Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-06-22, 16:57   #4381
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
Czarnula, przede wszystkim olaplex to dodatek, a nie rozja郾iacz. Wi璚 rozumowanie i mia豉 rozja郾iane w這sy olaplexem jest ciut b喚dne.

Jak nie zastosujesz cocochoco na sk鏎 g這wy to w這sy wypada nie b璠. Sam preparat mo瞠 troch rozja郾i w這sy.Ka盥e reaguj inaczej - zawsze mo瞠sz spr鏏owa na jakim niewidocznym pasemku.

W這sy masz bardzo fajne, ciekawy skr皻 - cocochoco zrobi z niego lekkie fale... W這sy nie b璠 idealnie proste. We to pod uwag

Szampon biovax keratynowy u mnie spowodowa mega 逝pie. Aktualnie u篡wam szamponu profesjonalnego ze Schwarzkopfa do w這s闚 farbowanych bez SLS [ http://www.hairstore.pl/schwarzkopf-...0ml-p5391.html ]

od篡wka o kt鏎ej piszesz te sza逝 nie robi poszukaj w w徠ku, wiele tutaj z nas pisa這 o od篡wkach i maskach kt鏎e stosuje i lubi.

To nie jest tak, 瞠 cocochoco robi fale, jak z ka盥ym innym preparatem wszystko zale篡 od w這s闚. Mnie osobi軼ie prostuje w這sy bardzo dobrze
yolca jest offline  
Stary 2016-06-24, 15:29   #4382
twiggz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Chcia豉m si podzieli wra瞠niami po zrobieniu encanto (nowa formu豉) na moich bia造ch w這sach. C騜, w這sy s wyg豉dzone, po myciu i wysuszeniu suszark nie potrzebuj prostownicy... przez jeden dzie. Nast瘼nego dnia po wstaniu z 堯磬a mam szop i niestety samo rozczesanie nic nie pomo瞠, bo i tak robi si odgniecenia od snu, jak przed zabiegiem. Tym sposobem mam niezdyscyplinowane w這sy mimo wszystko. Od po這wy d逝go軼i s delikatnie wyg豉dzone, ale daaaaaleko jest do efekt闚 starej formu造 encanto. Czy kto wie czy zmiana sk豉du wesz豉 tylko na rynek europejski czy wsz璠zie? Bo nie wiem czy kupowa zapasy starej formu造, skoro ten formaldehyd robi robot.

Nowej formu造 NIE POLECAM, ciekawe ile ten nieurywaj帷ydupy efekt b璠zie si trzyma, bo zak豉dam 瞠 do嗆 kr鏒ko.
twiggz jest offline  
Stary 2016-06-25, 10:54   #4383
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Min掖 prawie miesi帷 od mojego zmodyfikowanego prostowania now wersj encanto ( oczyszczanie zwyk造m zio這wym zdzierakiem + sama keratyna z zestawu) i musz przyzna 瞠 jestem zadowolona. Po wysuszeniu suszark grzywka jest prosta jak po prostownicy. A jak w這sy schn same to te nie jest 幢e. W這sy s proste, ale tak naturalnie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Mo瞠 to kwestia tego , 瞠 mia豉 do嗆 zniszczone w這sy przed prostowaniem?

czesto robi豉m prostowanie sam keratyn gdy nie chcia這 mi si robi odzywki.

A jakie inne polecacie keratynowie prostowanie? mniej uciazliwe i kt鏎e szybciej si robi bo teraz nie mam czasu zbytnio( urodzi豉m c鏎eczk). Ci庵le to encanto i encanto a na allegro teraz jest tego mn鏀two

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2016-06-25, 11:34   #4384
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
czesto robi豉m prostowanie sam keratyn gdy nie chcia這 mi si robi odzywki.

