Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-07-29, 21:29   #4501
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 338
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Mi si pl徠a造. Jak pl帷z Ci si ko鎍闚ki to jest znak, 瞠 nale篡 je podci望.
A jak pl帷z si w這sy przy karku to jest znak 瞠by si ogoli na 造so w tym miejscu?
Stary 2016-07-29, 22:14   #4502
No air
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 777

Hej. Jestem po keratynie, robi豉m w ubieg造m tygodniu w 鈔od. Tzn. robi豉 mama. Na w這sy do karku, ale bardzo g瘰te zesz這 75 ml keratyny (tyle wzi窸am, my郵a豉m 瞠 mo瞠 co zostanie) i mama twierdzi豉, 瞠 mog這by by wi璚ej. To jednak zwalam na jej hiper-ultra-super dok豉dno嗆, jestem pewna, 瞠 jakby robi mi kto inny to starczy這by i 50 ml...
M鎩 g堯wny problem to by這 gniecenie i podkr璚anie w這s闚 pod spodem, tzn. spodnie warstwy mocno mi si gniot造, podkr璚a造, a warstwa na g鏎ze by豉 przesuszona, najbardziej rozja郾iona i przez to prosta i spuszona. Wygl康a這 to 幢e, bo wystarczy這, 瞠 wiatr rozwia mi w這sy i ju spod w miar wygl康aj帷ej warstwy w這s闚 wida by這 ciemniejsze gnieciuchy, paskudne. :/
Robi造鄉y zabieg na balkonie, niestety w gor帷e popo逝dnie (zachorowa豉 moja c鏎ka i musia豉m prze這篡 termin, wi璚 nie mia豉m wi瘯szego wyboru), mnie dosy mocno szczypa這 w oczy i szybko rozbola豉 mnie g這wa (ale nie twierdz, 瞠 to na pewno z powodu zabiegu), mam w og鏊e (a zazwyczaj mamy podobn wra磧iwo嗆 na chemikalia i zapachy). Mia豉m star wersj od alicja_style, by豉 r騜owawa, niestety po wyci郾i璚iu do miseczki zauwa篡造鄉y w niej kilka fragment闚 czego jakby nierozmieszanego, po prostu w dosy g瘰tej cieczy by這 wida ciemnor騜owe/czerwone sta貫 elementy.
Zaraz po zabiegu w這sy by造 bardzo g豉dkie i mi璚iutkie, niestety okropnie przylizane. :/ Kilka dni po zabiegu nadal efekt by taki, 瞠 zaraz po umyciu w這sy niemal klei造 mi si do g這wy co niefajnie wygl康a這. Moje w這sy straci造 gdzie tak po這w obj皻o軼i. :/ By豉m troch z豉. Jednak na ten moment w這sy by造 bardzo proste.
I wtedy sta這 si co dziwnego. Wcze郾iej pyta豉m Was o podcinanie w這s闚 po encanto, bo chcia豉m te p鎩嗆 na strzy瞠nie, 瞠by odnowi fryzur (mia豉m, a teraz mam znowu bob z d逝窺zym przodem). Zdecydowa豉m si to zrobi po KP. No i w豉snie. Posz豉m do fryzjera, rano umy豉m w這sy, ale znowu by造 przylizane (by to 5 dzie po encanto). W這sy podcina豉m z d逝go軼i bardzo ma這 (mia豉m t fryzur robion 3 miesi帷e temu, teraz mia豉m tylko podci望 to co uros這 przez te 3 miesi帷e i wyr闚na). Nie musicie mi wierzy, ale co dziwnego si zadzia這. Ju gdy siedzia豉m na fotelu, po podci璚iu, ze zdziwieniem patrzy豉m w lustro, bo moje w這sy odzyska造 obj皻o嗆, normalnie jakby cudem odbi造 si od g這wy. Owszem, mo瞠 to kwestia ci璚ia, ale tu nie robi豉m jakiej radykalnej zmiany, nie by這 瘸dnego cieniowania, jedynie podci璚ie z d逝go軼i! To mnie ucieszy這, jednak w domu by這 troch gorzej. Bo okaza這 si, ze w這sy zacz窸y mi si znowu podkr璚a. Faktem jest, 瞠 w這sy nad karkiem/na karku mam teraz kr鏂iutkie (te spodnie warstwy, jak to w bobie), co raczej sprzyja podkr璚aniu... Niestety pod spodem zacz窸y si znowu troch gnie嗆 (zaraz po keratynie tego nie by這, co mnie bardzo cieszy這). Nie wierz (raczej) w jakie odp造ni璚ie keratyny (pisa豉m Wam o tej teorii niedawno), jednak faktem jest, 瞠 co dziwnego zadzia這 si z moimi w這sami... Nie jest oczywi軼ie tak, 瞠 efekt kp ca趾iem si odwr鏂i, w這sy s nadal mi璚iutkie i g豉dkie, ale... zaraz po zabiegu podprostowywa豉m w這sy 1 minut, co w豉軼iwie nawet nie by這 konieczne, teraz musz przeznaczy na to ok 4, a przy wilgotnym powietrzu znowu si pusz i podkr璚aj. :/
Aha, 1-2 dni po kp zacz掖 mnie bardzo mocno sw璠zie kark. Mimo tego posz豉m do fryzjera i po podci璚iu i podgoleniu karku sw璠zenie odesz這 jak r瘯 odj掖. Wtedy przypomnia這 mi si, 瞠 moja dok豉dna mamcia nak豉da豉 mi keratyn bardzo d逝go, a zacz窸a oczywi軼ie od okolic karku, wi璚 przez ca造 czas nak豉dania te w這sy, na kt鏎e keratyna by豉 na這穎na le瘸造 w豉郾ie na moim karku.
na ten moment jestem troch z豉, jest na pewno lepiej ni by這, ale nast瘼nym razem ci璚ie na pewno przed keratyn.
p.s. wiem 瞠 to brzmi dziwnie, dla mnie te.

