Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-03-23, 07:54   #4171
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 015
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mi si ju w這sy faluja po Kativie a min掖 tylko miesi帷 09-go ;/ piel璕nacj mia豉m spoko, zero soli,sls i klapa widocznie musz co mocniejszego albo mama jak mi robi豉 to albo za niska temp albo za ma這 po w這sach przyjecha豉.
Musz stara wersj Encanto kupi.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2016-03-23, 08:16   #4172
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 519

P馧 roku min窸o od prostowania. W這sy si rozdwajaj mimo serum, pusz i nie wr鏂i造 do swojej dawnej struktury. Cz瘰to si nie uk豉daj, ale to chyba wina tego, 瞠 w tygodniu cz瘰to 酥i w zwi您anych mokrych w這sach.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-03-23, 18:17   #4173
_karmelove_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Ja te si troch obawiam tego prostowania, ale chc to sprawdzi na swoich w這sach. Du穎 czasu zajmuje ich ogarni璚ie, ju si um闚i豉m po 鈍i皻ach

Po prostowaniu planuj w這sy traktowa szamponem babydream, maska kallos blueberry, kupi te keratyn hydrolizowan 瞠by dodawa j do masek i kto tu poleci ampu趾i http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...ntial-oil.html i zobacz czy co z tego wyjdzie... ;p

Jeszcze musz poczyta kt鏎e szampony si sprawdzaj po takim prostowaniu, jak macie jakie swoje sprawdzone hity to ch皻nie wypr鏏uj
_karmelove_ jest offline  
Stary 2016-03-27, 10:30   #4174
karolove
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 392

Przymierzam si do zakupu preparatu Encanto. Czytam, 瞠 w zestawie jest maseczka i r瘯awiczki.

1. Co jeszcze koniecznie musz kupi by wykona zabieg? Czym przecie musz t keratyn nak豉da, bo chyba nie go造mi r瘯ami. Czym to robicie? (chodzi mi o konkret, tzn. od razu gdzie kupi tak "nak豉daczk" )

2. Spotykam si ze sprzecznymi informacjami odno郾ie instrukcji, co do czynno軼i po umyciu w這s闚 przed na這瞠niem preparatu, jakoby nale瘸這by je wysuszy do 80% - co to oznacza? Maj by w 80% suche czy mokre? Ma znaczenie w ko鎍u czy powietrze jest ciep貫 czy zimne? Czy nalezy je pozostawi same sobie do schni璚ia? To samo, 瞠 nale篡 zostawi 50% odzywki na w這sach. Dla mnie abstrakcja. Czy suszenie w這s闚 przed traktowaniem w這s闚 prostownic ma znaczenie, czy w這sy zostaj wyci庵ni皻e na szczotce pasmo po pa鄉ie czy po prostu maj zosta wysuszone a potem traktowane prostownic?

To chyba na tyle
Stary 2016-03-27, 17:26   #4175
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 337

Cytat:
Napisane przez karolove Poka wiadomo嗆
Przymierzam si do zakupu preparatu Encanto. Czytam, 瞠 w zestawie jest maseczka i r瘯awiczki.

1. Co jeszcze koniecznie musz kupi by wykona zabieg? Czym przecie musz t keratyn nak豉da, bo chyba nie go造mi r瘯ami. Czym to robicie? (chodzi mi o konkret, tzn. od razu gdzie kupi tak "nak豉daczk" )

2. Spotykam si ze sprzecznymi informacjami odno郾ie instrukcji, co do czynno軼i po umyciu w這s闚 przed na這瞠niem preparatu, jakoby nale瘸這by je wysuszy do 80% - co to oznacza? Maj by w 80% suche czy mokre? Ma znaczenie w ko鎍u czy powietrze jest ciep貫 czy zimne? Czy nalezy je pozostawi same sobie do schni璚ia? To samo, 瞠 nale篡 zostawi 50% odzywki na w這sach. Dla mnie abstrakcja. Czy suszenie w這s闚 przed traktowaniem w這s闚 prostownic ma znaczenie, czy w這sy zostaj wyci庵ni皻e na szczotce pasmo po pa鄉ie czy po prostu maj zosta wysuszone a potem traktowane prostownic?