A jakie inne polecacie keratynowie prostowanie? mniej uciazliwe i kt鏎e szybciej si robi bo teraz nie mam czasu zbytnio( urodzi豉m c鏎eczk). Ci庵le to encanto i encanto a na allegro teraz jest tego mn鏀two
u mnie sprawdza si tylko encanto

Wiele os鏏 tutaj z w徠ku poleca cocochoco, warto spr鏏owa
Stary 2016-06-26, 08:08   #4385
Emilcia_1616
Zakorzenienie

zrobi豚ym sama keratyna ale to suszenie w taki upa jest masakra. To cocochoco wydaje si do嗆 s豉be patrz帷 na zdj璚ia w necie

24.03.2016

Stary 2016-06-26, 09:27   #4386
klajdla
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 308

Ja robilam w piatek trzeci raz Inoar. Temperatura 34'C, w sobote podobnie. Myslalam, ze zwariuje. Wlosy mam do talii i bylo mi tak goraco. A tu ani zwiazac ani nic.
klajdla jest offline  
Stary 2016-06-27, 08:51   #4387
milosniczka92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej dziewczyny
Ja z natury mam g瘰te i pusz帷e si w這sy, kole瘸nka doradzi豉 mi abym zrobi豉 keratynowe prostowanie w這s闚.
Uda豉m si do salonu fryzjerskiego, w kt鏎ym zrobiono mi to owe prostowanie, zap豉ci豉m 300 z, w cenie tego zabiegu otrzyma豉m szampon z firmy Palco, dodatkowo musia豉m dokupi od篡wk z tej samej serii za 50 z.
Po keratynowym prostowaniu wszystko pi瘯nie 豉dnie, w這sy pro軼iutkie, po 3 dniach od zabiegu umy豉m je poraz pierwszy i co zobaczy豉m ?? Ko鎍闚ki faluj帷e...
By豉m dzisiaj z rana u tego fryzjera, kt鏎a umy豉 w這sy aby sprawdzi, czy rzeczywi軼ie mnie ko鎍e w這sa si faluj ... rzeczywi軼ie fryzjerka stwierdzi豉, 瞠 si faluj, po czym z這篡豉m reklamacj i b璠 mia豉 ponownie na這穎n keratyn na w這sy, ca貫 szcz窷cie, 瞠 tam posz豉m, bo tak, to 300 z posz這by w b這to.
W za陰czniku udost瘼niam swoje zdj璚ie po pierwszym myciu w這s闚:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 13536191_905740432884831_1785647292_n.jpg (31,6 KB, 53 za豉dowa)
milosniczka92 jest offline  
Stary 2016-06-27, 17:37   #4388
alexalexis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Czy jest jaka wersja encanto bez od篡wki? Gdzie zabieg ko鎍zy si na prostowaniu w這s闚? Kupi豉m taki zestaw na allegro (nie wiedzia豉m 瞠 jest bez od篡wki, bo okaza這 si 瞠 ta kt鏎 dosta豉m jest do codziennego stosowania) Pierwszy raz robi豉m ten zabieg i okazuje si, 瞠 po wyprostowaniu w這sy s nieprzyjemne w dotyku, szorstkie, no i trzeba czeka 3 dni na umycie w這s闚. Po pierwszym umyciu b璠 jakie zmiany?
alexalexis jest offline  
Stary 2016-06-27, 20:18   #4389
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Jest sama keratyna. Je郵i tak to w這sy po umyciu b璠 i tak fajne nawet be od篡wki

24.03.2016

Stary 2016-06-28, 09:03   #4390
alexalexis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

mi這 mi to s造sze
alexalexis jest offline  
Stary 2016-06-28, 09:58   #4391
missem
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Dziewczyny,

mo瞠 kt鏎a z Was ma podobny problem i znalaz豉 rozwi您anie, bo ja nie mog sobie z tym poradzi Mam naturalnie kr璚one w這sy, ma貫 loczki z silnym skr皻em i kiedy farbowa豉m je na jasny blond. Od oko這 2,5 roku systematycznie co 3-5 miesi璚y robi zabieg Encanto lub Global Keratin (zar闚no sama w domu jak i u fryzjera). Niestety, na moich w這sach efekt nigdy nie by dobry - ju po pierwszym myciu w這sy nie by造 nigdy proste, ale dawa豉m rad, po ka盥ym myciu susz je suszarko-lok闚k i by這 wzgl璠nie OK. Od oko這 roku nie farbuj ju w這s闚, mam sw鎩 naturalny kolor na ca這軼i, ale chyba przez to, 瞠 nie s zniszczone farbowaniem keratyna wyp逝kuje si dos這wnie po dw鏂h tygodniach! Encanto jest chyba najmocniejsze ze wszystkich dost瘼nych preparat闚, wi璚 nie wiem czy jest jeszcze dla mnie jaka nadzieja... Czy kt鏎a z Was dziewczyny ma podobnie? Co najlepiej na Was dzia豉?
missem jest offline  
Stary 2016-06-28, 16:54   #4392
Emilcia_1616
Zakorzenienie

