Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-03-14, 18:45   #4141
_karmelove_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Chyba zdecyduje si na KP mark INOAR. Czyta豉m u kogo na blogu, 瞠 jest ok, mo瞠 wy te wykonywa造軼ie prostowanie z t mark?
_karmelove_ jest offline  
Stary 2016-03-14, 18:47   #4142
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Mi po Encanto tez si pl帷z strasznie, ale ju sama nie wiem czy to wina tej keratyny, czy nie.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-03-15, 13:24   #4143
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka wiadomo嗆
Tobie te taj strasznie przetluscila Gold??
U mnie jest makabra, a ju jestem do嗆 d逝go po zabiegu.... Juz na 2 dzie musz wi您a w koka bo jest dramat... :-(
Tak, niestety te mi si strasznie przet逝szczaj
Stary 2016-03-15, 18:21   #4144
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Mi po Encanto tez si pl帷z strasznie, ale ju sama nie wiem czy to wina tej keratyny, czy nie.
Mi po tej nowej wersji te si pl帷z teraz ale s nadal proste, wi璚 mimo wszystko nie jestem a tak niezadowolona jak by豉m na pocz徠ku. S mi璚iutkie i wygl康aj na zdrowe, ale rozczesa je po myciu - dramat. A jestem jako 2,5 miesi帷a po prostowaniu.
Po starej wersji nie pl徠a造 si z tego co pami皻am.

Albo mo瞠 mamy takie z逝dzenie, bo zaraz po prostowaniu w這sy si w og鏊e nie pl徠a造, a teraz zacz窸y to wydaje si, 瞠 to du篡 problem
Stary 2016-03-15, 18:43   #4145
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 343

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka wiadomo嗆
Mi po tej nowej wersji te si pl帷z teraz ale s nadal proste, wi璚 mimo wszystko nie jestem a tak niezadowolona jak by豉m na pocz徠ku. S mi璚iutkie i wygl康aj na zdrowe, ale rozczesa je po myciu - dramat. A jestem jako 2,5 miesi帷a po prostowaniu.
Po starej wersji nie pl徠a造 si z tego co pami皻am.

Albo mo瞠 mamy takie z逝dzenie, bo zaraz po prostowaniu w這sy si w og鏊e nie pl徠a造, a teraz zacz窸y to wydaje si, 瞠 to du篡 problem
w tym rzecz, 瞠 przed pierwszym zabiegiem i przed felernym rozja郾ianiem mi si nigdy tak nie pl徠a造 w這sy -rozczesywa豉m je grzebykiem i to najlepiej takim zwyk造m do strzy瞠nia a nie z szeroko rozstawionymi z瑿ami
Teraz nawet TT ci庵nie mi w這sy
(zabieg robi豉m ze 3 razy i po ka盥ym podcina豉m ko鎍闚ki i my郵, 瞠 wi瘯szo嗆 tych popalonych z roja郾iania ju dawno obci窸am.)
Stary 2016-03-15, 20:52   #4146
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
w tym rzecz, 瞠 przed pierwszym zabiegiem i przed felernym rozja郾ianiem mi si nigdy tak nie pl徠a造 w這sy -rozczesywa豉m je grzebykiem i to najlepiej takim zwyk造m do strzy瞠nia a nie z szeroko rozstawionymi z瑿ami
Teraz nawet TT ci庵nie mi w這sy
(zabieg robi豉m ze 3 razy i po ka盥ym podcina豉m ko鎍闚ki i my郵, 瞠 wi瘯szo嗆 tych popalonych z roja郾iania ju dawno obci窸am.)
A robi豉 star czy now wersj encanto? (bo zak豉dam, 瞠 encanto)
Stary 2016-03-15, 22:00   #4147
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
A robi豉 star czy now wersj encanto? (bo zak豉dam, 瞠 encanto)
pierwszy raz star, drugi i trzeci raz now
Stary 2016-03-16, 10:31   #4148
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
pierwszy raz star, drugi i trzeci raz now
I po starej te Ci si pl徠a造? Ja robi豉m dwa razy star, zero pl徠ania, a teraz now i si pl帷z
Stary 2016-03-16, 10:32   #4149
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
I po starej te Ci si pl徠a造? Ja robi豉m dwa razy star, zero pl徠ania, a teraz now i si pl帷z
Pl徠a造 si ale nie tak mocno jak teraz.
Stary 2016-03-16, 18:39   #4150
mysteryy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Przyszedl mi zestaw od Alicja_Style zamawialam star formu貫 ale z tego co tu czyta豉m to nowa jest rzadka a stara bardziej g瘰ta , moja co przysz豉 jest rzadka i nie wiem czy ja rozcienczyli czy taka ma byc ?