To chyba na tyle
1. Kup sobie p璠zelek do farbowania dost瘼ny w ka盥ej drogerii

2. Po umyciu nale篡 je odcisn望 w r璚znik 瞠by z nich nie kapa這.
Powietrze najlepiej 鈔ednie. Przy gor帷ym mo瞠 si unosi nieprzyjemny szczypi帷y zapach na zasadzie pary. Same Ci nie wyschn a zimnym nawiewem b璠ziesz je suszy milion lat.
Od篡wka zmyta w 50% to tak, 瞠 odkr璚asz wod, lejesz chwilk po w這sach aby nadmiar sp造n掖 ale tak 瞠by jej nie sp逝ka do ko鎍a.
Nie robi豉m na szczotce ale my郵, 瞠 to jest ogromna r騜nica.
Stary 2016-03-27, 17:30   #4176
karolove
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
1. Kup sobie p璠zelek do farbowania dost瘼ny w ka盥ej drogerii

2. Po umyciu nale篡 je odcisn望 w r璚znik 瞠by z nich nie kapa這.
Powietrze najlepiej 鈔ednie. Przy gor帷ym mo瞠 si unosi nieprzyjemny szczypi帷y zapach na zasadzie pary. Same Ci nie wyschn a zimnym nawiewem b璠ziesz je suszy milion lat.
Od篡wka zmyta w 50% to tak, 瞠 odkr璚asz wod, lejesz chwilk po w這sach aby nadmiar sp造n掖 ale tak 瞠by jej nie sp逝ka do ko鎍a.
Nie robi豉m na szczotce ale my郵, 瞠 to jest ogromna r騜nica.
Dzi瘯uj Ci bardzo, p璠zelek do farbowania - pierwsze s造sz (mo瞠 dlatego,瞠 nigdy nie farbowa豉m), a gdzie to mo積a znale潭 np w Rossmannie? ko這 farb?
Czyli teoretycznie mo積a po prostu wysuszy, a cacka si potem ju tylko z prostownic. Ogromna r騜nica, tzn. w這sy s mniej proste, efekt si kr鏂ej utrzymuje?
Stary 2016-03-27, 17:40   #4177
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Dzi瘯uj Ci bardzo, p璠zelek do farbowania - pierwsze s造sz (mo瞠 dlatego,瞠 nigdy nie farbowa豉m), a gdzie to mo積a znale潭 np w Rossmannie? ko這 farb?
Czyli teoretycznie mo積a po prostu wysuszy, a cacka si potem ju tylko z prostownic. Ogromna r騜nica, tzn. w這sy s mniej proste, efekt si kr鏂ej utrzymuje?
P璠zelek do farbowania to podejrzewam, 瞠 gdzie przy szczotkach itd wisi zapytasz pani to ci poka瞠 sprawd sobie w google grafika jak wygl康a jak nie wiesz

Og鏊nie nawet nie przy zabiegu prostowania to jest r騜nica w zwyk造m suszeniu a na szczotk. Jak suszysz na szczotk to 逝ski w這sa si 豉dnie zamykaj i w這sy s g豉dsze i bardziej b造szcz ale teoretycznie oczywi軼ie mo積a je wysuszy zwyczajnie, efekt i tak b璠zie
Stary 2016-03-27, 18:43   #4178
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Nie trzeba suszyc na szczotke, w suszeniu keratyny chodzi tylko o to, zeby odparowala woda, wprasowuje sie juz prostownica i to daje caly efekt zabiegu. Rowniez malo ktora dziewczyna stad splukiwala odzywke do 50%, mozna latwo przedobrzyc i splukac wszystko, a wtedy nici z zabiegu, o wiele lepiej jest po prostu zostawic odzywke w spokoju.