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline  
Stary 2016-07-29, 22:38   #4503
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez No air Poka wiadomo嗆
Hej. Jestem po keratynie, robi豉m w ubieg造m tygodniu w 鈔od. Tzn. robi豉 mama. Na w這sy do karku, ale bardzo g瘰te zesz這 75 ml keratyny (tyle wzi窸am, my郵a豉m 瞠 mo瞠 co zostanie) i mama twierdzi豉, 瞠 mog這by by wi璚ej. To jednak zwalam na jej hiper-ultra-super dok豉dno嗆, jestem pewna, 瞠 jakby robi mi kto inny to starczy這by i 50 ml...
M鎩 g堯wny problem to by這 gniecenie i podkr璚anie w這s闚 pod spodem, tzn. spodnie warstwy mocno mi si gniot造, podkr璚a造, a warstwa na g鏎ze by豉 przesuszona, najbardziej rozja郾iona i przez to prosta i spuszona. Wygl康a這 to 幢e, bo wystarczy這, 瞠 wiatr rozwia mi w這sy i ju spod w miar wygl康aj帷ej warstwy w這s闚 wida by這 ciemniejsze gnieciuchy, paskudne. :/
Robi造鄉y zabieg na balkonie, niestety w gor帷e popo逝dnie (zachorowa豉 moja c鏎ka i musia豉m prze這篡 termin, wi璚 nie mia豉m wi瘯szego wyboru), mnie dosy mocno szczypa這 w oczy i szybko rozbola豉 mnie g這wa (ale nie twierdz, 瞠 to na pewno z powodu zabiegu), mam w og鏊e (a zazwyczaj mamy podobn wra磧iwo嗆 na chemikalia i zapachy). Mia豉m star wersj od alicja_style, by豉 r騜owawa, niestety po wyci郾i璚iu do miseczki zauwa篡造鄉y w niej kilka fragment闚 czego jakby nierozmieszanego, po prostu w dosy g瘰tej cieczy by這 wida ciemnor騜owe/czerwone sta貫 elementy.
Zaraz po zabiegu w這sy by造 bardzo g豉dkie i mi璚iutkie, niestety okropnie przylizane. :/ Kilka dni po zabiegu nadal efekt by taki, 瞠 zaraz po umyciu w這sy niemal klei造 mi si do g這wy co niefajnie wygl康a這. Moje w這sy straci造 gdzie tak po這w obj皻o軼i. :/ By豉m troch z豉. Jednak na ten moment w這sy by造 bardzo proste.
I wtedy sta這 si co dziwnego. Wcze郾iej pyta豉m Was o podcinanie w這s闚 po encanto, bo chcia豉m te p鎩嗆 na strzy瞠nie, 瞠by odnowi fryzur (mia豉m, a teraz mam znowu bob z d逝窺zym przodem). Zdecydowa豉m si to zrobi po KP. No i w豉snie. Posz豉m do fryzjera, rano umy豉m w這sy, ale znowu by造 przylizane (by to 5 dzie po encanto). W這sy podcina豉m z d逝go軼i bardzo ma這 (mia豉m t fryzur robion 3 miesi帷e temu, teraz mia豉m tylko podci望 to co uros這 przez te 3 miesi帷e i wyr闚na). Nie musicie mi wierzy, ale co dziwnego si zadzia這. Ju gdy siedzia豉m na fotelu, po podci璚iu, ze zdziwieniem patrzy豉m w lustro, bo moje w這sy odzyska造 obj皻o嗆, normalnie jakby cudem odbi造 si od g這wy. Owszem, mo瞠 to kwestia ci璚ia, ale tu nie robi豉m jakiej radykalnej zmiany, nie by這 瘸dnego cieniowania, jedynie podci璚ie z d逝go軼i! To mnie ucieszy這, jednak w domu by這 troch gorzej. Bo okaza這 si, ze w這sy zacz窸y mi si