Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-05-31, 13:01   #4321
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680
Dot.: Encanto.

Cytat:
Napisane przez indylindy Poka wiadomo嗆
a mnie po keratynie dopad potworny 逝pie. Pewnie przy nak豉daniu co nieco spad這 na sk鏎 g這wy. Kto ju boryka si z takim problemem i zna super spos鏏?
je郵i to od podra積ienia to polecam Cerkogel30
Stary 2016-05-31, 14:01   #4322
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny. Prosze o pomoc.

Robilam kiedys keratynowe prostowanie Kativa i drugi raz Encanto stara wersja.

Chcialabym zrobic teraz znowu Kative. Podpowiecie mi, bo nie pamietam, na jakiej dlugosci wlosy wystarczy mi jedno opakowanie Kativy? Kiedys robilam chyba z dwoch opakowan, ale mialam dlugie wlosy. Teraz mam do ramion. Wystarczy mi oapkowanie czy wziac dwa? Powiem szczerze, ze wydajnosci nie pamietam. Pamietam tylko ze okropnie dluuugo sie suszylo wlosy. Bede wdzieczna za pomoc.

I jesli ktos mialby jeszczd opakowanie w domu to moglby wrzucic tutaj sklad? Ja jiestety juz wyrzucilam pudelko
magdaavon jest offline  
Stary 2016-05-31, 16:14   #4323
adejszyn1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Pisz pierwszego posta tutaj
ale czyta豉m tutaj o keratynach bardzo du穎 i to dzi瘯i Wam wiedzia豉m za co i jak si zabra, wi璚 opisz swoj 'przygod'
To moje pierwsze keratynowanie i zdecydowa豉m si na Kativ.
W這sy mam za 這patki, 鈔edniej grubo軼i i ciemnobr您owe.
Mimo dbania o nie ju drugi rok (olejowanie, maskowanie, wcierki, p逝kanki i inne pierdo造) to moje w這sy by造 niezbyt fajne, ci庵le spuszone, ani to fale, ani proste, podatne na odkszta販enia. Og鏊nie zabieg nie trwa zbyt d逝go, suszenie zaj窸o mi oko這 30 minut, prostowanie tak samo. Po wszystkim w這sy wygl康a造 fajnie ale ju po drugim myciu zauwa篡豉m, 瞠 moje ko鎍闚ki s w op豉kanym stanie, musia豉m do嗆 sporo 軼i望 bo tak si pl徠a造, 瞠 trudno by這 rozczesa. I moje ciemnobr您owe w這sy sta造 si jasnobr您owe, gdzieniegdzie nawet rudawe, a im bli瞠j ko鎍闚ek tym ja郾iej
Mo磧iwe, 瞠 pope軟i豉m ma造 b陰d, bo moje w這sy od zawsze szybciej suszy造 si na ko鎍ach ni przy g這wie i tak samo by這 po na這瞠niu keratyny. Przy g這wie by造 jeszcze mokre a ko鎍e ju prawie suche. Mog豉m zostawi troch i na這篡 jeszcze drug warstw, ale na drugi raz b璠 wiedzia豉
W這sy myj co 2 dni ale ju na drugi dzie w這sy nie s proste, gdzieniegdzie si kr璚 nie wygl康a to ciekawie.
I jeszcze pytanko, polecacie jakie mocno nawil瘸j帷e maski 瞠by mi ten susz zniwelowa造?
adejszyn1 jest offline  
Stary 2016-05-31, 20:19   #4324
magdaavon
Raczkowanie

Dziewczyny, a ktoras uzywala moze tej nowej formuly Alfaparf?
http://www.hairstore.pl/alfaparf-lis...ceneo_spo=true

Znalazlam tylko jedna opinie...
magdaavon jest offline  
Stary 2016-06-01, 18:20   #4325
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Dziewczyny czy jest jakis zabieg eliminuj帷y puszenie ale nie prostuj帷y ?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2016-06-01, 20:53   #4326
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a ktoras uzywala moze tej nowej formuly Alfaparf?
http://www.hairstore.pl/alfaparf-lis...ceneo_spo=true

Znalazlam tylko jedna opinie...
Ja u篡wa豉m tej wersji dwa razy
Joasia:) jest offline  
Stary 2016-06-01, 23:26   #4327
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy jest jakis zabieg eliminuj帷y puszenie ale nie prostuj帷y ?

