Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-01, 22:55   #511
maybelline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 992
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka wiadomo嗆
Robi豉 mi produktem True Keratin...nalozy豉 na mokre w這sy, trzyma豉m p馧 godziny, wysuszy陰 mi za i za 2 dni zmy豉...jak wysuszy豉 to 瘸dna rewelacja...jak wysusze na szczotk te takie mam...
Nie prostowala?
Stary 2014-11-01, 22:58   #512
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
Napisane przez maybelline Poka wiadomo嗆
Nie prostowala?
Bo jak nie prostowa豉 to dziwne by to by這

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-01, 22:59   #513
maybelline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 992
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Bo jak nie prostowa豉 to dziwne by to by這
Tak zrozumialam z tego komentarza ze nie wyprostowane by這
Stary 2014-11-02, 06:16   #514
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
Napisane przez maybelline Poka wiadomo嗆
Tak zrozumialam z tego komentarza ze nie wyprostowane by這
No w豉郾ie ja te

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-11-02, 10:41   #515
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Czekoladowa i jagoda acai s prostuj帷e, mandarynka nie prostuje w這s闚. Jagoda acai nie pachnie wi郾iowo, wi璚 pewnie u篡wa豉 czego innego z wi郾i (szampon? ), true keratin nie ma w ofercie niczego wi郾iowego (do keratynowego zabiegu, bo mo瞠 tam maj co do piel璕nacji). Ta czwarta keratyna z ich oferty jest neutralna zapachowo i te nie prostuje w這s闚.

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-11-02 o 10:43
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-02, 10:44   #516
szafirowa_dama
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 492

Wi瘯szo嗆 os鏏, kt鏎e robi ten zabieg maj g瘰te, z natury 豉dne w這sy i efekt jest powalaj帷y.

Ja niestety jestem kompletnym przeciwie雟twem. Mam bardzo, ale to bardzo s豉be w這sy (po mamusi), jest ich malutko. Codziennie musz je my, bo tak mi si przet逝szczaj. Dbam o nie, stosuj r騜ne od篡wki, maseczki. Przesz豉m kilka razy kuracj Revalidem, wciera豉m Jantar. Zawsze po takich kuracjach pojawiaj si owszem nowe w這ski, jednak nigdy ich struktura si nie wzmacnia.

Poza grzywk nie prostuj ich, nie farbuj od kilku lat, a mimo to s na tyle s豉be, 瞠 rosn mi tylko do pewnej d逝go軼i, bo po prostu si krusz... Wiem, 瞠 jest w to ci篹ko uwierzy , ale mam w這sy po mamie i s nawet troch s豉bsze. Ju nie wspominam o tym, 瞠 s jak pi鏎ka, bardzo cienkie i s niezwykle podatne na dzia豉nie wilgoci. Bez tony lakieru na niesfornej grzywce nie wyjd z domu, bo wygl康am jak czupirad這.

Zastanawiam si nad tym zabiegiem, bo chcia豉bym je odrobin wzmocni i polepszy ich wygl康. Niekoniecznie chcia豉bym je bardzo mocno prostowa, bo ju ca趾iem b璠 wygl康a豉 jak 造sa.

Czy kto m鏬豚y mi doradzi czy w takim wyj徠kowym przypadku jak m鎩 jest sens bawi si w taki zabieg? Mo瞠 zrobi豉bym zabieg s豉bszym preparatem bez formaldehydu? Prosz o porad.
szafirowa_dama jest offline  
Stary 2014-11-02, 10:49   #517
CarrieBra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478

Dzie dobry niedzielnie!
Pyta laika ci庵 dalszy. Dziewczyny, ja naturalnie mam proste w這sy wi璚 po prostowaniu du瞠j r騜nicy u mnie nie b璠zie... kreatynowe prostowanie w這s闚 bior pod uwag, poniewa fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 to dobry spos鏏 na od篡wienie. Moje w這sy s cieniutkie, 豉mliwe i niestety zaliczaj si do grupy wypadaj帷ych, co mnie boli najbardziej. Podobno 闚 zabieg ma im pom鏂 w regeneracji.
Patrz帷 z takiego punktu widzenia czy kreatynowe prostowanie ma sens?

