Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-10-22, 22:48   #4771
201703291446
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 415
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
U mnie nie wr鏂i造 do stanu przed.
tzn. by這 gorzej, czy lepiej?
201703291446 jest offline  
Stary 2016-10-23, 21:38   #4772
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez mylengrave Poka wiadomo嗆
tzn. by這 gorzej, czy lepiej?
Zale篡 jak na to spojrze.
Dba豉m o w這sy przed, dbalam w trakcie. W這sy po zabiegu by造 lekko suche, ko鎍闚ki ucierpia造 i nie wr鏂i skr皻. S proste druty a by造 falami. Robi豉m zabieg, 瞠by pozby si puchu. Po pierwszym zabiegu efekt by wow. Teraz robi豉m drugi i efektu brak.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-10-24, 11:44   #4773
Sylwia84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

No a moj zachwyt minal po pierwszym myciu nacieszylam sie gladkimi wlosami 2 dni no i kasy tez mi nikt nie wroci. Cos czulam ze tak bedzie. Sa troche gladsze i bardziej sypkie u nasady i przy twarzy ale z tylu puch wrocil i na pewno nie sa idealnie proste. Brak im teraz dociazenia. Przed zabiegiem byly zdrowe ale falowane puszace sie. Jak bym wiedziala to bym sobie prostownice kupila za ta kase k...a mac! Mial juz tak ktos z was?
Sylwia84 jest offline  
Stary 2016-10-24, 11:49   #4774
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Sylwia84 Poka wiadomo嗆
No a moj zachwyt minal po pierwszym myciu nacieszylam sie gladkimi wlosami 2 dni no i kasy tez mi nikt nie wroci. Cos czulam ze tak bedzie. Sa troche gladsze i bardziej sypkie u nasady i przy twarzy ale z tylu puch wrocil i na pewno nie sa idealnie proste. Brak im teraz dociazenia. Przed zabiegiem byly zdrowe ale falowane puszace sie. Jak bym wiedziala to bym sobie prostownice kupila za ta kase k...a mac! Mial juz tak ktos z was?
W豉郾ie dlatego jestem przeciwnikiem polecania prostowania keratynowego i chwalenia si efektem przed pierwszym myciem Jak w這sy wygl康aj zaraz po zabiegu, nie ma najmniejszego znaczenia...

Niestety, nie jeste wyj徠kiem Mia豉 now wersj Encanto, prawda? Je瞠li tak, nie jestem zdziwiona. Nie pami皻am, 瞠by kto tutaj j poleca na d逝窺z met.

Nadal mnie jednak zastanawia czy jest tu kto kto robi Encanto now wersj zgodnie z instrukcj producenta (czyli bez mycia mi璠zy keratyn i od篡wk) i mia d逝gotrwa造 efekt. Wiem, 瞠 kto pr鏏owa, ale raczej ta metoda nie by豉 popularna.
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2016-10-24, 11:56   #4775
dziunkowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 455

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
W豉郾ie dlatego jestem przeciwnikiem polecania prostowania keratynowego i chwalenia si efektem przed pierwszym myciem Jak w這sy wygl康aj zaraz po zabiegu, nie ma najmniejszego znaczenia...

Niestety, nie jeste wyj徠kiem Mia豉 now wersj Encanto, prawda? Je瞠li tak, nie jestem zdziwiona. Nie pami皻am, 瞠by kto tutaj j poleca na d逝窺z met.

Nadal mnie jednak zastanawia czy jest tu kto kto robi Encanto now wersj zgodnie z instrukcj producenta (czyli bez mycia mi璠zy keratyn i od篡wk) i mia d逝gotrwa造 efekt. Wiem, 瞠 kto pr鏏owa, ale raczej ta metoda nie by豉 popularna.
Ja mialam encanto i jestem zadowolona. Nawet bez odzywki, nie wiem czy stara czy nowa.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest teraz online  
Stary 2016-10-24, 11:58   #4776
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Poka wiadomo嗆
Ja mialam encanto i jestem zadowolona. Nawet bez odzywki, nie wiem czy stara czy nowa.

