Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-01-24, 19:54   #3901
martuunia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 381
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, obiecuj 瞠 to ju ostatnie moje pytanie
Zdecydowa豉m si na alfaparf, niestety mam por闚nanie tylko z encanto - czy zu篡cie obu produkt闚 jest podobne, czy alfy idzie wi璚ej/mniej? Waham si jak ilo嗆 zam闚i

Na all u sprzedawc闚 s r騜ne instrukcje wykonania zabiegu:| u jednego jest napisane, 瞠by po 20 min keratyny sp逝ka w這sy, a u innego 瞠by wysuszy na szczotk i wyprostowa. Czy wszyskie prostujecie na szczotk czy samo suszenie a p騧niej prostownica jak przy encanto wystarczy? My nie my? B豉gam, powiedzcie jak Wy to robicie

Doczyta豉m, 瞠 Wiza瘸nka jaki czas temu mia豉 wykonywany ten zabieg w salonie, ale tam od razu fryzjer zmoczy w這sy i na這篡 mask - st康 moje pytanie - po tym preparacie mo積a od razu umy w這sy czy odczeka 3godziny/3dni?
Stary 2016-01-24, 22:39   #3902
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, obiecuj 瞠 to ju ostatnie moje pytanie
Zdecydowa豉m si na alfaparf, niestety mam por闚nanie tylko z encanto - czy zu篡cie obu produkt闚 jest podobne, czy alfy idzie wi璚ej/mniej? Waham si jak ilo嗆 zam闚i

Na all u sprzedawc闚 s r騜ne instrukcje wykonania zabiegu:| u jednego jest napisane, 瞠by po 20 min keratyny sp逝ka w這sy, a u innego 瞠by wysuszy na szczotk i wyprostowa. Czy wszyskie prostujecie na szczotk czy samo suszenie a p騧niej prostownica jak przy encanto wystarczy? My nie my? B豉gam, powiedzcie jak Wy to robicie

Doczyta豉m, 瞠 Wiza瘸nka jaki czas temu mia豉 wykonywany ten zabieg w salonie, ale tam od razu fryzjer zmoczy w這sy i na這篡 mask - st康 moje pytanie - po tym preparacie mo積a od razu umy w這sy czy odczeka 3godziny/3dni?
Ja robi豉m t now wersj w piance (express) i na moje w這sy za 這patki wystarcza jedno opakowanie.
Je郵i chodzi o wykonanie, to robi豉m zgodnie z dostarczon instrukcj po angielsku i nie sugerowa豉m si polskim t逝maczeniem: 20 minut trzyma豉m keratyn na w這sach, a nast瘼nie sp逝kiwa豉m przez 30 sekund. Potem na這篡豉m mask, przeczesa豉m w這sy i zostawi豉m na 5 minut i sp逝ka豉m. Nast瘼nie wysuszy豉m suszark (nie bawi豉m si w 瘸dne suszenie ze szczotk), a na koniec wyprostowa豉m. Z umyciem czeka豉m do nast瘼nego dnia, tak 瞠by mie pewno嗆, 瞠 preparat si przyj掖
Taka instrukcja jest w ulotce angielskiej. Na opakowaniu jednak jest polska naklejka i tam jest w豉郾ie informacja o tym, 瞠 po up造wie 20 minut trzeba od razu suszy bez sp逝kiwania.
Ja w ka盥ym razie trzyma豉m si ulotki i od pocz徠ku listopada bardzo 豉dnie si efekt utrzymuje, tak瞠 zdecydowanie na plus
Wcze郾iej u篡wa豉m Encanto, ale efekt po Alfaparf jest bardzo podobny (mo瞠 nie ma a takiego super od篡wienia jak po Encanto) i w dodatku nie ma przylizu ani okropnego smrodu podczas zabiegu.
Joasia:) jest offline  
Stary 2016-01-25, 00:39   #3903
koszatniczkakokosz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Dziewczyna, do陰cza si kolejna, kt鏎ej marz si takie pi瘯ne w這sy...

Pomy郵a豉m, 瞠 podpytam, czy kt鏎a z mieszkanek Wroc豉wia nie chcia豉by podda si zabiegowi razem ze mn... Mam w這sy za ramiona, grube i g瘰te, dlatego obawiam si, 瞠 sama mog nie da rady.

