Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-06-15, 08:31   #4351
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 343
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez fanfelka Poka wiadomo嗆
Czy wiesz mo瞠 czy zmieniony sk豉d moj tylko produkty na polski rynek czy na ca造 鈍iat?
Co czuje ze te prawie 5 godzin prostowania posz這 na marne
Na allegro u alicja_style masz star wersj.
Stary 2016-06-15, 11:01   #4352
kudliczek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 606

Prosz o pomoc...

Mam zniszczone wlosy od rozjasniania ,suche, 豉mi帷e sie. Par lat temu robi豉m sama encanto,ale wlosy mi wtedy troch zz馧k造. Chcia豉bym si uda do salonu na zabieg i mysla豉m bardziej o Global Keratin. Polecacie? Czy mo瞠 inny zabieg? Chodzi mi o to, 瞠by uratowa wlosy. Bardzo prosz o opinie.
kudliczek jest offline  
Stary 2016-06-15, 11:29   #4353
fanfelka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 480

Cytat:
Napisane przez kudliczek Poka wiadomo嗆
Prosz o pomoc...

Mam zniszczone wlosy od rozjasniania ,suche, 豉mi帷e sie. Par lat temu robi豉m sama encanto,ale wlosy mi wtedy troch zz馧k造. Chcia豉bym si uda do salonu na zabieg i mysla豉m bardziej o Global Keratin. Polecacie? Czy mo瞠 inny zabieg? Chodzi mi o to, 瞠by uratowa wlosy. Bardzo prosz o opinie.

Na suche, lami帷e si w這sy najlepsze jest ich 軼i璚ie. Te to kiedy przerabia豉m i jak w這s jest ju bardzo zniszczony to nic nie pomo瞠.
Moje prostowanie wysz這 鈔ednio bo ju widz 瞠 w這sy delikatnie faluj.

fanfelka jest offline  
Stary 2016-06-15, 11:54   #4354
kudliczek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 606

Cytat:
Na suche, lami帷e si w這sy najlepsze jest ich 軼i璚ie. Te to kiedy przerabia豉m i jak w這s jest ju bardzo zniszczony to nic nie pomo瞠.
Moje prostowanie wysz這 鈔ednio bo ju widz 瞠 w這sy delikatnie faluj.
Dziekuje za odpowiedz. Troch na pewno je zetn, ale r闚nie chc si zdecydowa na zabieg, szukam teraz salon闚 w Krakowie.

A czym robi豉 swoje?
kudliczek jest offline  
Stary 2016-06-15, 12:26   #4355
fanfelka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kudliczek Poka wiadomo嗆
Dziekuje za odpowiedz. Troch na pewno je zetn, ale r闚nie chc si zdecydowa na zabieg, szukam teraz salon闚 w Krakowie.

A czym robi豉 swoje?

Mia豉m robione sombre w renomowanym salonie loreala. W這sy byly w dobrym stanie. Po rozja郾ianiu w這sy strasznie sie poniszczy造. Mimo tego ze w豉軼icielka zaproponowa豉 mi zabieg od篡wczy produktami Kerastase to w這sy i tak musia豉m obci望 o polowe bo praktycznie ko鎍闚ek nie da這 si rozczesa. Wczoraj robi豉m encanto ale widze ze tez srednio pomog這 i chyba jeszcze troch musze wlosy podciac.
Tak nawet na logiczne my郵enie- jak w這sy sa zniszczone to juz nie da si ich "naprawic" bo to martwy "produkt" juz jest.

fanfelka jest offline  
Stary 2016-06-16, 07:37   #4356
aniabaniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 940

Miluchova - Kochana, czy Ty piszesz o tego typu zestawie?
http://allegro.pl/artego-zestaw-kera...791792307.html

Na ile zabiegow to wystarcza i jak d逝go taki zabieg wykonujesz?

