Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-02-06, 12:50   #3991
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 344
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez trocka8 Poka wiadomo嗆
Diewczyny, macie jakie do鈍iadczenia z Frizz Keratin Therapy? Teraz pono w promocji w Naturze i my郵 nad tym.
hmm za tak cen mog豉bym spr鏏owa do鈍iadczalnie ale ile to ma ml?
Stary 2016-02-06, 15:25   #3992
trocka8
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 683

Hmm chyba 60, ale co nie mog tego znale潭 na telefonie.

wys豉ne z telefonu
trocka8 jest offline  
Stary 2016-02-06, 15:31   #3993
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka wiadomo嗆
Jestem ju po 3 myciach, og鏊nie efekt jest ok, w這sy proste, nawet jak ujmyje wieczorem i nie wysusze tylko si po這輳 to rano s 豉dne.
Narazie przyliz jest spory, tak mia豉m 2 dni w這sy 鈍ie瞠 teraz ju na drugi dzie nie s fajne. Mam nadziej 瞠 to minie....?
PS. Mam wra瞠nie mimo wszystko 瞠 jak si d逝go nie robi這 keratyny ( u mnie jakie 4 lata) to trzeba by ze 2 zabiegi w miar kr鏒kim odst瘼ie 瞠by w這sy by造 porz康nie odzywione., no ale ja sobie nie mog na to pozwoli bo mam przetluszczaje si w這sy
EDIT : kupi豉m na allegro od sprzedawcy vitastore-polska z tego co czyta豉m s pewni je郵i chodzi o zakupy i ceny maj ni窺ze jak na stronie Cocochoco
dzi瘯i za odpowied. jutro zamawiam, tylko jeszcze zastanawiam si czy wersj pure czy gold a przyliz powinien Ci min望 po oko這 dw鏂h,trzech tygodniach
Stary 2016-02-06, 17:24   #3994
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez trocka8 Poka wiadomo嗆
Hmm chyba 60, ale co nie mog tego znale潭 na telefonie.

wys豉ne z telefonu
Uuu to ma這 na moje w這sy... a 2 zestawy to ju 140z to taniej wyjdzie zam闚i encanto chyba tyle co mi trzeba.
Stary 2016-02-06, 20:20   #3995
ChrisJ
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam wszystkie wiza篡stki jak i wiza篡st闚(oby...) Jest to m鎩 pierwszy post na forum, a co za tym idzie tak瞠 w tym w徠ku. Mam wielki problem. W zasadzie to m璚z si ju z nim przez 20 lat. Ju jako ma貫 dziecko marzy貫m, aby moje w這sy by造 proste, ale...na marzeniach si sko鎍zy這. Ostatnio od fryzjera us造sza貫m, 瞠 istnieje takie co jak keratynowe prostowanie. Nie namy郵aj帷 si d逝go, po powrocie do domu wklepa貫m w google ow fraz. Sk康 ju kojarzy貫m forum wizaz, wi璚 postanowi貫m mu zaufa i wej嗆 w temat. Mym oczom ukaza這 si ~170 stron tematu, m闚i帷 szczerze- przerazi貫m si. Zacz掖em czyta, najpierw FAQ, potem kolejne strony. Przyznaj si, nie da貫m rady i przeskoczy貫m na ostatni stron, aby przeczyta troszk 鈍ie窺ze posty Nie spodziewa貫m si, 瞠 zobacz II cz窷 w徠ku. By貫m w szoku. Nast瘼ne cz窷ci nie robi造 ju na mnie takiego wra瞠nia. Bez wi瘯szych emocje przechodzi貫m do kolejnych cz窷ci. Ale do czego zmierzam. Ano do tego, 瞠 nie b璠ziecie mia造 mi to za z貫 Panie i Panowie, je郵i zadam za chwil jakie pytanie, kt鏎e kiedy mo瞠 ju pad這??
Ot騜, przechodz帷 do sedna, mojego pytania.
Hmmm...mo瞠 jeszcze kilka informacji. Z tego co wyczyta貫m w FAQ na moje w這sy(nie s zbyt d逝gie) wystarczy 50ml preparatu,a w zasadzie nawet mniej. Na aukcji bidzis2702 znalaz貫m interesuj帷y mnie produkt.
I tutaj nasuwa si moje pytanie. Nie rozumiem do ko鎍a pewnej kwestii. Mianowicie:

Cytat:
Aukcja dotyczy os鏏, kt鏎e nie chc kupowa ca貫go zestawu, a do zabiegu wystarczy im 60ml preparatu w zast瘼czych opakowaniach

