Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-10-15, 21:51   #391
hjota
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

naczyta豉m si na tych forach, i kupi豉m dzisiaj 80ml od u篡tkownika bidzis2702 na allegro^^
mam w這sy pocieniowane d逝窺z grzywk, w najd逝窺zym miejscu lekkoza 這patki aaa najlepiej dodam zdjecie !
wystarczy mi na w這sy ? b璠 robi 5cm od sk鏎y g這wy, w這sy mam do嗆 cienkie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Photo on 2014-10-11 at 16.49.jpg (35,6 KB, 69 za豉dowa)
Stary 2014-10-16, 07:39   #392
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Ale co kupilas?
Moim zdaniem Encanto powinno wystarczyc.
stotek jest offline  
Stary 2014-10-16, 12:24   #393
hjota
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Ale co kupilas?
Moim zdaniem Encanto powinno wystarczyc.
aaaa zapomnialam napisac, tak tak encanto
Stary 2014-10-16, 12:43   #394
Serce
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 337

Cze軼 dziewczyny, powodzicie mi pliss czy w tym sk豉dzie szamponu sa jakies sk豉dniki "niedobre" dla w這s闚 po keratynie?

Sk豉d (INCI): Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl Betaine(HR), Pineamidopropyl Betaine(PS), Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*(olej z rokitnika a速ajskiego), Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil*(olej z kie趾闚 pszenicy), Pinus Sibirica Seed Oil(WH) (olej cedrowy), Argania Spinosa Kemel Oil*(olej arganowy), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Pulmonaria Officinalis Extract (ekstrakt miodunki plamistej), Hydrolyzed Wheat Protein, Cetraria Nivalis Extract(WH) (ekstrakt caldoni 郾ie積ej), Pinus Pumila Needle Extract(WH) (ekstrakt z drewna cedrowego), Styrene/Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Biotin, Folic Acid, Cyanocobalamin, Niacinamide, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Riboflavin, Thiamine, Yeast Polypeptides, Mel*(mi鏚), Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Asparctic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Theronine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potasium Sorbate, Parfum, Benzoic Acid, CI 15985, CI 19140, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool
Serce jest offline  
Stary 2014-10-16, 16:09   #395
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Serce Poka wiadomo嗆
Cze軼 dziewczyny, powodzicie mi pliss czy w tym sk豉dzie szamponu sa jakies sk豉dniki "niedobre" dla w這s闚 po keratynie?

Sk豉d (INCI): Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl Betaine(HR), Pineamidopropyl Betaine(PS), Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*(olej z rokitnika a速ajskiego), Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil*(olej z kie趾闚 pszenicy), Pinus Sibirica Seed Oil(WH) (olej cedrowy), Argania Spinosa Kemel Oil*(olej arganowy), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Pulmonaria Officinalis Extract (ekstrakt miodunki plamistej), Hydrolyzed Wheat Protein, Cetraria Nivalis Extract(WH) (ekstrakt caldoni 郾ie積ej), Pinus Pumila Needle Extract(WH) (ekstrakt z drewna cedrowego), Styrene/Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Biotin, Folic Acid, Cyanocobalamin, Niacinamide, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Riboflavin, Thiamine, Yeast Polypeptides, Mel*(mi鏚), Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Asparctic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Theronine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potasium Sorbate, Parfum, Benzoic Acid, CI 15985, CI 19140, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool
sodium chloride (s鏊) bardzo wysoko w sk豉dzie
kasza80 jest offline  
Stary 2014-10-17, 07:18   #396
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Ja mam w這sy do zapi璚ia stanika i d逝g do嗆 grzywke i kupie 100ml Encanto wole mie w這sy dobrze pokryte.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-10-18, 13:11   #397
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 095

Hey orientujecie si gdzie we Wroc豉wiu kupie zestaw do robienia encanto ?