Edytowane przez mysteryy
Czas edycji: 2016-03-16 o 19:17
mysteryy jest offline  
Stary 2016-03-16, 19:59   #4151
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez mysteryy Poka wiadomo嗆
Przyszedl mi zestaw od Alicja_Style zamawialam star formu貫 ale z tego co tu czyta豉m to nowa jest rzadka a stara bardziej g瘰ta , moja co przysz豉 jest rzadka i nie wiem czy ja rozcienczyli czy taka ma byc ?
To s豉bo czyta豉. Stara jest rzadka a nowa g瘰ta.
Stary 2016-03-16, 23:56   #4152
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Tak mi g逝pio, 瞠 jeszcze nie uporz康kowa豉m tego keratynowego spisu, musz to wreszcie sko鎍zy, przepraszam dziewczyny, wypad這 mi par spraw osobistych

Narzekacie na pl徠anie po keratynie albo po jej wyp逝kaniu. Mam na to jeden patent, kt鏎y u mnie zdzia豉 cuda, mo瞠 u niekt鏎ych te si sprawdzi.

Jaki miesi帷 temu ponowi豉m Encanto (stare). To sprzed paru miesi璚y da這 mi tafl (pomijaj帷 lekk sucho嗆, kt鏎 豉two by這 zredukowa. My郵a豉m, 瞠 teraz b璠zie efekt WOW, a tu niby w這sy pro軼iutkie, ale od po這wy jakie takie sztywne. Jak si rozczesze to spoko, ale p馧 godzinki p騧niej ko速un niesamowity. Czesanie po myciu dramat. Ju planowa豉m drastyczne ci璚ie, ale stwierdzi豉m, 瞠 spr鏏uj tricku, kt鏎y kiedy si u mnie sprawdzi.

Dowali nawil瘸czy Oleje niestety nie pomaga造, w這sy nadal zachowywa造 si jakby by造 przeproteinowane. Wcze郾iej kocha造 olej kokosowy, teraz mam pokokosowy dramat.

Do porcji maseczki (byle bez protein) da豉m odrobin ampu趾i Alfaparf KLIK
Sk豉d w這somaniaczki oceni造by jako tragiczny, bo ma alkohol, ale przecie masa dziewczyn u篡wa Alterry z alkoholem i nie narzeka.
Solo ta ampu趾a u mnie si nie sprawdza豉, ale z maseczk jest efekt WOW. W這sy zrobi造 si niesamowicie 郵iskie i mi瘯kie, nie trac wilgoci przez kolejne dni. Rozczesuj si 豉two i nie pl帷z jak wariaty. S teraz jak reklama keratynowego prostowania.

Koszt kuracji 鄉ieszny, bo z tej ampu趾i wla豉m dos這wnie par kropel, a w hurtowni kupi豉m j za jakie 6z.
Jest jeszcze ampu趾a Structural firmy By Fama KLIK Sk豉d podobny i dzia豉nie te, tylko 豉dniej pachnie.

