Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2017-02-21, 18:30   #4891
pamelaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz.IV

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Poka wiadomo嗆
A co to za spray na odrosty?
wiesz co, s造sza豉 mo瞠 o takiej nowo軼i Loreala? magic retouch. Akurat ta dziewczyna, kt鏎a robi mi keratyn mi to poleci豉. Odcie pasowa do mojego koloru i podoba mi si efekt
pamelaa jest offline  
Stary 2017-02-22, 06:48   #4892
fikolka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Si, chodz do fryzjera na farbowanie, ju dawno nie robi豉m tego sama, ale jaka tam farba w 豉zience mi nawet zosta豉 i tak dumam, czy jej nie u篡 kt鏎ego dnia, ale mog si zdziwi dat wa積o軼i
No i w這sy rosn mi do嗆 szybko, przynajmniej tak mi si wydaje, i ju po kr鏒kim czasie mnie ten odrost wkurza.
Stary 2017-02-24, 14:20   #4893
KamilaAlina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Wracaj帷 do tematu: s造sza造軼ie o prostowaniu keratynowym na zimo?
KamilaAlina jest offline  
Stary 2017-02-24, 16:38   #4894
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Poka wiadomo嗆
Wracaj帷 do tematu: s造sza造軼ie o prostowaniu keratynowym na zimo?
:niee: mo瞠sz przybli篡 na czym ma to mniej wi璚ej polega ?
Stary 2017-02-24, 16:39   #4895
dziunkowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 417

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
:niee: mo瞠sz przybli篡 na czym ma to mniej wi璚ej polega ?
Do陰czam si do pytania

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline  
Stary 2017-02-25, 06:26   #4896
chwast
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 885
Keratynowe prostowanie w這s闚 cz.IV

Hejka.

Szczerze m闚i帷 nigdy nie s康zi豉m, ze kiedykolwiek uda mi sie zrobic z w這sami cos, co sprawi, ze bed po prostu jak u wi瘯szo軼i moich znajomych - normalne.

Bardzo o nie dbam juz dobre 4 lata, sa zdrowe, regularnie podcinam ko鎍闚ki, szampony, oleje - wszystko co tylko da sie zrobic aby poprawi stan i wygl康 w這s闚.

Rzeczywi軼ie bez wychodzenia z domu sa 豉dne - ale wystarczy ze w powietrzu jest ODROBINA wilgoci i juz po w這sach

Praktycznie codziennie jad帷 np do pracy mia豉m na g這w czapk, co w cieplejszych miesi帷ach jest uci捫liwe. Mieszkam w uk wiec tutaj rzadko trafi na dzien, w kt鏎ym wilgo w powietrzu jest znikoma.

Nie wiem co mi strzeli這 do g這wy, ale zapisa豉m sie na keratynowe prostowanie i jestem wniebowzi皻a. Na pocz徠ku speszy造 mnie a tak proste w這sy - ja nie u篡wa豉m prostownicy od ok 9 lat, ale mija trzeci dzien, a w這sy ani razu mi sie nie napuszy造.... a prze篡豉m juz wszystkie warunki pogodowe od czasu zabiegu

Do tego moge w ko鎍u sie czesa - bez zabiegu po uczesaniu w這sy tak spuszone, ze po prostu trzeba je na nowo umy.

Wiec efekt, na kt鏎ym mi bardzo zale瘸這, bo puszenie sta這 sie przez lata moja obsesja i potrafi豉m nawet nie wyjs na miasto ze znajomymi czuj帷 sie jak kupa :p tzn wiedz帷, ze bede sie tak czuc przez to napuszenie - uzyskany.

W這sy przelewaj sie przez palce, dos這wnie sp造waj z ramion itd - nigdy w zyciu nie uzyska豉m tego przy pomocy 瘸dnego preparatu czy nawet za pomoc prostownicy.

Sa bardzo l郾i帷e, ale ja przedtem mia豉m i tak takie wiec mysle, ze to po prostu kwestia wyprostowania i po造sk sie uwydatni na g豉dkiej powierzchni.