aniabaniaa jest offline  
Stary 2016-06-16, 08:38   #4357
fanfelka
Zadomowienie

W這sy s po pierwszy myciu i to nie to samo co kiedy niestety. Jak kiedy prostowa豉m encanto to w這sy by造 dos這wnie jak druty proste a teraz s dalej fale- moze troche mniejsze ale jednak fale. Strasznie szkoda 瞠 sk豉d zosta zmieniony

fanfelka jest offline  
Stary 2016-06-16, 08:47   #4358
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Min掖 prawie miesi帷 od mojego zmodyfikowanego prostowania now wersj encanto ( oczyszczanie zwyk造m zio這wym zdzierakiem + sama keratyna z zestawu) i musz przyzna 瞠 jestem zadowolona. Po wysuszeniu suszark grzywka jest prosta jak po prostownicy. A jak w這sy schn same to te nie jest 幢e. W這sy s proste, ale tak naturalnie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
W這sy s po pierwszy myciu i to nie to samo co kiedy niestety. Jak kiedy prostowa豉m encanto to w這sy by造 dos這wnie jak druty proste a teraz s dalej fale- moze troche mniejsze ale jednak fale. Strasznie szkoda 瞠 sk豉d zosta zmieniony
Mo瞠 to kwestia tego , 瞠 mia豉 do嗆 zniszczone w這sy przed prostowaniem?
Stary 2016-06-16, 12:20   #4359
fanfelka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Min掖 prawie miesi帷 od mojego zmodyfikowanego prostowania now wersj encanto ( oczyszczanie zwyk造m zio這wym zdzierakiem + sama keratyna z zestawu) i musz przyzna 瞠 jestem zadowolona. Po wysuszeniu suszark grzywka jest prosta jak po prostownicy. A jak w這sy schn same to te nie jest 幢e. W這sy s proste, ale tak naturalnie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Raczej nie bo tylko koncowki mam zniszczone a wlosy na calosci faluja.

fanfelka jest offline  
Stary 2016-06-16, 14:10   #4360
kometeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

czesc dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy
prostowanie keratynowe robilam juz kilka razy encanto i cocochoco. Teraz jednak odkupilam od kolezanki keratyne sprowadzana z chin ( uzywana przez kolezanki wiele razy, dla pewnosci sprawdze na malym pasemku ) i tutaj zaczynaja sie schody, bo nie mam do niej szamponu oczyszczajacego przed zabiegiem. Mieszkam za granica i niestety nie moge znalezc zadnego szamponu typowo ziolowego, wszystko naladowane silikonami. Czy ktoras z was miala taki problem, ewentualnie uzywala ktoregos z z szamponow ogolnodostepnych ? ( nie joanna czy barwa ) W ostatecznosci zamowie szampon ze stronki ktora sprzedaje produkty inoar, ale srednio usmiecha mi sie wydawac 15 euro na sam szampon przed prostowaniem.

Z gory dzieki za pomoc

http://kometeq.soup.io/
kometeq jest offline  
Stary 2016-06-16, 14:31   #4361
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kometeq Poka wiadomo嗆
prostowanie keratynowe robilam juz kilka razy encanto i cocochoco. Teraz jednak odkupilam od kolezanki keratyne sprowadzana z chin ( uzywana przez kolezanki wiele razy, dla pewnosci sprawdze na malym pasemku ) i tutaj zaczynaja sie schody, bo nie mam do niej szamponu oczyszczajacego przed zabiegiem. Mieszkam za granica i niestety nie moge znalezc zadnego szamponu typowo ziolowego, wszystko naladowane silikonami. Czy ktoras z was miala taki problem, ewentualnie uzywala ktoregos z z szamponow ogolnodostepnych ? ( nie joanna czy barwa ) W ostatecznosci zamowie szampon ze stronki ktora sprzedaje produkty inoar, ale srednio usmiecha mi sie wydawac 15 euro na sam szampon przed prostowaniem.

