Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-01-21, 19:55   #3871
SylwCia9114
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka wiadomo嗆
Ja my豉m od razu (mam na my郵i Encanto). Chyba nie ma 瘸dnych przeciwwskaza 瞠by my p騧niej.

Jednak nie jestem zadowolona z tej nowej wersji Encanto. Przez pierwsze dwa tygodnie by這 super (nawet lepiej ni w starej), no ale teraz ju w這sy si pl帷z i je郵i ich nie wysusz to nie s proste W starej wersji po p馧 roku w這sy nadal by造 proste, jedynie mia豉m odrost.
Postanowi豉m zaopatrzy si w star keratyn i musz poleci u篡tkownika Alicja_style na allegro. Nie chcia豉m takiego standardowego zestawu (50ml keratyna+50ml od篡wka+50ml szampon), bo mam w這sy bardzo d逝gie i potrzebuje du穎 keratyny, troch mniej od篡wki, a szamponu odrobink. Napisa豉m do niego i zgodzi si sprzeda mi zestaw taki jaki sobie wybra豉m i indywidualnie go wyceni, tak瞠 jestem bardzo zadowolona, bo nie straci豉m niepotrzebnie kasy na od篡wk i szampon (przez co zaoszcz璠zi豉m 60z).
Te nie by造鄉y zadowolone z tej nowej wersji z kole瘸nkami, ten efekt w豉郾ie tak jak piszesz - kr鏒kotrwa造 a koszty pomi璠zy t wersj a t mocn star podobne. Te kupowa豉m tam gdzie ty kiedy, teraz na beautysin kupuje, ciekawe czy te mo積a zrobi tak jak u Ciebie - takie mieszane zam闚ienie (jutro przedzwonie i zapytam). Zauwa篡豉m 瞠 najmniej schodzi mi szamponu, nast瘼nie keratyny a odzywki strasznie du穎 jak robi zabiegi kole瘸nkom.

Obecnie przymierzam si do kupna nowej prostownicy, mo瞠 wiecie gdzie s jakie fajne promocje na Remingtony ? W sumie to i suszark bym te kupi豉.
Stary 2016-01-21, 20:19   #3872
ahali123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

hej dziewczyny
jestem 鈍ie穎 po encanto i efekt jak by mizerny
kupilam zestaw po 100ml od sprzedawcy polecanego tutaj, prostownica nagrzewa si do 230, wi璚 co jest nie tak?

prosz porad嬈ie

za陰czam fotk po pierwszym myciu po 1 dniu po zabiegu
niestety nie mam fotki z przed, ale moje w這sy wygl康a造 jak lwia grzywa/siano...efekt na w軼iek貫go Wodeckiego, wi璚 teraz niby lepiej wygl康aj, ale nie jest to efekt taki jak Wy prezentujecie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20160121_205509(1).jpg (498,9 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20160121_205206(1).jpg (622,3 KB, 43 za豉dowa)

Edytowane przez ahali123
Czas edycji: 2016-01-21 o 20:21
ahali123 jest offline  
Stary 2016-01-21, 21:43   #3873
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Ahali123 - proste w這sy po zabiegu to jest efekt uboczny. Preparat jest po to, aby je od篡wi. Je郵i m闚isz, 瞠 jest lepiej - pewnie troch na nie zadzia豉, jednak na ka盥ych w這sach efekt jest inny. Tak jest ze wszystkim. Ewentualnie mo積a wzi望 pod uwag nieprawid這wy spos鏏 wykonania zabiegu, jaki ma造 b陰d.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-01-21, 22:44   #3874
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ahali123 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny
jestem 鈍ie穎 po encanto i efekt jak by mizerny
kupilam zestaw po 100ml od sprzedawcy polecanego tutaj, prostownica nagrzewa si do 230, wi璚 co jest nie tak?

prosz porad嬈ie

za陰czam fotk po pierwszym myciu po 1 dniu po zabiegu
niestety nie mam fotki z przed, ale moje w這sy wygl康a造 jak lwia grzywa/siano...efekt na w軼iek貫go Wodeckiego, wi璚 teraz niby lepiej wygl康aj, ale nie jest to efekt taki jak Wy prezentujecie

