Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-07-25, 17:22   #4471
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m napisane 6-7 razy. Robi豉m po 4 razy ka盥e pasmo i wysz這. Widzia豉m, 瞠 w這sy wi璚ej nie potrzebuj.

Mysle ze to zale篡 od tego jakie kto ma w這sy.

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2016-07-25, 18:02   #4472
nyszka_89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie zrobi豉m po te 6 razy zgodnie z instrukcj i w這sy si wyprostowa造, wi璚 to chyba nie przez to. Tylko czego nadal si pusz
nyszka_89 jest offline  
Stary 2016-07-25, 18:08   #4473
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆

No tak. Moje w這sy by造 wyprostowane i g豉dkie, nie chcia豉m ich zniszczy wi璚 wi璚ej razy nie przeje盥瘸豉m.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-26, 22:03   #4474
an*a
Przyczajenie

Dzisiaj wyprostowa豉m w這sy star wersj Encanto. Efekt jest, ale zobacz jak b璠 si zachowywa造 w這sy po pierwszym myciu. I w豉郾ie co do mycia - zosta這 mi sporo szamponu oczyszczaj帷ego. Na ulotce do陰czonej do odlewek jest informacja, 瞠 szampon do陰czony do zestawu mo積a u篡wa codziennie. U篡wa造軼ie? Dla mnie oczyszczaj帷y=mocny=wyp逝 kiwanie keratyny, ale chyba by tego nie pisali gdyby tak by這 Mimo to mam obawy.
an*a jest offline  
Stary 2016-07-26, 22:12   #4475
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez an*a Poka wiadomo嗆
Dzisiaj wyprostowa豉m w這sy star wersj Encanto. Efekt jest, ale zobacz jak b璠 si zachowywa造 w這sy po pierwszym myciu. I w豉郾ie co do mycia - zosta這 mi sporo szamponu oczyszczaj帷ego. Na ulotce do陰czonej do odlewek jest informacja, 瞠 szampon do陰czony do zestawu mo積a u篡wa codziennie. U篡wa造軼ie? Dla mnie oczyszczaj帷y=mocny=wyp逝 kiwanie keratyny, ale chyba by tego nie pisali gdyby tak by這 Mimo to mam obawy.

Ja bym go nie u篡wa豉 jest za mocny, ale u mnie stosowanie szampon闚 z SLs nie powodowa這 wyp逝kiwania sie keratyny.

Stary 2016-07-26, 23:41   #4476
an*a
Przyczajenie

A dlaczego w polecanych szamponach jest szampon Hipp mimo, 瞠 ma w sk豉dzie Sodium Chloride?
an*a jest offline  
Stary 2016-07-27, 06:38   #4477
20160901857
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 103

Cytat:
A dlaczego w polecanych szamponach jest szampon Hipp mimo, 瞠 ma w sk豉dzie Sodium Chloride?

Te si nad tym zastanawiam, mnie ten szampon wyp逝ka wszystko po miesi帷u.
20160901857 jest offline  
Stary 2016-07-27, 09:35   #4478
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

W豉郾ie siedz z cocochoco na g這wie i chyba zapomnialam jak ono 鄉ierdzi :/ mam nadzieje ze sie szybko z tym uporam

Stary 2016-07-27, 12:26   #4479
sandrek
Zakorzenienie

A u mnie szampon nie wp造n掖 na efekt.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-27, 12:32   #4480
madziaraaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358

Hej dziewczyny dzisiaj zaczynam moj "przygod" z encanto Sama b璠 wykonywa zabieg tak瞠 mam nadziej, 瞠 wszystko wyjdzie. Zastanawiam si tylko czy mam star czy now wersj - zamowi豉m na sklepie e-styl. Nie chce wrzuca linka, 瞠by nie dosta bana ale moze orientujecie si jaka to wersja? Trzymajcie kciuki
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-07-27, 14:17   #4481
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 338

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny dzisiaj zaczynam moj "przygod" z encanto Sama b璠 wykonywa zabieg tak瞠 mam nadziej, 瞠 wszystko wyjdzie. Zastanawiam si tylko czy mam star czy now wersj - zamowi豉m na sklepie e-styl. Nie chce wrzuca linka, 瞠by nie dosta bana ale moze orientujecie si jaka to wersja? Trzymajcie kciuki
Powiedz jaka konsysyencja (budy czy kisiel) i kolor (bialawy czy rozowy).
Nie radze Ci dzisiaj robic tylko poczekac do deszczowego, ch這dnego i wietrznego dnia
Stary 2016-07-27, 18:37   #4482
an*a
Przyczajenie