znowu podkr璚a. Faktem jest, 瞠 w這sy nad karkiem/na karku mam teraz kr鏂iutkie (te spodnie warstwy, jak to w bobie), co raczej sprzyja podkr璚aniu... Niestety pod spodem zacz窸y si znowu troch gnie嗆 (zaraz po keratynie tego nie by這, co mnie bardzo cieszy這). Nie wierz (raczej) w jakie odp造ni璚ie keratyny (pisa豉m Wam o tej teorii niedawno), jednak faktem jest, 瞠 co dziwnego zadzia這 si z moimi w這sami... Nie jest oczywi軼ie tak, 瞠 efekt kp ca趾iem si odwr鏂i, w這sy s nadal mi璚iutkie i g豉dkie, ale... zaraz po zabiegu podprostowywa豉m w這sy 1 minut, co w豉軼iwie nawet nie by這 konieczne, teraz musz przeznaczy na to ok 4, a przy wilgotnym powietrzu znowu si pusz i podkr璚aj. :/
Aha, 1-2 dni po kp zacz掖 mnie bardzo mocno sw璠zie kark. Mimo tego posz豉m do fryzjera i po podci璚iu i podgoleniu karku sw璠zenie odesz這 jak r瘯 odj掖. Wtedy przypomnia這 mi si, 瞠 moja dok豉dna mamcia nak豉da豉 mi keratyn bardzo d逝go, a zacz窸a oczywi軼ie od okolic karku, wi璚 przez ca造 czas nak豉dania te w這sy, na kt鏎e keratyna by豉 na這穎na le瘸造 w豉郾ie na moim karku.
na ten moment jestem troch z豉, jest na pewno lepiej ni by這, ale nast瘼nym razem ci璚ie na pewno przed keratyn.
p.s. wiem 瞠 to brzmi dziwnie, dla mnie te.
Dla mnie nie brzmi dziwnie. Nic dziwnego, 瞠 w這sy nad karkiem zacz窸y Ci si kr璚i - przecie ostrzyg豉 te prostowane keratyn i zosta造 3 miesi璚zne odrosty plus niewielka ilo嗆 prostowanych keratyn.
U fryzjera zawsze jest fajnie po strzy瞠niu bo 豉dnie wyci庵nie na szczotk i nic dziwnego, 瞠 s uniesione Nic dziwnego, 瞠 w domu nie s takie jak po wizycie u fyzjera je瞠li ich nie modelujesz
Stary 2016-07-29, 23:04   #4504
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
A jak pl帷z si w這sy przy karku to jest znak 瞠by si ogoli na 造so w tym miejscu?
No pewnie. Co Ty nie wiedzia豉?
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-29, 23:17   #4505
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
No pewnie. Co Ty nie wiedzia豉?
Ja tam jednak wol je potraktowa mask do w這s闚 albo olejkiem i rozczesa ni strzyc na 造so
Stary 2016-07-29, 23:18   #4506
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tam jednak wol je potraktowa mask do w這s闚 albo olejkiem i rozczesa ni strzyc na 造so
Ja jak tylko widz ko速un przy karku to od razu jad na jedynce ca陰 g這w.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-29, 23:34   #4507
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Ja jak tylko widz ko速un przy karku to od razu jad na jedynce ca陰 g這w.
Serio nie potrzebna ta ironia, chodzi這 mi o wygolenie w ten dese.
Stary 2016-07-29, 23:55   #4508
sandrek
Zakorzenienie