M

aguniaaaaa041986 jest offline  
Stary 2014-10-18, 13:55   #398
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka wiadomo嗆
Hey orientujecie si gdzie we Wroc豉wiu kupie zestaw do robienia encanto ?
najpr璠zej znajdziesz na allegro, osobi軼ie jeszcze nigdzie nie spotka豉m si z tym produktem stacjonarnie
Stary 2014-10-18, 21:02   #399
Juuustyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Ok, czekam na zdj璚ia, bo w這sy mog by r騜nie powyginane inaczej wyginaj si od spalenia, inaczej od przeproteinowania. Ja mia豉m raz powyginane, bo na這zy豉m sobie niedok豉dnie( jedno pasmo omin窸am ) i spali豉m prostownic, ale na ca造ch w這sach to a dziwne. Ile razy przeci庵a豉 pasmo prostownic? Dymi這 si z nich ca造 czas? Przeci庵a豉 dalej jak ju nie lecia 瘸den dym?
Je郵i chodzi o zapach to moim zdaniem jest to chemicznie brzoskwiniowy zapach + ten dra積i帷y opar, wyczuwa豉 tam gdzie jak捷 s這dkaw nut?
Mia豉 grudki w keratynie?
Pr鏏owa豉 nawil篡 w這sy? W sensie jaki nawil瘸cz pod olej? Je郵i tak, to jaki by efekt?
Kurcze, szczerze powiem, 瞠 jestem przera穎na tym, co piszesz.
Nie znam si, ale wydaje mi si ze przeproteinowanie by ju min窸o po praktycznie takim czasie bez protein, tak瞠 jestem bardziej sk這nna do tego ze mam po prostu spalone w這sy.
Pasmo przeci庵a豉li鄉y oko這 5 razy max 8. Do czasu "wyg豉dzenia" tego sianka co mia豉m po suszeniu. Szczerze m闚i帷 nie pami皻am czy si dymi這 czy nie. Keratyna nie mia豉 grudek, od篡wka te nie, a zapach by taki s這dkawo-chemiczny nie wiem czy koniecznie brzoskwinia ale s這dki.
Wlosy nawil瘸m dzie w dzie, olej na noc z alterry bo kokosowy kt鏎ego u篡wa豉m przed keratyn teraz nie spisuje si za dobrze. Kilka razy na這篡豉m Sese na noc. Maske alterra z granatem, garnier z avokado, macadamia oil, bananowa z the body shop i szczerze m闚i帷.. w這sy s mi瘯kie p鏦i nie wyschn掖 wtedy robi si puch i siano. Pare dni przed wyjsciem zrobi豉m zdj璚ie "kucyka" zaraz po umyciu i samoistnym wyschni璚iu. (jako嗆 kiepska ale ci篹ko robi zdj璚ie w這s闚 samemu) Dodam 瞠 przed myciem 30 minut mia豉m mask i po prysznicu te na這篡豉m, a boje sie my郵e jak wygl康aj bez tego. Dzisiaj w這sy nie s ju a tak twarte i szorstkie jak by造, nie czu tej porowato軼i pod palcami, ale nie mog si pozby puchu i pokarbowania na grzywce, dlatego dzisiaj pozby豉m si kolejnych 15cm w這s闚, ale nadal nie jest to dobry stan. Aby wszystko co spalone obci望 musia豉bym ur積望 jeszcze z minimum 10cm.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Po umyciu.jpg (81,9 KB, 134 za豉dowa)
Juuustyna jest offline  
Stary 2014-10-19, 10:30   #400
berims
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

O masakra, jak do tego mog這 doj嗆
Teraz zaczynam si ba.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Od kt鏎ego allegrowicza najlepiej zam闚i odlewk?
berims jest offline  
Stary 2014-10-19, 11:57   #401
Kryszynka9008
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
GG do Kryszynka9008