Mi pomaga na puszenie keratynowy z Artego jego si tylko suszy, nie prostuje. Trzeba powtarzac co 14 dni 鈔ednio.
Miluchova jest offline  
Stary 2016-06-02, 14:32   #4328
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Mi pomaga na puszenie keratynowy z Artego jego si tylko suszy, nie prostuje. Trzeba powtarzac co 14 dni 鈔ednio.

Oo super bo w豉郾ie sobie to zam闚i豉m

Stary 2016-06-03, 17:27   #4329
magdaavon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka wiadomo嗆
Ja u篡wa豉m tej wersji dwa razy
Oo a moglabys powiedziec jak sie sprawdzil? Wlasnie dzisiaj mi przyszedl i pewnie w poniedzialek bede robic. Robilas wg instrukcji czy kombinowalas zeby nie splukiwac tej keratyny i przeprostowac wlosy?;-)
magdaavon jest offline  
Stary 2016-06-03, 18:02   #4330
Zadomowienie

Cytat:
Oo a moglabys powiedziec jak sie sprawdzil? Wlasnie dzisiaj mi przyszedl i pewnie w poniedzialek bede robic. Robilas wg instrukcji czy kombinowalas zeby nie splukiwac tej keratyny i przeprostowac wlosy?;-)
Za pierwszym razem bylam zachwycona. Nie dosc, ze wykonanie jest naprawde szybkie ( w porownaniu do encanto), to jeszcze nie chce czlowieka przy okazji udusic. Efekt tez byl super, nie byly co prawda proste jak druty, ale za to wygladaly bardzo naturalnie i ladnie.
Za drugim razem przeszlam zalamanie, bo wlosy po zabiegu jakos smierdzialy tym preparatem, byly suche no i najgorsza rzecz - bardzo sie rozjasnily i to do takiego stopnia, ze byly brzydko zoltawe
Jesli chodzi o sam zabieg to przeklejam to, co juz wczesniej pisalam w watku:
"Je郵i chodzi o wykonanie, to robi豉m zgodnie z dostarczon instrukcj po angielsku i nie sugerowa豉m si polskim t逝maczeniem: 20 minut trzyma豉m keratyn na w這sach, a nast瘼nie sp逝kiwa豉m przez 30 sekund. Potem na這篡豉m mask, przeczesa豉m w這sy i zostawi豉m na 5 minut i sp逝ka豉m. Nast瘼nie wysuszy豉m suszark (nie bawi豉m si w 瘸dne suszenie ze szczotk), a na koniec wyprostowa豉m. Z umyciem czeka豉m do nast瘼nego dnia, tak 瞠by mie pewno嗆, 瞠 preparat si przyj掖
Taka instrukcja jest w ulotce angielskiej. Na opakowaniu jednak jest polska naklejka i tam jest w豉郾ie informacja o tym, 瞠 po up造wie 20 minut trzeba od razu suszy bez sp逝kiwania."

Mam nadzieje, ze moglam pomoc

Teraz z kolei kupilam Cocochoco Gold i zastanawiam sie czy go dzisiaj nie zrobic bo mam troche czasu. Za to mam pytanie do Was czy naprawde trzeba nie myc ich 72 godziny?
Stary 2016-06-03, 19:34   #4331
magdaavon
Raczkowanie

Joasiu dziekuje. Jak tylko zrobie to zdam relacje. Jeszcze nie wiem wg ktorej instrukcji zrobie. Mam nadzieje jednak zd wlosy nie beda mi smierdziaky tak jak piszesz:/ czy pierwszy i drugi zabieg rohilas tak samo? Zastanawiam sie co moglo wplynac na efekt
magdaavon jest offline  
Stary 2016-06-03, 20:30   #4332
Zadomowienie