Ja Was zam璚z tymi pytaniami

Dziewczyna
, kt鏎a opanowa豉 mechaniczn skrzyni bieg闚,
poradzi sobie w 篡ciu. : -))))
CarrieBra jest offline  
Stary 2014-11-02, 11:02   #518
kingula16
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 501

Prostowa豉 mi po wysuszeniu 5-6 razy przejecha豉 po pa鄉ie, sorry, nie doda豉m tego...
to by造 te produkty...moje w這sy po wyj軼iu z salonu by造 mega proste, po prostu blacha, by豉m zachwycona i pytam sie fryzjerki czy jak zmyjemy keratyne za 2 dni to tez takie bed- tak oczywi軼ie identyczne...jasne, bo najlepiej to wciska kit..

Edytowane przez kingula16
Czas edycji: 2014-11-02 o 11:04
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-02, 11:03   #519
Miluchova
Zadomowienie

@szafirowa_dama
Ja mam bardzo cienkie w這sy i nie ma ich du穎. Robi encanto, czyli t mocn keratyn z formaldehydem, kt鏎a prostuje w這ski.

Mo瞠sz zrobi co s豉bszego, np. cocochoco, albo po prostu spr鏏owa z encanto. Jak masz problem z obj皻o軼i (a pewnie masz, bo takie w這sy ju tak maj) i chcesz mie jako tak obj皻o嗆, to mo瞠sz robi zabieg np. od linii 簑chwy.

Jak nie chcesz prostowa w這s闚, to mo瞠 rozwa篡sz odbudow joico k-pak?

@CarrieBra
ma sens, ja robi w豉郾ie z tego powodu. Mam te naturalnie proste w這sy

@kingula16
je瞠li robi豉 Ci mandarynk, to posz豉bym na reklamacj, bo mandarynka nie jest produktem prostuj帷ym, o czym wspomina sam producent. Je郵i acai berry jakim cudem pachnie wi郾iowo, to po陰czenie tych dw鏂h produkt闚 nie daje prostych w這s闚. Producent pisze o 陰czeniu acai z choco, oba produkty s do prostowania w這s闚 i to ma sens.
Wklejam linki
http://keratinpolska.com/produkty/tr...-mandarynkowa/
http://keratinpolska.com/produkty/tr...a-czekoladowa/
http://keratinpolska.com/produkty/tr...a-acai-jagoda/

na keratinpolska nie ma tej czwartej, ale jest neutralna i na filmie instrukta穎wym jest powiedziane, 瞠 nie prostuje w這s闚.

tu masz film instrukta穎wy, ten pierwszy:
http://keratinpolska.com/film-instruktazowy/

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-11-02 o 11:08
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-02, 11:05   #520
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Poka wiadomo嗆
Wi瘯szo嗆 os鏏, kt鏎e robi ten zabieg maj g瘰te, z natury 豉dne w這sy i efekt jest powalaj帷y.

Ja niestety jestem kompletnym przeciwie雟twem. Mam bardzo, ale to bardzo s豉be w這sy (po mamusi), jest ich malutko. Codziennie musz je my, bo tak mi si przet逝szczaj. Dbam o nie, stosuj r騜ne od篡wki, maseczki. Przesz豉m kilka razy kuracj Revalidem, wciera豉m Jantar. Zawsze po takich kuracjach pojawiaj si owszem nowe w這ski, jednak nigdy ich struktura si nie wzmacnia.

Poza grzywk nie prostuj ich, nie farbuj od kilku lat, a mimo to s na tyle s豉be, 瞠 rosn mi tylko do pewnej d逝go軼i, bo po prostu si krusz... Wiem, 瞠 jest w to ci篹ko uwierzy , ale mam w這sy po mamie i s nawet troch s豉bsze. Ju nie wspominam o tym, 瞠 s jak pi鏎ka, bardzo cienkie i s niezwykle podatne na dzia豉nie wilgoci. Bez tony lakieru na niesfornej grzywce nie wyjd z domu, bo wygl康am jak czupirad這.

Zastanawiam si nad tym zabiegiem, bo chcia豉bym je odrobin wzmocni i polepszy ich wygl康. Niekoniecznie chcia豉bym je bardzo mocno prostowa, bo ju ca趾iem b璠 wygl康a豉 jak 造sa.