To w sumie idealny spos鏏 na zim. A my郵a豉m, 瞠 m闚imy o desperstkach, kt鏎e od razu ca陰 g這w gol.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-30, 06:41   #4509
madziaraaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358

Cytat:
Serio nie potrzebna ta ironia, chodzi這 mi o wygolenie w ten dese.

Ale nie ka盥y moze sobie pozwoli na taka fryzur hm kiedy mia豉m tak wygolone w這sy ale wtedy mia豉m ok 17 lat. Obecnie nie wyobra瘸m sobie isc do pracy w koku i z tylu wygolonym pasem :P

Edytowane przez madziaraaa
Czas edycji: 2016-07-30 o 06:45
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-07-30, 07:17   #4510
No air
Zakorzenienie

Cytat:
Dla mnie nie brzmi dziwnie. Nic dziwnego, 瞠 w這sy nad karkiem zacz窸y Ci si kr璚i - przecie ostrzyg豉 te prostowane keratyn i zosta造 3 miesi璚zne odrosty plus niewielka ilo嗆 prostowanych keratyn.
U fryzjera zawsze jest fajnie po strzy瞠niu bo 豉dnie wyci庵nie na szczotk i nic dziwnego, 瞠 s uniesione Nic dziwnego, 瞠 w domu nie s takie jak po wizycie u fyzjera je瞠li ich nie modelujesz
Nie zrozumia造鄉y si do ko鎍a. Fryzjerka po strzy瞠niu jedynie wysuszy豉 mi w這sy na szczotk, co robi te sama w domu. Robi豉m tak zaraz po prostowaniu-w這sy by造 klap貫 i przylizane. Robi dok豉dnie tak samo po strzy瞠niu-jest obj皻o嗆, przylizu brak.
A co do drugiej sprawy to niestety si zgadzam, te to sobie w ko鎍u wczoraj wydedukowa豉m. :/

edit: jednak po zastanowieniu nie do ko鎍a si zgadzam. bo przecie obcina豉m 5 dni po keratynie, a nie 3 miesi帷e, wi璚 nie mia豉m 3-miesi璚znego odrostu bez keratyny. keratyny nie by這 tylko na tym 1-2 cm odst瘼u od sk鏎y g這wy robionego w czasie zabiegu...
jestem z豉 i my郵 o poprawkach na tych problemowych partiach w這s闚, ma to sens? da si kupi 25 ml samej keratyny?