Zestaw sk豉da si z:

1. BRAZILIAN KERATIN CLARYFYING SHAMPOO - 60 ml.

2. BRAZILIAN KERATIN STRAIGHTENING TREATMENT - 60 ml.

3. BRAZILIAN POST-TREATMENT CONDITIONER - 60 ml.

4. Instrukcja w j瞛yku polskim, aby poprawnie przeprowadzi zabieg
........
czyli za 61 z dostajemy:
a) tylko keratyn
b) keratyn , szampon , ???od篡wk???
c) wszystko to co w podpunkcie b tylko w ilo軼i 60ml, bo ??ORYGINA?? zawiera np. 200ml?

Bed wdzi璚zny za wyja郾ienie tej kwestii. Nigdy nie by貫m b造skotliwy, wi璚 mo瞠cie po mnie pojecha

btw.
podpunkt c to ta samo co b? czy ja nie odpowiedzia貫m sobie sam na pytanie?

Pooooozdrawiam!
ChrisJ jest offline  
Stary 2016-02-06, 20:30   #3996
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez ChrisJ Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie wiza篡stki jak i wiza篡st闚(oby...) Jest to m鎩 pierwszy post na forum, a co za tym idzie tak瞠 w tym w徠ku. Mam wielki problem. W zasadzie to m璚z si ju z nim przez 20 lat. Ju jako ma貫 dziecko marzy貫m, aby moje w這sy by造 proste, ale...na marzeniach si sko鎍zy這. Ostatnio od fryzjera us造sza貫m, 瞠 istnieje takie co jak keratynowe prostowanie. Nie namy郵aj帷 si d逝go, po powrocie do domu wklepa貫m w google ow fraz. Sk康 ju kojarzy貫m forum wizaz, wi璚 postanowi貫m mu zaufa i wej嗆 w temat. Mym oczom ukaza這 si ~170 stron tematu, m闚i帷 szczerze- przerazi貫m si. Zacz掖em czyta, najpierw FAQ, potem kolejne strony. Przyznaj si, nie da貫m rady i przeskoczy貫m na ostatni stron, aby przeczyta troszk 鈍ie窺ze posty Nie spodziewa貫m si, 瞠 zobacz II cz窷 w徠ku. By貫m w szoku. Nast瘼ne cz窷ci nie robi造 ju na mnie takiego wra瞠nia. Bez wi瘯szych emocje przechodzi貫m do kolejnych cz窷ci. Ale do czego zmierzam. Ano do tego, 瞠 nie b璠ziecie mia造 mi to za z貫 Panie i Panowie, je郵i zadam za chwil jakie pytanie, kt鏎e kiedy mo瞠 ju pad這??
Hmmm...mo瞠 jeszcze kilka informacji. Z tego co wyczyta貫m w FAQ na moje w這sy(nie s zbyt d逝gie) wystarczy 50ml preparatu,a w zasadzie nawet mniej. Na aukcji bidzis2702 znalaz貫m interesuj帷y mnie produkt.
I tutaj nasuwa si moje pytanie. Nie rozumiem do ko鎍a pewnej kwestii. Mianowicie:

czyli za 61 z dostajemy:
a) tylko keratyn
c) wszystko to co w podpunkcie b tylko w ilo軼i 60ml, bo ??ORYGINA?? zawiera np. 200ml?

Bed wdzi璚zny za wyja郾ienie tej kwestii. Nigdy nie by貫m b造skotliwy, wi璚 mo瞠cie po mnie pojecha

btw.

Pooooozdrawiam!
Wiza瘸nki*
M鏬豚y da linka do tej aukcji? Lepiej b璠zie to sprawdzi ni tylko jaki wycinek. I czy na pewno chcesz Encanto? Masz jakie zdj璚ie w這s闚? Mo瞠 豉godniejszy preparat by豚y r闚nie skuteczny. Nie ka盥y od razu musi si rzuca na te mocniejsze.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-02-06, 21:27   #3997
ChrisJ
Przyczajenie

Oczywi軼ie nie ma problemu. Chodzi mi o t aukcj: http://allegro.pl/encanto-prostowani...358004704.html

Moje w這sy posiadaj do嗆 mocny skr皻. Nie ma co ukrywa, jak ich nie ogarne to mam szop na g這wie. Je郵i chodzi o zdj璚ie to ewentualnie jutro wstawi.