Z gory dzieki za pomoc
szuka豉 w wi瘯szych marketach? cz瘰to marki w豉sne market闚 maj szampony o prostym sk豉dzie bez silikon闚
Stary 2016-06-16, 18:44   #4362
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
Napisane przez bazzy Poka wiadomo嗆
Za陰cznik 6476156Za陰cznik 6476161

Pierwszy raz tutaj co pisz, poniewa dzi wykonano na mnie zabieg keratynowego prostowania w這s闚 nie spodziewam si, 瞠 po umyciu bed idealnie proste, bo wystarczy spojrze na m鎩 naturalny skr皻
Ale mam jedno pytanko do was, bardziej do鈍iadczonych keratynowo, jak to jest z wyp逝kiwaniem si keratyny: w這sy powracaj powoli do naturalnego skr皻u, normalnego kszta速u czy to ju trwale zmienia struktur w這sa? R騜ne opinie s造sza豉m i czyta豉m, ale powiedzcie mi z autopsji :P wracaj (mniej wi璚ej) do poprzedniego wygl康u czy jednak ju nie?
Moje nie wr鏂i造, mia豉m podobne do Twoich, ale loki mia造 wi瘯sz "鈔ednic"

Cytat:
Czy wiesz mo瞠 czy zmieniony sk豉d moj tylko produkty na polski rynek czy na ca造 鈍iat?
Co czuje ze te prawie 5 godzin prostowania posz這 na marne
Na allegro mo積a kupi star formu喚, np u Alicja_style.
Stary 2016-06-17, 08:37   #4363
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆

Czekoladko a jakie s twoje naturalne? Bo ja sie tez zastanawiam nad okrojon wersj Encanto ale chce star wersj zrobi...I albo jak Ty albo mieszan zrobie co si b璠

Edytowane przez waliczeq
Czas edycji: 2016-06-17 o 08:39
waliczeq jest offline  
Stary 2016-06-17, 13:50   #4364
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka wiadomo嗆
Czekoladko a jakie s twoje naturalne? Bo ja sie tez zastanawiam nad okrojon wersj Encanto ale chce star wersj zrobi...I albo jak Ty albo mieszan zrobie co si b璠
kiedy tutaj na w徠ku wkleja豉m moje naturalne w這sy, jak znajd posta to dam linka zobacz sobie m鎩 album "w這sy" (w podpisie).
Ale og鏊nie w這sy mam g瘰te, cienkie, bardzo mocne fale p鏦i co ta okrojona wersja daje u mnie rad, ale stosowa豉m j tylko na grzywk i przednie partie a one akurat s z tych mniej falowanych ni reszta

