Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-07-17, 08:47   #4441
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka wiadomo嗆
Dalam rade i wytrzymalam jestem juz po myciu i wlosy sa przepiekne. Jak nie moje

Wlosy mam do zapiecia stanika mniej wiecej, wlosow mam sporo i to samo mowila fryzjerka. Zaplacilam 350zl wiec cena ok wlosy niestety farbowane bo mam juz sporo siwych. Prostowanie robila mi p. Martyna z Prowokacji. Jestem mega zadowolona. Wlosy po wysuszeniu byly mega proste koncowki sie minimalnie pusza ale to przez to ze byly robione degazowkami i zostaly strzepki. Bardzo polecam ten salon i jesli sie zastanawiasz nad prostowaniem to zapisuj sie i nie zastanawiaj sie dluzej napewno bedziesz zadowolona

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Aaa no i rozjasnienia nie zauwazylam

Dzi瘯uj zaczynam prac od sierpnia wi璚 pierwsza wyp豉ta i si zapisuj
Ja mam w這sy za sutka gdzie ale za to cienkie(niestety) i farbowane na czarno teraz chce je farbowac Hanna hebanowa czer.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2016-07-17, 20:36   #4442
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 066
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj zaczynam prac od sierpnia wi璚 pierwsza wyp豉ta i si zapisuj
Ja mam w這sy za sutka gdzie ale za to cienkie(niestety) i farbowane na czarno teraz chce je farbowac Hanna hebanowa czer.

Juz kilka dni po keratynie i moge powiedziec cos wiecej. Niestety teraz dopiero widze ze Cocochoco nie podzialalo na moje wlosy tak jakbym chciala. Moje wlosy krecone nie sa, to takie jakby grubsze fale i niestety keratyna nie wyprostowala ich calkiem. Nadal sie faluja no i nie moge powiedziec ze puchu nie ma wcale. Jest mniejszy - owszem ale nadal jest. Nastepnym razem musze poszukac salonu ktory robi prostowanie encanto, moze ta firma na moje wlosy lepiej podziala

Stary 2016-07-17, 23:22   #4443
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie nie. Zaopatrzy豉m si w star formu喚. Raz robi豉m now od bidzis i nawet wtedy efekt by lepszy od tego. Nie wiem co jest grane.
S造sza豉m, 瞠 niestety w這sy po pewnym czasie "przyzwyczajaj" si do keratyny i efekt ju nie jest taki super. Mo瞠 przeproteinowanie ma na to jaki wp造w? Jak cz瘰to robi豉 zabieg w ci庵u tych 1,5roku?

Cytat:
Napisane przez No air Poka wiadomo嗆
Z tych dw鏂h, kt鏎e poda豉 widz 瞠 jeden jest z USA i pisz o nim, 瞠 jest bardzo wodnisty; a o drugim pisz, 瞠 to "encanto do brazil"... Mo瞠 do鈍iadczone dziewczyny doradz co jest lepsze?
Wodnista jest stara wersja.
Stary 2016-07-18, 08:24   #4444
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

o_Khaleesi_o
Mi Alfaparf wyprostowa豉 i efekt by 鈍ietny (taki sam jak po starym encanto).
2013/2014

Edytowane przez onething
Czas edycji: 2016-07-18 o 08:25
onething jest offline  
Stary 2016-07-18, 10:56   #4445
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka wiadomo嗆
Juz kilka dni po keratynie i moge powiedziec cos wiecej. Niestety teraz dopiero widze ze Cocochoco nie podzialalo na moje wlosy tak jakbym chciala. Moje wlosy krecone nie sa, to takie jakby grubsze fale i niestety keratyna nie wyprostowala ich calkiem. Nadal sie faluja no i nie moge powiedziec ze puchu nie ma wcale. Jest mniejszy - owszem ale nadal jest. Nastepnym razem musze poszukac salonu ktory robi prostowanie encanto, moze ta firma na moje wlosy lepiej podziala