Wczoraj zrobi豉m star wersj Encanto. Kilka miesi璚y temu na pierwsze w 篡ciu prostowanie wybra豉m Cocochoco ze wzgl璠u na to, 瞠 swoje naturalne w這sy mam w miar proste, lecz od wysoko軼i uszu s zniszczone i sianowate od codziennego(!) mycia, suszenia i prostowania. Niestety efekt闚 zero. Do drugiego mycia w這sy by造 nieco g豉dsze i to by by這 na tyle. Dlatego tym razem wyb鏎 pad na co mocniejszego, czyli star wersj Encanto od alicja-style. Wzi窸am 75 ml na d逝go嗆 za ramiona i obw鏚 kucyka 7,5 cm. Spokojnie starczy這by ok 50 ml, bo produkty mi zosta造 (to co zosta這 wymieszam i zu篡je nast瘼nym razem na prostowanie metod mieszan). Smr鏚 i opary do wytrzymania. Ca這嗆 zaj窸a mi 3,5 h, ale suszy豉m ciep造m nawiewem (ko鎍z帷 zimnym) i nie nak豉da豉m keratyny i od篡wki p璠zelkiem, tylko dzieli豉m w這sy na ma貫 partie i nak豉da豉m wszystko d這闓i (w r瘯awiczkach). Po wszystkim w這sy by造 idealnie proste. Dzisiaj je umy豉m i jest dobrze, ale mia豉m wi瘯sze oczekiwania. My郵a豉m, 瞠 na moich w這sach b璠zie efekt prostych drut闚 jak z reklamy. W這sy owszem s wyg豉dzone i proste, ujarzmi這 mi pi瘯nie wszystkie kr鏒kie i lataj帷e w這sy przy twarzy i zdecydowanie nie musz ju prostowa w這s闚 do kucyka. Bez problemu p鎩d te bez prostowania w這s闚 po bu趾i do sklepu, co wcze郾iej by這 dla mnie niemo磧iwe Ko鎍闚ki 篡j jednak w豉snym 篡ciem, tak jak i kosmyki tu przy twarzy, kt鏎e nadal odgniataj si po za這瞠niu w這s闚 za ucho, mimo 瞠 ocieka造 keratyn i od篡wk. Po prostu one s ju raczej nie do odratowania i nadaj si tylko do 軼i璚ia. Og鏊nie jestem zadowolona i na pewno jeszcze powt鏎z zabieg, ale czy regularnie b璠 prostowa zale篡 od tego, ile czasu efekt si utrzyma, bo nie wyobra瘸m sobie robi tego co miesi帷. Na pewno prostownicy nie rzuc w k徠, ale nie b璠 ju prostowa w這s闚 od ucha, a tylko same ko鎍闚ki, kt鏎e i tak regularnie podcinam. Za dwa tygodnie pozbywam si 10 cm i bior si za 鈍iadom piel璕nacj (do tej pory nawet zwyk貫j od篡wki nie u篡wa豉m).