edit: znalaz豉m KLIK

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2016-06-18 o 08:40 Pow鏚: dodanie brakuj帷ego linku
czekoladka3 jest offline  
Stary 2016-06-18, 00:16   #4365
twiggz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Dziewczyny, macie jakie opinie nt trwa這軼i po nowej formule encanto? Robi豉m dwa lata temu mojej mamie star formu陰 - wysz這 cudnie, w這sy tak zakonserwowa這, 瞠 wcze郾iej krusz帷e si zapu軼i豉 prawie do pasa. Wczoraj robi豉m now formu陰 siostrze. Keratyna i od篡wka... c騜, s豉bo przypominaj star wersj. S g瘰tsze, do tego w kolorze mlecznobia造m, przypomina造 zwyczajn od篡wk do w這s闚. Opar闚 nie by這 czu prawie w og鏊e. Uprzedzaj帷 pytania, zamawia豉m od bidzys, full zestaw 236 ml. Mam wra瞠nie 瞠 dzia豉nie by這 du穎 s豉bsze, tafla nie taka spektakularna jak kiedy. Jutro chc zrobi sobie, na mocno rozja郾ianych bia造ch w這sach i mam obawy 瞠 w這sy nie prze篡j tego prasowania w 230 bo nowa formu豉 ich nie zabezpieczy. Jak jest te z tym suszeniem? Zimne czy ciep貫 powietrze? Kto co?
twiggz jest offline  
Stary 2016-06-18, 11:24   #4366
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, macie jakie opinie nt trwa這軼i po nowej formule encanto? Robi豉m dwa lata temu mojej mamie star formu陰 - wysz這 cudnie, w這sy tak zakonserwowa這, 瞠 wcze郾iej krusz帷e si zapu軼i豉 prawie do pasa. Wczoraj robi豉m now formu陰 siostrze. Keratyna i od篡wka... c騜, s豉bo przypominaj star wersj. S g瘰tsze, do tego w kolorze mlecznobia造m, przypomina造 zwyczajn od篡wk do w這s闚. Opar闚 nie by這 czu prawie w og鏊e. Uprzedzaj帷 pytania, zamawia豉m od bidzys, full zestaw 236 ml. Mam wra瞠nie 瞠 dzia豉nie by這 du穎 s豉bsze, tafla nie taka spektakularna jak kiedy. Jutro chc zrobi sobie, na mocno rozja郾ianych bia造ch w這sach i mam obawy 瞠 w這sy nie prze篡j tego prasowania w 230 bo nowa formu豉 ich nie zabezpieczy. Jak jest te z tym suszeniem? Zimne czy ciep貫 powietrze? Kto co?
O trwa這軼i by這 pisane, wpisz w lupce.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-06-18, 11:28   #4367
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka wiadomo嗆
230 stopni to raczej tylko na zdrowych wlosach, rozjasnione na bialo chyba tego nie przezyja, niezaleznie czy stara czy nowa formula.

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest teraz online  
Stary 2016-06-19, 11:41   #4368
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Cytat:
Napisane przez kometeq Poka wiadomo嗆

Z gory dzieki za pomoc

z tego co pami皻am wiele dziewczyn, ja zreszt te u篡wa這 szamponu przeciw逝pie穎wego, bo on dobrze daje rad z oczyszczeniem w這s闚

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

A ja po rocznej przerwie znowu zrobi豉m cocochoco i poki co jestem zadowolona. Mia豉m resztk i mysla豉m, 瞠 nie wystarczy, ale mam teraz boba do ramion wi璚 i starczy這 i du穎 szybciej wszystko si odby這, bo kr鏒kie w這sy
yolca jest offline  
Stary 2016-06-20, 00:49   #4369
xsubtle
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a ktoras uzywala moze tej nowej formuly Alfaparf?
http://www.hairstore.pl/alfaparf-lis...ceneo_spo=true

Znalazlam tylko jedna opinie...
Ja W grudniu u fryzjerki efekt trzyma mi si do dzisiaj jeszcze

Jakub
xsubtle jest offline  
Stary 2016-06-20, 08:01   #4370
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Napisane przez xsubtle Poka wiadomo嗆
Ja W grudniu u fryzjerki efekt trzyma mi si do dzisiaj jeszcze
Pikne s !

Ten Alfaparf to chyba jednak lepiej wsp馧pracuj z pusz帷ymi sie, faluj帷ymi? Je郵i si myl to poprawcie ale chyba nie znalaz豉m wpisu aby kt鏎a z forumowiczek by豉 lokatym potworkiem i mia豉 druciki po nim

Dobra ja kupuje star wersj Encanto - postanowione. Jedyne nad czym sie zastanawiam bo jestem leniwcem to czy nie zrobic mieszanej ale to juz sobie lupk wyszukam opinie