Zabieg mo瞠my wykona u mnie, mam prostownic Keratin Therapy Pro, kt鏎a powinna zda egzamin. Chcia豉bym spr鏏owa jako pod koniec lutego/w marcu - na razie i tak bez przerwy nosz te okropne czapki...

Pozdrawiam,
Ada
koszatniczkakokosz jest offline  
Stary 2016-01-25, 13:19   #3904
kardab
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Super Postaram si na dniach troch powrzuca do pierwszego postu, ale pomoc i sugestie bardzo mile widziane

Dziewczyny stosuj帷e nowe Encanto: czy kt鏎a pr鏏owa豉 robi je metod, kt鏎 wkleja豉m wcze郾iej tj. keratyn zmywa sam wod zamiast szamponem?
Nie kojarz, 瞠by kt鏎a si chwali豉. Mo瞠 faktycznie taka procedura poprawi trwa這嗆 efektu.
Jak na razie negatywne opinie dotycz metody, kt鏎 zaleca producent przy starej metodzie albo metody mieszanej.
Ja robi豉m nowe Encanto t metod. Tylko sp逝kiwa豉m keratyn wod, nie u篡wa豉m do tego szamponu. Jednak jest zbyt wcze郾ie 瞠by okre郵i czy to jako wp造nie na trwa這嗆 zabiegu, bo by on wykonywany w tamtym tygodniu. Zobaczymy
kardab jest offline  
Stary 2016-01-25, 17:17   #3905
moooniek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 994

Cytat:
Napisane przez koszatniczkakokosz Poka wiadomo嗆
Dziewczyna, do陰cza si kolejna, kt鏎ej marz si takie pi瘯ne w這sy...

Pomy郵a豉m, 瞠 podpytam, czy kt鏎a z mieszkanek Wroc豉wia nie chcia豉by podda si zabiegowi razem ze mn... Mam w這sy za ramiona, grube i g瘰te, dlatego obawiam si, 瞠 sama mog nie da rady.

Zabieg mo瞠my wykona u mnie, mam prostownic Keratin Therapy Pro, kt鏎a powinna zda egzamin. Chcia豉bym spr鏏owa jako pod koniec lutego/w marcu - na razie i tak bez przerwy nosz te okropne czapki...

Pozdrawiam,
Ada
Ja ch皻nie
Stary 2016-01-25, 23:57   #3906
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

W ko鎍u zdecydowa豉m si na COCOCHOCO PURE.
W sumie to w這sy po ostatnim zabiegu w marcu (prawie rok!) przesta造 mi si ca趾owicie kr璚i Mam jedynie puch po rozja郾ianiu i stercz帷e ma貫 baby hair. Nie mam poj璚ia czym fryzjerka mi robi豉, w salonie u篡waj produkt闚 Montibello, ale nigdzie nie znalaz豉m keratyny tej firmy. Pami皻am 瞠 nie mog豉m umy w這s闚 przez 3 dni, wi璚 mog這 to by te COCOCHOCO. Dam zna jak ju zrobi
Stary 2016-01-26, 09:40   #3907
martuunia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 381

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka wiadomo嗆
Ja robi豉m t now wersj w piance (express) i na moje w這sy za 這patki wystarcza jedno opakowanie.
Je郵i chodzi o wykonanie, to robi豉m zgodnie z dostarczon instrukcj po angielsku i nie sugerowa豉m si polskim t逝maczeniem: 20 minut trzyma豉m keratyn na w這sach, a nast瘼nie sp逝kiwa豉m przez 30 sekund. Potem na這篡豉m mask, przeczesa豉m w這sy i zostawi豉m na 5 minut i sp逝ka豉m. Nast瘼nie wysuszy豉m suszark (nie bawi豉m si w 瘸dne suszenie ze szczotk), a na koniec wyprostowa豉m. Z umyciem czeka豉m do nast瘼nego dnia, tak 瞠by mie pewno嗆, 瞠 preparat si przyj掖
Taka instrukcja jest w ulotce angielskiej. Na opakowaniu jednak jest polska naklejka i tam jest w豉郾ie informacja o tym, 瞠 po up造wie 20 minut trzeba od razu suszy bez sp逝kiwania.
Ja w ka盥ym razie trzyma豉m si ulotki i od pocz徠ku listopada bardzo 豉dnie si efekt utrzymuje, tak瞠 zdecydowanie na plus
Wcze郾iej u篡wa豉m Encanto, ale efekt po Alfaparf jest bardzo podobny (mo瞠 nie ma a takiego super od篡wienia jak po Encanto) i w dodatku nie ma przylizu ani okropnego smrodu podczas zabiegu.
w nast瘼nym tygodniu robi
Stary 2016-01-26, 11:40   #3908
Must
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 952

Uwielbiam proste w這sy i od lat si czaje na Encanto.

