Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2017-03-07, 09:00   #4921
martuska090790
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz.IV

Cytat:
Napisane przez atilaaav Poka wiadomo嗆
Ju nie wiem co robi
Jakie 2 lata temu zamawia豉m u alicjastyle encanto i wszystko by這 jak najbardziej w porz康ku.
Ale teraz nawet zamawiaj帷 star wersj mam obawy po wcze郾iejszych komentarzach
No ja te zamawia豉m raczej tam, tylko teraz firma zmieni豉 chyba nazwe a przy tym encanto wydaje mi si jakie gorsze..specjalnie czeka造鄉y z kole瘸nka na stara wersje gdzie mija miesi帷 i po niej nie ma zbyt wiele 郵adu a wcze郾iej przez p馧 roku by這 wida na w這sach efekt .
Jestem zawiedziona i z encanto po prostu rezygnuje, albo wezm si za porz康ne od篡wianie w這s闚 i olejowanie i efekt b璠zie podobny
martuska090790 jest offline  
Stary 2017-03-07, 12:02   #4922
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 521

Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Poka wiadomo嗆
Ja zamawia豉m u tego sprzedawcy now wersj i by豉m bardzo zawiedziona efektem bo po 2 tygodniach zn闚 mia豉m puch na g這wie ale zdecydowa豉m si jednak zaufa 瞠 to dlatego 瞠 ta nowa wersja jest s豉bsza i kupi豉m u niego te star wersje encanto i niestety jest to samo...Dop鏦i kupowa豉m encanto u innego sprzedawcy wszystko by這 super efekt utrzymywa si kilka miesi璚y a teraz niestety chyba przestane robi...
Ja kupowa豉m dwa razy u alicjastyle star wersj. Pierwszy raz genialny. Drugi tragedia. Wi璚ej nie kupi.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2017-03-07, 20:45   #4923
AdusiaNW
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Dziewczyny, a czy ktora z Was stosuje cocochoco? Ja 3x prostowa豉m ju tym preparatem i by豉m zadowolona. Teraz zn闚 chcia豉m zam闚i, ale niestety nie ma ju go w sprzeda篡 (nie mowie tu o wersji pure tylko oryginal) w zamian jest jaki z dodatkiem z這ta, ale nie wiem czy si sprawdzi...
AdusiaNW jest offline  
Stary 2017-03-07, 21:55   #4924
Galatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka wiadomo嗆
No tak, po keratynie nie powinno si zbyt mocno i cz瘰to zwi您ywa. A wiadomo jak to jest, gdy si chce umy twarz czy na這篡 maseczk, nie da si nie zwi您a.
Ja zwi您uj po wej軼iu do domu, bo mi przeszkadzaj przy jakich domowych obowi您kach. Boj si, 瞠 po zabiegu bym si zapomnia豉 i ca豉 kasa w b這to.

Cytat:
Do pierwszego mycia, ale to i tak wed逝g mnie spoko. Zawsze my郵a豉m, 瞠 takie preparaty dzia豉j do "rozczesania".
Ja o takich wcze郾iej wcale nie s造sza豉m. Chyba 瞠 masz na my郵i np suchy szampon.

Cytat:
Jaka niebezpieczna ta farba ;D Mi nigdy nie zostaje, bo mam du穎 w這s闚, ale rzeczywi軼ie szkoda jej nie m鏂 ca貫j wykorzysta
Niebezpieczna i niestety te chemikalia nie幢e te niszcz w這s od 鈔odka.

Cytat:
Napisane przez fikolka Poka wiadomo嗆
Oczywi軼ie farba zamkni皻a, no bez przesady Ale d逝go w tej szafce czeka ju na swoj kolej. Ale by mia豉 ma豉 katastrof tam z t swoj farb.
No to nic jej si nie stanie. One maj kilkuletnie okresy wa積o軼i, multum konserwant闚 itp.
Stary 2017-03-08, 18:44   #4925
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 27 192

Chodz po domu w zwi您anych w這sach, 酥i w warkoczu, odksza販aj si, ale tylko na chwil. W og鏊e nie mia這 to efektu na ca造 zabieg prostowania

visionAM jest offline  
Stary 2017-03-08, 18:56   #4926
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Oczywiscie ze nie ma, nie wiem kto puscil takie info...

