Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-09-29, 21:48   #4711
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
W takim razie mo瞠 to kwestia z貫j piel璕nacji mi璠zy zabiegami? Je郵i po prostowaniu keratyn sroaujecie si do zasady, 瞠 nie mo積a u篡wa silikon闚 to w這sy na 100% b璠 w gorszym stanie, mimo 瞠 wizualnie mog wygl康a dobrze. Drugi zabieg dodatkowo je zniszczy (wysoka temperatura, przeproteinowanie). Ci篹ko mi uwierzy, 瞠 keratyna zniszczy zdrowe w這sy
Keratyna sama w sobie nie niszczy ale preparaty do prostowania zawieraj przecie jeszcze inne sk豉dniki opr鏂z niej ☺

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2016-09-29, 22:09   #4712
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
sandrek mo瞠 za du穎 tych nawil瘸czy? Spr鏏uj na jaki czas odstawi i stosowac piel璕nacj czysto emolientow. Mo瞠 to wyelminuje puszenie
Stosuje umiarkowanie. Czasami tylko myje, p騧niej nak豉dam serum na ko鎍e.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-09-29, 22:25   #4713
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka wiadomo嗆
Znalaz豉m jaka dziewczyne, kt鏎a zrobi豉 sobie keratynowe po jakiej keratynie z Aliexpress. W grupie na fb ....musze j pomolestowac jakie ma efekty juz kilka tygodni po

edit: usun窸a posta
Wrzu w Google has這 "keratyna purc lub purc pure keratin" Jako mam stracha i wol sprawdzone Encanto
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2016-09-30, 08:06   #4714
waliczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Wrzu w Google has這 "keratyna purc lub purc pure keratin" Jako mam stracha i wol sprawdzone Encanto
Ha, dzi瘯i
waliczeq jest offline  
Stary 2016-10-02, 08:23   #4715
new_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 558

Witam serdecznie, mam pytanie, czy kt鏎a z was "doprostowuje" czasem ko鎍闚ki prostownica po keratynowym prostowaniu w這s闚?

new_me jest offline  
Stary 2016-10-02, 08:48   #4716
mycha9393
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 228

Dziewczyny z tego co kole瘸nki z pracy (fryzjerki) mi t逝maczy造 to olaplex ma za zadanie odbudowa mostki dwusiarczkowe w strukturze w這sa a keratyna wprasowywana jest w 逝sk w這sa? Podobno plex, plexowi nier闚ny, niby wg ich test闚 najlepszy olaplex (u篡wa造 go nawet do zmiany koloru z czarnych na blond w ci庵u 1 koloryzacji)

Troch inny zabieg, nie mo積a ich stawia na r闚ni.
Z olaplexu dodanego do farby by豉m bardzo zadowolona- uratowa mi poniszczone ko鎍闚ki ombre..

Wiem, 瞠 nawet 陰cz odbudow olaplexem z keratyn (chyba 2 tyg odst瘼u robi). Ale bardziej w temat si nie zag喚bia豉m..

jutro b璠 robi keratyn, tzn kole瘸nka mi zrobi. Szalenie wywijaj mi si w這sy pod wp造wem wilgoci, a wiadomo... jesie..
Ch這pa wyrzucam z domu, coby si nie dusi tym smrodem
kociara
kosmetyko&鈍iecoholiczka

insta

Jeste odpowiedzialny za to co oswoi貫..

Edytowane przez mycha9393
Czas edycji: 2016-10-02 o 08:49
mycha9393 jest offline  
Stary 2016-10-02, 19:44   #4717
miziakizia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 500

Dziewczyny czy Wy same robicie si to prostowanie encanto?

Wys豉ne z mojego SM-A500FU przy u篡ciu Tapatalka
miziakizia jest teraz online  
Stary 2016-10-03, 07:25   #4718
dziunkowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 448

Cytat:
Napisane przez miziakizia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy Wy same robicie si to prostowanie encanto?