Keratyna by豉 wodnista i mocno podra積ia豉 oczy i gard這? Je瞠li tak to mia豉 star
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2016-10-24, 12:02   #4777
dziunkowa
Zakorzenienie

Cytat:
Keratyna by豉 wodnista i mocno podra積ia豉 oczy i gard這? Je瞠li tak to mia豉 star
No tak. Strasznie draznila,

Stary 2016-10-24, 12:20   #4778
201703291446
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 415

w zwi您ku z tym nie robi
201703291446 jest offline  
Stary 2016-10-24, 14:31   #4779
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Ja dzi mieszan metod zrobi豉m. Poprzednio robi豉m chyba w sierpniu co kr鏒ko mi trzyma這 tym razem. Si nie mia豉m robi klasycznie.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2016-10-24, 15:08   #4780
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Ja robi豉m dwa razy star wersj Encanto. Pierwszy raz zachwyt, drugi klapa.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-10-24, 17:09   #4781
Sylwia84
Raczkowanie

Cytat:

Dzieki za wskazowki jako nowicjuszka w temacie ucieszylam sie jak dzieciak po prostowaniu bo myslalam ze juz tak zostanie
Fryzjerka mowila ze ma nowa wersje, malo szczypala w oczy no i zadnej odzywki po keratynie nie nakladala
Czy jest wiec szansa ze JAKIEKOLWIEK prostowniae bedzie mialo u mnie efekt?

I dlaczego jestes przeciwniczka polecania prostowania keratynowego? Przeciez u niektorych jest dlugotrwaly ekfekt...

Edytowane przez Sylwia84
Czas edycji: 2016-10-24 o 17:16
Sylwia84 jest offline  
Stary 2016-10-24, 17:43   #4782
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Dzieki za wskazowki jako nowicjuszka w temacie ucieszylam sie jak dzieciak po prostowaniu bo myslalam ze juz tak zostanie
Fryzjerka mowila ze ma nowa wersje, malo szczypala w oczy no i zadnej odzywki po keratynie nie nakladala
Czy jest wiec szansa ze JAKIEKOLWIEK prostowniae bedzie mialo u mnie efekt?

I dlaczego jestes przeciwniczka polecania prostowania keratynowego? Przeciez u niektorych jest dlugotrwaly ekfekt...
Prosz nie odbierz tego jako z這郵iwo嗆: przeczytaj jeszcze raz moj wiadomo嗆, kt鏎 zacytowa豉
Polecam Ci zag喚bi si troch w w徠ek, jest w nim naprawd du穎 informacji i do鈍iadcze.
mikroREKLAMA

Stary 2016-10-24, 18:20   #4783
Sylwia84
Raczkowanie

Cytat:
Prosz nie odbierz tego jako z這郵iwo嗆: przeczytaj jeszcze raz moj wiadomo嗆, kt鏎 zacytowa豉
Polecam Ci zag喚bi si troch w w徠ek, jest w nim naprawd du穎 informacji i do鈍iadcze.
No co Ty przeciez nie odebralam tego jako zlosliwosc, jest ok Raczej moge byc zla sama na siebie ze jestem naiwna, bo polecialam prostowac zamiast zaglebic sie w watek no ale mam nauczke a z drugiej strony dopoki bym nie sprobowala to pewnie nigdy by mi to nie dalo spokoju
Sylwia84 jest offline  
Stary 2016-10-25, 07:51   #4784
asiaq9
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757

Ja mam kilka pyta
Robi豉m dwa razy keratyne sama w domu Encanto,ostatni raz 1,5 roku temu i szczerze m闚i帷 za drugim razem by豉m mniej zadowolona. Kupowa豉m od sprawdzonego sprzedawcy.
Znowu chce zrobi. Czy na rynek wesz這 co intensywniejszego od Encanto? co co jest silniejsze od niego?

Wracam do biegania !

Studiuj - DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOΒCZNA.
asiaq9 jest offline  
Stary 2016-10-25, 08:33   #4785
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
No co Ty przeciez nie odebralam tego jako zlosliwosc, jest ok Raczej moge byc zla sama na siebie ze jestem naiwna, bo polecialam prostowac zamiast zaglebic sie w watek no ale mam nauczke a z drugiej strony dopoki bym nie sprobowala to pewnie nigdy by mi to nie dalo spokoju
Niestety, nie Ty pierwsza jeste rozczarowana po myciu W豉郾ie dlatego jestem przeciwnikiem wstawiania fotek po zabiegu bez zestawienia z fotkami po myciu. Po prostownicy, w dodatku z preparatem, w這sy prawie zawsze b璠 g豉dkie, l郾i帷e i oczywi軼ie proste.
Mo磧iwe, 瞠 z innym preparatem by這by lepiej, wi璚 nie poddawaj si

Cytat:
Napisane przez asiaq9 Poka wiadomo嗆
Ja mam kilka pyta
Robi豉m dwa razy keratyne sama w domu Encanto,ostatni raz 1,5 roku temu i szczerze m闚i帷 za drugim razem by豉m mniej zadowolona. Kupowa豉m od sprawdzonego sprzedawcy.
Znowu chce zrobi. Czy na rynek wesz這 co intensywniejszego od Encanto? co co jest silniejsze od niego?

