Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-09-20, 17:56   #4651
anna_belle
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 099
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Przy encanto cocochoco i qod smrodek utrzymywa mi si do pierwszego mycia ☺

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Dzi瘯uje za odpowied w takim razie nast瘼nym razem spr鏏uje encanto

KWC

anna_belle jest offline  
Stary 2016-09-20, 21:43   #4652
littleroksi
BAN sta造

Wiadomo軼i: 68

A ja planuje zrobic prostowanie keratyn z Inoaru Tak podpowiedziano mi w jednym w徠ku, zreszt sama wyczytalam, 瞠 ta keratyna dobrze sie sprawdza. B璠 tutaj zagl康a do was, bo to bedzie moje pierwsze keratynowe prostowanie i wasze posty b璠 pomocne
littleroksi jest offline  
Stary 2016-09-22, 16:53   #4653
little.b.blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 248

Hej

Wczoraj mia豉m robione keratynowe prostowanie u fryzjerki produktami cocochoco gold. Co mnie troch zdziwi這 po na這瞠niu keratyny nie wysuszy豉 w這s闚 do ko鎍a przed prostowaniem.

No ale do brzegu... Dosta豉m od fryzjerki szampon, od篡wk i mask Kativa do u篡wania po prostowaniu. Powiedzia豉 瞠 nie powinnam u篡wa innych od篡wek czy szampon闚. Zapomnia豉m j jednak zapyta o Jantar. Jak my郵icie, mog nak豉da Jantar przy skalpie (wiadomo 瞠 r闚nie na 2-3cm d逝go軼i)? Mam troch w徠pliwo軼i bo to na alkoholu chyba.
little.b.blue jest offline  
Stary 2016-09-22, 16:56   #4654
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 337

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Poka wiadomo嗆
Hej

Wczoraj mia豉m robione keratynowe prostowanie u fryzjerki produktami cocochoco gold. Co mnie troch zdziwi這 po na這瞠niu keratyny nie wysuszy豉 w這s闚 do ko鎍a przed prostowaniem.

No ale do brzegu... Dosta豉m od fryzjerki szampon, od篡wk i mask Kativa do u篡wania po prostowaniu. Powiedzia豉 瞠 nie powinnam u篡wa innych od篡wek czy szampon闚. Zapomnia豉m j jednak zapyta o Jantar. Jak my郵icie, mog nak豉da Jantar przy skalpie (wiadomo 瞠 r闚nie na 2-3cm d逝go軼i)? Mam troch w徠pliwo軼i bo to na alkoholu chyba.
Mo瞠sz u篡wa czego chcesz- najlepiej bez soli ale dziewczyny na w徠ku (w tym ja) u篡waj i z sol. Baju baju... naci庵aczka jedna...
Stary 2016-09-22, 17:03   #4655
little.b.blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 248

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz u篡wa czego chcesz- najlepiej bez soli ale dziewczyny na w徠ku (w tym ja) u篡waj i z sol. Baju baju... naci庵aczka jedna...
Dzi瘯i za odpowied Nie nazwa豉bym j naci庵aczk bo produkty po prostowaniu dosta豉m "w cenie", zanim wizyta nie dobieg豉 ko鎍a nie widzia豉m 瞠 je dostan. A 瞠 kompletnie nie mam poj璚ia ile prostowanie keratynowe kosztuje to jak us造sza豉m cen to si na ni zgodzi豉m bez szemrania (cho wiadomo 瞠 wliczy豉 sobie kosmetyki ). Tak czy siak gdybym nic nie dosta豉 to bym si nie zorientowa豉 czy drogo/tanio.

Na forum wyczyta豉m 瞠 72h nie mog my, fryzjerka powiedzia豉 mi 瞠 48h. Jak teraz 篡? Jeszcze do soboty pracuj a ju wygl康am jakby mnie krowa lizn窸a
little.b.blue jest offline  
Stary 2016-09-22, 18:23   #4656
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Robi豉m Encanto drugi raz. Nie wysz這. Wi璚ej nie robi.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-09-22, 20:56   #4657
miziakizia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 492

Moje encanto czeka na mnie ale sama nie mam jak zrobi a akurat 瘸dna kole瘸nka nie mo瞠 :/

Wys豉ne z mojego SM-A500FU przy u篡ciu Tapatalka
miziakizia jest offline  
Stary 2016-09-22, 20:56   #4658
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Nie wyszlo? Tzn? Na pewno cos zrobilas zle, niestety.