Jak wy瞠j, wyprostowane w這sy przy keratynowym to g堯wnie efekt uboczny. Efekt to kwestia indywidualna. W g堯wnej mierze liczy si r騜nica pomi璠zy stanem przed a stanem po. Je瞠li jest lepiej to znaczy, 瞠 keratyna zadzia豉豉 - ale s豉biej, zdarza si . Mi w這sy lepiej wysz造 za drugim razem. Po 5 miesi帷ach powt鏎zy豉m sobie zabieg i dopiero teraz s wyg豉dzone, wcze郾iej po myciu nie by taki drut jak teraz mam . Spr鏏uj za miesi帷 powt鏎zy zabieg
Stary 2016-01-21, 22:55   #3875
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Poka wiadomo嗆
Mozesz napisac ile ml wzielas i w jakiej cenie?
wzi窸am 150ml keratyny, 100ml od篡wki, 50ml szamponu i wyceni mi 122z +koszty wysy趾i. Cena wed逝g mnie bardzo dobra, bo za now zap豉ci豉m 140z w tych samych ilo軼iach, a bez szamponu.
A normalnie zestaw keratyna+szampon+od篡wka po 50ml kosztuje 60z, wi璚 x3=180z.

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka wiadomo嗆
Oczywi軼ie napisz po badaniu co i jak. sama jestem ciekawa, czyta豉m tylko o tym w internecie a jak dowiedzia豉m si 瞠 u mnie niedaleko mnie robi to si zapisa豉m.
Odezw si w przysz造m tygodniu
Daj zna czekamy.

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka wiadomo嗆
Te nie by造鄉y zadowolone z tej nowej wersji z kole瘸nkami, ten efekt w豉郾ie tak jak piszesz - kr鏒kotrwa造 a koszty pomi璠zy t wersj a t mocn star podobne. Te kupowa豉m tam gdzie ty kiedy, teraz na beautysin kupuje, ciekawe czy te mo積a zrobi tak jak u Ciebie - takie mieszane zam闚ienie (jutro przedzwonie i zapytam). Zauwa篡豉m 瞠 najmniej schodzi mi szamponu, nast瘼nie keratyny a odzywki strasznie du穎 jak robi zabiegi kole瘸nkom.

Obecnie przymierzam si do kupna nowej prostownicy, mo瞠 wiecie gdzie s jakie fajne promocje na Remingtony ? W sumie to i suszark bym te kupi豉.
Do BeautySin te pisa豉m, ale dro瞠j mi wycenili wi璚 kupi豉m u alicja_style

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, przysz豉m do Was po porad

aktualnie mam do嗆 zniszczone w這sy, s d逝gie - do talii, pl帷z si, du穎 rozwdojonych ko鎍闚ek, no nie wygl康a to 豉dnie Mam te problem z ich wypadaniem - wina antybiotyku.
Do tej pory 2 razy prostowa豉m w這sy, jakie 2-3 lata temu - efekt by 鈍ietny przez d逝ugi czas. Ostatni raz - kwietniu w zesz造m roku, no i w豉郾ie efekt trzyma si kilka dni je郵i chodzi o wyprostowanie. W obu tych przypadkach u篡wa豉m Encanto. Kiedy ju tutaj si radzi豉m co mo瞠 by powodem, 瞠 efekt by a tak kr鏒kotrwa造 (uczucie od篡wienia, pogrubienia i inne 'uboczne' efekty utrzyma造 si d逝瞠j ).
Teraz zastanawiam si czy kiedy moje w這sy s w tak kiepskim stanie robi zabieg i ewentualnie jakiego preparatu u篡. Skoro po Encanto efekt prostych w這s闚 zbyt d逝go si nie utrzyma to nie wiem czy jest sens katowa si oparami czy wybra inny specyfik? Po zabiegu oczywi軼ie chcia豉bym wybra do fryzjera na 軼i璚ie, raczej 'na prosto'.
B璠 wdzi璚zna za ka盥 sugesti, bo jak widzicie keratyny u篡wam raz na jaki czas i nie jestem na bie膨co z nowo軼iami
Kurcze, nie pami皻am kiedy wesz豉 nowa wersja keratyny, ale mo瞠 prostowa豉 w豉郾ie t now? Ona niestety daje bardziej kr鏒kotrwa造 efekt.
Stary 2016-01-22, 00:18   #3876
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Fajnie, 瞠 wrzucacie na nowo opinie

Dziewczyny, tak sobie my郵, 瞠 mo瞠 w pierwszym po軼ie powstawiam odno郾iki do Waszych mini-recenzji.
Macie co przeciwko? Nie mam innego pomys逝, aby to jako ogarn望. Przyk豉dowo:
Encanto stara formu豉- tutaj nicki dziewczyn z w徠ku z linkami do konkretnych post闚.