W skr鏂ie mog napisa m鎩 prywatny wniosek, najmocniejsze na rynku s preparaty, kt鏎e maj formaldehyd jako utrwalacz. Jedyne co przychodzi mi do g這wy to Encanto stara wersja (na rynek USA) oraz PURC Pure Keratin. O Encanto opinii masa (szkoda tylko, 瞠 nie ka盥y podkre郵a, kt鏎ej wersji u篡, o ile wie), o chi雟kim wynalazku pisz g堯wnie blogerki, polskich opinii zwyk造ch u篡tkownik闚 jest bardzo ma這.
Jest te przypuszczenie, 瞠 stare Encanto to nie to samo co sprzed lat, ale nie umiem oceni jak jest.
R闚nie polecam Ci lektur przynajmniej ostatnich stron w徠ku, temat wa趾ujemy non stop
mikroREKLAMA

Stary 2016-10-25, 08:56   #4786
asiaq9
Rozeznanie

W豉郾ie! Bo u篡wa豉m encanto 2,5 roku temu i 1,5 i stwierdzam, 瞠 efekt zupe軟ie inny. Ta pierwsza keratyna by豉 o wiele bardziej efektywna. Chyba zdecyduje si na Pure Keratin skoro polecasz.

A kiedy formaldehyd jest utrwalaczem? Kiedy ma jaki skad %?

Wracam do biegania !

asiaq9 jest offline  
Stary 2016-10-25, 09:31   #4787
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
W豉郾ie! Bo u篡wa豉m encanto 2,5 roku temu i 1,5 i stwierdzam, 瞠 efekt zupe軟ie inny. Ta pierwsza keratyna by豉 o wiele bardziej efektywna. Chyba zdecyduje si na Pure Keratin skoro polecasz.

A kiedy formaldehyd jest utrwalaczem? Kiedy ma jaki skad %?

Nie wiem czy mnie ci篹ko zrozumie czy nieuwa積ie czytacie, ale nigdzie nie napisa豉m, 瞠 polecam Wiem, 瞠 ludzie stosuj, ale nie mia豉m do czynienia z tymi preparatami. Jak wrzucisz has這 w Google to wyskoczy wi璚ej info, s preparaty z r騜nym st篹eniem. Nie pami皻am czy kto z w徠ku stosowa, chi雟kie preparaty nie budz zaufania.

Znam tylko stare Encanto, stosowa豉m 3 razy.
Pogrubionego nie rozumiem. Chodzi Ci o to jak odnale潭 takie preparaty? Niestety w sk豉dzie nie zawsze jest wymieniony, czasem jest po prostu s這wo Aldehyde. A aldehydy stosuje si zawsze w takich preparatach, ale czasem s zupe軟ie inne.
Najlepiej kierowa si opiniami. Jak ludzie 瘸l si na dusz帷y, gryz帷y zapach to prawie na pewno jest tam foraldehyd. Inne aldehydy te nie s przyjemne, ale nie s zwykle tak nachalne.
mikroREKLAMA

Stary 2016-10-25, 10:08   #4788
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 344

Cytat:
Nie wiem czy mnie ci篹ko zrozumie czy nieuwa積ie czytacie, ale nigdzie nie napisa豉m, 瞠 polecam Wiem, 瞠 ludzie stosuj, ale nie mia豉m do czynienia z tymi preparatami. Jak wrzucisz has這 w Google to wyskoczy wi璚ej info, s preparaty z r騜nym st篹eniem. Nie pami皻am czy kto z w徠ku stosowa, chi雟kie preparaty nie budz zaufania.

Znam tylko stare Encanto, stosowa豉m 3 razy.
Pogrubionego nie rozumiem. Chodzi Ci o to jak odnale潭 takie preparaty? Niestety w sk豉dzie nie zawsze jest wymieniony, czasem jest po prostu s這wo Aldehyde. A aldehydy stosuje si zawsze w takich preparatach, ale czasem s zupe軟ie inne.
Najlepiej kierowa si opiniami. Jak ludzie 瘸l si na dusz帷y, gryz帷y zapach to prawie na pewno jest tam foraldehyd. Inne aldehydy te nie s przyjemne, ale nie s zwykle tak nachalne.
Kto zamawia tutaj na w徠ku keratyn z aliexpress, ale nie pami皻am kto i czy wstawia recenzj...
Stary 2016-10-25, 11:19   #4789
mycha9393
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 228