MOJA WYMIANKA!

Edytowane przez No air
Czas edycji: 2016-07-30 o 11:37
No air jest offline  
Stary 2016-07-30, 15:24   #4511
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 066
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny skladalyscie kiedys reklamacje dot. keratynowego prostowania? Mialam robione Cochococo niecaly msc temu a wlosy od 2 tygodni sa w takim samym stanie jak byly przed. Myslalam ze przynajmniej puch zostanie zniwelowany ale nic z tego. Pusza sie tak samo. Do mycia uzywam szamponu Biosilk z keratyna i odzywki z Ziaji z keratyna. Chodze zazwyczaj spac w mokrych wlosach wiec rozumiem ze proste nie sa ale skad puch? Dzisiaj umylam rano, wysuszylam i jest masakra... Puch jak nigdy...

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2016-07-30, 17:35   #4512
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka wiadomo嗆
Dziewczyny skladalyscie kiedys reklamacje dot. keratynowego prostowania? Mialam robione Cochococo niecaly msc temu a wlosy od 2 tygodni sa w takim samym stanie jak byly przed. Myslalam ze przynajmniej puch zostanie zniwelowany ale nic z tego. Pusza sie tak samo. Do mycia uzywam szamponu Biosilk z keratyna i odzywki z Ziaji z keratyna. Chodze zazwyczaj spac w mokrych wlosach wiec rozumiem ze proste nie sa ale skad puch? Dzisiaj umylam rano, wysuszylam i jest masakra... Puch jak nigdy...

Odstaw produkty z keratyn. Mo磧iwe, 瞠 przeproteinowa豉 w這sy.
Stary 2016-07-30, 17:54   #4513
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 066
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Odstaw produkty z keratyn. Mo磧iwe, 瞠 przeproteinowa豉 w這sy.
A masz jaki spos鏏 瞠by je ujarzmi? Czytam, 瞠 trzeba je my szamponem z SLS, ale czy to znowu nie wyp逝ka mi keratyny ca趾owicie?
Stary 2016-07-30, 18:19   #4514
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka wiadomo嗆
A masz jaki spos鏏 瞠by je ujarzmi? Czytam, 瞠 trzeba je my szamponem z SLS, ale czy to znowu nie wyp逝ka mi keratyny ca趾owicie?
Spr鏏owa豉bym olejowania.
Stary 2016-07-31, 10:07   #4515
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Heej

Szukam nowej keratyny - cocochoco jest troch za s豉be dla mnie, po encanto te sza逝 nie by這.

My郵 intensywnie nad Amazon Keratin - tylko jest problem - nie mog znale潭 sklepu, w kt鏎ym kupi sam keratyn... Na ich stronie www s tylko produkty po zabiegu :/ Kt鏎a mo瞠 testowa豉 ten produkt?
Stary 2016-07-31, 12:00   #4516
hekate93
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

Dziewczyny, czy encanto jest w takiej bardzo p造nnej konsystencji? Bo instrukcja pisze wyci郾ij do miseczki a moje idzie po prostu wla :/

Stary 2016-07-31, 12:13   #4517
madziaraaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hekate93 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy encanto jest w takiej bardzo p造nnej konsystencji? Bo instrukcja pisze wyci郾ij do miseczki a moje idzie po prostu wla :/

Tak ja mia豉m p造nna konsystencje
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-07-31, 12:16   #4518
hekate93
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Poka wiadomo嗆
Tak ja mia豉m p造nna konsystencje
To mi ul篡這, bo mama mi w豉郾ie ma robi i stwierdzi豉 瞠 nie zrobi je郵i ma co wyj嗆 nie tak. Rozumiem 瞠 wszystko wysz這 ok?