Co do starej wersji to na swojej w豉snej sk鏎ze wypr鏏owana i jest beznadziejna Dla moich mocno kr璚onych grubych w這sach.... 1,5 miesi帷a i jest po fakcie. I w przeciwie雟twie do starej wersji wyp逝ka豉 sie idealnie z w這s闚...
waliczeq jest offline  
Stary 2016-06-20, 09:08   #4371
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Hej dziewczyny,
Kiedy ju prostowa豉m w這sy keratynowo (raz Encanto, raz Alfaparf) i za ka盥ym razem mia豉m mega przyliz i druty, teraz w pi徠ek by豉m zn闚 na Encanto (po 2 letniej przerwie) i po pierwszym umyciu nie mam przylizu (cho w這sy s g豉dkie, mi瘯kie i l郾i帷e co mnie cieszy) a ko鎍e mi si faluj (czyli zero prostych drut闚 ). Na pocz徠ku my郵a豉m, 瞠 to wina 幢e zrobionej keratyny ale czytaj帷 was teraz stwierdzam, 瞠 to po prostu zmiana sk豉du w Encanto. Z efektu og鏊nie jestem zadowolona, bo mam wyg豉dzone, a nie przylizane w這sy, obawiam si jedynie o czas jaki b璠 mog豉 si cieszy tym stanem :/ Wstawiam wam zdj璚ia przed, zaraz po i po pierwszym myciu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,6 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (82,1 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (67,6 KB, 42 za豉dowa)
2013/2014
onething jest offline  
Stary 2016-06-21, 08:10   #4372
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 093

Hej

Mam 2pytanka

1. czy p馧 roku po rozja郾ianiu i rok po dekoloryzacji mog zrobi prostowanie ?

2. Kt鏎y preparat polecacie ?Encanto czy jaki inny ?

M

aguniaaaaa041986 jest offline  
Stary 2016-06-21, 08:42   #4373
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka wiadomo嗆
Hej

Mam 2pytanka

1. Tak, mo瞠sz.
2. Przeczytaj w徠ek. Jest tu masa opinii. Wszystko zale篡 g堯wnie od tego, na jakim efekcie najbardziej Ci zale篡. Zapraszamy do lektury.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-06-21, 08:46   #4374
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka wiadomo嗆
Hej

Mam 2pytanka

1) jak najbardziej tak, keratyn mo積a po這zy 2 tyg po/przed farbowaniem
2) Zale篡 czego oczekujesz. Najbardziej prostuj帷a jest stara wersja encanto
Stary 2016-06-21, 09:09   #4375
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 093

Dziekuje

M

aguniaaaaa041986 jest offline  
Stary 2016-06-21, 19:41   #4376
czarnula4321
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 046

Czesc,

Kupilam Cocochoco gold i zamierzam zrobic po raz pierwszy keratynowe prostowanie w piatek. Jednak mam obawy poniewaz czytalam/slyszalam o roznych skutkach ubocznych. Zwlaszcza wypadania wlosow/ zniszczenia wlosow, obawiam sie tez rozjasnienia. Dbam o moje wloski (olejowanie/plukanki/maski odzywki etc) i nie chcialabym aby tak sie stalo.Wlosy mam rozjasnione z dodatkiem preparatu olaplex (zalaczylam zdjecie ponizej) i obawial sie ze sie rozjasnia. A na mysl o jakimkolwiek wpadaniu odechciewa mi sie keratynowego prostowania, czy ktorejs z was przydazylo sie to? Jesli tak to w ktorym momencie? Mam wlosy 10cm dluzsze niz na tej fotce ile uzyc preparatu? Okolo 100ml bedzie ok? Dziekuje za wszystkie rady, pozdrawiam

moje wl.jpg

Edytowane przez czarnula4321
Czas edycji: 2016-06-21 o 20:42
czarnula4321 jest offline  
Stary 2016-06-21, 19:46   #4377
czarnula4321
Zakorzenienie

Chce kupic do pozniejszej pielegnacji szampon biovax keratynowy i maske rowniez a takze kallos latte. Czy polecacie je? Na poczatku nie wspominacie o szamponie biovax a i wiem ze niektore maski biovax moga zawierac sls
Stary 2016-06-21, 20:01   #4378
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez czarnula4321 Poka wiadomo嗆
Czesc,