Cytat:
Joasiu dziekuje. Jak tylko zrobie to zdam relacje. Jeszcze nie wiem wg ktorej instrukcji zrobie. Mam nadzieje jednak zd wlosy nie beda mi smierdziaky tak jak piszesz:/ czy pierwszy i drugi zabieg rohilas tak samo? Zastanawiam sie co moglo wplynac na efekt
Koniecznie zdaj relacje Oba zabiegi robilam dokladnie tak samo i stad moje zdziwienie efektem. Pamietam, ze jedna z dziewczyn tez wtedy narzekala, bo miala dokladnie takie same odczucia jak ja po drugim zabiegu. Nie wiem czy to wina produktu, czy cos z wlosami sie zadzialo Sprawdze to nowe Cocochoco Gold i zobacze co z tego bedzie, ale dopiero za tydzien, bo zlapalam lenia :P
Stary 2016-06-03, 20:51   #4333
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Ja umy豉m ostatnio po 60h, ale ostatecznie kupi豉m Cocochoco klasyczne. Na instrukcji mia豉m napisane, 瞠by nie my w這s闚 48-72h. Niestety 72 bym nie da豉 rady. W這sy t逝ste, a sprawy na mie軼ie trzeba jako poza豉twia...
Vinnga jest offline  
Stary 2016-06-03, 21:04   #4334
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Ja umy豉m ostatnio po 60h, ale ostatecznie kupi豉m Cocochoco klasyczne. Na instrukcji mia豉m napisane, 瞠by nie my w這s闚 48-72h. Niestety 72 bym nie da豉 rady. W這sy t逝ste, a sprawy na mie軼ie trzeba jako poza豉twia...
A czy efekt byl przez to slabszy?
Stary 2016-06-04, 08:02   #4335
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆

A zauwa篡豉 moze czy on wp造wa jakos na kolor wlosow ? Lub ich zniszczenie ?

Stary 2016-06-04, 21:32   #4336
No air
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 777

Witam si w w徠ku.
Du穎 czytam o keratynowym prostowaniu i przymierzam si do tego zabiegu, ale mam te oczywi軼ie w徠pliwo軼i i dlatego chc Was zapyta czy dobrze kombinuj, 瞠 keratyna mo瞠 mi pom鏂 na m鎩 problem. Mianowicie, mam w這sy g瘰te i grube, ale przy tym mocno przet逝szczaj帷e si, tak 瞠 praktycznie codziennie musz je my. :/ kiedy myj wieczorem i wieczorem uk豉dam, tzn susz i prostuj, rano i tak mam ca貫 wygniecione w這sy, zw豉szcza spodnie warstwy s mocno pogniecione, co mocno kontrastuje z prostym, bo chyba przesuszonym wierzchem :/ wyprostowanie tego zajmuje mn鏀two czasu no i zdrowe dla w這s闚 oczywi軼ie nie jest. Mycie rano te jest czasoch這nne, bo po wysuszeniu mam w這sy spuszone i popodkr璚ane, wi璚 te d逝go prostuj, w dodatku nawet w sytuacji gdy tylko myj-chodz z 15 minut z mokrymi-susz, k豉ki mi si okrutnie gniot, za uchem, od zausznik闚 okular闚, koszmar. czy na taki problem mo瞠 mi pom鏂 keratynowe prostowanie? Ogarni璚ie takich problemowych k豉k闚 zajmuje mi tyle czasu, 瞠 powa積ie zastanawiam si ju na u篡ciem maszynki. :?

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline  
Stary 2016-06-04, 23:54   #4337
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 519

Cytat:
Napisane przez No air Poka wiadomo嗆
Witam si w w徠ku.
Du穎 czytam o keratynowym prostowaniu i przymierzam si do tego zabiegu, ale mam te oczywi軼ie w徠pliwo軼i i dlatego chc Was zapyta czy dobrze kombinuj, 瞠 keratyna mo瞠 mi pom鏂 na m鎩 problem. Mianowicie, mam w這sy g瘰te i grube, ale przy tym mocno przet逝szczaj帷e si, tak 瞠 praktycznie codziennie musz je my. :/ kiedy myj wieczorem i wieczorem uk豉dam, tzn susz i prostuj, rano i tak mam ca貫 wygniecione w這sy, zw豉szcza spodnie warstwy s mocno pogniecione, co mocno kontrastuje z prostym, bo chyba przesuszonym wierzchem :/ wyprostowanie tego zajmuje mn鏀two czasu no i zdrowe dla w這s闚 oczywi軼ie nie jest. Mycie rano te jest czasoch這nne, bo po wysuszeniu mam w這sy spuszone i popodkr璚ane, wi璚 te d逝go prostuj, w dodatku nawet w sytuacji gdy tylko myj-chodz z 15 minut z mokrymi-susz, k豉ki mi si okrutnie gniot, za uchem, od zausznik闚 okular闚, koszmar. czy na taki problem mo瞠 mi pom鏂 keratynowe prostowanie? Ogarni璚ie takich problemowych k豉k闚 zajmuje mi tyle czasu, 瞠 powa積ie zastanawiam si ju na u篡ciem maszynki. :?
Prawdopodobnie Ci pomo瞠. Ale ja mimo wszystko na Twoim miejscu, najpierw ogarn窸abym temat nadmiernego przet逝szczania w這s闚.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-06-06, 12:33   #4338
magdaavon
Raczkowanie

