Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-02-18, 12:08   #4051
Kaanzi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze嗆 dziewczyny!
M鎩 pierwszy raz z encanto by ju jakie 4msc temu. Keratyna ju dawno si wyp逝ka豉. Nawet po zabiegu nie uwa瘸豉m, 瞠 s idealnie proste. Mocno spali豉m ko鎍闚ki, a wi璚 軼i窸am nawet troch sporo bo a 12cm ale wiem, 瞠 to by豉 konieczno嗆. Po prostu wiem ju, 瞠 przy tak zniszczonych w這sach jakie mia豉m powinnam u篡 jednak mniejszej temperatury, no ale jestem ju tego 鈍iadoma. Ko鎍闚ki si wywija造, bez suszenia nie by這 mowy o prostych w這sach. My豉m codziennie szamponem z Alterry ze wzgl璠u na to, 瞠 mega szybko si przet逝szcza造. Gdzie tutaj wyczyta豉m, 瞠 kilka z Was u篡wa這 i poleca這, ale mo瞠 szampon nie do ko鎍a jest odpowiedni? nie znam si na tych sk豉dach, si璕n窸am po niego i po prostu z nim zosta豉m bo mi odpowiada. Do tego s造nna od篡wka z garniera awokado z mas貫m. Przez pierwszy miesi帷 codziennie olejowa豉m w這sy olejem kokosowym.
I teraz pytanie. Pami皻am konsystencj keratyny. By豉 mega g瘰ta, wr璚z mia豉m problem z wylaniem jej do s這iczka. Mia豉m 100ml i wystarczy這 na styk, ale by豉 bardzo wydajna. Natomiast od篡wka by豉 ju l瞠jszej konsystencji.
Jestem po rozja郾ianiu w這s闚 z ciemnego br您u do jasnego blondu. W這sy zniszczone - co jest oczywiste, a wi璚 pierwsza my郵 jak je zobaczy豉m by豉 - Musze zrobi encanto. W豉郾ie przysz豉 mi keratynka. Zale瘸這 mi na starej wersji bo pisa造軼ie, 瞠 nowa nie do ko鎍a spe軟ia Wasze oczekiwania. Keratyna kt鏎a przysz豉 jest mega wodnista, a od篡wka jakby lekko g窷ciejsza chocia nie do ko鎍a. Zam闚i豉m u u篡tkownika alicja_style czy jako tak (widzia豉m, 瞠 poleca造軼ie). Jak g瘰to軼iowo wypada stara, a nowa wersja? Jestem troch zmieszana, a jutro chcia豉m zrobi zabieg...
Pozdrawiam serdecznie!
Kaanzi jest offline  
Stary 2016-02-18, 12:22   #4052
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 338