Niestety, na przegrzebanie w徠k闚 przez jedn osob jest zbyt pracoch這nne. B璠 wrzuca te nowsze opinie, chyba, 瞠 kto by podsy豉 linki do swoich starszych post闚
Je郵i chcesz, mog pom鏂 ogarnia w徠ek albo nawet sama si tym zaj望. Przejrz go, wypisz w punktach najwa積iejsze rzeczy, odno郾iki do poszczeg鏊nych, wa積ych rzeczy. Tylko b璠 potrzebowa豉 troch czasu, 130 stron w徠ku to nie jest ma這.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-01-22, 06:11   #3877
martuunia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 382

Cytat:

Kurcze, nie pami皻am kiedy wesz豉 nowa wersja keratyny, ale mo瞠 prostowa豉 w豉郾ie t now? Ona niestety daje bardziej kr鏒kotrwa造 efekt.
poleci豉by jaki inny specyfik?
Stary 2016-01-22, 11:18   #3878
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
Mo瞠 inoar ?
Stary 2016-01-22, 11:41   #3879
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Lub stare Encanto
Stary 2016-01-22, 12:09   #3880
martuunia
Zadomowienie

A czy co podobnego do encanto co by tak nie dusi這? :p kiedy wybra豉m w豉郾ie encanto,bo mia mie najmocniejsze dzia豉nie, za innymi nawet si nie rozgl康a豉m. Czy ten inoar jest polecany? s造sza豉k kiedy o global keratin i choco... nie pami皻am dok豉dnie nazwy czy kt鏎y z nich warto u篡?
Stary 2016-01-22, 12:32   #3881
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
A czy co podobnego do encanto co by tak nie dusi這? :p kiedy wybra豉m w豉郾ie encanto,bo mia mie najmocniejsze dzia豉nie, za innymi nawet si nie rozgl康a豉m. Czy ten inoar jest polecany? s造sza豉k kiedy o global keratin i choco... nie pami皻am dok豉dnie nazwy czy kt鏎y z nich warto u篡?
niestety Ci nie pomog, bo ja stosowa豉m tylko stare Encanto dwa razy i nowe raz. Mam mocno kr璚one w這sy, wi璚 zale篡 mi na jak najlepszym dzia豉niu, a chyba Encanto ma najlepsze. Inne dziewczyny maj wi璚ej do鈍iadczenia.
Ja robi z wiatrakiem przed g這w i nie czu w og鏊e. Jedynie p騧niej trzeba pok鎩 wywietrzy porz康nie..

Mi w豉郾ie przysz豉 ta keratyna od Alicja_style. Po konsystencji wida, 瞠 stara formu豉. B璠 robi za jaki miesi帷/dwa, bo p鏦i jeszcze cho troch efekt si trzyma to odci庵n. Nie mam kasy, 瞠by co miesi帷 robi Encanto stara wersja trzyma豉 mi p馧 roku (a i tak robi豉m tylko ze wzgl璠u na odrost, bo na d逝go軼i by造 proste), a tu po nowej formule po nieca造m miesi帷u ju si pl帷z, kiepsko rozczesuj. Niby s proste, ale jednak efekt gorszy.
Stary 2016-01-22, 12:41   #3882
maalinka123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Ponawiam swojr pytanie czy mogliby軼ie mi powiedzie kt鏎a wersja cocochoco by豉 by najlepsza do sztywnych grubych wlosow. W zasadzie mam proste tylko sie pusza noi sa zniszczone od prostownicy.
maalinka123 jest offline  
Stary 2016-01-22, 13:12   #3883
Ka-Mila
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 665
GG do Ka-Mila

Hej, mo瞠 nie b璠 pisa豉 dok豉dnie o keratynowym prostowaniu w這s闚, ale mam informacj dla dziewczyn, kt鏎e zastanawiaj si nad zabiegiem Artego Easy Care T Dream.
Jest to delikatniejszy zabieg ni prostowanie keratynowe i dla dziewczyn, kt鏎e maj z natury do嗆 proste w這sy mo瞠 by fajnym zabiegiem regenaracyjnym.
Wczoraj przy podci璚iu w這s闚 na這穎no mi kosmetyki, kt鏎e podgrzano na w這sach a potem zmyto.