Edytowane przez an*a
Czas edycji: 2016-07-27 o 19:00
an*a jest offline  
Stary 2016-07-27, 22:24   #4483
madziaraaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Powiedz jaka konsysyencja (budy czy kisiel) i kolor (bialawy czy rozowy).
Nie radze Ci dzisiaj robic tylko poczekac do deszczowego, ch這dnego i wietrznego dnia
A wi璚 tak- keratyna z estyl by豉 w oryginalnych buteleczkach. Sama keratyna mia豉 kolor bia造, nie by豉 bardzo g瘰ta. Pocz徠kowo martwi豉m si czy 100ml starczy na moje w這sy do 這patek, do嗆 grube, ale niepotrzebnie - spokojnie wystarczy這, w這sy mo積a powiedzie "ocieka造" keratyn. Dodam, 瞠 wykorzystalam ca陰 buteleczk keratyny.
Je瞠li chodzi o od篡wk to wykorzysta豉m p馧 butelki 100 ml (by豉 koloru lekko fioletowego). Najgorsz czynno軼i by這 suszenie ... Trwa這 ok godzin, w這sy by造 posklejane, trudno by這 je rozczesa. Czy ka盥a z Was mia豉 ten problem?
Po幡iej prostowanie - jak ju uda這 mi si wyczesa i wydzieli pasmo to nie by這 wi瘯szego problemu z prostowaniem. Samo nak豉danie nie sprawia這 mi problemu, cz窷c nak豉da豉m p璠zelkiem, ale pomaga豉m sobie r闚nie palcami. Dodam jeszcze, 瞠 po na這瞠niu keratyny odczeka豉m ok 30 minut, p騧niej zmy豉m ca這嗆 wod - nie u篡豉m szamponu. Natomiast po u篡ciu od篡wki te jej nie sp逝kiwa豉m tylko lekko odcisn窸am w papierowy r璚znik (wiem, 瞠 dziewczyny pisa造, 瞠 nie sp逝kuj od篡wki) i r闚nie trzyma豉m 30 minut.
Cie磬o mi na razie oceni efekt - w這sy s proste, ale tak naprawd zobaczymy jak b璠 wygl康a po pierwszym myciu
Sam zabieg nie jest taki straszny, oczywi軼ie je瞠li si samemu ju wcze郾iej wykonywa這 jakie zabiegi na w這sach typu farbowanie itd. (ja zawsze sama farbuje w這sy wi璚 mo瞠 dlatego nie przysporzy這 mi to wi瘯szych trudno軼i).
Hmm czyta豉m na forum, 瞠 po encanto mo積a ju po 3 godzinach umy w這sy, a przy innych preparatach dopiero po 3 dniach. Czy zauwa篡造軼ie przed逝瞠nie dzia豉nia encanto, w przypadku gdy poczeka si z myciem w這s闚 d逝窺zy czas?
Pozdrawiam

Edytowane przez madziaraaa
Czas edycji: 2016-07-27 o 22:37
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-07-28, 11:27   #4484
an*a
Przyczajenie

Dziewczyny, po jakim czasie min掖 Wam przyklap (i jak cz瘰to myjecie w這sy)?
an*a jest offline  
Stary 2016-07-28, 12:26   #4485
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Dziewczyny, po jakim czasie min掖 Wam przyklap (i jak cz瘰to myjecie w這sy)?
Jestem ju d逝go po ostatnim zabiegu. Jaki rok czasu. Przyklap mam do tej pory ale to chyba z powodu formy mojejbfryzury ten t逝sty przyklap to tak z 2 tygodnie/miesi帷 trwa.
Ale mimo wszystko od pierwszego zabiegu encanto w moim 篡ciu musz my w這sy codziennie. W zale積o軼i czy gdzie wychodz czy nie.. na drugi dzie to one si nadaj ewentualnie do koka a'la artystyczny nie豉d albo kucyka... (przypominam min掖 prawie rok od ostatniego zabiegu).
Stary 2016-07-28, 16:04   #4486
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023

Kurde musz kogo poszuka kto mi by zrobi Encanto jak捷 fryzjerk xd

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2016-07-28, 16:29   #4487
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 066
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Kurde musz kogo poszuka kto mi by zrobi Encanto jak捷 fryzjerk xd
Jak znajdziesz to dawaj zna, bo ja nie znalaz豉m
Stary 2016-07-28, 16:34   #4488
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka wiadomo嗆
Jak znajdziesz to dawaj zna, bo ja nie znalaz豉m
Ok
Pami皻am, ze jeszcze kiedy Kasza zachwala豉 produkt Indoor czy jako tak.Mo瞠 to ju pr璠zej bym znalaz豉.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz

Nie u篡wamy cukru
Stary 2016-07-28, 16:52   #4489
kopnienta
nie kopni厎a

Jak mi zap豉cicie 100z plus bilet w obie strony to mog przyjecha i Wam zrobi nawet z dyplomem uko鎍zenia technikum fryzjerskiego
(To nie reklama 鄉ichem 瘸rtem ale jak co to wiecie nie utrzymuj si z tego ale brakuje mi kasy na prezent dla T-a, kt鏎y sobie wymy郵i豉m ca趾iem nieadekwatnie do moich przychod闚).
Hahaha xD nie no a tak serio to wpiszcie sobie na fb prostowanie keratyn i swoje miasto. S dziewczyny, kt鏎e tak si og豉szaj (tak jak te co robi paznokcie).
Stary 2016-07-28, 19:14   #4490
an*a
Przyczajenie