Hej dziewczyny,chce a raczej jestem zmuszona :p na kp. Wlosy,regularnie prostoeane w maju sciete z dlugosci pasa do ramion nafal wygladaja jak gniazdo dla ptakow mozecie polecic konkretnego sprzedawce na allegro? Chcialabym zamowic tyle co dla dwoch osob wlosy do zapiecia od stanika,moje dosc geste kolezanki takie srednie tez tej dlugosci. Obie pierwszy raz bedziemy keratynowac to jaki zestaw potrzebujemy? Z gory dzieki!
I Serca mam zn闚 Dwa 18.o3.2oo14
Kryszynka9008 jest offline  
Stary 2014-10-19, 13:02   #402
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez berims Poka wiadomo嗆
O masakra, jak do tego mog這 doj嗆
Teraz zaczynam si ba.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Od kt鏎ego allegrowicza najlepiej zam闚i odlewk?
No ja te w豉郾ie mam zamiar zam闚i Encanto, ale si troch cykam...

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-10-19, 13:16   #403
Juuustyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
No ja te w豉郾ie mam zamiar zam闚i Encanto, ale si troch cykam...
Ja bra豉m odlewk od micbog79 - og鏊nie nie polecam, z wiadomych przyczyn, ale te nie wiem czy to co si sta這 jest win podr鏏y/rozcie鎍zenia czy po prostu moje w這sy+encanto+prostownica 230stopni to nie za dobre po陰czenie. I tego si ju raczej nie dowiem. By豉m przygotowana 瞠 keratyna nie zrobi nic, bo w這sy mia豉m w stanie bardzo dobrym, poza ko鎍闚kami ale takiego efektu nie przewidzia豉m i bardzo 瘸逝je u篡cia. Jednak jak czytam to jestem tutaj ewenementem, dziewczyny s zadowolone tak瞠 mo瞠 spr鏏ujcie najpierw na jakim wi瘯szym pasemku a dopiero potem ca貫 w這sy, skoro si troche obawiacie.
Juuustyna jest offline  
Stary 2014-10-19, 13:32   #404
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 344

Cytat:
Napisane przez Juuustyna Poka wiadomo嗆
Ja bra豉m odlewk od micbog79 - og鏊nie nie polecam, z wiadomych przyczyn, ale te nie wiem czy to co si sta這 jest win podr鏏y/rozcie鎍zenia czy po prostu moje w這sy+encanto+prostownica 230stopni to nie za dobre po陰czenie. I tego si ju raczej nie dowiem. By豉m przygotowana 瞠 keratyna nie zrobi nic, bo w這sy mia豉m w stanie bardzo dobrym, poza ko鎍闚kami ale takiego efektu nie przewidzia豉m i bardzo 瘸逝je u篡cia. Jednak jak czytam to jestem tutaj ewenementem, dziewczyny s zadowolone tak瞠 mo瞠 spr鏏ujcie najpierw na jakim wi瘯szym pasemku a dopiero potem ca貫 w這sy, skoro si troche obawiacie.
Te od niego bra豉m 2 razy.. preparaty niby wygl康a造 i pachnia造 tak jak opisywa造軼ie.. ale efekt bardzo kr鏒ko si utrzymywa i jak keratyna si wyp逝kiwa豉 to z dnia na dzie w這sy by造 w gorszym stanie.. jakby popalone.. wczoraj si dowiedzia豉m 瞠 siostra kt鏎ej robilam encanto pod koniec sierpnia ma strasznie zniszczone wlosy, szorstkie i lamiace sie i pojawil sie 逝pie ..
Stary 2014-10-19, 17:35   #405
lisiasta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Cze嗆 dziewczyny!
Zastanawiam si w豉郾ie nad encanto, du穎 ju przeczyta豉m, ale nie mog doj嗆 do tego ile keratyny powinnam zam闚i na moje w這sy (wiadomo, chcia豉bym zap豉ci jak najmniej, ale nie kosztem efekt闚 ). Wiem, 瞠 by這 ju milion tego typu pyta... licz jednak na Wasz wyrozumia這嗆 i dobr rad
Mam w這sy mniej wi璚ej do zapi璚ia stanika, ani cienkie, ani grube - po prostu mam na g這wie i takie i takie. Obw鏚 kucyka to 8,5cm. Wygl康a to jakbym mia豉 ombre, ale to nie tak- jakie 3 lata temu przesta豉m farbowa w這sy i z naturalnego ciemnego blondu, przechodz w nieco ja郾iejszy. Ten ja郾iejszy w豉郾ie jest suchym puchem . Dodatkowo te susz w這sy suszark i modeluj je na szczotce, czym przyczyniam si do zniszcze, ale bez tego wygl康aj bardzo 幢e. S falowane, tam gdzie rosn grubsze w這sy, tam skr皻 jest wi瘯szy, ale og鏊nie to 瘸den skr皻, tylko jakie napuszone siano Chcia豉bym zrobi z nimi porz康ek, ale waham si i nie wiem ile keratyny powinnam kupi, pomo瞠cie?