Za陰czam zdj璚ia przed i po.

Sama si zastanawia豉m nad keratynowym prostowaniem, ale stch鏎zy豉m przed zbytnim efektem ulizanych w這s闚. My郵, 瞠 by to dobry wyb鏎.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0269.jpg (84,4 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0302.jpg (72,3 KB, 34 za豉dowa)
Stary 2016-01-22, 16:45   #3884
ahali123
Raczkowanie

sandrek i SylwCia9114 dzi瘯uj za odpowied i porad

faktycznie moje w這sy teraz wygl康aj lepiej, po prostu przestraszy豉m si 瞠 mo瞠 dlatego nie sa idealnie proste bo je spali豉m albo co

mam jeszcze pytanko: powt鏎k zrobi te encanto, czy wybra co innego?

aha, i jeszcze jedno: je郵i w這sy s zdrowe, a zale篡 tylko na wyprostowaniu fal i puszenia si to jaki produkt wybra?

Ka-Mila pi瘯ny efekt; czym podgrzano produkt na w這sach?

Edytowane przez ahali123
Czas edycji: 2016-01-22 o 16:47
ahali123 jest offline  
Stary 2016-01-22, 17:30   #3885
Ka-Mila
Rozeznanie

GG do Ka-Mila

[QUOTE=ahali123;54321261

Ka-Mila pi瘯ny efekt; czym podgrzano produkt na w這sach?[/QUOTE]

Tak, produkt byl podgrzany na wlosach suszarka.
Caly proces nie wydaje sie skomplikowany i karkolomny. Nastepnym razem zakupie caly zestaw Artego i zabieg wykonam w domu jezeli zajdzie taka potrzeba. Choc i tak calosc u fryzjera nie kosztowala wiele - obciecie goracymi nozycami+ zabieg ok.150 zl.
Na krakowskie ceny to bardzo dobra oferta
Stary 2016-01-22, 17:46   #3886
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:

faktycznie moje w這sy teraz wygl康aj lepiej, po prostu przestraszy豉m si 瞠 mo瞠 dlatego nie sa idealnie proste bo je spali豉m albo co

aha, i jeszcze jedno: je郵i w這sy s zdrowe, a zale篡 tylko na wyprostowaniu fal i puszenia si to jaki produkt wybra?

Ja mia豉m fale, kt鏎e si puszy造 i zrobi豉m Encanto. 4 miesi帷e po zabiegu, pusz si delikatnie (nie jest to taki puch jak by wcze郾iej) i lekko podwijaj. Efekt taki, jakbym je wyprostowa豉 i wysz豉 na chwil na wilgotne powietrze. S zdrowe, nigdy nie farbowa豉m. Je郵i zale篡 Ci na efekcie prostych w這s闚 to Encanto jest najbardziej polecane. Ja za jaki czas planuje powt鏎zy.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-01-22, 18:16   #3887
martuunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Poka wiadomo嗆
Tak, produkt byl podgrzany na wlosach suszarka.
Caly proces nie wydaje sie skomplikowany i karkolomny. Nastepnym razem zakupie caly zestaw Artego i zabieg wykonam w domu jezeli zajdzie taka potrzeba. Choc i tak calosc u fryzjera nie kosztowala wiele - obciecie goracymi nozycami+ zabieg ok.150 zl.
Na krakowskie ceny to bardzo dobra oferta
jak d逝go efekt utrzymuje si na w這sach po tym zabiegu?

