Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-07-05, 12:46   #4411
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja ju nie mog doczeka si keratyny. Robi pod koniec sierpnia. Chyba padnie na star wersj Encanto.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-05, 12:49   #4412
Ulina2000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Dziewczyny, przejrza豉m w徠ek i zdecydowa豉m si na zastosowanie encanto w starej formule. Pocz徠kowo chcia豉m i嗆 do salonu fryzjerskiego ale jak niska cena to pono mo積a si naci望 a wysoka mi si nie u鄉iecha.
Powiedzcie prosz tylko jedna rzecz. Czy faktycznie osoba do pomocy (o kt鏎ej zawsze wspominaj sprzedawcy produktu) jest niezb璠na? Czy kt鏎a z Was robi豉 to ca趾iem samodzielnie? Do czego ta osoba jest konkretnie potrzebna?
Ulina2000 jest offline  
Stary 2016-07-05, 13:39   #4413
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 338

Cytat:
Napisane przez Ulina2000 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, przejrza豉m w徠ek i zdecydowa豉m si na zastosowanie encanto w starej formule. Pocz徠kowo chcia豉m i嗆 do salonu fryzjerskiego ale jak niska cena to pono mo積a si naci望 a wysoka mi si nie u鄉iecha.
Powiedzcie prosz tylko jedna rzecz. Czy faktycznie osoba do pomocy (o kt鏎ej zawsze wspominaj sprzedawcy produktu) jest niezb璠na? Czy kt鏎a z Was robi豉 to ca趾iem samodzielnie? Do czego ta osoba jest konkretnie potrzebna?
Ja robi豉m samodzielnie i z siostr. Jak umiesz sobie dok豉dnie na這篡 farb to i keratyn b璠ziesz umia豉 to samo z prostowaniem i suszeniem. Nie ma wielkiej filozofii.. jak robi豉m z siostr to siostra mi pomaga豉 prostowa z ty逝 bo lepiej widzia豉 albo wyr璚za豉 mnie w suszeniu bo r璚e odpada造
Stary 2016-07-05, 20:40   #4414
twiggz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Cytat:
Druga osoba jest potrzebna do suszenia i prostowania, poniewa (zw豉szcza w starej wersji encanto) lec gryz帷e i bardzo dusz帷e opary od formaldehydu. Jak robi豉m mamie, to ca造 zabieg musia豉 siedzie z twarz w mokrym r璚zniku, a ja pomimo maski na twarzy musia豉m si troch odsuwa aby tego nie wdycha bo szczypa這 w oczy okrutnie. Og鏊nie zabieg nie jest 豉twy i przyjemny, a samodzielnie to ju w og鏊e mo瞠 si okaza niez造m wyzwaniem.
twiggz jest offline  
Stary 2016-07-05, 21:01   #4415
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 208

Cytat:
Napisane przez ElciaBon Poka wiadomo嗆
Witam Was. Mam takie okropne pusz帷e si w這sy i zastanawiam si nad prostowaniem keratynowym. I dlatego chcia豉bym zapyta o kilka rzeczy dziewczyny, kt鏎e niedawno sobie tak prostowa造 w這sy.
czy taki efekt d逝go si utrzymuje? i czy serio w這sy si nie pusz w czasie deszczowej pogody?

i czy tak keratyn mo積a zniszczy w這sy, jak fryzjerka nie ma do鈍iadczenia?
Zale篡, jakie masz w這sy. U mnie, na prostych efekt w豉軼iwie jest trwa造, pogoda i wilgotno嗆 powietrza przesta豉 mie znaczenie. Pierwszy zabieg (starym encanto) da najwyra幡iejszy efekt, ale robi豉m potem co p馧 roku jeszcze dwa zabiegi, 瞠by poskromi puch na m這dszych w這sach.