Wiadomo wydaj sie o wiele d逝窺ze, nawet nie zdawa豉m sobie sprawy

Na pewno bede powtarza

I z mojej strony takie pytanie do tych, kt鏎ym juz kilkakrotnie keratyna schodzi豉 - czy stan w這s闚 jest gorszy?
Nie wiem na ile to prawda a na ile wra瞠nie, ze po kilku miesi帷ach b造szcz帷ych w這s闚 one po prostu wracaj do swojego pierwotnego stanu i dlatego niekt鏎zy m闚i, ze niszczy, a tak naprawd im sie wydaje?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4091.JPG (271,7 KB, 61 za豉dowa)

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2017-02-25 o 06:34
chwast jest offline  
Stary 2017-02-26, 14:23   #4897
chwast
Zakorzenienie

Dobra jestem po pierwszym myciu i... efekt znik. Dziewczyny tak chyba nie powinno byc....?
IMG_4104.JPG obie foty robione z lampa wiec wida, ze chyba cos co mi wt這czono na raz, znikn窸o po jednym myciu.....

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
Stary 2017-02-26, 16:41   #4898
fikolka
Raczkowanie

Takie keratynowe prostowanie raczej nie niszczy, to jest kwestia tego, 瞠 w這sy zaczynaj wygl康a po czasie tak, jak wygl康a造 wcze郾iej, brakuje tego efektu 鈍ie穎軼i, kt鏎y by na pocz徠ku. Zreszt je郵i dbasz o w這sy, to po sobie zauwa篡sz/zauwa篡豉
Stary 2017-02-26, 17:06   #4899
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 337

Cytat:
Napisane przez chwast Poka wiadomo嗆
Dobra jestem po pierwszym myciu i... efekt znik. Dziewczyny tak chyba nie powinno byc....?
Za陰cznik 6937716 obie foty robione z lampa wiec wida, ze chyba cos co mi wt這czono na raz, znikn窸o po jednym myciu.....

A przed prostowaniem jakie mia豉 w這sy? Teraz s po prostu falowane ale mi瘯kie czy falowane i szorstkie?
Wyprost i tafla to hmm efekt uboczny tego zabiegu. W tym zabiegu chodzi o to aby od篡wi w這sy a wyprost pojawia si jako efekt uboczny - obci捫one w這sy s ci篹sze. Je瞠li mia豉 wcze郾iej kr璚one w這sy (spiralki drobne) to mo磧iwe, 瞠 si faluj po myciu.
Wysuszy豉 w這sy suszark czy naturalnie wysch造?
Edit: widz jakie mia豉 w這sy... to niestety mo磧iwe w Twoim przypadku bo mia豉 je mocno kr璚one.

Edytowane przez kopnienta
Czas edycji: 2017-02-26 o 17:10
kopnienta jest offline  
Stary 2017-02-26, 17:11   #4900
SoFanny
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

Cytat:
Za陰cznik 6937716 obie foty robione z lampa wiec wida, ze chyba cos co mi wt這czono na raz, znikn窸o po jednym myciu.....

Mo瞠 za niska temperatura? U mnie tak by這, bo na kilku pasmach spr鏏owa造鄉y wy窺zej i s dalej proste, a reszta si ca趾iem wyp逝ka豉. Mam bardziej kr璚one w這sy ni Ty, a podejrzewam, 瞠 gdyby鄉y wtedy zrobi造 w 230 to cieszy豉bym si efektem do teraz. : P

Edytowane przez SoFanny
Czas edycji: 2017-02-26 o 17:16
SoFanny jest teraz online  
Stary 2017-02-26, 17:27   #4901
Raspberry000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219

Czy moze kto wie jaki procent formaldehydu zawiera keratyna Encanto?
Raspberry000 jest offline  
Stary 2017-02-27, 09:32   #4902
gronoo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Hej dziewczyny. Robi keratyn od ok. 1,5 roku. Do tej pory zawsze zamawia豉m encanto i by這 super, jednak przy ostatnim zabiegu musia豉m dosta now wersj i ju tak cudnie nie jest.

Zastanawia豉m si, czy nie spr鏏owa keratyny Inoar. Macie jakie do鈍iadczenie z ni? Albo og鏊nie, kt鏎a keratyna dobrze si u Was sprawdza豉? Bo przyznam szczerze, 瞠 encanto mnie troch zawiod這 i boj si ryzykowa, 瞠 strac tylko czas a efekt b璠zie marny. 😋
gronoo jest offline  
Stary 2017-02-27, 21:13   #4903
Raspberry000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219

S造sza豉m, 瞠 wlosy tez mog przyzwyczaic si do keratyny i po pewnym czasie efekt b璠zie slabszy. Najlepiej zrobic z 4-6miesiecy przerwy i sprobowac po tym czasie.
Raspberry000 jest offline  
Stary 2017-02-28, 17:00   #4904
xpaulaax
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