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest teraz online  
Stary 2017-03-08, 19:59   #4927
pamelaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez Galatte Poka wiadomo嗆
Ja zwi您uj po wej軼iu do domu, bo mi przeszkadzaj przy jakich domowych obowi您kach. Boj si, 瞠 po zabiegu bym si zapomnia豉 i ca豉 kasa w b這to.
Te tak mam. I wiesz, jeszcze jak ma si zrobion keratyn to w這sy s na tyle plastyczne i 豉dnie si uk豉daj, 瞠 chcia這by si kombinowa z jakimi fajnymi wi您aniami, kt鏎ych do tej pory nie mo積a by這 zrobi maj帷 np. pusz帷e si w這sy. To niestety psuje trwa這嗆 efektu
Cytat:
Ja o takich wcze郾iej wcale nie s造sza豉m. Chyba 瞠 masz na my郵i np suchy szampon.
No nie, zwyczajnie my郵a豉m, 瞠 to na takiej zasadzie dzia豉 ale dobrze, 瞠 si myli豉m
Cytat:
Niebezpieczna i niestety te chemikalia nie幢e te niszcz w這s od 鈔odka.
a my郵isz, 瞠 farby, kt鏎e reklamuj si jako takie bez amoniaku s bezpieczniejsze?
pamelaa jest offline  
Stary 2017-03-10, 20:32   #4928
Galatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
Chodz po domu w zwi您anych w這sach, 酥i w warkoczu, odksza販aj si, ale tylko na chwil. W og鏊e nie mia這 to efektu na ca造 zabieg prostowania
To ciekawe, bo bardzo czesto widzia豉m to w zaleceniach po prostowaniu, 瞠by nie wi您a, nie spina, nie zak豉da za uszy itp. Mo瞠 si tak zabezpieczaj na wyrost.

Cytat:
a my郵isz, 瞠 farby, kt鏎e reklamuj si jako takie bez amoniaku s bezpieczniejsze?
Czyta豉m, 瞠 nie. Amoniak podobno bardzo szybko przedostaje si do 這dygi w這sa ale te 豉two si go wyp逝kuje, a te inne substancje d逝瞠j wnikaj i pozostaj we w這sie niszcz帷 go od 鈔odka. P騧niej ma si takie bia貫 kuleczki na ko鎍闚kach w這s闚 i si 豉mi.
Stary 2017-03-10, 20:38   #4929
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 27 192

Mo瞠 na 1-2 dni po prostowaniu nie powinno si tego robi, ale na pewno nie ci庵le...

visionAM jest offline  
Stary 2017-03-10, 20:45   #4930
dziunkowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 448

Cytat:
Napisane przez xpaulaax Poka wiadomo嗆
Hej !!
potrzebuje porady, mam dwukrotnie rozjasniane wlosy.. teraz kolor to taki hm.. zlotawy w lipcu biore slub i daze do ladnego slomkowego blondu, jutro ide do fryzjerki i mam dylemat : chce zrobic balejaz oraz prostowanie cocochoco ale nie jestem pewna w jakiej kolejnosci to zrobic poniewaz mam juz dosc zniszczone wlosy jednak nie jakos koszmarnie.. co polecacie ? czy najpierw powinnam isc zrobic keratyne i za dwa tygodnie balejaz ? czy najpierw balejaz a za dwa tygodnie keratyne ? czy w ogole odczekac z keratyna i narazie robic balejaz a w czerwcu na miesiac przed slubem keratyne zeby efekt byl najwidoczniejszy ?

dziekuje za odpowiedzi
Ja wielokrotnie rozja郾ialam i keratynowslam nawet dzie po dniu i nie zauwa篡豉m znacz帷ego wp造wu na kolor, szczegolnie blond

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Poka wiadomo嗆
Mnie rozja郾i這 i to widocznie m鎩 naturalny kolor, kazdy zauwa篡mia豉m raczej ciemny br您 a teraz mam po prostu jak orzech laskowy.