W徠pi 瞠by tak by這. ....nowe encanto jest s豉bsze

24.03.2016

Stary 2016-06-28, 17:55   #4393
klajdla
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 308

Wiecie co... Chyba mnie zamroczylo... Robilam Inoarem po raz trzeci w piatek. W niedziele rano umylam wlosy i.... Nie wiem jak ja to zrobilam, ale umylam je zwyklym szamponem z sls i sola. Ja nie wiem gdzie ja mialam glowe i co sie ze mna wtedy stalo. Fakt, po wysuszeniu sa prosiutkie. Mysliscie, ze to jedno (akurat pierwsze) mycie zwyklym szamponem wplynie negatywnie na zabieg?
klajdla jest offline  
Stary 2016-06-28, 20:59   #4394
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez klajdla Poka wiadomo嗆
Wiecie co... Chyba mnie zamroczylo... Robilam Inoarem po raz trzeci w piatek. W niedziele rano umylam wlosy i.... Nie wiem jak ja to zrobilam, ale umylam je zwyklym szamponem z sls i sola. Ja nie wiem gdzie ja mialam glowe i co sie ze mna wtedy stalo. Fakt, po wysuszeniu sa prosiutkie. Mysliscie, ze to jedno (akurat pierwsze) mycie zwyklym szamponem wplynie negatywnie na zabieg?
my郵 瞠 na pewno nic z貫go nie powinno si sta wiele os鏏 po zabiegu nie przestrzega rygorystycznie zalece (w tym ja) i efekt pomimo to bardzo dobrze si trzyma. Wi璚 nie musisz si zamartwia niepotrzebnie

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez missem Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,

mo瞠 kt鏎a z Was ma podobny problem i znalaz豉 rozwi您anie, bo ja nie mog sobie z tym poradzi Mam naturalnie kr璚one w這sy, ma貫 loczki z silnym skr皻em i kiedy farbowa豉m je na jasny blond. Od oko這 2,5 roku systematycznie co 3-5 miesi璚y robi zabieg Encanto lub Global Keratin (zar闚no sama w domu jak i u fryzjera). Niestety, na moich w這sach efekt nigdy nie by dobry - ju po pierwszym myciu w這sy nie by造 nigdy proste, ale dawa豉m rad, po ka盥ym myciu susz je suszarko-lok闚k i by這 wzgl璠nie OK. Od oko這 roku nie farbuj ju w這s闚, mam sw鎩 naturalny kolor na ca這軼i, ale chyba przez to, 瞠 nie s zniszczone farbowaniem keratyna wyp逝kuje si dos這wnie po dw鏂h tygodniach! Encanto jest chyba najmocniejsze ze wszystkich dost瘼nych preparat闚, wi璚 nie wiem czy jest jeszcze dla mnie jaka nadzieja... Czy kt鏎a z Was dziewczyny ma podobnie? Co najlepiej na Was dzia豉?
Stara wersja encanto jest najmocniejsza Je瞠li ona nie pomaga to widocznie ju taki urok Twoich w這s闚, nie wzystkie w這sy po keratynie s idealnie proste. Przyk豉d : moja szwagierka. Ma mocno kr璚one grube w這sy i po encanto jej w這sy by造 g豉dsze, jednak nie by造 idealnie proste, wywija造 jej si ko鎍闚ki. Ja natomiast po u篡ciu tego samego preparatu mia豉m g豉dk tafl w這s闚 jak od prostownicy przez d逝gi czas.
Stary 2016-06-29, 18:36   #4395
morello cherry
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 187