Czy kto m鏬豚y mi doradzi czy w takim wyj徠kowym przypadku jak m鎩 jest sens bawi si w taki zabieg? Mo瞠 zrobi豉bym zabieg s豉bszym preparatem bez formaldehydu? Prosz o porad.
Mo瞠sz pr鏏owa jakim s豉bszym produktem, ale je瞠li masz w這sy podatne na obci捫anie, musisz si przygotowac na to 瞠 po pierwszych kilku myciach na pewno b璠zie mniej obj皻o軼i.
Mo瞠sz te zrobi zabieg np. od po這wy d逝go軼i, ale czy b璠zie to dobrze wygl康a zalezy od tego czy w這sy masz falowane/kr璚one od nasady czy same ko鎍闚ki.

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Poka wiadomo嗆
Dzie dobry niedzielnie!
Pyta laika ci庵 dalszy. Dziewczyny, ja naturalnie mam proste w這sy wi璚 po prostowaniu du瞠j r騜nicy u mnie nie b璠zie... kreatynowe prostowanie w這s闚 bior pod uwag, poniewa fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 to dobry spos鏏 na od篡wienie. Moje w這sy s cieniutkie, 豉mliwe i niestety zaliczaj si do grupy wypadaj帷ych, co mnie boli najbardziej. Podobno 闚 zabieg ma im pom鏂 w regeneracji.

Wypadaj Ci z cebulk czy same po豉mane cz窷ci w這s闚? Je瞠li to pierwsze to prostowanie na pewno tego nie zmieni, lepiej zaopatrze si w jak捷 wcierk i tabletki 瞠by wspom鏂 organizm od 鈔odka

Co do reszty : na 豉mliwo嗆 zabieg mo瞠 troche pom鏂, ale niestety zabiera te duzo z obj皻o軼i wi璚 w這sy mog wydawa si jeszcze cie雟ze.

Jakbym by豉 na Twoim miejscu raczej odpu軼i豉bym zabieg. W這sy mo積a zregenerowa i wzmocni innymi, ta雟zymi sposobami (od篡wki, olejowanie, maseczki, wiza jest kopalni wiedzy na ten temat ). A po zabiegu o w這sy i tak i tak b璠ziesz musia豉 bardzo dba, stosowa odzywki itd aby utrzyma efekt zdrowych w這s闚 i 瞠by p騧niej nie by這 p豉czu 瞠 "keratyna zniszczy豉 mi w這sy" (jak to jest cz瘰to u os鏏 kt鏎e po zabiegu zupe軟ie odpu軼i造 piel璕nacj)
Stary 2014-11-02, 11:54   #521
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Prostowa豉 mi po wysuszeniu 5-6 razy przejecha豉 po pa鄉ie, sorry, nie doda豉m tego...
to by造 te produkty...moje w這sy po wyj軼iu z salonu by造 mega proste, po prostu blacha, by豉m zachwycona i pytam sie fryzjerki czy jak zmyjemy keratyne za 2 dni to tez takie bed- tak oczywi軼ie identyczne...jasne, bo najlepiej to wciska kit..
skoro powiedzia豉 Ci, 瞠by nie przychodzi豉 za 2 - 3 miesi帷e i nie narzeka豉, to chyba sama stwierdzi, 瞠 3 tygodnie to przesada, nawet je郵i sie nie u篡wa szamponu "od niej".
Ja bym umy豉 w這sy, wysuszy豉 suszark (bez naci庵ania szczotk) i taka do niej posz豉.... i domaga豉 si poprawy lub zwrotu pieni璠zy.
A ile zap豉ci豉?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Poka wiadomo嗆

Mimo wszystko ja bym zrobi豉 zabieg. W這s闚 bedziesz miala faktycznie ma這, ale za to b璠 wygl康a na zdrowe. Najwy瞠j b璠ziesz upina w kucyk, je郵i rozpuszczone b璠 wygl康a造 za bardzo przyklapni皻e. Je郵i w這sy masz od nasady brzydkie, to ja bym zrobi豉 jednak ca貫, ale ok 5 cm od sk鏎y, 瞠by przynajmniej "odbija造" si od sk鏎y. Mo瞠 faktycznie w Twoim przypadku dobry by豚y alfaparf, ja polecam inoara pami皻aj, aby prostowa na niskiej temperaturze i dobrze pokry w這sy.
Mysl, 瞠 bedziesz zadowolona, pomimo utraty objeto軼i
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-02, 11:57   #522
czekoladka3
Zakorzenienie

kasza, jak tam si trzymaTw鎩 inoar?
Stary 2014-11-02, 12:06   #523
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Poka wiadomo嗆
Dzie dobry niedzielnie!