Hej !!
potrzebuje porady, mam dwukrotnie rozjasniane wlosy.. teraz kolor to taki hm.. zlotawy w lipcu biore slub i daze do ladnego slomkowego blondu, jutro ide do fryzjerki i mam dylemat : chce zrobic balejaz oraz prostowanie cocochoco ale nie jestem pewna w jakiej kolejnosci to zrobic poniewaz mam juz dosc zniszczone wlosy jednak nie jakos koszmarnie.. co polecacie ? czy najpierw powinnam isc zrobic keratyne i za dwa tygodnie balejaz ? czy najpierw balejaz a za dwa tygodnie keratyne ? czy w ogole odczekac z keratyna i narazie robic balejaz a w czerwcu na miesiac przed slubem keratyne zeby efekt byl najwidoczniejszy ?

dziekuje za odpowiedzi
xpaulaax jest offline  
Stary 2017-02-28, 17:02   #4905
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 337

Cytat:
Napisane przez xpaulaax Poka wiadomo嗆
Hej !!
potrzebuje porady, mam dwukrotnie rozjasniane wlosy.. teraz kolor to taki hm.. zlotawy w lipcu biore slub i daze do ladnego slomkowego blondu, jutro ide do fryzjerki i mam dylemat : chce zrobic balejaz oraz prostowanie cocochoco ale nie jestem pewna w jakiej kolejnosci to zrobic poniewaz mam juz dosc zniszczone wlosy jednak nie jakos koszmarnie.. co polecacie ? czy najpierw powinnam isc zrobic keratyne i za dwa tygodnie balejaz ? czy najpierw balejaz a za dwa tygodnie keratyne ? czy w ogole odczekac z keratyna i narazie robic balejaz a w czerwcu na miesiac przed slubem keratyne zeby efekt byl najwidoczniejszy ?

dziekuje za odpowiedzi
To zale篡 na czym Ci bardziej zale篡 - na prostych, od篡wionych w這sach czy na kolorze. Keratyna wyp逝kuje kolor i robi si on ja郾iejszy.
Stary 2017-02-28, 17:05   #4906
xpaulaax
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
To zale篡 na czym Ci bardziej zale篡 - na prostych, od篡wionych w這sach czy na kolorze. Keratyna wyp逝kuje kolor i robi si on ja郾iejszy.
nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy to znaczy ze rozjasni juz rozjasnione balejazem wlosy ?
xpaulaax jest offline  
Stary 2017-03-01, 09:39   #4907
chwast
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SoFanny Poka wiadomo嗆
Mo瞠 za niska temperatura? U mnie tak by這, bo na kilku pasmach spr鏏owa造鄉y wy窺zej i s dalej proste, a reszta si ca趾iem wyp逝ka豉. Mam bardziej kr璚one w這sy ni Ty, a podejrzewam, 瞠 gdyby鄉y wtedy zrobi造 w 230 to cieszy豉bym si efektem do teraz. : P

Mnie sie wlasnie tak wydaje, ze za niska.
Skontaktowa豉m sie z inna fryzjerka i ona powiedzia豉, ze powinnam tam i嗆 i pokaza im te w這sy, bo a tak nie powinno byc.

W這sy wysch造 same ja nie mam nawet suszarki w domu. Kwestia tego, ze po myciu one zawsze by造 takie falowanie, dopiero pod wp造wem wilgoci i tego jak je czesze sie faluj ;/
Wiec efekt jest niestety zerowy poza oczywiscie szorstkimi ko鎍闚kami, kt鏎e mam ochot 軼i望 :/

Stary 2017-03-01, 10:43   #4908
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 27 146

Cytat:
Napisane przez gronoo Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Robi keratyn od ok. 1,5 roku. Do tej pory zawsze zamawia豉m encanto i by這 super, jednak przy ostatnim zabiegu musia豉m dosta now wersj i ju tak cudnie nie jest.