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2016-09-22, 21:09   #4659
airian1980
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Kreatyna na pewno jest bardzo dobra i zdrowa dla w這s闚, jednak koszty jej na這瞠nia tanie nie s. Minusem jest te to 瞠 nie na ka盥y rodzaj w這s闚 si nadaj i po dw鏂h dniach nie wida efekt闚...
airian1980 jest offline  
Stary 2016-09-23, 02:21   #4660
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Co si sta這? K tora wersja robi豉?

Stary 2016-09-23, 07:25   #4661
deboraaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Keratyna jest dost瘼na tylko dla profesjonalist闚, ale zawsze mo瞠sz do nich napisa i si zapyta czy sprzedadz, mi si uda這
Stary 2016-09-23, 08:41   #4662
Sylwia84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Cytat:
Napisane przez airian1980 Poka wiadomo嗆
Kreatyna na pewno jest bardzo dobra i zdrowa dla w這s闚, jednak koszty jej na這瞠nia tanie nie s. Minusem jest te to 瞠 nie na ka盥y rodzaj w這s闚 si nadaj i po dw鏂h dniach nie wida efekt闚...
A jakie konkretnie w這sy si nie nadaj?

Czy ktora z Was zna kogo z Katowic kto zrobi poprawnie keratynowe prostowanie i nie zjara w這s闚? Oczywi軼ie odp豉tnie
Sylwia84 jest offline  
Stary 2016-09-23, 11:02   #4663
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Poka wiadomo嗆
Umylam wysuszylam, nalozylam keratyne, trzymalam jakies 20-25 min, wysuszylam, wyprostowalam 2 razy po te zalecane 7 pociagniec. Trzymalam jeszcze 3-4 godz. Potem znowu przelecialam prostownica po 7 pociagniec i chwile pozniej umylam.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Jaka bedzie trwalosc to nie wiem.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Nie mialam odzywki i juz mi funduszy braklo, jak bedzie sie krotko trzymlo to nastwpnym razem dokupie.

Hej hej kochana jak sie twoje w這ski miewaj po opcji bez od篡wki ??

Edytowane przez waliczeq
Czas edycji: 2016-09-23 o 11:03
waliczeq jest offline  
Stary 2016-09-23, 11:55   #4664
dziunkowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 429

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Hej hej kochana jak sie twoje w這ski miewaj po opcji bez od篡wki ??
Dobrze, efekt sie trzyma. Ale sie przetluszczaja nadal bardziej.

dziunkowa jest offline  
Stary 2016-09-23, 23:44   #4665
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
Nie wyszlo? Tzn? Na pewno cos zrobilas zle, niestety.

Cytat:
Co si sta這? K tora wersja robi豉?

Stara wersja Encanto kupiona od Alicja_Style. Jestem pewna na 1000% procent, 瞠 wszystko by這 robione zgodnie z instrukcj. W dodatku robi豉m to z pomoc innej osoby, wi璚 nie jest to mo磧iwe, 瞠by co posz這 nie tak. Keratyny mia豉m naprawd du穎, bez oszcz璠zania. W這sy wygl康a造 dobrze. Ale kiedy je umy豉m nie by這 takiego wow jakie by這 za pierwszym razem. W dodatku strasznie si placz i troch mocniej przet逝szczaj.

Po umyciu nadal s proste (nawet po roku moje fale po pierwszym encanto nie wr鏂i造), ale pusz si przy wilgotno軼i. A tego chcia豉m unikn望 robi帷 Encanto i to by m鎩 g堯wny pow鏚, dla kt鏎ego zacz窸am je robi.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-09-24, 12:42   #4666
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Stara wersja Encanto kupiona od Alicja_Style. Jestem pewna na 1000% procent, 瞠 wszystko by這 robione zgodnie z instrukcj. W dodatku robi豉m to z pomoc innej osoby, wi璚 nie jest to mo磧iwe, 瞠by co posz這 nie tak. Keratyny mia豉m naprawd du穎, bez oszcz璠zania. W這sy wygl康a造 dobrze. Ale kiedy je umy豉m nie by這 takiego wow jakie by這 za pierwszym razem. W dodatku strasznie si placz i troch mocniej przet逝szczaj.

Po umyciu nadal s proste (nawet po roku moje fale po pierwszym encanto nie wr鏂i造), ale pusz si przy wilgotno軼i. A tego chcia豉m unikn望 robi帷 Encanto i to by m鎩 g堯wny pow鏚, dla kt鏎ego zacz窸am je robi.
Faktycznie dziwne. Mo瞠 przeproteinowalas w這sy?