"I'll tell you this: no eternal reward will forgive us now for wasting the down"

lisiasta jest offline  
Stary 2014-10-19, 18:58   #406
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lisiasta Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
Zastanawiam si w豉郾ie nad encanto, du穎 ju przeczyta豉m, ale nie mog doj嗆 do tego ile keratyny powinnam zam闚i na moje w這sy (wiadomo, chcia豉bym zap豉ci jak najmniej, ale nie kosztem efekt闚 ). Wiem, 瞠 by這 ju milion tego typu pyta... licz jednak na Wasz wyrozumia這嗆 i dobr rad
Mam w這sy mniej wi璚ej do zapi璚ia stanika, ani cienkie, ani grube - po prostu mam na g這wie i takie i takie. Obw鏚 kucyka to 8,5cm. Wygl康a to jakbym mia豉 ombre, ale to nie tak- jakie 3 lata temu przesta豉m farbowa w這sy i z naturalnego ciemnego blondu, przechodz w nieco ja郾iejszy. Ten ja郾iejszy w豉郾ie jest suchym puchem . Dodatkowo te susz w這sy suszark i modeluj je na szczotce, czym przyczyniam si do zniszcze, ale bez tego wygl康aj bardzo 幢e. S falowane, tam gdzie rosn grubsze w這sy, tam skr皻 jest wi瘯szy, ale og鏊nie to 瘸den skr皻, tylko jakie napuszone siano Chcia豉bym zrobi z nimi porz康ek, ale waham si i nie wiem ile keratyny powinnam kupi, pomo瞠cie?

to zale篡 jaki preparat chcesz zam闚i, r霩nie jest z wydajno軼i, ale je郵i nigdy nie robi豉 jeszcze zabiegu, to na tak d逝go嗆 wzi窸abym 100 ml.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Nie znam si, ale wydaje mi si ze przeproteinowanie by ju min窸o po praktycznie takim czasie bez protein, tak瞠 jestem bardziej sk這nna do tego ze mam po prostu spalone w這sy.
Pasmo przeci庵a豉li鄉y oko這 5 razy max 8. Do czasu "wyg豉dzenia" tego sianka co mia豉m po suszeniu. Szczerze m闚i帷 nie pami皻am czy si dymi這 czy nie. Keratyna nie mia豉 grudek, od篡wka te nie, a zapach by taki s這dkawo-chemiczny nie wiem czy koniecznie brzoskwinia ale s這dki.
Wlosy nawil瘸m dzie w dzie, olej na noc z alterry bo kokosowy kt鏎ego u篡wa豉m przed keratyn teraz nie spisuje si za dobrze. Kilka razy na這篡豉m Sese na noc. Maske alterra z granatem, garnier z avokado, macadamia oil, bananowa z the body shop i szczerze m闚i帷.. w這sy s mi瘯kie p鏦i nie wyschn掖 wtedy robi si puch i siano. Pare dni przed wyjsciem zrobi豉m zdj璚ie "kucyka" zaraz po umyciu i samoistnym wyschni璚iu. (jako嗆 kiepska ale ci篹ko robi zdj璚ie w這s闚 samemu) Dodam 瞠 przed myciem 30 minut mia豉m mask i po prysznicu te na這篡豉m, a boje sie my郵e jak wygl康aj bez tego. Dzisiaj w這sy nie s ju a tak twarte i szorstkie jak by造, nie czu tej porowato軼i pod palcami, ale nie mog si pozby puchu i pokarbowania na grzywce, dlatego dzisiaj pozby豉m si kolejnych 15cm w這s闚, ale nadal nie jest to dobry stan. Aby wszystko co spalone obci望 musia豉bym ur積望 jeszcze z minimum 10cm.
Ewidentnie masz spalone w這sy, wi璚: albo keratyna rozcie鎍zona, albo 幢e pokryla pasma, albo 230 st to dla Ciebie za du穎. Mo瞠 wszystko na raz?