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wiza. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest teraz online  
Stary 2016-07-06, 11:27   #4416
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
Ja mam bardzo d逝gie w這sy i ca造 zabieg robi sama da si samemu, ale jednak trzeba przyzna, 瞠 du穎 wygodniej by by這 jakby kto Ci na這篡 keratyn z ty逝 g這wy, i pom鏬 w suszeniu, bo r璚e bol.. Ale da si
Stary 2016-07-09, 19:03   #4417
majka521
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 454

Hej, jak my郵icie, czy bardzo 幢e zrobi豉m... Przy sp逝kiwaniu od篡wki zamachn窸am si i.. sp逝ka豉m wi瘯szo嗆. Troszk jej pozosta這, ale niewiele.
Teraz si za豉muj, 瞠 ca造 zabieg p鎩dzie na marne, przez moje zagapienie.
Czy kt鏎a z Was sp逝ka豉 kiedy tak jak ja? A mo瞠 kt鏎a w og鏊e nie sp逝kuje od篡wki?

Od kwietnia 獞icz!

Moja wymiana!
majka521 jest offline  
Stary 2016-07-10, 05:00   #4418
Ulina2000
Raczkowanie

Dobra, to juz wiem o co chodzi. Sprobuje wiec sama. A mam jeszcze jedno pytanie. Pisze sie, ze ten zabieg nie niszczy wlosow a jednoczesnie wiele osob sie dziwi jak ktos o ladnych naturalnych falach robi keratyne. Ja mam fajnie falujace wlosy ale tak im sie to zdarza ze 3 dni w miesiacu. A tak najczesciej to sie pusza. Czy po kilku miesiacach jak keratyna zejdzie wlosy wracaja do stanu poprzedniego? Nie sa jakies bardziej zniszczone albo sianowate niz przed zabiegiem?
Ulina2000 jest offline  
Stary 2016-07-10, 10:39   #4419
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Dobra, to juz wiem o co chodzi. Sprobuje wiec sama. A mam jeszcze jedno pytanie. Pisze sie, ze ten zabieg nie niszczy wlosow a jednoczesnie wiele osob sie dziwi jak ktos o ladnych naturalnych falach robi keratyne. Ja mam fajnie falujace wlosy ale tak im sie to zdarza ze 3 dni w miesiacu. A tak najczesciej to sie pusza. Czy po kilku miesiacach jak keratyna zejdzie wlosy wracaja do stanu poprzedniego? Nie sa jakies bardziej zniszczone albo sianowate niz przed zabiegiem?
Ja mia豉m fale pusz帷e si i w豉郾ie przez puch zrobi豉m Encanto. Po p馧 roku puch wr鏂i, a w這sy s proste. Nie s bardziej zniszczone, bo ja nak豉da豉m maski w p騧niejszym czasie i dba豉m o nie. Po prostu to lubi i nie chcia豉m polega tylko na samej keratynie.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-10, 13:32   #4420
Ulina2000
Raczkowanie

Sandrek czyli fale zniknely na zawsze?
Ulina2000 jest offline  
Stary 2016-07-10, 13:35   #4421
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Sandrek czyli fale zniknely na zawsze?
Zale篡 od dnia. Ale z regu造 s proste.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-10, 13:41   #4422
20160901857
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 103

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Zale篡 od dnia. Ale z regu造 s proste.

U mnie tak samo. Jak jest gorszy dzie, to troch faluj, ale tak 豉dnie, bez puchu.
20160901857 jest offline  
Stary 2016-07-10, 16:12   #4423
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 066
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny czy po Cocochoco naprawde nie moge wlosow ani na chwile spiac do tego pierwszego mycia? Ide na myxie dopiero jutro po poludniu a wlosy mam takie kluskowate ze ja nie wiem jak sie pokaze w takich gdziekolwiek

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2016-07-10, 18:17   #4424
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
Moje s w o wiele lepszym stanie ni przed zabiegiem.

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka wiadomo嗆
Hej, jak my郵icie, czy bardzo 幢e zrobi豉m... Przy sp逝kiwaniu od篡wki zamachn窸am si i.. sp逝ka豉m wi瘯szo嗆. Troszk jej pozosta這, ale niewiele.
Teraz si za豉muj, 瞠 ca造 zabieg p鎩dzie na marne, przez moje zagapienie.
Czy kt鏎a z Was sp逝ka豉 kiedy tak jak ja? A mo瞠 kt鏎a w og鏊e nie sp逝kuje od篡wki?
Ja w og鏊e nie sp逝kuj od篡wki, proces trwa wtedy d逝瞠j, no ale jak ju robi to chc zrobi porz康nie.
A co do Twoich obaw - na pewno nie zmarnuje Ci to efekt闚 zabiegu, wiele dziewczyn w og鏊e nie korzysta ju z od篡wki, prostuj sama keratyn
Stary 2016-07-10, 20:22   #4425
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy po Cocochoco naprawde nie moge wlosow ani na chwile spiac do tego pierwszego mycia? Ide na myxie dopiero jutro po poludniu a wlosy mam takie kluskowate ze ja nie wiem jak sie pokaze w takich gdziekolwiek

Mo瞠 suchy szampon?