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2016-03-27, 19:09   #4179
karolove
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
Nie trzeba suszyc na szczotke, w suszeniu keratyny chodzi tylko o to, zeby odparowala woda, wprasowuje sie juz prostownica i to daje caly efekt zabiegu. Rowniez malo ktora dziewczyna stad splukiwala odzywke do 50%, mozna latwo przedobrzyc i splukac wszystko, a wtedy nici z zabiegu, o wiele lepiej jest po prostu zostawic odzywke w spokoju.
M闚isz?
A co do sp逝kiwania, to co, lepiej w og鏊e nie sp逝ka? Nie b璠 w這sy potem obci捫one?
Chyba zrobi tak, 瞠 wybior si najpierw do fryzjera, zrobi sobie 豉dn letni fryzurk pocieniowan, bo akurat mam ten problem 瞠 mam duuu穎 w這s闚, s strasznie grube i ci篹kie. A potem b璠 zamawia keratyn, bo obawiam si 瞠 ze dwie 75tki bym musia豉 zu篡
Stary 2016-03-27, 19:35   #4180
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Poczytaj watek, to skarbnica wiedzy, serio. Wlosy po prostowaniu i tak beda obciazone, ta odzywka to odzywka tylko z nazwy, jest po prostu kolejnym etapem. A obciac lepiej po keratynie, koncowki zazwyczaj troche sie jednak przesuszaja.

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2016-03-27, 19:38   #4181
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Nie pisa豉m, 瞠 trzeba tylko, 瞠 wed逝g mnie by豚y lepszy efekt. Nie wiem bo sama tak nie robi豉m ale tak podejrzewam Jak mi si trafi klientka albo jak sama b璠 robi nast瘼ny raz to spr鏏uj ze szczotk. Wed逝g mnie to du穎 zmieni ale zobacz i si przekonam

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
M闚isz?
A co do sp逝kiwania, to co, lepiej w og鏊e nie sp逝ka? Nie b璠 w這sy potem obci捫one?
Chyba zrobi tak, 瞠 wybior si najpierw do fryzjera, zrobi sobie 豉dn letni fryzurk pocieniowan, bo akurat mam ten problem 瞠 mam duuu穎 w這s闚, s strasznie grube i ci篹kie. A potem b璠 zamawia keratyn, bo obawiam si 瞠 ze dwie 75tki bym musia豉 zu篡
obetnij po keratynie bo Ci nic z obj皻o軼i nie zostanie po zabiegu
Stary 2016-03-27, 19:53   #4182
karolove
Raczkowanie

Ogl康am ju trzeci filmik instruktazowy i na ka盥ym dziewczyna m闚i, 瞠 ju w po這wie mia豉 zrezygnowa bo by to tak niewyobra瘸lny smr鏚, oczy 透awi造, gard這 piek這. Jak wy sobie z tym poradzi造軼ie?
Aha, i ka盥a chyba korzysta豉 z pomocy drugiej osoby. U jednej nawet m篹a widzia豉m jak keratyn nak豉da Robi kto to od A do Z sam?
Stary 2016-03-27, 19:57   #4183
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Ogl康am ju trzeci filmik instruktazowy i na ka盥ym dziewczyna m闚i, 瞠 ju w po這wie mia豉 zrezygnowa bo by to tak niewyobra瘸lny smr鏚, oczy 透awi造, gard這 piek這. Jak wy sobie z tym poradzi造軼ie?
Aha, i ka盥a chyba korzysta豉 z pomocy drugiej osoby. U jednej nawet m篹a widzia豉m jak keratyn nak豉da Robi kto to od A do Z sam?
ze smrodem mo瞠sz sobie poradzi
- susz帷 w這sy przy oknie lub wiatraku
- nie suszy sobie prosto w twarz i nie pochyla g這wy
- za這篡 maseczk, kt鏎a jest w zestawie (jak nie ma to mo積a kupi w aptece za grosze)
- koniecznie dobrze wentylowane pomieszczenie
- usun望 z pomieszczenia dzieci i zwierz皻a

Ja robi豉m z pomoc siostry jak i sama Ale ja mam wpraw bo chodzi豉m do technikum fryzjerskiego Poza tym cz瘰to farbuj sobie sama w這sy
Na Twoim miejscu poprosi豉bym o pomoc kogo kto przynajmniej farbuje sobie w這sy
Stary 2016-03-29, 11:06   #4184
tatty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 904

Podczytywa豉m w wolnych chwilach w徠ek i ju jestem zdeterminowana do zakupu, na razie b璠 si wprawia w u篡waniu p璠zelka przy nak豉daniu masek, bo nigdy nie farbowa豉m w這s闚.