Je郵i mia豉 wcze郾iej wlosy rozja郾iane to mog這 je zabi te 230 st. Taka temperatura jest zalecana tylko do zdrowych grubych w這s闚....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-10-19, 19:14   #407
lisiasta
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
to zale篡 jaki preparat chcesz zam闚i, r霩nie jest z wydajno軼i, ale je郵i nigdy nie robi豉 jeszcze zabiegu, to na tak d逝go嗆 wzi窸abym 100 ml.
Dzi瘯uj
Chcia豉m w豉郾ie encanto, bo przeczyta豉m tutaj, 瞠 daje najbardziej spektakularne efekty Czy mog豉by mi doradzi jak temperatur powinnam prostowa w這sy?

"I'll tell you this: no eternal reward will forgive us now for wasting the down"

lisiasta jest offline  
Stary 2014-10-19, 21:24   #408
gagatek461
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 169

pojawi si komu 逝pie po encanto? niby sk鏎 stara豉m si omija, ale teraz sw璠zi niemi這siernie (jakie 3 tygodnie po zabiegu zacz窸a), pojawi造 si jakie pojedyncze krostki, 逝pie jak piasek i przeogromne wypadanie w這s闚? mia kto podobnie? jak si tego pozby, bo nic nie pomaga?
gagatek461 jest offline  
Stary 2014-10-19, 21:28   #409
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Poka wiadomo嗆
pojawi si komu 逝pie po encanto? niby sk鏎 stara豉m si omija, ale teraz sw璠zi niemi這siernie (jakie 3 tygodnie po zabiegu zacz窸a), pojawi造 si jakie pojedyncze krostki, 逝pie jak piasek i przeogromne wypadanie w這s闚? mia kto podobnie? jak si tego pozby, bo nic nie pomaga?

Po 3 tygodniach przyczyny doszukiwa豉bym si gdzie indziej reakcja alergiczna wyst瘼uje zdecydowanie wcze郾iej

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-19, 21:41   #410
gagatek461
Raczkowanie

Cytat:
Po 3 tygodniach przyczyny doszukiwa豉bym si gdzie indziej reakcja alergiczna wyst瘼uje zdecydowanie wcze郾iej

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hmm... A jantar albo henna???
gagatek461 jest offline  
Stary 2014-10-19, 22:31   #411
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Oo to od niego nie kupie dzi瘯uje tylko od kogo? Hmm...
No masz racje najpierw zrobie test na jedym du篡m pa鄉ie przy twarzy, aby w miare dobrze by這 by mi to zmy.
Instrukcje do odlewek dostajecie?

Jezu jak ja nie lubi sama czego robi : x wola豉bym i嗆 do fryzjera i siedzie na dupie i niczym si nie martwi.Ale niestety moja fryzjerka robi tylko alfaparf i kative...