Ewentualnie zepnij w這sy gumk typu invisibobble Jak zepniesz nie 軼iskaj帷 w這s闚 za bardzo to powinno by ok
Stary 2016-07-11, 01:42   #4426
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023

Cytat:

Mam pyta kilka
-jak masz d逝go嗆 w這s闚 ? Pami皻am, ze masz w這sy grube.
-Zmiescilas si w 400 z?
-Masz w這sy farbowane ? Je郵i tak to czy Coco rozja郾ia w這sy ?

No i licz, ze b璠ziesz wra瞠nia pisa

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2016-07-11, 17:30   #4427
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
Mo瞠 suchy szampon?

Ewentualnie zepnij w這sy gumk typu invisibobble Jak zepniesz nie 軼iskaj帷 w這s闚 za bardzo to powinno by ok
Dalam rade i wytrzymalam jestem juz po myciu i wlosy sa przepiekne. Jak nie moje
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Mam pyta kilka
-jak masz d逝go嗆 w這s闚 ? Pami皻am, ze masz w這sy grube.
-Zmiescilas si w 400 z?
-Masz w這sy farbowane ? Je郵i tak to czy Coco rozja郾ia w這sy ?

No i licz, ze b璠ziesz wra瞠nia pisa

Wlosy mam do zapiecia stanika mniej wiecej, wlosow mam sporo i to samo mowila fryzjerka. Zaplacilam 350zl wiec cena ok wlosy niestety farbowane bo mam juz sporo siwych. Prostowanie robila mi p. Martyna z Prowokacji. Jestem mega zadowolona. Wlosy po wysuszeniu byly mega proste koncowki sie minimalnie pusza ale to przez to ze byly robione degazowkami i zostaly strzepki. Bardzo polecam ten salon i jesli sie zastanawiasz nad prostowaniem to zapisuj sie i nie zastanawiaj sie dluzej napewno bedziesz zadowolona

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Dalam rade i wytrzymalam jestem juz po myciu i wlosy sa przepiekne. Jak nie moje

Wlosy mam do zapiecia stanika mniej wiecej, wlosow mam sporo i to samo mowila fryzjerka. Zaplacilam 350zl wiec cena ok wlosy niestety farbowane bo mam juz sporo siwych. Prostowanie robila mi p. Martyna z Prowokacji. Jestem mega zadowolona. Wlosy po wysuszeniu byly mega proste koncowki sie minimalnie pusza ale to przez to ze byly robione degazowkami i zostaly strzepki. Bardzo polecam ten salon i jesli sie zastanawiasz nad prostowaniem to zapisuj sie i nie zastanawiaj sie dluzej napewno bedziesz zadowolona

Aaa no i rozjasnienia nie zauwazylam

Stary 2016-07-12, 09:04   #4428
No air
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 777

Dzieewczyny, jestem ju zdecydowana na keratynowe prostowanie, ale mam jeszcze do Was kilka pyta:

1. Ile keratyny potrzebuj na w這sy kr鏒sze ni do ramion ale g瘰te? Chyba lepiej kupi zestaw z 75 ml?

2. Czy jest jaki preparat po kt鏎ym nie trzeba robi przerwy w myciu w這s闚? Chyba nie dam rady 2 dni nie wychodzi z domu. :/

3. Na czym polega podw鎩ne mycie na pocz徠ku, kt鏎e jest zalecane w instrukcjach? Tzn: myj raz-sp逝kuj-bior szampon drugi raz-sp逝kuj, tak? bo chyba nie na mycie-suszenie, mycie-suszenie.