Ja tak.

dziunkowa jest teraz online  
Stary 2016-10-03, 19:20   #4719
gabigaba
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Encanto najlepsze moim skromnym zdaniem..
Stary 2016-10-03, 20:57   #4720
mycha9393
Zakorzenienie

Ja ju po encanto.. Jestem zachwycona w這sy ultrag豉dkie, sypkie
w dotyku miodzio!
Teraz pytanie... zosta這 mi troch szamponu i tej od篡wki po keratynie. Mog to normalnie zu篡?
kociara
kosmetyko&鈍iecoholiczka

insta

mycha9393 jest offline  
Stary 2016-10-03, 21:20   #4721
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 342

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Poka wiadomo嗆
Ja ju po encanto.. Jestem zachwycona w這sy ultrag豉dkie, sypkie
w dotyku miodzio!
Teraz pytanie... zosta這 mi troch szamponu i tej od篡wki po keratynie. Mog to normalnie zu篡?
Do kolejnego zabiegu prostowania owszem... ale tak na codzie to absolutnie nie.
Stary 2016-10-03, 21:34   #4722
mycha9393
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Do kolejnego zabiegu prostowania owszem... ale tak na codzie to absolutnie nie.

Dzi瘯uj

kociara
kosmetyko&鈍iecoholiczka

insta

mycha9393 jest offline  
Stary 2016-10-03, 21:38   #4723
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Szampon tak, "odzywka" jest tylko do zabiegu.

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2016-10-03, 21:42   #4724
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
Szampon tak, "odzywka" jest tylko do zabiegu.
Powodzenia z tym zdzierakiem... przecie po nim ta keratyna zaraz zniknie...
Stary 2016-10-04, 01:24   #4725
blue2003
Miuoshowa

Szczerze to ja po szamponach ktorych uzywam na codzien mam bardziej oczyszczone wlosy niz po tym encantowym. No ale co kto lubi

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2016-10-04, 05:39   #4726
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
Szczerze to ja po szamponach ktorych uzywam na codzien mam bardziej oczyszczone wlosy niz po tym encantowym. No ale co kto lubi
On jest g喚boko oczyszczaj帷y, zmywa wszystko co masz na w這sach... ja po nim mia豉m w這sy tak t瘼e w dotyku i poko速unione, 瞠 masakra...
Stary 2016-10-04, 11:48   #4727
blue2003
Miuoshowa

No widzisz, a moje sie rozczesuja jak po odzywce.

blue2003 jest offline  
Stary 2016-10-07, 19:09   #4728
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Jakie dwa tygodnie temu zrobi豉m prostowanie keratynowe zestawem alfaparf lisse design keratin (nieca貫 100z) i mog poleci.
Nie zawiera formaldehydu wiec biezpieczniejszy i nie smierdzi. Na moje cienkie wlosy, falowane, bardzo sk這nne do puszenia podzia豉這. Nawet za bardzo bo nie lubi a takich prostych w這s闚. Poczekam a si wyp逝ka troszke i mam nadzieje ze beda sie falowac ale nie puszy.
abercrombie&fitch jest offline  
Stary 2016-10-07, 20:00   #4729
miziakizia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 500

Ooo a gdzie zam闚i豉s

miziakizia jest teraz online  
Stary 2016-10-11, 23:00   #4730
KatrinaK
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dziewczyny, czy moge do cocochoco uzyc prostownicy parowej Roventa Loreal??
KatrinaK jest offline  
Stary 2016-10-11, 23:11   #4731
Makise
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Jednorazowe i cz瘰ciowe, keratynowe prostowanie w這s闚 dla unikni璚ia pl徠ania si?

Drogie w這somaniaczki, chcia豉bym poprosi was o opini, najlepiej powsta陰 na skutek podobnego zabiegu fryzjerskiego.
Jednak wcze郾iej wyt逝macz swoj sytuacj.

Mam do嗆 d逝gie, proste w這sy o 鈔edniej grubo軼i i g瘰to軼i (i pracuj nad zwi瘯szeniem jej). Ich porowato嗆 okre郵i豉bym jako 鈔edni, a od bark闚 w d馧 - mo瞠 bardziej w stron wysokiej. Od zawsze tak sam fryzur. Nigdy ich nie farbowa豉m, nie katowa豉m temperaturami czy stylizacjami, nigdy nie do鈍iadczy造 瘸dnych eksces闚. Za to u篡wam naturalnych kosmetyk闚, od篡wek, masek, olejuje je przed ka盥ym myciem (co 2 dni), wcierek, p逝kanek i wszelkich innych dobrodziejstw.