Mo瞠 si odwa輳 w ko鎍u.

Jak my郵icie ile produktu potrzebuj ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytu逝.png (796,8 KB, 38 za豉dowa)
Must jest offline  
Stary 2016-01-26, 12:25   #3909
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
Napisane przez Must Poka wiadomo嗆

Mo瞠 si odwa輳 w ko鎍u.

obstawiam, 瞠 100ml by wystarczy這, ale ja bym wzi窸a 150ml lepiej 瞠by zosta這 ni brak這
Stary 2016-01-26, 12:31   #3910
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:

Mo瞠 si odwa輳 w ko鎍u.

Nowej wersji to obowi您kowo 150.....Ja mia豉m 100ml mam g瘰te ciemne w這sy do 這patek ( mia豉m ) i ta setka mi tak akurat starczy豉
waliczeq jest offline  
Stary 2016-01-26, 12:50   #3911
Eve00
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 809

Witam dziewczyny
przeczyta豉m ca造 w徠ek wi璚 postanowi豉m si odezwa Na razie zbieram informacje nt. zabieg闚 keratynowego prostowania i podziwiam Wasze efekty. Nie ukrywam, 瞠 bardzo mnie kusi ten zabieg ale boj si, 瞠 spal w這sy/po wyp逝kaniu keratyny b璠 w gorszej kondycji. Pod uwag bior preparat Kativa, niestety mam prostownic bez regulacji temp. do tego nie wiem do jakiej temp. si nagrzewa wi璚 musia豉bym zainwestowa w now, no i pozby si T i dziecka w domu
Wi璚 郵edz w徠ek dalej i mo瞠 w ko鎍u si zdecyduj

DBAM O WΜSY
Eve00 jest offline  
Stary 2016-01-26, 13:12   #3912
Ruda250
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dziewczyny!
Od mojego encanto min掖 ju prawie rok i szczerze przyznam, 瞠 dopiero od jakiego miesi帷a moje w這sy zn闚 zaczynaj mi dzia豉 na nerwy

Taki super-super efekt na moich pusz帷ych si, ale nie kr璚onych w這sach utrzyma si od marca do pa寮ziernika. Potem te by這 wzgl璠nie OK (podprostowywa豉m tylko niekt鏎e pasma w這s闚, z kt鏎ych keratyna wyp逝ka豉 si szybciej - te tak macie?)

Przyznam szczerze, 瞠 przez ten czas zrobi豉m si bardzo wygodnicka i teraz trudno mi si zn闚 przestawi na codzienne poranne uk豉danie w這s闚 i wygl康anie po treningu/deszczu jakby mnie piorun trzasn掖

Dlatego w lutym planuj powt鏎zy zabieg, tym razem metod mieszan.
W zwi您ku z tym mam pytanie - mo瞠 g逝pie, ale wol si upewni - je瞠li przy zwk貫j metodzie zu篡豉m 100 ml keratyny i 75 ml od篡wki, to teraz wystarczy mi W SUMIE 100 ml mieszanki? Miesza w r闚nych proporcjach (po 50 ml jednego i drugiego) czy jako inaczej?

Aaaaa i ma豉 uwaga do nowych dziewczyn - nie zapominajcie o piel璕nacji w這s闚 po zabiegu!!! Ja sobie odpu軼i豉m, bo przecie i tak wygl康a造 super i teraz, kiedy keratyna si wyp逝ka豉, jest lekki dramat... Z kolei moja kole瘸nka olejowa豉 i traktowa豉 w這sy wszelakimi maskami i jej w這sy wygl康aj o niebo lepiej ni przed zabiegiem, pomimo up造wu czasu
Stary 2016-01-26, 19:55   #3913
bazzy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

