Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-08-03, 08:28   #4531
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Stara wersja Encanto ma p鏦i co najlepsz opinie.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-08-03, 09:29   #4532
No air
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 782

Ale jestem z豉. Moje w這sy z dnia na dzie wygl康aj coraz gorzej. Pusz si i podkr璚aj, zn闚 mn鏀two czasu sp璠zam na prostowaniu.

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline  
Stary 2016-08-03, 13:09   #4533
madziaraaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358

U mnie min掖 tydzien i jak na razie jest super w這sy sie nie pusz , sa proste. Ciekawe jak d逝go ten efekt sie utrzyma.
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-08-03, 21:29   #4534
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

U mnie 3 miesi帷e od prostowania drugi raz Cocochoco i nie jestem tak zadowolona jak za pierwszym razem, ale to pewnie przez to, 瞠 ola豉m olejowanie i jedyna piel璕nacja to szampon + od篡wka na szybko, wi璚 mam za swoje.
Vinnga jest offline  
Stary 2016-08-05, 19:56   #4535
alicja_style_na_allegro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam Drogie Panie...

nazywam si Piotr G鏎kiewicz i na allegro prowadz mi璠zy innymi konto alicja_style.

Poniewa zauwa篡貫m, 瞠 od roku, czyli od momentu gdy na rynku pojawi豉 si tzw nowa wersja klientki maj du篡 problem, dylemat co jest co i co wybra, pozwoli貫m sobie na to konto.

Po pierwsze i najwa積iejsze...nie ma nowej wersji i starej. Jest to okre郵enie przyj皻e na allegro dla oznaczenia produktu,kt鏎y od wielu lat jest na polskim rynku(stara wersja) i dla produktu kt鏎y wszed w tamtym roku (nowa wersja).
Problem polega na tym, 瞠 s to dwa r騜ne produkty. "Stara wersja" jest produkowana w Stanach Zjednoczonych, nowa w Brazylii.

Niestety producenci nie zastrzegli ani znaku graficznego, ani nazwy. St康 ca貫 zamieszanie.
Dlatego trudno por闚nywa oba produkty. Dodam tylko, jako sprzedawca wersji ameryka雟kiej i brazylijskiej, 瞠 obie te wersje maj swoich zwolennik闚 i sta造ch klient闚 w鈔鏚 salon闚 fryzjerskich.
Serdecznie Panie pozdrawiam.

Piotr G鏎kiewicz
alicja_style_na_allegro jest offline  
Stary 2016-08-06, 07:36   #4536
sandrek
Zakorzenienie

U mnie po wyp逝kaniu Encanto w這sy s proste, ale si pusz. Zabieg b璠 robi na pocz徠ku wrze郾ia po raz drugi tym samym preparatem.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-08-06, 10:45   #4537
20160901857
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 103
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
U mnie po wyp逝kaniu Encanto w這sy s proste, ale si pusz. Zabieg b璠 robi na pocz徠ku wrze郾ia po raz drugi tym samym preparatem.

U mnie odwrotnie - g豉dkie i b造szcz帷e, ale zaczynaj si kr璚i. Ale ja ju chyba 3 razy robi豉m, to te pewnie inaczej. Kupi豉m teraz kativ, ale jako nie mog si zebra na nak豉danie
20160901857 jest offline  
Stary 2016-08-06, 14:05   #4538
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Poka wiadomo嗆
U mnie odwrotnie - g豉dkie i b造szcz帷e, ale zaczynaj si kr璚i. Ale ja ju chyba 3 razy robi豉m, to te pewnie inaczej. Kupi豉m teraz kativ, ale jako nie mog si zebra na nak豉danie
Wola豉bym, 瞠by si kr璚i造 ni puszy造, serio. To g堯wnie przez puch robi豉m Encanto.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-08-06, 17:54   #4539
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 093