Cytat:
Napisane przez Kaanzi Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
M鎩 pierwszy raz z encanto by ju jakie 4msc temu. Keratyna ju dawno si wyp逝ka豉. Nawet po zabiegu nie uwa瘸豉m, 瞠 s idealnie proste. Mocno spali豉m ko鎍闚ki, a wi璚 軼i窸am nawet troch sporo bo a 12cm ale wiem, 瞠 to by豉 konieczno嗆. Po prostu wiem ju, 瞠 przy tak zniszczonych w這sach jakie mia豉m powinnam u篡 jednak mniejszej temperatury, no ale jestem ju tego 鈍iadoma. Ko鎍闚ki si wywija造, bez suszenia nie by這 mowy o prostych w這sach. My豉m codziennie szamponem z Alterry ze wzgl璠u na to, 瞠 mega szybko si przet逝szcza造. Gdzie tutaj wyczyta豉m, 瞠 kilka z Was u篡wa這 i poleca這, ale mo瞠 szampon nie do ko鎍a jest odpowiedni? nie znam si na tych sk豉dach, si璕n窸am po niego i po prostu z nim zosta豉m bo mi odpowiada. Do tego s造nna od篡wka z garniera awokado z mas貫m. Przez pierwszy miesi帷 codziennie olejowa豉m w這sy olejem kokosowym.
I teraz pytanie. Pami皻am konsystencj keratyny. By豉 mega g瘰ta, wr璚z mia豉m problem z wylaniem jej do s這iczka. Mia豉m 100ml i wystarczy這 na styk, ale by豉 bardzo wydajna. Natomiast od篡wka by豉 ju l瞠jszej konsystencji.
Jestem po rozja郾ianiu w這s闚 z ciemnego br您u do jasnego blondu. W這sy zniszczone - co jest oczywiste, a wi璚 pierwsza my郵 jak je zobaczy豉m by豉 - Musze zrobi encanto. W豉郾ie przysz豉 mi keratynka. Zale瘸這 mi na starej wersji bo pisa造軼ie, 瞠 nowa nie do ko鎍a spe軟ia Wasze oczekiwania. Keratyna kt鏎a przysz豉 jest mega wodnista, a od篡wka jakby lekko g窷ciejsza chocia nie do ko鎍a. Zam闚i豉m u u篡tkownika alicja_style czy jako tak (widzia豉m, 瞠 poleca造軼ie). Jak g瘰to軼iowo wypada stara, a nowa wersja? Jestem troch zmieszana, a jutro chcia豉m zrobi zabieg...
Pozdrawiam serdecznie!
Stara wersja jest konsystencji rzadkiego kisielu a nowa budyniu tak瞠 dobrze Ci przysz這
Stary 2016-02-18, 12:41   #4053
Kaanzi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Stara wersja jest konsystencji rzadkiego kisielu a nowa budyniu tak瞠 dobrze Ci przysz這
Ojejku, ale si ucieszy豉m haha dzi瘯uj bardzo!

Mam jeszcze pytanie co do szamponu. Zastanawiam si nad Cece Keratin & Cherry. Mia豉 kt鏎a z Was styczno嗆 z tym szamponem? Lub Mrs. Potter`s z aloesem, jedwabiem i bia陰 herbat tylko, 瞠 balsam. Czyta豉m, 瞠 wiele dziewczyn u篡wa go jako szampon i super si sprawdza. I jeszcze olejek LOREAL Mythic oil. Ci庵le s造sz o nim same dobre s這wa. Ma oleje, wi璚 du篡 plus, ale r闚nie silikony, kt鏎e wr璚z s jego baz. Nie bije si to za bardzo z keratyn? Wiem, 瞠 wiele z Was u篡wa nawet produkt闚 z solami i nie patrzy a tak bardzo na sk豉d, ale wol zapyta, a potem nie cierpie bo wiem, 瞠 macie ogromn wiedz na ten temat
Kaanzi jest offline  
Stary 2016-02-18, 12:49   #4054
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Cytat:

Mam jeszcze pytanie co do szamponu. Zastanawiam si nad Cece Keratin & Cherry. Mia豉 kt鏎a z Was styczno嗆 z tym szamponem? Lub Mrs. Potter`s z aloesem, jedwabiem i bia陰 herbat tylko, 瞠 balsam. Czyta豉m, 瞠 wiele dziewczyn u篡wa go jako szampon i super si sprawdza. I jeszcze olejek LOREAL Mythic oil. Ci庵le s造sz o nim same dobre s這wa. Ma oleje, wi璚 du篡 plus, ale r闚nie silikony, kt鏎e wr璚z s jego baz. Nie bije si to za bardzo z keratyn? Wiem, 瞠 wiele z Was u篡wa nawet produkt闚 z solami i nie patrzy a tak bardzo na sk豉d, ale wol zapyta, a potem nie cierpie bo wiem, 瞠 macie ogromn wiedz na ten temat
Mrs. Potters z aloesem i jedwabiem zmieni sk豉d i nie nadaje si ju do mycia w這s闚. Znaczy - nie b璠zie tak dobrze na nie wp造wa, bo dodali nowy sk豉dnik, niestety. Ja nie zwracam wi瘯szej uwagi na szampony. Chyba, 瞠 dostaj 逝pie簑 czy sw璠zi mnie g這wa, to zmieniam. Teraz szukam jakiego bez Sodium Chloride.