Dziewczyny, keratyna zadzia豉 na kr璚onych w這sach? Pytam, bo jestem ciekawa, czy b璠zie po prostu szybszy stan powrotny czy w og鏊e polowicznie mi podprostuje w這sy?
bazzy jest offline  
Stary 2016-01-26, 21:14   #3914
Must
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka wiadomo嗆
Nowej wersji to obowi您kowo 150.....Ja mia豉m 100ml mam g瘰te ciemne w這sy do 這patek ( mia豉m ) i ta setka mi tak akurat starczy豉
Dzi瘯uj.
Jeszcze b璠 podcinane za 3 tygodnie bo s dziwne na ko鎍ach
Must jest offline  
Stary 2016-01-26, 21:24   #3915
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Dzi瘯uj.
Jeszcze b璠 podcinane za 3 tygodnie bo s dziwne na ko鎍ach
Podcinanie s這nko tez po keratynowym pami皻aj
waliczeq jest offline  
Stary 2016-01-26, 21:39   #3916
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bazzy Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, keratyna zadzia豉 na kr璚onych w這sach? Pytam, bo jestem ciekawa, czy b璠zie po prostu szybszy stan powrotny czy w og鏊e polowicznie mi podprostuje w這sy?
Ja mam baaardzo kr璚one w這sy i po Encanto s pro軼iutkie. Ale po starej formule efekt du穎 trwalszy.
Stary 2016-01-27, 09:41   #3917
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Poka wiadomo嗆
ciezko powiedzie - w zalo瞠niu do kilku miesiecy (3-4).
Ja bede z cala pewnoscia dokumentowac moje dalsze zmagania w pielegnacji, wiec za jakis czas dam znac jak sytuacja wyglada.
Pamietam ze Anwen robila taki zabieg w domu i opisuje jakie efekty jej dal i na jaki okres czasu

Co 3 tygodnie trzeba powtarza pe軟y zabieg (fluid, podgrzanie, maska, ampu趾a) wg informacji producenta, raz w tygodniu zabieg podtrzymuj帷y (sama maska i ampu趾a). Wrzucam zdj璚ie z instrukcji (keratynowy to ten pierwszy, regeneruj帷y).

Ja mam ca造 zestaw i sobie chwal, do KP nie wr鏂, ten dobrze regeneruje mi w這sy, ale ich nie prostuje ;P

Za to szampon post z zestawu jest rewelacyjny, mysle, ze bylby spoko dla w這s闚 po prostowaniu

ImageUploadedByWizaz Forum1453887508.322131.jpg
Miluchova jest offline  
Stary 2016-01-27, 09:54   #3918
maja1969
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Thumbs up Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja te polece Kativa..mam w這sy cienkie ale jest ich duzo..niby proste ale..no w豉snie..po Kativa moje w這sy wygladaj na bardziej proste podstawa to dobra prostownica!!! Robi豉m sobie,siostrze i kolezankom - aplikacja bezproblemowa a efekt zgodnie z tym co zapewnia producent utrzymuje si do 2 miesi璚y..u mnie byly to w sumie 2 miesiace u siostry ok.p馧tora ale tak czy inaczej wszytskie bylysmy i jestesmy zadowolone dlatego KATIVA polecamy! Kupujemy w sklepie internetowym xxx, bo ten juz mam sprawdzony z racji zakupu tam innych kosmetyk闚 do w這s闚 bo jakby nie patrzec na punckie w這s闚 mam bzika i lubie jak fajnie i zdrowo wygladaj - zatem dziewczyny- prostujmy si!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-29 o 19:02 Pow鏚: Link.
maja1969 jest offline  
Stary 2016-01-27, 10:10   #3919
Must
Rozeznanie

Dobra, chc Encanto

Widzia豉m zestaw, gdzie b璠zie

150 ml keratyny i po 100 szamponu i od篡wki.

Czy to mi wystarczy ?
moje w這sy kilka post闚 wy瞠j
Must jest offline  
Stary 2016-01-27, 10:32   #3920
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Dobra, chc Encanto

Widzia豉m zestaw, gdzie b璠zie

150 ml keratyny i po 100 szamponu i od篡wki.

Czy to mi wystarczy ?
moje w這sy kilka post闚 wy瞠j
Moim zdaniem szamponu nie potrzebne tyle (mi 25ml wystarczy這) Mo瞠sz napisa do Alicja_style na allegro i Ci zrobi Tw鎩 w豉sny zestaw - bardziej si op豉ca.
Moim zdaniem te ilo軼i Ci wystarcz.
Zwr鵵 uwag, czy sprzedawca ma star formu喚 keratyny! (z tego co kojarz to Alicja_style w豉郾ie ma, beautysin i chyba tyle by這 tu pisane)
Stary 2016-01-27, 10:33   #3921
Must
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem szamponu nie potrzebne tyle (mi 25ml wystarczy這) Mo瞠sz napisa do Alicja_style na allegro i Ci zrobi Tw鎩 w豉sny zestaw - bardziej si op豉ca.
Moim zdaniem te ilo軼i Ci wystarcz.
Zwr鵵 uwag, czy sprzedawca ma star formu喚 keratyny! (z tego co kojarz to Alicja_style w豉郾ie ma, beautysin i chyba tyle by這 tu pisane)
Dzi瘯uj

W豉郾ie patrzy豉m na alicj.