Stary 2016-07-31, 12:49   #4519
madziaraaa
Raczkowanie

Tak u mnie wysz這 ok ale ja robi豉m pare dni temu ale dziewczyny tutaj pisa造 ze keratyna ma p造nna konsystencje
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-07-31, 13:14   #4520
hekate93
Rozeznanie

Cytat:
Tak u mnie wysz這 ok ale ja robi豉m pare dni temu ale dziewczyny tutaj pisa造 ze keratyna ma p造nna konsystencje
Dzi瘯i za uspokojenie nas w豉郾ie susz w這sy po na這瞠niu keratyny i prawie p豉cz, tak to szczypie w oczy.

Stary 2016-07-31, 13:29   #4521
madziaraaa
Raczkowanie

Daj znac jak efekty mnie tak strasznie nie gryz這, ale chyba z godzin suszylam w這sy
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-07-31, 13:30   #4522
hekate93
Rozeznanie

Cytat:
Daj znac jak efekty mnie tak strasznie nie gryz這, ale chyba z godzin suszylam w這sy
Pewnie, zdj璚ia b璠 a susz ju p馧 godziny i ko鎍a nie wida

Stary 2016-07-31, 14:54   #4523
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:

Ja mia豉m p造nn, lekko r騜ow keratyn. U篡wa豉m starej wersji.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-07-31, 17:21   #4524
hekate93
Rozeznanie

Witam ponownie, teraz ju po encanto
Je瞠li chodzi o odczucia fizyczne to maski w豉軼iwie nie by造 potrzebne bo nic nie by這 czu opar闚, a same p造ny mia造 przyjemny zapach, natomiast przyda si mokry r璚znik na oczy bo piek這 niemi這siernie i mnie i mam kt鏎a to nak豉da豉, ale jest to do prze篡cia

A teraz zdj璚ia:
1 - moje naturalne w這sy, dzie po myciu i odci郾i皻e w nocy od poduszki
2 - po wysuszeniu keratyny, od g鏎y ju proste, d馧 nadal brzydko podwini皻y (sczeg鏊nie z prawej strony, wina fryzjerki)
3 - po wyprostowaniu, ju pro軼iutkie no i wida jak fryzjerka krzywo 軼i窸a mi boba
4 - po wyprostowaniu po od篡wce, efekt ko鎍owy, bez mycia

Teraz tylko pozostaje umy wieczorkiem w這sy, a jutro skoczy do fryzjera co by tego boba od nowa 軼i掖 na prosto

Edit:
Zam闚i豉m encanto 50ml z my郵 瞠 mo瞠 starczy, a okaza這 si 瞠 zosta這 tyle 瞠 mojej mamie na ca陰 g這w jeszcze wystarczy這, tak瞠 bardzo wydajne to jest
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1-przed (3).jpg (104,3 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2-po wysuszeniu keratyny (1).jpg (82,5 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3-po 1 prostowaniu (1).jpg (91,2 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4-po 2 prostowaniu.jpg (105,4 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez hekate93
Czas edycji: 2016-08-01 o 11:37
hekate93 jest teraz online  
Stary 2016-07-31, 22:59   #4525
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
Heej

Szukam nowej keratyny - cocochoco jest troch za s豉be dla mnie, po encanto te sza逝 nie by這.

My郵 intensywnie nad Amazon Keratin - tylko jest problem - nie mog znale潭 sklepu, w kt鏎ym kupi sam keratyn... Na ich stronie www s tylko produkty po zabiegu :/ Kt鏎a mo瞠 testowa豉 ten produkt?
Amazon keratin ? Hmm a to jest co skuteczniejsze ni Encanto ?
W豉郾ie robi to kto ?
Cytat:
Ok jak co to jestem wolna w sierpniu (opr鏂z ostatniego tygodnia). Wrzesie i pa寮ziernik nie damy chyba rady bo b璠 wolna dopiero popo逝dniami to si nie wyrobimy czasowo
Kurde to troszk kiepsko :/ bo bym musia豉 czeka na wyp豉t xd