By豉m dzi u fryzjera i zrobili mi zwrot pieni璠zy za to, ale m闚ili, ze wszystko jest ok i ja mam zawy穎ne wymagania

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
Mo瞠 ciemniejszy tak, ale na blondzie nie wida tego a tak

dziunkowa jest offline  
Stary 2017-03-10, 21:20   #4931
chwast
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 887

Ja za p馧 roku spr鏏uje z inna keratyna

Stary 2017-03-10, 21:59   #4932
atilaaav
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Jest kto kto ostatnio kupi dobr "star" wersj encanto ?
atilaaav jest offline  
Stary 2017-03-11, 10:20   #4933
twiggz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Cytat:
Napisane przez atilaaav Poka wiadomo嗆
Jest kto kto ostatnio kupi dobr "star" wersj encanto ?
Chyba nie i nie liczy豉bym na "nowe" i "鈍ie瞠" dostawy od ww sprzedawc闚.
Zapisz
twiggz jest offline  
Stary 2017-03-12, 06:21   #4934
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 205

Ja od jakiego roku zamawiam keratyn od beauty_sin. Wygl康a ona i pachnie jak stara wersja ale jak wiadomo starych tych pierwszych ju raczej nie ma. Maj oni tylko jeden problem, 瞠 bardzo szybko znika od nich encanto a potem d逝go trzeba czeka na kolejn dostaw ale wiadomo, 瞠 zawsze mo積a kupi wi瘯sz pojemno嗆 czego ja nie robi.

💕
paulaa6 jest offline  
Stary 2017-03-12, 18:32   #4935
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Cytat:
Napisane przez AdusiaNW Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a czy ktora z Was stosuje cocochoco? Ja 3x prostowa豉m ju tym preparatem i by豉m zadowolona. Teraz zn闚 chcia豉m zam闚i, ale niestety nie ma ju go w sprzeda篡 (nie mowie tu o wersji pure tylko oryginal) w zamian jest jaki z dodatkiem z這ta, ale nie wiem czy si sprawdzi...

Ja u篡wam teraz w豉郾ie z這te cocochoco i jest ok. Wg mnie rzeczywi軼ie wytrzymuje d逝瞠j tzn tak szybko si nie wyp逝kuje, poza tym r騜nic nie ma, jest te dodatek takich lekkich drobinek, kt鏎e wida po prostowaniu i to wszystko.
Przedtem u篡wa豉m original i te by豉m zadowolona
yolca jest offline  
Stary 2017-03-13, 11:01   #4936
basia0707
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

Cytat:
Napisane przez gronoo Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Robi keratyn od ok. 1,5 roku. Do tej pory zawsze zamawia豉m encanto i by這 super, jednak przy ostatnim zabiegu musia豉m dosta now wersj i ju tak cudnie nie jest.

Zastanawia豉m si, czy nie spr鏏owa keratyny Inoar. Macie jakie do鈍iadczenie z ni? Albo og鏊nie, kt鏎a keratyna dobrze si u Was sprawdza豉? Bo przyznam szczerze, 瞠 encanto mnie troch zawiod這 i boj si ryzykowa, 瞠 strac tylko czas a efekt b璠zie marny. ��
Wiem 瞠 coocoo encanto i amazon maj du膨 ilo嗆 formaldehydu a na samym ko鎍u w sk豉dzie keratyn罺☠a to formaldehyd prostuje w這sy . Moja przyjaci馧ka mia豉 wykonywany zabieg na coocoo i amazon i mia豉 po wyp逝kaniu si straszne w這sy jak wiadomo taka ilo嗆 formaldehydu niszczy w這sy. Ja w mi璠zy czasie zaoszcz璠zi豉m pieni捫ki i zdecydowa豉m si na zabieg prawdziwej brazylijskiej keratyny INOAR w profesjonalnym salonie ,a mia豉m w這sy bardzo kr璚one a po 6 miesi帷ach po wysuszeniu suszark nadal by造 proste a co najwa積iejsze pi瘯nie b造szcz帷e zdrowe! Ta瞠 polecam