A i przepraszam, za m鎩 b陰d
ChrisJ jest offline  
Stary 2016-02-06, 21:34   #3998
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Dostaniesz wszystkie 3 produkty po 60 ml. w opakowaniach zast瘼czych. Czyli spokojnie na 2x b璠ziesz mia.
Stary 2016-02-06, 23:03   #3999
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:

czyli za 61 z dostajemy:
a) tylko keratyn

btw.

Pooooozdrawiam!
Dostajesz zestaw 60ml keratyny do prostowania w這s闚 w zast瘼czym opakowaniu, od篡wk (kt鏎 stosuje si podobnie jak keratyn) r闚nie 60ml w opakowaniu zast瘼czym i 60ml szamponu.

Je郵i faktycznie masz kr鏒kie w這sy takie ilo軼i nie s Ci potrzebne. Nie jest r闚nie konieczne kupowanie od篡wki, mo積a wyprostowa sam keratyn. Zdj璚ie by這by pomocne, bo "kr鏒kie" to poj璚ie wzgl璠ne. Szamponu nie potrzebujesz wi璚ej ni 25ml.
Wa積e jest te jak formu喚 Encanto u篡tkownik sprzedaje. Starsza ma d逝窺z trwa這嗆 i lepsze dzia豉nie.
Mo瞠sz napisa do u篡tkownika Alicja_style na allegro, on formuje Tw鎩 w豉sny zestaw w ilo軼iach, kt鏎e potrzebujesz. I ma star formu喚.
Stary 2016-02-07, 06:50   #4000
MarlenaC
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 121

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
dzi瘯i za odpowied. jutro zamawiam, tylko jeszcze zastanawiam si czy wersj pure czy gold a przyliz powinien Ci min望 po oko這 dw鏂h,trzech tygodniach
Ja pure mia豉m przy wcze郾iejszych zabiegach. Teraz w豉郾ie skusilam si na Gold.
Og鏊nie jakiej mocnej r騜nicy nie widz, ale mo瞠 przez to ze d逝go nie robi豉m wi璚 w這sy potrzebuj znacznie wi璚ej od篡wienia. My郵 瞠 za 2 mc powt鏎z na same ko鎍e.
Zawsze tak mam 瞠 1 zabieg po bardzo dlugiej przerwie nie jesten w 100 % zadowolona

Ciesz si 瞠 m闚isz 瞠 minie przyliz bo jest strasznie hehe ju na 2 dzie w這sy bardzo ulizane

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2016-02-07 o 06:51
MarlenaC jest offline  
Stary 2016-02-07, 19:17   #4001
ChrisJ
Przyczajenie

Bardzo dzi瘯uj za wszystkie informacje Teraz ju wiem wszystko na 100%, dzi瘯i Wam.

A tutaj zdj璚ie:
http://www.fotoszok.pl/upload/242ef589.jpg
PS wklejam link do zdj璚ia, bo je郵ibym wstawi je do tematu zajmowa這by ca造 ekran.
ChrisJ jest offline  
Stary 2016-02-07, 19:21   #4002
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Daj zna Chris jak co posz這 ☺
Stary 2016-02-07, 20:45   #4003
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Cytat:
Ja pure mia豉m przy wcze郾iejszych zabiegach. Teraz w豉郾ie skusilam si na Gold.
Og鏊nie jakiej mocnej r騜nicy nie widz, ale mo瞠 przez to ze d逝go nie robi豉m wi璚 w這sy potrzebuj znacznie wi璚ej od篡wienia. My郵 瞠 za 2 mc powt鏎z na same ko鎍e.
Zawsze tak mam 瞠 1 zabieg po bardzo dlugiej przerwie nie jesten w 100 % zadowolona

Ciesz si 瞠 m闚isz 瞠 minie przyliz bo jest strasznie hehe ju na 2 dzie w這sy bardzo ulizane
m闚isz 瞠 GOLD bardziej od篡wia? wi璚 te chyba zam闚i w豉郾ie t bo w這sy mam do嗆 ju zniszczone po rozja郾ianiach.. A jak d逝go Ci si trzyma豉 wcze郾iej Pure?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Bardzo dzi瘯uj za wszystkie informacje Teraz ju wiem wszystko na 100%, dzi瘯i Wam.