Cytat:
Jestem ju d逝go po ostatnim zabiegu. Jaki rok czasu. Przyklap mam do tej pory ale to chyba z powodu formy mojejbfryzury ten t逝sty przyklap to tak z 2 tygodnie/miesi帷 trwa.
Ale mimo wszystko od pierwszego zabiegu encanto w moim 篡ciu musz my w這sy codziennie. W zale積o軼i czy gdzie wychodz czy nie.. na drugi dzie to one si nadaj ewentualnie do koka a'la artystyczny nie豉d albo kucyka... (przypominam min掖 prawie rok od ostatniego zabiegu).
Nie strasz! Mam nadziej, 瞠 przyklap szybko minie (myje w這sy codziennie). Nast瘼nym razem robi od ucha w d馧
an*a jest offline  
Stary 2016-07-28, 23:45   #4491
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Ja po encanto mia豉m non stop przyklap, a przy cocochoco mija mi po 2 tygodniach i w這sy s bardziej puszyste.
Vinnga jest offline  
Stary 2016-07-29, 03:18   #4492
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Jak mi zap豉cicie 100z plus bilet w obie strony to mog przyjecha i Wam zrobi nawet z dyplomem uko鎍zenia technikum fryzjerskiego
(To nie reklama 鄉ichem 瘸rtem ale jak co to wiecie nie utrzymuj si z tego ale brakuje mi kasy na prezent dla T-a, kt鏎y sobie wymy郵i豉m ca趾iem nieadekwatnie do moich przychod闚).
Hahaha xD nie no a tak serio to wpiszcie sobie na fb prostowanie keratyn i swoje miasto. S dziewczyny, kt鏎e tak si og豉szaj (tak jak te co robi paznokcie).
A sk康 jeste? Mi si samej ani przy pomocy mamy robi nie chce xd
W豉郾ie ja mam "niby" mie prac w sklepie odzie穎wy, kt鏎y otwieraj na pocz徠ku sierpnia i mnie wybrali jako drug wi璚 obecnie czekam na telefon bo babeczka na wakacjach i ma si niby odezwa.Pisze niby bo ju x razy mnie wybrali i dupa :/ ani telefonu ani nic a og這szenie by這 dalej tak瞠 si nie napalam.Je郵i to prawda to po wyp豉cie kto wie...Mo瞠 b璠ziesz mia豉 wycieczk do Przemy郵a ko這 Rzeszowa a masz sw鎩 sprz皻 ? Bo moje przyrz康y si nie nadaj.

Nie u篡wamy cukru
Stary 2016-07-29, 05:08   #4493
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
A sk康 jeste? Mi si samej ani przy pomocy mamy robi nie chce xd
W豉郾ie ja mam "niby" mie prac w sklepie odzie穎wy, kt鏎y otwieraj na pocz徠ku sierpnia i mnie wybrali jako drug wi璚 obecnie czekam na telefon bo babeczka na wakacjach i ma si niby odezwa.Pisze niby bo ju x razy mnie wybrali i dupa :/ ani telefonu ani nic a og這szenie by這 dalej tak瞠 si nie napalam.Je郵i to prawda to po wyp豉cie kto wie...Mo瞠 b璠ziesz mia豉 wycieczk do Przemy郵a ko這 Rzeszowa a masz sw鎩 sprz皻 ? Bo moje przyrz康y si nie nadaj.

Z Lublina
No najwa積iejsze czyli prostownic, grzebie, p璠zelek i miseczk mam mam te peleryn do strzy瞠nia
Stary 2016-07-29, 12:08   #4494
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Z Lublina
No najwa積iejsze czyli prostownic, grzebie, p璠zelek i miseczk mam mam te peleryn do strzy瞠nia
Lublin nie jest a tak daleko Tak瞠 b璠 po wyp豉cie(o ile mi zadzwoni cho m闚ili, 瞠 to zrobi wi璚 si modle )

O ile serio m闚i豉

Nie u篡wamy cukru
Stary 2016-07-29, 14:09   #4495
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Lublin nie jest a tak daleko Tak瞠 b璠 po wyp豉cie(o ile mi zadzwoni cho m闚ili, 瞠 to zrobi wi璚 si modle )