Je郵i wypadaj Ci w這sy z cebulkami, to polecam suplementacj witaminami dla kobiet w ci捫y Ja przetestowa豉m wszystkie preparaty dedykowane do w這s闚, ale jak zacz窸am stara si o dziecko i 造ka witaminy, to po miesi帷u w這sy przesta造 mi wychodzi Mam to ju sprawdzone od pi璚iu lat, 瞠 jak bior prenatal classic (r騜owe opakowanie) to w這sy przestaj wychodzi. W okresie karmienia dorzuci豉m jeszcze Vitapil - to ta sama firma, ale poza karmieniem sam prenatal wystarczy. Nawet os豉wiony Merz special na mnie nie dzia豉.

A powiedz, czego oczekujesz od zabiegu? Bo je郵i w這sy masz proste, nie pusz si, s g豉dkie to faktycznie po co zabieg. Je郵i tylko chodzi o to , 瞠 s cienkie i ma這, to po zabiegu b璠zie ich jeszcze mniej. Je郵i si krusz i 豉mi od po這wy to faktycznie zabieg mo瞠 pom鏂. Powiedz jakie masz oczekiwania, a my Ci powiemy czy zabieg mo瞠 co da

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
kasza, jak tam si trzymaTw鎩 inoar?
inoar pi瘯nie wsp馧gra z moj piel璕nacj. Czyli rozcie鎍zony szampon organix br您owy, od篡wka organix br您owa a na ni troszk glorii dla lepszego 郵izgu, trzymam dos這wnie 3-5 minut sp逝kuj. Rozczesuj bardzo 豉two, na rozczesane serum kerapro i jest BAJKA. Ostatnio nawet nie susz w這s闚, s po naturalnym schni璚iu IDEALNE.
Ale wida, 瞠 te od篡wki mi bardzo s逝膨 z tym inoarem. Bo jak my豉m na pocz徠ku szamponem z olejem cydrowym to Wam pisa豉m, 瞠 w這sy by造 jakby zabieg ju si ko鎍zy... tak瞠 co w這s to obyczaj. Mnie ewidentnie bardzo dobrze robi KERATYNA w maskach i szamponach
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-02, 12:10   #524
czekoladka3
Zakorzenienie

coraz bardziej napalam si na tego inoara przypomnij mi jeszcze kiedy robi豉 zabieg? i w這sy teraz masz nadal proste, nic si nie wywija?
Stary 2014-11-02, 12:11   #525
kingula16
Rozeznanie

Wydaje mi si ci篹ko, 瞠 robi豉 tym acai berry ale g這wy nie daje ... :/ Co do filmiku robi豉 mi tak samo jak jest pokazane..
ZA zabieg zap豉ci豉m 250 z bo by豉 promocja a szampon i od篡wka kosztowa造 150 z ale ju ich nie kupi豉m, u篡wam szamponu cece
A sie boj co b璠zie jak wysusz bez szczotki...jedna szopa, wkleje wam wtedy zdj璚ie i same ocenicie!
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-02, 12:15   #526
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Wydaje mi si ci篹ko, 瞠 robi豉 tym acai berry ale g這wy nie daje ... :/ Co do filmiku robi豉 mi tak samo jak jest pokazane..
ZA zabieg zap豉ci豉m 250 z bo by豉 promocja a szampon i od篡wka kosztowa造 150 z ale ju ich nie kupi豉m, u篡wam szamponu cece
A sie boj co b璠zie jak wysusz bez szczotki...jedna szopa, wkleje wam wtedy zdj璚ie i same ocenicie!
Id jak najszybciej do fryzjerki, bo ka盥y dzien zw這ki bedzie Ci argumentowa豉, 瞠 to dlatego, 瞠 nie uzywasz jej szamponu. Jak bedziesz z ni rozmawia豉, to bedzie Cie pyta豉 ile razy my豉 wlosy, to wylicz tak, 瞠by wysz這 2 x na tydzie
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-02, 12:15   #527
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
ok, razem ze zdj璚iem jeszcze wypisz wszystkie produkty, jakie u篡wasz do w這s闚.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-02, 12:18   #528
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
coraz bardziej napalam si na tego inoara przypomnij mi jeszcze kiedy robi豉 zabieg? i w這sy teraz masz nadal proste, nic si nie wywija?
28 wrzesnia, jak chcesz, to po umyciu mog zrobi zdj璚ie i wklei zaraz po zabiegu i teraz, czyli miesi帷 po
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-02, 12:20   #529
kingula16
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Id jak najszybciej do fryzjerki, bo ka盥y dzien zw這ki bedzie Ci argumentowa豉, 瞠 to dlatego, 瞠 nie uzywasz jej szamponu. Jak bedziesz z ni rozmawia豉, to bedzie Cie pyta豉 ile razy my豉 wlosy, to wylicz tak, 瞠by wysz這 2 x na tydzie
Nawet nie musz k豉ma bo myj 2 x tydzie bo nie mam potrzeby my cz窷ciej..jedynie jak wyprostuj teraz to mi si strasznie szybko przet逝szczaj nie wiem czy przez te keratyn czyy co...nie m闚i帷 ju o tym, 瞠 nie powinnam w og鏊e prostowa.
kingula16 jest offline  
Stary 2014-11-02, 12:30   #530
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
28 wrzesnia, jak chcesz, to po umyciu mog zrobi zdj璚ie i wklei zaraz po zabiegu i teraz, czyli miesi帷 po
jakby mog豉 to ch皻nie obejrza豉bym zdj璚ia
Stary 2014-11-02, 12:32   #531
szafirowa_dama
Raczkowanie