Ja juz po zabiegu Alfaparfem.
Zdjecia wstawie jutro, jak umyje calkowicie wlosy. Robilam wg polskiej instrukcji.
Efekt poki co porownywalny do Kativy. Wlosy gdzie niegdzie sie lekko faluja, ale prostowalam na 160-170 stopniach i przeciagalam ok 5 razy. I tez nie dosuszylam po wszystkim wlosow do konca, bo juz mnie czas gonil, wiec to moze przyczyna. Zobacze jak bedzie jutro po umyciu wlosow i calkowitym wysuszeniu wlosow- zrobie zdjecia.
Na wlosach utrzymuje mi sie zapach i dosc ciezko je rozczesac na koncach mimo ze uzylam odzywki w sprayu i mythic oil. dlatego konieczne jest dla mnie mycie. Dzis juz nie zdazylam.
Podczas prostowania unosil sie lekki dymek i smrodek. Smrodek byl tez czasem wyczuwalny podczas suszenia, ale nic nie drapalo ani nie szczypalo w gardlo czy w oczy. Skora glowy tez mnie nie swedzi a spadalo mi troche tej pianki na przedzialek. Kolor chyba bez zmian.
Aplikacja szybka i mega wygodna dzieki tej piance. Czas calego zabiegu wykonywanego bez pomocy innej osoby zamknie sie w 3h, albo i mniej- zalezy od wprawy.
Zuzylam ok polowe opakowania wiec nastepnym razem zabieg wykonam wg angielskiej instrukcji.
magdaavon jest offline  
Stary 2016-06-06, 15:03   #4339
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
A zauwa篡豉 moze czy on wp造wa jakos na kolor wlosow ? Lub ich zniszczenie ?

Nie zmieni mi koloru, w這sy 豉twiejsze w czesaniu przez jakie 10 dni, pozniej powtarzam bo robi sie coraz gorzej. Ale ja mam obecnie bardzo zniszczone w這sy i w zasadzie w ca這軼i przeznaczone do 軼i璚ia, mo瞠 te dlatego szybko si wyp逝kuje
Miluchova jest offline  
Stary 2016-06-07, 11:13   #4340
magdaavon
Raczkowanie