Takie pytanie - widzia豉m sporo post闚, gdzie dziewczyny pisz, 瞠 chc kupi star wersj Encanto. Co zasadniczo zmienili w sk豉dzie?
Stary 2016-03-29, 11:10   #4185
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mia豉m drug osob do pomocy.
Smr鏚 dla mnie nie by nie do wytrzymania, ale trzeba uwa瘸, 瞠by nie dmucha nawiewem na twarz. Jak szczypa這 to wk豉da豉m twarz w r璚znik.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-03-29, 14:11   #4186
amra01
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Cytat:
Poczytaj watek, to skarbnica wiedzy, serio. Wlosy po prostowaniu i tak beda obciazone, ta odzywka to odzywka tylko z nazwy, jest po prostu kolejnym etapem. A obciac lepiej po keratynie, koncowki zazwyczaj troche sie jednak przesuszaja.
te s造sza豉m, 瞠 lepiej obcina po zabiegi ni przed, 瞠 konc闚ki moga si delikatnie kruszy
Stary 2016-03-29, 14:24   #4187
sandrek
Zakorzenienie

S przesuszone po prostu, dlatego lepiej je obci望 po zabiegu.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-03-29, 16:31   #4188
karolove
Raczkowanie

Dziewczyny, ja ju si zniech璚ilam. W necie mo積a znale潭 mn鏀two stron, blog闚 o charakterze: "ostrze瞠nie przed keratynowym prostowaniem w這s闚". Mia豉m "przyjemno嗆" r闚nie zobaczy zdj璚ia popalonych w這s闚 po tym zabiegu. A dziewczyna przeje盥瘸豉 2 razy tylko po w這sach. Pytanie te jak przeje盥瘸豉.. Wy przeje盥瘸cie szybko/wolno?
Mam zdrowe w這sy, nigdy nie mia豉m problem闚 z rozdwajaj帷ymi si ko鎍ami, nie farbuj, s zdrowe, grube, jest ich du穎. Na za tydzie jestem zapisana do fryzjera na cieniowanie, og鏊nie podci璚ie. I teraz nie wiem co mam zrobi. Nie chc po zabiegu mie popalonych w這s闚, tym bardziej 瞠 b璠 robi sama, wi璚 pewnie je盥膨c prostownic te 7 razy nie b璠 widzia豉 czy ju si pal czy jeszcze nie.
Stary 2016-03-29, 17:30   #4189
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Dziewczyny, ja ju si zniech璚ilam. W necie mo積a znale潭 mn鏀two stron, blog闚 o charakterze: "ostrze瞠nie przed keratynowym prostowaniem w這s闚". Mia豉m "przyjemno嗆" r闚nie zobaczy zdj璚ia popalonych w這s闚 po tym zabiegu. A dziewczyna przeje盥瘸豉 2 razy tylko po w這sach. Pytanie te jak przeje盥瘸豉.. Wy przeje盥瘸cie szybko/wolno?
Mam zdrowe w這sy, nigdy nie mia豉m problem闚 z rozdwajaj帷ymi si ko鎍ami, nie farbuj, s zdrowe, grube, jest ich du穎. Na za tydzie jestem zapisana do fryzjera na cieniowanie, og鏊nie podci璚ie. I teraz nie wiem co mam zrobi. Nie chc po zabiegu mie popalonych w這s闚, tym bardziej 瞠 b璠 robi sama, wi璚 pewnie je盥膨c prostownic te 7 razy nie b璠 widzia豉 czy ju si pal czy jeszcze nie.
Nikt Ci namawia i przekonywa nie b璠zie, moim zdaniem cztery cz窷ci w徠ku 鈍iadcz o tym, 瞠 keratynowe prostowanie to nie gra w rosyjsk ruletk.
Grunt to wybra dobry preparat i nie pope軟ia b喚d闚 typu za ma這 produktu, niedosuszone w這sy, zbyt wysoka temperatura.
Nie przypominam sobie, 瞠by np. na Cocochoco lecia造 skargi, 瞠 pali w這sy. Wi璚ej skarg czyta豉m po salonowych prostowaniach. Jak robisz sama, masz kontrol w pewnym stopniu. Fryzjerki czasem si spiesz i oszcz璠zaj produkty, jak co nie wyjdzie, zwalaj na w這sy klientki. Do winy rzadko si przyznaj.