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-10-20, 10:19   #412
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
hmm... A jantar albo henna???
Obydwie rzeczy mog by problemem - farbowa豉 wcze郾iej ju w這sy t henn? Ile min窸o od farbowania? Jantar jest wcierk alkoholow, a te nieka盥emu s逝膨. Je郵i masz wra磧iw sk鏎 g這wy, to tutaj mo瞠 by winowajca.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-20, 11:06   #413
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lisiasta Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj
Chcia豉m w豉郾ie encanto, bo przeczyta豉m tutaj, 瞠 daje najbardziej spektakularne efekty Czy mog豉by mi doradzi jak temperatur powinnam prostowa w這sy?
hmm, ja nie jestem specjalistk od encanto, ale moge powiedzie Ci tak:
Mam w這sy cienkie, rozja郾iane, zniszczone (im gorszy stan tym powinna byc nizsza temperatura) i kativ (bez formaldehydu) robi豉m na 215 st., zrobi這 sie bardzo 豉dnie.
Inoar (z formaldehydem tak jak encanto tylko mniej) robi豉m tez na 215 st., ale chyba moglo byc mniej. Wydaje mi si, 瞠 troszk mo瞠 nie spali豉m, ale przesuszy豉m ko鎍闚ki i niekt鏎e pasma. Mog這 to byc te wynikiem, 瞠 za ma這 da豉m produktu, mia豉m 70 ml w這sy 5 cm poni瞠j zapi璚ia stanika i balam si, 瞠 nie starczy. Wydawa這 mi si, 瞠 mimo wszystko w這sy dobrze pokry豉m, ale na drugi raz wezm 100 ml i oblej preparatem w這sy a bedzie kapa

W ka盥ym razie 10 cm w這s闚 obci窸am Nie musia豉m, bo mimo wszystko nie by造 w z造m stanie, ale po obci璚iu s

podsumowuj帷 - jak masz zniszczone, rozja郾iane w這sy i na dodatek cienkie to nie ryzykowa豉bym wysokiej temp. wybralabym 210 lub 215 i z 6 / 7 razy pociagn望 bardzo ma貫 pasemka
Natomiast jak masz naturalne, grube i bardzo kr璚one to mo瞠sz ryzykowa 230st.

Miluchova jest specjalistk od encanto to mo瞠 Ci podpowie, robi zabiegi nie tylko sobie, wi璚 ma przekr鎩 i do鈍iadczenie z r騜nymi rodzajami w這s闚

Acha, odno郾ie ilo軼i preparatu, to jak chcesz encanto to spokojnie starczy, mo瞠 nawet Ci zostanie, to b璠ziesz mog豉 p騧niej poprawi grzywk (je郵i masz) lub koncowki lub jakies pasma, kt鏎e sie szybciej zaczn wyp逝kiwa.

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-10-20 o 11:10
kasza80 jest offline  
Stary 2014-10-20, 11:46   #414
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Mam w這sy cienkie, rozja郾iane, zniszczone (im gorszy stan tym powinna byc nizsza temperatura) i kativ (bez formaldehydu) robi豉m na 215 st., zrobi這 sie bardzo 豉dnie.
Inoar (z formaldehydem tak jak encanto tylko mniej) robi豉m tez na 215 st., ale chyba moglo byc mniej. Wydaje mi si, 瞠 troszk mo瞠 nie spali豉m, ale przesuszy豉m ko鎍闚ki i niekt鏎e pasma. Mog這 to byc te wynikiem, 瞠 za ma這 da豉m produktu, mia豉m 70 ml w這sy 5 cm poni瞠j zapi璚ia stanika i balam si, 瞠 nie starczy. Wydawa這 mi si, 瞠 mimo wszystko w這sy dobrze pokry豉m, ale na drugi raz wezm 100 ml i oblej preparatem w這sy a bedzie kapa

W ka盥ym razie 10 cm w這s闚 obci窸am Nie musia豉m, bo mimo wszystko nie by造 w z造m stanie, ale po obci璚iu s

podsumowuj帷 - jak masz zniszczone, rozja郾iane w這sy i na dodatek cienkie to nie ryzykowa豉bym wysokiej temp. wybralabym 210 lub 215 i z 6 / 7 razy pociagn望 bardzo ma貫 pasemka