4. Czy na etapie prostowania w這s闚 mo積a g鏎ne pasma podpina do g鏎y? Nie pogniot si?

5. Co mo瞠 p鎩嗆 nie tak?

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Macie mo瞠 ulubione filmiki, gdzie jest najpro軼iej pokazane jak robi? Ogl康am teraz troch na youtubie, chc wys豉c mamie, kt鏎a b璠zie mi robi豉/pomaga豉; ale tam wszystkie prostuj proste w這sy...

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline  
Stary 2016-07-12, 09:08   #4429
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 338

Cytat:
Napisane przez No air Poka wiadomo嗆
Dzieewczyny, jestem ju zdecydowana na keratynowe prostowanie, ale mam jeszcze do Was kilka pyta:

1. Ile keratyny potrzebuj na w這sy kr鏒sze ni do ramion ale g瘰te? Chyba lepiej kupi zestaw z 75 ml?

2. Czy jest jaki preparat po kt鏎ym nie trzeba robi przerwy w myciu w這s闚? Chyba nie dam rady 2 dni nie wychodzi z domu. :/

3. Na czym polega podw鎩ne mycie na pocz徠ku, kt鏎e jest zalecane w instrukcjach? Tzn: myj raz-sp逝kuj-bior szampon drugi raz-sp逝kuj, tak? bo chyba nie na mycie-suszenie, mycie-suszenie.

4. Czy na etapie prostowania w這s闚 mo積a g鏎ne pasma podpina do g鏎y? Nie pogniot si?

5. Co mo瞠 p鎩嗆 nie tak?
1. My郵, 瞠 50ml powonno starczy ale jak chcesz to we 75ml i jak zostanie to b璠ziesz mia豉 na poprawki np. grzywki za jaki czas albo wierzchniej warstwy

2. encanto

3. Tak jak to pierwsze opisa豉 bez suszenia pomi璠zy.

4. Przy prostowaniu podepnij sobie w這sy do g鏎y i zaczynaj prostowa od dolnych pasm, p騧niej tych wy瞠j i wy瞠j.

5. Mo瞠sz po這篡 za ma這 preparatu (=spalrnie w這s闚),
mo瞠sz u篡 za ma貫j lub za du瞠j temp (za ma豉 = s豉by efekt, za du瘸 = spalenie)
Mo瞠sz si udusi je瞠li nie b璠ziesz tego robi豉 przy oknie (nie no tak serio to chyba nikt su nie ususi ale polecam deszczowy, ch這dny, wietrzny dzie i znalezienie gniazdka przy oknie)
Stary 2016-07-12, 09:18   #4430
No air
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
1. My郵, 瞠 50ml powonno starczy ale jak chcesz to we 75ml i jak zostanie to b璠ziesz mia豉 na poprawki np. grzywki za jaki czas albo wierzchniej warstwy

2. encanto

3. Tak jak to pierwsze opisa豉 bez suszenia pomi璠zy.

4. Przy prostowaniu podepnij sobie w這sy do g鏎y i zaczynaj prostowa od dolnych pasm, p騧niej tych wy瞠j i wy瞠j.

5. Mo瞠sz po這篡 za ma這 preparatu (=spalrnie w這s闚),
mo瞠sz u篡 za ma貫j lub za du瞠j temp (za ma豉 = s豉by efekt, za du瘸 = spalenie)
Mo瞠sz si udusi je瞠li nie b璠ziesz tego robi豉 przy oknie (nie no tak serio to chyba nikt su nie ususi ale polecam deszczowy, ch這dny, wietrzny dzie i znalezienie gniazdka przy oknie)
Dzi瘯i za szybk odpowied.
Zamierzam robi na balkonie, wi璚 mam nadziej, 瞠 damy rad.

