Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-12-01, 14:23   #4831
vTriniv
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Obecnie mam czarne wlosy chcia豉bym zdjac kolor aby dojsc do naturalnego odcienia - Ciemny blad. chce tez trwale wyprostowac. Co radzicie w pierszej kolejnosci zrobic? pozbyc sie koloru czy najpierw prostowac?
vTriniv jest offline  
Stary 2016-12-01, 14:48   #4832
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Chyba lepiej b璠zie najpierw zdj望 kolor a p騧niej wyprostowa : w這sy si troch odbuduja po de koloryzacji

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2016-12-01, 15:25   #4833
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 343

Ja bym najpierw zrobi豉 dekoloryzacj, p騧niej prostowanie a na koniec pomalowa豉 na odpowiedni kolor.
Stary 2016-12-02, 05:42   #4834
asiuniaskc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 476

Mi keratynowe prostowanie z kruczo czarnych zdjelo kolor do jasnego br您u..

asiuniaskc jest offline  
Stary 2016-12-02, 07:11   #4835
vTriniv
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Dzi瘯i dziewczyny troche jestem zestresowana bo mam mn鏀two wlos闚 i nie chce ich stracic albo zrobic z nich spalenizny

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Przechodzilas przez rudy bo tego troche sie obawiam moze i bedzie mi pasowa do charakteru ale nie koniecznie do wygladu :P