Moje w這sy maj jednak jedn, odwieczn przypad這嗆 - ko速unienie i pl徠anie si. Ko速uny to norma. Ponad rok temu doprowadzi造 do ubytku ok 1/3 lub 1/4 moich w這s闚. Po wielu godzinach i wielu r騜nych pr鏏ach zosta這 mi wtedy tylko jedno - urwanie ko速una, kt鏎y sk豉da si w豉郾ie z takiej ilo軼i w這s闚. Po tym zdarzeniu podci窸am w這sy i walczy豉m o ich lepsz kondycj. Na szcz窷cie, z czasem odnaleziona (stosunkowo niedawno), odpowiednio dobrana od篡wka, p逝kanka zakwaszaj帷a i dok豉dne rozczesywanie troch 豉godz ten problem, ko速uny nie pojawiaj si ju codziennie, tylko pr璠zej np. 3-4 razy w tygodniu i mog je szybko okie透na (w 10 minut, co wcze郾iej mog這 trwa nawet i 2h). Tak wi璚 - jestem bardzo zadowolona.

Jak wygl康a to platanie si (kt鏎e czasem prowadzi do ko速un闚)? Wszyscy zawsze si dziwi (w tym fryzjerzy), gdy na w豉sne oczy widz, jak dok豉dnie, przed momentem rozczesane w這sy, nagle s... popl徠ane, bez specjalnego ruszania nimi.
Moje w這sy zawsze mia造 do tego tendencje, nawet gdy by豉m dzieckiem - moja mama niesamowicie m璚zy豉 si, aby je rozczesa.
Pl帷z si raczej od troch powy瞠j polowy d逝go軼i, podczas tego feralnego zdarzenia, kt鏎e zabra這 mi tyle w這s闚 - pl徠a造 si od samej g鏎y szyi, wi璚 tak jakby ich sytuacja poprawi豉 si. (Ostatnio zastanawia豉m si czy mia這 to zwi您ek z moim rocznym stanem anoreksji, kt鏎y mia miejsce ok 4-5 lat temu...)

Pewien fryzjer stwierdzi, 瞠 tak mam ju budow w這sa - z rozchylonymi 逝skami, kt鏎e po prostu niesamowicie o siebie hacz przy zwyk造m dotykaniu si.

Teraz, po wyczerpuj帷ym wyt逝maczeniu swojej sytuacji, przejd do sedna.
Pod koniec wrze郾ia wybra豉m si do fryzjera w celu podci璚ia w這s闚. Jest to wykwalifikowany cz這wiek, a salon jest najlepszy w moim nie tak ma造m mie軼ie. Szybko zauwa篡 jak moje w這sy si pl帷z i zadawa mi du穎 pyta o to, kiedy si to dzieje itd, a ja wyt逝maczy豉m mu wszystko i powiedzia豉m o mojej piel璕nacji.

Pod koniec wizyty, po obserwacji moich w這s闚 zaproponowa mi keratynowe prostowanie w這s闚 w celu rozwi您ania mojego problemu. Zacz窸am zadawa mu pytania, jak by to wszystko wygl康a這 i wsp鏊nie doszli鄉y do wniosku, 瞠 (je郵i zdecydowa豉bym si na to) najlepszym wyj軼iem by這by jednorazowe, keratynowe prostowanie od po這wy d逝go軼i moich w這s闚 (czyli tak, jak wspomina豉m - od miejsca, gdzie si pl帷z, bo nie chc oklapni皻ego i pozbawionego obj皻o軼i efektu na w這sach, szczeg鏊nie tych najbli瞠j g這wy), kt鏎e by這by powtarzane np. co miesi帷. By這by to na takiej zasadzie, jak przeprowadza si etapowe, keratynowe prostowanie w這s闚 (aby a tak w nie nie ingerowa), tylko ja ci庵le mia豉bym ten pierwszy etap, bez kilku dalszych.