A tutaj zdj璚ie:
豉dne w這ski, szkoda prostowa

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2016-02-07 o 20:46
Wenaa jest offline  
Stary 2016-02-07, 20:56   #4004
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Poszukujecie sobie, 瞠 Kasza jak捷 wersj bardziej polecala xd

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2016-02-08, 08:33   #4005
MarlenaC
Raczkowanie

Cytat:
m闚isz 瞠 GOLD bardziej od篡wia? wi璚 te chyba zam闚i w豉郾ie t bo w這sy mam do嗆 ju zniszczone po rozja郾ianiach.. A jak d逝go Ci si trzyma豉 wcze郾iej Pure?[COLOR=Silver])
Wg informacji ze stron oraz od Cocochoco bo napisa豉m do nich na fb to jest to ulepszona wersja. Dodatkowo zawiera z這to niby lepszy sk豉d ale nie znam si wi璚 jak chcesz mog wklei zdj璚ie sk豉du.
Znalaz豉m te inf 瞠 po niej mo積a od razu my g這w, ale nie uda這 mi si Potwierdzi tego wi璚 poczekalam 2,5 dnia. W這sy si nie pusza, nie reaguj na czynniki atmosferyczne i mo積a za篡wa np k徙ieli w s這nej wodzie.
Ja tez mia豉m nienajlepszy stan, schodzilam z czarnego na blond wi璚 wiesz o co chodzi
Pure robi豉m po wcze郾iejszym encanto wi璚 dla mnie by這 super bo juz by造 proste wi璚 chcia豉m je tylko od篡wia.
MarlenaC jest offline  
Stary 2016-02-08, 13:00   #4006
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:

A tutaj zdj璚ie:
Moim zdaniem 30ml na za wystarczy.
Stary 2016-02-09, 07:01   #4007
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Dobra wczoraj przysz豉 Kativa wi璚 dzi robi jupi! Tak jak m闚i豉m keratyny szamponem nie zmywam tylko wod i potem maska potrzymam i zmyje wysusze i git
My郵icie, 瞠 nic si nie stanie jak nie zmyje keratyny szamponem tylko wod?
I kurde nigdzie nie jest napisane po jakim czasie mo積a w這sy umy wi璚 umyje w czwartek/pi徠ek gdzie.

Jezu jak to si d逝go suszy,i chyba zmyje to tym szamponem bo strasznie s lepkie i dym leci lol xd

Edit: Jestem po keratynie!!!
Wysuszy to, to masakra razem z mam si dusilysmy wr璚z 3 h ca造 zabieg trwa.
Teraz siedz z mask z zestawu,wysusze w這sy i mama mi fotk zrobi
Kolor z czarnych zrobi si taki czekoladowy a pod 鈍iat這 bordo haha mama te mi z 4 cm w這s闚 podciela bo konce to by造 dwa w這ski dos這wnie jestem zadowolona, 瞠 nie musz patrze na te wstr皻ne konce, farbowac na razie nie b璠.

Nie u篡wamy cukru

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-02-09 o 12:15
Stary 2016-02-09, 12:49   #4008
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Oto i one
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1455022215716.jpg (54,5 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1455022224206.jpg (78,5 KB, 54 za豉dowa)

Nie u篡wamy cukru
Stary 2016-02-09, 19:45   #4009
MarlenaC
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Oto i one
A masz jakie zdj璚ia przed zabiegiem ?
Super kolor ja bym taki zostawila
MarlenaC jest offline  
Stary 2016-02-09, 21:06   #4010
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Oto i one
Ale z Ciebie czarnula Ale ma這 od篡wi這 wydaje mi si. Bardziej wyprostowa這.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-02-09, 21:55   #4011
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
A masz jakie zdj璚ia przed zabiegiem ?
Super kolor ja bym taki zostawila
Zabijcie mnie, ale zapomnia豉m.
W sumie by造 troszk d逝窺ze,kolor czarny i takie wiecie z 4 cm str帷zkowanych ko鎍闚 z 10 ich wygl康a造 jak jeden taki ogon xd
Hmm niby tak, ale ja jednak wole czarne na razie niech b璠 takie ;P
Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Ale z Ciebie czarnula Ale ma這 od篡wi這 wydaje mi si. Bardziej wyprostowa這.
No Kativa bardziej prostuje- mi o to w豉郾ie chodzi這 Ale nie zamierzam rezygnowa z piel璕nacji wi璚 olejki,maski b璠 dalej

Nie u篡wamy cukru
Stary 2016-02-10, 09:43   #4012
martuunia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 385