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Prosz kliknij w jedn z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywni to okienko.
vTriniv jest offline  
Stary 2016-12-02, 09:25   #4836
martuska090790
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Hej, wiecie mo瞠 gdzie dostane star formu貫 encanto? u alicja _style niestety w styczniu dopiero
martuska090790 jest offline  
Stary 2016-12-03, 07:03   #4837
twiggz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Cytat:
Napisane przez martuska090790 Poka wiadomo嗆
Hej, wiecie mo瞠 gdzie dostane star formu貫 encanto? u alicja _style niestety w styczniu dopiero
Ja ju nie zam闚i u alicjastyle. Mam bardzo mieszane uczucia. Par lat temu robi豉m star wersj keratyn. Szczypa這 i gryz這, ale efekt by wow. Kupi豉m par miesi璚y temu po 50ml starej wersji u alicjastyle w豉郾ie. W keratynie p造wa造 farfocle, prawie nie by這 jej czu podczas zabiegu co pozwala mi s康zi, 瞠 keratyna by豉 stara lub rozcie鎍zona. Albo jedno i drugie :/ Dopiero jak nak豉da豉m od篡wk to hoho... buchn窸y opary, a sobie przypomnia豉m jak stara wersja powinna wali. Nie polecam tego sprzedawcy. Efekt jest... 鈔edni, "rozcie鎍zony" to dobre okre郵enie. Nowa wersja encanto ostatnio ju da豉 lepszy efekt ni to.
Zapisz
twiggz jest offline  
Stary 2016-12-09, 04:20   #4838
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka wiadomo嗆
Ja ju nie zam闚i u alicjastyle. Mam bardzo mieszane uczucia. Par lat temu robi豉m star wersj keratyn. Szczypa這 i gryz這, ale efekt by wow. Kupi豉m par miesi璚y temu po 50ml starej wersji u alicjastyle w豉郾ie. W keratynie p造wa造 farfocle, prawie nie by這 jej czu podczas zabiegu co pozwala mi s康zi, 瞠 keratyna by豉 stara lub rozcie鎍zona. Albo jedno i drugie :/ Dopiero jak nak豉da豉m od篡wk to hoho... buchn窸y opary, a sobie przypomnia豉m jak stara wersja powinna wali. Nie polecam tego sprzedawcy. Efekt jest... 鈔edni, "rozcie鎍zony" to dobre okre郵enie. Nowa wersja encanto ostatnio ju da豉 lepszy efekt ni to.
Zapisz
Ja za pierwszym razem czu豉m delikatnie nieprzyjemny zapach, za drugim jeszcze mniej. Kupowa豉m stare wersje. Za pierwszym razem efekt wow, za drugim tylko do mycia.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-12-10, 01:24   #4839
alicja_style_na_allegro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
Ja za pierwszym razem czu豉m delikatnie nieprzyjemny zapach, za drugim jeszcze mniej. Kupowa豉m stare wersje. Za pierwszym razem efekt wow, za drugim tylko do mycia.
Witam,
jest mi bardzo przykro, ze osi庵ni皻y efekt by daleki od Pa wyobra瞠nia. Poniewa nikt ze mn si nie kontaktowa wi璚 nie jestem w stanie okresli kto kiedy i co kupi. Starej wersji encanto od pewnego czasu nie sprzedaj, poniewa czekam na dostawe kt鏎a przyjdzie najprawdopodobniej w styczniu. Co do okreslenia 瞠 produkt by stary, hm...encanto ma dwa lata waznosci od daty produkcji, wi璚 przy takich ilo軼iach jakie si sprzedaj trudno wyobrazi sobie ilo嗆 jaka musia豚ym mie aby przeterminowa produkt. Do tego 瞠 zapach by mniej intensywny tudno mi sie odnie嗆, poniewa po takim czasie jak ju to przelewam w mniejsze opakowania zwyczajnie zd捫y貫m sie przyzwyczai i on na mnie nie dzia豉. W徠ku o rozcie鎍zaniu produktu nawet nie skomentuj, ale ten fragment o wy窺zo軼i nowej wersji nad star spowodowa w tej niemi貫j dla mnie wiadomo軼i jednak u鄉iech na twarzy. Ze swojej strony zapraszam obie Panie do kontaktu ze mn w styczniu celem przes豉nia towaru 鈍ie瞠go, tu po dostawie, celem por闚nania i mam nadziej tym razem osi庵ni皻ego zadowolenia po zabiegu.
Pozdrawiam alicja_style
alicja_style_na_allegro jest offline  
Stary 2016-12-10, 09:56   #4840
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez alicja_style_na_allegro Poka wiadomo嗆
Witam,
jest mi bardzo przykro, ze osi庵ni皻y efekt by daleki od Pa wyobra瞠nia. Poniewa nikt ze mn si nie kontaktowa wi璚 nie jestem w stanie okresli kto kiedy i co kupi. Starej wersji encanto od pewnego czasu nie sprzedaj, poniewa czekam na dostawe kt鏎a przyjdzie najprawdopodobniej w styczniu. Co do okreslenia 瞠 produkt by stary, hm...encanto ma dwa lata waznosci od daty produkcji, wi璚 przy takich ilo軼iach jakie si sprzedaj trudno wyobrazi sobie ilo嗆 jaka musia豚ym mie aby przeterminowa produkt. Do tego 瞠 zapach by mniej intensywny tudno mi sie odnie嗆, poniewa po takim czasie jak ju to przelewam w mniejsze opakowania zwyczajnie zd捫y貫m sie przyzwyczai i on na mnie nie dzia豉. W徠ku o rozcie鎍zaniu produktu nawet nie skomentuj, ale ten fragment o wy窺zo軼i nowej wersji nad star spowodowa w tej niemi貫j dla mnie wiadomo軼i jednak u鄉iech na twarzy. Ze swojej strony zapraszam obie Panie do kontaktu ze mn w styczniu celem przes豉nia towaru 鈍ie瞠go, tu po dostawie, celem por闚nania i mam nadziej tym razem osi庵ni皻ego zadowolenia po zabiegu.
Pozdrawiam alicja_style
My郵, 瞠 to nie do ko鎍a mo瞠 by Pana wina. Ka盥y w這s reaguje inaczej i to mo瞠 nasze w這sy nieodpowiednio przyj窸y kolejn porcj keratyny.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2016-12-10, 18:17   #4841
klajdla
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 308

Ja wczoraj robi豉m o raz 4 prostowanie Inoarem. Pierwszy raz prostowa豉m w maju 2015 r, wi璚 powtarzam zabieg tak co p馧 roku. Osobi軼ie jestem mega zadowolona. Z ka盥ym zabiegiem efekt utrzymuje si co raz d逝瞠j, w這sy zapu軼i豉m i w zasadzie nie znajduje minus闚
klajdla jest offline  
Stary 2016-12-18, 10:53   #4842
Dorjee90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 226