No ja bym najbardziej w豉郾ie chcia豉 zrobi Encanto tak瞠 jak jaki salon znajdziesz to mo瞠sz da zna

Hm ja w sumie mia豉m raz robione Alfaparf starsz wersje i Kativ i z Kativy by豉m nawet zadowolona, ale strasznie mi kolor rozja郾i豉 z czarnego na jaki nie wiem bordo na g鏎ze br您 na dole(swoje mam ciemny br您)

Hmm... to po wyp豉cie(a id do pracy od sierpnia ) pomy郵 czy zrobi Coco czy znowu Kativ.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez onething Poka wiadomo嗆
o_Khaleesi_o
Now mia豉 robion ?;d

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2016-07-18, 13:03   #4446
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Cytat:
Napisane przez onething Poka wiadomo嗆
o_Khaleesi_o

Bardzo mia豉s p豉skie w這sy ?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2016-07-19, 09:10   #4447
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

[/COLOR]

Now mia豉 robion ?;d
Mia豉m robion 3 lata temu, wi璚 star (nie wiedzia豉m nawet 瞠 jest nowa).

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Bardzo mia豉s p豉skie w這sy ?

Mia豉m przyliz jak po starym encanto i w這sy proste jak druty. W sumie efekt drut闚 bez puszenia si utrzya mi si ponad 4 miesi帷e, p騧niej ko鎍e lekko si podwija造, ale z efektu by豉m bardzo zadowolona.
2013/2014
onething jest offline  
Stary 2016-07-19, 16:20   #4448
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 205

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka wiadomo嗆
S造sza豉m, 瞠 niestety w這sy po pewnym czasie "przyzwyczajaj" si do keratyny i efekt ju nie jest taki super. Mo瞠 przeproteinowanie ma na to jaki wp造w? Jak cz瘰to robi豉 zabieg w ci庵u tych 1,5roku?
No to mo磧iwe, 瞠 mnie to w豉郾ie dopad這 Ale w sumie ma這 mam tych starych w這s闚, na kt鏎e dzia豉豉 keratyna od pocz徠ku bo regularnie tn 2-4 cm a w這sy rosn mi naprawd szybko. No i dochodzi kwestia os鏏, kt鏎ym robi豉m zabieg pierwszy raz w 篡ciu i w這sy u nich te s matowe.
Nigdy nie mia豉m przeproteinowanych w這s闚. Jak zrobi zabieg tak przez 3/4 miesi帷e nie u篡wam keratyny na wszelki wypadek a po tym czasie wprowadzam j co dwa tygodnie. Moje w這sy najbardziej lubi takie combo.
5 razy robi豉m. Jeden z nich to nowa formu豉, kt鏎a wyp逝ka豉 si w miesi帷 i musia豉m zrobi nowy zabieg.

💕
paulaa6 jest offline  
Stary 2016-07-19, 19:13   #4449
No air
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 777

Dziewczyny, na pierwszej stronie w徠ku piszecie, 瞠by na strzy瞠nie umawia si po keratynie, bo wyprostowanie mo瞠 spowodowa widoczno嗆 ew. nier闚no軼i. Ma to sens. Jednak dzisiaj na fanpage osoby robi帷ej keratyn w moim mie軼ie przeczyta豉m, 瞠by podcina przed keratyn, bo przy podci璚iu po keratynie, keratyna mo瞠 "odp造n望"... S造sza造軼ie kiedy co takiego?

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline  
Stary 2016-07-19, 20:48   #4450
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Ja za ka盥ym kolejnym prostowaniem w這sy mia豉m bardziej proste i d逝瞠j trzyma豉 keratyna.