Zastanawiam si na t ofert, ale mam pewne obiekcje.
Nie jestem osob przekonan do zabieg闚, podczas kt鏎ych nieznane mi 鈔odki (a tutaj pewnie sporo chemicznych, mimo tego, 瞠 to dobry salon fryzjerki) zostaj wprowadzone wg陰b moich w這s闚 z nieznanym dla mnie skutkiem. Podczas mojego ca貫go w這somaniactwa spotka豉m si z wieloma opiniami, kt鏎e ukazywa造 wielkie niezadowolenie z powodu tego zabiegu. Wiele os鏏 m闚i這, 瞠 to tylko zniszczy這 ich w這sy, na co ja nie mog sobie pozwoli. Poza tym... jak wygl康a這by keratynowe prostowanie tylko na cz窷ci w這s闚? Opr鏂z tego, jak wspomina豉m, obecnie nie mam takiego problemu z pl徠aniem si w這s闚 i ten zabieg nie jest mi niezb璠ny, ale wiadomo... Perspektywa 豉dnej "tafli" niepl帷z帷ych si w這s闚 jest kusz帷a.

Dzi瘯uj za przeczytanie moich wypocin i prosz o wasz opini. Co o tym s康zicie? Co powinnam zrobi? Czy mo瞠 wypowiedz si osoby, kt鏎e mia造 przeprowadzony ten zabieg na w這sach?
Makise jest offline  
Stary 2016-10-12, 16:43   #4732
KatrinaK
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ponawiam pytanie o uzycie prostownicy parowej...
KatrinaK jest offline  
Stary 2016-10-12, 17:59   #4733
kghyt
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cze嗆,
Mam zagwozdk, poniewa kupi豉m sobie zestaw encanto na allegro i nie wiem czy kupi豉m co innego czy cos sie zmieni這, ale kilka lat temu robi豉m sobie zabieg encanto i w闚czas pami皻am prostowa豉m w這sy z na這穎na keratyna, potem si my這 w這sy i nak豉da這 od篡wk i ta od篡wk tez prostowa這, a teraz zam闚i豉m zestaw encanto (teraz zauwa篡豉m z dopiskiem GOLD) keratyna ma jaki br您owawy kolor o czekoladowym zapachu, od篡wka do陰czona do zestawu niby jest opisana jako maska ale te dodatkowo jest dopisek daily use.
tez na instrukcji do陰czonej do zestawu nie ma nic s這wem o drugim prostowaniu z odzywk
Teraz nie wiem co ja w豉軼iwie mam
kghyt jest offline  
Stary 2016-10-12, 21:58   #4734
blue2003
Miuoshowa

Gold to chyba Cocochoco, a nie Encanto...

blue2003 jest offline  
Stary 2016-10-14, 11:15   #4735
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Makise Poka wiadomo嗆
Drogie w這somaniaczki, chcia豉bym poprosi was o opini, najlepiej powsta陰 na skutek podobnego zabiegu fryzjerskiego.

Mam do嗆 d逝gie, proste w這sy o 鈔edniej grubo軼i i g瘰to軼i (i pracuj nad zwi瘯szeniem jej). Ich porowato嗆 okre郵i豉bym jako 鈔edni, a od bark闚 w d馧 - mo瞠 bardziej w stron wysokiej. Od zawsze tak sam fryzur. Nigdy ich nie farbowa豉m, nie katowa豉m temperaturami czy stylizacjami, nigdy nie do鈍iadczy造 瘸dnych eksces闚. Za to u篡wam naturalnych kosmetyk闚, od篡wek, masek, olejuje je przed ka盥ym myciem (co 2 dni), wcierek, p逝kanek i wszelkich innych dobrodziejstw.

Moje w這sy maj jednak jedn, odwieczn przypad這嗆 - ko速unienie i pl徠anie si. Ko速uny to norma. Ponad rok temu doprowadzi造 do ubytku ok 1/3 lub 1/4 moich w這s闚. Po wielu godzinach i wielu r騜nych pr鏏ach zosta這 mi wtedy tylko jedno - urwanie ko速una, kt鏎y sk豉da si w豉郾ie z takiej ilo軼i w這s闚. Po tym zdarzeniu podci窸am w這sy i walczy豉m o ich lepsz kondycj. Na szcz窷cie, z czasem odnaleziona (stosunkowo niedawno), odpowiednio dobrana od篡wka, p逝kanka zakwaszaj帷a i dok豉dne rozczesywanie troch 豉godz ten problem, ko速uny nie pojawiaj si ju codziennie, tylko pr璠zej np. 3-4 razy w tygodniu i mog je szybko okie透na (w 10 minut, co wcze郾iej mog這 trwa nawet i 2h). Tak wi璚 - jestem bardzo zadowolona.