Jak si boisz, nie jeste pewna, to nie podejmuj si. Zawsze jest ryzyko, tak samo przy farbowaniu, nie m闚i帷 ju o trwa貫j. Musisz sama oceni czy chcesz to ryzyko podj望.

Ja pr璠zej stawiam, 瞠 nie zobaczysz efekt闚, ni popalisz w這sy. Na brak/kr鏒kotrwa造 efekt zazwyczaj si tu narzeka, na popalone w這sy raczej nie.

Zawsze mo瞠sz spr鏏owa ni窺zej temperatury/mniej poci庵ni耩, najwy瞠j efekt b璠zie s豉bszy za pierwszym razem

Jeszcze zauwa篡豉m, 瞠 na keratynowe narzekaj cz瘰to kr璚onow這se. Po keratynie zauwa瘸j, 瞠 maj du穎 mniej w這s闚, przerzedzone ko鎍e. Niestety (a mo瞠 to dobrze) loki kryj prawd o w這sach. Keratyna pokazuje ich prawdziw g瘰to嗆. Ko鎍e troch mo瞠 uszkodzi, ale bez przesady.
Widzia豉m na blogach kilka takich "瘸li" i si dziwi豉m, 瞠 autorki nie zdawa造 sobie sprawy, 瞠 kr璚one zawsze wydaj si g瘰tsze ni pro軼iutkie.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-03-29 o 17:38
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2016-03-30, 15:46   #4190
Sziq
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 553

Faktycznie ten w徠ek to skarbnica wiedzy, a 瘸逝j, 瞠 dopiero teraz na niego trafi豉m, kiedy zestaw encanto ju w domu Mo瞠 zdecydowa豉bym si na troch inny zakup.
Ale spr鏏uj z tym co mam, poczekam jeszcze troch, 瞠by wi璚ej czasu min窸o od farbowania i prostuj
Boje si tylko, 瞠 moje w這sy maj za ma陰 obj皻o嗆, s za cienkie na ten zabieg i nie b璠 wygl康a造 dobrze, ale zaryzykuj, najwy瞠j b璠 chodzi w zwi您anych, co i tak teraz robi przez to ich uporczywe puszenie

Dam zna po, jak wra瞠nia, mo瞠 si komu przyda
Sziq jest offline  
Stary 2016-03-31, 10:29   #4191
karolove
Raczkowanie

Dziewczyny, moja prostownica okazuje si 瞠 nagrzewa si tylko do 200 stopni. To Rowenta Ultima Elite Model Look. D逝go si naszuka豉m bo oczywi軼ie nie ma wska幡ika temperatury, poza przekr皻e趾iem MIN i MAX. Ale na obudowie ma造mi srebrnymi literkami jest napisane 200 stopni, wi璚 podejrzewam 瞠 to jest ta temperatura MAX. Czyli nie ma sensu wykonywa zabiegu?
Kto wykonywa tak temp?
Stary 2016-03-31, 10:43   #4192
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Dziewczyny, moja prostownica okazuje si 瞠 nagrzewa si tylko do 200 stopni. To Rowenta Ultima Elite Model Look. D逝go si naszuka豉m bo oczywi軼ie nie ma wska幡ika temperatury, poza przekr皻e趾iem MIN i MAX. Ale na obudowie ma造mi srebrnymi literkami jest napisane 200 stopni, wi璚 podejrzewam 瞠 to jest ta temperatura MAX. Czyli nie ma sensu wykonywa zabiegu?
Kto wykonywa tak temp?
ja robi豉m 200*C za pierwszym razem jak mia豉m gumowe i 豉mi帷e si od rozja郾iania w這sy zabieg si uda
Stary 2016-03-31, 20:58   #4193
Likaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cze嗆 dziewczyny!