Stary 2016-07-19, 22:17   #4451
sylvana0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Cytat:
No to mo磧iwe, 瞠 mnie to w豉郾ie dopad這 Ale w sumie ma這 mam tych starych w這s闚, na kt鏎e dzia豉豉 keratyna od pocz徠ku bo regularnie tn 2-4 cm a w這sy rosn mi naprawd szybko. No i dochodzi kwestia os鏏, kt鏎ym robi豉m zabieg pierwszy raz w 篡ciu i w這sy u nich te s matowe.
Nigdy nie mia豉m przeproteinowanych w這s闚. Jak zrobi zabieg tak przez 3/4 miesi帷e nie u篡wam keratyny na wszelki wypadek a po tym czasie wprowadzam j co dwa tygodnie. Moje w這sy najbardziej lubi takie combo.
5 razy robi豉m. Jeden z nich to nowa formu豉, kt鏎a wyp逝ka豉 si w miesi帷 i musia豉m zrobi nowy zabieg.
kurcze, jak si odzywiasz i jak w這sy? bo moje w這sy strasznie si maj do szybko軼i porostu

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

ja raczej planuj albo tylko ko鎍闚ki, albo od po這wy bo nie lubie takiego efektu ulizu bo dla mnie to wygl康aj jak t逝ste . Fryzjerka mi powiedzia豉 , 瞠 wp造w na kondycje w這sa po keratynie ma znaczenie czym si robi, 瞠 nawet fryzjerzy zakupuj ten ta雟zy preparat. A to czym Wy robicie to takie z tego najlepszego produktu?
sylvana0 jest offline  
Stary 2016-07-20, 08:59   #4452
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 205

Cytat:
Napisane przez sylvana0 Poka wiadomo嗆
kurcze, jak si odzywiasz i jak w這sy? bo moje w這sy strasznie si maj do szybko軼i porostu
W miar zdrowo ale nie jestem healthy freakiem Natomiast du穎 si suplementuj z racji Hashimoto i chyba skutkiem ubocznym jest spore przyspieszenie porostu w這s闚. No i wcierki to moja mi這嗆. Co 3 miesi帷e wcieram co nowego.

💕
paulaa6 jest offline  
Stary 2016-07-20, 11:58   #4453
sylvana0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Cytat:
W miar zdrowo ale nie jestem healthy freakiem Natomiast du穎 si suplementuj z racji Hashimoto i chyba skutkiem ubocznym jest spore przyspieszenie porostu w這s闚. No i wcierki to moja mi這嗆. Co 3 miesi帷e wcieram co nowego.
aha okej dzi瘯i to jednak p鎩d 郵adem wcierek ;-)

Edytowane przez sylvana0
Czas edycji: 2016-07-20 o 12:02
sylvana0 jest offline  
Stary 2016-07-20, 18:06   #4454
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Dziewczyny, na pierwszej stronie w徠ku piszecie, 瞠by na strzy瞠nie umawia si po keratynie, bo wyprostowanie mo瞠 spowodowa widoczno嗆 ew. nier闚no軼i. Ma to sens. Jednak dzisiaj na fanpage osoby robi帷ej keratyn w moim mie軼ie przeczyta豉m, 瞠by podcina przed keratyn, bo przy podci璚iu po keratynie, keratyna mo瞠 "odp造n望"... S造sza造軼ie kiedy co takiego?
Co za farmazony niby jak keratyna mia豉by odp造n望, skoro jest wbudowana na ca貫j d逝go軼i w這sa Moim zdaniem ta teoria nie ma sensu
Stary 2016-07-20, 19:39   #4455
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Haha, mo瞠 Pani wykonuj帷a zabieg chce bardziej przyoszcz璠zi na zu篡tej keratynie? Kr鏒sze w這sy = mniej zu篡tej keratyny,a pewno cena ta sam
Stary 2016-07-21, 20:24   #4456
nyszka_89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam wszystkich na forum, poniewa jestem tu nowa

Skuszona fantastycznymi efektami, jakie widzia豉m na forum postanowi豉m zrobi encanto (star wersj). Niestety efekt nie wyszed tak dobrze jak u wi瘯szo軼i na forum. W這sy s proste, ale nie s b造szcz帷e, a raczej matowe i niestety troch si pusz, co prawda mniej ni przed zabiegiem, ale zawsze. Na prostych w這sach puch wygl康a 幢e. W zwi您ku z tym mam pytanie czy m鏬豚y mi ko poleci co na puszenie, co mo積a stosowa na zmniejszenie tego puchu po encanto? Najlepiej bez soli, sls itd.