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2016-08-01, 11:24   #4526
No air
Zakorzenienie

Cytat:
Witam ponownie, teraz ju po encanto
Je瞠li chodzi o odczucia fizyczne to maski w豉軼iwie nie by造 potrzebne bo nic nie by這 czu opar闚, a same p造ny mia造 przyjemny zapach, natomiast przyda si mokry r璚znik na oczy bo piek這 niemi這siernie i mnie i mam kt鏎a to nak豉da豉, ale jest to do prze篡cia

A teraz zdj璚ia:
1 - moje naturalne w這sy, dzie po myciu i odci郾i皻e w nocy od poduszki
2 - po wysuszeniu keratyny, od g鏎y ju proste, d馧 nadal brzydko podwini皻y (sczeg鏊nie z prawej strony, wina fryzjerki)
3 - po wyprostowaniu, ju pro軼iutkie no i wida jak fryzjerka krzywo 軼i窸a mi boba
4 - po wyprostowaniu po od篡wce, efekt ko鎍owy, bez mycia

Teraz tylko pozostaje umy wieczorkiem w這sy, a jutro skoczy do fryzjera co by tego boba od nowa 軼i掖 na prosto
Bardzo 豉dnie wysz這.
Napisz prosz po 軼i璚iu jak zachowuj si w這sy, bo mnie po strzy瞠niu co dziwnego zadzia這 si z w這sami (pisa豉m kilka post闚 wy瞠j) i ch皻nie si dowiem czy tylko ja mam taki problem (te mam d逝giego boba).

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline  
Stary 2016-08-01, 11:34   #4527
hekate93
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez No air Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dnie wysz這.
Napisz prosz po 軼i璚iu jak zachowuj si w這sy, bo mnie po strzy瞠niu co dziwnego zadzia這 si z w這sami (pisa豉m kilka post闚 wy瞠j) i ch皻nie si dowiem czy tylko ja mam taki problem (te mam d逝giego boba).
Zapomnia豉m 瞠 fryzjerka kt鏎 mam na przeciwko pracy w poniedzia趾i nie pracuje wi璚 pewnie jutro do niej spr鏏uj si wcisn望
na pewno dam zna co wysz這, bo tego boba b璠 musia豉 mie kr鏒szego 瞠by wyr闚na te fale dunaju co poprzednia zrobi豉 i sama si boj 瞠 te ca趾iem kr鏒kie si b璠 kr璚i.

Stary 2016-08-02, 15:01   #4528
klaudia148
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
keratynowe prostowanie

witam. chcialabym sie wszystkiego dowiedziec, na temat keratynowego prostowania wlosow w domu min. jak dobrac keratyne do wlosow(chodzi mi o ml i firme), gdzie najlepiej kupic (moze jakies strony internetowe) i jaka cena kupna.

Edytowane przez klaudia148
Czas edycji: 2016-08-02 o 15:11
klaudia148 jest offline  
Stary 2016-08-02, 16:42   #4529
kopnienta
nie kopni厎a

Dot.: keratynowe prostowanie

Cytat:
Napisane przez klaudia148 Poka wiadomo嗆
witam. chcialabym sie wszystkiego dowiedziec, na temat keratynowego prostowania wlosow w domu min. jak dobrac keratyne do wlosow(chodzi mi o ml i firme), gdzie najlepiej kupic (moze jakies strony internetowe) i jaka cena kupna.
prosz przeczyta w徠ek i pierwszy post...
Stary 2016-08-03, 07:47   #4530
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
Dot.: keratynowe prostowanie

Za ka盥ym razem, kiedy zabieram si do zakupu i prostowania to wchodz sobie w徠ek nadrobi. Martwi mnie, 瞠 nawet stara wersja Encanto zaczyna mie z貫 opinie. A alternatywy nie ma....

A witki opadaj
waliczeq jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.