Edytowane przez basia0707
Czas edycji: 2017-03-13 o 11:08
basia0707 jest offline  
Stary 2017-03-13, 11:02   #4937
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Dziewczyny mam problem od kilku lat robi keratyn i tak rozja郾ia mi ona w這sy ale w tym momencie wygl康am jakbym mia豉 ombre bo przy sk鏎ze 豉dnie 豉pie farba na OK 15cm w d馧 a potem ju s ja郾iejsze i nic tego nie 豉pie. By豉m u fryzjera i tez nic nie wymy郵i ..

o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2017-03-13, 11:11   #4938
basia0707
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam problem od kilku lat robi keratyn i tak rozja郾ia mi ona w這sy ale w tym momencie wygl康am jakbym mia豉 ombre bo przy sk鏎ze 豉dnie 豉pie farba na OK 15cm w d馧 a potem ju s ja郾iejsze i nic tego nie 豉pie. By豉m u fryzjera i tez nic nie wymy郵i ..

Kochana a na jakiej keratynie pracuje tw鎩 fryzjer ? Mo瞠 jest ona bez fermaldehydu to posiada kwas giloksalowy a on wchodzi g喚biej we w這s i mo瞠 zmieni ich kolor ?
basia0707 jest offline  
Stary 2017-03-15, 17:50   #4939
szmiiinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Dziewczyny, moja Pani, u kt鏎ej chc robi keratynowe prostowanie powiedzia豉 mi, 瞠 nie mog farbowa 2 tygodnie wcze郾iej i dwa tygodnie po. Ale na takich wyg豉dzonych w這sach strasznie wida odrost. To b璠zie pora磬a. Co robi? S造sza豉m o sprayu z loreala na odrosty, stosowa豉 kt鏎a?
Stary 2017-03-16, 07:47   #4940
martuska090790
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Question Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz.IV

A robi造軼ie mo瞠 same inoar? lepszy efekt? ni encanto?
martuska090790 jest offline  
Stary 2017-03-16, 09:33   #4941
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez basia0707 Poka wiadomo嗆
Kochana a na jakiej keratynie pracuje tw鎩 fryzjer ? Mo瞠 jest ona bez fermaldehydu to posiada kwas giloksalowy a on wchodzi g喚biej we w這s i mo瞠 zmieni ich kolor ?

Ja sama sobie robi keratyn cocochoco.

Stary 2017-03-16, 10:25   #4942
basia0707
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szmiiinka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, moja Pani, u kt鏎ej chc robi keratynowe prostowanie powiedzia豉 mi, 瞠 nie mog farbowa 2 tygodnie wcze郾iej i dwa tygodnie po. Ale na takich wyg豉dzonych w這sach strasznie wida odrost. To b璠zie pora磬a. Co robi? S造sza豉m o sprayu z loreala na odrosty, stosowa豉 kt鏎a?
Tak powinno si farbowa 2 tyg przed lub 2 tyg po bo farba osadza si we w這sie do 14 dni spokojnie mo積a zafarbowa sam odrost 2 tyg po keratynie np. inoar je郵i mia豉 robion w salonie to fryzjer b璠zie bardzo ostro積y i b璠zie u篡wa specjalnych szampon闚 i od篡wek po keratynie, a keratyn nigdy nie nak豉da si przy samej sk鏎y g這wy tylko min 1 cm odst瘼u a zazwyczaj jest to wi璚ej Tylko odradza si g喚bokie ci璚ie stopniowanie po keratynie poniewa mo瞠 to przyczyni si szybszego wyp逝kania keratyny ale farbowa same odrosty mo瞠sz 鄉ia這

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Ja sama sobie robi keratyn cocochoco.