Witam ponownie. Niestety m鎩 ostatni zabieg tak jak my郵a豉m efekt natychmiastowo min掖. Zawsze by這 super przez te 3-4 miesi帷e a tu po 2 tygodniach ju w這sy si puszy造 a teraz s takie jak by造 przed zabiegiem Pierwszy i ostatni raz kupi豉m u ALICJA_style na allegro. Straci豉m tylko pieni康ze i czas
Dziewczyny mo積a po miesi帷u od ostatniego zabiegu zrobi kolejny? czy to za wcze郾ie?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------
Dorjee90 jest offline  
Stary 2016-12-19, 06:21   #4843
alicja_style_na_allegro
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Poka wiadomo嗆
Witam ponownie. Niestety m鎩 ostatni zabieg tak jak my郵a豉m efekt natychmiastowo min掖. Zawsze by這 super przez te 3-4 miesi帷e a tu po 2 tygodniach ju w這sy si puszy造 a teraz s takie jak by造 przed zabiegiem Pierwszy i ostatni raz kupi豉m u ALICJA_style na allegro. Straci豉m tylko pieni康ze i czas
Dziewczyny mo積a po miesi帷u od ostatniego zabiegu zrobi kolejny? czy to za wcze郾ie?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------
Szanowna Pani,

ma Pani napisane tyle post闚 i a dziwi, 瞠 nie zauwa篡豉 Pani.瞠 na rynku istniej dwa produkty encanto. Brazylijski i ameryka雟ki czyli nowa i stara wersja. Na prawd kupuj帷 now wersj nie mo積a oczekiwa efektu woow kt鏎y daje encanto ameryka雟kie. Poza tym, skoro Pani my郵a豉 瞠 efekt minie natychmiast to po co by這 kupowa?
Wersja ameryka雟ka b璠zie w sprzeda篡 dopiero w po這wie stycznia, gdy w豉snie dostawa p造nie ze Stan馧w Zjednoczonych.

Pozdrawiam i 篡cz stosunkowo mi貫go weekendu.

Przy okazji wszystkim moim obecnym, przesz造m i przysz造m(chocia wiadomo 瞠 alicja_style to oszustka, kt鏎a tylko czyha na 豉twe pieni康ze ) klientkom sk豉dam najserdeczniejsze 篡czenia Weso造ch 安i徠 i Szcz窷liwego Nowego Roku. Udanych zabieg闚 i zawsze zadowolenia z wybranych produkt闚.
Piotr G鏎kiewicz
Stary 2016-12-19, 07:03   #4844
Dorjee90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 226

Cytat:
Napisane przez alicja_style_na_allegro Poka wiadomo嗆
Szanowna Pani,

ma Pani napisane tyle post闚 i a dziwi, 瞠 nie zauwa篡豉 Pani.瞠 na rynku istniej dwa produkty encanto. Brazylijski i ameryka雟ki czyli nowa i stara wersja. Na prawd kupuj帷 now wersj nie mo積a oczekiwa efektu woow kt鏎y daje encanto ameryka雟kie. Poza tym, skoro Pani my郵a豉 瞠 efekt minie natychmiast to po co by這 kupowa?
Wersja ameryka雟ka b璠zie w sprzeda篡 dopiero w po這wie stycznia, gdy w豉snie dostawa p造nie ze Stan馧w Zjednoczonych.

Pozdrawiam i 篡cz stosunkowo mi貫go weekendu.

Przy okazji wszystkim moim obecnym, przesz造m i przysz造m(chocia wiadomo 瞠 alicja_style to oszustka, kt鏎a tylko czyha na 豉twe pieni康ze ) klientkom sk豉dam najserdeczniejsze 篡czenia Weso造ch 安i徠 i Szcz窷liwego Nowego Roku. Udanych zabieg闚 i zawsze zadowolenia z wybranych produkt闚.
Piotr G鏎kiewicz
Ja tylko pisz o faktach. A faktem jest 瞠 robi豉m ju kilka razy zabieg kupuj帷 encanto u innego sprzedawcy i wszystko by這 ok. Raz kupi豉m u Pana i efekt niestety jest jaki jest. O tym 瞠 nie b璠zie efektu takiego jak zawsze trudno 瞠bym wiedzia豉 przed zakupem skoro dopiero po otwarciu mog豉m stwierdzi 瞠 nie ma tak intensywnego zapachu jak zawsze.
Mimo wszystko r闚nie 篡cz weso造ch 鈍i徠. Pozdrawiam.
Dorjee90 jest offline  
Stary 2016-12-19, 08:33   #4845
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Super wiadomo嗆 瞠 encanto b璠zie ☺ czekam z niecierpliwo軼i na stycze.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2016-12-22, 20:45   #4846
alinoe_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej dziewczyny