Ja robi豉m dzisiaj encanto po raz kolejny. Zobaczymy ile wytrzyma na w這sach. Mi nie zale篡 na prostych w這sach, lecz na g豉dko軼i. Jeszcze wczoraj nie mog豉m ich rozczesa.
Stary 2016-08-07, 00:54   #4540
kochamdziobaki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej dziewczyny, mam dylemat. Moje w這sy naturalnie s falowane w porywach do kr璚onych. Nie prostuj swoich w這s闚, uwa瘸m 瞠 nie jest mi w takich do twarzy i wol ten naturalny "beach hair" efekt, kt鏎y mam na co dzie. Natomiast bardzo kusi mnie efekt wyg豉dzenia w這s闚, poniewa moje strasznie si pusz. Zale篡 mi na g豉dkich, niepusz帷ych si w這sach ale bez utraty ich naturalnego skr皻u. St康 moje pytanie, czy keratynowe prostowanie to sta貫 prostowanie w這s闚 za pomoc keratyny, czy wprowadzanie keratyny za pomoc prostowania?Czy po keratynowym prostowaniu w這sy robi si proste jak drut i nie wymagaj prostowania czy s jedynie od篡wione, a ich struktura sprzed zabiegu nie zostaje zmieniona?
kochamdziobaki jest offline  
Stary 2016-08-07, 08:05   #4541
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 344

Cytat:
Napisane przez kochamdziobaki Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, mam dylemat. Moje w這sy naturalnie s falowane w porywach do kr璚onych. Nie prostuj swoich w這s闚, uwa瘸m 瞠 nie jest mi w takich do twarzy i wol ten naturalny "beach hair" efekt, kt鏎y mam na co dzie. Natomiast bardzo kusi mnie efekt wyg豉dzenia w這s闚, poniewa moje strasznie si pusz. Zale篡 mi na g豉dkich, niepusz帷ych si w這sach ale bez utraty ich naturalnego skr皻u. St康 moje pytanie, czy keratynowe prostowanie to sta貫 prostowanie w這s闚 za pomoc keratyny, czy wprowadzanie keratyny za pomoc prostowania?Czy po keratynowym prostowaniu w這sy robi si proste jak drut i nie wymagaj prostowania czy s jedynie od篡wione, a ich struktura sprzed zabiegu nie zostaje zmieniona?
Po prostowaniu b璠 proste a keratyna si nie wyp逝cze. Je瞠li nie lubisz prostych w這s闚 to wejd na w徠ek dla kr璚onow這sych i tam pytaj o piel璕nacj.
Stary 2016-08-07, 10:34   #4542
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 070
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Po prostowaniu b璠 proste a keratyna si nie wyp逝cze. Je瞠li nie lubisz prostych w這s闚 to wejd na w徠ek dla kr璚onow這sych i tam pytaj o piel璕nacj.
Nie dawalabym jednak gwarancji ze wlosy beda proste bo moje proste byly do pierwszego mycia

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2016-08-07, 11:09   #4543
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 344

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka wiadomo嗆
Nie dawalabym jednak gwarancji ze wlosy beda proste bo moje proste byly do pierwszego mycia

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Przy dobrze wykonanym zabiegu encanto w這sy falowane zrobi si proste. Gwarancji 100% nie daj ale jakbym chcia豉 pozosta przy falowanych to bym nie ryzykowa豉 bo jednak u wi瘯szo軼i dziewczyn w這sy po tym zabiegu s proste przez d逝窺zy czas a niekt鏎e nawet pisz, 瞠 naturalny skr皻 nigdy nie powr鏂i.
Stary 2016-08-08, 10:22   #4544
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Cytat:
Napisane przez kochamdziobaki Poka wiadomo嗆

Spr鏏uj zrobi cocochoco, je瞠li juz si zdecydujesz. Ono rzeczywi軼ie jest troche 豉godniejsze ni encanto i nie robi tafli
Musisz tylko pami皻ac, 瞠 na poczatku i tak b璠ziesz mia豉 w這sy raczej proste, tyle 瞠 keratyna si wyp逝kuje i po jakich 3-4 tygodniach w這sy s 豉dniejsze. Nie maj takiego wyprostu i nabieraj 篡cia. Ja w豉郾ie dlatego robi cocochoco, bo irytuje mnie totalny wyprost w這s闚, a coco takiego spectakularnego efektu nie daje.
yolca jest offline  
Stary 2016-08-08, 10:35   #4545
tekila901
Zakorzenienie

Wczoraj robi豉m keratyn metod mieszan (hurra, lenistwo!). Zrobi豉m troch za du穎 mieszanki i potem wla豉m wszystko razem do buteleczki. Nic si temu nie stanie jak b璠zie le瘸這 wymieszane? Zosta這 mi mieszanki na co najmniej jedno prostowanie.
Stary 2016-08-08, 17:22   #4546
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Niestety nie masz racji w 100 %.