Dwa dni temu by豉m na prostowaniu. By to m鎩 czwarty zabieg.
Przebiega zupe軟ie inaczej ni zwykle i nie wiem co o tym my郵e
Zawsze preparat nak豉dany mia豉m dwa razy, zabieg trwa oko這 3 godzin
A teraz.... Preparat na這穎ny zosta raz , w這sy wysuszone, wyprostowane i na tym koniec. Fryzjerka m闚i 瞠 to "nowa formu豉"...
Plus taki, 瞠 trwa這 kr鏒ko i nie dra積i這 oczu i dr鏬 oddechowych - jedynie troch przy suszeniu. Zapach by przyjemny.
Poprzedni preparat bardzo mocno odczuwa豉m.

Czy prostowanie keratyn, mo瞠 si sk豉da tylko z tego jednego etapu?

Znajoma by豉 u niej dwa tygodnie wcze郾iej i z這篡豉 reklamacje - oczywi軼ie jej nie uwzgl璠niono.
Fryzjerka r闚nie w pierwszej wersji i teraz nie chcia豉 ujawni jakim preparatem robi zabieg ( sk康 mam wiedzie co nak豉da mi na g這w? )
Cena za zabieg te wy窺za i to o jakie 35%
Boj si, 瞠 tym razem pieni康ze wyrzuci豉m w b這to
Likaa jest offline  
Stary 2016-03-31, 21:02   #4194
Sziq
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 553

Cytat:
Napisane przez Likaa Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!

Dwa dni temu by豉m na prostowaniu. By to m鎩 czwarty zabieg.
Przebiega zupe軟ie inaczej ni zwykle i nie wiem co o tym my郵e
Zawsze preparat nak豉dany mia豉m dwa razy, zabieg trwa oko這 3 godzin
A teraz.... Preparat na這穎ny zosta raz , w這sy wysuszone, wyprostowane i na tym koniec. Fryzjerka m闚i 瞠 to "nowa formu豉"...
Plus taki, 瞠 trwa這 kr鏒ko i nie dra積i這 oczu i dr鏬 oddechowych - jedynie troch przy suszeniu. Zapach by przyjemny.
Poprzedni preparat bardzo mocno odczuwa豉m.

Czy prostowanie keratyn, mo瞠 si sk豉da tylko z tego jednego etapu?

Znajoma by豉 u niej dwa tygodnie wcze郾iej i z這篡豉 reklamacje - oczywi軼ie jej nie uwzgl璠niono.
Fryzjerka r闚nie w pierwszej wersji i teraz nie chcia豉 ujawni jakim preparatem robi zabieg ( sk康 mam wiedzie co nak豉da mi na g這w? )
Cena za zabieg te wy窺za i to o jakie 35%
Boj si, 瞠 tym razem pieni康ze wyrzuci豉m w b這to
A jaki jest efekt? Troch dziwne

z tapatalka
grasz z czartem o niebo w tym piekle,
kt鏎e B鏬, wyprawi nam"

80,6...
Sziq jest offline  
Stary 2016-04-01, 17:08   #4195
Likaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cytat:
Napisane przez Sziq Poka wiadomo嗆
A jaki jest efekt? Troch dziwne

z tapatalka
Jestem po pierwszy myciu g這wy i efekt mo瞠 troch gorszy ni zawsze. Ci篹ko mi jest jeszcze oceni na ten moment.
Likaa jest offline  
Stary 2016-04-02, 09:16   #4196
Iwona75
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 381

Witam.
Nied逝go zamierzam zrobic zabieg keratynowy.Niestety zam闚i豉m ten preparat z Aliexpres,kt鏎ego tu nie polecacie (ten z bloga Blondhair).
Zaryzykuj jednak.W這sy mam grube i geste,raczej oporne nawet na prostownic wiec nie bedzie chyba tragedii
Chcia豉bym zapyta czy mog po zabiegu uzywac tych odzywek:

Apis maska b這tna do w這s闚 :Sk豉d: aqua, dead sea mud, cetearyl alcohol & ceteareth 20, algae extract, avocado extract, silk protein, aloe extract, ginseng extract, amino acids complex, tocopheryl acetate, retinyl acetate & palmitate, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, benzyl alcohol, parfum