Hej dziewczyny
w sobot prostowa豉m Alfaparfem (zrobi豉m wg angielskiej instrukcji) i wszystko by這 cudownie a do 1 mycia. Umy豉m w這sy tylko szamponem w poniedzia貫k wieczorem, w這sy maj bardzo specyficzny zapach :< ko鎍闚ki - podejrzewam, 瞠 miejsca najbardziej zniszczone przez prostownic- s suche, matowe, spuszone i jakby mia造 jaki osad na sobie, bardzo nieprzyjemne uczucie. Reszta w這s闚 w miar ok, efektu prostych w這s闚 praktycznie ju nie mam, czuj troch lepsz kondycj i dodatkow obj皻o嗆, co mi si nigdy nie zdarzy這 (ko鎍闚ki s raczej spuszone ni maj obj皻o嗆 ) No i znowu nie wiem, co posz這 nie tak; czy to mo瞠 by przeproteinowanie? Dziewczyny, czy Wam te zostaje taki dziwny zapach na w這sach?

aha, wczoraj zn闚 umy豉m w這sy i tym razem na這篡豉m mask, bo my郵a豉m 瞠 to co pomo瞠 ko鎍闚kom (regularnie te dbam o w這sy, wi璚 nie s w op豉kanym stanie) ale nic, dalej s takie same

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2016-02-10 o 09:47
martuunia jest offline  
Stary 2016-02-10, 10:01   #4013
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny
w sobot prostowa豉m Alfaparfem (zrobi豉m wg angielskiej instrukcji) i wszystko by這 cudownie a do 1 mycia. Umy豉m w這sy tylko szamponem w poniedzia貫k wieczorem, w這sy maj bardzo specyficzny zapach :< ko鎍闚ki - podejrzewam, 瞠 miejsca najbardziej zniszczone przez prostownic- s suche, matowe, spuszone i jakby mia造 jaki osad na sobie, bardzo nieprzyjemne uczucie. Reszta w這s闚 w miar ok, efektu prostych w這s闚 praktycznie ju nie mam, czuj troch lepsz kondycj i dodatkow obj皻o嗆, co mi si nigdy nie zdarzy這 (ko鎍闚ki s raczej spuszone ni maj obj皻o嗆 ) No i znowu nie wiem, co posz這 nie tak; czy to mo瞠 by przeproteinowanie? Dziewczyny, czy Wam te zostaje taki dziwny zapach na w這sach?

aha, wczoraj zn闚 umy豉m w這sy i tym razem na這篡豉m mask, bo my郵a豉m 瞠 to co pomo瞠 ko鎍闚kom (regularnie te dbam o w這sy, wi璚 nie s w op豉kanym stanie) ale nic, dalej s takie same
Ko鎍闚ki cz瘰to trzeba podci望 po zabiegu
Zapach minie po paru myciach
Stary 2016-02-10, 16:54   #4014
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny

Sobota to chyba by豉 jakim przekl皻ym dniem je郵i chodzi o nak豉danie keratyny :/ Te robi豉m Alfaparf i mam dok豉dnie ten sam efekt. To, 瞠 w這sy maj specyficzny zapach to poprzednim razem te tak by這, ale takich suchych ko鎍闚ek to nie mia豉m chyba nigdy :/ Ma這 tego, kolor mi si rozja郾i o jakie dwa tony (farbowane mia豉m pod koniec grudnia) i to w dodatku na taki rudawy odcie. Poprzednim razem jak robi豉m tym preparatem to by豉m zachwycona ale po tym co mam na g這wie w tej chwili to nie wiem czy jeszcze si kiedy odwa輳
Joasia:) jest offline  
Stary 2016-02-10, 21:51   #4015
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Cytat:
Wg informacji ze stron oraz od Cocochoco bo napisa豉m do nich na fb to jest to ulepszona wersja. Dodatkowo zawiera z這to niby lepszy sk豉d ale nie znam si wi璚 jak chcesz mog wklei zdj璚ie sk豉du.
Znalaz豉m te inf 瞠 po niej mo積a od razu my g這w, ale nie uda這 mi si Potwierdzi tego wi璚 poczekalam 2,5 dnia. W這sy si nie pusza, nie reaguj na czynniki atmosferyczne i mo積a za篡wa np k徙ieli w s這nej wodzie.
Ja tez mia豉m nienajlepszy stan, schodzilam z czarnego na blond wi璚 wiesz o co chodzi
Pure robi豉m po wcze郾iejszym encanto wi璚 dla mnie by這 super bo juz by造 proste wi璚 chcia豉m je tylko od篡wia.
napisa豉m do nich z zapytaniem, kt鏎a keratyna jest lepsza Pure czy Gold a odpisali mi 瞠 najlepsza jest Oryginal.. wi璚 ja dalej, 瞠 chodzi mi zw豉szcza o od篡wienie w這s闚, nie tak bardzo o prostowanie i nic, zero odpowiedzi, czekam, czekam a tym czasem w這sy czekaj
Stary 2016-02-11, 06:31   #4016
MarlenaC
Raczkowanie