Czyli jaki zestaw proponujesz ?

150 keratyny
25 szampon
50 odzywka ?
Must jest offline  
Stary 2016-01-27, 10:35   #3922
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 519

Cytat:
Dzi瘯uj

W豉郾ie patrzy豉m na alicj.

150 keratyny
25 szampon
50 odzywka ?
Ja keratyny i od篡wki zu篡豉m tyle samo. Szamponu minimalnie.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-01-27, 11:22   #3923
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Dzi瘯uj

W豉郾ie patrzy豉m na alicj.

150 keratyny
25 szampon
50 odzywka ?
ja bra豉m 150ml keratyny, 100ml od篡wki, i 50ml wzi窸am szamponu, ale 25ml wystarczy teoretycznie mo瞠sz wzi望 od篡wki tyle samo, ale mi jej jako mniej ju w這sy pij po keratynie.
Stary 2016-01-27, 13:15   #3924
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 015

Cytat:

Mo瞠 si odwa輳 w ko鎍u.

Ale 豉dne
Mamu taki sam komputer

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2016-01-27, 13:58   #3925
Must
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Ale 豉dne
Mamu taki sam komputer
Dzi瘯uj.

Z komputera nie jestem niestety zadowolona.
Must jest offline  
Stary 2016-01-28, 07:13   #3926
Eve00
Rozeznanie

Kochane, powiedzcie mi, czy prostowanie KAtivy na 195 stopni b璠zie wystarczaj帷e. Mam prostownic bez regulacji temp i wyczyta豉m, 瞠 nagrzewa si w豉郾ie to takiej temp. Nie chc kupowa nowej, bo od paru miesi璚y w og鏊e nie prostuje i jest to dla mnie zb璠ny wydatek

DBAM O WΜSY
Eve00 jest offline  
Stary 2016-01-28, 11:55   #3927
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Eve00 Poka wiadomo嗆
Kochane, powiedzcie mi, czy prostowanie KAtivy na 195 stopni b璠zie wystarczaj帷e. Mam prostownic bez regulacji temp i wyczyta豉m, 瞠 nagrzewa si w豉郾ie to takiej temp. Nie chc kupowa nowej, bo od paru miesi璚y w og鏊e nie prostuje i jest to dla mnie zb璠ny wydatek
A nie mo瞠sz po篡czy od kogo? Moim zdaniem jednak im wy窺za temp tym lepszy efekt.
Stary 2016-01-28, 12:47   #3928
Eve00
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka wiadomo嗆
A nie mo瞠sz po篡czy od kogo? Moim zdaniem jednak im wy窺za temp tym lepszy efekt.
nie bardzo. 畝dna znajoma nie u篡wa prostownicy Z drugiej strony mam rozja郾iane w這sy z duuu篡m odrostem wi璚 mo瞠 nawet bezpieczniej b璠zie jak zrobi na ni窺zej temp.

DBAM O WΜSY
Eve00 jest offline  
Stary 2016-01-28, 12:56   #3929
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Eve00 Poka wiadomo嗆
nie bardzo. 畝dna znajoma nie u篡wa prostownicy Z drugiej strony mam rozja郾iane w這sy z duuu篡m odrostem wi璚 mo瞠 nawet bezpieczniej b璠zie jak zrobi na ni窺zej temp.
Mi si wydaje, 瞠 ni窺za temperatura tylko sprawi, 瞠 mniejsza ilo嗆 keratyny si wch這nie, a nie, 瞠 w這sy b璠 oszcz璠zone.
Stary 2016-01-28, 13:35   #3930
Must
Rozeznanie

Zdecydowa豉m si na zestaw u Alicji
150 keratyna + 150 odzywka + 25 szampon.

Moja prostownica nagrzewa si do 220. My郵, 瞠 to wystarczy.

Troch si boj
Must jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.