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.