Hej dziewczyny
Mam blond refleksy na w這sach dodatkowo robi豉m miesi帷 temu zabieg cocochoco,
znacie metody na rozja郾ianie w這s闚 (najlepiej domowe) kt鏎e nie wp造n掖 negatywnie na keratyn?
morello cherry jest offline  
Stary 2016-06-29, 19:19   #4396
Secretto23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

witam , ja r闚nie postanowi豉m wypr鏏owa keratyn w mocniejszym zabiegu, na pocz徠ek postawi豉m na keratynowe wyg豉dzanie w這s闚, dodam 瞠 preparat ten nie zawiera fulmaldehydu z czego jestem bardzo zadowolona, podczas ca貫go zabiegu pachnia這 wiosennymi kwiatami a nie spalenizn i chemi efekty s zadowalaj帷e jak na pocz徠ek teraz wystarczy 瞠 umyje je i wysusze suszark i gotowe, w這ski fajnie si uk豉daj s wyg豉dzone i wygl康aj na zdrowsze ju nie mam takiego siana i puchu , ogromnie z tego powodu jestem szcz窷liwa, oczywi軼ie od czasu do czasu musz przeprostowa w這sy( 鈔ednio raz w tyg czasami rzadziej ) ale to ju nie jest tak czasoch這nne i trudne jak teraz w 3 mi mam pi瘯ne g豉dkie proste w這ski
Schodze naturalnie z koloru wi璚 ka盥a regeneracja w這sk闚 w tym czasie jest pomocna i wyczekiwna
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 13419281_475273885994765_4017010228562994497_n (1).jpg (63,1 KB, 41 za豉dowa)
Stary 2016-06-29, 22:46   #4397
dzasta944
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
keratyna na drugi dzie

Hej! Mam taki dylemat. Jutro wieczorem id na keratynowe prostowanie. Ju raz mia豉m ten zabieg, wi璚 wiem 瞠 nie mo積a ich 2dni my, ani zwi您ywa. Jednak na drugi dzie wyskoczy這 mi spotkanie... i nie wiem co zrobi. Wiadomo, 瞠 dzie po zabiegu w這sy wygl康aj okropnie. Jak mo積a sprawi, by by造 wtedy 豉dniejsze? Odwo豉nie zabiegu nie wchodzi w gr 😜😜
dzasta944 jest offline  
Stary 2016-06-30, 12:50   #4398
dzasta944
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
Dot.: keratyna na drugi dzie

Wi璚 jak?
dzasta944 jest offline  
Stary 2016-06-30, 13:53   #4399
Katarzynka11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Hej. W w徠ku nigdzie nie znalaz豉m opinii nt. kosmetyk闚 jean paul myne keratin (z這ta butelka). Wczoraj mia豉m zrobione prostowanie tymi kosmetykami. Zapach bardzo przyjemny i w og鏊e nie szczypa w oczy. Dam zna jak produkt si sprawdza. Wcze郾iej prostowa豉m inoar.
Katarzynka11 jest offline  
Stary 2016-06-30, 17:07   #4400
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 066
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny zapisa豉m si dzisiaj na keratyn Cocochoco i Pani powiedzia豉 mi, 瞠 po 3 dniach mam znowu przyj嗆 do salonu na "doprostowanie". Przy cocochoco tak zawsze jest? Bo my郵a豉m, 瞠 po tych 3 dniach normalnie myj w這sy w domu i to wszystko
Stary 2016-06-30, 21:46   #4401
twiggz
Raczkowanie

Dziewczyny, pytanie
tylko prosz bez docinek - przegl康a豉m na aliexpress produkty do keratynowego prostowania. Podchodz do tego z du膨 ostro積o軼i, wiadomo czego mo積a si spodziewa po keratynie z Chin... spalenia w這s闚, cho z drugiej strony mo瞠 zakazanego przez UE formaldehydu, kt鏎ego du膨 ilo軼i charakteryzowa豉 si stara wersja encanto. Jedyne co rzuci這 mi si w oczy, to podzia趾a na wersje:
- bez formaldehydu
- 5% formaldehydu
- 8%
- 12%

Podobno w這som kaukaskim zaleca si jak najmniejsz zawarto嗆 formaliny. Da si jako por闚na jak sk豉dowo wypada豉 stara formu豉 encanto? Szukam mniej wi璚ej czego podobnego. Czy kt鏎a z was stosowa豉 albo ma jakie do鈍iadczenia?
Zapisz
twiggz jest offline  
Stary 2016-06-30, 23:38   #4402
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 337

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, pytanie
tylko prosz bez docinek - przegl康a豉m na aliexpress produkty do keratynowego prostowania. Podchodz do tego z du膨 ostro積o軼i, wiadomo czego mo積a si spodziewa po keratynie z Chin... spalenia w這s闚, cho z drugiej strony mo瞠 zakazanego przez UE formaldehydu, kt鏎ego du膨 ilo軼i charakteryzowa豉 si stara wersja encanto. Jedyne co rzuci這 mi si w oczy, to podzia趾a na wersje:
- bez formaldehydu
- 5% formaldehydu
- 8%
- 12%