Dzi瘯i dziewczyny za odp, ja nie chcia豉bym tym razem encanto, o ile w lato 豉twiej mi wietrzy pomieszczenie, tak ostatnim razem w domu baardzo ci篹ko by這 mi wytrzyma, chocia specjalnie wra磧iwa na takie rzeczy nie jestem. Nawet nie wiedzia豉m, 瞠 s 2 wersje, specjalistk w tym zakresie nie jestem i pewnie nawet bym nie zauwa篡豉 瘸dnej r騜nicy ;p
Stary 2016-01-22, 19:34   #3888
Ka-Mila
Rozeznanie

GG do Ka-Mila

ciezko powiedzie - w zalo瞠niu do kilku miesiecy (3-4).
Ja bede z cala pewnoscia dokumentowac moje dalsze zmagania w pielegnacji, wiec za jakis czas dam znac jak sytuacja wyglada.
Pamietam ze Anwen robila taki zabieg w domu i opisuje jakie efekty jej dal i na jaki okres czasu
Stary 2016-01-22, 19:58   #3889
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:

Encanto na puszenie Ale ja to ju zakochana w tym jestem...

Powt鏎ka po ok 4 tygodniach mo瞠 by zrobiona Tylko pami皻aj o odpowiednim czasie trzymania keratyny na w這sach. To jak z farb jak b璠zie trzymana za kr鏒ko to kolor nie z豉pie, tak samo jest z keratynk jak za kr鏒ko b璠zie na w這sach to nie "z豉pie" lub b璠zie s豉biej.
Stary 2016-01-22, 22:07   #3890
ahali123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka wiadomo嗆
Encanto na puszenie Ale ja to ju zakochana w tym jestem...

Powt鏎ka po ok 4 tygodniach mo瞠 by zrobiona Tylko pami皻aj o odpowiednim czasie trzymania keratyny na w這sach. To jak z farb jak b璠zie trzymana za kr鏒ko to kolor nie z豉pie, tak samo jest z keratynk jak za kr鏒ko b璠zie na w這sach to nie "z豉pie" lub b璠zie s豉biej.
poczekam zatem miesi帷 i zrobi powt鏎k
robi pe軟y zabieg czy teraz wystarczy mieszany?
no i jeszcze jedno pytanie, czy ma znaczenie spos鏏, k徠,itp prostowania? tzn czy potem b璠 tak sz造 jak si wyprostowa這?

Edytowane przez ahali123
Czas edycji: 2016-01-22 o 22:10
ahali123 jest offline  
Stary 2016-01-23, 08:20   #3891
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 091

Cytat:
poczekam zatem miesi帷 i zrobi powt鏎k
robi pe軟y zabieg czy teraz wystarczy mieszany?
no i jeszcze jedno pytanie, czy ma znaczenie spos鏏, k徠,itp prostowania? tzn czy potem b璠 tak sz造 jak si wyprostowa這?
Jak robi豉m stare encanto, to ka盥e pasemko wyprostowane w nie t stron co trzeba by這 po umyciu wraca這 do takiego stanu jak przed prostowanie. Czyli jak wyprostowa豉m krzywo, to potem przez jaki czas moje w這sy tak si uk豉da造.

Po kilku dniach po zrobieniu zabiegu now keratyn widz, 瞠 w這sy s od篡wione, ale si nie prostuj. Szybko si odgniataj od swetra, kurtki, nie m闚i帷 ju o gumce do w這s闚.
Stary 2016-01-23, 10:32   #3892
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
Jak robi豉m stare encanto, to ka盥e pasemko wyprostowane w nie t stron co trzeba by這 po umyciu wraca這 do takiego stanu jak przed prostowanie. Czyli jak wyprostowa豉m krzywo, to potem przez jaki czas moje w這sy tak si uk豉da造.

Po kilku dniach po zrobieniu zabiegu now keratyn widz, 瞠 w這sy s od篡wione, ale si nie prostuj. Szybko si odgniataj od swetra, kurtki, nie m闚i帷 ju o gumce do w這s闚.
Te tak mam. Robi豉m prawie miesi帷 temu, i jak np zwi捫e w這sy w koczka i p騧niej je rozpuszcz to s fale. Je郵i mam je ca造 czas rozpuszczone to niby s proste, no ale no nie jest za wygodne. I rozczesywanie nie jest ju takie proste
Stary 2016-01-23, 10:36   #3893
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Te tak mam. Robi豉m prawie miesi帷 temu, i jak np zwi捫e w這sy w koczka i p騧niej je rozpuszcz to s fale. Je郵i mam je ca造 czas rozpuszczone to niby s proste, no ale no nie jest za wygodne. I rozczesywanie nie jest ju takie proste
Mi w豉郾ie na tym rozczesywaniu najbardziej zale瘸這. Zasmuci豉 mnie tym, 瞠 za miesi帷 pewnie efekt b璠zie niewidoczny.
Stary 2016-01-23, 18:22   #3894
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023