Zastanawia豉m si, czy nie spr鏏owa keratyny Inoar. Macie jakie do鈍iadczenie z ni? Albo og鏊nie, kt鏎a keratyna dobrze si u Was sprawdza豉? Bo przyznam szczerze, 瞠 encanto mnie troch zawiod這 i boj si ryzykowa, 瞠 strac tylko czas a efekt b璠zie marny. 😋
Mia豉m robione prostowanie keratyna tej firmy i jestem bardzo zadowolona

visionAM jest offline  
Stary 2017-03-01, 20:30   #4909
Galatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
A co ci przeszkadza je upina ?
Moje w這sy s bardzo podatne na odgniecenia i szkoda by mi by這 wyda kas, a potem zwi您a w這sy w kok i znowu mie fale.
Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka wiadomo嗆
wiesz co, s造sza豉 mo瞠 o takiej nowo軼i Loreala? magic retouch. Akurat ta dziewczyna, kt鏎a robi mi keratyn mi to poleci豉. Odcie pasowa do mojego koloru i podoba mi si efekt
Jak dzia豉 ten spray? Efekt si utrzymuje jako d逝瞠j, czy schodzi przy myciu?
Cytat:
Napisane przez fikolka Poka wiadomo嗆
Si, chodz do fryzjera na farbowanie, ju dawno nie robi豉m tego sama, ale jaka tam farba w 豉zience mi nawet zosta豉 i tak dumam, czy jej nie u篡 kt鏎ego dnia, ale mog si zdziwi dat wa積o軼i
No i w這sy rosn mi do嗆 szybko, przynajmniej tak mi si wydaje, i ju po kr鏒kim czasie mnie ten odrost wkurza.
Jak jest otworzona, to bym nie u篡wa豉. Kiedy 'm康ra ja' zostawi豉m ko鎍闚k farby w butelce plastikowej i tak napuch豉, 瞠 gdybym jej w por nie znalaz豉 to bym mia豉 ca造 dzie sprz徠ania w szafce.
Stary 2017-03-01, 20:47   #4910
pamelaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez Galatte Poka wiadomo嗆
Moje w這sy s bardzo podatne na odgniecenia i szkoda by mi by這 wyda kas, a potem zwi您a w這sy w kok i znowu mie fale.
No tak, po keratynie nie powinno si zbyt mocno i cz瘰to zwi您ywa. A wiadomo jak to jest, gdy si chce umy twarz czy na這篡 maseczk, nie da si nie zwi您a.

Cytat:
Jak dzia豉 ten spray? Efekt si utrzymuje jako d逝瞠j, czy schodzi przy myciu?
Do pierwszego mycia, ale to i tak wed逝g mnie spoko. Zawsze my郵a豉m, 瞠 takie preparaty dzia豉j do "rozczesania".

Cytat:
Jak jest otworzona, to bym nie u篡wa豉. Kiedy 'm康ra ja' zostawi豉m ko鎍闚k farby w butelce plastikowej i tak napuch豉, 瞠 gdybym jej w por nie znalaz豉 to bym mia豉 ca造 dzie sprz徠ania w szafce.
Jaka niebezpieczna ta farba ;D Mi nigdy nie zostaje, bo mam du穎 w這s闚, ale rzeczywi軼ie szkoda jej nie m鏂 ca貫j wykorzysta
pamelaa jest offline  
Stary 2017-03-01, 21:05   #4911
fikolka
Raczkowanie

Cytat:
Oczywi軼ie farba zamkni皻a, no bez przesady Ale d逝go w tej szafce czeka ju na swoj kolej. Ale by mia豉 ma豉 katastrof tam z t swoj farb.
Stary 2017-03-03, 13:14   #4912
chwast
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xpaulaax Poka wiadomo嗆
nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy to znaczy ze rozjasni juz rozjasnione balejazem wlosy ?

Mnie rozja郾i這 i to widocznie m鎩 naturalny kolor, kazdy zauwa篡 :p mia豉m raczej ciemny br您 a teraz mam po prostu jak orzech laskowy.

By豉m dzi u fryzjera i zrobili mi zwrot pieni璠zy za to, ale m闚ili, ze wszystko jest ok i ja mam zawy穎ne wymagania

Stary 2017-03-03, 14:07   #4913
_Selina_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 957

Cytat:

A suszy豉 suszark? Jak ja robi豉m keratyn, to mia豉m powiedziane, 瞠 efekt b璠zie tylko po wysyszeniu suszark i faktycznie tak jest.
_Selina_ jest teraz online  
Stary 2017-03-03, 14:28   #4914
SoFanny
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

Cytat:
Mnie rozja郾i這 i to widocznie m鎩 naturalny kolor, kazdy zauwa篡 :p mia豉m raczej ciemny br您 a teraz mam po prostu jak orzech laskowy.