Podobno w這som kaukaskim zaleca si jak najmniejsz zawarto嗆 formaliny. Da si jako por闚na jak sk豉dowo wypada豉 stara formu豉 encanto? Szukam mniej wi璚ej czego podobnego. Czy kt鏎a z was stosowa豉 albo ma jakie do鈍iadczenia?
Zapisz
zadawa豉m ju pytanie o produkty z aliexpress jak tylko w nie wsi彗n窸am
dziewczyny pisa造, 瞠 by si chyba ba造
Stary 2016-07-01, 06:56   #4403
Katarzynka11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka wiadomo嗆
Dziewczyny zapisa豉m si dzisiaj na keratyn Cocochoco i Pani powiedzia豉 mi, 瞠 po 3 dniach mam znowu przyj嗆 do salonu na "doprostowanie". Przy cocochoco tak zawsze jest? Bo my郵a豉m, 瞠 po tych 3 dniach normalnie myj w這sy w domu i to wszystko
Niekt鏎zy fryzjerzy tak robi, bez obaw procedura ok. Z tego co pami皻am kole瘸nka te tak mia豉 i to mycie w這s闚 by這 w cenie prostowania.
Katarzynka11 jest offline  
Stary 2016-07-01, 10:31   #4404
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
Chcia豉m si podzieli wra瞠niami po zrobieniu encanto (nowa formu豉) na moich bia造ch w這sach. C騜, w這sy s wyg豉dzone, po myciu i wysuszeniu suszark nie potrzebuj prostownicy... przez jeden dzie. Nast瘼nego dnia po wstaniu z 堯磬a mam szop i niestety samo rozczesanie nic nie pomo瞠, bo i tak robi si odgniecenia od snu, jak przed zabiegiem. Tym sposobem mam niezdyscyplinowane w這sy mimo wszystko. Od po這wy d逝go軼i s delikatnie wyg豉dzone, ale daaaaaleko jest do efekt闚 starej formu造 encanto. Czy kto wie czy zmiana sk豉du wesz豉 tylko na rynek europejski czy wsz璠zie? Bo nie wiem czy kupowa zapasy starej formu造, skoro ten formaldehyd robi robot.

Nowej formu造 NIE POLECAM, ciekawe ile ten nieurywaj帷ydupy efekt b璠zie si trzyma, bo zak豉dam 瞠 do嗆 kr鏒ko.
Na allegro jest, alicja_style je sprzedaje..

Swoj drog musz powiedzie, ze ostatecznie jestem zadowolona z tej nowej wersji keratyny.. Oczywi軼ie, stara by豉 lepsza, ale ta te daje rad. Jestem ju p馧 roku po zabiegu i nadal si nie wyp逝ka豉 chocia odrost ju du篡 i na dniach b璠 robi zabieg
Ale jednak w這sy maj du膨 tendencj do odgniatania si.. Ale generalnie rozpaczy nie ma
Stary 2016-07-01, 17:06   #4405
twiggz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka wiadomo嗆
Ale jednak w這sy maj du膨 tendencj do odgniatania si.. Ale generalnie rozpaczy nie ma
No w豉郾ie... du瘸 tendencja do odgniatania niweczy podstawowy cel zabiegu jak dla mnie - zaprzestanie u篡wania prostownicy. Nie mog przesta jej u篡wa skoro po wstaniu z 堯zka mam na g這wie wielki zygzak.

Pytanie te jak d逝go alicja_style b璠zie star formu喚 sprzedawa, zanim si sko鎍zy.
Zapisz
Zapisz
twiggz jest offline  
Stary 2016-07-03, 11:32   #4406
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 207

Cytat:

Moje trzecie encanto robi豉m now formu陰 i niestety efekt jest gorszy ni po starej, a u mnie nie ma wiele do zrobienia bo w這sy mam proste, tyle 瞠 z pusz帷 si wierzchni warstw (tylko na niej robi zabieg). Po ponad 2 miesi帷ach puch lubi si ujawni, zw豉szcza na partiach na wysoko軼i uszu/karku, kt鏎e nie pami皻aj starych encanto.