Dawno mnie tu nie by這, a nie mog zalogowa si na swoje stare konto (elilalu86), ani odzyska has豉 :/. Kiedy z Wami pisa豉m i wrzuca豉m linki do swoich film闚 o keratynie. Prostuj od 5 lat Tydzie temu zrobi豉m kolejne Encanto, zawsze obiecuj sobie, 瞠 to ju b璠zie ostatnie, ale jednak wygoda wygrywa Teraz zam闚i豉m preparaty po 100 ml. Nagra豉m film, mo瞠 komu si przyda pokazuj efekty, konsystencj produkt闚 i zabezpieczenia butelek

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-28 o 18:58 Pow鏚: Link.
alinoe_ jest offline  
Stary 2016-12-23, 07:52   #4847
alicja_style_na_allegro
Przyczajenie

Ciesz si, 瞠 kto zamie軼i taki film. Zaprezentowane na filmie blogerki encanto jest brazylijskie. Czyli tzw nowa formu豉. Przypominam....encanto brazylijskie i ameryka雟kie (stara formu豉) to zupe軟ie inne produkty. Swoj drog z tego co wiem producent ameryka雟ki wyst徙i na drog s康ow o ochron nazwy.
W styczniu przedstawi na filmiku konsystencj i wygl康 ameryka雟kiej wersji. A pod tym linkiem dost瘼nym na youtube jest pokazany ca造 zabieg wykonany na encanto starej wersji.
https://www.youtube.com/watch?v=vW2MCZKjUQk&t=10s

Pozdrawiam.
Stary 2016-12-26, 18:46   #4848
alinoe_
Przyczajenie

A mo瞠 lepiej nie zamawia przelewanych produkt闚 tylko takie 100-mililitrowe oryginalne Encanto?

Zam闚i豉m now formu喚, ma貫 oryginalne buteleczki, wszystko fabrycznie zapakowane, super zabezpieczone, nic nie jest przelewane, znika ryzyko, 瞠 keratyna b璠zie rozcie鎍zana. Teraz ju na pewno nie zam闚i tych produkt闚 przelewanych do ma造ch pojemnik闚...

Tak po za tym to dawno nie by這 mnie na w徠ku i czytam teraz Wasze wpisy, 瞠 nowa formu豉 jest gorsza, 瞠 nie ma efektu wow. W moim przypadku jest efekt wow i to jak najbardziej. Zobaczymy jak b璠zie utrzymywa si ten efekt, ale na razie jestem bardzo zadowolona, no ale ja u篡wam Encanto od ponad 5 lat, wi璚 moze moje w這sy reaguj inaczej.

Edytowane przez alinoe_
Czas edycji: 2016-12-26 o 18:50
alinoe_ jest offline  
Stary 2016-12-26, 20:00   #4849
SoFanny
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 339

Ehh, a ja ju wiem, co posz這 nie tak. W這sy przy karku, na kt鏎ych testowa造鄉y, czy si pal w 230, mam proste. Reszta si pokr璚i豉 bo kole瘸nka nie chcia豉 mnie spali, wi璚 zrobi豉 w 215, a to si nie niszczy這, tylko dzia豉這. Cholera, szkoda, bo drugi raz bez maski przeciwgazowej do tego nie podejd... : P

Edytowane przez SoFanny
Czas edycji: 2016-12-26 o 20:03
SoFanny jest teraz online  
Stary 2016-12-26, 20:08   #4850
Midnight Moon
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez alinoe_ Poka wiadomo嗆
A mo瞠 lepiej nie zamawia przelewanych produkt闚 tylko takie 100-mililitrowe oryginalne Encanto?