Podziwiam osoby kt鏎e same sobie robi !
Uwa瘸j na cocochoco bo ma niestety bardzo ma這 keratyny a du穎 formaldehydu dlatego niestety jest tani a w這sy po cz瘰tym robieniu zamiast by w lepszym stanie s zazwyczaj w gorszym
basia0707 jest offline  
Stary 2017-03-16, 14:27   #4943
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Tak powinno si farbowa 2 tyg przed lub 2 tyg po bo farba osadza si we w這sie do 14 dni spokojnie mo積a zafarbowa sam odrost 2 tyg po keratynie np. inoar je郵i mia豉 robion w salonie to fryzjer b璠zie bardzo ostro積y i b璠zie u篡wa specjalnych szampon闚 i od篡wek po keratynie, a keratyn nigdy nie nak豉da si przy samej sk鏎y g這wy tylko min 1 cm odst瘼u a zazwyczaj jest to wi璚ej Tylko odradza si g喚bokie ci璚ie stopniowanie po keratynie poniewa mo瞠 to przyczyni si szybszego wyp逝kania keratyny ale farbowa same odrosty mo瞠sz 鄉ia這

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Uwa瘸j na cocochoco bo ma niestety bardzo ma這 keratyny a du穎 formaldehydu dlatego niestety jest tani a w這sy po cz瘰tym robieniu zamiast by w lepszym stanie s zazwyczaj w gorszym

Sk康 masz takie info? Oni si zarzekaj ze nie ma tam formaldehydu

To jaka keratyn najlepiej zastosowa ?
Mam kr璚one w這sy, encanto odpada

Stary 2017-03-16, 20:46   #4944
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:

Na jakiej podstawie tak uwa瘸sz? Jak dla mnie robisz dystrybutorowi czarny PR...

W sk豉dzie nie ma tego sk豉dnika. W og鏊e stwierdzenie 瞠 jest ma這 keratyny jest co najmniej 鄉ieszne, zapoznaj si ze sk豉dem to potem g這 takie dziwne pogl康y
Stary 2017-03-17, 09:42   #4945
basia0707
Raczkowanie

Cytat:
Sk康 masz takie info? Oni si zarzekaj ze nie ma tam formaldehydu

To jaka keratyn najlepiej zastosowa ?
Mam kr璚one w這sy, encanto odpada

Moje 2 kole瘸nki robi造 kilka razy pod rz康 w豉郾ie t keratyn coo... i widzia豉m potem w這sy po kilku razach i by造 na prawde brzydkie po wyp逝kaniu do嗆 szybkim dlatego zdecydowa豉m si na inoar bo chcia豉m miec dobrze zrobione i by by豉 to prawdziwa keratyna a jak na brazylijskie w這sy dziala to i na moje kr璚one zadzia豉 a mia豉m bardzo kr璚one w這sy ,dlatego tamta keratyna ma widocznie gorszy sklad i wola豉m isc w co z pewnego 廝鏚豉 Tym bardziej 瞠 mam 3 letnie dziecko i chcia豉m naprawd zaoszcz璠zi czas rano i nic nie robi z w這sami i jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Je郵i chodzi o formaldechyd to czytalam opinie dziewczyn z internetu i gdzie by這 o formaldehydzie i o zamienniku tego sk豉dnika to by這 ju dawno z 2 lata temu mo瞠 teraz si zmieni wi璚 pewnie mo積a to sprawdzi ja tylko chcia豉m si☠podzieli swoj opini bo kiedy sama takich szuka豉m by軼ie by造 鈍iadome i szuka造 opinii o produktach by wybra najlepszy
basia0707 jest offline  
Stary 2017-03-17, 18:06   #4946
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

[/COLOR]

Uwa瘸j na cocochoco bo ma niestety bardzo ma這 keratyny a du穎 formaldehydu dlatego niestety jest tani a w這sy po cz瘰tym robieniu zamiast by w lepszym stanie s zazwyczaj w gorszym [/QUOTE]

jak mo瞠sz takie bzdury pisa ?????????? ekspertka od siedmiu bole軼i si znalaz豉.........