Stary 2016-09-24, 12:44   #4667
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Faktycznie dziwne. Mo瞠 przeproteinowalas w這sy?

Jak to mo磧iwe... :x
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-09-24, 12:48   #4668
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Jak to mo磧iwe... :x
To jedyne co mi przychodzi do g這wy skoro keratyna by豉 sprawdzona i wszystko zrobione wg instrukcji a jakie szampony i od篡wki teraz stosujesz ?

Stary 2016-09-24, 13:10   #4669
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
To jedyne co mi przychodzi do g這wy skoro keratyna by豉 sprawdzona i wszystko zrobione wg instrukcji a jakie szampony i od篡wki teraz stosujesz ?

Unikam protein. 安iadomie. Bo tylko na pocz徠ku moje w這sy je kocha造.
Zatem, jaka rada dla mnie?
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-09-25, 11:01   #4670
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Robi豉m coco choco po raz kt鏎y juz i mam bardzo poniszczone i po豉mane w這sy po tym, robi豉m zawsze tak samo i Zgodnie z instrukcja w這sy 10cm po豉mane :/

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2016-09-25, 21:37   #4671
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Robi豉m coco choco po raz kt鏎y juz i mam bardzo poniszczone i po豉mane w這sy po tym, robi豉m zawsze tak samo i Zgodnie z instrukcja w這sy 10cm po豉mane :/

No to witam w klubie. Niestety.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2016-09-26, 09:16   #4672
aneciusia1310
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Czy poleacie keratyne z Kativa ? mam blond farbowane w這sy .My郵alam o encanto ale przera瘸 mnie ten smr鏚 .
Stary 2016-09-26, 15:57   #4673
anna_belle
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 099

Cytat:
Napisane przez aneciusia1310 Poka wiadomo嗆
Czy poleacie keratyne z Kativa ? mam blond farbowane w這sy .My郵alam o encanto ale przera瘸 mnie ten smr鏚 .
Ja robi豉m Kativ. Nie wiem jak 鄉ierdzi encanto ale po Kativie wg mnie w這sy 鄉ierdz bardzo, zw豉szcza zaraz po zabiegu i do kilku my, po jakim czasie 鄉ierdz tylko zaraz po umyciu i wysuszeniu a potem zapach si ulatnia. Ca趾owicie przesta豉m j czu 2 tygodnie po zabiegu jak zafarbowa豉m w這sy.
Zaznacz tylko, ze ja jestem do嗆 wra磧iwa na zapachy wi璚 co co dla kogo b璠zie smrodkiem do zniesienia dla mnie jest nie do wytrzymania

Je郵i chodzi o efekt jaki da豉 to jestem ca趾iem zadowolona. Na pocz徠ku w這sy by造 g豉dkie i proste. Efekt minimalnie si popsu po 1 farbowaniu, w這sy co prawda nadal by造 proste ale ju nie tak g豉dkie. Obecnie jestem jakie 2 miesi帷e po zabiegu, wi璚 ju troch czasu min窸o i w這sy ju nie s takie proste jak na pocz徠ku ale mnie to zadowala, gdy nie zale篡 mi na w這sach pro軼iutkich jak deska wa積iejsze dla mnie jest to 瞠by si nie puszy造.

KWC

Edytowane przez anna_belle
Czas edycji: 2016-09-26 o 16:05
anna_belle jest offline  
Stary 2016-09-26, 22:09   #4674
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Unikam protein. 安iadomie. Bo tylko na pocz徠ku moje w這sy je kocha造.
Zatem, jaka rada dla mnie?
a nawil瘸cze ? Skoro w這sy si pusz to w tym mo瞠 by problem