Zam闚i豉m now formu喚, ma貫 oryginalne buteleczki, wszystko fabrycznie zapakowane, super zabezpieczone, nic nie jest przelewane, znika ryzyko, 瞠 keratyna b璠zie rozcie鎍zana. Teraz ju na pewno nie zam闚i tych produkt闚 przelewanych do ma造ch pojemnik闚...

Tak po za tym to dawno nie by這 mnie na w徠ku i czytam teraz Wasze wpisy, 瞠 nowa formu豉 jest gorsza, 瞠 nie ma efektu wow. W moim przypadku jest efekt wow i to jak najbardziej. Zobaczymy jak b璠zie utrzymywa si ten efekt, ale na razie jestem bardzo zadowolona, no ale ja u篡wam Encanto od ponad 5 lat, wi璚 moze moje w這sy reaguj inaczej.
A na jakiej stronie zamawia豉? Nie wiem czy zamawia Encanto brazylijskie czy czeka na to z USA

http://allegro.pl/encanto-prostowani...1.html#thumb/2
To jest stara czy nowa wersja? Da si to jako pozna?

Edytowane przez Midnight Moon
Czas edycji: 2016-12-26 o 20:23
Midnight Moon jest offline  
Stary 2016-12-27, 09:59   #4851
alinoe_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Midnight Moon Poka wiadomo嗆
A na jakiej stronie zamawia豉? Nie wiem czy zamawia Encanto brazylijskie czy czeka na to z USA

http://allegro.pl/encanto-prostowani...1.html#thumb/2
To jest stara czy nowa wersja? Da si to jako pozna?
Zamawia豉m z Allegro, a dok豉dnie st康
http://allegro.pl/encanto-keratyna-1...I1NTEzZjc2Mw==
Ten produkt, kt鏎y podlinkowa豉 jest przelewany (w zast瘼czych opakowaniach), ale w opisie aukcji jest napisane, 瞠 sprzedawca ma r闚nie oryginalne, 100-ml opakowania. Nic nie ma o tym jaka to wersja. Ja swoj rozpozna豉m dopiero po konsystencji. Sprzedawcy powinni to pisa.
Stary 2016-12-28, 18:43   #4852
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Jest jakas keratyna po ktorej nie bede wyglada豉 jak 造sa i nie zniszczy mi wlosow ?
Do tej pory robi豉m encanto i coco choco niestety po obu mega przyliz i w這sy zniszczone od ucha w dol, mam cienkie i s豉be krecone w這sy

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2017-01-05, 11:31   #4853
fabri92
Przyczajenie

Maska Kerastase

Czy po kreatynowym prostowaniu w這s闚 moge stosowa mask Kerastase Cris Tal Liste? Oczywi軼ie mam specjalny szampon i od篡wk, te mask dosta豉m w prezencie, wiem ze og鏊nie jest bardzo dobra, ale niestety nie moge sie doczyta jej sk豉du i nie wiem czy moge ja tak瞠 stosowa czy nie?
fabri92 jest offline  
Stary 2017-01-06, 10:46   #4854
twiggz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154
Dot.: Maska Kerastase

Cytat:
Napisane przez fabri92 Poka wiadomo嗆
Czy po kreatynowym prostowaniu w這s闚 moge stosowa mask Kerastase Cris Tal Liste? Oczywi軼ie mam specjalny szampon i od篡wk, te mask dosta豉m w prezencie, wiem ze og鏊nie jest bardzo dobra, ale niestety nie moge sie doczyta jej sk豉du i nie wiem czy moge ja tak瞠 stosowa czy nie?
Stosuj co chcesz, mo瞠sz doda par kropel hydrolizatu keratyny, ale nie jest to jaki ekstremalny wym鏬.
twiggz jest offline  
Stary 2017-01-10, 20:41   #4855
Semia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280

Dziewczyny czy to jest oryginalne encanto stara wersja?

http://encantobkt.com/

przesy趾a wynosi 25 USD, troch drogo. Mo瞠 ma kt鏎a ochot zam闚i z tej strony, je郵i to jest faktycznie orygina.
Jest wersja za 50 USD i 30 USD, a tak瞠 za 90.