Cytat:
Ja juz po zabiegu Alfaparfem.
Zdjecia wstawie jutro, jak umyje calkowicie wlosy. Robilam wg polskiej instrukcji.
Efekt poki co porownywalny do Kativy. Wlosy gdzie niegdzie sie lekko faluja, ale prostowalam na 160-170 stopniach i przeciagalam ok 5 razy. I tez nie dosuszylam po wszystkim wlosow do konca, bo juz mnie czas gonil, wiec to moze przyczyna. Zobacze jak bedzie jutro po umyciu wlosow i calkowitym wysuszeniu wlosow- zrobie zdjecia.
Na wlosach utrzymuje mi sie zapach i dosc ciezko je rozczesac na koncach mimo ze uzylam odzywki w sprayu i mythic oil. dlatego konieczne jest dla mnie mycie. Dzis juz nie zdazylam.
Podczas prostowania unosil sie lekki dymek i smrodek. Smrodek byl tez czasem wyczuwalny podczas suszenia, ale nic nie drapalo ani nie szczypalo w gardlo czy w oczy. Skora glowy tez mnie nie swedzi a spadalo mi troche tej pianki na przedzialek. Kolor chyba bez zmian.
Aplikacja szybka i mega wygodna dzieki tej piance. Czas calego zabiegu wykonywanego bez pomocy innej osoby zamknie sie w 3h, albo i mniej- zalezy od wprawy.
Zuzylam ok polowe opakowania wiec nastepnym razem zabieg wykonam wg angielskiej instrukcji.
Zdjecie 1 i 2 to wlosy po umyciu szamponem z zestawu i wyszuszeniu suszarka. Szampon lekko prostuje wlosy bo moj skret jest mocniejszy. Zwlaszcza wierzchnia warstwa sie wyprostowala.
Kolejne zdjecia to efekt dzisiaj po umyciu wlosow. Wlosy faluja sie gdzie niegdzie, ale mam z niki zdecydowanie mniej roboty niz przez zabiegiem. Konce jednak nalezaloby podciac bo ciut ciezko je rozczesac. Smrodek z wlosow juz ledwie wyczuwalny, ale cos tam niestety czuc:/
Puch ujarzmiony i skret latwiejszy do ogarniecia na okraglej szczotce.
Niestety do starego encanto mu daleeeeko, ale zdecydowanie na plus przemawia czas wykonania zabiegu oraz sposob aplikacji keratyny. Uwazam ze zadowolone z efektu beda dziewczyny ktore maja lekki skret i nie zalezy im na drutach. Oraz te ktore chca po prostu ogarnac puszace sie wlosy. Ja mam mieszane uczucia, glownie przez ten zapach...
Nastepnym razem zrobie wg angielskiej instrukcji i porownam efekt.
Przepraszam za jakosc zdjec, ale nie mialam kogo poprosic i robilam w lazienkowym lustrze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 11.59.36.jpg (358,0 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 12.00.21.jpg (369,7 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 12.00.50.jpg (314,8 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-07 12.03.53.jpg (75,4 KB, 47 za豉dowa)
magdaavon jest offline  
Stary 2016-06-08, 10:16   #4341
tyska1717
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Tez jestem ju po zabiegu Alfaparfem. Robiony z polskiej instrukcji. Odczucia mam mieszane. Z jednej strony w這sy s proste ale ten kolor ;/ mia豉m w這sy farbowane w czerwonych odcieniach (naturalny br您) a po zabiegu mam 鈔edni blond a pasemkami jasnego blondu. Zabieg wykonany tydzie temu, przymierzam si do koloryzacji.
Podczas zabiegu nie 鄉ierdzi, nie szczypie w sk鏎, jedynie podczas prostowania jest zapach ale nie intensywny. W這sy natomiast nieprzyjemnie pachn podczas mycia, jak s mokre. Suche pachn normalnie.
tyska1717 jest offline  
Stary 2016-06-10, 15:09   #4342
bazzy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

ImageUploadedByWizaz Forum1465567588.192011.jpgImageUploadedByWizaz Forum1465567597.656802.jpg

Pierwszy raz tutaj co pisz, poniewa dzi wykonano na mnie zabieg keratynowego prostowania w這s闚 nie spodziewam si, 瞠 po umyciu bed idealnie proste, bo wystarczy spojrze na m鎩 naturalny skr皻
Ale mam jedno pytanko do was, bardziej do鈍iadczonych keratynowo, jak to jest z wyp逝kiwaniem si keratyny: w這sy powracaj powoli do naturalnego skr皻u, normalnego kszta速u czy to ju trwale zmienia struktur w這sa? R騜ne opinie s造sza豉m i czyta豉m, ale powiedzcie mi z autopsji :P wracaj (mniej wi璚ej) do poprzedniego wygl康u czy jednak ju nie?
bazzy jest offline  
Stary 2016-06-10, 16:12   #4343
urticea
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

to zale篡 od w這s闚...jednym wracaj innym (mnie) nie ca趾iem... moje zdecydowanie mniej si kr璚. mia豉m dwa zabiegi
urticea jest offline  
Stary 2016-06-10, 22:27   #4344
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 519