Dziewczyny, 郵icznie dzi瘯uj za odpowiedzi!
Stary 2014-11-02, 13:01   #532
kasza80
Rozeznanie

Teraz pogrzeba豉m po zdj璚iach z moich prostowa i wklejam dwa zdj璚ia dla tych wszystkich dziewczyn, kt鏎e maj w徠pliwo軼i przed zabiegiem, bo s造sza造, 瞠 w這sy po zabiegu s gorsze ni przed.
1-sze zdj璚ie przed jakimkolwiek zabiegiem (a po licznych ratowanich w這s闚 r騜nymi maskami, olejami itd...)
2-gie zdj璚ie po 5 miesi帷ach od zabiegu kativ, czyli mniej wi璚ej tyle ile szacuje si 鈔edni trwa這嗆 zabiegu. Mo積a to zdjecie traktowa jako "po", bo w豉郾ie by這 robione przed zabieraniem si za inoar - stwierdzi豉m, 瞠 ju koniec efektu i robi inoar.

Jak zobaczy豉m teraz to pierwsze moje zdj璚ie to mnie cofn窸o, 瞠 mog豉m miec tak tragedi na g這wie. Ju si przyzwyczai豉m do 豉dnych prostych w這s闚 jak od dziewczynki z podstaw闚ki

DZIEWCZYNY !!!! WARTO ZROBI ZABIEG!!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed prostowaniem kativ.jpg (35,7 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg przed prostowaniem.jpg (57,5 KB, 74 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2014-11-02, 13:29   #533
emilea2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Ide jutro na reklamacje, keratyne robilam w czwartek, dzisiaj umylam wlosy i sa znowu krecone.
Jestem zalamana
emilea2 jest offline  
Stary 2014-11-02, 14:06   #534
Miluchova
Zadomowienie

emilea - jakim produktem mia豉 robione w這sy?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-02, 14:09   #535
emilea2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

KeraStraight
emilea2 jest offline  
Stary 2014-11-02, 15:35   #536
CarrieBra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
ma sens, ja robi w豉郾ie z tego powodu. Mam te naturalnie proste w這sy
Ale czy faktycznie widzisz popraw?