Ja przez ca造 czas po zabiegu u篡wa豉m normalnych kosmetyk闚. Szampony z SLS i sol, olejowa豉m, maseczkowa豉m.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-02-18, 13:13   #4055
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:

Ja Ci powiem tak - u篡wam szampon闚 z sodium chloridum normalnie ale zawsze przed myciem na suche w這sy nak豉dam olej, p騧niej ju w wannie jak捷 najta雟z od篡wk (ale nadal na suche w這sy) i dopiero wtedy mocz w這sy i myj g這w. I myj tylko i wy陰cznie sk鏎 g這wy, w這sy na d逝go軼i maj tylko tyle styczno軼i z szamponem co go sp造wa z g這wy. I wydaje mi si, 瞠 to do嗆 dobrze zabezpiecza w這sy bo myje w這sy co dwa/trzy dni za ka盥ym razem dwukrotnie, w tym raz u篡wam Head&Shoulders, czyli do嗆 mocno oczyszczaj帷ego szamponu, a nie widz du瞠go wyp逝kiwania si keratyny
Stary 2016-02-18, 13:22   #4056
Kaanzi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka wiadomo嗆
Ja Ci powiem tak - u篡wam szampon闚 z sodium chloridum normalnie ale zawsze przed myciem na suche w這sy nak豉dam olej, p騧niej ju w wannie jak捷 najta雟z od篡wk (ale nadal na suche w這sy) i dopiero wtedy mocz w這sy i myj g這w. I myj tylko i wy陰cznie sk鏎 g這wy, w這sy na d逝go軼i maj tylko tyle styczno軼i z szamponem co go sp造wa z g這wy. I wydaje mi si, 瞠 to do嗆 dobrze zabezpiecza w這sy bo myje w這sy co dwa/trzy dni za ka盥ym razem dwukrotnie, w tym raz u篡wam Head&Shoulders, czyli do嗆 mocno oczyszczaj帷ego szamponu, a nie widz du瞠go wyp逝kiwania si keratyny
Oo, dzi瘯uj
Pami皻am w豉郾ie, 瞠 zawsze po na這瞠niu oleju na noc, gdy my豉m w這sy musia豉m szorowa z dobre 4 razy zanim ca造 zmy豉m i wysz豉m z domu. Po prostu alterra by豉 wtedy za s豉ba, ale radzi豉m sobie. Tylko szamponu schodzi這 strasznie du穎...wi璚 postanowi豉m poszuka czego ciekawszego i skoro uwa瘸cie, 瞠 nie wp造wa to na wyp逝kiwanie si keratyny to mo瞠 spr鏏uje
Kaanzi jest offline  
Stary 2016-02-18, 13:31   #4057
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Cytat:
Oo, dzi瘯uj

Pami皻am w豉郾ie, 瞠 zawsze po na這瞠niu oleju na noc, gdy my豉m w這sy musia豉m szorowa z dobre 4 razy zanim ca造 zmy豉m i wysz豉m z domu. Po prostu alterra by豉 wtedy za s豉ba, ale radzi豉m sobie. Tylko szamponu schodzi這 strasznie du穎...wi璚 postanowi豉m poszuka czego ciekawszego i skoro uwa瘸cie, 瞠 nie wp造wa to na wyp逝kiwanie si keratyny to mo瞠 spr鏏uje

Ja nigdy nie mia豉m problemu ze zmyciem oleju alterr.
Stary 2016-02-18, 13:37   #4058
sandrek
Zakorzenienie