Wszystko zale篡 od wyj軼iowego stanu w這s闚 i u篡tego preparatu.
W這sy typowo kr璚one, pusz帷e si mog nadal si lekko kr璚i.
Stary 2016-08-08, 20:31   #4547
No air
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 782

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
Wczoraj robi豉m keratyn metod mieszan (hurra, lenistwo!). Zrobi豉m troch za du穎 mieszanki i potem wla豉m wszystko razem do buteleczki. Nic si temu nie stanie jak b璠zie le瘸這 wymieszane? Zosta這 mi mieszanki na co najmniej jedno prostowanie.
Co to za metoda?

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline  
Stary 2016-08-09, 09:40   #4548
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez No air Poka wiadomo嗆
Co to za metoda?
Na skr鏒y

Mam nadziej, 瞠 nic si z t mieszank nie stanie przez kilka miesi璚y.
I zastanawiam si nad jak捷 inn keratyn, bo nowe encanto bardzo szybko wyp逝kuje mi si z w這s闚 i w這sy znowu s trudne do rozczesania.
Stary 2016-08-09, 10:02   #4549
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Cytat:
mi sie nigdy nic nie stalo. zawsze mi zostaje. za kilka miesi璚y doprostowuje babyhair przy twarzy i dziala tak samo. tam jest tyle chemii ze raczej zepsuc sie nie zepsuje. raczej zwietrzeje jak nie jest dokrecona
Stary 2016-08-09, 10:11   #4550
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
mi sie nigdy nic nie stalo. zawsze mi zostaje. za kilka miesi璚y doprostowuje babyhair przy twarzy i dziala tak samo. tam jest tyle chemii ze raczej zepsuc sie nie zepsuje. raczej zwietrzeje jak nie jest dokrecona
Dzi瘯uj
Stary 2016-08-09, 10:39   #4551
stookrotka1991
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 769

cze嗆, ja ju kiedy robi豉m zabieg Encanto, wspominam 鈔ednio, potem kolejny raz jeszcze gorzej - oczywi軼ie m闚i o zapachu bo efekty super. Potem dwa razy cocochoco - tutaj efekty gorsze. Powiedzia豉m sobie, 瞠 Encanto ju nigdy nie zrobi. A dzisiaj zam闚i豉m star wersj i mam zamiar na dniach robi zabieg obym jako prze篡豉 i tym razem

kocham ...
stookrotka1991 jest offline  
Stary 2016-08-09, 12:03   #4552
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Poka wiadomo嗆
cze嗆, ja ju kiedy robi豉m zabieg Encanto, wspominam 鈔ednio, potem kolejny raz jeszcze gorzej - oczywi軼ie m闚i o zapachu bo efekty super. Potem dwa razy cocochoco - tutaj efekty gorsze. Powiedzia豉m sobie, 瞠 Encanto ju nigdy nie zrobi. A dzisiaj zam闚i豉m star wersj i mam zamiar na dniach robi zabieg obym jako prze篡豉 i tym razem
A ta stara wersja to ju si czasem nie przeterminowa豉? Bo ju od dawna jest nowa, wi璚 si zastanawiam czy ta stara nie jest ju zbyt stara....
Stary 2016-08-09, 12:39   #4553
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Cytat:
A ta stara wersja to ju si czasem nie przeterminowa豉? Bo ju od dawna jest nowa, wi璚 si zastanawiam czy ta stara nie jest ju zbyt stara....
Pare postow wyzej masz wypowiedz alicja_style, wiele wyjasnia.