Kupilam Cocochoco gold i zamierzam zrobic po raz pierwszy keratynowe prostowanie w piatek. Jednak mam obawy poniewaz czytalam/slyszalam o roznych skutkach ubocznych. Zwlaszcza wypadania wlosow/ zniszczeniawlosow, obawiam sie tez rozjasnienia. Dbam o moje wloski (olejowanie/plukanki/maski odzywki etc) i nie chcialabym aby tak sie stalo.Wlosy mam rozjasnione olaplexem (zalaczylam zdjecie ponizej) i obawial sie ze sie rozjasnia. A na mysl o jakimkolwiek wpadaniu odechciewa mi sie keratynowego prostowania, czy ktorejs z was przydazylo sie to? Jesli tak to w ktorym momencie? Mam wlosy 10cm dluzsze niz na tej fotce ile uzyc preparatu? Okolo 100ml bedzie ok? Dziekuje za wszystkie rady, pozdrawiam

Za陰cznik 6496476

Czarnula, przede wszystkim olaplex to dodatek, a nie rozja郾iacz. Wi璚 rozumowanie i mia豉 rozja郾iane w這sy olaplexem jest ciut b喚dne.

Jak nie zastosujesz cocochoco na sk鏎 g這wy to w這sy wypada nie b璠. Sam preparat mo瞠 troch rozja郾i w這sy.Ka盥e reaguj inaczej - zawsze mo瞠sz spr鏏owa na jakim niewidocznym pasemku.

W這sy masz bardzo fajne, ciekawy skr皻 - cocochoco zrobi z niego lekkie fale... W這sy nie b璠 idealnie proste. We to pod uwag

Szampon biovax keratynowy u mnie spowodowa mega 逝pie. Aktualnie u篡wam szamponu profesjonalnego ze Schwarzkopfa do w這s闚 farbowanych bez SLS [ http://www.hairstore.pl/schwarzkopf-...0ml-p5391.html ]

od篡wka o kt鏎ej piszesz te sza逝 nie robi poszukaj w w徠ku, wiele tutaj z nas pisa這 o od篡wkach i maskach kt鏎e stosuje i lubi.
Stary 2016-06-21, 20:53   #4379
czarnula4321
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
Czarnula, przede wszystkim olaplex to dodatek, a nie rozja郾iacz. Wi璚 rozumowanie i mia豉 rozja郾iane w這sy olaplexem jest ciut b喚dne.

Jak nie zastosujesz cocochoco na sk鏎 g這wy to w這sy wypada nie b璠. Sam preparat mo瞠 troch rozja郾i w這sy.Ka盥e reaguj inaczej - zawsze mo瞠sz spr鏏owa na jakim niewidocznym pasemku.

W這sy masz bardzo fajne, ciekawy skr皻 - cocochoco zrobi z niego lekkie fale... W這sy nie b璠 idealnie proste. We to pod uwag

Szampon biovax keratynowy u mnie spowodowa mega 逝pie. Aktualnie u篡wam szamponu profesjonalnego ze Schwarzkopfa do w這s闚 farbowanych bez SLS [ http://www.hairstore.pl/schwarzkopf-...0ml-p5391.html ]

od篡wka o kt鏎ej piszesz te sza逝 nie robi poszukaj w w徠ku, wiele tutaj z nas pisa這 o od篡wkach i maskach kt鏎e stosuje i lubi.
O widzisz nawet nie zwrocilam uwagi ze tak napisalam, w kazdym badz razie edytowalam. Wlosy na tym zdjeciu niestety sa pokrecone i moje zdecydowanie jedynie wywijaja sie nieco przy koncach ( choc woda deszczowa kreci je mega). Stosowalam wczesniej szampon z biovax ale ten z brazem i bylo ok, ale wiadomo kazdy jest inny. Ok, dzieki przegladne watek
Stary 2016-06-21, 22:37   #4380
obsesje
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 426

Witajcie. Je郵i to pytanie ju pad這 to wybaczcie, ale w豉snie jestem po Kativie i moje pytanie brzmi: czy mo積a my normalnie w這sy czy trzeba z tym czeka pare godzin?
obsesje jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.