I drugie pytanie czy mog te w這sy bardzo intensywnie nawil瘸 np. aloesem? Bo s bardzo suche? Po encanto to nie zaszkodzi? Bo jednak wola豉bym to encanto jako troch podratowa, a nie wyp逝kiwa.

Pozdrawiam
nyszka_89 jest offline  
Stary 2016-07-21, 21:45   #4457
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Cytat:
Napisane przez nyszka_89 Poka wiadomo嗆

Skuszona fantastycznymi efektami, jakie widzia豉m na forum postanowi豉m zrobi encanto (star wersj). Niestety efekt nie wyszed tak dobrze jak u wi瘯szo軼i na forum. W這sy s proste, ale nie s b造szcz帷e, a raczej matowe i niestety troch si pusz, co prawda mniej ni przed zabiegiem, ale zawsze. Na prostych w這sach puch wygl康a 幢e. W zwi您ku z tym mam pytanie czy m鏬豚y mi ko poleci co na puszenie, co mo積a stosowa na zmniejszenie tego puchu po encanto? Najlepiej bez soli, sls itd.

I drugie pytanie czy mog te w這sy bardzo intensywnie nawil瘸 np. aloesem? Bo s bardzo suche? Po encanto to nie zaszkodzi? Bo jednak wola豉bym to encanto jako troch podratowa, a nie wyp逝kiwa.

Pozdrawiam
Drugie pytanko - nie zaszkodzi. Ale uwa瘸j, kiedy nak豉dasz te nawil瘸cze. Bo przy z貫j pogodzie w這sy oddadz wi璚ej nawil瞠nia na zewn徠rz, ni im dostarczy豉.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-22, 08:07   #4458
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Dziewczyny jaka temperatura robicie alfaparf? Na opakowaniu sa ro積e przedzia造 w zale積o軼i od rodzaju w這sa. Druga sprawa to czy po na這瞠niu fluidu i wyprostowaniu sp逝kujecie to od razu i nak豉danie mask tak jak jest w instrukcji? Zawsze keratyny sie od razu po prostowaniu nie zmywa這 wiec to mnie zdziwi這 i ja nie zmy郵a豉m dzis rano umy貫m w這sy i sa dziwne matowe niemile w dotyku pierwszy raz mam takie kud造 po keratynie, miejscami nie sa do ko鎍a proste ale to moze z powodu tego ze prostowalam na 190 stopni 8 razy ka盥e pasmo, umy豉m 2 razy i w這sy 鄉ierdz ! Pomimo ze podczas robienia zabiegu nie wyczuwa豉m zadnego zapachu.

Stary 2016-07-22, 08:49   #4459
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Co za farmazony niby jak keratyna mia豉by odp造n望, skoro jest wbudowana na ca貫j d逝go軼i w這sa Moim zdaniem ta teoria nie ma sensu
Mo瞠 ona sobie wyobra瘸 w這sy jako 篡造 Jak otworzysz to wszystko wyp造nie

Cytat:

Pozdrawiam
Spr鏏uj olejowania ulubionym olejem. Ewentualnie jakiej olejkowej maski. U mnie to kiedy zda這 egzamin
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2016-07-22, 10:35   #4460
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:

Pozdrawiam

Na ile stopni ustawi豉 prostownice i ile razy przeci庵a豉s po pa鄉ie ?