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Dziewczyny, to 瞠 w這sy po kilku zabiegach s bardziej zniszczone to nic dziwnego W ko鎍u jakby na to nie patrze to jest chemia. Co prawda nie a tak mocna jak trwa豉 prostuj帷a ale mimo wszystko nie jest neutralna dla w這s闚.
Te po kilku keratynach mia豉m troch bardziej zniszczone w這sy, jednak nie a tak jak po codziennym katowaniu prostownic.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Dziewczyny, to 瞠 w這sy po kilku zabiegach s bardziej zniszczone to nic dziwnego W ko鎍u jakby na to nie patrze to jest chemia. Co prawda nie a tak mocna jak trwa豉 prostuj帷a ale mimo wszystko nie jest neutralna dla w這s闚.
Te po kilku keratynach mia豉m troch bardziej zniszczone w這sy, jednak nie a tak jak po codziennym katowaniu prostownic.
Stary 2016-09-27, 07:21   #4675
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Niby tak ale ja np nie mia豉m robionego Encanto przez dobry rok zanim sie wzie豉m za kolejne. I 軼ie豉m na pewno wszystko, poniewa d逝go nosi豉m kr鏒kiego boba. A jednak po encanto robionym na pocz徠ku tego roku mam jeden wielki marazm. Teraz zapu軼i豉m w b鏊ach do ramion ( chwa豉 瞠 mi szybko rosn ) i mam t sam d逝go嗆 non stop bo co zetn to za 2-3 tygodnie siano na ko鎍ach. Odrosty mam zdrowe i l郾i帷e cho kr璚one
A i przet逝szczanie sie sko鎍zy這 dopiero kiedy w這sy z E odros造 na tyle aby nie dotykac sk鏎y g這wy.

Nie wiem co jest grane ale co si mocno popsu這 w tym produkcie. Ja tez robi豉m stara wersje i now wersje i efekty takie same

Jedyna rada dla was to powolutku je podcina. Ci望 gor帷ymi no篡czkami mi to bardzo pomog這. Silikony ( ja w tej chwili ju na ostatnie kilka cm nak豉dam ) Pokrzywa do picia bardzo mi ich stan poprawi豉.

Ja si nadal czaj na jakies prostowanie.....dopytuje o r騜ne firmy, kt鏎e widz, 瞠 robicie ale p鏦i co odwagi mi brak
waliczeq jest offline  
Stary 2016-09-27, 07:55   #4676
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka wiadomo嗆
Niby tak ale ja np nie mia豉m robionego Encanto przez dobry rok zanim sie wzie豉m za kolejne. I 軼ie豉m na pewno wszystko, poniewa d逝go nosi豉m kr鏒kiego boba. A jednak po encanto robionym na pocz徠ku tego roku mam jeden wielki marazm. Teraz zapu軼i豉m w b鏊ach do ramion ( chwa豉 瞠 mi szybko rosn ) i mam t sam d逝go嗆 non stop bo co zetn to za 2-3 tygodnie siano na ko鎍ach. Odrosty mam zdrowe i l郾i帷e cho kr璚one

A i przet逝szczanie sie sko鎍zy這 dopiero kiedy w這sy z E odros造 na tyle aby nie dotykac sk鏎y g這wy.

Nie wiem co jest grane ale co si mocno popsu這 w tym produkcie. Ja tez robi豉m stara wersje i now wersje i efekty takie same

Jedyna rada dla was to powolutku je podcina. Ci望 gor帷ymi no篡czkami mi to bardzo pomog這. Silikony ( ja w tej chwili ju na ostatnie kilka cm nak豉dam ) Pokrzywa do picia bardzo mi ich stan poprawi豉.

Ja si nadal czaj na jakies prostowanie.....dopytuje o r騜ne firmy, kt鏎e widz, 瞠 robicie ale p鏦i co odwagi mi brak

Dok豉dnie ja tez mia豉m roczna przerw, natomiast przez rok odrasta ma豉 czesc wlosow reszta mia豉 przyjemno嗆 z keratyna kilka razy, natomiast pamietam ze jak robi豉m pierwszy raz to tez sie zniszczy造.

Stary 2016-09-27, 08:03   #4677
dziunkowa
Zakorzenienie

Cytat:

A ja myslalam ze keratyna to raczej regeneruje wlosy.

dziunkowa jest offline  
Stary 2016-09-27, 08:19   #4678
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
A ja myslalam ze keratyna to raczej regeneruje wlosy.

Pic na wod, w這sy sa sztucznie proste i b造szcz帷e w dotyku g豉dkie i przy okazji po豉mane.

Taka sama 軼iema jak z olaplexem.

Stary 2016-09-27, 09:13   #4679
dziunkowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Pic na wod, w這sy sa sztucznie proste i b造szcz帷e w dotyku g豉dkie i przy okazji po豉mane.

Taka sama 軼iema jak z olaplexem.

Olaplex to tez sciema? A ja sie wlasnie mialam przerzucic

dziunkowa jest offline  
Stary 2016-09-27, 09:52   #4680
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Olaplex to tez sciema? A ja sie wlasnie mialam przerzucic

W sk豉dzie nie widz nic co mia這by pom鏂.. pomijajac fakt, 瞠 mojej kole瘸nce w這sy blond po tym zzielenia造
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.