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,68...arganowym.html

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,80...szczonych.html

I jakie szampony polecacie?
Z g鏎y dziekuj

Edytowane przez Iwona75
Czas edycji: 2016-04-02 o 09:18
Iwona75 jest offline  
Stary 2016-04-02, 14:21   #4197
elta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Jestem cztery miesi帷e po encanto nowej formule, wcze郾iej robi豉m raz encanto klasyczne (za pierwszym razem) i raz klasyczne ale metod mieszan (zmieszanie keratyny z od篡wk, tylko jedno prostowanie), no i zdecydowanie wygrywa klasyczne encanto, r闚nie klasyczn metod.
Jedynym pozytywem przy nowym encanto jest to, 瞠 mamy gwarancj oryginalnego produktu bo przychodzi w oryginalnych butelkach. Przy klasycznym mamy odlewki i w sumie nigdy nie wiadomo. Ale efekt klasycznego duuu穎 lepszy, wolniej si ta keratyna wyp逝kuje.
elta jest offline  
Stary 2016-04-02, 17:51   #4198
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Poka wiadomo嗆
Witam.
Nied逝go zamierzam zrobic zabieg keratynowy.Niestety zam闚i豉m ten preparat z Aliexpres,kt鏎ego tu nie polecacie (ten z bloga Blondhair).
Zaryzykuj jednak.W這sy mam grube i geste,raczej oporne nawet na prostownic wiec nie bedzie chyba tragedii
Chcia豉bym zapyta czy mog po zabiegu uzywac tych odzywek:

Apis maska b這tna do w這s闚 :Sk豉d: aqua, dead sea mud, cetearyl alcohol & ceteareth 20, algae extract, avocado extract, silk protein, aloe extract, ginseng extract, amino acids complex, tocopheryl acetate, retinyl acetate & palmitate, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, benzyl alcohol, parfum

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,68...arganowym.html

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,80...szczonych.html

I jakie szampony polecacie?
Z g鏎y dziekuj
Mo瞠sz u篡wa wszystkiego. Maska jest dobra, nawet je郵i chcesz unika silikon闚 i innych z tych "nie polecanych po prostowaniu". Szampony - np. Babydream (je郵i naprawd chcesz unikn望 tych z silnymi detergentami). Moim zdaniem warto obserwowa swoje w這sy i bra to, co im s逝篡. A nie, 瞠 kto trzyma si kurczowo tych z這tych regu, kt鏎e nie s逝膨.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-04-03, 12:25   #4199
Iwona75
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 381

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz u篡wa wszystkiego. Maska jest dobra, nawet je郵i chcesz unika silikon闚 i innych z tych "nie polecanych po prostowaniu". Szampony - np. Babydream (je郵i naprawd chcesz unikn望 tych z silnymi detergentami). Moim zdaniem warto obserwowa swoje w這sy i bra to, co im s逝篡. A nie, 瞠 kto trzyma si kurczowo tych z這tych regu, kt鏎e nie s逝膨.
Dzi瘯i za odpowied.
Te szampony bez sls troche mnie przera瘸ja bo w tej chwili moje w這sy ich nie cierpia,a Babydream zw豉szcza.S po nich strasznie t瘼e i szorstkie.W tej chwili moje w這sy lubi by doczyszczone maksymalnie,mo瞠 po zabiegu to sie zmieni i po tych delikatnych szamponach beda dobrze wygladac.Mam nadziej.
Iwona75 jest offline  
Stary 2016-04-03, 12:53   #4200
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za odpowied.
Te szampony bez sls troche mnie przera瘸ja bo w tej chwili moje w這sy ich nie cierpia,a Babydream zw豉szcza.S po nich strasznie t瘼e i szorstkie.W tej chwili moje w這sy lubi by doczyszczone maksymalnie,mo瞠 po zabiegu to sie zmieni i po tych delikatnych szamponach beda dobrze wygladac.Mam nadziej.
Czy瘺y u篡wa豉 tylko szampon闚 dost瘼nych w drogeriach?

Poszukaj mo瞠 w internetowych sklepach fryzjerskich, np. szampon do w這s闚 farbowanych Schwarzkopf bez siarczan闚 U篡wam i sobie chwal. Nie ma SLS, a sodium chloride na szarym ko鎍u.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

A robi豉 kt鏎a mo瞠 ostatnio GLOBAL KERATIN?

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.