Cytat:
Napisane przez bazzy Poka wiadomo嗆
Za陰cznik 6476156Za陰cznik 6476161

Pierwszy raz tutaj co pisz, poniewa dzi wykonano na mnie zabieg keratynowego prostowania w這s闚 nie spodziewam si, 瞠 po umyciu bed idealnie proste, bo wystarczy spojrze na m鎩 naturalny skr皻
Ale mam jedno pytanko do was, bardziej do鈍iadczonych keratynowo, jak to jest z wyp逝kiwaniem si keratyny: w這sy powracaj powoli do naturalnego skr皻u, normalnego kszta速u czy to ju trwale zmienia struktur w這sa? R騜ne opinie s造sza豉m i czyta豉m, ale powiedzcie mi z autopsji :P wracaj (mniej wi璚ej) do poprzedniego wygl康u czy jednak ju nie?
Ja mia豉m fale. Zabieg robi豉m pod koniec wrze郾ia 2015r. g堯wnie ze wzgl璠u na puch. Jako pod koniec lutego pojawi si lekki puch, p騧niej stopniowo w這sy zacz窸y si skr璚a delikatnie. Teraz, pusz si, je郵i zastosuj odpowiednio doci捫aj帷 mask - w這sy proste i g豉dkie (ale nie tak jak po keratynie). Fale wr鏂i造, ale nie w takim stopniu, jak przed zabiegiem.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-06-14, 14:22   #4345
MarlenaC
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 121

Cytat:
Napisane przez bazzy Poka wiadomo嗆
Za陰cznik 6476156Za陰cznik 6476161

Oh ile ja bym da豉 za Twoje w這sy sprzed zabiegu :-D
MarlenaC jest offline  
Stary 2016-06-14, 20:13   #4346
fanfelka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Nie jestem na bie膨co z w徠kiem i w zwi您ku z tym mam pytanie- czy encanto w ci庵u 5 lat zmieni這 sk豉d? Pierwszy raz prostowa豉m jakie 5 lat temu i by豉m zadowolona. Drugi raz 2 lata temu i tez by這 ok. Dzi prostowa豉m 3 raz i widz 瞠 ju teraz nie ma tego efektu b造szczal帷ych w這s闚 tylko s takie "t瘼e". S造sza豉m opinie o zmianie sk豉du ale my郵a豉m 瞠 to tylko plotki

fanfelka jest teraz online  
Stary 2016-06-14, 20:15   #4347
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Teraz encanto ma nowy sklad, bez formaldehydu 😊
Stary 2016-06-14, 20:18   #4348
fanfelka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Teraz encanto ma nowy sklad, bez formaldehydu

Czy wiesz mo瞠 czy zmieniony sk豉d moj tylko produkty na polski rynek czy na ca造 鈍iat?
Co czuje ze te prawie 5 godzin prostowania posz這 na marne

fanfelka jest teraz online  
Stary 2016-06-14, 20:44   #4349
Pomianowska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Witam Dziewczyny.
Kilka dni temu robi豉m sama keratynowe prostowanie w這s闚 Kativ. Z zabiegu jestem do嗆 zadowolona.Niestety, w niekt鏎ych miejscach ko鎍闚ki w這s闚 si troch zniszczyly, a mo瞠 uwydatni造 si ju postrz瘼ione ko鎍e, bo mam rozja郾iane ko鎍owki....Nie wiem.
W ka盥ym b康 razie o co mi chodzi - na這篡豉m preparat na 15 minut jak w instrukcji, Nast瘼nie papierowym r璚znikiem 軼i庵n窸am cz窷 keratyny i przyst徙i豉m do suszenia w這s闚. I tu W這sy nie chcia造 si dosuszy. Ko鎍owki jeszcze si wysuszy造, ale na ca貫j d逝go軼i w這s闚 mia豉m t逝sty nie daj帷y si ujarzmi film. M璚zy豉m si dlugo, a w ko鎍u da豉m za wygran. Zacz窸am ostro積ie prostowa w這sy temperatur ok. 180-200 stopni. W這sy by造 ci庵le tluste. Macie pomys dlaczego? Czy mo積a w ten spos鏏 tluste w這sy traktowa prostownic? No raczej nie... W這sy wysz造 ca趾iem ok, jak pisa豉m, ale sza逝 nie ma. Co robi nie tak?
I mam jeszcze jedno pytanie: czy mog zu篡 np. po這w keratyny ( w tym przypadku Kativ) do po這wy w這s闚 a reszt wykorzystac np. za miesi帷 ?
Pomianowska jest offline  
Stary 2016-06-14, 21:37   #4350
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
Napisane przez fanfelka Poka wiadomo嗆
Czy wiesz mo瞠 czy zmieniony sk豉d moj tylko produkty na polski rynek czy na ca造 鈍iat?
Co czuje ze te prawie 5 godzin prostowania posz這 na marne
Nie mam pojecia niestety 😕

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.