O ile serio m闚i豉
Ok jak co to jestem wolna w sierpniu (opr鏂z ostatniego tygodnia). Wrzesie i pa寮ziernik nie damy chyba rady bo b璠 wolna dopiero popo逝dniami to si nie wyrobimy czasowo
Stary 2016-07-29, 14:20   #4496
madziaraaa
Raczkowanie

Ja dzisiaj pierwszy raz umy豉m w這sy po 鈔odowym prostowaniu Troch si ba豉m jaki b璠zie efekt, bo to by m鎩 pierwszy zabieg prostowania, ale jak na razie wszystko jest ok. W這sy wysuszy豉m suszark i s proste Jest to dla mnie szok, bo moje wlosy normalnie s lekko falowane i tragicznie spuszone, dlatego te musia豉m codziennie uk豉da je na szczotce i prostowa.

Niepokoi mnie jedynie, 瞠 w這sy si bardzo pl帷z? Dziewczyny czy kt鏎a z Was tak mia豉 i jak sobie z tym radzicie?
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-07-29, 14:23   #4497
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Ja dzisiaj pierwszy raz umy豉m w這sy po 鈔odowym prostowaniu Troch si ba豉m jaki b璠zie efekt, bo to by m鎩 pierwszy zabieg prostowania, ale jak na razie wszystko jest ok. W這sy wysuszy豉m suszark i s proste Jest to dla mnie szok, bo moje wlosy normalnie s lekko falowane i tragicznie spuszone, dlatego te musia豉m codziennie uk豉da je na szczotce i prostowa.

Niepokoi mnie jedynie, 瞠 w這sy si bardzo pl帷z? Dziewczyny czy kt鏎a z Was tak mia豉 i jak sobie z tym radzicie?
Ja po pierwszym zabiegu mia豉m lej帷e si a nie pl帷z帷e. Dopiero po kolejnych jak keratyna si wyp逝kiwa豉 to mi si zaczyna造 pl徠a
Czesz w這sy przed ich myciem. P騧niej w ci庵u dnia musz je przeczesa jeszcze ze 2 razy aby nie sko鎍zy wieczorem z ko速unem w okolicach karku.

Edytowane przez kopnienta
Czas edycji: 2016-07-29 o 14:24
kopnienta jest offline  
Stary 2016-07-29, 15:05   #4498
an*a
Przyczajenie

Cytat:
Jestem po trzecim myciu i jeszcze ani razu nie u篡wa豉m od篡wki (musz kupi "dozwolon" ), myj w這sy babydreamem, kt鏎y podobno sprawia, 瞠 ci篹ko je rozczesa, a u mnie zero pl徠ania, w這sy s lej帷e zar闚no po wysuszeniu jak i w ci庵u dnia.
an*a jest offline  
Stary 2016-07-29, 15:58   #4499
madziaraaa
Raczkowanie

Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Ja po pierwszym zabiegu mia豉m lej帷e si a nie pl帷z帷e. Dopiero po kolejnych jak keratyna si wyp逝kiwa豉 to mi si zaczyna造 pl徠a
Czesz w這sy przed ich myciem. P騧niej w ci庵u dnia musz je przeczesa jeszcze ze 2 razy aby nie sko鎍zy wieczorem z ko速unem w okolicach karku.

Cytat:
Jestem po trzecim myciu i jeszcze ani razu nie u篡wa豉m od篡wki (musz kupi "dozwolon" ), myj w這sy babydreamem, kt鏎y podobno sprawia, 瞠 ci篹ko je rozczesa, a u mnie zero pl徠ania, w這sy s lej帷e zar闚no po wysuszeniu jak i w ci庵u dnia.

Moje w這sy tez s lej帷e, teraz kilka godzin po myciu juz sie mniej pl帷z. Ciekawe jak bedzie p霩niej. Pl帷z mi sie tylko ko鎍e.

Dziewczyny czy ta od篡wka sie nadaje? Jest z keratyna. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...te-repair.html

Edytowane przez madziaraaa
Czas edycji: 2016-07-29 o 19:15
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-07-29, 20:20   #4500
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:

Mi si pl徠a造. Jak pl帷z Ci si ko鎍闚ki to jest znak, 瞠 nale篡 je podci望.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.