Cytat:
napisa豉m do nich z zapytaniem, kt鏎a keratyna jest lepsza Pure czy Gold a odpisali mi 瞠 najlepsza jest Oryginal.. wi璚 ja dalej, 瞠 chodzi mi zw豉szcza o od篡wienie w這s闚, nie tak bardzo o prostowanie i nic, zero odpowiedzi, czekam, czekam a tym czasem w這sy czekaj
Wiesz.... Jestem zszokowana ta odpowiedzi :-o wsz璠zie teraz o tej Gold, polecanie jej jako "naj" i ta odpowied ze jednak Oryginal hmmm ju si pogubi豉m..
MarlenaC jest offline  
Stary 2016-02-11, 07:57   #4017
Eve00
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 809

Cytat:
Oto i one
Szkoda, 瞠 nie masz zdj耩 w這s闚 przed Mia豉 kr璚one/falowane/pusz帷e si? Ja bym podci窸a ko鎍闚ki teraz i b璠zie super!
Ja niestety nie zrobi w tym tygodniu Kativy bo mam chore dziecko, nie wiem kiedy teraz zrobi

DBAM O WΜSY
Eve00 jest offline  
Stary 2016-02-11, 07:59   #4018
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eve00 Poka wiadomo嗆
Szkoda, 瞠 nie masz zdj耩 w這s闚 przed Mia豉 kr璚one/falowane/pusz帷e si? Ja bym podci窸a ko鎍闚ki teraz i b璠zie super!
Ja niestety nie zrobi w tym tygodniu Kativy bo mam chore dziecko, nie wiem kiedy teraz zrobi
Ta mi z 4 cm posz這 ju w這s闚 za mi瘰iac znowu skr鏂e, ale tym razem u fryzjera

Falowane i puszace

Nie u篡wamy cukru
Stary 2016-02-11, 08:30   #4019
martuunia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 385

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka wiadomo嗆
Sobota to chyba by豉 jakim przekl皻ym dniem je郵i chodzi o nak豉danie keratyny :/ Te robi豉m Alfaparf i mam dok豉dnie ten sam efekt. To, 瞠 w這sy maj specyficzny zapach to poprzednim razem te tak by這, ale takich suchych ko鎍闚ek to nie mia豉m chyba nigdy :/ Ma這 tego, kolor mi si rozja郾i o jakie dwa tony (farbowane mia豉m pod koniec grudnia) i to w dodatku na taki rudawy odcie. Poprzednim razem jak robi豉m tym preparatem to by豉m zachwycona ale po tym co mam na g這wie w tej chwili to nie wiem czy jeszcze si kiedy odwa輳
oo, te mam wra瘸nie, 瞠 s ciut ja郾iejsze, ale mi to nie przeszkadza akurat, a mam naturalne. Ja robi豉m pierwszy raz alfaparfem, wcze郾iej 2x encanto i z tymi ko鎍闚kami nigdy nie by這 problemu, trzeba by這 podci望, ale raczej po to 瞠by wyr闚na, a nie odci望 jakie suche, gumowate siano Wcze郾iej te robi豉 t wersj w piance? Masz jeszcze efekt prostych w這s闚? Bo zastanawiam si czy zrobi豉m co 幢e, czy wzi窸am za ma這 keratyny czy z tym preparatem jest co nie tak.
Zastanawiam si, kiedy mog豉bym powt鏎zy zabieg? Oczywi軼ie innym produktem..
Stary 2016-02-11, 12:25   #4020
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Cze嗆 dziewczyny
3 lata temu prostowa豉m w這sy Alfaparf, rok p騧niej Encanto. Teraz prosze was o rad, kt鏎y specyfik z ca貫j gamy dost瘼nych najmniej obi捫a w這sy (robi najmniejszy przyliz) i czy kt鏎as z was prostowa豉 od po這wy ? Ciekawi mnie taki efekt, bo wtedy przyliz by豚y mniejszy tylko nie wiem czy nie b璠zie zbyt du瞠j r騜nicy w strukturze w這sa i na g這wie b璠zie to wygl康a這 jak doczepki.
2013/2014
onething jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.