Ampu趾 mo積a te przela do buteleczki z psikaczem i starczy na d逝瞠j. Jak kto ma mo磧iwo嗆 kupienia takiej ampu趾i stacjonarnie to polecam.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Swoj drog robi豉m stare Encanto po raz trzeci i ostatni. Dwa pierwsze by造 niemi貫, ale zno郾e. Ostatni to tragedia My郵a豉m, 瞠 ducha wyzion przez te opary. Mimo uchylonego okna by這 okropnie, koszmar.
Niby efekt po陰czony z ampu趾 super, ale nie na moje zdrowie. Nast瘼nym razem zdecyduj si raczej na Cocochoco, now wersj Encanto mi obrzydzi造軼ie

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-03-17 o 00:12
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2016-03-17, 07:13   #4153
Gonia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 878

a ja wr鏂i豉m od fryzjera i on mi odradzi niestety prostowanie keratynowe... powiedzia, ze przy rozja郾ianych w這sach blond to jest zab鎩stwo dla w這sa a ja ju kupi豉m specyfiki do prostowania Cocochoco

Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2016-03-17 o 07:15
Gonia jest offline  
Stary 2016-03-17, 09:01   #4154
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Tak mi g逝pio, 瞠 jeszcze nie uporz康kowa豉m tego keratynowego spisu, musz to wreszcie sko鎍zy, przepraszam dziewczyny, wypad這 mi par spraw osobistych

Narzekacie na pl徠anie po keratynie albo po jej wyp逝kaniu. Mam na to jeden patent, kt鏎y u mnie zdzia豉 cuda, mo瞠 u niekt鏎ych te si sprawdzi.

Jaki miesi帷 temu ponowi豉m Encanto (stare). To sprzed paru miesi璚y da這 mi tafl (pomijaj帷 lekk sucho嗆, kt鏎 豉two by這 zredukowa. My郵a豉m, 瞠 teraz b璠zie efekt WOW, a tu niby w這sy pro軼iutkie, ale od po這wy jakie takie sztywne. Jak si rozczesze to spoko, ale p馧 godzinki p騧niej ko速un niesamowity. Czesanie po myciu dramat. Ju planowa豉m drastyczne ci璚ie, ale stwierdzi豉m, 瞠 spr鏏uj tricku, kt鏎y kiedy si u mnie sprawdzi.

Dowali nawil瘸czy Oleje niestety nie pomaga造, w這sy nadal zachowywa造 si jakby by造 przeproteinowane. Wcze郾iej kocha造 olej kokosowy, teraz mam pokokosowy dramat.

Do porcji maseczki (byle bez protein) da豉m odrobin ampu趾i Alfaparf KLIK
Sk豉d w這somaniaczki oceni造by jako tragiczny, bo ma alkohol, ale przecie masa dziewczyn u篡wa Alterry z alkoholem i nie narzeka.
Solo ta ampu趾a u mnie si nie sprawdza豉, ale z maseczk jest efekt WOW. W這sy zrobi造 si niesamowicie 郵iskie i mi瘯kie, nie trac wilgoci przez kolejne dni. Rozczesuj si 豉two i nie pl帷z jak wariaty. S teraz jak reklama keratynowego prostowania.

Koszt kuracji 鄉ieszny, bo z tej ampu趾i wla豉m dos這wnie par kropel, a w hurtowni kupi豉m j za jakie 6z.
Jest jeszcze ampu趾a Structural firmy By Fama KLIK Sk豉d podobny i dzia豉nie te, tylko 豉dniej pachnie.