Bo Alterra nie jest polecanym szamponem bez SLS, poniewa r闚nie posiada silny detergent, kt鏎y dzia豉 na tej samej zasadzie co reszta.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-02-18, 17:13   #4059
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cze嗆 dziewczyny, zdecydowa豉m si w ko鎍u na Cocochoco Gold dzi mi przysz豉 i jutro b璠 robi豉 mam pytanie, je郵i mam rozja郾iane, zniszczone ko鎍闚ki to jak temperatur powinnam prostowa?
Stary 2016-02-18, 17:54   #4060
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Oo, dzi瘯uj
Ja tak uwa瘸m, ale nie daj 100% pewno軼i u mnie si to sprawdza w ka盥ym razie
Stary 2016-02-18, 18:12   #4061
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Oo, dzi瘯uj
4 razy my w這sy, 瞠by je domyc? To nie Alterra by豉 za s豉ba tylko prawdopodobnie na這篡豉 za du穎 oleju.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-02-18, 18:51   #4062
Kaanzi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
4 razy my w這sy, 瞠by je domyc? To nie Alterra by豉 za s豉ba tylko prawdopodobnie na這篡豉 za du穎 oleju.
By mo瞠 masz racj, jestem zielona w tym temacie ale racja, u篡wa豉m strasznie du穎 oleju
a co do tego Mrs. Potters'a z aloesem i jedwabiem to wiesz jak sprawdza si jako balsam? Strasznie mnie kusi...cena fajna, pojemno嗆 i dost瘼no嗆
Kaanzi jest offline  
Stary 2016-02-18, 18:53   #4063
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
By mo瞠 masz racj, jestem zielona w tym temacie ale racja, u篡wa豉m strasznie du穎 oleju
a co do tego Mrs. Potters'a z aloesem i jedwabiem to wiesz jak sprawdza si jako balsam? Strasznie mnie kusi...cena fajna, pojemno嗆 i dost瘼no嗆
Jest bardzo lekki, ale przez ten sk豉dnik mo瞠 nie by ju taki fajny. Niestety, sk豉d zmieni si na gorsze. Mo瞠 spr鏏uj co z firmy Ziaja. Maj sporo od篡wek, tanio i dobrze dost瘼ne.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-02-18, 21:23   #4064
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Uda這 mi sie kupi barw piwn i jutro robi encanto z tego co mi pozosta這 z ostatniego razu.
Stary 2016-02-19, 17:35   #4065
Kaanzi
Przyczajenie

W豉郾ie zrobi豉m po這w Encanto. Od篡wk po這輳 za jakie dwie godzinki. W這ski s super widz du膨 r騜nic pomi璠zy tym prostowaniem, a wcze郾iejszym z now wersj. Suszy豉m oko這 45 minut raz zimnym, a raz ciep造m powietrzem (aczkolwiek moja suszarka nie daje gor帷ego powiewu) a uwierzcie mi, mam d逝gie w這sy. Zapach wg mnie mniej dra積i帷y ni wtedy. Ale my郵, 瞠 du膨 zas逝g by這 to suszenie nie za ciep造m strumieniem. Poprzednio robi豉m to zbyt gor帷ym i praktyczne p豉ka豉m. Teraz jedynie drapa這 w gardle. Rozja郾i這 mi mega w這sy ale akurat to na plus bo jestem po rozja郾ianiu z ciemnego br您u. Jedyne co mnie zaniepokoi這 to to, 瞠 po suszeniu keratyny w這sy by造 idealnie proste wsz璠zie, pr鏂z jednego miejsca przy uchu gdzie zawsze w這sy mi si bardzo kr璚i造. To by造 wr璚z loczki ale wyprostowa豉m i mam nadziej, 瞠 b璠zie wszystko ok. Ju nie mog doczeka si ko鎍owego rezultatu
Kaanzi jest offline  
Stary 2016-02-21, 20:17   #4066
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

No i w ko鎍u zrobi豉m Chocochoco. Wcze郾iej nie widzia豉m tego, bo po wysuszeniu od razu prostowa豉m, 瞠by nie by造 takie puszyste, ale na zdj璚iu zobaczy豉m 瞠 moje w這sy by造 w tragicznym stanie.. Teraz s super proste i widz du膨 r騜nic
Ale ostatecznie zobacz po umyciu, czyli we wtorek jak mi wyszed zabieg
Stary 2016-02-21, 21:35   #4067
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
No i w ko鎍u zrobi豉m Chocochoco. Wcze郾iej nie widzia豉m tego, bo po wysuszeniu od razu prostowa豉m, 瞠by nie by造 takie puszyste, ale na zdj璚iu zobaczy豉m 瞠 moje w這sy by造 w tragicznym stanie.. Teraz s super proste i widz du膨 r騜nic
Ale ostatecznie zobacz po umyciu, czyli we wtorek jak mi wyszed zabieg
Robi豉 wersj gold? czekam na info
Stary 2016-02-22, 12:25   #4068
pizmak007
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 517
GG do pizmak007