Trzeba szuka czego innego

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2016-01-23, 18:32   #3895
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
Mi w豉郾ie na tym rozczesywaniu najbardziej zale瘸這. Zasmuci豉 mnie tym, 瞠 za miesi帷 pewnie efekt b璠zie niewidoczny.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Trzeba szuka czego innego
Znaczy nie jest tragicznie, w這sy s nadal proste (a swoje mam mocno pokr璚one), ale jednak stare Encanto dawa這 trwalszy efekt.
Stary 2016-01-23, 20:12   #3896
martuunia
Zadomowienie

a czy s jakie przeciwwskazania do wykonania zabiegu w przypadku do嗆 mocnego wypadania? Na 1 stronie nie znalaz豉m 瘸dnego info, na zdrowy rozum wydaje mi si, 瞠 nie, ale Wy jeste軼ie bardziej do鈍iadczone, dlatego wol zapyta Skoro to nowe encanto jest s豉bsze (widocznie ja r闚nie mia豉m ostatnim razem t nowsz wersj i podobnie jak u kole瘸nki wy瞠j, mia豉m fale po zrobieniu koczka) to rozwa瘸m cocochoco lub global keratin.
Mog豉bym prosi o doradzenie? Jest tyle wersji, 瞠 nie mam poj璚ia jak si za to zabra
Mam d逝gie, 鈔ednioporowate w這sy, raczej proste, chyba, 瞠 zwi捫 w koczek/warkocze to wtedy si odkszta販aj do嗆 豉two i faluj. Zale篡 mi g堯wnie na odbudowie, ale chcia豉bym jednak ten efekt prostych w這s闚 - na codzie prostuj, a 瞠 w這sy s w mizernym stanie to chcia豉bym troch ograniczy to katowanie i stylizacje i da im od篡

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2016-01-24 o 19:41
martuunia jest offline  
Stary 2016-01-23, 23:25   #3897
tekila901
Zakorzenienie

A czy kto w og鏊e wie dlaczego zmienili sk豉d? Mogli wprowadzi now wersj, tak jak jest kilka wersji Coco choco...
Stary 2016-01-24, 01:30   #3898
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Je郵i chcesz, mog pom鏂 ogarnia w徠ek albo nawet sama si tym zaj望. Przejrz go, wypisz w punktach najwa積iejsze rzeczy, odno郾iki do poszczeg鏊nych, wa積ych rzeczy. Tylko b璠 potrzebowa豉 troch czasu, 130 stron w徠ku to nie jest ma這.
Super Postaram si na dniach troch powrzuca do pierwszego postu, ale pomoc i sugestie bardzo mile widziane

Dziewczyny stosuj帷e nowe Encanto: czy kt鏎a pr鏏owa豉 robi je metod, kt鏎 wkleja豉m wcze郾iej tj. keratyn zmywa sam wod zamiast szamponem?
Nie kojarz, 瞠by kt鏎a si chwali豉. Mo瞠 faktycznie taka procedura poprawi trwa這嗆 efektu.
Jak na razie negatywne opinie dotycz metody, kt鏎 zaleca producent przy starej metodzie albo metody mieszanej.
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2016-01-24, 01:47   #3899
sandrek
Zakorzenienie

Po czterech miesi帷ach w這sy gdzieniegdzie si faluj, ale og鏊nie sprawiaj wra瞠nie prostych. Pusz si mniej ni przed keratynowym prostowaniem, nie jest to taki uci捫liwy puch jak by. My郵icie, 瞠by robi prostowanie w po這wie lutego czy dopiero na 鈍i皻a wielkanocne? Bo w sumie sama nie wiem.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-01-24, 19:07   #3900
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Po czterech miesi帷ach w這sy gdzieniegdzie si faluj, ale og鏊nie sprawiaj wra瞠nie prostych. Pusz si mniej ni przed keratynowym prostowaniem, nie jest to taki uci捫liwy puch jak by. My郵icie, 瞠by robi prostowanie w po這wie lutego czy dopiero na 鈍i皻a wielkanocne? Bo w sumie sama nie wiem.

Przed walentynkami !!!

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.