Ampu趾 mo積a te przela do buteleczki z psikaczem i starczy na d逝瞠j. Jak kto ma mo磧iwo嗆 kupienia takiej ampu趾i stacjonarnie to polecam.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Swoj drog robi豉m stare Encanto po raz trzeci i ostatni. Dwa pierwsze by造 niemi貫, ale zno郾e. Ostatni to tragedia My郵a豉m, 瞠 ducha wyzion przez te opary. Mimo uchylonego okna by這 okropnie, koszmar.
Niby efekt po陰czony z ampu趾 super, ale nie na moje zdrowie. Nast瘼nym razem zdecyduj si raczej na Cocochoco, now wersj Encanto mi obrzydzi造軼ie
Wiesz co, mo瞠sz mie racj z tymi nawil瘸czami. Musz kupi jakiego Biovaxa lub Natur Vital aloesow. Ostatnio dawa豉m w wi瘯szo軼i emolienty i mo瞠 ich ju za du穎 - to tez mo瞠 by przyczyna pl徠ania.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-03-17, 11:18   #4155
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Gonia Poka wiadomo嗆
a ja wr鏂i豉m od fryzjera i on mi odradzi niestety prostowanie keratynowe... powiedzia, ze przy rozja郾ianych w這sach blond to jest zab鎩stwo dla w這sa a ja ju kupi豉m specyfiki do prostowania Cocochoco
Jedni fryzjerzy polecaj, inni odradzaj. Tak samo klientki. Jak nie wypr鏏ujesz na sobie, to nigdy si nie dowiesz jak na Ciebie wp造nie. Ale tak serio: czy gdyby keratyna masakrowa豉 w這sy rozja郾iane, to w徠ek mia豚y tyle cz窷ci? Spora cz窷 dziewczyn w豉郾ie takie w這sy ma i sobie chwali.
Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Wiesz co, mo瞠sz mie racj z tymi nawil瘸czami. Musz kupi jakiego Biovaxa lub Natur Vital aloesow. Ostatnio dawa豉m w wi瘯szo軼i emolienty i mo瞠 ich ju za du穎 - to tez mo瞠 by przyczyna pl徠ania.
Dobry pomys Tak sobie jednak my郵, 瞠 kupi tak typowo nawil瘸j帷 mask jest obecnie ci篹ko. Kr鏊uj proteiny i oleje
Z tanich nawil瘸j帷ych jest Kallos Aloe i Kallos Honey.
Jeszcze SERI miodowa

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-03-17 o 11:26
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2016-03-17, 13:08   #4156
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 205

Ja ju zam闚i豉m star wersj Encanto i czekam a przyjdzie. Nie mog si doczeka bo ju jakie dwa tygodnie temu wysz造 na jaw moje stare koszmarki. Nie pami皻a豉m, 瞠 mia豉m a taki problem z tymi anielskimi loczkami a prostuje w這sy keratyn od roku. Po cz窷ci nie dziwi si dziewczynom, kt鏎e przed mia造 naprawd wysokoporowate/suche/podniszczone w這sy, 瞠 prawie mdlej po wyp逝kaniu keratyny. Cz這wiek zapomina o tym, 瞠 kiedy kiedy ujarzmia te potworki. A jak sobie przypominam, 瞠 do szko造 a potem do pracy wstawa豉m 3 godziny przed rano 瞠by je umy i da im mniej wi璚ej swobodnie podeschn望 i delikatnie przymkn望 si 逝skom to a krew mnie zalewa. Tyle zmarnowanych lat.

💕
paulaa6 jest offline  
Stary 2016-03-17, 14:46   #4157
kopnienta
nie kopni厎a

Dziewczyny, ja ostatnio zaciekawiona aliexpress wpisa豉m tam co w stylu keratynowego prostowania i wyskoczy mi produkt 300ml za ok $13-14. Mog wstawi jakiego przyk豉dowego linka.
Ciekawe czy by si jaka odwa積a znalaz豉

oo tu jest przyk豉dowy link :
http://pl.aliexpress.com/item/Brazil...b-0e736871e4de

Edytowane przez kopnienta
Czas edycji: 2016-03-17 o 15:07
kopnienta jest offline  
Stary 2016-03-17, 15:34   #4158
indylindy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Dziewczyny, ja ostatnio zaciekawiona aliexpress wpisa豉m tam co w stylu keratynowego prostowania i wyskoczy mi produkt 300ml za ok $13-14. Mog wstawi jakiego przyk豉dowego linka.