I nawet na ceneo si pojawi造 tylko w豉郾ie inne butelki eh

http://www.ceneo.pl/40732710

Wydaje mi si, 瞠 tu by豚y dobry produkt
https://www.encantodobrasil.com.br/c...ent-8-oz-236ml

(...) Z trosk my郵 o przysz這軼i, zapominaj帷 o chwili obecnej i w ten spos鏏 nie prze篡waj ani tera幡iejszo軼i ani przysz這軼i.
砰j jakby nigdy nie mieli umrze, a umieraj, jakby nigdy nie 篡li.

Edytowane przez Semia
Czas edycji: 2017-01-10 o 20:47
Semia jest offline  
Stary 2017-01-11, 07:55   #4856
alicja_style_na_allegro
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Semia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy to jest oryginalne encanto stara wersja?

http://encantobkt.com/

przesy趾a wynosi 25 USD, troch drogo. Mo瞠 ma kt鏎a ochot zam闚i z tej strony, je郵i to jest faktycznie orygina.
Jest wersja za 50 USD i 30 USD, a tak瞠 za 90.

I nawet na ceneo si pojawi造 tylko w豉郾ie inne butelki eh

http://www.ceneo.pl/40732710

Wydaje mi si, 瞠 tu by豚y dobry produkt
https://www.encantodobrasil.com.br/c...ent-8-oz-236ml

Witam,

wszystkie wersje przedstawione przez Pani to nowa wersja.
Produkt ze strony encantobkt.com kt鏎y Pani pokaza豉 w Polsce jeszcze nie wyst瘼uje. By造 w sprzeda篡 tylko jakie pojedy鎍ze sztuki. I raczej ze wzgl璠u na cen u nas nie b璠zie dost瘼ny.
W celu identyfikacji produktu prosz pyta sprzedawc o kod kreskowy.

Pozdrawiam
Stary 2017-01-11, 21:53   #4857
Semia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280

Czy u篡waj帷 Encanto nowa formu豉 mo積a my w這sy w tym samym dniu? Bo znalaz豉m taki produkt, poleci豉 mi go znajoma fryzjerka, ale wydaje mi si podejrzane. Bo przy starej formule obowi您uj 72 godziny, zgadza si czy co pokr璚i豉m?

A jaki to kod kreskowy ma by?

To zosta這 mi polecone

http://www.seol-cosmetics.pl/encanto...3,52571,512057

oraz to

http://allegro.pl/encanto-keratyna-1...599812654.html

(...) Z trosk my郵 o przysz這軼i, zapominaj帷 o chwili obecnej i w ten spos鏏 nie prze篡waj ani tera幡iejszo軼i ani przysz這軼i.
砰j jakby nigdy nie mieli umrze, a umieraj, jakby nigdy nie 篡li.

Edytowane przez Semia
Czas edycji: 2017-01-11 o 21:54
Semia jest offline  
Stary 2017-01-12, 09:11   #4858
alinoe_
Przyczajenie

Zar闚no przy starej, jak i nowej formule mo積a my g這w bezpo鈔ednio po zabiegu. Ja korzysta豉m z nowej (zamawia豉m dok豉dnie z tego 2 linku, kt鏎y poda豉) i my豉m g這w ju godzin po zabiegu. Teraz jestem jaki miesi帷 po, w這sy s proste, ale rzeczywi軼ie nieco inne ni po starej formule. Jestem jednak zadowolona z efekt闚.
Moja ocena wszystkich stosowanych keratyn - najlepsze efekty daje stara wersja Encanto, 2 w kolejno軼i jest nowa wersja, a Nanox ostatni - niestety wyp逝ka si najszybciej.
Stary 2017-01-17, 13:21   #4859
ridja devojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 223

IMG-20170112-WA0001.jpg
Mam pytanie. Czy to jest stara czy nowa wersja? Zam闚i豉m w UK.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

ridja devojka jest offline  
Stary 2017-01-17, 13:39   #4860
dziunkowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 448

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Poka wiadomo嗆
Za陰cznik 6855711
Mam pytanie. Czy to jest stara czy nowa wersja? Zam闚i豉m w UK.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
Dolaczam sie do pytania

dziunkowa jest teraz online  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.