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:

jak mo瞠sz takie bzdury pisa ??? ekspertka od siedmiu bole軼i si znalaz豉.......

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2017-03-17 o 18:03
yolca jest offline  
Stary 2017-03-17, 21:03   #4947
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Moje 2 kole瘸nki robi造 kilka razy pod rz康 w豉郾ie t keratyn coo... i widzia豉m potem w這sy po kilku razach i by造 na prawde brzydkie po wyp逝kaniu do嗆 szybkim dlatego zdecydowa豉m si na inoar bo chcia豉m miec dobrze zrobione i by by豉 to prawdziwa keratyna a jak na brazylijskie w這sy dziala to i na moje kr璚one zadzia豉 a mia豉m bardzo kr璚one w這sy ,dlatego tamta keratyna ma widocznie gorszy sklad i wola豉m isc w co z pewnego 廝鏚豉 Tym bardziej 瞠 mam 3 letnie dziecko i chcia豉m naprawd zaoszcz璠zi czas rano i nic nie robi z w這sami i jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Je郵i chodzi o formaldechyd to czytalam opinie dziewczyn z internetu i gdzie by這 o formaldehydzie i o zamienniku tego sk豉dnika to by這 ju dawno z 2 lata temu mo瞠 teraz si zmieni wi璚 pewnie mo積a to sprawdzi ja tylko chcia豉m si☠podzieli swoj opini bo kiedy sama takich szuka豉m by軼ie by造 鈍iadome i szuka造 opinii o produktach by wybra najlepszy
A jakbym napisa豉, 瞠 po zjedzeniu p豉tk闚 kukurydzianych biust kobietom maleje to te by je odradza豉?
Logika podobna

Jest r騜nica pomi璠zy dzieleniem si opini a pisaniem niesprawdzonych bzdur na temat sk豉du produktu, kt鏎y notabene jest dost瘼ny w internecie - sprawd, jak nie wierzysz.

Jak keratyna si wyp逝kuje to przewa積ie w這sy gorzej wygl康aj - po prostu mniej si o nie dba po keratynie - w ko鎍u s takie 豉dne

A kole瘸nki mog造 te 幢e zrobi sobie t keratyn...
Stary 2017-03-18, 14:10   #4948
twiggz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Cytat:

YOLO, keratyna odbudowuje, ale to ten z造 formaldehyd prostuje w這sy i utrzymuje efekt.Wspomniany przez Ciebie zamiennik to kwas glioksalowy, kt鏎y (opr鏂z tego 瞠 mniej 鄉ierdzi) trzyma si na w這sach kr鏒ko, na wysokoporowatych jeszcze kr鏂ej.

Po wysokiej zawarto軼i formaliny mo積a by這by spodziewa si d逝瞠j utrzymuj帷ej si tafli, a twoje kole瘸nki prawdopodobnie nie dba造 o w這sy lub robi造 produktem bez formaldehydu, wi璚 nie szerz bzdur
Zapisz
twiggz jest offline  
Stary 2017-03-19, 08:49   #4949
dziunkowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 448

Cytat:

Ja zu篡lam 2 butelki cocochoco jedna pure i jedna czekoladowa i nie widzilalam 瘸dnego pogorszenia

dziunkowa jest offline  
Stary 2017-03-19, 10:31   #4950
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Ja robi豉m kiedy encanto i potem cocochoco. Coco jest s豉bsze mniej prostuje i szybciej si wyp逝kuje. A brzydkie w這sy mia豉m po ka盥ej i po ka盥ej 5-10cm do obci璚ia.

Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.