Ja bym si ba豉 ryzykowa na w這sach z alieexpress.
indylindy jest offline  
Stary 2016-03-18, 08:32   #4159
Sandora
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora

Dziewczyny wa積e!
Mam Cocochoco do prostowania w這s闚, otwarte p馧tora roku temu, data wa積o軼i 12 miesiecy od otworzenia, czy kt鏎a z was u篡wa豉 przeterminowanej keratyny? Nie wiem co robi, szkoda mi jej wyrzuca
Sandora jest offline  
Stary 2016-03-18, 08:57   #4160
Gonia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 878

Cytat:
Napisane przez Sandora Poka wiadomo嗆
Dziewczyny wa積e!
Mam Cocochoco do prostowania w這s闚, otwarte p馧tora roku temu, data wa積o軼i 12 miesiecy od otworzenia, czy kt鏎a z was u篡wa豉 przeterminowanej keratyny? Nie wiem co robi, szkoda mi jej wyrzuca
jeste zadowolona z Cocochoco ?

Gonia jest offline  
Stary 2016-03-18, 12:17   #4161
marryme21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 160

Czy ilosc formaldehydu ma wplyw na moc keratyny?
Czy plyn o zawartosci 12% lepiej dziala niz taki np. 3%?

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2016-03-18 o 12:19
marryme21 jest offline  
Stary 2016-03-18, 15:18   #4162
magda1706
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 22 476
Wpisy w blogu: 9
GG do magda1706

Hej. Zastanawiam si nad keratynowym prostowaniem. W這sy mam po 這patki, kr璚one, nie lubi帷e si zbytnio z du篡mi cz御teczkami protein. Dzisiaj mijalam salon kt鏎y mia plakat z chochococo (nie wiem dok豉dnie jak to si pisze ), pyta豉m o cen to 200 z w wzwy. Warto? Przeczyta豉m w pierwszym po軼ie 瞠 lepsze encanto to szuka salonu z t metod? Chcia豉bym uzyska g堯wnie efekt wyprostowania w這sow - zdrowe s, wlosomaniaczka jestem od 3 lat. I jeszcze jedno - mam 郵ub w czerwcu czy jak zrobi teraz to b璠e mog豉 loki normalnie zrobi do fryzury? Czy jako to zaburzy efekt? W sumie to trzy miesi帷e to efekt troch pu軼i ale jednak b璠 spuszone chyba nie?
magda1706 jest teraz online  
Stary 2016-03-18, 17:40   #4163
Sandora
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora

Bardzo to juz moja 2 butelka ale mam nadzieje ze moge ja uzyc mimo przeterminowania
Sandora jest offline  
Stary 2016-03-18, 21:58   #4164
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mysteryy Poka wiadomo嗆
Na odwr鏒

Cytat:

Widzia豉m to, na forum o Aliexpress na fb dziewczyny bardzo sobie chwal.. Ale nie b璠 ryzykowa.
Stary 2016-03-19, 06:18   #4165
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Na odwr鏒

Widzia豉m to, na forum o Aliexpress na fb dziewczyny bardzo sobie chwal.. Ale nie b璠 ryzykowa.
Chyba blondhaircare u篡wa豉 jej i pisa豉 o tym na blogu.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-03-20, 01:47   #4166
tatty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 904

Mia豉m cich nadziej, 瞠 znajd kolejne zastosowanie dla mojej keratynki.. Entuzjazm jest, jednak trzeba si z tym kontrolowa - dobrze, 瞠 tu zajrza豉m
Widz, 瞠 to bardziej skomplikowana sprawa, jakie specjalne preparaty. Sk豉d tej keratyny Encante w sumie bardzo nie zaskakuje: woda, keratyna, polyquaternium, proteiny, troch ekstrakt闚 ro郵innych. Chodzi tu o rozcie鎍zenie keratyny, tak?
Chyba 瞠 przeczyta豉m jaki lewy sk豉d, bo s造sza豉m te o tym, 瞠 Encanto zawiera formaldehyd, kt鏎ego w sk豉dzie nie zauwa篡豉m.