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Wypadaj Ci z cebulk czy same po豉mane cz窷ci w這s闚?
Po豉mane cz窷ci w這s闚 - nigdy tego nie by這, a od paru miesi璚y rozpocz掖 si po prostu jaki koszmar.
Cytat:
W這sy mo積a zregenerowa i wzmocni innymi, ta雟zymi sposobami (od篡wki, olejowanie, maseczki, wiza jest kopalni wiedzy na ten temat ). A po zabiegu o w這sy i tak i tak b璠ziesz musia豉 bardzo dba, stosowa odzywki itd aby utrzyma efekt zdrowych w這s闚 i 瞠by p騧niej nie by這 p豉czu 瞠 "keratyna zniszczy豉 mi w這sy" (jak to jest cz瘰to u os鏏 kt鏎e po zabiegu zupe軟ie odpu軼i造 piel璕nacj)
Stara豉m si ratowa w這sy Placent Activ - pomaga這 ale gdy kuracja si ko鎍zy豉 w這sy znowu zacz窸y opuszcza moj g這w... Stosowa豉m i stosuj te od篡wki. Co chwila inn tak naprawd, poniewa ci庵le szukam czego co polubi造by moje w這sy.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
A powiedz, czego oczekujesz od zabiegu? Bo je郵i w這sy masz proste, nie pusz si, s g豉dkie to faktycznie po co zabieg. Je郵i tylko chodzi o to , 瞠 s cienkie i ma這, to po zabiegu b璠zie ich jeszcze mniej. Je郵i si krusz i 豉mi od po這wy to faktycznie zabieg mo瞠 pom鏂. Powiedz jakie masz oczekiwania, a my Ci powiemy czy zabieg mo瞠 co da.
Czego oczekuj? Chcia豉bym aby zabieg faktycznie pom鏬 zatrzyma w這sy. 疾by nie 豉ma造 si tak bardzo jak obecnie. By豉m u dermatologa ostatnio. Nie wiedzia co mi doradzi, wyniki bada by造 ok wi璚 stwierdzi, 瞠 to reakcja na stres. Zasugerowa zapisanie si na jog.:P Chcia豉bym aby faktycznie zabieg je od篡wi. Nie chcia豉bym jednak traci du穎 obj皻o軼i... kt鏎ej ju nie mam za du穎. Tak na prawd po ka盥ym myciu (je郵i chodzi o obj皻o嗆) wspomagam si Marion, Termoochrona. Spray dodaj帷y w這som obj皻o軼i. No i patrz帷 na zdj璚ia kt鏎e wrzucacie, tak przy okazji chcia豉bym odstawi prostownic, szczeg鏊nie chodzi mi tu o moj prost klasyczn grzywk.

Dziewczyna
CarrieBra jest offline  
Stary 2014-11-02, 15:58   #537
szafirowa_dama
Raczkowanie

Cytat:
Teraz pogrzeba豉m po zdj璚iach z moich prostowa i wklejam dwa zdj璚ia dla tych wszystkich dziewczyn, kt鏎e maj w徠pliwo軼i przed zabiegiem, bo s造sza造, 瞠 w這sy po zabiegu s gorsze ni przed.
1-sze zdj璚ie przed jakimkolwiek zabiegiem (a po licznych ratowanich w這s闚 r騜nymi maskami, olejami itd...)
2-gie zdj璚ie po 5 miesi帷ach od zabiegu kativ, czyli mniej wi璚ej tyle ile szacuje si 鈔edni trwa這嗆 zabiegu. Mo積a to zdjecie traktowa jako "po", bo w豉郾ie by這 robione przed zabieraniem si za inoar - stwierdzi豉m, 瞠 ju koniec efektu i robi inoar.

Jak zobaczy豉m teraz to pierwsze moje zdj璚ie to mnie cofn窸o, 瞠 mog豉m miec tak tragedi na g這wie. Ju si przyzwyczai豉m do 豉dnych prostych w這s闚 jak od dziewczynki z podstaw闚ki

DZIEWCZYNY !!!! WARTO ZROBI ZABIEG!!!
Ale pi瘯nie!
Stary 2014-11-02, 15:58   #538
Miluchova
Zadomowienie

Jakbym nie widzia豉, to nie robi豉bym tego zabiegu ca造 czas

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-11-02, 16:21   #539
CarrieBra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Jakbym nie widzia豉, to nie robi豉bym tego zabiegu ca造 czas
Te fakt, czasem g逝pie pytania zadaj

Dziewczyna
CarrieBra jest offline  
Stary 2014-11-02, 16:23   #540
kingula16
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez emilea2 Poka wiadomo嗆
Ide jutro na reklamacje, keratyne robilam w czwartek, dzisiaj umylam wlosy i sa znowu krecone.
Jestem zalamana
U mnie ta sama sytuacja...te jestem za豉mana..Ile zap豉ci豉s za zabieg kochana?
kingula16 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.