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2016-08-09, 12:54   #4554
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
Pare postow wyzej masz wypowiedz alicja_style, wiele wyjasnia.
Czyta豉m ten post.
Czy to jest r闚noznaczne z tym, 瞠 "stara wersja" jest nadal produkowana?
Jaki czas temu kupowa豉m ca造 zestaw encanto na allegro. Nowe by這 za ponad 200z, a stare za 450... Dlatego zastanawia mnie czy jeszcze stare powstaje skoro ceny by造 kosmiczne.
Stary 2016-08-09, 13:15   #4555
stookrotka1991
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 769

kupi豉m od alicja_style na allegro, wi璚 my郵, 瞠 nadal j produkuj

kocham ...
stookrotka1991 jest offline  
Stary 2016-08-09, 13:26   #4556
tekila901
Zakorzenienie

Dlatego pytam, bo jeszcze jaki czas temu dziewczyny pisa造 w tym w徠ku, 瞠 po wyprzedaniu starej wersji b璠zie dost瘼na tylko nowa.
Stary 2016-08-09, 19:56   #4557
madziaraaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358

U篡tkownik alicja_style wyja郾il wszystko, 瞠 stara wersja jest produkowana w Stanach Zjednoczonych, nowa w Brazylii. Wi璚 nie ma tu mowy o przeterminowanie starej wersji :P
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-08-10, 08:08   #4558
alicja_style_na_allegro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam,

jak m闚i貫m "stara wersja" to tylko okre郵enie na produkt, kt鏎y na polskim rynku jest od lat i pochodzi ze Stan闚 Zjednoczonych. "Nowa wersja" to produkt kt鏎y zawita na polski rynek rok temu i pochodzi z Brazylii. Co do tej "kosmicznej" r騜nicy w cenie o kt鏎ej Pani wspomina豉 to nale篡 zwr鏂i uwag na pojemno軼i. Ponad 450 z kosztuje pojemn鈕 473ml a ponad 200 z kosztuje pojemno嗆 236ml. Poza tym prosz pami皻a ze s to dwa r騜ne produkty, wiec ich ceny nie mo積a ze sob por闚nywa.

I raz jeszcze dla informacji..."stara wersja" czyli wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych, gdzie keratyna jest koloru r騜owego i 鄉ierdzi w czasie zabiegu jest ca造 czas produkowana.
Pozdrawiam
alicja_style_na_allegro jest offline  
Stary 2016-08-10, 08:18   #4559
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alicja_style_na_allegro Poka wiadomo嗆
Witam,

jak m闚i貫m "stara wersja" to tylko okre郵enie na produkt, kt鏎y na polskim rynku jest od lat i pochodzi ze Stan闚 Zjednoczonych. "Nowa wersja" to produkt kt鏎y zawita na polski rynek rok temu i pochodzi z Brazylii. Co do tej "kosmicznej" r騜nicy w cenie o kt鏎ej Pani wspomina豉 to nale篡 zwr鏂i uwag na pojemno軼i. Ponad 450 z kosztuje pojemn鈕 473ml a ponad 200 z kosztuje pojemno嗆 236ml. Poza tym prosz pami皻a ze s to dwa r騜ne produkty, wiec ich ceny nie mo積a ze sob por闚nywa.

I raz jeszcze dla informacji..."stara wersja" czyli wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych, gdzie keratyna jest koloru r騜owego i 鄉ierdzi w czasie zabiegu jest ca造 czas produkowana.
Pozdrawiam
Dzi瘯uj za odpowied. Ju wszystko jasne
Stary 2016-08-10, 09:48   #4560
milkacaramel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dziewczyny, jak to jest z moczeniem i wi您aniem w這s闚 po encanto? Na pierwszej stronie w徠ku napisane jest 瞠 trzeba czeka 3 godziny, wed逝g producenta nie ma zalece dotycz帷ych mycia w這s闚, a w internecie dziewczyny polecaj odczeka te 2-3 dni... Dzisiaj wieczorem id na zabieg encanto, a jutro rano do pracy, w kt鏎ej musz mie zwi您ane w這sy, czy nie odkszta販 si one po ca造m dniu w gumce?
milkacaramel jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.