Stary 2016-07-22, 12:47   #4461
nyszka_89
Przyczajenie

Cytat:
Na ile stopni ustawi豉 prostownice i ile razy przeci庵a豉s po pa鄉ie ?
215 stopni, po ok. 6 razy ka盥e pasmo. To b璠 dalej olejowa i nawil瘸 i zobacz czy si co poprawi.
nyszka_89 jest offline  
Stary 2016-07-22, 21:39   #4462
SoiSoi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 130

Dziewczyny poradzcie. Mam podobny problem do kole瘸nki nyszka_89.
Robi豉m wczoraj Cocochoco Pure. Prostowa豉m na 210 stopni po 4 razy kazde pasmo. W這sy mam zniszczone rozja郾ianiem, pusz帷e si i lekko faluj帷e przez to, ale naturalnie proste. Dzi jest wilgotno na zewn徠rz i po spacerze widze, 瞠 niekt鏎e pasemka lekko si faluj Czy to znaczy, 瞠 zabieg si nie uda i po umyciu wr鏂 do pkt wyj軼ia? Teraz boj si w這sy umy
SoiSoi jest offline  
Stary 2016-07-22, 21:54   #4463
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Moim zdaniem za ma這 razy przeciagalyscie prostownica, przy tych preparatach zalecane jest wiecej razy.

Stary 2016-07-23, 09:00   #4464
SoiSoi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 130

Cytat:
Moim zdaniem za ma這 razy przeciagalyscie prostownica, przy tych preparatach zalecane jest wiecej razy.

Dzi瘯i za odpowiedz, a czy jest jeszcze sens prostowa? W這s闚 jeszcze nie my豉m po zabiegu.
SoiSoi jest offline  
Stary 2016-07-23, 12:11   #4465
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SoiSoi Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za odpowiedz, a czy jest jeszcze sens prostowa? W這s闚 jeszcze nie my豉m po zabiegu.

SzczerZe m闚i帷 to nie wiem ..

Dziewczyny 2 raz umy豉m w這sy po alfaparfie i znow to samo, w這sy po zamoczeniu 鄉ierdz !!

Stary 2016-07-23, 13:05   #4466
hekate93
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

Cze嗆 dziewczyny
od jakiego czasu tak sobie podczytuj ten w徠ek i sobie powtarzam 瞠 po wyp豉cie si wezm za te moje w這sy, ale jako si zdecydowa nie mog豉m.
A tu dzisiaj dostaj telefon 瞠 znajoma wyje盥瘸 na urlop i na ten czas mo瞠 mi po篡czy swoj super prostownic, wi璚 decyzja zosta豉 podj皻a za mnie, zamawiam encanto star formu喚 bo si naczyta豉m 瞠 lepsza i robi w przysz陰 niedziel, my郵 瞠 jak mam w這sy d逝go軼i przed ramiona, takiego boba, to 50ml starczy, maska ochronna w obi zakupiona, balkon i przed逝瘸cz jest, tylko czeka na paczk
Stary 2016-07-24, 10:36   #4467
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Alfaparf to badziewie 2 mycie a w這sy zaczynaja sie kr璚i

Stary 2016-07-24, 17:09   #4468
nyszka_89
Przyczajenie

Cytat:
Czyli je郵i chcia豉bym powt鏎zy encanto za jaki czas to po ile razy przeci庵a?
nyszka_89 jest offline  
Stary 2016-07-24, 20:51   #4469
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Czyli je郵i chcia豉bym powt鏎zy encanto za jaki czas to po ile razy przeci庵a?

A ile masz napisane w instrukcji? Ja juz nie pamietam ile razy by這 zalecane dok豉dnie wydaje mi sie ze ko這 8.

Stary 2016-07-24, 23:29   #4470
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Ja mia豉m napisane 6-7 razy. Robi豉m po 4 razy ka盥e pasmo i wysz這. Widzia豉m, 瞠 w這sy wi璚ej nie potrzebuj.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.