Jak wygl康a to platanie si (kt鏎e czasem prowadzi do ko速un闚)? Wszyscy zawsze si dziwi (w tym fryzjerzy), gdy na w豉sne oczy widz, jak dok豉dnie, przed momentem rozczesane w這sy, nagle s... popl徠ane, bez specjalnego ruszania nimi.
Moje w這sy zawsze mia造 do tego tendencje, nawet gdy by豉m dzieckiem - moja mama niesamowicie m璚zy豉 si, aby je rozczesa.
Pl帷z si raczej od troch powy瞠j polowy d逝go軼i, podczas tego feralnego zdarzenia, kt鏎e zabra這 mi tyle w這s闚 - pl徠a造 si od samej g鏎y szyi, wi璚 tak jakby ich sytuacja poprawi豉 si. (Ostatnio zastanawia豉m si czy mia這 to zwi您ek z moim rocznym stanem anoreksji, kt鏎y mia miejsce ok 4-5 lat temu...)

Pewien fryzjer stwierdzi, 瞠 tak mam ju budow w這sa - z rozchylonymi 逝skami, kt鏎e po prostu niesamowicie o siebie hacz przy zwyk造m dotykaniu si.

Pod koniec wrze郾ia wybra豉m si do fryzjera w celu podci璚ia w這s闚. Jest to wykwalifikowany cz這wiek, a salon jest najlepszy w moim nie tak ma造m mie軼ie. Szybko zauwa篡 jak moje w這sy si pl帷z i zadawa mi du穎 pyta o to, kiedy si to dzieje itd, a ja wyt逝maczy豉m mu wszystko i powiedzia豉m o mojej piel璕nacji.

Pod koniec wizyty, po obserwacji moich w這s闚 zaproponowa mi keratynowe prostowanie w這s闚 w celu rozwi您ania mojego problemu. Zacz窸am zadawa mu pytania, jak by to wszystko wygl康a這 i wsp鏊nie doszli鄉y do wniosku, 瞠 (je郵i zdecydowa豉bym si na to) najlepszym wyj軼iem by這by jednorazowe, keratynowe prostowanie od po這wy d逝go軼i moich w這s闚 (czyli tak, jak wspomina豉m - od miejsca, gdzie si pl帷z, bo nie chc oklapni皻ego i pozbawionego obj皻o軼i efektu na w這sach, szczeg鏊nie tych najbli瞠j g這wy), kt鏎e by這by powtarzane np. co miesi帷. By這by to na takiej zasadzie, jak przeprowadza si etapowe, keratynowe prostowanie w這s闚 (aby a tak w nie nie ingerowa), tylko ja ci庵le mia豉bym ten pierwszy etap, bez kilku dalszych.

Nie jestem osob przekonan do zabieg闚, podczas kt鏎ych nieznane mi 鈔odki (a tutaj pewnie sporo chemicznych, mimo tego, 瞠 to dobry salon fryzjerki) zostaj wprowadzone wg陰b moich w這s闚 z nieznanym dla mnie skutkiem. Podczas mojego ca貫go w這somaniactwa spotka豉m si z wieloma opiniami, kt鏎e ukazywa造 wielkie niezadowolenie z powodu tego zabiegu. Wiele os鏏 m闚i這, 瞠 to tylko zniszczy這 ich w這sy, na co ja nie mog sobie pozwoli. Poza tym... jak wygl康a這by keratynowe prostowanie tylko na cz窷ci w這s闚? Opr鏂z tego, jak wspomina豉m, obecnie nie mam takiego problemu z pl徠aniem si w這s闚 i ten zabieg nie jest mi niezb璠ny, ale wiadomo... Perspektywa 豉dnej "tafli" niepl帷z帷ych si w這s闚 jest kusz帷a.