Jakie 2 tygodnie temu mia豉m robion keratyn Encanto w salonie fryzjerskim, jednak zabieg nie zosta prawid這wo przeprowadzony (fryzjerka prostowa豉 w這sy 1-2 razy i twierdzi豉, 瞠 tak ma by) i w這sy nadal s falowane. Zg這si豉m reklamacj zabiegu, w przysz造m tygodniu maj mi robi jeszcze raz ten zabieg, ale Cocochoco Gold.
Jak my郵icie, czy w這sy nie zniszcz mi si za bardzo od powt鏎zenia tego zabiegu? Czy Cocochoco b璠zie delikatniejszy od Encanto? Zale篡 mi na prostych w這sach, ale nie chc ich zniszczy. Co by軼ie zrobi造 na moim miejscu?
Zmieni豚ym ten ca造 鈍iat
Wysadzi豚ym jaki bank
I z wiatrem pu軼i ca造 szmal
pizmak007 jest offline  
Stary 2016-02-22, 19:04   #4069
Wenaa
Raczkowanie

GG do Wenaa

Tak Gold dam zna
Stary 2016-02-23, 07:58   #4070
shinne
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Witam!
Zastanawiam si nad zabiegiem keratynowego prostowania w這s闚 kosmetykami firmy Alfapart (Keratin Therapy), mo瞠 kt鏎a z Was mia豉 styczno嗆 lub s造sza豉 o tych produktach?
shinne jest offline  
Stary 2016-02-23, 13:18   #4071
indylindy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cze嗆! a ja by豉m dzi u fryzjerki i powiedzia豉,瞠 keratynowe prostowanie w這s闚 jest zabiegiem mimo wszystko chemicznym i lepsza jest sama odbudowa keratyn... Mam w這sy raczej proste,ale tekie w kierunku puszenia. Chcia豉bym by by造 idealnie g陰dkie i proste... Fryzjerka okre郵i豉 cen zabiegu prostowania na 600z....troch du穎,cho fakt,瞠 w這sy mam za 這patki. Sam zabieg odbudowy keratyn to 200z. Bardzo chcia豉m prostowanie,ale teraz ju si zastanawiam, 600z na pewno nie zap豉c... a na zabieg w domu nie wiem czy si powa輳 ostrzega豉,瞠 trzeba mie dobre kosmetyki, umie zrobi, etc. Moja prostownica nie ma nawet wska幡ika temperatuty Macie mo瞠 jakie zdj璚ia przed i po prostowaniu? Jestem bardzo ciekawa, z tego co czytam wiele si odwa篡這 na ten zabieg w domu.
indylindy jest offline  
Stary 2016-02-23, 14:28   #4072
cavagirl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 605

Cytat:
Napisane przez shinne Poka wiadomo嗆
Witam!

Zastanawiam si nad zabiegiem keratynowego prostowania w這s闚 kosmetykami firmy Alfapart (Keratin Therapy), mo瞠 kt鏎a z Was mia豉 styczno嗆 lub s造sza豉 o tych produktach?