Miluchova jest specjalistk od encanto to mo瞠 Ci podpowie, robi zabiegi nie tylko sobie, wi璚 ma przekr鎩 i do鈍iadczenie z r騜nymi rodzajami w這s闚

Acha, odno郾ie ilo軼i preparatu, to jak chcesz encanto to spokojnie starczy, mo瞠 nawet Ci zostanie, to b璠ziesz mog豉 p騧niej poprawi grzywk (je郵i masz) lub koncowki lub jakies pasma, kt鏎e sie szybciej zaczn wyp逝kiwa.
O dobrze wiedzie ja mam zniszczone, suche w這sy i pewnie zrobie na 215 stopni

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-10-20, 11:54   #415
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
No szczerze m闚i帷, takiego efektu nigdy nie widzia豉m nawet po nieudanym kp. Wygl康aj jak po sesji prostowania na mokro.
Olej ma za zadanie trzyma nawil瞠nie, ale tutaj ewidentnie nie ma czego trzyma, wi璚 co pod olej nawil瘸j帷ego musisz w這篡.. to powinno spowodowa, 瞠 jako doprowadzisz te w這sy do 豉du. Na szybko mo瞠sz spr鏏owa z siemieniem lnianym (kupisz za pare z) - 造磬a niemielonego siemienia, szklanka wody i gotujesz, jak pojawi si piana to mieszasz jeszcze z 10 minut, potem przecedzasz przez sitko (glutek z siemienia na w這sy, czekasz a podeschnie, na to olej - w這sy b璠 po tym bardzo sztywne a do umycia). Przy takich w這sach te zamiast zmy olej szamponem emulgowa豉bym od篡wk (nie wiem czy tak robisz, wi璚 napisz: moczysz dok豉dnie w這sy, na miejsca, gdzie mia豉 olej k豉dziesz dowoln od篡wk i myjesz d逝go嗆 t od篡wk, mo瞠sz zostawi j na kilka minut; p騧niej nie sp逝kuj帷 od篡wki myjesz g這w szamponem, sp逝kujesz ca這嗆, nak豉dasz ko鎍ow mask/od篡wk). Je郵i si zdecydujesz wypr鏏owa takie dzia豉nie, to daj zna jak zareagowa造 w這sy.
Kokosowy olej odstaw, z bananami te bym uwa瘸豉, olej z alterry - nie wiem jak masz wersje, by豉 jaka z olejem rycynowym - on tutaj te nie jest wskazany.
Rozwa篡豉bym te wykonanie czego na ko鎍闚ki, je郵i oczywi軼ie masz pieni康ze. Mo瞠 kp, ale tym razem innej firmy (cocochoco przyk豉dowo)? Do tego niska temperatura 200-210* i przeci庵anie po 3 razy po pa鄉ie w這s闚. Ja bym pr鏏owa豉, bo skoro w這sy s i tak do obci璚ia, to co stoi na przeszkodzie. Oczywi軼ie tylko na te ostatnie centymetry. Je郵i decydowa豉by si na powt鏎zenie encanto, to zrobi豉bym zabieg bez od篡wki, sama keratyna.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-20, 19:37   #416
gagatek461
Raczkowanie

Cytat:
Obydwie rzeczy mog by problemem - farbowa豉 wcze郾iej ju w這sy t henn? Ile min窸o od farbowania? Jantar jest wcierk alkoholow, a te nieka盥emu s逝膨. Je郵i masz wra磧iw sk鏎 g這wy, to tutaj mo瞠 by winowajca.
Farbowa豉m ju wielokrotnie i takich problem闚 nie by這, wi璚 to widocznie jantar. Ewentualnie mgie趾a z kwasem mlekowym.
A zastanawia豉m si nad encanto jako przyczyn, poniewa robi豉m drugi raz po 3-letniej przerwie. Wcze郾iej zamawia豉m od bidzis, a teraz od Care_of_you. Poprzednio mam wra瞠nie, 瞠 preparat by g瘰tszy (cho mog nie pam皻a dok豉dnie) i na zdecydowanie d逝窺zych w這sach zu篡豉m 30 ml- a teraz 50. Poza tym efekt zupe軟ie inny- teraz nie by這 tafli i mega po造sku, ale te przylizu. Wcze郾iej nie musia豉m ich podprostowywa na drugi dzie i nie wywija造 si na ko鎍ach, a po zwi您aniu i rozwi您aniu kitki by造 ci庵le proste- teraz si odgniataj.
gagatek461 jest offline  
Stary 2014-10-20, 20:39   #417
hjota
Raczkowanie