Przewin掖 si tu jaki hardkor, kt鏎y sam robi tak keratynow mieszank?
Stary 2016-03-20, 13:18   #4167
bajeczka000
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 695

Dziewczyny mog造by軼ie poleci szampon dost瘼ny w uk, kt鏎y mog stosowa po encanto? Jestem zakochana w efekcie na w這sach chocia w trakcie my郵a豉m tylko 瞠 nigdy wi璚ej

Wys豉ne z Tapatalk

Cytat:
Napisane przez marrellic
Je瞠li Wiza jest bezradny, to nic tylko skaka z mostu

bajeczka000 jest offline  
Stary 2016-03-21, 02:08   #4168
bigstar02
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Zabieg keratynowy a kr璚one w這sy

Cze嗆 dziewczyny!

Przychodz z tak drobn rozterk
Od pewnego czasu zastanawiam si nad zabiegiem keratynowym, chcia豉bym od篡wi moje w這sy Jednak naturalnie mam kr璚one i dlatego pojawiaj si u mnie pewne opory, bo nie wiem jak taki zabieg wp造nie na moje w這sy-czy rzeczywi軼ie b璠 proste jak druty i nie zakr璚 si oraz czy po wyp逝kaniu na pewno wr鏂 do swojego poprzedniego stanu, czyli czy b璠 normalnie si kr璚i? Nie chcia豉bym 瞠by nagle przesta造 si zwija Mo瞠 kt鏎a z Was miala styczno嗆 z takim przypadkiem Lubi swoje loki, w這sy s niefarbowane, regularnie olejowane, nieprostowane, itd., ale bardzo kusi mnie ta keratynka :P
bigstar02 jest offline  
Stary 2016-03-21, 05:40   #4169
ninus112
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260
Dot.: Zabieg keratynowy a kr璚one w這sy

ja robi豉m keratynowe prostowanie i efekt przez pierwsze 3miesiace (je瞠li u篡wasz specjalnych preparat闚 , 鄉ierdz帷ych ) jest to spory koszt zabiegu jak i dodatkowych rzeczy po zabiegu i nie warto. Po 3 miesi帷ach w這sy sie sta造 jak siano , ciezko by這 rozczesa , zero blasku i ja nie by豉m zadowolona ale moze to tez zale篡 od salonu. Po miesi帷u i tak nie bed jak druty niestety , fale zawsze bedziesz mia豉 a po wyp逝kaniu nie wr鏂 do swojego poprzedniego stanu tylko dopiero jak odrosn

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
ninus112 jest offline  
Stary 2016-03-23, 07:26   #4170
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Dot.: Zabieg keratynowy a kr璚one w這sy

Cytat:
Napisane przez ninus112 Poka wiadomo嗆
ja robi豉m keratynowe prostowanie i efekt przez pierwsze 3miesiace (je瞠li u篡wasz specjalnych preparat闚 , 鄉ierdz帷ych ) jest to spory koszt zabiegu jak i dodatkowych rzeczy po zabiegu i nie warto. Po 3 miesi帷ach w這sy sie sta造 jak siano , ciezko by這 rozczesa , zero blasku i ja nie by豉m zadowolona ale moze to tez zale篡 od salonu. Po miesi帷u i tak nie bed jak druty niestety , fale zawsze bedziesz mia豉 a po wyp逝kaniu nie wr鏂 do swojego poprzedniego stanu tylko dopiero jak odrosn

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk

ja zap豉ci豉m oko這 130 z za produkty i efekt trzyma mi si 鈔ednio p馧 roku. A po "wyp逝kaniu" w這sy by造 w lepszym stanie ni przez prostowaniem - zero rozdwojonych ko鎍闚ek, dosy mi瘯kie, ale ju si przy g這wie falowa造 (jednak gdyby nie patrze przez p馧 roku nie m璚zy豉m ich prostownic, a ci庵le stosowa豉m od篡wki itd).
Ale co do powrotu do poprzedniego stanu to chyba masz racj, moje nie wr鏂i造, chocia mo瞠 jakbym poczeka豉 d逝瞠j to by wr鏂i造 bo generalnie na d逝go軼i keratyna ci庵le mi trzyma豉, robi豉m tylko ze wzgl璠u na odrost.

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.