Ja robi豉m ten zabieg u fryzjera, to nie jest chemiczne prostowanie, nazwa豉bym to raczej zabiegiem regeneruj帷ym i wyg豉dzaj帷ym. Efekt dobry ale nie za te pieni康ze i nie powinien sie nazywa prostowaniem-taka moja opinia.
cavagirl jest offline  
Stary 2016-02-23, 16:01   #4073
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez indylindy Poka wiadomo嗆
Cze嗆! a ja by豉m dzi u fryzjerki i powiedzia豉,瞠 keratynowe prostowanie w這s闚 jest zabiegiem mimo wszystko chemicznym i lepsza jest sama odbudowa keratyn... Mam w這sy raczej proste,ale tekie w kierunku puszenia. Chcia豉bym by by造 idealnie g陰dkie i proste... Fryzjerka okre郵i豉 cen zabiegu prostowania na 600z....troch du穎,cho fakt,瞠 w這sy mam za 這patki. Sam zabieg odbudowy keratyn to 200z. Bardzo chcia豉m prostowanie,ale teraz ju si zastanawiam, 600z na pewno nie zap豉c... a na zabieg w domu nie wiem czy si powa輳 ostrzega豉,瞠 trzeba mie dobre kosmetyki, umie zrobi, etc. Moja prostownica nie ma nawet wska幡ika temperatuty Macie mo瞠 jakie zdj璚ia przed i po prostowaniu? Jestem bardzo ciekawa, z tego co czytam wiele si odwa篡這 na ten zabieg w domu.
P馧 w徠ku, jak nie 3/4 to wypowiedzi dziewczyn, kt鏎e ten zabieg wykonywa造 same w domu. Zdj耩 te jest od groma.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-02-23, 17:00   #4074
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez indylindy Poka wiadomo嗆
Ten zabieg za 200z w徠pi czy da jakiekolwiek d逝gotrwa貫 efekty. Ja bym Ci poleca豉 zrobi sama w domu - za produkty dasz troch ponad 100z, jakby chcia豉 kupi prostownic to ca趾iem spoko kupisz za 100z a zostanie Ci na zawsze..
Encanto jest tu polecane, ale stara formu豉. Mo瞠sz kupi na aukcjach na allegro, sprzedaj j np u篡tkownik Alicja_style (jeszcze chyba beautySin czy jako tak, ale nie pami皻am dok豉dnie, bo ja kupowa豉m od Alicja_style, w ka盥ym razie obaj byli polecani tu). Dodatkowo u tego u篡tkownika (alicja_style) mo瞠sz dobra sobie indywidualnie zestaw, kt鏎ego potrzebujesz - mo瞠sz np kupi sam keratyn bez od篡wki, albo dowoln ilo嗆 keratyny i od篡wki, i on Ci indywidualnie wyceni.
Zabieg闚 u fryzjera nie polecam - chyba nie by這 tu zadowolonej dziewczyny.
Stary 2016-02-23, 17:45   #4075
indylindy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Ten zabieg za 200z w徠pi czy da jakiekolwiek d逝gotrwa貫 efekty. Ja bym Ci poleca豉 zrobi sama w domu - za produkty dasz troch ponad 100z, jakby chcia豉 kupi prostownic to ca趾iem spoko kupisz za 100z a zostanie Ci na zawsze..
Encanto jest tu polecane, ale stara formu豉. Mo瞠sz kupi na aukcjach na allegro, sprzedaj j np u篡tkownik Alicja_style (jeszcze chyba beautySin czy jako tak, ale nie pami皻am dok豉dnie, bo ja kupowa豉m od Alicja_style, w ka盥ym razie obaj byli polecani tu). Dodatkowo u tego u篡tkownika (alicja_style) mo瞠sz dobra sobie indywidualnie zestaw, kt鏎ego potrzebujesz - mo瞠sz np kupi sam keratyn bez od篡wki, albo dowoln ilo嗆 keratyny i od篡wki, i on Ci indywidualnie wyceni.
Oooooo...dzi瘯uj za wyczerpuj帷 odpowied i ju bior si za lektur miliona post闚 na ten temat. Mam nadziej,瞠 nied逝go sama pochwal si efektami Nie mog zniszczy w這s闚,bo za cztery miesi帷e bior 郵ub...