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
Jak si keratyna wyp逝cze to nie zdziwi si, 瞠 b璠ziesz mia豉 zniszczone w這sy i nie b璠zie to wina zabiegu. Od篡wk nale篡 k豉嗆 na w這sy po ka盥ym myciu.
w sumie to ja nigdy jako mocniej o nie nie dba豉m zawsze mam max do ramion, regularnie podcinam.
Ale dobrze wiedzie, wprowadz sobie od篡wk.
kociara
kosmetyko&鈍iecoholiczka

insta

Jeste odpowiedzialny za to co oswoi貫..
mycha9393 jest offline  
Stary 2016-10-25, 13:11   #4790
asiaq9
Rozeznanie

Czyli gdzie w Polsce mo積a znale潭 stare, dobre Encanto? bo z tego co czyta豉m to nie.

Wracam do biegania !

asiaq9 jest offline  
Stary 2016-10-25, 13:17   #4791
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Czyli gdzie w Polsce mo積a znale潭 stare, dobre Encanto? bo z tego co czyta豉m to nie.

Na allegro
Stary 2016-10-25, 15:41   #4792
asiaq9
Rozeznanie

Znacie konkretnego sprzedawc od starego encanto? Bo kupowa豉m od tych dostawc闚 z pierwszego posta i niestety kupi豉m keratyne now wersj.

Wracam do biegania !

asiaq9 jest offline  
Stary 2016-10-25, 17:21   #4793
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Znacie konkretnego sprzedawc od starego encanto? Bo kupowa豉m od tych dostawc闚 z pierwszego posta i niestety kupi豉m keratyne now wersj.

napisz do alicjastyle
Stary 2016-10-25, 17:25   #4794
asiaq9
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
napisz do alicjastyle
Chodzi o u篡tkownika allegro/wizazanke? Bo na allegro znajduje kogo kto logowa si ostatnio w 2013

Wracam do biegania !

asiaq9 jest offline  
Stary 2016-10-25, 18:03   #4795
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Chodzi o u篡tkownika allegro/wizazanke? Bo na allegro znajduje kogo kto logowa si ostatnio w 2013

o allegro
http://allegro.pl/show_user.php?uid=29078682
Stary 2016-10-25, 18:36   #4796
asiaq9
Rozeznanie

O super 💙 bardzo dzi瘯uj!

Wracam do biegania !

asiaq9 jest offline  
Stary 2016-10-26, 15:58   #4797
asiaq9
Rozeznanie

Je郵i kto by豚y zainteresowany to znalaz豉m na allegro dw鏂h sprzedawc闚 od starego encanto, z formaldehydem, kt鏎y jest niedost瘼ny w Eu

Wracam do biegania !

asiaq9 jest offline  
Stary 2016-11-07, 06:38   #4798
dziunkowa
Zakorzenienie

Jak dlugo trzyma wam sie keratyna na wlosach? Kiedy robilam co 3-4 mc, potem rozjasnialam wiec robilam co 2. Ale ostarnio przesltalam rozjasniac mimo tego po 2 mc juz widze ze sie splukala.

Stary 2016-11-07, 17:23   #4799
klajdla
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 308

Na moich kreconych wlosach Inora trzyma si ok 5 miesi璚y
klajdla jest offline  
Stary 2016-11-09, 14:12   #4800
Dorjee90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 226

Hej ja robi豉m zabieg ju 3 razy i mi zawsze utrzymuje si 3-4 miesi帷e. Z racji tego 瞠 ci庵le chodzi豉m wtedy w koczkach to uwa瘸m 瞠 to bardzo d逝go. efekt jak dla mnie rewelacja bo 瘸dnego zagniecenia na w這sach nie by這 wida po rozpuszczeniu mimo 瞠 by造 mocno 軼i郾i皻e gumk. Martwi mnie tylko to 瞠 mam teraz jakie zmasakrowane w這sy i suche jak wi鏎. Ale z tego co czyta豉m to nie mo瞠 by od tego zabiegu...chocia dziwne 瞠 zrobi造 si takie od kiedy zacze豉m go robi. A dbam o w這sy bardzo...ci庵le nak豉dam jakie maseczki i zostawiam nawet na ca陰 noc... Poniewa nie mog ju na nie patrze zam闚i豉m sobie znowu zestaw. Gorzej i tak ju nie b璠zie a chocia ze 3 miesi帷e b璠 jako wygl康a.
Dorjee90 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.