By豉m dzi u fryzjera i zrobili mi zwrot pieni璠zy za to, ale m闚ili, ze wszystko jest ok i ja mam zawy穎ne wymagania

Pff, bzdura. Widz to w豉郾ie po tych w這sach, na kt鏎ych si uda這, a kt鏎e teraz czasami wystaj mi g逝pio spod lok闚.
Przez pierwsze 2-3 mycia rzeczywi軼ie by豉m w stanie korzysta z suszarki (normalnie nie mog, w這sy zwi瘯szaj obj皻o嗆 kilkukrotnie i staj si bezkszta速nym puchem) i by造 troszk prostsze, ale potem wyp逝ka這 si ca趾iem, bo po prostu nie trzyma這 si w這s闚. Wi璚 ju wiem co robi, ale nast瘼ny raz to chyba w jakiej konkretnej masce przeciwgazowej.
SoFanny jest teraz online  
Stary 2017-03-05, 20:25   #4915
chwast
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Poka wiadomo嗆
A suszy豉 suszark? Jak ja robi豉m keratyn, to mia豉m powiedziane, 瞠 efekt b璠zie tylko po wysyszeniu suszark i faktycznie tak jest.

Nie u篡wam suszarki bo w這sy zwi瘯szaj obj皻o嗆 kilkakrotnie i sa puchem a nie w這sami ;p

Stary 2017-03-05, 20:28   #4916
_Selina_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 957

Cytat:
Nie u篡wam suszarki bo w這sy zwi瘯szaj obj皻o嗆 kilkakrotnie i sa puchem a nie w這sami ;p

Ale pr鏏owa豉 po keratynie? Ja wcze郾iej nie u篡wa豉m suszarki bo w這sy i tak by造 do niczego, a teraz po wysuszeniu suszark s g豉dkie proste, mi貫 w dotyku.
Powiedziano mi, 瞠 po keratynie to tylko suszenie suszark bo inaczej nie b璠zie efektu.

Edytowane przez _Selina_
Czas edycji: 2017-03-05 o 20:29
_Selina_ jest teraz online  
Stary 2017-03-06, 18:08   #4917
enka999
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 942
Wpisy w blogu: 2

Cytat:

W這somaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2017-03-06, 20:38   #4918
atilaaav
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Ju nie wiem co robi
Jakie 2 lata temu zamawia豉m u alicjastyle encanto i wszystko by這 jak najbardziej w porz康ku.
Ale teraz nawet zamawiaj帷 star wersj mam obawy po wcze郾iejszych komentarzach
atilaaav jest offline  
Stary 2017-03-07, 08:22   #4919
twiggz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Zam闚i豉m sobie ma造 zestaw PURC, za jaki czas u篡j i zrobi recenzj, bo cena jest du穎 mniejsza ni za takie encanto, od podobno "sprawdzonych" sprzedawc闚, na kt鏎ych coraz wi璚ej os鏏 si nacina.
Opr鏂z tego zam闚i豉m du膨 butelk 300 ml keratyny z aliexpress z 8% sk豉dem formaldehydu. Spasowa豉m, widz帷 na allegro same pro-eko-keratyny, nie utrzymuj帷e si na w這sach d逝瞠j ni miesi帷, zgodne z dyrektywami wszechwiedz帷ej UE. Na zagranicznych portalach mo積a przebiera, od rodzaju sk豉du - do zapachu produktu (truskafka ect) co ka盥emu polecam.
twiggz jest offline  
Stary 2017-03-07, 09:00   #4920
Dorjee90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 224

Cytat:
Napisane przez atilaaav Poka wiadomo嗆
Ju nie wiem co robi
Jakie 2 lata temu zamawia豉m u alicjastyle encanto i wszystko by這 jak najbardziej w porz康ku.
Ale teraz nawet zamawiaj帷 star wersj mam obawy po wcze郾iejszych komentarzach
Ja zamawia豉m u tego sprzedawcy now wersj i by豉m bardzo zawiedziona efektem bo po 2 tygodniach zn闚 mia豉m puch na g這wie ale zdecydowa豉m si jednak zaufa 瞠 to dlatego 瞠 ta nowa wersja jest s豉bsza i kupi豉m u niego te star wersje encanto i niestety jest to samo...Dop鏦i kupowa豉m encanto u innego sprzedawcy wszystko by這 super efekt utrzymywa si kilka miesi璚y a teraz niestety chyba przestane robi...
Dorjee90 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.