pierwsze zdj璚ie po wprsowaniu keratyny,
drugie ju po od篡wce,
trzecie ju po jednym myciu szamponem babydream i od篡wk z isany

nie s idealnie proste co mnie cieszy bo wygl康aj naturalnie
w這sy niestety s przylizane, ale jestem bardzo zadowolona !!!!

80ml na moje w這sy wystarczy這 tak 瞠 p造wa造 w od篡wce i keratynie szamponu zosta這 mi 40ml encanto
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6254.jpg (26,2 KB, 70 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6255.jpg (23,6 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6293.jpg (82,0 KB, 99 za豉dowa)

Edytowane przez hjota
Czas edycji: 2014-10-20 o 21:28
hjota jest offline  
Stary 2014-10-20, 21:24   #418
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hjota Poka wiadomo嗆

nie s idealnie proste co mnie cieszy bo wygl康aj naturalnie
w這sy niestety s przylizane, ale jestem bardzo zadowolona !!!!
super a czym robi豉?

Cytat:
Farbowa豉m ju wielokrotnie i takich problem闚 nie by這, wi璚 to widocznie jantar. Ewentualnie mgie趾a z kwasem mlekowym.
A zastanawia豉m si nad encanto jako przyczyn, poniewa robi豉m drugi raz po 3-letniej przerwie. Wcze郾iej zamawia豉m od bidzis, a teraz od Care_of_you. Poprzednio mam wra瞠nie, 瞠 preparat by g瘰tszy (cho mog nie pam皻a dok豉dnie) i na zdecydowanie d逝窺zych w這sach zu篡豉m 30 ml- a teraz 50. Poza tym efekt zupe軟ie inny- teraz nie by這 tafli i mega po造sku, ale te przylizu. Wcze郾iej nie musia豉m ich podprostowywa na drugi dzie i nie wywija造 si na ko鎍ach, a po zwi您aniu i rozwi您aniu kitki by造 ci庵le proste- teraz si odgniataj.
Mog這 by te tak, 瞠 sk鏎a zosta豉 podra積iona jantarem, a p騧niej w kontakcie z henn ju nie wytrzyma豉 i si zbuntowa豉. Odstaw jantara na jaki czas i daj zna, czy co si poprawi這. Ja musz odstawi wcierki na 3-4 dni przed farbowaniem, inaczej jest tragedia - mo瞠 tutaj mamy podobnie

Je郵i chodzi o wywijanie si w這s闚, to mo瞠 to by te wina tego, 瞠 masz kr鏒sze w這sy. Chocia szczerze powiem, 瞠 u mnie te efekt za ka盥ym razem jest inny, nawet je郵i robi dok豉dnie tym samym produktem (w sensie z tej samej butelki). A jak og鏊nie w這sy, jakie pozytywne efekty s czy zero zmian?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-10-20, 21:27   #419
lisiasta
Przyczajenie

Cytat:

Dzi瘯uj!

W takim razie zamawiam setk keratyny 瞠by wszystkie pasma w niej p造wa造 i ustawi prostownic na 210- 215 stopni Super, 瞠 tyle mi napisa豉, bardzo dzi瘯uj, bo to b璠zie m鎩 pierwszy raz i jestem troch jak dziecko we mgle Zrobi zam闚ienie i dam zna jak posz這!

lisiasta jest offline  
Stary 2014-10-20, 21:28   #420
hjota
Raczkowanie

Cytat:
super a czym robi豉?
encanto

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.