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wiza. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest offline  
Stary 2016-07-03, 11:50   #4407
swieczka23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 159

Cytat:
Dziewczyny, pytanie
- bez formaldehydu
- 5% formaldehydu
- 8%
- 12%

Zapisz
Ja robi豉m t kreatyn z aliexpress. Kupi豉m 5%,ale jeszcze wtedy nie wiedzia豉m 瞠 s inne st篹enia. Przysz這 mi bardzo szybko bo w nie ca貫 dwa tygonie i czeka這 sobie jakie p馧 roku bo akurat nigdy nie mia豉m czasu, ale za to zaglebilam si w temat i widzia豉m wiele pozytywnych opinii.

Jaki miesi帷 temu zrobi豉m sobie to prostowanie, cho przyznam sczerze ze na jakiekolwiek efekty si nie nastawialam by zbytnio si nie rozczarowa. Musz jeszcze powiedzie 瞠 moje w這sy s dziwne, 篡j sobie w豉snym 篡ciem. Raz s bardziej proste raz falowane, a po wyprostowaniu prostownica nigdy nie by造 idealnie proste.

Wi璚 zabieg zrobi豉m, po trzech dniach umy豉m w這sy, nalozylam na chwil od篡wk i czeka豉m a sobie same wyschna. Teraz nie s proste, czasem lekko si faluja ale tak 豉dnie, no i nie sa spuszone, a na tym chyba najbardziej mi zalezalo.
Og鏊nie jestem zadowolona, nast瘼nym razem zam闚i wi瘯sze st篹enie.
Ale si rozpisalam

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez swieczka23
Czas edycji: 2016-07-03 o 11:53
swieczka23 jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:08   #4408
ElciaBon
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam Was. Mam takie okropne pusz帷e si w這sy i zastanawiam si nad prostowaniem keratynowym. I dlatego chcia豉bym zapyta o kilka rzeczy dziewczyny, kt鏎e niedawno sobie tak prostowa造 w這sy.
czy taki efekt d逝go si utrzymuje? i czy serio w這sy si nie pusz w czasie deszczowej pogody?

i czy tak keratyn mo積a zniszczy w這sy, jak fryzjerka nie ma do鈍iadczenia?
ElciaBon jest offline  
Stary 2016-07-05, 09:49   #4409
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
No w豉郾ie... du瘸 tendencja do odgniatania niweczy podstawowy cel zabiegu jak dla mnie - zaprzestanie u篡wania prostownicy. Nie mog przesta jej u篡wa skoro po wstaniu z 堯zka mam na g這wie wielki zygzak.

Pytanie te jak d逝go alicja_style b璠zie star formu喚 sprzedawa, zanim si sko鎍zy.
Zapisz
Zapisz
Ja je zawsze wi您a豉m na czubku g這wy do spania i nie by這 幢e
Wydaje mi si, 瞠 tylko w UE wycofali t wersj wi璚 jak kto sprowadza ze stan闚 to chyba b璠zie mia j ci庵le.. W ka盥ym razie star wersj wycofali oko這 roku temu, a ci庵le s stare na allegro, a nie s康z, 瞠by sprzedaj帷y mieli a takie zapasy, wi璚 raczej maj ci庵貫 廝鏚這, w kt鏎ym si zaopatruj
Stary 2016-07-05, 10:32   #4410
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 337

Cytat:
Napisane przez ElciaBon Poka wiadomo嗆
Witam Was. Mam takie okropne pusz帷e si w這sy i zastanawiam si nad prostowaniem keratynowym. I dlatego chcia豉bym zapyta o kilka rzeczy dziewczyny, kt鏎e niedawno sobie tak prostowa造 w這sy.
czy taki efekt d逝go si utrzymuje? i czy serio w這sy si nie pusz w czasie deszczowej pogody?

i czy tak keratyn mo積a zniszczy w這sy, jak fryzjerka nie ma do鈍iadczenia?
1. W zale積o軼i od w這s闚, piel璕nacji i u篡tej keratyny. Niekt鏎y efekt znika po miesi帷u, innym trzyma si rok.
2. Na pocz徠ku si nie pusz. Im keratyna bardziej wyp逝kana tym bardziej zaczynaj si puszy.
3. Mo積a. Jak Ci fryzjerka dobrze ich nie wysuszy, albo za ma這 na這篡, albo za wysok temp ustawi to mo瞠 je spali.

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.