Edytowane przez indylindy
Czas edycji: 2016-02-23 o 17:48
indylindy jest offline  
Stary 2016-02-23, 20:50   #4076
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Ja by豉m- robi豉m Encanto u fryzjera, ale to by這 wieku temu i wersja stara Nie zrobi豉bym tego sobie sama tak dobrze, aczkolwiek og鏊nie rzecz bior帷 to uwa瘸m, 瞠 warto zrobi taki zabieg w domu.
weegirl jest offline  
Stary 2016-02-23, 22:54   #4077
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Ja by豉m- robi豉m Encanto u fryzjera, ale to by這 wieku temu i wersja stara Nie zrobi豉bym tego sobie sama tak dobrze, aczkolwiek og鏊nie rzecz bior帷 to uwa瘸m, 瞠 warto zrobi taki zabieg w domu.
O to dobrze wiedzie przewa積ie wpadaj tu dziewczyny z pytaniami, czy mog zg這si reklamacj na fryzjera
Ile zap豉ci豉, tak z ciekawo軼i? I jakiej d逝go軼i w這sy? I ile trwa zabieg? bo jak ja robi to mi schodzi oko這 8h
Stary 2016-02-24, 12:19   #4078
shinne
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Cytat:
Napisane przez cavagirl Poka wiadomo嗆
Ja robi豉m ten zabieg u fryzjera, to nie jest chemiczne prostowanie, nazwa豉bym to raczej zabiegiem regeneruj帷ym i wyg豉dzaj帷ym. Efekt dobry ale nie za te pieni康ze i nie powinien sie nazywa prostowaniem-taka moja opinia.
Nie za jakie pieni康ze? My郵a豉m raczej o tym, 瞠by zrobi go w domu, do fryzjera raczej nie p鎩d na takie zabiegi, poniewa mam w這sy prawie do pasa i niestety za sam "robocizn" zap豉c du穎 wi璚ej ni wynosi warto嗆 kosmetyk闚...
shinne jest offline  
Stary 2016-02-25, 10:23   #4079
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Witam. Udzielalam sie na tym forum jakis rok temu.
W grudniu 2014r robilam keratynowe prostowanie Kativa, a (chyvs) kwiecien2015 Encanto. Efekt utrzymywal sie dluuugo i bylam zadowolona. Jednak wlosy juz kilkakrotnie rozjadnialam i niestety stan ich sie mocno pogorszyl. W dodatku mam juz spory odrost falowanych wlosow z ktorym nie moge sobie poradzic. Wlosy na dlugosci sa w miare proste i wygladaja ok, tylko ten odrost:/
Chetnie powtorzulabym zabieg, ale jestem w ciazy. Aktualnie 20tydz. I mam pytanie, czy moze pojawily sie jakies zestawy bezpieczne do stosowania w ciazy? Nie musi prostowac jak zelazko, zalezy mi na wygladzeniu i odzywieniu i chociaz mininalnym wyprostowaniu. Doradzcie mi cos prosze
magdaavon jest offline  
Stary 2016-02-25, 11:23   #4080
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Witam. Udzielalam sie na tym forum jakis rok temu.
W grudniu 2014r robilam keratynowe prostowanie Kativa, a (chyvs) kwiecien2015 Encanto. Efekt utrzymywal sie dluuugo i bylam zadowolona. Jednak wlosy juz kilkakrotnie rozjadnialam i niestety stan ich sie mocno pogorszyl. W dodatku mam juz spory odrost falowanych wlosow z ktorym nie moge sobie poradzic. Wlosy na dlugosci sa w miare proste i wygladaja ok, tylko ten odrost:/
Chetnie powtorzulabym zabieg, ale jestem w ciazy. Aktualnie 20tydz. I mam pytanie, czy moze pojawily sie jakies zestawy bezpieczne do stosowania w ciazy? Nie musi prostowac jak zelazko, zalezy mi na wygladzeniu i odzywieniu i chociaz mininalnym wyprostowaniu. Doradzcie mi cos prosze
Ja bym nie stosowa豉 na Twoim miejscu nawet je郵i by kt鏎e by這 teoretycznie bezpieczne zdrowie dziecka przede wszystkim.

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.