Dzi瘯uj za przeczytanie moich wypocin i prosz o wasz opini. Co o tym s康zicie? Co powinnam zrobi? Czy mo瞠 wypowiedz si osoby, kt鏎e mia造 przeprowadzony ten zabieg na w這sach?
Przenios豉m Tw鎩 post do zbiorczego w徠ku. Rozejrzyj si po ostatnich stronach My郵, 瞠 keratyna mo瞠 z豉godzi Tw鎩 problem. U mnie pl徠anie si bardzo zredukowa豉. Musisz jednak wybra preparat, kt鏎y trzyma si d逝瞠j.
Mo瞠sz te zainsteresowa si zabiegiem keratynowym Artego dream repair (najlepiej kupi i powtarza w domu). Dla niekt鏎ych to keratynowe prostowanie light (bez prostownicy)

Cytat:
Napisane przez KatrinaK Poka wiadomo嗆
Ponawiam pytanie o uzycie prostownicy parowej...
Odradzam. Efekt mo瞠 by s豉bszy i zastanawiam si czy nie ma wi瘯szego ryzyka uszkodze w這s闚.
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2016-10-15, 08:54   #4736
madziaraaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
Dot.: Jednorazowe i cz瘰ciowe, keratynowe prostowanie w這s闚 dla unikni璚ia pl徠ania

Cytat:
Napisane przez Makise Poka wiadomo嗆

Ja nigdy nie mia豉m problemu z pl徠aniem sie w這s闚 jednak po keratynowym prostowaniu strasznie sie pl帷z. Mam wra瞠nie ze zmieni豉 sie ich struktura. Po umyciu i na這瞠niu od篡wki czy maski nie moge ich rozczesa, tylko tangle teezer jest w stanie sobie poradzi. Kiedy po od篡wce/ masce w這sy pieknie sie rozczesywaly nawet za pomoc grzebienia a teraz to jest dramat. Jak juz w這sy wyschn to sie nie pl帷z jakos bardzo. Nie wiem z czego to wynika.
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-10-15, 10:13   #4737
dziunkowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 448

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Poka wiadomo嗆
Ja nigdy nie mia豉m problemu z pl徠aniem sie w這s闚 jednak po keratynowym prostowaniu strasznie sie pl帷z. Mam wra瞠nie ze zmieni豉 sie ich struktura. Po umyciu i na這瞠niu od篡wki czy maski nie moge ich rozczesa, tylko tangle teezer jest w stanie sobie poradzi. Kiedy po od篡wce/ masce w這sy pieknie sie rozczesywaly nawet za pomoc grzebienia a teraz to jest dramat. Jak juz w這sy wyschn to sie nie pl帷z jakos bardzo. Nie wiem z czego to wynika.
Dziwne. Mi o wiele lepiej sie rozczesuja po keratynie.

dziunkowa jest teraz online  
Stary 2016-10-15, 10:58   #4738
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Poka wiadomo嗆
Dziwne. Mi o wiele lepiej sie rozczesuja po keratynie.

Chyba chodzi o wyp逝kan keratyn. Mi te si nigdy w這sy nie pl徠a造. A odk康 zacz窸am robi encanto to w這sy ko這 karku mam codziennie wieczorem w kszta販ie jednego wielkiego ko速una... musz to rozczesa i dopiero my w這sy bo mokre jakbym chcia豉 to chyba tylko no篡czkami...
Stary 2016-10-15, 12:33   #4739
madziaraaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Chyba chodzi o wyp逝kan keratyn. Mi te si nigdy w這sy nie pl徠a造. A odk康 zacz窸am robi encanto to w這sy ko這 karku mam codziennie wieczorem w kszta販ie jednego wielkiego ko速una... musz to rozczesa i dopiero my w這sy bo mokre jakbym chcia豉 to chyba tylko no篡czkami...

U mnie od razu po zabiegu w這sy zacz窸y sie pl徠a, mam nadzieje ze z up造wem czasu jak keratyna bedzie sie wyp逝kiwa to efekt pl徠ania minie.
madziaraaa jest offline  
Stary 2016-10-15, 14:36   #4740
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 27 192

Mi te si pl帷z po keratynie, bo u篡wam od篡wek bez silikon闚. Jak na這輳 cokolwiek z silikonem to od razu jest lepiej

visionAM jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.