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline  
Stary 2016-07-12, 13:40   #4431
Katarzynka11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

hej. napiszesz adres salonu w kt鏎y prostowa豉s w這sy? o nazwie prowokacja jest kilka. z g鏎y dzieki.
pozdr Kasia
Katarzynka11 jest offline  
Stary 2016-07-12, 14:54   #4432
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katarzynka11 Poka wiadomo嗆
hej. napiszesz adres salonu w kt鏎y prostowa豉s w這sy? o nazwie prowokacja jest kilka. z g鏎y dzieki.
pozdr Kasia
Prowokacja w Rzeszowie na ulicy Sokola obok Mc Donalda

Stary 2016-07-14, 11:56   #4433
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 205

Dziewczyny!
Czy kt鏎a z Was po produktach od Alicja_style zauwa篡豉 to co ja? Mianowicie zawsze po prostowaniu mia豉m efekt tafli, jedwabistej mi瘯ko軼i i wizualnie zdrowsze w這sy. Po tych produktach tak nie jest. Owszem w這sy s proste, nie pusz si ale s jakie takie matowe. Nie wiem dlaczego? Od 1,5 roku robi encanto a w piel璕nacji nie zmieni豉m nic tak瞠 widz ogromn r騜nic pomi璠zy produktami.

💕
paulaa6 jest offline  
Stary 2016-07-14, 20:36   #4434
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Mam pytanie z innej beczki, jak sobie radzicie z baby hair? Da si je jako przyg豉dzi? Ostatnio mam jaki wysyp nowych w這s闚. Fajnie, bo w這sy si wydaj g瘰tsze, ale przez to chodz z aureol drobnych loczk闚
Vinnga jest offline  
Stary 2016-07-14, 21:17   #4435
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Mam pytanie z innej beczki, jak sobie radzicie z baby hair? Da si je jako przyg豉dzi? Ostatnio mam jaki wysyp nowych w這s闚. Fajnie, bo w這sy si wydaj g瘰tsze, ale przez to chodz z aureol drobnych loczk闚
Ja mam je od zawsze i nauczy豉m si z tym 篡. nie ma innej opcji.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-15, 08:19   #4436
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny!
Czy kt鏎a z Was po produktach od Alicja_style zauwa篡豉 to co ja? Mianowicie zawsze po prostowaniu mia豉m efekt tafli, jedwabistej mi瘯ko軼i i wizualnie zdrowsze w這sy. Po tych produktach tak nie jest. Owszem w這sy s proste, nie pusz si ale s jakie takie matowe. Nie wiem dlaczego? Od 1,5 roku robi encanto a w piel璕nacji nie zmieni豉m nic tak瞠 widz ogromn r騜nic pomi璠zy produktami.
Jesli m闚isz o encanto to pewnie dlatego, 瞠 robi豉 star wersj a teraz jest nowa, s豉bsza. Ja od niej zawsze biore ale szukam "starej formu造"
waliczeq jest offline  
Stary 2016-07-15, 12:46   #4437
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 205

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka wiadomo嗆
Jesli m闚isz o encanto to pewnie dlatego, 瞠 robi豉 star wersj a teraz jest nowa, s豉bsza. Ja od niej zawsze biore ale szukam "starej formu造"
W豉郾ie nie. Zaopatrzy豉m si w star formu喚. Raz robi豉m now od bidzis i nawet wtedy efekt by lepszy od tego. Nie wiem co jest grane.

💕
paulaa6 jest offline  
Stary 2016-07-15, 19:16   #4438
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Dziewczyny czy keratyna alfaparf wyprostuje krecone w這sy?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2016-07-15, 22:24   #4439
Katiusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 723

Mog造by軼ie mi podpowiedzie czy czym si podane keratyny r騜ni? Bo 75x3 jest ta雟za od 75+x2, wi璚 mnie to zastanowi這 I czy to jest stara wersja encanto?
http://allegro.pl/encanto-keratyna-z...386488567.html
http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...152551665.html
Stary 2016-07-16, 22:42   #4440
No air
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katiusia Poka wiadomo嗆
Mog造by軼ie mi podpowiedzie czy czym si podane keratyny r騜ni? Bo 75x3 jest ta雟za od 75+x2, wi璚 mnie to zastanowi這 I czy to jest stara wersja encanto?
http://allegro.pl/encanto-keratyna-z...386488567.html
http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...152551665.html
Z tych dw鏂h, kt鏎e poda豉 widz 瞠 jeden jest z USA i pisz o nim, 瞠 jest bardzo wodnisty; a o drugim pisz, 瞠 to "encanto do brazil"... Mo瞠 do鈍iadczone dziewczyny doradz co jest lepsze?

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.